Розмальовка фруктів

Розмальовки фрукти – неймовірний урожай картинок зі звичними та екзотичними плодами. Роздрукуйте або збережіть зображення фруктів у високій якості. Стиглі та соковиті фрукти стають персонажами мультфільмів та казок. Молодільні яблучка, три апельсини, друзі Чіполліне. Фрукти допомагають головним героям досягти мети, повернутись додому, повернути колишню могутність. Поповніть колекцію розмальовок зображеннями фруктів. Розмальовуйте їх яскравою палітрою акварелі або гуаші.
Розмальовка Апельсин зарядить дітей гарним настроєм. Візьміть для розфарбовування гуаш або фломастери, щоб вийшла по-справжньому життєрадісною. Обов’язково покажіть картинку друзям та батькам.

Стигла груша – розмальовка, яка познайомить дітей із соковитим плодом грушевого дерева. Роздрукуйте картинку і розкажіть за розфарбовуванням хлопцям про те, що смачна груша багата на корисні вітаміни.

Яблучко – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Покажіть їм картинку з наливним яблуком, розкажіть, чим корисний цей плід, та запропонуйте дітям розфарбувати яблучко фарбами чи олівцями.

Лимончик – розмальовка для дітей із фруктом, який схожий на сонце. Він такий же жовтий, як ця зірка. Лимон – корисний плід. Він багатий на вітамін C. Розкажіть про це хлопцям, коли розфарбовуватимете лимон разом фарбами.

Розмальовка Солодка злива познайомить хлопців із стиглим фруктом, який має багато різновидів. Розфарбовуйте плід темно-синьою, червоною або жовтою фарбами. А може ви придумаєте новий сорт слив, і він буде незвичайного кольору?

Розмальовка Яблуко з листочком приверне увагу навіть малюка. Знайомий з дитинства багатьом людям фрукт буває зеленим, жовтим та червоним. Розфарбуйте яблуко з листочком у улюблений колір олівцями чи фарбами.

Розмальовка Груша з листочком покаже малюкам, якими бувають плоди дерев восени. Розкажіть дітям про цей фрукт, його розмальовка і запропонуйте їм розфарбувати цей дозрілий фрукт фарбами.

Соковитий лимон – розмальовка зі стиглим фруктом. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте цитрусовий плід усіма відтінками жовтого спектру, щоб показати, як добре він визрів на південному сонці.

Смачна груша – розмальовка, яка допоможе вам продовжити знайомство хлопців із цими соковитими фруктами. За спільним розфарбовуванням цієї груші відкрийте дітям, із чого складається її смак і чим вона корисна.

Стиглий апельсин — розмальовка із соковитим та смачним представником цитрусової родини. Роздрукуйте та розфарбуйте помаранчевого побратима лимона та лайма гуашшю разом дітьми та розкажіть їм про користь вітаміну C.

Розмальовка Ананасик показує тропічний фрукт ще в цілому вигляді. Під його шкіркою непримітного кольору сховалася жовта соковита і солодка м’якоть. Розфарбуйте ананас, і може він розповість, як його почистити?

Розмальовка Кислий лимон підніме настрій усім, хто його побачить. Розфарбуйте плід лимонного дерева фарбами або олівцями та переконайтеся в силі колірної терапії та пам’яті свого смаку.

Розмальовка Стигле яблуко для дітей та дорослих. Велике, наливне та соковите воно використовується у випічці та кулінарії. Зріле яблуко можна розфарбувати фарбами чи гуашшю у зелений, червоний чи жовтий колір.

Смачний персик – розмальовка, яка демонструє зовнішній вигляд південного фрукта. Помаранчевий плід із великою кісточкою всередині має тонку шкірку. Він дуже смачний та корисний. Почастуйте справжніми персиками хлопців після того, як вони розфарбують картинку.

Розмальовка Два банани наочно показує, що разом завжди веселіше, ніж одному. Якщо ви й самі не любите самотності, роздрукуйте кілька картинок із цими фруктами та розфарбуйте банани з друзями олівцями.

Розмальовка Красива груша допоможе пробудити дитячу уяву. Роздрукуйте або збережіть зображення фрукта, розфарбуйте його олівцями та придумайте разом із дітьми історію пригод красуні груші.

Розмальовка Кавун і сливи підказує, як можна поєднувати плоди та ягоди між собою у приготуванні їжі або ж у малюванні. Роздрукуйте дітям це зображення та запропонуйте розфарбувати аквареллю або гуашшю.

Виноград, яблуко та груша – чудовий зразок того, як виглядає натюрморт. Розкажіть дітям у доступній формі про цей вид мистецтва, роздрукуйте цю картинку та запропонуйте розфарбувати хлопцям їх перший натюрморт.

Лимон та апельсин – розмальовка з одними з найпопулярніших фруктів планети. Багаті вітамінами ці цитруси чудово поєднуються один з одним. Чому апельсину з лимоном не зустрітися і на вашому малюнку? Розфарбуйте їх гуашшю для своєї колекції.

Гроно винограду визріло на південному сонці. Розфарбуйте зображення у зелений, чорний, червоний, жовтий колір. А, може, ваш виноград із чарівної країни, і ягідки одного грона там різнокольорові, як веселка?

Дві сливи з крапелькою роси гріються в променях сонця, що сходить. На світанку ще не видно якого сорту ця пара ягід. Розфарбуйте сливи у свої улюблені кольори гуашшю або фломастерами.

Солодкий банан використовують у їжу по-різному. Хтось просто з’їдає цей фрукт, а хтось додає його у фруктові салати та десерти. Розфарбуйте банан та запропонуйте батькам спробувати знайти рецепт нової страви з бананами.

Соковитий кавун вже надрізаний. Соковитий скибочку з чорним насінням так і проситься в рот! Розфарбуйте м’якоть цієї великої ягоди в червоний колір, а шкірку кавуна – у темно-зелене розмальовка.

Соковите яблуко – великий детальний малюнок для дитячої творчості. Наливне яблуко нерідко служить чарівним предметом у казках та міфах. Розфарбуйте стиглий фрукт із листочком фарбами або олівцями.

Груша з гілочкою – розмальовка зі стиглим та соковитим фруктом. Груша любить сонце, набуває у зрілому вигляді зеленого, червоного або жовто-оранжевого розмальовка залежно від сорту та виду дерева.

Розмальовка Смачне яблуко в оптимальній якості друкується для молодих авторів на аркуші формату А4. Фрукт за літо налився соками і наситився сонцем. Бажаєте спробувати таке ж ласе яблуко?

Маленька груша представляє соковитий фрукт. Груша вже визріла і розлучилася з рідним деревом. Супроводжувати малюкові вирушили зелений листок і нянюшка груші – плодоніжка.

Розмальовка Слива з листочком є ​​соковитим фруктом під тонкою шкіркою темних або світлих відтінків. Ця злива – модниця. Помилуйте на її розкішну зачіску! У неї високий хвіст із листка та плодоніжки.

Жовтий лимон – дивовижний фрукт. Він змушує нас морщитись від кислого смаку, але зміцнює наше здоров’я та піднімає настрій. Візьміть фарби і змахніть своїм чарівним пензлем, щоб розфарбувати цей цитрус.

Розмальовка Стиглий кавун допоможе у невимушеній ігровій формі вивчити поняття кола. Поздовжні смужки на великій ягоді навчать хлопців проводити плавні лінії. Запропонуйте дітям розфарбувати цей кавун фарбами і олівцями.

Очищений банан – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. З цією картинкою ви зможете наочно показати складові банана. Розкажіть їм, що під щільною шкіркою сховалася солодка м’якоть із насінням.

Гарне яблуко з плодоніжкою та великим листом щойно покинуло рідну яблуню. Розфарбуйте соковитий фрукт у теплі кольори та відтінки: світло-зеленими, червоними чи жовтими фарбами та олівцями.

Стиглі грона винограду ще висить на гілці. Її дбайливо вкрили собою листя, щоб воно не перегрівалося на сонці. Розфарбуйте соковите гроно винограду фарбами у світлі або темні відтінки.

Розмальовка Соковите яблуко з листочком демонструє улюблений фрукт багатьох людей. Ароматне яблуко приваблює кухарів та пекарів всього світу смаком та поживними властивостями, а ви на його прикладі зможете вивчати всі кольори світлофора, якщо розфарбуєте три яблука, а не одне.

Стиглий банан – розмальовка солодкого фрукта в шкірці. Якщо ваші діти люблять ласувати бананами, роздрукуйте для них картинку з дозрілим бананом і запропонуйте розфарбувати цей поживний фрукт.

Соковита груша – дитяча картинка для розфарбовування. Розкажіть дітям, що з дерева груші роблять музичні інструменти, посуд та спеціальні лінійки для інженерів та архітекторів, поки вони розфарбовують цей соковитий плід.

Лимон з листочком – розмальовка з фруктом, побачивши якого люди часто мимоволі морщаться. Все тому, що в кожному лимоні багато вітаміну C. Він допомагає нам залишатися здоровими та красивими. Розфарбуйте лимон у жовтий колір олівцями чи фломастерами.

Красивий апельсин – розмальовка з представником цитрусового сімейства, який визрів і став соковитим фруктом. Роздрукуйте апетитний апельсин і розфарбуйте його разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Стигла слива — розмальовка із зображенням плода сливового дерева. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та обговоріть з ними форму плода, його можливі кольори та згадайте смак сливи перед її розфарбуванням.

Смачний ананас – розмальовка з екзотичним фруктом, який люблять і нашій країні. В ананасі зосереджено чимало корисних речовин. Розкажіть хлопцям про цей фрукт, поки вони розфарбовуватимуть ананас.

Шматок кавуна – розмальовка з вирізаним шматочком великої ягоди на тлі цілісного кавуна. Роздрукуйте або збережіть картинку із соковитим кавуном та запропонуйте розфарбувати її дітям олівцями або фарбами.

Розмальовка Диня – чорно-біле зображення баштанної солодкої культури. Диня поширена у східних країнах. Там вона вважається унікальним продуктом, що допомагає підтримувати молодість. Розфарбуйте диню в жовті або зелені кольори разом з дітьми і розкажіть їм, що ще два століття тому вона вважалася їжею багатіїв.

Їжачок з яблуками — розмальовка зі щасливим звіром. Він зібрав багато солодких фруктів та готовий іти додому. Розфарбуйте яблука у червоний, жовтий чи зелений кольори, а їжака у чорний чи димчастий відтінки.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Тарілка з фруктами – розмальовка, на якій розташувалося чимало улюблених дитячих ласощів. Прикрасьте фрукти, печиво, кекси та новорічні льодяники на картинці разом з дітьми фломастерами або олівцями.

Персик з листочком – розмальовка з екзотичним фруктом, який люблять багато дітей та дорослих. Щоб завжди можна було помилуватися улюбленими ласощами, роздрукуйте картинку з персиком і розфарбуйте її в приглушені тони оранжевого кольору.

Пензлик винограду – розмальовка з принадною гроном ягід, які так і хочеться з’їсти. Який виноград ви любите? Роздрукуйте та розфарбуйте ягоди винограду у чорний, зелений або жовтий колір.

Плід груші – розмальовка з миловидною представницею плодового саду. Все літо вона працювала, росла і наливалася під сонцем, щоб вирушити до вас у гості. Роздрукуйте або збережіть зображення груші, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Слива на гілці – розмальовка з плодом сливового дерева, що наливається на сонце насолодою. Сливка шепочеться із сусіднім листком про країни, де хоче побувати. Дізнайтеся про таємниці маленької сливи, поки розфарбовуватимете її на гілочці.

Смачний кавун – розмальовка з величезною ягодою, яка таїть під щільною шкіркою соковиту, солодку та ароматну м’якоть. Роздрукуйте картинку з кавуном і запропонуйте дітям розфарбувати її в незвичайні кольори, щоб розвинути їхню уяву.

А ти любиш їсти яблука? Ці фрукти є джерелом корисних для твого здоров’я вітамінів. Дівчинка на зображенні старанно збирає яблука та кладе їх у кошик. Розфарбуй малюнок, вибравши найбільш яскраві та апетитні кольори для фруктів на дереві.

Розмальовка Вантажівка із яблуком зацікавить як хлопчиків, так і дівчаток. Приємні геометричні форми розвивають уяву та акуратність. Розфарбуйте соковите яблуко в кузові та саму фігуру вантажівки.

Розмальовка Причіп із грушею призначений для дітей дошкільного віку. Хто забув грушу у причепі – можна пофантазувати у процесі розфарбовування. Вибирайте улюблені кольори та приступайте до творчого процесу!

Зелений кавун – розмальовка з однією з найбільших ягід, відомих людині. Роздрукуйте та розфарбуйте кавун усіма відтінками зеленого разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Зелена груша – розмальовка із соковитим фруктом, який виглядає дуже апетитно. Роздрукуйте картинку з грушею та запропонуйте розфарбувати її дітям незадовго до обіду чи полуденку.

Абрикос — розмальовка із соковитими фруктами, плодоніжкою та листочком. Збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати плоди разом із дітьми фарбами, олівцями чи фломастерами яскравих кольорів.

Соковита злива – ще одне розмальовка з апетитною красунею фруктового саду. Надрукуйте це чорно-біле зображення для спільної творчості з дітьми. Запропонуйте їм розфарбувати соковиту сливу на зразок фломастерами або аквареллю.

Жовта груша – розмальовка із зображенням ще одного плоду із фруктової алеї. Роздрукуйте малюнок з плодом, що відмінно визрів, і запропонуйте хлопцям розфарбувати грушу фарбами, аквареллю або фломастерами за запропонованим нижче зразком.

Великий кавун – розмальовка з «портретом» однієї з найулюбленіших баштанних культур у нашій країні. Соковитий і стиглий кавун збирає влітку та восени за столом усю сім’ю. Нехай це станеться і сьогодні, коли ви розфарбовуватимете велику ягоду олівцями або фломастерами!

Зелене яблуко – розмальовка із зображенням дуже корисного фрукта. Роздрукуйте або збережіть малюнок з яблуком, щоб цього ж вечора розфарбувати соковитий плід олівцями, фарбами або крейдою разом із дітьми.