Розмальовки з медузами

Розмальовка з медузами – картинки для дитячої творчості з незвичайними мешканцями морських глибин. Медуза з’явилася раніше за динозаврів і пережила їх. Це створення має форму напівпрозорого бані з маленькими щупальцями внизу. У медузи немає серця, крові та мозку, зате ця істота має 24 очі і вміє себе захистити. Є види медуз, один дотик яких здатний паралізувати або вбити жертву. Щоб безпечно вивчити медузу разом із дітьми, роздрукуйте її зображення та розфарбуйте олівцями.
Медуза у воді граційно пересувається. Завдяки цьому зображенню ви зможете познайомити хлопців із подробицями будови тіла медузи, а потім разом розфарбувати картинку.

Маленька медуза бавиться у воді. Її оточують друзі, але у разі небезпеки вона готова себе захистити. На її щупальцях є спеціальні захисні присоски. Розфарбуйте юну модницю гуашшю та пером.

Морський коник та його друзі безтурботно подорожують морською глибиною. Це розмальовка познайомить хлопців із мешканцями моря. Деякі їх ніколи не спливають близько до поверхні води.

Медуза плаває в морі — розмальовка із напівпрозорою мешканкою моря. Вона майже повністю складається із води. Медузі не потрібна кров та мозок, зате ця істота може смертельно поранити і людину.

Мила медуза ще зовсім крихта. Ще недавно вона була поліпом, а вже сьогодні юна медуза борознить морські глибини та шукає своє місце у цьому великому морі. Тут так багато всього цікавого! Розфарбуйте маленьку медузу разом із друзями.