Розмальовки Гриби

Розмальовки гриби – ціле зібрання зображень реальних грибів, екземплярів із казкового та мультиплікаційного світу. Роздрукуйте або збережіть розмальовки з грибами та знайомтеся з кожним окремо. Ось вітають вас Дідок-Боровичок, мухомор, підберезник та лисички. Кожен із цих грибів унікальний. Знати про них потрібно все перед тим, як вирушити до лісу. Одні з них їстівні, інші отруйні, а третіми можна скористатися як ліками. Розкажіть про це хлопцям за розфарбування грибів фарбами або олівцями.
Гриб із черв’ячком – розмальовка для малюків. Вона покаже, як і де знайти хробака в лісі, яким може бути його будиночок. Роздруковуйте та розфарбовуйте гриб гуашшю або аквареллю разом із хлопцями.

Мухомор – розмальовка з яскравим представником грибного світу. Цей гриб отруйний для людини, але для лісових звірів незамінний у лікуванні хвороб. Відкрийте всі таємниці мухомора дітям, поки вони розфарбовуватимуть його фарбами.

Білий гриб – розмальовка з шановним грибом наших лісів. Його збирають люди, що запасають на зиму тварини. Поживний та корисний гриб легко розфарбувати фарбами чи олівцями, адже він намагається не привертати до себе уваги.

Розмальовка Великий білий гриб демонструє найшанованіший гриб нашої країни. Його люблять за поживність, великі розміри та можливість приготувати з білого гриба різноманітні страви.

Розмальовка Жовта Лисичка репрезентує «королеву лісу». Страви з лисичкою вважаються делікатесами у Європі, в Америці їм присвячують кулінарний фестиваль. Роздрукуйте або збережіть гарний гриб та розфарбуйте картинку за прикладом.

Сироїжка – розмальовка з грибами, серед яких є їстівні та неїстівні види. Ці гриби з хвилястим капелюшком з’являються рано. З ними готують тушковані овочі, самостійні страви з грибами в сметані, а ще із сироїжками готують відбивні.

Гриб підберезник – розмальовка з цікавим мешканцем лісу. Він росте серед беріз, рідниться з білим грибом. Підберезник корисний не тільки у свіжому, а й у сушеному вигляді, а ось бульйони з ним не готують. Гриб занадто темніє від довгого варіння. Розфарбуйте підберезник і дізнайтеся, якого кольору цей гриб.

Опеньок на пні — розмальовка із грибом, який не любить бути на самоті. Роздрукуйте або збережіть картинку з опеньком і потоваришуйте з грибком, поки його розфарбовуватимете фарбами.

Подосиновик — розмальовка з грибом, який ще називають «червоноголовиком». Подосиновики допомагають виводити з організму шкідливі речовини. Роздрукуйте зображення цього гриба, познайомте з ним хлопців і запропонуйте розфарбувати подосиновик за прикладом.

Розмальовка Бліда поганка представляє ще один різновид мухоморів. Цей гриб дуже небезпечний. Шкода людині завдасть також міцелій, суперечки та сік блідої поганки. Розфарбуйте цей гриб та запам’ятайте, як він виглядає.

Плямистий мухомор — розмальовка із найкрасивішим грибом наших лісів. На жаль, їсти його не можна. Мухомор отруйний, але він допомагає створювати ліки і навіть позбутися комах у будинку. Розфарбуйте мухомор у червоний колір фломастерами чи фарбами.

Гриб і листочок – давні друзі. Коли порив вітру намагався забрати листок, він завжди міцно обіймав свого друга, грибка, і не покидав товариша. Роздрукуйте картинку з добрими друзями та розфарбуйте їх олівцями.

Чи любиш збирати гриби? Тоді тобі, напевно, сподобається розфарбовувати зображення гриба-боровика та його сімейства. Тьмяно-жовтий для ніжок і коричневий для капелюшків – ось які кольори необхідно вибрати для розмальовки.

Розмальовка Лисички у лісі дозволить проявити дитині свої творчі здібності. Окремі елементи ілюстрації вже мають колірне оформлення, начебто натякаючи, який колір краще вибрати для розфарбовування лісових грибів та природи.

Розмальовка Маслюки – це привід створити дитині власний неповторний пейзаж. Об’ємні лісові гриби цікаво розфарбовувати не тільки олівцями або крейдою, але і гуашшю та акварельними фарбами.

Розфарбуйте зображення мухоморів, використовуючи червоний колір для капелюшка та тьмяно-жовтий для ніжок. Однак, коли зустрінеш ці гриби в лісі, не клади їх у свій кошик, вони отруйні.

Розмальовка Подосиновики у лісі відбиває тематику природи і приємна візуального сприйняття. Вже підібрані колірні оздоблення рослин допоможуть юному художнику вибрати правильну палітру фарб.

Розмальовка Рижики – це чудова нагода провести дитині вільний час з користю. Розфарбовування грибів та ягід надовго захоплює та дарує естетичну насолоду. Завантажте та роздрукуйте розмальовку прямо на сайті.

Тобі доводилося колись знаходити у лісі сироїжки? Ці гриби можуть мати різний колір капелюшків: червоний, зелений, жовтий, коричневий. Тому розфарбовуючи зображення сироїжок, не забудь використовувати різні фарби.

Розмальовка Грибочок під листком зацікавить молодих любителів природи. Великий гриб обзавівся маленьким другом – підберіть для них потрібні кольори! У процесі розфарбовування батьки можуть підказати, чи їстівний грибочок сховався під листом.

Гарний грибок — розмальовка з єдиною рослиною планети, у якої є крислатий капелюх. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його разом з дітьми олівцями або фарбами.