Розмальовки Літо

Розмальовки Літо – це добірка чорно-білих ілюстрацій про саму теплу пору року. Літо люблять усі діти – тим часом розквітає вся природа. Розмальовки про літо познайомлять хлопців не лише з гарними краєвидами, а й природними явищами, характерними для теплої погоди. Різноманітні сюжети розвивають дитячу уяву, дрібну моторику та уважність. Познайомте дітей з розмальовками про літо – нехай створять власні барвисті літні пейзажі.
Літній пейзаж ілюструє не тільки природне явище, а й живих істот. Хлопчик із собачкою явно натхненний пишнотою природи. Нехай дитина оформить свій кольоровий літній пейзаж і виявить уяву, розфарбовуючи цю картинку.

Розмальовка Діти на морі зображають відпочиваючих хлопців біля води. Розфарбуйте купальники, іграшки та самих дітей улюбленими квітами – нехай дорослі оцінять дитячу творчість. Розмальовку можна завантажити на сайті та роздрукувати.

А ти любиш їсти яблука? Ці фрукти є джерелом корисних для твого здоров’я вітамінів. Дівчинка на зображенні старанно збирає яблука та кладе їх у кошик. Розфарбуй малюнок, вибравши найбільш яскраві та апетитні кольори для фруктів на дереві.

Якщо сядеш і розглянеш траву в себе під ногами, то побачиш цілий світ, який живе за власними законами. Коники, равлики, мурахи, сонечка і, звичайно ж, метелики. Розфарбуй всіх комах на малюнку та отримати яскраву картинку, яка може стати прикрасою твоєї кімнати.

Якщо ти любиш рибалити, то, напевно, розфарбовуючи цей малюнок, впізнаєш у ньому себе. Справді, що може бути кращим, ніж ловити рибу в літній погожий день, спостерігаючи за красою природи?

Вирушаючи у похід, можна побачити багато цікавого. Птах, що сидить на гілці дерева, якого не бачив раніше, яскравий метелик, гарна квітка. Якщо ти часто ходиш у походи з батьками, то, напевно, із задоволенням розфарбуєш цей малюнок.

Як здорово ходити лісовою стежкою, слухаючи спів птахів або збираючи гриби. Природи сприяє умиротворенню та гарному настрою. Розфарбувавши цей малюнок, ваша дитина обов’язково захоче вирушити на лісову прогулянку.