Розмальовки з ягодами

Розмальовки з ягодами – приємне нагадування про літо, розквіт природи та розмаїття сонця. За це картинки з ягодами люблять не лише діти, а й дорослі. Соковиті, апетитні, яскраві плоди дерев та чагарників створюють святковий настрій. Дикорослі або садові ягоди однаково приваблюють людей своїм смаком, кольором та можливістю створити з ними напої, десерти та заготовки на зиму. Розмальовуйте ягоди з дітьми. Юним художникам так зручніше запам’ятати особливості цих рослин, колірну палітру та навіть геометричні фігури.
Розмальовка Вишеньки для хлопчиків та дівчаток молодшого віку. Зображення велике, відмінної якості. Розфарбувати фарбами або гуашшю дві ягідки на одній гілочці цікаво завдяки швидкому результату.

Розмальовка Полуниця на гілці нагадає про літо дітям та дорослим. Роздрукуйте або збережіть зображення з ягодами і розфарбуйте полуницю разом із дітьми в один із похмурих днів. Це підніме настрій.

Малина на гілці – розмальовка-нагадування про літні ласощі. Розкажіть хлопцям за розфарбовуванням, як ця яскрава та соковита ягода допомагає при застуді, на які вітаміни багата.

Дві вишні – нерозлучні подружки. Вишеньки разом виросли і визріли на одній гілочці в компанії двох друзів листочків. Розфарбуйте ягідки у червоний, бордовий чи жовтий кольори.

Дві полуниці причаїлися під одним листочком. Цю ягідку не так просто знайти на кущиках у саду або в лісі. Розфарбуйте картинку з полуницею у червоні відтінки гуашшю або фарбами.

Аґрус на гілці гріється на сонечку. Ще зовсім небагато — і на збирання врожаю з чагарника прийдуть люди. Розфарбуйте ягоди у колір їхньої зрілості. Стиглий аґрус покривається намистинками чорного, зеленого, червоного або жовтого намисто з ягід.

Дві малинки дозріли на малиновому кущі у лісі. Незабаром до них приєднаються й інші ягоди, їхні подружки. Допоможіть запашним малинкам надіти яскраве плаття червоного, рожевого або жовтого кольору.

Гілка смородини показана малюнку зверху. На ній висять два пензлики ягід чорного кольору. Розфарбуйте гілочку чорної смородини гуашшю та пером, щоб повніше передати гру сонячного світла на картинці.

Гілочка чорниці – ще одне розмальовка з корисними ягодами для вашої колекції картинок. Маленькі стиглі ягідки набирають кольору все літо. До його кінця вони стають фіолетового майже чорного кольору.

Вишенька з листочком і плодоніжкою виросла в зрілу та соковиту ягоду. Їй вже надходили запрошення прикрасити собою торт, варення або компот, але вишня мріє оселитися у вашій колекції малюнків.

Полуниця на кущі – розмальовка з невисокою рослиною, яка дарує нам справжній смак літа разом зі своєю сестрою, суничкою. На цьому кущику визрівають дві ягідки. Щоб вони стали стиглими, розфарбуйте в червоний колір.

Каша з полуницею – розмальовка для маленьких гурманів. Звична ранкова порція каші стане справжніми ласощами для дітей, якщо прикрасити її полуницею. Згодні? Тоді розфарбуйте картинку та покажіть її мамі та бабусі!

Ягоди аґрусу – розмальовка з унікальною ягодою. У ній міститься безліч корисних речовин, а юним художникам сподобається підбирати для її розфарбовування незвичайні відтінки.

Ягідка полуниці – розмальовка із соковитою красунею із доглянутої дачі. Роздрукуйте або збережіть зображення з нею, щоб розфарбувати полуничку разом із дітьми аквареллю чи гуашшю.

Ягода малини – розмальовка з довгоочікуваною красунею з бабусиного саду. У середині липня вона радує нас своїм смаком та апетитною палітрою. Роздрукуйте та розфарбуйте малинову ягоду у улюблені кольори.

Розмальовка Стигла малинка відноситься до категорії ягід. Розфарбовування об’ємної картинки розвиває дрібну моторику та уважність. Скачайте безкоштовно та роздрукуйте розмальовку стигла малинка на нашому сайті!

Розмальовка Кущ суниці – це безбарвна картинка солодкої ягоди для розфарбовування крейдою, олівцями або фломастерами. Розфарбуйте акуратно суницю, листок і квітку, не виходячи за краї зображення.

Кущик малини – розмальовка для розвитку дитячої творчості та уяви. Роздрукуйте зображення малинової гілочки, запропонуйте юним художникам розфарбувати картинку та порахувати, скільки на кущику ягід та листочків.

Стигла вишня – контурне зображення спокусливої ​​ягідки, яка щойно покинула рідну гілочку. Роздрукуйте картинку з вишнею і розфарбуйте її гуашшю, аквареллю або олівцями.

Гілочка з полуницею – чорно-біла картинка для дитячої творчості із зображенням солодких ягід. Збережіть цей малюнок та розфарбуйте його разом з дітьми акварельними олівцями або фарбами.