Розмальовки Том та Джеррі

Розмальовки Том і Джеррі – веселі моменти з мультиплікаційного життя кота Тома, мишеня Джеррі, їхніх друзів, рідних і навіть ворогів. Багато років Том намагається зловити Джеррі або хоча б вигнати його з дому. Раз-по-раз хитромудрі плани кота наштовхуються на ще більшу кмітливість чарівного мишеня. А за кого вболіваєте ви в цій нескінченній гонитві? Роздрукуйте або розфарбуйте героїв мультфільму «Том і Джеррі» фарбами або олівцями!
Розмальовка, де Том і Джеррі йдуть на пікнік, показує, що ці двоє – найкращі друзі. Не завжди їхні забави проходять мирно, але один без одного Тома та Джеррі уявити неможливо! Роздрукуйте портрет кота та мишеня та розфарбуйте його фломастерами або фарбами.

Розмальовка Джеррі та Таффі біля вогнища – справжній приклад одностайності! Хлопці вирішили почастуватися величезними смаженими сосисками. Розфарбуйте мишенят та їх улюблені ласощі у яскраві фарби!

У Тома горить хвіст – розмальовка для найшвидших і сміливих хлопців. Чи зможете встигнути розфарбувати шерсть Тома, поки він не втік гасити у ванну вогонь? Якщо ви готові ризикнути, візьміть гуаш і надрукуйте картинку.

Том готує мишоловку – розмальовка, де кіт готує пастку для мишеня. Але Джеральд Маус не такий простий. Він, напевно, обмине цю пастку і поласує сиром! Розфарбуйте Тома і дізнайтеся про його хитромудрий план більше, щоб встигнути попередити про небезпеку Джеррі.

Розмальовка, де Джеррі та Таффі стали лікарями, кумедна. Може, пошукати Тома та погратися з ним? А якщо він і відмовиться, друзі знайдуть спосіб змусити кота погодитися! Розфарбуйте швидше відважних мишенят фарбами чи фломастерами. Вони поспішають до пацієнта!

Том забився – розмальовка, де коту вже, схоже, дісталося від сусіда. Що ж із ним створив Джеррі? Дізнайтеся у перебинтованого Тома, коли розфарбовуватимете його фломастерами або олівцями.

Розмальовка, де Джеррі вирішив налякати Тома, викликає сміх. Подивіться, яку величезну маску він вибрав! Вона ж закриває всю його постать! Як Джеррі зміг підняти її? Розпитайте у мишеня, поки лоскочете йому боки пензликом з фарбами.

Розмальовка, де Том та Джеррі готують сніданок, показує тимчасове перемир’я між сусідами. Поспостерігайте за хлопцями та розфарбуйте їх у яскраві кольори, щоб Том та Джеррі довше зберігали згоду між собою.

Том помив посуд – розмальовка, де кіт чимось незадоволений. Може, його знову покарала Мамочка-Два-Тапочка? Роздрукуйте картинку, розфарбуйте Тома і розпитайте його, чим він засмучений, доки не повернулася господиня з новим завданням.

Таффі та Джеррі сплять — розмальовка із двома найкращими друзями. Розфарбуйте фарбами відпочиваючих мишенят та поповніть їх портретом свою колекцію малюнків.

Розмальовка, де Джеррі вмивається, ясно показує, хто господар становища у ворожнечі кота та мишеня. Коли Джеральд Маус грає в раковині, ванна кімната наповнюється мильними бульбашками. Розфарбуйте Тома і Джеррі вранці відразу після того, як умиєтеся самі.

Том у ліжку – розмальовка з потривоженим під час відпочинку котом. Чим так здивований Том, і хто його потривожив, розпитайте кота, коли розфарбовуватимете його аквареллю або олівцями.

Джеррі та Таффі на банані – розмальовка, де двоє мишенят хитаються на різних кінцях фрукта. А ви хочете спробувати так само? Розфарбуйте хлопців, і, можливо, Таффі або Джеррі поступляться вам містечко.

Розмальовка, де Джеррі потягнув їжу Тома, – часта картина в мультсеріалі про кота і мишеня. При цьому ненаситний Джеральд Маус подобається багатьом хлопцям. Якщо вам теж, роздрукуйте картинку та розфарбуйте цей кумедний момент.

Розмальовка, де Джеррі і Том помирилися, тішить око будь-якого ласуна. Щоб покуштувати такого торта, можна влаштувати перемир’я. Розфарбуйте ласощі для кота з мишеням у найпривабливіші відтінки. Нехай вони довше насолоджуються солодощами, а не погонами!