Розмальовки Хелло Кітті (Hello Kitty)

Розмальовки Hello Kitty – колекція картинок про забавну білу кішечку, її життя, вихованців і пригоди. Мила Кітті з’явилася вперше у Японії. Іграшка так сподобалася дітям, що про неї зняли мультиплікаційний серіал. Кітті завжди носить яскраві бантики на лівому вушку, любить вбиратися, спілкуватися з сім’єю та подорожувати околицями. Щоб пограти з Кітті, необов’язково вирушати до магазину. Роздрукуйте розмальовки Хелло Кітті, і під олівцями хлопців почне оживати справжнісінька казка.
Іграшки Хелло Кітті не просто чарівні. Кітті Уайт має чимало хобі та багато вміє. Вона любить кататись на мопеді. Хочете покататися разом із нею? Напевно, кішечка погодиться на це, якщо ви розфарбуєте фарбами її вбрання.

Розфарбуйте мордочку однієї з найпопулярніших дитячих іграшок, Кітті Уайт. Картинка вільна до скачування та роздруківки, покажіть свій малюнок друзям та рідним. Збери всю колекцію кішок Хелло Кітті.

Розмальовка, де Кітті захоплюється читанням, стане хорошим прикладом дітям. Роздрукуйте кілька картинок у високій якості, розфарбуйте їх разом з дітьми і розкажіть їм про свою улюблену книгу в дитинстві.

Біла Хелло Кітті любить спостерігати і грати з пташками. Вони анітрохи не бояться маленької кішечки. Щоб взяти участь у їх забавах, візьміть олівці або фломастери і розфарбуйте картинку.

Кітті Уайт подобається бути в добрій формі. Щоб бути у тонусі, вона грає у баскетбол. Щоб кішечку не втрачала у натовпі гравців її команда, розфарбуйте яскравими фарбами її вбрання.

Кішечка Кітті знайшла дорогою прекрасну квітку. Він виявився зачарованим. Коли Кітті його зірвала, пелюстки квітки втратили колір. Чи зможете повернути всю красу квітки? Використовуйте при фарбуванні гуаш або акварель.

Удома Кітті Уайт не розлучається з улюбленою іграшкою, іноді вона бере її навіть на заняття. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб прикрасити першого друга Кітті акварельними олівцями або фломастерами.

Кішечка з Хелло Кітті вчиться малювати краєвиди. Допоможіть разом з друзями розфарбувати олівцями або фломастерами начерк, який нещодавно зробила художниця-початківець Кітті Уайт.

Розмальовка Кітті в капелюшку – розмальовка для маленьких дівчаток. Кішечка вирішила пройтися під палючим сонцем. Без модного капелюшка тут не обійтися! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її разом із подругами або мамою акварельними олівцями.

Кітті катається на машинці – розмальовка для шанувальників маленької кішечки. Збережіть, роздрукуйте малюнок у форматі А4 та насолоджуйтесь спілкуванням з Кітті Уайт під неквапливу прогулянку на автомобілі!

Розмальовка Кітті говорить телефоном для дівчаток молодшого віку. Кіта Кітті спілкується з подругою. Мрієте дізнатися, що вони обговорюють? Роздрукуйте або збережіть зображення, візьміть гуаш, кисті та прислухайтеся до слів Хелло Кітті.

Розмальовка Чортік Хелло Кітті доводить, що кішечка ретельно готувалася до Хеллоуїна. Чи не підведіть! Тепер залишилося розфарбувати її вбрання у найяскравіші кольори фарбами чи фломастерами.

Кітті під парасолькою – розмальовка для дівчаток. Такої іграшки у вас ще нема? Роздрукуйте або зберігайте зображення, розфарбовуйте його гуашшю або фломастером, щоб поповнити свою колекцію.