Розмальовки Моржі

Розмальовки з моржами — колекція зображень із дивовижними тваринами. Моржі важко пересуваються по суші і добре почуваються у воді. Ці істоти накопичують багато підшкірного жиру, щоб не мерзнути у холодній воді. Морж ревно захищає територію свого лежбища та своїх самок. У цьому йому допомагають значні бивні. Роздрукуйте та розфарбуйте моржа акварельними олівцями у коричневий колір. А може, ваш морж приплив із чарівної казки, і буде незвичайного розмальовка?
Розмальовка представляє дітям ще одну тварину, граціозну у воді та незграбну на суші. Морж із бивнями влаштувався відпочити на своєму лежбіщі. Він лежатиме довго, тому ви зможете не поспішати при його розфарбовуванні.

Морж на льоду — розмальовка із зображенням суворого краю, де живуть великі тварини. Щоб вижити тут, потрібно бути чудовим плавцем, удачливим мисливцем та сміливим захисником своєї сім’ї.

Північний морж — розмальовка із ссавцем, якій не страшний ніякий холод завдяки об’ємному шару жиру та товстій шкірі звіра. Роздрукуйте портрет моржу та розфарбуйте його олівцями разом із друзями.