Розмальовки для дітей 6 років

Розмальовки для дітей 6 років – це найкраща колекція чорно-білих ілюстрацій про все у світі з урахуванням вікових особливостей шестирічок. Хлопці в 6 років люблять експериментувати з квітами, їм цікаво розфарбовувати хитромудрі сюжетні малюнки. Чим складніша ілюстрація – тим вона привабливіша для шестирічної дитини, адже це можливість проявити свою самостійність, завзятість та художні навички! Завантажуйте безкоштовно та роздруковуйте розмальовки для дітей 6 років з урахуванням особистих уподобань юного художника!
Барбі мріє потрапити на світський захід у шикарній вечірній сукні! Створіть ляльці неймовірне вбрання фарбами чи гуашшю. Залишилося тільки завантажити чи роздрукувати картинку та розфарбувати її.

Схоже, найпопулярніша лялька планети зібралася на прогулянку набережною. Розфарбуйте Барбі в крислатому капелюсі, шортах і туніці на ремені так, щоб їй захоплювалися всі перехожі!

Дата весілля Барбі та Кена настала! Щаслива наречена чекає, що ви допоможете завершити її вбрання. Роздрукуйте або завантажте картинку з Барбі у весільному одязі та розфарбуйте її гуашшю або фарбами.

Барбі мав чимало пригод. Ось її одного разу зняли на сцені. Бажаєте розфарбувати її вбрання, декорації та створити атмосферу свята? Збирайте пензлі та фарби разом – знадобиться маса відтінків.

Для ляльки Барбі будь-який вихід, навіть проста прогулянка, перетворюється на дефіле по подіуму. Роздрукуйте або збережіть зображення та переконайтеся в цьому самі під час розфарбовування.

Барбі завжди слідкує за бездоганністю свого образу. Нині вона зайнята зачіскою. Якщо хочете дізнатися про частину її модних секретів, використовуйте цю можливість, розфарбуйте цей малюнок у всіх деталях і слідкуйте за діями ляльки.

В руках Барбі несміливі ромашки. У неї з’явився новий шанувальник? Збережіть або роздрукуйте портрет відомої модниці, розфарбуйте його та спробуйте вгадати секрет улюбленої ляльки.

Розфарбуйте найвідомішу ученицю Школи Монстрів, Клео де Ніл. Дочка мумії любить бути в центрі уваги, високе взуття та прикраси. Використовуйте для її розфарбовування синій та бірюзовий кольори.

Модниця Дракулаура збирається на заняття до школи монстрів. Допоможіть чарівній доньці Дракули виглядати на чудово! Роздрукуйте картинку з нею та розфарбуйте фарбами або олівцями.

Френкі Штейн – розмальовка однієї з дружніх учениць Школи Монстрів. Коли ви приступите до розфарбовування доньки Франкенштейна, згадайте, що у неї очі різного кольору: синій та зелений.

У Клодін Вульф, однієї з учениць Монстр Хай, незвичайна зовнішність. Дівчина поєднує в собі риси людини та вовка. Обов’язково візьміть для її розфарбовування коричневу фарбу, адже у Клодіна каштанове волосся.

Клео де Ніл подобається позувати у яскравому вбранні. Зверніть увагу дочки мумії, вона так це любить! Роздрукуйте, збережіть портрет Клео де Ніл у профіль та розфарбуйте його фарбами чи гуашшю.

Дракулаура – розмальовка найчутливішої дівчини у Школі Монстрів, подруги Клодін та Френкі. Приймальна дочка Дракули любить веселощі, фіолетові відтінки та чорний колір. Для розфарбування її образу візьміть гуаш або фломастери.

Вервольф Клодін Вульф про щось задумалася. Візьміть акварельні фарби або гуаша, щоб розфарбувати її. Вдячна за стильний образ дівчина неодмінно відкриє вам свої таємниці.

Хані Свомп зачарувала не одну дівчинку. Нащадок болотного чудовиська Хані успадкувала від нього бірюзовий відтінок шкіри. Улюблені кольори дівчини – зелений та жовтий. Пам’ятайте про це, коли візьмете фломастери або фарби для її розфарбовування.

Клодін, Френкі та Дракулаура подружилися в Школі Монстрів і стали нерозлучними. Ось і зараз вони позують разом Хані Свомп. Ось тільки її фотоапарат несправний: кудись зникли всі фарби. Допоможете виправити ситуацію та розфарбувати дівчат та їх вбрання?

Розмальовка з красунею Білосніжкою з мультфільму Дісней. Принцеса чекає, коли повернуть кольори її поряд. Напевно, ця пропажа — підступи злої мачухи. Швидше роздрукуйте чи скачайте картинку — і вперед за олівці!

Розмальовка Білосніжка в танці – чарівний момент із мультфільму про першу принцесу Діснея. Передайте красу дівчини акварельними фарбами та гуашшю. Пам’ятайте, що образ Білосніжки не може обійтися без синього плаття.

Білосніжка в лісовій глушині знайшла справжніх друзів. Тільки один із них довго звикав до принцеси. Допоможіть дівчині завоювати серце Ворчуна – розфарбуйте світ гнома у яскраві кольори!

Розмальовка Білосніжка в обіймах принца. Принцеса чекала свого рятівника так довго, що все довкола втратило фарби. Поверніть закоханій парі усі відтінки життя. Як? Роздрукуйте малюнок та розфарбуйте його гуашшю.

Принцесі Білосніжці ніяково турбувати господарів будинку, але й залишатися однією в лісі страшно. Роздрукуйте або збережіть зображення Білосніжки, щоб розфарбувати той момент, коли вона познайомиться з гномами.

Білосніжці подобається збирати квіти. Її кошик уже наповнений ними. Чи зможете створити гарний букет для принцеси? Тоді швидше роздрукуйте лист з малюнком, беріться за олівці, фарби та беріться за справу!

Скромність та краса Білосніжки зачарувала всіх гномів. Деякі навіть не можуть приховати своєї радості у її присутності. Надрукуйте зображення цього гнома. Коли ви його розфарбовуватимете, він передасть вам свій веселий настрій.

Спів принцеси Білосніжки був чудовим. До неї зліталися птахи, щоб почути її голос уранці. Роздрукуйте, збережіть зображення цього моменту та розфарбуйте його разом із дітьми.

Жовтий із синіми смужками Флаундер — морська рибка та найкращий друг Аріель. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте чарівного товариша русалочки гуашшю або акварельними фарбами.

Розмальовка з мрійливою русалкою біля надводного каменю. Роздрукуйте або збережіть зображення у високій якості з Аріель та розфарбуйте його акварельними олівцями або гуашшю.

Нерозлучні друзі люблять радувати одне одного. На зображенні Флаундер подає русалочці квітку. Яким він у вас буде? Використовуйте для фарбування фарби або олівці.

Аріель закохалася в принца Еріка і часто мріє про нього. Розмальовка диснеївської принцеси підводного світу та її спогадів про коханого можна втілити восковою крейдою або олівцями.

Розмальовка з Аріель, що сидить на камені, схоже на сюжет для художника. Роздрукуйте картинку у високій роздільній здатності в повний лист і розфарбуйте її гуашшю або акварельними олівцями.

Розмальовка тріо таких несхожих та вірних своїй дружбі товаришів на чолі з Аріелем. Мрійлива русалочка, романтичний Флаундер та скептик Себастьян вийдуть реалістичними, якщо використати фарби та гуаш при розмальовуванні.

Друзі діснеївської принцеси Аріель ведуть невимушену розмову на картинці. Це рідко трапляється. То чому б не розфарбувати цей момент самим? Роздрукуйте зображення та беріться за пензлі та фарби.

Розмальовка з безтурботними іграми Аріель, Себастьяна та Флаундера. Роздрукуйте це зображення, візьміть олівці з фарбами та познайомте своїх дітей із улюбленим мультфільмом свого дитинства.

Грізний цар моря Тритон насправді дуже дбайливий батько. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте зображення фарбами або олівцями разом з дітьми після їх недавніх витівок, щоб показати їм своє кохання.

Розмальовка з мрією кожного хлопчика – потужним спорткаром. Ви зможете роздрукувати її у високій якості для себе та друзів. Розфарбуйте машину гелієвими ручками або восковою крейдою.

Розфарбуйте автомобіль БМВ на власний смак! Новий екземпляр стоїть ще на виставці чи автосалоні. Бажаєте відчути себе за кермом цієї машини? Роздрукуйте або завантажте розмальовку та створіть її дизайн самі.

Розмальовки з популярним автомобілем Хамер. Ви можете завантажити її або роздрукувати у високій якості. Оживіть автомобіль за допомогою фарб та олівців і сідайте за кермо!

Який хлопчик не мріє покататися за кермом потужного спорткара? Як щодо «Порше»? Збережіть або роздрукуйте малюнок, розфарбуйте його ручками чи олівцями, а решту зробить фантазія!

Розмальовка з «хижою» моделлю машини від справжніх джентльменів. Красивий ягуар з безліччю деталей на малюнку для дітей старшого віку краще розфарбувати ручками гелієвими або фломастерами.

Гаряча італійська машина не залишає байдужою жодну людину. Як же встояти перед можливістю мати? Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте «Феррарі» гуашшю або фломастерами. І ви станете трохи ближчими до мрії!

Новенький або «БМВ» з історією завжди дивляться з незмінною повагою. Влаштуйте з хлопцями змагання, у кого це зображення вдасться розфарбувати краще. Залишилося лише роздрукувати необхідну кількість аркушів та запастися фломастерами чи олівцями.

Розмальовка Бугатті Вейрон – розкішне авто, яким хоч раз мріє мати кожен. Втілити свої мрії в життя можна хоча б на кілька хвилин. Збережіть або роздрукуйте малюнок і беріться за олівці, щоб розфарбувати машину на свій смак!

Спорткар Mazda – надійний автомобіль для тих, хто любить ризик. Бажаєте поповнити колекцію машинок саме цією моделлю? Спробуйте спочатку розфарбувати її ручками або фломастерами і покажіть малюнок рідним.

Розмальовка з морським судном під вітрилами. Корабель борознить хвилі, щоб люди відкрили нові землі та скарби. Бажаєте потрапити до команди фрегата? Беріться за фарби з олівцями та самі оживіть казку.

Розмальовка з галеоном під вітрилами і прапорами, що розвіваються. Мрієте про морські походи та стати першовідкривачем нових земель? Приміряйте на себе цю роль при розмальовуванні великого корабля фарбами або восковою крейдою.

Великий пароплав пливе морської гладіні на розмальовці для справжніх любителів пригод. Роздрукуйте або збережіть його для малювання фарбами чи гуашшю з друзями чи рідними.

Розмальовка звичайного човна з веслом – втілення пригод. Якщо ви мрієте вирушити на річкову прогулянку або рибалку, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами чи гуашшю.

Ідеальний човен для міського мешканця, новачка чи мисливця. А ким бачите себе ви? Розфарбуйте гумовий човен біля берега акварельними фарбами або олівцями, щоб це зрозуміти.

Якір утримає на місці навіть найбільший пароплав і став символом сталості. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте корабельний якір з ланцюгом ручками гелієвими або аквареллю.

Розмальовка сучасного літака винищувача займе кожного хлопця надовго. Щоб зобразити винищувач реалістичніше, візьміть фломастери або гелієві ручки.

Місткий пасажирський літак на зображенні тримає курс на схід. В яку країну він прямує? Роздрукуйте малюнок повітряного корабля у відмінній якості – і визначте напрямок судна за розфарбовуванням.

Невеликий літак в польоті на забарвленні. Повітряне судно зображено у всіх деталях. Якщо вам теж важлива точність картинки, використовуйте ручки та фломастери для розфарбовування.

Розмальовка літак винищувач Су-35 – маневрене повітряне судно для навчання та бойових дій. За його штурвалом мріє побувати кожен хлопчик. Надрукуйте малюнок, щоб розфарбувати його ручками або фломастерами.

Винищувач МІГ-15 – легендарний військовий літак для розфарбовування. Роздрукуйте зображений винищувач, беріться за олівці, ручки та вивчайте військове повітряне судно у всіх деталях!

Сучасне бойове повітряне судно на картинці схоже на випущену з лука стрілу. Розфарбуйте швидкий та маневрений літак акварельними олівцями, ручками чи фломастерами самі чи з друзями.

Розмальовка Боїнга у хмарах зацікавить хлопчиків та всіх любителів пригод. Розфарбуйте цей потужний літак. Він буде як справжній, якщо ви візьмете ручки, фломастери та маркери.

На зображенні зображений цивільний літак, який набирає висоту. Роздрукуйте, збережіть зображення та розфарбуйте повітряне цивільне судно разом із друзями олівцями або ручками.

Розфарбуйте портрет Пітера Паркера в масці Павука. Вибирайте для фарбування гуаш, акварельні фарби та перо. Без павутинок на своїй масці Людина-павук вже не буде собою!

Розмальовка з найпопулярнішим героєм коміксів – Людиною-павуком. Схоже, він взявся за справу сидить у засідці та спостерігає за злочинцями. Хочете допомогти Пітеру замаскуватися? Розфарбуйте супергероя у незвичайні для його костюма кольори!

Розфарбуйте рідкісний момент – Людина-павука без маски. Залишилося тільки роздрукувати або зберегти зображення, підібрати пензлі з фарбами або фломастери та підключити свою уяву.

Щоб вчасно прибути, необов’язково ловити таксі, якщо ти супергерой. Людина павук може пересуватися павутинням. Бажаєте так само? Візьміть фломастери або олівці та приєднуйтесь до польоту Паркера!

Роздрукуйте або збережіть картинку із темною стороною геройської особистості. Розфарбуйте гобліна з Людини павука гуашшю або восковою крейдою разом з батьками та подаруйте другу на Хелловін.

Бути спритним, непомітним та стрімким – нелегке завдання. Але людині-павуку вона по плечу. Роздрукуйте і розфарбуйте фломастерами або акварельними олівцями, що крадеться до чергового злодія Спайдермена.

Розмальовка з Людиною-павуком у стрімкому русі. Куди прямує супергерой? Подумайте над його метою, поки розфарбовуєте Спайдермена ручками гелієвими або олівцями.

Розфарбуйте найчарівніший момент будь-якого коміксу про Людину-павука. Так, він випускає павутиння, щоб знову врятувати світ! Роздрукуйте зображення — і потоваришуйте з Павуком за його розфарбовуванням.

Побережіться! Зараз Людина-павук на льоту схопить лиходія, і справедливість переможе! А поки він не приземлився, розфарбуйте портрет героя дня найяскравішою палітрою фарб, що у вас є. Адже він це заслужив?

Роздрукуйте чи збережіть цей малюнок неодмінно. Людина-павук показує свою неймовірну силу. Його павутина, як сталеві троси, опоясала автомобіль, щоб урятувати життя дівчини.

Розмальовка зі Спайдерменом на повний зріст притягує погляд. Жодне вбрання не приховає мускулисте тіло Людини-павука. Він ось-ось кинеться в бій, а поки що чекає, щоб його костюм розфарбували олівцями чи фломастерами.

Феї Вогню Дракона подобається заводити нових друзів. Бажаєте стати подругами Блум? Допоможіть їй підібрати кольори до вбрання. Для цього роздрукуйте аркуш з портретом і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Розфарбуйте чарівну Фею Блум. Засновниця клубу Вінкс з розпущеним волоссям, міні-платтям і крилами за спиною, вона тільки й чекає, коли ви прийметеся за фарби та гуаш, щоб зробити її чарівною.

Блум іноді теж бентежиться, як і кожна дівчинка, при зустрічі з новими людьми. Розвійте її сумніви та приведіть до себе. Роздрукуйте портрет і розфарбуйте фарбами. Блум дуже йдуть усі відтінки червоного.

Блум любить квіти. Ось і зараз її засмучує, що вони стали безбарвними. Напевно, це витівки відьом Трікс. Допоможіть зробити світ феї Блум знову яскравим. Навіть чаклунства не потрібно — тільки кисті та фарби!

Розмальовка з феєю вогню Дракона в дії. Неймовірна сила Блум ось-ось переможе зло. Залишилося лише розфарбувати всі відтінки вбрання принцеси Доміно та прояви її магії. Швидше ж за кисті та фарби!

Кожна фея клубу Вінкс має своє особливе диво. У Блум воно міститься в Вогні Дракона, і зараз вона поширює магію. Розфарбуйте ученицю Школи Магії в момент чаклунства фарбами або гуашшю.

Розмальовка з літньою Блум нагадає кожній дівчинці про веселу пору року. Щоб спогади стали яскравими, як вбрання феї Вогню Дракона, не відволікайтеся при розмальовуванні ще щось, і магія пам’яті покаже себе повною мірою.

Вони дають силу і з’являються лише за хвилини перетворення кожної феї Вінкс. Це її крила. Роздрукуйте і розфарбуйте портрет Блум з крилами фарбами, гуашшю або фломастерами.

Розмальовка фея Лейла із клубу Вінкс. Охоронці Андроса хочеться чогось незвичайного. Як щодо нових відтінків у вбранні? Лейлі захотілося їх приміряти. Допоможіть феї виконати бажання та розфарбуйте її костюм.

Лейла змалку звикла звертати увагу на дрібниці завдяки ретельному вивченню правил поведінки. Наразі вона помітила щось, що не помітили її подруги. Розфарбуйте її так, щоб вона залишилася непоміченою тим, хто її зацікавив.

На картинці Лейла у бойовій готовності. Ще мить, і вона ринеться в атаку. Щоб фея не залишилася одна в цей час одна, роздрукуйте її малюнок і розфарбовуйте, поки Лейла не наважиться завдати ворогові удару.

Розмальовка із найспортивнішою учасницею клубу Вінкс. Здається, Лейла незадоволена, що її вбрання та зовнішній вигляд втратили фарби. Роздрукуйте розмальовка з Лейлою, беріть олівці та гуаш, щоб негайно поправити ситуацію.

У феї Флори чудовий смак, але їй хочеться урізноманітнити гардероб новими поєднаннями кольорів. Допоможіть подрузі Блум реалізувати її мрію. Використовуйте фарби та палітру, щоб отримати цікаві відтінки.

Розфарбуйте одну з найпопулярніших фей клубу Вінкс. Розмальовка можна завантажити або роздрукувати, щоб потім показати своїм друзям та батькам. Зберіть свою колекцію фей Вінкс.

Флора черпає силу захисту добра у самій природі. Залишилося зовсім небагато — і зло паде під чарами випускниці Школи Чарівниць. Беріть участь у цьому чаклунстві, роздруковуйте та розфарбовуйте малюнок фарбами.

У подруги Блум, Флори, добре серце і чуйна душа, але сьогодні їй хочеться приділити увагу собі. Флора вибрала сміливе вбрання. В які кольори його розфарбувати, вирішіть самі. Феї природи завжди подобалися усі відтінки природи.

Флора на картинці, наче укуталася в серця. Напевно, сьогодні у них чергове побачення з Гелією. Які кольори обрати для одягу перед зустріччю? Допоможіть коханій феї розфарбувати костюм і стати ще чарівнішим.

Ця подруга Блум любить музику і сама, наче зіткана з гармонії. Щоб переконатися в цьому, надрукуйте портрет Музи і розфарбуйте його акварельними олівцями або фарбами. Казка про фею оживе під ними.

Оживіть під своїм олівцем або пензлем фею гармонії з клубу Вінкс. Чарівниця має неймовірну любов до музики. Зберіть усю колекцію фей клубу захисту добра – почніть із розфарбовування портрета Музи в навушниках!

Бути собою для Музи дорожче за нові та нестійкі віяння моди. Улюблений фасон для одягу вибраний. Яким буде колір костюма, якщо від рожевого відтінку фея музики вже втомилася? Допоможіть Музей розфарбувати вбрання та прикраси до нього.

Музей спала на думку якась ідея, і поки що про неї ніхто не знає. Бажаєте першими вивідати секрет феї? Швидше збережіть або роздрукуйте цей малюнок, беріть олівці та розфарбуйте Музу. Вона, напевно, розповість про свій задум вам!

Фея гармонії пам’ятає, що половина успіху ховається у комфортному одязі. Сьогодні Муза обрала вбрання зі штанами. Хочете побути її стилістом та вибрати до них модний колір? Роздруковуйте і дерзайте розфарбувати образ Музи фарбами або восковою крейдою.

Розфарбуйте наймоднішу фею клубу Вінкс. Стелле терміново необхідне вбрання у популярних кольорах сезону. Роздрукуйте або завантажте зображення феї Яскравого Сонця та розфарбуйте його фарбами чи гуашшю.

Розфарбуйте найстильнішу фею із клубу Вінкс. Красуня Стелла милується собою у новому вбранні. Зробіть його дизайн унікальним. Розфарбуйте зображення феї акварельними олівцями чи фломастерами.

Роздрукуйте або скачайте аркуш із чарівною Стеллою. Фея Яскравого Сонця і при боротьбі з ворогами залишається сліпуче прекрасною! Використовуйте для її розфарбовування фарби з блискітками.

Витончена Стелла виходить на літню прогулянку. Як будь-якій модниці, їй хочеться виглядати стильно. Підберіть для її розфарбовування найкращі тони та фарби, щоб зробити її вбрання найпрекраснішим у місті!

Текна знову не має вільної хвилини. Залишилося зробити лише традиційний знімок перед виходом із дому — і за справу! Щоб Текна могла не відволікатися від своїх думок, розфарбуйте її вбрання на свій смак.

Текна теж уміє стежити за модою. Її одяг бездоганно підібраний по фігурі. Справа за вами: згадайте чи запитайте у мами, які кольори зараз у моді, і розфарбуйте Текну та її вбрання фарбами чи гуашшю.

Фея Текна любить робити винаходи, і, можливо, колись її це прославить. Отже, треба створити гідний портрет для нащадків. Щоб подруга Блум не зупинилася на чорно-білому варіанті, розфарбуйте кілька її зображень у улюблені кольори. Може,

Сила Текни у її розсудливості та тверезому розрахунку. Але коли аргументи вичерпані, а вороги сповнені сили, фея технологій випускає свою магію. Роздрукуйте та розфарбуйте цей момент для своєї колекції та покажіть усім друзям.

Розмальовка з сумним Текною. Що засмучує фею: чи не вдалося створити якесь нове диво техніки, чи сталася сварка з Тіммі? Як би там не було, підтримайте найкращу ученицю Алфеї і розфарбуйте її світ у барвистих тонах.

Розфарбуйте пікс спілкування, Чатту. Ця малютка з села Піксі має неймовірну чарівність. Натисніть кнопки друку або збереження, беріться за фломастери або гуаш для розмальовки Чатти. Вона любить бути яскравою та чарівною.

Піксі Локетт допомагає феї Блум нести всюди добро і допомагає їй відкрити будь-який портал. Щоб сила малюка зростала, Локетт потрібна дружня підтримка. Хочете стати її друзями, розфарбуйте піксі Локет зараз.

Перша піксі Музи, Тьюн, знає про етикет усі. Щоб не розчарувати маленьку фею, роздрукуйте її портрет, зберіть все необхідне для розфарбовування та приділіть лише Тьюн кілька хвилин свого часу.

Жителька села Піксі, Амур, одного разу стала наперсницею феї Стелли. З того часу вона не залишає нової подруги і допомагає феї Сонця у коханні. Збережіть або роздрукуйте малюнок з піксі Амур, розфарбуйте його гуашшю та покажіть усім подругам.

За феєю Флорою наглядає піксі комунікації, Чатта. Маленький піксі завжди готовий поспілкуватися з новими людьми. Роздрукуйте зображення Чатти, візьміть фломастери і відчуйте її чарівність на собі!

Жителькам села Піксі не чуже бажання поласувати і відпочити за чашкою чаю. Ось і зараз піксі вирішила випити чашку напою, що бадьорить. Збережіть зворушливе зображення і розфарбуйте фломастерами або гуашшю.

Як вважаєте, чи впорається піксі Локет з такою вежею? Правильно тільки одне: поки ви розфарбовуєте маленьку подругу Блум, вона, напевно, не впустить свою нестійку «споруду».

Перша та головна із сестер Трікс, Айсі, випущена зі Школи Відьом не дарма. Її манери та поведінка вказують на лють проти оточуючих. Може, якщо розфарбувати її світ у райдужні кольори, вона пом’якшиться?

Дарсі, випускниця Школи Відьом, ось-ось нашле на когось галюцинації та морок. Спробуйте зупинити її! Роздрукуйте та розфарбуйте портрет однієї із сестер Трікс разом із друзями.

Розфарбуйте найлютіших ворогів клубу Вінкс, сестер Трікс. Водночас відьми мають неймовірну силу. Для малюнків із ними використовуйте гелієві ручки та контрастну палітру фарб.

Перші серйозні вороги команди Блум, сестри Трікс, знову вигадали підступний план. Збережіть або роздрукуйте їх зображення, а поки розфарбовуватимете, прислухайтеся до розмови відьом.

Айсі щось знову розчарувало. На що вона здатна в такому стані, знають тільки сестри і, схоже, вирішили триматися подалі від Айсі. А ви зможете роздрукувати та розфарбувати портрет такої незадоволеної відьми Трікс?

Сторми, ще одна випускниця Школи Відьом, сестра Айсі та Дарсі, готова виявити всю свою міць. Як утримати чаклунство Стормі? Роздрукуйте та зобразіть на картинці з нею спокійні кольори та відтінки.

Неймовірна гонка Хот Вілс продовжується! Роздрукуйте, скачайте та розфарбуйте гелієвими ручками або фломастерами машинку Hot Wheels, щоб поповнити свою колекцію іграшок унікальною моделлю Хот Вілс!

Гоночний автомобіль Hot Wheels на міських вулицях в оточенні хмарочосів позують вам. Швидше беріться за акварельні фарби або олівці, щоб познайомитися з машинкою Хот Вілс у всіх деталях.

Розмальовка з машинкою Хот Вілс у язиках полум’я. Ще мить і мчить – зберігайте або роздрукуйте малюнок прямо зараз! Для розфарбовування цього сюжету використовуйте гуаш, акварельні фарби або фломастери.

Зображення з логотипом Hot Wheels, машиною з відкритим верхом та мовами полум’я. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте Хот Вілс за допомогою фломастерів або гуаші разом із друзями чи батьками.

Найкращим машинам — тільки найкращого пілота! Відчуйте себе у ролі гонщика Хот Вілс. Роздрукуйте, збережіть, розфарбуйте зображення гелієвими металізованими ручками або гуашшю.

Творці Хот Вілс урізноманітнили колекцію іграшок машиною у стилі ретро. Хочете таку саму? Роздрукуйте, розфарбуйте картинку акварельними фарбами або восковою крейдою і покажіть друзям.

Розмальовка з гоночним болідом Хот Вілс у різних ракурсах зі спідометром у центрі зображення. Роздрукуйте, збережіть та відчуйте себе пілотом Hot Wheels при розмальовуванні кожної деталі машини.

Стрімка машина Хот Вілс навіть у вогні залишається найкращою! Вибирайте цю картинку для розфарбовування разом з друзями або батьками, але спочатку запасіться ручками гелієвими і фломастерами.

Мрієте стати стритрейсером? Відчуйте себе їм вже зараз із розфарбуванням Хот Вілс. Розфарбуйте потужний болід Hot Wheels на тлі міського пейзажу ручками гелієвими або фломастерами.

Барбі на пляжі – розмальовка для дівчаток. Роздрукуйте або збережіть її. Малюнок у чудовій якості на листі А4 займе юних модниць на кілька хвилин. Запропонуйте їм для розфарбовування фломастери або акварельні олівці.

Барбі пише у щоденнику – розмальовка для дівчаток старшого віку. Яка дівчина не має секретів? Лялька готова поділитися з вами на вушко своїми таємницями, якщо стильно розфарбуєте її вбрання.

Барбі та вечірня сукня – розмальовка для дівчаток. У улюбленої ляльки відбудеться вечірка. Залишилося зовсім небагато: надіти розкішну сукню та надіти туфлі. Допоможіть зробити її образ блискучим завдяки фарбам чи гуаші!

Барбі зі своїми подружками – розмальовка для компанії дівчаток. Влаштуйте змагання з подругами, чий малюнок Барбі в оточенні подруг виявиться найкращим! Роздрукуйте зображення, розфарбуйте його фломастерами, олівцями чи фарбами.

Барбі плаває з дельфіном – розмальовка у відмінному дозволі. Якщо вам захотілося пригод та відпочинку, роздрукуйте або збережіть портрет ляльки з дельфіном та розфарбуйте його гуашшю та пером.

Барбі в розкішному вбранні – розмальовка для майбутнього стиліста. Який дівчинці не подобається вбиратися? Барбі теж любить чудове вбрання. Допоможіть їй прикрасити сукню у модні кольори сезону прямо зараз!

Прекрасна Барбі – захоплююче розмальовка для дівчаток. Збережіть, роздрукуйте її зображення відмінної якості на аркуші А4 і реалізуйте образ ляльки в кольорі за допомогою фарб або гуаші.

Розмальовка Барбі з подругою зібралися на пляж у чудовій якості. Порівняйте образ двох ляльок, знайдіть родзинки у кожному та розфарбуйте літні образи подруг олівцями чи фарбами.

Дракулаура позує – розмальовка для шанувальниць школи Монстр Хай. Подружитися з донькою Дракули просто. Вона любить розважатися та вбиратися. Допоможіть розфарбувати її розкішне вбрання – і вона стане вашою подругою!

Русалочка з кращими друзями — розмальовка для дівчаток різного віку. Русалочка Діснея задумала нову пригоду разом із Флаундером та Себастьяном. Бажаєте дізнатися про нього першими? Роздруковуйте малюнок і розфарбовуйте фарбами, і, можливо, друзі візьмуть

Розмальовка Монстр хай – найкращі подруги для дівчаток. Любите незвичайні іграшки та мультфільми? Знайомтеся! Це учениці Школи Монстрів! Вони цінують дружбу, індивідуальність та яскраві фарби.

Розмальовка агресивний спорткар Хот Вілс у детальному зображенні. Машинка готова до перегонів. Ось-ось загарчить мотор, верещать колеса. Роздрукуйте та розфарбуйте спортивну машину у улюблений колір ручками або фломастерами.

Невелике судно – розмальовка для любителів річкових прогулянок та пригод. Щоб стати його капітаном або пасажиром, роздрукуйте картинку та розфарбуйте аквареллю або олівцями.

Людина-павук готується до стрибка – розмальовка справжніх фанатів Пітера Паркера. Проживіть з коханим героєм тієї хвилини, коли він готується перемогти зло! Залишилося лише розфарбувати костюм Людини-павука гуашшю чи гелієвими ручками.

Маска Людини-павука – розмальовка для хлопчиків. Скільки на кожному маскараді ви зустрічаєте таких масок? Мрієте мати унікальну? Створіть самі дизайн маски Людини-павука за допомогою ручок та фломастерів.

Білосніжка приміряє сукню – розмальовка для молодих модниць. Обновіть разом із принцесою її гардероб. Розфарбуйте її одяг перед зустріччю принцом у найяскравіші кольори гуашшю або фарбами.

Розмальовка Білосніжка та гном накривають на стіл для шанувальників першого мультфільму Діснея. Принцеса завоювала серця лісових гномів своєю щирістю та господарністю. Допоможіть їй створити кращі частування для своїх нових друзів за допомогою олівців і краєчок

. Яка зворушлива зустріч після довгої розлуки! Розфарбуйте для нареченого цю мить у райдужні кольори гуашшю або олівцями.

Білосніжка та Принц разом — розмальовка спеціально для дівчаток, які вірили від початку історії у щасливий кінець. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте його разом із подругами гуашшю.

Принц обіймає Білосніжку – розмальовка для дівчаток у форматі А4. Роздрукуйте або збережіть зображення високої якості та розфарбуйте улюблених героїв яскравою палітрою аквареллю.

Розмальовка Військовий літак винищувач для хлопчиків у високій якості. Точна зменшена копія бойового повітряного судна малюнку летить завдання. Бажаєте сісти за штурвал? Роздрукуйте картинку, беріть олівці та підключайте фантазію!

Літак Boeing 787 – розмальовка новинки літакобудування в деталях. Перше повітряне судно компанії доповнено безліччю композиційних матеріалів під час збирання. Вивчайте Боїнг 787 при розмальовуванні його олівцями або гелієвими ручками.

Розмальовка Іграшка каченя підійде для малюків. Великий силует знайомої фігурки, мінімум деталей, зручні олівці чи пензлики – і ось перед вами новий шедевр вашої дитини!

Розмальовка Subaru Forester для хлопчиків у високій якості. Легендарний джип може поповнити вашу колекцію! Роздрукуйте та розфарбуйте його фломастерами, олівцями або гелієвими ручками.

Розмальовка БМВ купе – зображення надійного та високотехнологічного автомобіля, про яке мріють навіть дорослі. Збережіть, роздрукуйте малюнок і розфарбуйте його ручками гелієвими і обов’язково покажіть друзям і батькам.

Розмальовка Білочка та дупло допоможе познайомити хлопців із будиночками лісових звірів. Коли розфарбовуватимете білку фарбами, згадайте з хлопцями, хто ще живе в дуплах з диких тварин та птахів.

Принцеса з лійкою – розмальовка для юних художниць. Запропонуйте дівчинкам допомогти працьовитій принцесі. Вона поливає рослини щодня, щоб світ навколо став яскравішим і красивішим. Використовуйте для розфарбовування фломастери або олівці.

Левеня – розмальовка, яка наочно показує, яким був у дитинстві цар звірів. Він бешкетний, цікавий і не раз спробує втекти з листа, поки ви розфарбовуватимете його фарбами, тому що побачить поблизу щось цікаве.

Весела собачка – розмальовка для тих, хто мріє про нового вихованця. Щоб відчути присутність чотирилапого друга поруч вже зараз, роздрукуйте зображення веселого песика і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Веселий єнот – розмальовка, яка прикрасить будь-яку колекцію картинок. Смішне звірятко підніме вам і вашій дитині настрій. Залишилося лише роздрукувати зображення з ним, взяти олівці та розфарбувати чарівного єнота.

Солдат у кителі – розмальовка для майбутніх генералів. Збережіть або роздрукуйте зображення, забезпечте юного художника фарбами. За кілька хвилин він розповість вам про пригоди бравого солдата, якому він надав колориту.

Буратіно – розмальовка з персонажем улюбленої казки багатьох хлопців та дівчат. Хлопець з довгим носом любить бути у центрі уваги. Роздрукуйте картинку з Буратіно та розфарбуйте гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Вовк-моряк відкриває дітям двері у світ фантазії. Де побував цей морський вовк, у які пригоди влучав? Подумайте над цим, коли розфарбувати вовка фарбами чи гуашшю.

Кішечка поливає квіти – розмальовка для дівчаток у чудовій якості. Ця мила пухнаста садівниця стане окрасою вашої колекції картинок, якщо роздрукувати її та розфарбувати фарбами.

Розмальовка Песик-футболіст порадує юних шанувальників спорту. Збережіть та роздрукуйте зображення спортсмена, щоб розфарбувати песика олівцями чи фломастерами разом із друзями чи братом.

Мавпочка на скейте – розмальовка, якою будуть захоплені кілька хвилин і дівчатка, і хлопчики. Шавлива мавпа сама мчить до них, щоб хлопці її розфарбували у яскраві фарби.

Розмальовка Єнот-волейболіст для хлопчиків. Картинка у високій якості при роздруківці займає повністю аркуш у форматі А4. Шанувальник волейболу, єнот, запрошує вас до своєї команди. Розфарбуйте єнота та його форму у свої улюблені кольори.

Заєць ловить метеликів — розмальовка, яку варто зберегти та роздрукувати для хлопців. Розгляньте метеликів, яких заєць наловив. Розфарбуйте допитливого зайчика фарбами або олівцями і випустіть разом із косим метеликів на волю.

Розмальовка Жираф із бантиком на хвості пропонує дивовижну подорож у савану. Тут живе найвища тварина планети. Для зустрічі з вами жираф пов’язав бант на хвостик, але від хвилювання всі його плями побіліли. Чи допоможете повернути їм колір гуашшю?

Розмальовка Коник грає на скрипці — демонстрація кращого таланту цієї комахи. Коники видають звуки, щоб спілкуватися з родичами, і виходить ритмічна мелодія. Прислухайтеся до неї, коли приступите до розфарбовування коника гуашшю.

Ведмежа з бочкою меду – розмальовка, яка наочно покаже улюблені ласощі клишоногого звіра. Роздрукуйте або збережіть зображення з мішуткою та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Кріт із лопатою – розмальовка для допитливих хлопців. Роздрукуйте зображення та розкажіть їм, що кріт живе під землею і риє там багато ходів, а потім розфарбуйте картинку олівцями разом.

Корова в ковпаку – розмальовка для тих, хто хоче ближче познайомитись із домашніми тваринами. Послухайте розповідь корівки, чому вона одягла ковпак, коли розфарбовуватимете корову фарбами.

Розмальовка Крокодил відпочиває – цікавий спосіб познайомитися і подружитися з грізним хижаком у приємній обстановці. Роздрукуйте та розфарбуйте крокодила на відпочинку гуашшю, щоб його світ став ще яскравішим.

Розмальовка Песик-барабанщик доводить, що таланти чотирилапих друзів людини невичерпні. Послухайте, як відбиває ритм паличками цей життєрадісний песик, за розфарбовуванням його фарбами чи гуашшю.

Кішечка танцює – розмальовка дівчаток у широкій роздільній здатності. При роздруківці зображення виконується чітко, у всіх деталях на аркуші А4. Щоб подружитися з чарівною танцівницею, роздрукуйте портрет і розфарбуйте фарбами.

Курочка – розмальовка для цікавих хлопчиків та дівчаток. Курки літати не вміють, але несуть яйця. Вони дуже смачні та поживні. Розфарбуйте курочку гуашшю. Будьте обережні: курочки дуже полохливі птахи.

Хом’ячок грає на баяні – розмальовка для дітей у високій якості. Кумедний гризун відзначає свято і вирішив відвідати друзів. Бажаєте скласти йому компанію? Хом’ячок запрошує вас із собою. Нарядіть друга в гарний та яскравий костюм за допомогою фарб.

Лялька-скоморох – розмальовка для малюків. Познайомте хлопців із ляльками народного театру через картинки. Першим варто бути представленим і яскраво розфарбованим олівцями скоморох Петрушка. Згодні?

Іграшкова космічна ракета – розмальовка для майбутніх мандрівників з галактик. Вивчайте складання та керування космічним кораблем за розфарбовуванням ракети фарбами.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з дитинства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Іграшкова поні – розмальовка для любителів рухливих ігор. Щоб всидіти на одному місці кілька хвилин, їм потрібно уявити себе вершниками, які вирушили на пошуки скарбів. Забезпечте юних художників гуашшю або фломастерами.

Страус на роликах — розмальовка, де цей птах вирішив уявити ще один свій талант. Страус не лише швидко бігає, а й катається на роликах! А ви вмієте? Візьміть у страуса кілька уроків, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Лялька з бантиком – розмальовка для дівчаток у високій якості. Вам не вистачає цікавої іграшки у колекції малюнків? Роздрукуйте це зображення і розфарбуйте його – і у вас буде унікальна лялька.

Поні на колесах – розмальовка для хлопчиків та дівчаток у чудовій якості. Збережіть або роздрукуйте зображення та запропонуйте хлопцям розфарбувати милу поні фарбами чи олівцями.

Розмальовка Ошатна лялька для дівчаток. Зображення високої якості. Збережіть це розмальовка або роздрукуйте, а під час малювання використовуйте модні відтінки для одягу іграшки.

Багато прикрашена малюнками лялька у народному костюмі із наповненням сьогодні знову викликає інтерес. Розмальовка Матрьошка з розписом підійде для знайомства з російським колоритом. Розфарбуйте матрьошку гуашшю або олівцями.

Холодне серце – розмальовка, яка нагадає дівчаткам і хлопчикам про улюблений мультфільм. Принцеса запрошує кожного з вас у гості. Візьміть пензлі та фарби, і пориньте в чаклунство світу Дісней.

Анна, сестра Ельзи — розмальовка із молодшою ​​принцесою із крижаного королівства. Весела та чуйна Ганна чудово доповнює Ельзу. Розфарбуйте її портрет, якщо вважаєте так само.

Розмальовка Крістофф замислився представляє коханого принцеси Анни в непростій ситуації. Підтримайте Крістоффа та розфарбуйте його теплою палітрою фарб, щоб йому було простіше зважитися на важливий крок.

Розмальовка Анна та Олаф представляє двох друзів, які завжди готові до пригод. Мрієте грати з ними? Ви подружитеся з ними за кілька хвилин, поки розфарбовуватимете їх фарбами або олівцями.

Розмальовка Ганна просить Ельзу — сюжет, який добре знайомий шанувальникам мультфільму. Ельза часто побоюється зробити щось негаразд. Якби не наполегливість Ганни, у королівстві двох сестер було б дуже нудно. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте олівцями її разом із дітьми.

Розмальовка Крістофф, Олаф та Свен представляє цікавих персонажів мультфільму «Холодне серце». Смішні, але щирі, вони завжди поспішають на допомогу друзям. Розфарбуйте цих хлопців гуашшю, щоб Ганні було на кого спертися в чергових пригодах.

Розмальовка Ельза та Ганна на ковзанах показує, як сестри цінують спілкування одне одним. Щоб принцесам було веселіше кататися по льоду, розфарбуйте їх фломастерами або гуашшю.

Анна обіймає Ельзу – розмальовка, в якій відображено все кохання сестер. Бажаєте, щоб і ваші діти жили дружно? Роздрукуйте портрет двох принцес та розфарбуйте його разом із дітьми олівцями.

Розмальовка Анна у зимовому лісі заповнить паузу між рухливими іграми для дітей не менш захопленим розфарбовуванням. Фарби, гуаш чи фломастери, трохи терпіння — і сюжет із улюбленою героїнею радує новими переливами кольорів!

Ельза та Ганна катаються – розмальовка для рухливих хлопців. Якщо ваші діти захоплені спортом або мультфільмом про двох принцес, запропонуйте їм розфарбувати їх зимові забави гелієвими ручками або фарбами.

Розмальовка Сестри, Свен та Олаф порадує шанувальників мультфільму «Холодне серце» майже повними зборами головних героїв в одному місці. Приєднуйтесь до їхньої компанії! Як? Почніть розфарбовувати їх фарбами – і вони розкажуть десятки історій про свої пригоди.

Розмальовка Анна, Ельза та її магія для дівчаток у чудовій якості. Роздрукуйте або збережіть малюнок та розфарбуйте портрети цих принцес зі світу Дісней гуашшю або акварельними олівцями.

Розмальовка Анна і Христоф обіймаються – зворушливий момент із мультфільму. Вам подобається історія стосунків цієї пари? Роздрукуйте, розфарбуйте зображення, і казка оживе під вашим олівцем або пензликом.

Розмальовка Коронація Ельзи обов’язково має бути в колекції малюнків шанувальника диснеївської історії «Холодне серце». Гуаш або акварель доповнять зображення якнайкраще.

Ельза тікає з крижаного міста — розмальовка, яка торкнеться серця кожної людини. Відкинута і самотня принцеса біжить назустріч долі. Якою вона стане, залежить почасти і від вас. Наскільки яскравим ви готові зробити її шлях під час роботи пензлем?

Розмальовка Ельза будує крижаний палац вселяє гордість за принцесу та надію на її щастя. Беріть участь у будівництві нового замку! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її ручками або фломастерами.

Анна захоплюється палацом – розмальовка, яка представляє смак молодшої сестри Ельзи. Помнете, яким був новий палац Ельзи? Перевірте себе за допомогою кисті та фарб прямо зараз!

Ганна образилася на Крістофа – розмальовка, яка відкриває всім таємниці взаємин цієї пари. Хочете дізнатися, чим ця сварка закінчиться, розфарбуйте закоханих гуашшю або олівцями та дізнайтеся, чи поступиться Крістоф Ганні у суперечці.

Анна та Крістоф на санях – розмальовка з динамічним сюжетом. Якщо вам цікава участь у захоплюючих пригодах, роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку олівцями або фломастерами.

Розмальовка Ганна залазить на скелю – цікавий момент із мультфільму. Бажаєте стати свідком і майже творцем цієї цікавої сцени? Беріться за фарби чи олівці!

Крижаний заряд потрапив до Ганни — розмальовка із зворушливим сюжетом. Якщо внести теплих штрихів фарбою в цей малюнок, доля Анни та її сестри отримають надію на продовження їхньої історії. Розфарбуйте цей сюжет фарбами чи олівцями.

Анна та Крістофф тікають — розмальовка, яка передає початок історії дивовижних подій у житті цієї пари. Виберіть цей малюнок для розфарбовування, якщо ви хочете додати в життя трохи пригод.

Розмальовка Троль – друг Крістофа вказує на те, якою різною буває дружба і саме життя. Бажаєте це продемонструвати своїм дітям? Роздрукуйте для них це зображення та запропонуйте розфарбувати його ручками, пером чи фломастерами.

Анна стала – розмальовка, яка демонструє всю міць холоду і магії Ельзи. Допоможіть принцесі зігрітися! Додайте малюнку сонячних променів та теплих відтінків фарбами або пастеллю.

Ганна захищає Ельзу – розмальовка, де відбито все кохання молодшої сестри до старшої. Анна довіряє коханій сестрі і готова ручатися за неї навіть у тому, чим Ельза сама ще не вміє керувати. Розфарбуйте цей сюжет фарбами чи олівцями.

Розмальовка Ельза та її сестра Ганна демонструє героїнь діснеївського мультфільму у всьому пишноті. А куди зникли всі фарби? Допоможете виправити ситуацію олівцями чи гуашшю?

Розмальовка Верблюд познайомить хлопців із будовою цієї тварини. Він допомагає людям пересуватися пустелею та перевозити вантажі. За це верблюда прозвали кораблем пустелі. Як і чим розфарбувати верблюда ви?

Корова їсть траву – розмальовка для любителів мирних пейзажів та простих сюжетів. Використовуйте для розфарбовування воскову крейду або олівці, щоб створити картинку прямо з доброї казки.

Розмальовка Овечка – ще одна картинка для знайомства з мешканцями домашнього сільського подвір’я. Роздрукуйте зображення овечки для розфарбовування дітям та розкажіть їм, що без неї та її шерсті у нас не було ні рукавичок, ні теплих светрів.

Ослик – розмальовка з маленьким побратимом коня. Він сміливо перевозить людей та вантажі у горах, де чимало вузьких стежок. Розфарбуйте ослика олівцями або фарбами і потоваришуйте з ним.

Розмальовка Весела конячка для хлопчиків і дівчаток у високій якості. Кінь мчить літнім полем з вінком з квітів до свого нового друга. Може це ви? Розфарбуйте конячку аквареллю або олівцями і потоваришуйте з нею.

Розмальовка Кізочка для хлопців та їхніх батьків. З героїнею картинки наяву познайомитися буває страшно. Розкажіть дітям за малюванням, що ріжки козочки використовують лише для захисту, а їхнє молоко дуже корисне для людини.

Розмальовка Порося познайомить із забавним дитинчатом свинок. Цікаве порося прийшло познайомитися з тим, хто вирішив його розфарбувати. Він дуже пишається своїм п’ятачком та хвостиком-гачком. Розфарбуйте їх акуратно!

Розмальовка Кролик познайомить хлопців із відзнаками цієї тварини зайця. Для зручності перед початком малювання подивіться приклад розфарбування кролика. Він допоможе вам краще уявити, як може виглядати вухатий звірятко.

Мухомор – розмальовка з яскравим представником грибного світу. Цей гриб отруйний для людини, але для лісових звірів незамінний у лікуванні хвороб. Відкрийте всі таємниці мухомора дітям, поки вони розфарбовуватимуть його фарбами.

Дудочка – розмальовка для хлопців, яким подобається музика. Усі деталі та частини інструменту показані крупно. Роздрукуйте картинку та запропонуйте розглянути її дітям, а потім розфарбувати фарбами під духову музику.

Тигреня – розмальовка, завдяки якій можна безпечно познайомити дитину з дитинчатами хижого звіра. Тигренята народжуються з невеликою вагою, але вже з плямистим розмальовкам. Допоможіть дитині визначити, яким кольором прикрасити цятки і шкіру тигреня.

Козеня – розмальовка, яка дозволить наочно познайомити з дитинчатами кіз. Маленькі козенята майже відразу після народження встають на ніжки та готові пізнавати світ. Допоможіть козенятку побачити себе гарним. Розфарбуйте козеня фарбами або олівцями.

Білочка з пухнастим хвостом – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку. Працьовита мешканка лісів та парків використовує хвіст як кермо. При розмальовуванні звірка пам’ятайте, що білка любить вбиратися в яскраве хутро з білою грудкою.

Розмальовка Король та королева Еренделла представляють зображення батьків Ганни та Ельзи. Принцеси виросли і стали такими ж прекрасними та рішучими, як їхній батько та мати. Розфарбуйте сімейний портрет фарбами чи олівцями.

Розмальовка Маленька Ельза показує, як у дитинстві принцеси страждали від глибокої самотності. Ельзу лякав її незвичайний дар. Вона цуралася людей, а Ганна мріяла просто пограти разом із старшою сестрою.

Розмальовка Ганс та Ганна у чудовій якості. Молодша принцеса Еренделла не одразу знайшла своє щастя. Спочатку вона захопилася Гансом. Принц довго приховував своє справжнє обличчя та прагнення захопити владу.

Ельза незадоволена Анною — розмальовка із сюжетом, де принцеси знову з’ясовують, хто з них має поступитися. Розфарбуйте сестер і обстановку навколо них у райдужну палітру фарб, щоб вони швидше помирилися.

Розмальовка Ельза в крижаному палаці показує щасливу принцесу. Ельза вважає, що тільки в цьому суворому краї може не стримувати свою магію та не боятися наслідків свого дару.

Анна на коні – розмальовка з динамічним зображенням. Невтомна принцеса мчить на допомогу сестрі. Створіть навколо Анни пейзаж, що запам’ятовується фарбами, щоб вона не заблукала по дорозі назад.

Розмальовка Анна знайомиться з Крістофом – розмальовка, де молодша принцеса Еренделла знаходить свою долю і навіть не підозрює про це. Адже Ганна та Крістоф просто заглянули в одну лавку!

Крістоф допомагає Ганні — розмальовка з епізодом із мультфільму «Холодне серце» у чудовій якості. Збережіть і розфарбуйте її, якщо вам подобається ця невгамовна пара та їхня історія кохання.

Лисиця — розмальовка рудої красуні одразу приваблює погляд. Але чогось цьому зображенню не вистачає! В одній зі своїх пригод шахрайка вивалялася в муці. Допоможіть лисиці очистити шерстку або розфарбуйте її в яскраві кольори.

Снігур летить — розмальовка із найпопулярнішим сюжетом новорічних листівок. А вам подобається ця незворушна і швидка пташка? Роздрукуйте картинку зі снігом і прикрасьте його оперення фарбами.

Бурий ведмедик – розмальовка відмінної якості для друку в форматі А4. Познайомтеся з господарем лісу – ведмедем. Він зображується в казках добрим і справедливим, трохи незграбним і часом наївним персонажем.

Сірий вовк часто виступає героєм у легендах та казках. Він допомагає людям набути необхідної їм сили або дарує чарівний предмет. Розфарбуйте сірого хижака. Може він поділиться з вами частиною своєї сили?

Білка з горішком поспішає у своє дупло. Вона запасає їжу на зиму не лише для себе, а й для своїх білченят. Ця тварина любить селитися у парках та лісах. Розфарбуйте білочку гуашшю або фломастерами.

Дятел на дереві знайшов, де у стовбурі оселилися комахи та черв’ячки. Дятел намітив місце, звідки розпочне свою роботу. Скоро ще одне дерево буде вилікувано! Розфарбуйте лісового «лікаря» фломастерами.

Оленя трохи відстало від мами, щоб помилуватися лісовими квітами та метеликами. Щоб малюка не помітили хижаки, надайте його шкірці захисне розмальовка олівцями або фломастерами.

Анна та троль Паббі діляться останніми новинами. Нещастя, яке впало на Ганну, чіпає короля Паббі, і він дуже хоче допомогти принцесі. Розфарбуйте нових друзів яскравими фарбами та допоможіть їм забути про всі печалі!

Ганна та Ганс зустрілися знову. Як змінився Ганс за цей час? Його жорстокість стала очевидною. Ханс хоче заволодіти троном Ерандела і спостерігає за стражданнями інших байдуже. Розфарбуйте цю картинку, якщо хочете підтримати Ганну.

Ханс упіймав Ельзу — розмальовка для шанувальників мультфільму «Холодне серце» у відмінній якості. Схоже, принц Південних островів ні перед чим не зупиниться, щоб здобути владу над королівством. Ви знаєте, як Ельзе ухилитися від стріли Ганса?

Ельза обіймає Ганну – розмальовка, де сестри укладають один одного в обійми. Вони нарешті зрозуміли, що разом зможуть подолати будь-які труднощі. Роздрукуйте портрет принцес та розфарбуйте фарбами або олівцями.

Гансу дісталося від Анни — розмальовка, яка показує, на що здатна молодша принцеса Ерандела, якщо потрібно стати на захист сім’ї та королівства. Без цієї картинки ваша колекція з малюнками про мультфільм FROZEN не буде повною!

Папуга на гілці – розмальовка для любителів незвичайних птахів. Папуги живуть у дикій природі та у житлах людей. Людина одомашнила цих пернатих три тисячі років тому. Хочете теж завести собі папугу? Для початку розфарбуйте цього непосидю!

Веселий верблюд – розмальовка з «кораблем пустелі» у гарному настрої. Він хоче погратися і попустувати. Розфарбуйте верблюда гуашшю, щоб цей день для тварини став найяскравішим спогадом.

Маленький павич розпустив на прогулянці свій хвіст. Як же не милуватися цим чимось захопленим малюком? Допоможіть павич яскраво розфарбувати пір’їни аквареллю і покажіть свій малюнок батькам.

Верблюд відпочиває — розмальовка з найбільш упізнаваною у світі твариною пустелі. Верблюд здатний довго обходитися без їжі та води, але йому потрібен повноцінний відпочинок, щоб подолати довгий шлях.

Дрессований пудель – розмальовка важливого епізоду з життя будь-якого вихованого собаки. Без дресирування і благородний пудель може стати жахливим пустуном! Роздрукуйте та розфарбуйте милого пуделя на заняттях гуашшю.

Лев – розмальовка володаря звірів на відпочинку. Лев із густою гривою ліг відпочити, але він не втрачає пильності та уважно оглядає околиці. Розфарбуйте лева, доки його ніхто не насторожив.

Розмальовка Гієна представляє невеликого жителя савани. Ці тварини зовні схожі на собак і вважають за краще жити зграями, щоб разом полювати. Роздрукуйте картинку з гієною та розфарбуйте олівцями.

Жираф із квіточкою задумався про те, кому б його подарувати. Він знайшов гарну квітку випадково, не втримався і зірвав її. Роздрукуйте картинку з романтичним сюжетом із життя одного жирафу.

Смугаста зебра намагається ніколи не відставати від своїх друзів та подруг. Разом їм нема чого боятися грізних хижаків Африки. Роздрукуйте картинку із зеброю та розфарбуйте її смужки у чорно-білі кольори.

Слон махає хоботом. Він прощається з друзями і поспішає до себе додому, де на нього чекають маленькі слоненята. Роздрукуйте цю розумну дружню тварину і розфарбуйте фарбами.

Сірий носоріг прийняв позу для позування. Йому хочеться мати свій портрет у профіль. Допоможете носорогу здійснити заповітну мрію? Тоді розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Задоволена мавпа – розмальовка із чарівною твариною. Вона така щаслива, що не може стримати своїх емоцій. Вона поділиться і з вами добрим настроєм, якщо ви її розфарбуєте.

Поні Раріті і Пінк Пай дружать давно і розуміють один одного з півслова. Ось і зараз дві маленькі подруги задумали якийсь незвичайний сюрприз для своїх сестер! Що це буде?

Світі Бель – сестра поні Раріті. Вона чарівна і зуміла привернути до себе Еппл Блум і Скуталу. А ще Світі Бель чудово співає, і за це маленьку поні обожнює вся Еквестрія!

Веселка Деш знову кинулася до пригод на всій швидкості. А ви знаєте, що бешкетна і стрімка Веселка Деш може очистити небо Понівіля, за її словами, від хмар за 10 секунд?

Скуталу отримала відзнаку – розмальовка, де юна поні радіє своїй перемозі. Допоможіть зробити її світ яскравішим за гуашш і фарби, адже Скуталу доклала чимало зусиль, щоб отримати довгоочікувану нагороду.

Розмальовка Добра Епплджек знайомить нас із працелюбною мешканкою Еквестрії. Епплджек дбає про свою ферму, любить працювати в саду і на перше прохання прийде на допомогу своїм друзям.

Мила Флаттершай – розмальовка з поні, яка обожнює тварин. Напевно, вона і зараз думає про те, як поліпшити умови для них. Розфарбуйте Флаттершай та послухайте про її плани.

Розмальовка Еппл Блум усміхається – позитивна картинка для творчості. Молодша сестра Епплджек і Великого Макі відвідує школу, носить яскравий рожевий бантик і мріє про нову відзнаку. Розфарбуйте Еппл Блум фарбами чи фломастерами.

Світі Бель хоче допомогти Раріті. Тримайтеся, схоже, у Понивіллі знову будуть неприємності. Простежте за крихтою Бель. Для цього роздрукуйте картинку і розфарбуйте юну шукачку відзнак фарбами.

Мила Раріті – модний дизайнер Понівіля. Вона тримає бутік і шиє вбрання всім подругам та мешканцям містечка. Може, і зараз Раріті обмірковує новий фасон сукні? Розфарбуйте Раріті у світло-сірий колір, а гриву у фіолетову палітру.

Розмальовка Коко Поммель є помічницею модельєра Сурі. Коко скромна та елегантна, носить комірець з білою облямівкою, червону краватку та шпильку. Розфарбуйте Коко Поммель яскравою гуашшю, щоб надати їй упевненості.

Розмальовка Чирайлі показує шкільну вчительку юних поні. Чарівна конячка присвятила всю себе дітям, навіть на особисте життя у неї не залишається часу. Роздрукуйте картинку з Чирайлі та розфарбуйте її олівцями.

Весела Пінк Пай знову вирушає в «Цукровий палац». Тут вона працює, розважає дітей, а ввечері вона влаштовує вечірку. Бажаєте брати участь у святі? Розфарбуйте Пінк, і вона обов’язково запросить вас до себе!

Розмальовка Мод Пай – сестра Пінкі та її повна протилежність. Мод любить усамітнення, вивчати каміння та читати книги про них. Розфарбуйте Мод Пай, щоб почути від неї багато цікавих історій про каміння.

Розмальовка Скутал щось знайшла – малюнок у чудовій якості. Він показує цікавий характер молодої школярки. Пегас Скуталу любить швидкість, спорт і Веселку Деш. Розфарбовуйте Скуталу гуашшю або гелієвими ручками.

Епл Блум – земна поні, розмальовка для дівчаток. Виберіть цей малюнок для творчості, якщо вам подобаються молоді мешканці Понівіля. Еппл Блум любить свою сім’ю, а разом з подругами завойовує нові відзнаки.

Розмальовка Сутінкова Іскорка – принцеса дружби демонструє головного персонажа сезону мультсеріалу My Little Pony під девізом: Дружба – це диво. Якщо ви цінуєте дружбу, обов’язково роздрукуйте та розфарбуйте Сутінкову Іскорку разом із друзями.

Бабка летить — розмальовка з непосидючою комахою. Бабка весь день кружляє по луках і полях у пошуках їжі. За день вона зможе з’їсти до 50 мух. Розфарбуйте це дивовижне створення фломастер або фарбами.

Коник відпочиває — розмальовка із літнім сюжетом. Коник награвся з друзями і присів ненадовго на траву перевести дух. Незабаром він знову вирушить подорожувати лугами та полями.

Корова жує траву – розмальовка з твариною з пучком трави в роті. Ці парнокопитні створіння люблять соковиту траву. Від того, яким буде раціон корови, залежить смак її молока.

Кішка з кошеням – розмальовка, яку оцінять і дівчатка, і хлопчики. Чому зараз кішка навчить кошеня? Може, розмотувати клубок? Дізнайтеся від кішки, поки розфарбовуватимете цих домашніх вихованців!

Кінь і лоша довго не розлучаються. Жеребята можуть стати на ноги майже відразу після народження і йдуть повсюди за мамою. Ось і зараз лоша довірливо притискається до конячки. Розфарбуйте їх?

Мишка їсть сир і дуже задоволена своєю знахідкою. Розмальовка наочно представить дітям улюблені ласощі цього гризуна. Покажіть їм картинку, роздрукуйте та розфарбуйте мишку разом із ними.

Мавпа з бананом рада поласувати улюбленим фруктом. У непрохідних джунглях, де мавпа живе, бананів дуже багато. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте мешканку тропічних лісів фарбами чи олівцями.

Радісний слон – розмальовка, яка показує, що ці великі тварини рідко сумують. Та й навіщо це робити? Зараз слон потоваришує з вами, і ви розфарбуєте його яскравими квітами. Правильно?

Розмальовка Маленька Сутінкова Іскорка показує найкращу ученицю принцеси Селестії. Попереду на неї чекає багато пригод, а поки вона просить розфарбувати її, бо Іскорка щось наплутала в заклинаннях і втратила своє розмальовка.

Принцеса Селестія – розмальовка для шанувальників мультсеріалу про життя Понівіля. Без принцеси життя у всій Еквестрії завмерло б. Саме поні-алікорн Селестія виводить сонце над країною.

Розмальовка Спайк – друг Іскорки для фанатів головної героїні мультсеріалу “Май Літл Поні”. Сутінкова Іскорка сама допомогла вилупитися маленькому драконові з яйця. Розфарбуйте нерозлучного друга Іскорки у фіолетових та зелених кольорах.

Пінк Пай йде на свято – розмальовка для дівчаток у відмінній якості. Пінк обожнює веселитися, і на вечірку хоче потрапити в кращому вигляді. Допоможете їй вбратися в яскраві фарби?

Поні Райдуга танцює — і це не дивно! Веселка обожнює не лише змагатися у швидкості, а й веселитися із друзями. Збережіть або роздрукуйте зображення Райдуги Деш у танці та розфарбуйте фломастерами.

Добра поні Флаттершай – розмальовка з найжаліснішою жінкою Еквестрії. Будиночок пегаса Флаттершай стоїть поруч із лісом, і щоранку вона годує тварин. Бажаєте послухати кумедні історії про них? Розфарбуйте Флаттершай зараз!

Розмальовка Епплджек – майстер частування, як і вся її сім’я. Разом вони почали вирощувати яблука після знайомства із принцесою Селестією. Розфарбуйте найчеснішу та найнадійнішу із сімейства Еппл у жовтій палітрі.

Красуня Раріті – розмальовка з однорогом та подругою Сутінкової Іскорки. Раріті – дуже щедра поні. Вона завжди рада допомогти навіть незнайомцю, і обов’язково поділиться і з вами чудовим настроєм.

Розмальовка Шайнінг Армор – брат Іскорки представляє єдиного друга Іскорки у дитинстві. Саме цей єдиноріг створив захисне магічне поле над Кантерлотом та по праву став начальником міської варти. Розфарбуйте справжнього лицаря Еквестрії гуашшю та пером.

Розмальовка Каденс – дружина Шайнінг Армора та ще один алікорн імперії. Вона настільки любить чоловіка, що їхні магії поєднуються і рятують ціле місто від навали перевертнів. Роздрукуйте або збережіть зображення Каденс та розфарбуйте разом із друзями.

Іскорка з подругами — розмальовка із найяскравішими персонажами історії про поні. Веселка Деш та Епплджек завжди поруч, коли Сутінковій Іскорці потрібна підтримка та супутники у подорожах.

Розмальовка Каденс у сукні, яку вона одягла на весілля з Шайнінгом Армором. Особливою силою Каденс є вміння примиряти поні та дарувати кохання, тому вона стане чудовою опорою начальнику варти Кантерлоту.

Поні навчаються магії – розмальовка зі звичайним заняттям юних учениць школи Понівіля. Скуталу і Крихітка Бель захоплено слухають своїх наставників. Розфарбуйте подруг у їхні улюблені кольори фарбами.

Іскорка доглядає малюків. Схоже, їй подобається спостерігати за їхніми витівками та забавами. Приєднуйтесь до веселої компанії і розфарбуйте акореллю або гуашшю, що гарцює Іскорку.

Розмальовка Друзі поні із мультиплікаційного серіалу My Little Pony. Сутінкова Іскорка, яка вже стала алікорном, разом з Епплджек та Пінкі Пай готові до нових пригод.

Розмальовка Полі – головний робокар у широкій роздільній здатності. Герой мультсеріалу про машини-роботи представляє сили поліції. Він координує роботу усієї команди. Вам подобається Полі? Тоді розфарбуйте його.

Вертоліт Хеллі летить на допомогу друзям. Він завжди радий допомогти та підбадьорити мешканців улюбленого містечка. При розмальовуванні пам’ятайте, що Хеллі – вертоліт світло-зеленого кольору з білим оздобленням.

Прибиральник Кліні – працьовита машина. Вона має сором’язливий характер, іноді надмірна терплячість призводить до непорозумінь. Прослідкуйте, щоб з Кліні все було гаразд хоча б п’ять хвилин, поки ви її прикрашаєте.

Диспетчер Джин – єдина людина в історії про робокара Полі та його команду. Дівчинка не розлучається з навушниками та мікрофоном, щоб будь-якої миті встигнути прийняти виклик. Розфарбуйте вбрання Джин у бордових відтінках.

Листоноша Пості — молодий автомобіль, який розносить пошту. Може, він приніс вам листівку? Дізнайтеся про це у Пості. Тільки пустун не погоджується розповісти про послання, поки ви його не розфарбуєте.

Розмальовка Містер Масті представляє поважного громадянина міста. Він користується повагою мешканців та виховує онуку. А вам подобається капелюх містера Масті? У який колір її розфарбували б?

Розмальовка Міні – онука містера Масті. Зображення молодої машинки з бантиком сподобається дівчатам. Міні ще не знає всіх правил. Придивіться за крихтою Міні, поки її дідусь зайнятий!

Таксі Кеп – ще один цікавий персонаж міста машинок. Кеп нерідко зустрічає Полі та його друзів. Він завжди не проти побалакати. Переконайтеся в цьому, поки розфарбовуватимете Кепа фарбами або фломастерами.

Екскаватор Пок – єдиний мешканець Брумстауна, який не вміє розмовляти. Зате ця машина чудово малює, коли він не зайнятий роботою в будівельній бригаді містера Білдера.

Самоскид Дампу – розмальовка із вантажівкою середніх розмірів із Брумстауна. Дампу працює під керівництвом містера Білдера у будівельній бригаді. Роздрукуйте зображення цього персонажа та розфарбуйте разом із друзями.

Ковзанка Макс – розмальовка з потужною машиною з будівельної команди містера Білдера. Він відповідально ставиться до своєї роботи та любить грати у вільний час зі своїми друзями. Розфарбуйте Макса олівцями чи фарбами.

Розмальовка для дівчаток та хлопчиків Ембер їде лікувати. Машина швидкої допомоги із команди рятувальників чарівна у вигляді машинки та робота. Вона виконана в рожевих та білих фарбах, а на даху у неї – милий бант.

При роздруковуванні розмальовка всі деталі добре видно. Пожежний Рой поспішає на пожежу. Осторонь! Ви готові допомогти добродушному та сильному робокару? Тоді розфарбуйте його в червоний колір, щоб він був помітний здалеку.

Полі перетворився на робота — розмальовка у відмінній якості. Головний робокар Брумстауна поспішає на допомогу, і для цього йому знадобилося змінити вигляд. Розфарбуйте полі фломастерами або олівцями.

Розмальовка Хеллі збирається летіти – не в його характері сидіти на місці! Вертоліт попереджає про те, що стояти поруч із ним під час зльоту небезпечно. Пам’ятаєте слова непосиди Хеллі!

Розмальовка Тягач Спукі – ще один мешканець Брумстауна, де всі машини цінують одна одну. Він готовий прийти на допомогу будь-якої миті. За чуйність та силу Спукі поважає вся команда роботів-рятувальників.

Грайливий дельфін – розмальовка з одним із найпопулярніших серед людей ссавців морських глибин. Дельфінам подобається слідувати за кораблями, вони легко навчаються і зазвичай добре розташовані до людей.

Веселий краб бавиться у воді. Одному грати нудно, приєднуйтесь до краба! Захопіть із собою фарби, щоб створити для краба власне чарівне царство одним помахом пензлика.

Кит пускає фонтанчик – розмальовка для наймолодших художників. Це величезна тварина, хоч і живе у воді, дихає повітрям, а зайву воду вихлюпує через спеціальний клапан на спині.

Медуза у воді граційно пересувається. Завдяки цьому зображенню ви зможете познайомити хлопців із подробицями будови тіла медузи, а потім разом розфарбувати картинку.

Розмальовка Морський коник пливе. Вона є унікальним підводним жителем. Морський коник став героєм багатьох мультфільмів як скакун морського царя, але цей хижак пересувається дуже повільно.

Зубаста акула сьогодні не є небезпечною. Вона прокинулася в гарному настрої і вирішила з кимось подружитися. Може, з вами? Просто клацніть їй боки пензликом і фарбами чи олівцями.

Морж на льоду — розмальовка із зображенням суворого краю, де живуть великі тварини. Щоб вижити тут, потрібно бути чудовим плавцем, удачливим мисливцем та сміливим захисником своєї сім’ї.

Дельфін плаває з рибами – розмальовка з етюдом із підводного світу. Вона зацікавить дітей середнього та старшого віку. Запропонуйте їм разом розфарбувати зображення олівцями або фарбами.

Морський коник та його друзі безтурботно подорожують морською глибиною. Це розмальовка познайомить хлопців із мешканцями моря. Деякі їх ніколи не спливають близько до поверхні води.

Морська черепаха пливе — розмальовка черепашки, яка вивчає підводний світ. Вона вже знайшла собі подругу, і вони разом мандрують морем. Розфарбуйте черепах та корали олівцями або фарбами.

Медуза плаває в морі — розмальовка із напівпрозорою мешканкою моря. Вона майже повністю складається із води. Медузі не потрібна кров та мозок, зате ця істота може смертельно поранити і людину.

Веселий восьминіг – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. З цим жителем підводного світу не скучиш! Він любить грати в наздоганяння, любить кружляти до упаду і заводити нових друзів.

Пінгвіненя та його мама подорожують на крижинці. Їм не страшна холодна вода. Маму захищають підшкірний жир, маленьке дитинча — густий пух. Розфарбуйте дружну сім’ю гуашшю та пером.

Схил плаває з рибами – розмальовка з етюдом мирного життя на глибині моря. Великий плоский скат укриває маленьких рибок під своїм тулубом від хижаків, а вони на подяку за це не дають йому занудьгувати.

Риби плавають у морі – розмальовка, де великі та маленькі рибки плавають серед водоростей. Тут вони можуть знайти собі корм і сховатися від підводних хижаків. Роздрукуйте та розфарбуйте милих рибок фарбами.

Кит плаває в морі – розмальовка з морським ссавцем, яке здалеку можна сплутати з островом. Такий він великий! Кита можна відрізнити від ділянки суші по його фонтану з дихала та швидкого пересування по воді.

Акули плавають у морі. Компанія морського коника не випадкова. Він теж хижак, хоч і не може похвалитися великими розмірами. Розфарбуйте фарбами чи олівцями цю дружну зграю у пошуках видобутку.

Веселі рибки – розмальовка для хлопців, які люблять досліджувати підводні глибини. Рибки зібралися дружною зграйкою, щоб потішитися. Разом вони не бояться жодних хижаків.

Розмальовка Морська зірочка в морі для дітей молодшого та середнього віку. Крихітка зірочка зачарована красою підводного світу і мріє потоваришувати з восьминогом і рибками.

Рибки серед водоростей — розмальовка із найпоширенішими мешканками морів, океанів та акваріумів, рибками. Рибки часто ховаються від хижаків у водоростях. Розфарбуйте рибок фарбами чи олівцями разом із друзями.

Рибка та її друзі мешкають у глибинах моря. Тут багато водоростей, коралів, раковин із перлинами та затонулих кораблів. Досліджуйте світ, де живуть великі та маленькі рибки, разом із цим розфарбуванням.

Розмальовка Цуценята на дошці представляє розваги Щенячого патруля у рідкісні хвилини відпочинку. Схоже, чотирилапі рятувальники впіймали хвилю. Розфарбуйте для них цю мить особливо яскраво.

Розмальовка Маршал не скейт представляє улюбленого героя багатьох хлопців з мультфільму «Щенячий патруль». Це цуценя полягає у рятувальній команді Райдера, а у вільний час любить займатися спортом.

Гонщик грає в м’яч – розмальовка для шанувальників цуценя із рятувальної команди хлопчика Райдера. Гонщик любить свою роботу, у вільний час ганяє м’яч. Він мріє стати відомим футболістом.

Кріпання на скейте – розмальовка з чарівним цуценям з команди Щенячого патруля. У рятувальних операціях Кріпиш зазвичай риє ями, використовує будівельні матеріали та маніпулятор.

Скай вирішила позасмагати – розмальовка з улюбленим дозвіллям милої рятівниці з команди Райдера. Цуценя в рятувальних цілях зазвичай летить на планері, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду.

Зума поспішає на допомогу — розмальовка із ще одним цуценям із мультсеріалу про рятувальну команду Райдера. Зума — відмінний плавець і завдає постраждалих на сушу, коли це необхідно.

Розмальовка знайомить з Роккі, який кудись поспішає разом із рюкзаком своїх унікальних інструментів. Спеціалізація цього цуценя в команді пов’язана з механікою, ремонтом та створенням нових приладів.

Розмальовка Кріпака відпочиває і плаває на колі у чудовій якості. Члени команди Щенячого патруля вміють не лише злагоджено працювати, а й відпочивати. А відпочинок на воді чудово зміцнює м’язи.

Маршал навчається плавати та використовує коло. Кому, як не рятувальнику, знати, що новачка на воді чекає чимало небезпек? Цуценя вирішило навчитися плаванню, щоб при нагоді допомогти Зумі.

Розмальовка Роккі у стрибку відмінної якості. Роздрукуйте картинку для своїх дітей, якщо вони фанати цього цуценя, та запропонуйте їм розфарбувати улюбленого героя «Щанячого патруля» фарбами чи олівцями.

Зума гризе кісточку — розмальовка для дітей із героєм із «Щенячого патруля». Якби щеня харчувалося неправильно, то воно навряд чи стало відмінним рятувальником. Розфарбуйте відважного рятувальника з його улюбленими ласощами.

Милий Кріпака — розмальовка цуценя зі «Щенячого патруля». Він сильний і кумедний, як усякий бульдог. Потоваришувати з ним просто. Тільки розфарбуйте кріплення фарбами або олівцями.

Гонщик щось унюхав – розмальовка, яка показує таланти одного із цуценят Райдера. Гонщик виконує у команді функції поліцейського. Він здатний взяти навіть найслабший слід.

Гонщик пливе на дошці – розмальовка із цуценям із патруля на відпочинку. Активні види спорту подобаються всій команді рятувальників на чолі з Райдером. Одні люблять кататися на скейті, інші – борознити хвилі на дошці, як Гонщик.

Скай летить на крилах — розмальовка із цуценям Щенячого патруля за роботою. Скай планує на висоті, щоб потрапити туди, де терміново потрібна її допомога. Розфарбуйте чарівну Скай фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Маршал та Роккі показує двох нерозлучних друзів. Вони люблять грати разом, коли у рідному містечку та його околицях все спокійно. Сьогодні випав саме такий день.

Гуси гуляють — розмальовка, яка показує свійських птахів на прогулянці. Все літо кожен день вони вирушають до найближчої водойми, щоб поплавати і поскубти молоду траву біля ставка. Розфарбуйте гусей, поки вони гріються на сонечку!

Індик на сонці розпушив пір’я. Він уважно оглядає рідне подвір’я, як генерал, а його червона борідка надає індику більшої ваги. Розфарбуйте цього величного птаха фарбами або олівцями.

Козлик знайшов капусту — розмальовка з домашньою твариною, яка має особливий характер. Козлик не може втриматися від пошуків улюблених ласощів, і поки господині немає вдома, він заблукав у город, де зріють капустяні качани.

Розмальовка Курочка з курчатами представляє ще одну турботливу маму серед птахів. Курка вивела своїх дитинчат не просто погуляти. Вона показує малюкам, як шукати собі корм та захопити його дзьобом. Розфарбуйте курочку та її курчат!

Конячка на березі — розмальовка, де тварина грається біля самої води. Сонце яскраво світить і зігріває землю так, що коні стало жарко. Чи не час швидкого скакуна викупатися в річці?

Розмальовка Мишки знайшли сир у чудовій якості. Три подружки виявили в коморі велику головку улюблених ласощів. Зараз вони покличуть усю свою мишачу сім’ю та влаштують свято.

Барани пасуться на лузі – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. Баранці мирно блукають поряд з другом на пасовищі і жують траву. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте круторігих тварин олівцями або фарбами.

Рибки плавають в акваріумі – розмальовка з привабливими домашніми улюбленцями. Одним своїм виглядом акваріумні рибки прикрашають найскромнішу оселю і налаштовують людей на спокійний лад.

Собака біля будки радіє теплому літньому дню. Поруч із її маленьким будиночком стоїть миска з водою, а незабаром господар принесе собачці кісточку. Схоже, день видався просто чудовим! Розфарбуйте собачку фарбами та зробіть її день ще яскравішим.

Свинки бігають по двору – розмальовка, де домашні тварини радіють можливості попустувати на сонці. Свинки ось-ось втечуть з листочка – встигніть розфарбувати цих шибеників фарбами або фломастерами!

Качка та її дитинча прийшли на купання. Водойма розташувалася неподалік рідного подвір’я, і ​​каченята вже тут бували. Найсміливіше каченя вже хитається на хвилях. Розфарбуйте дружню родину фарбами чи олівцями.

Черепаха гріється на сонці — розмальовка із земноводною твариною, яка вибралася на берег. Тут вона влаштується в улюбленому місці пляжу і довго засмагатиме. Черепаха не звикла поспішати.

Розмальовка Папуга на кораблі представляє найромантичнішу «професію» цього птаха. Папуги нерідко супроводжували піратів у їхніх мандрівках. Які секрети вже дізнався цей пернатий друг, розпитайте при розмальовці його пір’їнок.

Слониха і слоненя – розмальовка, де видно турбота цих великих тварин про свою сім’ю. Ці істоти довго виношують дитинчат, а потім трепетно ​​оберігають їх від будь-якої небезпеки. Роздрукуйте та розфарбуйте зворушливу картинку із життя слонів.

Розмальовка Великий носоріг нагадує про спекотне літо. Цей звір живе в теплих країнах і воліє селитися неподалік води, щоб можна було напитися і освіжитися в будь-який момент. Розфарбуйте носорога олівцями чи фарбами.

Розмальовка Білий ведмідь знайомить нас з дивовижним звіром. Він живе у суворому краю. Щоб вижити тут, ведмедик навчився дрейфувати на крижинах, чудово і довго плавати і швидко запасати жир перед сплячкою.

Лисиця в лісі знає кожну стежку. Вона і зараз вийшла на одну з доріжок і сіла відпочити перед полюванням. Розфарбуйте портрет шахрайства фарбами, адже її руде хутро має бути яскравим вбранням для лисички!

Лев у савані, як і скрізь, грізний, але справедливий звір. Недарма до нього за порадою скачуть мавпи, йдуть жирафи та носороги! Прислухайтесь і ви до порад царя звірів, поки розфарбовуватимете його.

Крокодил виліз із води — розмальовка із небезпечним хижаком, який любить часом позасмагати на сонці. Будьте обережні під час розфарбовування крокодила! Зуби в нього дуже гострі, і він бігає швидко!

Коала їсть листочки на землі. Вона робить це рідко, але щоб ви її розфарбували гуашшю та олівцями, вирішив ненадовго спуститися з евкаліпту. Поспішайте! Коала ось-ось втече на сусіднє дерево!

Розмальовка Пітон показує нам епізод із життя джунглів. Сильна і довга змія завмерла в очікуванні видобутку на гілці. Ще трохи – і пітон зробить стрибок прямо на свою жертву!

Кенгуру з дитинча довго пов’язані один з одним. Після народження малюка світ дбайлива мама поміщає його в спеціальну сумку. Там кенгурятко подорожує з мамою ще майже рік.

Жираф на водопої завжди спочатку перевіряє, чи не ховається у воді хижак. Після цього він опускається навколішки, щоб напитися. З висоти свого зростання жирафу просто не дістати до струмка!

Велика горила щось помітила вдалині. Вона ще не вирішила, що робити у цій ситуації їй. Роздрукуйте зображення горили і послухайте її розповідь про те, що вона побачила перед собою, поки розфарбовуватимете її.

Вовк на відпочинку – рідкісне видовище. Сірий хижак довго шукає потрібний видобуток у лісі і проходить для цього за день чимало кілометрів. Роздрукуйте зображення вовка та розфарбуйте його фарбами.

Тигр відпочиває – розмальовка, на якій велика кішка гріється на сонці після вдалого полювання. Після такої вилазки тигр може обходитися кілька днів. Роздрукуйте зображення звіра і розфарбовуйте його фарбами.

Страус гуляє на сонці — розмальовка, де птах із сильними ногами здійснює прогулянку. Страус завжди напоготові. Якщо він почуватиме небезпеку, то швидко втече. Розмальовуйте картинки з ним акуратно!

Мавпячка у зоопарку сидить у великому вольєрі. Їй ніколи нудьгувати! Навколо тиняються відвідувачі, за якими цікаво спостерігати. А якщо це набридне мавпі, вона завжди може зіграти в м’яч із друзями, братами та сестрами.

Ведмежа та його мама влітку дарма часу не втрачали. Вони запасли бочку меду і насушили про запас малини. Тепер ведмедиця укладає ведмежа спати, щоб і самій залягти в зимову сплячку.

Бджілка летить над квітами і радіє їхньому достатку. Значить, у її вулику буде достатньо меду для неї та її сім’ї! Потрібно тільки встигнути зібрати найкращий нектар із рослин, доки не скінчилося літо. Розфарбуйте веселу та працелюбну бджілку фарбами.

Жабенята на листочку обговорюють останні новини рідного болота. Старі друзі давно не бачилися і не скоро розлучаться. Можете не поспішати при розфарбуванні олівцями або фарбами.

Риба у водоростях ненадовго затрималася, щоб помилуватись красою цього підводного саду. Поруч із водоростями лежать різнокольорові великі та маленькі камінці. Розфарбуйте рибку за прикладом фарбами чи олівцями.

Два колючі їжачки напилися молока з однієї миски. Ці звірята його дуже люблять, а на подяку за частування ловлять мишей та змій навколо будинку. А вам ці тварини подобаються? Розфарбуйте їх!

Зайчик і його мати виглянули зі своєї нірки. Вони гріються під теплими променями сонця і проводжають поглядом сонечко. Ця комаха вже привіталася з ними і поспішає у своїх справах.

Дві черепахи та жаба влаштували дружній забіг із гірки до рідного ставу. Як ви вважаєте, хто з них переможе? Розфарбуйте гуашшю чи фломастерами всіх трьох учасників змагання.

Зла акула – розмальовка для найвідважніших хлопців. Величезна хижачка нападає на зграю рибок. Розфарбуйте малюток у маскувальне розмальовка. Відчуйте силу своєї чарівної кисті та фарб!

Дід Мороз із подарунками та палицею вирушив у дорогу. Цієї ночі всі звірі лісу разом із ним дружно водитимуть хороводи навколо великої ялинки. Її вбирали всі жителі лісу. Білочка принесла горішок, а ведмедик ще влітку припасив гарну соснову шишку. Розфарбуйте Діда Мороза та його мішок із подарунками.

Буратіно тримає ключик – розмальовка з непосидючим і пустотливим сином папи Карло. Хлопчик уже переміг Карабаса-Барабаса та інших лиходіїв. Він поспішає додому, щоб порадувати батька своєю знахідкою. Встигніть розфарбувати Буратіно, доки він знову не втік.

Розмальовка Мавпа кухар показує працьовиту і талановиту мавпу. Вона спекла смачний торт, щоб порадувати своїх друзів. Мавпочка обов’язково запросить вас до чаювання, якщо ви розфарбуєте її.

Розмальовка Ведмедик-космонавт сподобається юним мрійникам. Якщо ваша дитина мріє польотами до далеких зірок, запропонуйте їй відправитися в космічну подорож разом з ведмежати – розфарбуйте ведмедика і його космічний корабель!

Сани із подарунками завантажені. Годинник починає відлік останніх годин року, що минає. Незабаром Дідусь Мороз вирушить у дорогу. Це розмальовка створить урочистий настрій сім’ї. Надайте картинці фарб – розфарбуйте її олівцями.

Сова чекає на Новий рік — розмальовка, яка займе гідне місце у вашій колекції малюнків. Птах тримає календар з останнім листком року, а незабаром і закінчиться. Проведіть останні хвилини року з мудрою совою – розфарбуйте її в яскраві кольори.

Сніговик із подарунком сидить у санях — розмальовка із забавним персонажем із новорічних казок. Напевно, сніговик отримав від Діда Мороза подарунок за те, що добре веселив хлопців на святі. Розфарбуйте милий сніговик!

Маленька Снігуронька з пташкою в руках чекає на Діда Мороза з новорічної ялинки. Він скоро повернеться зі свята і розповість їй про всі ігри та пісні хлопців на ранку, які порадували його. Розфарбуйте помічницю Діда Мороза!

Шкарпетка з подарунками — розмальовка із милим атрибутом новорічного та різдвяного дива. Цікаве зайченя виглядає зі шкарпетки. Йому не терпиться познайомитися зі своїм юним господарем! Розфарбуйте новорічні подарунки!

Кролик на ковзанах — розмальовка з милим звірком, який не побоявся вийти на лід. Він навіть уміє виконувати деякі елементи фігурного катання. Помилуйте на рухи зайчика, поки розфарбовуватимете його.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте його разом з дітьми фарбами та олівцями.

Розмальовка Будиночок Діда Мороза є житлом доброго чарівника. Чого ж не вистачає зимовому лісі, що укутався у біле покривало снігу? Може, зовсім небагато фарб? Розфарбуйте дім Діда Мороза і ліс навколо нього.

Подарунки під новорічною ялинкою скоро розберуть щасливі хлопці та дівчата. Урочисто вбрана ялинка любить цей момент найбільше. Допоможіть дітям знайти свої подарунки – розфарбуйте обгортковий папір та банти на коробках у різні кольори.

Два веселі сніговики несуть ялинку на свято. Це доручення їм надав сам Дід Мороз. Сніговики не підведуть! Адже не дарма їх ще називають «поштовиками». Розфарбуйте чарівних помічників фарбами чи олівцями.

Подарунки в шкарпетці – різні гостинці для хлопців. У ньому вмістилися іграшки та солодощі для малюка від Діда Мороза та Снігуроньки. Розфарбуйте цей малюнок теплими відтінками, щоб створити ще більш святкову атмосферу на картинці.

Красива Снігуронька у шубці та кокошнику тримає в руках новорічну іграшку. Внучка Діда Мороза прикрашає ялинку у його чарівному теремі. Увечері до неї на чаювання прийдуть лісові звірі. Розфарбуйте гарну снігурочку та її вбрання!

Дід Мороз із чарівною палицею узявся в боки і позує для офіційного фото. Поспішайте розфарбувати чарівника! Він поспішає. Ще багато хлопців бажають побачити його цього року.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте Діда Мороза з друзями чи батьками.

Казковий зимовий палац привітно зустрічає кожного мандрівника. Доріжка до будівлі завжди розчищена, а в каміні тріскотять поліна, щоб гості могли відігрітися біля вогню. Розфарбуйте палац фарбами і чекайте на нього запрошення від гостинних господарів.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружними пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Сніговики з подарунками — розмальовка з трьома скульптурами, що ожили, в ковпаках і шарфах. Біля них стоять три коробочки із подарунками. Цікаво, кому вони призначені? Дізнайтеся поки розфарбовуватимете їх.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так уважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтеся про це у сови при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопавка та сова вчить тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопавки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Бегемот ловить рибу – розмальовка з великою твариною за мирним заняттям. Та й усі сусіди бегемота відгукуються про нього, як про приємного звіра. Він обов’язково прикрасить собою вашу колекцію малюнків тварин із незвичайними хобі. Розфарбуйте доброго бегемота з вудкою.

Буйвол та пташка подружилися настільки, що майже не розлучаються. Ось і зараз птах прилетів до буйвола, щоб розповісти останні новини та покататися на його спині. Роздрукуйте або збережіть портрет друзів та розфарбуйте його за прикладом.

Зубастий бобер – чудовий будівельник. Він вчиться ремеслу з самого дитинства у своїх батьків, а потім ставить власну хатку на річці і має сім’ю. Розфарбуйте бобра разом із друзями!

Верблюд із двома горбами — витривала тварина. Зазвичай він живе у пустелях, і щоб почуватися добре, організм верблюдів пристосувався до довкілля. «Корабель пустелі» визначає, де є вода, ще за півсотні кілометрів від оази. Розфарбуйте верблюда олівцями чи фарбами разом із друзями.

Мама кенгуру одягла на голову хустинку, щоб уберегтися від сонячного проміння. Своєї доньці, яка виглядає з маминої сумки, вона зав’язала чарівний бантик. Роздрукуйте картинку з кенгуру та розфарбуйте їхній сімейний портрет фарбами.

Лев у короні на картинці недарма. Цю благородну і граціозну тварину давно визнали царем звіром. Розфарбуйте портрет лева фарбами і потоваришуйте з королем тваринного світу.

Крокодил кулінар хитається на хвилях у ковпаку з вилкою в лапі. Він роздумує про новий рецепт, який вирішив спробувати приготувати вже завтра вранці. Розфарбуйте талановитого кухаря, доки він знову не пішов до себе на кухню.

Піаніно – розмальовка з унікальним музичним інструментом. У нього є клавіші та струни, а звук із нього витягується завдяки ударам по клавішах. Розфарбуйте піаніно олівцями чи фарбами.

Горобчик – розмальовка зі знайомою з дитинства багатьом хлопцям пташкою. Вона стрибає на землі і дивиться вперед. Що зацікавило горобця, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його пір’їни фарбами або фломастерами.

Сорока — розмальовка із птахом, що сидить на гілці. Цікава та товариська сорока дуже розумна. Вона впізнає себе в дзеркалі, ховає надлишки їжі у схованки, а людину може впізнати по обличчю. Розфарбуйте цього птаха олівцями або фарбами.

Синичка – розмальовка з пташечкою, яка зазвичай живе неподалік людських будинків. Цей птах з жовтою грудкою дуже ненажерливий, він з’їдає сотні гусениць за день. Розфарбуйте синицю за прикладом олівцями або фарбами.

Ластівка в польоті – розмальовка з неймовірно активною пташкою. Вона стрімко мчить униз, щоб упіймати здобич. Розфарбуйте ластівку гуашшю разом з дітьми та розкажіть їм, що ці птахи по землі ходять незграбно та неохоче.

Снігур сидить на гілці — розмальовка з птахом, який вирішив перепочити. Снігур помітив ягоди, з яких можна вийняти насіння. Розкажіть дітям, поки вони розфарбовують сніговика фарбами, що м’якоть ягоди ці птахи не їдять.

Дятел довбає дерево — розмальовка з невтомним птахом. Сильна дзьоба дятла та вміння триматися на стовбурі під час роботи роблять цього санітара та будівельника шановним лісовим мешканцем. Розфарбуйте дятла яскравими квітами.

Чайка – розмальовка з найпоширенішою пернатою істотою планети. Чайка здатна жити навіть у Антарктиді. Видів цих птахів дуже багато. Вони відрізняються місцями проживання та розмальовкам пір’я. Розфарбуйте чайку та розкажіть дітям, що ці створіння живуть великими колоніями.

Голуб шукає корм — розмальовка з міським птахом, який звикли до уваги людей і чекає від перехожих ласого частування. Роздрукуйте та розфарбуйте голуба фарбами разом із батьками.

Розмальовка BMW X1 є позашляховиком 2009 року в оновленому баварському стилі. Авто для молоді з сучасною системою ходової частини, найвищими оцінками пасивної та активної безпеки. Об’єм двигуна – 2 л. з потужністю 150 л.с. Максимальна швидкість – 202 км/год.

BMW Z4 – розмальовка двомісного кабріолету з максимальною швидкістю 250 км\год і розгоном до 100 км\ч за 5 секунд. Висока посадка, стильний дизайн, жорстка підвіска та відмінна динаміка – це прикмети BMW Z4 німецького концерну.

BMW Z4 Roadster – розмальовка двомісного спортивного родстера. Він випускався із 2002 до 2016 року. Спочатку автомобіль мав м’який дах, потім він став забезпечуватися вже твердим. Розфарбуйте Z4 у кольори, які вам більше подобаються.

BMW X Coupe – розмальовка з ще одним автомобілем німецької фірми, який не вийшов у серійне виробництво. Дизайн та властивості поєднують у собі риси позашляховика та купе, виразні форми всередині салону та асиметричність деталей, виділяють цей концепт-кар серед інших машин BMW.

Розмальовка BMW X6 – чорно-біла картинка для розфарбовування з кросовером, що має деяку схожість з купе. Розфарбуйте популярний BMW X6 фарбами чи олівцями разом із друзями.

BMW X5 – розмальовка з культовим автомобілем концерну БМВ. Багато хто знає цей автомобіль за популярними російськими фільмами. У ньому поєднуються високий рівень комфорту, потужність та зухвалий зовнішній вигляд. Розфарбуйте популярний BMW X5 фломастер або фарбами.

BMW X3 – картинка для розфарбовування з автомобілем, створеного на базі третього покоління машин БМВ. Ця модель отримала абсолютно новий тип керування повним приводом xDrive. Розфарбуйте BMW X3 разом із друзями.

Розмальовка BMW M6 Coupe – зображення автомобіля, який з’явився в 2007 після повернення культового седана 6 серії BMW через два десятиліття. Збережіть або роздрукуйте зображення BMW M6, щоб розфарбувати його олівцями або фломастерами.

Розмальовка BMW M5 E60 – розмальовка з унікальним авто 2005 року випуску. Вже на перших показах стало ясно, що BMW зуміли зазирнути у майбутнє. Під капотом машини потужний двигун власної команди інженерів «Формули-1», а над зовнішнім виглядом автомобіля працював Кріс Бенгл. Розфарбуйте BMW M5 у яскраві кольори фарбами чи олівцями.

Розмальовка BMW M3 Coupe – культовий автомобіль німецької компанії. Він уперше в історії «троячок» відрізнявся своїм зовнішнім виглядом. Дорога машина відразу знайшла своїх поціновувачів завдяки не лише зовнішності, а й унікальній «начинці». Отримайте і ви цей артефакт у свою колекцію. Просто роздрукуйте та розфарбуйте BMW M3 Coupe!

BMW CS – розмальовка концепт-кара, який став основою для багатьох моделей автомобілів компанії, але сам не вийшов у виробництво. Роздрукуйте або збережіть зображення цієї машини та розфарбуйте її олівцями або фарбами разом із друзями.

Розмальовка BMW 760Li – чорно-біле зображення машини представницького класу. У початкову комплектацію автомобіля входить задня пневматична підвіска та унікальний мотор V12, а зовнішній вигляд класично стриманий і спортивний одночасно. Розфарбуйте BMW 760Li у темний або сірий кольори.

BMW 650i Coupe – розмальовка автомобіля створеного на базі флагманської “сімки” F01 від БМВ. У цій машині гармонійно поєднуються яскравий дизайн, просторий салон та потужний мотор. Розфарбуйте BMW 650i Coupe з друзями чи батьками.

Розмальовка BMW 5-series – авто, які замінили собою BMW Neue Klasse з 1972 року. Машина випускалася спочатку лише у кузові седан. Суворий дизайн та комфортабельність салону відразу привабила ділових людей. Розфарбуйте цю БМВ 5 серії, якщо хочете отримати картинку з якісним німецьким авто.

BMW 3-series – розмальовка з автомобілем німецької компанії, що випускається із середини 70-х років XX століття. Компактному та комфортабельному автомобілю обіцяють дати найпотужніший двигун у 2019 році в історії концерну. Розфарбуйте BMW 3 серії разом із друзями чи братами.

BMW Cabrio E88 – розмальовка з елегантним та маневреним кабріолетом класу “люкс”. Машина випускалася лише 3 роки (2008-2011), після цього автомобіль було оновлено. Розфарбуйте BMW Cabrio E88 олівцями чи фарбами.

Mercedes SLR 722S Roadster – це розмальовка з кабріолетом випуску 2008 року. Авто лімітованої серії в 150 одиниць із заниженою підвіскою та потужним мотором. Машина з 5,5 літровим двигуном 650 к.с. Розгін до 100 км/год – за 3,7 секунд. Максимальна швидкість – 335 км/год.

Кабріолет Mercedes SLK 350 – з об’ємом двигуна 3,5 л. Потужність -306 л.с. Розфарбуйте цей спортивний Mersedes, що розганяється до сотні за 5,6 секунд. Максимальна швидкість – 250 км\год, обмежується електронікою.

Розмальовка Мерседес Гелендваген – шанс отримати у свою колекцію картинок стильний позашляховик. Машина підвищеної прохідності з’явилася ще у 1979 році та одразу завоювала чимало шанувальників. Роздрукуйте та розфарбуйте Мерседес Гелендваген, який дізнається будь-який автолюбитель.

Mercedes C-class – розмальовка автомобіля середнього класу, який розпочав свою історію у 1993 році. Він став гідною заміною “Мерина 190”. Розфарбуйте Мерседес С-класу фломастерами чи олівцями.

Розмальовка Mercedes E-class – реалістичне зображення автомобіля в русі для роздруківки та розфарбовування. Ці машини стали першими моделями компанії, в якій впроваджувалися нові сучасні технології та спеціальне обладнання. Розфарбуйте Мерседес Е-класу та прокотіться на ньому!

Розмальовка Mercedes SL 500 ще одна картинка з машиною представницького класу. Автомобіль подовженої модифікації S-класу завжди доповнений маркуванням «L». Роздрукуйте та розфарбуйте Mercedes SL 500, який вперше в історії концерну отримав найвищий бал за екологічними вимогами до машини.

Розмальовка Mercedes S 350L – зображення флагманського автомобіля від німецької компанії. Вся серія цих автомобілів стала візитівкою карткою заводу, на ній тестувалися технічні новинки, вдосконалювався дизайн седанів. Розфарбуйте Mercedes S 350L разом із друзями або батьками.

Розмальовка Mercedes R 350 CDI – зображення автомобіля з трьома рядами сидінь. Мінівен преміум сегмента має повний привод, 7-ступінчасту коробку передач. Він розганяється до 100 км\год лише за 7,6 секунд. Розфарбуйте перший повнорозмірний автомобіль концерну Mercedes, який сам виробник називає “спортвеном”.

Розмальовка Mercedes Ocean Drive – концептуальний автомобіль представлений ще у 2007 році у Детройті. Дизайн кабріолету нагадує S600 і відсилає до розкоші та стилю 30-х років минулого століття. Розфарбуйте новий «експеримент» всесвітньо відомої марки разом із дітьми.

Mercedes Benz ML 350 – розмальовка зі стильним позашляховиком, який чудово зарекомендував себе і на міських вулицях. Цей автомобіль з’явився ще в 1998 році під іншою назвою, але успіху він не набув. Тоді виробники доопрацювали його дизайн. Він став класичною машиною бізнесмена та компанії. Розфарбуйте Mercedes Benz ML 350 фарбами чи олівцями.

Розмальовка Mercedes GLK 350 – комфортний позашляховик класу “люкс”. Автомобіль оформлений у стилі відомої марки Gelandewagen. Розфарбовувати таку машину захоче навіть тато, адже вона має привабливий вигляд, а управляти їй зручно, як спортивною машиною. Розфарбуйте стильний та потужний автомобіль Mercedes.

Mercedes S-class – розмальовка з седаном німецького виробництва. Автомобіль кожного покоління цієї серії ставав взірцем інших заводів. Багато технологій були інноваційними. Розфарбуйте олівцями або фломастерами комфортний мерседес S-класу.

Розмальовка Mercedes GL 500 – чорно-біле зображення автомобіля, прозваного за свої габарити «бегемотом». Кросовер з третім рядом сидінь призначений для великих сімей або затятих мандрівників. Розфарбуйте стильний та потужний Mercedes GL 500.

Mercedes G 55 AMG – розмальовка із зображенням позашляховика з 507 кіньми під капотом. Найцікавішим в історії цієї машини є те, що він знадобився іранському шаху. Розкажіть хлопцям, що одного разу він купив 20 тисяч G 55 AMG для себе та своєї армії, поки розфарбовуватимете цей популярний автомобіль.

Mersedes F700 – розмальовка концептуальної машини для нових автомобілів класу «люкс». Для них розробляються системи низького споживання палива, дбайливого ставлення до навколишнього середовища та високих їздових якостей. Розфарбуйте ексклюзивну модель Mersedes.

Mercedes E350 – розмальовка представницького седана, якою є класикою автомобілебудування німецького концерну. Розфарбуйте Mercedes E350 фарбами чи олівцями.

Mercedes CLK 550 – розмальовка зі спортивним автомобілем німецького виробника. Запропонуйте розфарбувати дітям машину, яка відома у всьому світі.

Розмальовка Mercedes CL 550 Sport – комфортабельний німецький автомобіль з покращеними спортивними характеристиками. Купе на 4 місця має потужність 426 к.с. і розганяється до 250 км/год. Розфарбуйте спортивне купе від мерседес фарбами чи олівцями.

Mercedes CL65 AMG – розмальовка преміального спортивного автомобіля. Машина продовжила серію спортивних моделей від мерседес, у яких швидкість поєднується з комфортністю та безпекою для водія та пасажирів. Розфарбуйте Mercedes CL65 AMG разом із батьками чи друзями.

Mercedes C63 AMG – розмальовка зовні скромного німецького автомобіля. Він відмінно підійде як сімейний автомобіль, поєднуючи в собі міць, комфорт і безпеку. Розфарбуйте Mercedes C63 AMG у яскраві кольори.

ВАЗ 2107 – “класика” вітчизняної автопромисловості. Усім відома сімка жигулів. Тип кузова – седан. Об’єм двигуна за 30 років випуску авто змінювався від 1,3 до 1,7 л. Потужність двигуна – 77 к.с. Максимальна швидкість – 150 км/год. Розфарбуйте найпопулярнішу модель для тюнінгу в РФ та культовий автомобіль Угорщини.

Розмальовка ВАЗ 2110 – зображення автомобіля, який вивів вітчизняну автопромисловість на новий рівень. Знаменита «десятка» була забезпечена бортовим комп’ютером, електронною системою керування двигуном та оцинкованими деталями кузова. Розфарбуйте ВАЗ 2110 в один із традиційних кольорів цієї моделі.

ВАЗ 2115 – розмальовка автомобіля, що входив до сімейства LADA Samara-2. З цієї машини почалися серйозні зміни кузова, підвіски та трансмісії. Розфарбуйте зображення «пляшки» разом із дітьми та розкажіть їм, що ця модель була однією з найпопулярніших серед Жигулів.

Розмальовка Лада Пріора є авто, яке потіснило з 2009 року попереднє покоління ВАЗ. Автомобіль двічі займав перше місце серед продаваних автомоделей на внутрішньому ринку. Розфарбуйте знамениту Ладу Пріору фарбами чи олівцями.

Розмальовка Лада Гранта – автомобіль, який замінив класику вітчизняної автопромисловості в кузові седан. Він став першою моделлю АВТОВАЗу, де автоматична коробка передач входить до базової комплектації. Розфарбуйте Ладу Грант разом друзями або батьками.

Лада Каліна – розмальовка автомобіля, який випускався з 2004 року та зійшов з конвеєра у 2018 році. Роздрукуйте та розфарбуйте машину, на якій здійснив автопробіг В. Путін улітку 2010 року.

ВАЗ 2112 – розмальовка автомобіля, який поєднав у собі конструкцію та салон “десятки”, а заднє сидіння “одинадцятої” моделі АВТОВАЗ. Роздрукуйте та розфарбуйте ВАЗ 2112, яка набула більш спортивного вигляду.

ВАЗ 2108 Самара – розмальовка з першим автомобілем заводу АТОВАЗ, який не пов’язаний із технічною базою Fiat. Усередині країни він довго носив ім’я “Супутник”, а на експорт машина постачалася як LADA Samara. Розфарбуйте знамениту «вісімку» олівцями чи фломастерами.

Розмальовка ВАЗ 2131 Нива — зображення компактного, витривалого та місткого позашляховика вітчизняного виробництва. Він плавно йде по бездоріжжю завдяки оновленій підвісці, не боїться холоду та спеки, і має складні сидіння ззаду. Розфарбуйте вседорожню Ниву олівцями чи фарбами.

ВАЗ 2121 Нива – розмальовка ще одного позашляховика, який люблять ще з радянських часів. Його високу прохідність, місткість та повний привід одразу оцінили мисливці, рибалки та мандрівники з бездоріжжя. Розфарбуйте Ниву у яскраві кольори за допомогою олівців або фломастерів.

Лада Largus – чорно-біле зображення автомобіля, що випускається з 2012 року, у кузові універсал. Платформа машини на основі румунського автомобіля Dacia Logan MCV. Розфарбуйте Лада Largus фломастер або олівцями.

Нива Chevrolet – розмальовка із сімейним та містким автомобілем, який випускається з 2002 року. Машина, окрім звичайного дизайну, мала 4 обмежені випуски. Вже у 2014 році був представлений концепт-кар цього позашляховика, який вийде у серійне виробництво у 2019 році. Розфарбуйте Шевроле Ніву у помітні кольори олівцями.

ВАЗ 2323 – розмальовка з перспективним автомобілем, який так і не увійшов до серії випуску оновленої серії «Ниви». Розфарбуйте стильний концепт-кар разом з дітьми олівцями або ручками.

Лада C Concept – розмальовка із представником нового купе від АВТОВАЗ. Автомобіль із трьома дверима, власним логотипом та унікальним дизайном уперше був представлений у 2007 році на виставці у Женеві. Розфарбуйте елегантну Ладу C Concept фломастерами чи олівцями.

ВАЗ 2111-90 Тарзан – розмальовка з рідкісним позашляховиком вітчизняного виробництва на дорогах. Автомобіль випускався дрібносерійно з 1997 року. У ньому поєднується відомий дизайн ВАЗу та висока прохідність «Ниви».

ВАЗ 2120 Надія – розмальовка першого у вітчизняній автопромисловості мінівена. Автомобіль на 7 місць розробили на основі «Ниви». Роздрукуйте або збережіть картинку, а при розмальовуванні розкажіть дітям, що цих авто було випущено лише 8 тисяч.

Розмальовка Toyota Camry – чорно-біле зображення для розфарбовування найпопулярнішої в Росії машини японського виробництва. Щоб бути ближчим до свого покупця, концерн Toyota навіть запустив виробництво моделі цього авто в 2007 році в Росії. Розфарбуйте Toyota Camry фарбами чи олівцями.

Toyota Land Cruiser – розмальовка із позашляховиком японського виробництва. Перший з цих автомобілів був випущений ще 1951 року. Розфарбуйте олівцями або ручками найвідомішу машину Toyota.

Toyota Corolla – розмальовка з найпопулярнішою машиною японського виробника. Вже в середині 70-х років минулого року Toyota Corolla увійшла з цим титулом до списку рекордів Гіннесса. З того часу вона утримує це звання: за 52 роки випуску їх було продано близько 40 мільйонів. Розфарбуйте Toyota Corolla разом із батьками чи друзями.

Toyota Celica – розмальовка зі спортивним автомобілем. Він змінював свій зовнішній вигляд сім разів за 36 років випуску. Розкажіть хлопцям, що 5000 машин вийшли з конвеєра на честь гонщика Карлоса Сайнса, доки вони розфарбовують зображення Toyota Celica.

Розмальовка Toyota Rav4 – картинка з першим у світі кросовером. Він з’явився 1994 року під тим самим ім’ям. Цей автомобіль одразу оцінила молодь. Роздрукуйте зображення Toyota Rav4 та розфарбуйте його фломастерами або ручками.

Розмальовка Toyota Auris – розмальовка з авто, яке наробило багато галасу ще за рік до випуску. Ескізи цієї моделі з’явилися в Мережі ще 2005 року. Розфарбуйте Тойота Ауріс олівцями та уявіть себе за його кермом.

Toyota Avensis – чорно-біле зображення популярної моделі Toyota. Це відмінний автомобіль, що поєднує в собі комфорт та прийнятну ціну. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть картинку з Toyota Avensis.

Розмальовка Toyota Sequoia – чорно-біле зображення машини, яка збиралася на базі моделі першого покоління Toyota Tundra. Розфарбуйте повнорозмірний позашляховик на прикладі фарбами або фломастерами.

Toyota Venza – картинка для дитячої творчості з автомашиною, яка випускалася лише 7 років. До Росії середньорозмірний кросовер потрапив у 2013 році. Розфарбуйте Toyota Venza олівцями чи фарбами.

Toyota Supra – розмальовка з автомобілем, який перейняв первинну зовнішність від іншої моделі Тойота. Роздрукуйте або збережіть зображення легендарного спорткара, щоб розфарбувати його разом із юним геймером чи шанувальником фільмів «Форсаж».

Розмальовка Toyota Highlander – молодіжний кросовер, що випускається з 2000 року. Він визнаний одним із найбезпечніших автомобілів для водіїв, пасажира та пішоходів у 2014 році австралійськими фахівцями. Розфарбуйте Toyota Highlander у кольори, які вам подобаються.

Toyota FT-MV – розмальовка з прототипом мінівену бізнес-класу. Розкішний автомобіль з 6 шкіряними сидіннями оснащений РК-дисплеями на спинках, бортовим комп’ютером та низько розміщеними вікнами для кращого огляду. Розфарбуйте цей комфортабельний мінівен від Toyota.

Розмальовка Toyota iQ – сімейний міський автомобіль мікро-преміум класу зі зручним салоном та трьома дверима. Економічний та маневрений міні-кар продуманий до дрібниць і став першим конкурентом автомобіля Smart. Розфарбуйте цей компактний автомобіль від Toyota фарбами чи олівцями.

Toyota Urban Cruiser – розмальовка з машиною, яка чудово почувається в міських умовах. Його випускають із 2002 року, але автомобіль не втратив популярності. Роздрукуйте зображення зручного автомобіля, який цінують за компактність, економічність та маневреність, та розфарбуйте фломастерами або олівцями.

Розмальовка Toyota Yaris представляє легковий автомобіль для життєрадісних людей. Навіть у його назві звучить співзвучність іменам давньогрецьких богинь веселощів та радості. Розфарбуйте цей міський автомобіль у яскраві відтінки.

Toyota Tundra – розмальовка із зображенням повнорозмірного пікапа японського виробництва. Автомобіль цінується за безпеку, комфорт та місткість вже 18 років. Ця машина буксирувала американський шатл у 2012 році у Каліфорнійський науковий центр. До розфарбовування Тойота Тундра приєднається навіть ваш тато!

Розмальовка Вінні Пух і Паць представляє двох вірних друзів. Ведмедик і порося раді новим знайомствам і люблять розповідати історії про Крістофера Робіна. Послухайте їх, поки лоскотатимете Вінні Пуха і Пацька пензликом з фарбами.

Вінні Пух їсть мед – розмальовка, в якій показано кохання плюшевого ведмедика до солодощів. У будинку Вінні навіть годинник завжди показує час для перекушування. Будьте обережні під час розмальовки цього сюжету, щоб не потривожити мішутку під час їжі.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Кролик зібрав моркву — розмальовку, де один із героїв мультфільму про іграшки Крістофера Робіна тримає моркву у своїх лапках. Встигніть розфарбувати Кролика фарбами до того, як він втече хвалитися друзям своїм урожаєм.

Тигра і мильні бульбашки – розмальовка, де безтурботний тигр – друг Вінні Пуха – спостерігає за польотом мильних бульбашок. Розфарбуйте Тигру акуратно фарбами або олівцями, щоб бульбашки не луснули раніше.

Ослик Іа – розмальовка, де наймеланхолійніший герой мультика для Вінні Пуха ласує будяком. Роздрукуйте та розфарбуйте з хлопцями ослика Іа та згадайте, де ослик одного разу втратив свій хвіст.

Розмальовка Крістофер Робін – зображення для дитячої творчості з хлопчиком, без якого неможливо уявити світ Вінні Пуха та його друзів. Розфарбуйте Крістофера Робіна олівцями або фломастерами та познайомтеся з ним ближче.

Паць грає – розмальовка з найкращим другом Вінні Пуха, який розгойдується на м’ячі. Паць так безтурботно бавиться, що не завадило б його доглянути. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте. У цей час з малюком точно не станеться нічого поганого!

Вінні Пух об’ївся – розмальовка з ведмежа, яке щільно поїло. Погляньте, схоже, нитки на швах іграшки скоро розійдуться! Розфарбуйте Вінні Пуха, щоб він міг швидше вирушити до Крістофера Робіна. Він обов’язково допоможе Вінні Пуху!

Кролик з горщиком – розмальовка з практичним персонажем з діснеївського мультфільму про Вінні Пуха. Роздрукуйте та розфарбуйте Кролика за роботою. Йому це, напевно, сподобається!

Тигра заснув – розмальовка зі сплячим тигром. А ви знали, що Тигра спить лише на ріжку місяця? Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам та друзям, щоб розповісти про це.

Ослик і Паць – розмальовка з героями мультфільму Діснея, які кудись разом прямують. Проводьте друзів і приєднайтеся до їхньої розмови, поки розфарбовуватимете Іа і Паць.

Паць з лійкою – розмальовка з крихітним поросятком з мультфільму про Вінні Пуха. Малюк намагається втримати велику лійку. Допоможіть П’ятачку впоратися з поливом, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Вінні з осликом Іа та П’ятачком представляє забавну пірамідку з улюблених іграшок Крістофера Робіна. Розфарбуйте найкращих друзів олівцями чи фарбами. Тільки будьте обережні, щоб вони не впали і не пролили мед із горщика Вінні Пуха!

Іа стоїть на голові – розмальовка з осликом, який перевіряє, чи він встоїть на голові. Підтримайте Іа у його експерименті! Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його з дітьми.

Крістофер Робін зібрався грати – розмальовка, де хлопчик вирішує, з якою іграшкою, де і як пограти. Розфарбуйте Крістофера Робіна фломастерами або олівцями та складіть йому компанію у його забавах.

Розмальовка Комар представляє справжнього чепуруна в циліндрі. Розфарбуйте комаху, яка, напевно, поспішає на довгоочікуване побачення до Мухи-Цокотухи, олівцями або фарбами.

Розмальовка Коник з паличкою показує рекордсмена зі стрибків у довжину та висоту зі світу природи. Встигніть розфарбувати коника олівцями або фарбами, поки він відпочиває.

Розмальовка Гарний метелик зачарує собою і дітей, і дорослих. Роздрукуйте зображення метелика і розфарбуйте милого метелика за прикладом або за своєю фантазією фломастерами, фарбами або олівцями.

Розмальовка Мураха з лопатою — приклад роботящої істоти, яка готова на все заради своєї сім’ї. Щоб розфарбувати мурахи, використовуйте акварельні фарби, олівці або фломастери.

Красива бабка – розмальовка з неймовірною комахою. Їхнім зовнішнім виглядом та вміннями захоплюються не тільки прості люди. Поки діти розфарбовують бабку, розкажіть їм докладніше про цю цікаву комаху.

Карамелька – чорно-біле зображення однієї з головних героїнь мультфільму Три коти. Товариську кішку почастували льодяником на паличці. Поки вона радіє ласощам, розфарбуйте карамельку.

Коржик — розмальовка із середнім кошеням із сім’ї рудих кішок мультфільму «Три коти». На кошеня завжди костюм моряка. Розфарбуйте Коржика, доки він не втік назустріч новим пригодам.

Компот — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти». Він любить шукати відповіді на складні питання та поласувати солодощами з татовою фабрики. Компот пригостить вас морозивом, якщо ви розфарбуєте його улюблений костюм у зелений колір.

Мама з лійкою – розмальовка з чарівною та діяльною мамою трьох кошенят. Кисуля не любить сидіти на місці! Встигніть розфарбувати маму трьох кошенят фарбами чи олівцями, доки вона поливає грядку.

Компот на самокаті — розмальовка, де старший брат Коржика та Карамельки наважився покататися. Розфарбуйте компоту яскравими фарбами, щоб надати йому більшої впевненості в собі!

Тато кіт розвів багаття – розмальовка, де сімейство з мультика Три коти вирушило в похід. Глава сімейства вчить дітей, як правильно видобути вогонь на природі. Після розфарбовування картинки обов’язково розкажіть дітям, що багаття необхідно загасити перед тим, як піти з лісу.

Карамелька на пірамідці – розмальовка з пустотливою кішечкою з мультфільму “Три коти”. Вона ледве тримає рівновагу на висоті. Підстрахуйте безстрашну кішечку, щоб вона не впала, поки розфарбовуватимете Карамельку.

Коржик стріляє з лука — розмальовка, де кошеня з мультика Три коти знайшло собі нове захоплення. Поки Коржик старанно та з азартом тренується, ви встигнете розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Розмальовка Мама хазяйка – приклад сучасної матері, яка все встигає і ніколи не сумує. Щоб підзарядитися від неї оптимізмом та енергійністю, роздрукуйте картинку Кісулі та розфарбуйте її.

Тато приніс солодощі — розмальовка із улюбленим сюжетом усіх хлопців. Яка дитина не мріяла, щоб її батьки працювали на фабриці солодощів і приносили додому щовечора найсолодший торт? Розфарбуйте розділ сімейства з мультика Три коти!

Розмальовка, де Компот і Коржик збирають гриби, добре показує їхній підхід до будь-якої справи. Енергійний Коржик приносить братові гриби, а Компот перевіряє у книзі, їстівні вони чи ні. Розфарбуйте братів олівцями чи фарбами.

Компот щось шукає — розмальовка, де старше кошеня із мультсеріалу «Три коти» веде розслідування. Це помітно, по серйозному вигляду Компота і лупі, якою він озброївся виявлення найменших доказів. Розфарбуйте Компота олівцями та дізнайтеся, що він намагається знайти!

Карамелька побачила метеликів — розмальовка, де юна кішечка налякала зграю метеликів. Вони закружляли навколо кошеня свій хоровод. Поки Карамелька милується метеликами, розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Компот грає в пісочниці — розмальовка, де старший брат із мультика Три коти захоплений забавами з піском та відерцем. Зафіксуйте рідкісний момент безтурботності Компоту! Для цього роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Коржик ловить метеликів — розмальовка, де невтомне кошеня з мультика Три коти ганяються із сачком по лузі за метеликами. Чи вдасться йому комусь упіймати, дізнайтеся при розмальовуванні Коржика. Він завжди радий новим знайомствам!

Карамелька співає — розмальовка, де наймолодша з трьох кошенят Кісулі розвиває свій голос. Будьте обережні, коли розфарбовуватимете юну кішечку на заняттях. Будь-який шум завадить Карамелька зосередитися на розучуванні нового твору!

Розмальовка Коржик, Компот та Карамелька репрезентують дружних хлопців. Два коти та одна кішечка люблять знайомитися з новими людьми. Швидше розфарбуйте їх олівцями чи фарбами, доки кошенята не втекли грати!

Карамелька хоче торт – розмальовка, де юна кішечка вибирає собі ласощі зі спеціального буклету. Розфарбуйте Карамельку і розважте розмовою, поки вона чекає на виконання свого бажання.

Розмальовка, де Коржик поспішає грати, сподобається пустотливим непосидам. Роздрукуйте або збережіть картинку з героєм з мультика Три коти та запропонуйте розфарбувати її хлопцям, щоб вони трохи відпочили від активних ігор.

Мама Кисуля забирається – розмальовка з енергійною матір’ю трьох кошенят, яка наводить лад. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення охайної кішки та подаруйте її портрет своїй мамі.

Компот малює — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти» за хвилину творчості. Схоже, компоту потрібна компанія. Допоможіть котику розфарбувати портрет тата і самого компоту фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Коржик надує бульбашки, підніме настрій і дітям, і дорослим. Роздрукуйте та збережіть зображення котика з мультика Три коти в костюмі моряка та розфарбуйте разом із дітьми.

Компот щось побачив – розмальовка, де старший котик помітив щось неймовірне і вказує на це своїм братові та сестрі. Розфарбуйте портрет Компоту та зачекайте разом з ним решти героїв мультика Три кота.

Котя збирається на роботу — розмальовка, де голова сімейства із мультфільму «Три коти» вирушає на фабрику. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із дітьми, щоб по-новому поглянути на свою роботу.

Коржик і вертоліт – розмальовка, де середнє кошеня Коті та Кісулі бавиться з новою іграшкою. Приєднуйтесь до його веселощів. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте щасливого Коржика.

Розмальовка, де розташувалися всі п’ятеро членів сім’ї рудих кішок із мультфільму «Три коти». Розфарбуйте Котю, Кисулю, трьох кошенят і покажіть їхній портрет своїм батькам та друзям.

Розмальовка Кошеня Гав на галявині – картинка із захопленим красою світу головним героєм мультфільму. Роздрукуйте і розфарбуйте малюка за прикладом або за своєю уявою.

Кошеня Гав і щеня – розмальовка, де юні персонажі радянського мультфільму раді позувати юному художнику. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте двох товаришів фарбами чи фломастерами.

Кіт у дворі — розмальовка з одним із представників старшого покоління мультика «Кошеня на ім’я Гав». Він намагається наставити кошеня на шлях істини і не схвалює його дружбу з Шаріком.

Розмальовка Цуценя і сосиска – сюжет, за яким багато хто відразу дізнається улюблений мультфільм. Роздрукуйте або збережіть зображення і запропонуйте хлопцям вгадати назву мультика, а після цього розфарбувати цуценя Шарика.

Карлсон позує — розмальовка із привабливим персонажем із радянського мультфільму за мотивами твору письменниці Астрід Ліндгрен. Роздрукуйте портрет чоловіка з пропелером та запропонуйте дітям вгадати, хто він і розфарбує його.

Розмальовка Малюк представляє ще одного головного персонажа радянського мультфільму “Карлсон, який живе на даху”. Він любить фантазувати, пустувати і заводити нові знайомства. А ви хочете подружитися з ним?

Розмальовка Карлсон з варенням представляє улюблені ласощі кращого друга Маля. Карлсон просто любить варення! Він може поділитися крапелькою насолоди з вами, якщо ви розфарбуєте костюм Карлсона у яскраві кольори.

Фрекен Бок – розмальовка з нянею Маля, яку теж чарів Карлсон. Вона вже готова танцювати і грати в м’яч весь день безперервно! Розфарбуйте «домоуправительку» фарбами чи фломастерами разом із дітьми.

Карлсон пустує — розмальовка з «чоловіком у самому розквіті сил», що гойдається на люстрі, викликає незмінну посмішку у кожного. Згадайте героїв улюбленого мультфільму та розфарбуйте Карлсона. Це підніме настрій у найпохмуріший день!

Малюк грає з Карлсоном – розмальовка із сюжетом маленького перельоту хлопчика на спині Карлсона. Друзі вирушають лікувати безнадійно хворого пацієнта. Хто він? Намагайтеся згадати, поки розфарбовуєте картинку.

Розмальовка, де Карлсон і Фрекен Бок танцюють, нагадує хлопцям про першу зустріч домоправительки та друга Маля. Приєднуйтесь до загальної веселощів і навіть створюйте її атмосферу за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Кішка домоправительки представляє забавну кішечку, яка пустилася в танець разом з іншими героями казки про Маля і Карлсона. Розфарбуйте її за прикладом або створіть їй абсолютно новий образ.

Малюк тримає собачку — розмальовка, яка показує здійснену мрію хлопчика. Малюкові на день народження подарували цуценя! Як він назвав нового друга? Спробуйте вгадати, поки розмальовує сюжет першого знайомства двох товаришів.

Милий Карлсон – розмальовка з Карлсоном, що присів на підвіконня. Цей мандрівник по повітрю запросив посадку Маля, тому що йому терміново треба заправитися варенням або іншими солодощами.

Розмальовка Карлсон-приведення – зображення однієї із забавних сцен мультфільму, присвяченій прогулянці та пригодам двох друзів на вечірньому даху. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його разом з дітьми.

Карлсон у шубі — розмальовка із сюжетом із мультфільму, який представляє день знайомства Карлсона з Фрекен Бок. Роздрукуйте та розфарбуйте справжнього джентльмена на ім’я Карлсон олівцями або фарбами.

Малюк радіє песику — розмальовка із зворушливим моментом прояву щирого дитячого почуття. Потреба дружити та дбати у Маля дуже розвинена. Він щасливий, що йому подарували собаку. Розфарбуйте нових друзів олівцями чи фломастерами.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.

Розмальовка Святковий торт зі свічками стане чудовим сюжетом для листівки, зробленої своїми руками. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте її фломастерами або олівцями та подаруйте своїм друзям у день народження.

Розмальовка Audi R8 – зображення спортивного автомобіля Ауді з кузовом купе від німецького автобудівельного концерну. Розфарбуйте суперкар і уявіть себе героями фільмів “Я, робот” або “Залізна людина”, де у кадрах теж засвітилася Audi R8.

Розмальовка Audi TT представляє автомобіль, першу партію якого випустили 320 штук. Культовий автомобіль німецького автоконцерну, який зустрічає у багатьох фільмах. Розфарбуйте машину Audi TT, щоб поповнити свою колекцію картинок спортивних автомобілів.

Розмальовка Audi A4 – популярна модель Audi, яку люблять по всьому світу. Розфарбуйте з друзями сучасний та якісний автомобіль Ауді А4.

Розмальовка Audi Q7 – зображення з чорно-білою моделлю машини німецького автопрому. Ауді Q7 стала досить популярною і у Росії. Розфарбуйте цей позашляховик олівцями або фарбами.

Розмальовка Audi A6 – представник бізнес-класу Ауді з півстолітньою історією. До середини 90-х років минулого століття ця модель була відома як Ауді А100. Розфарбуйте першу рестайлінгову версію Audi A100 ручками чи фломастерами.

Розмальовка Audi S8 – картинка з представницькою версією авто від німецького концерну. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення машини, яка вигідно відрізняється від інших седанів класу «люкс» своєю легкістю, ексклюзивним дизайном салону та можливістю бути навіть офісом на колесах.

Розмальовка Audi A4 Allroad Quattro представляє зображення позашляховика від німецької компанії. Авто оснащене повним приводом quattro, РК-дисплеєм керування з високою роздільною здатністю, потужним двигуном та плавним ходом на будь-якій дорожній поверхні. Розфарбуйте у помітні кольори автомобіль Audi A4 Allroad Quattro.

Розмальовка Audi Q5 – картинка для дитячої творчості з автомобілем від німецького виробника. Розфарбуйте машину, яка стала першим автомобілем, де використовується 7-ступінчаста роботизована коробка S tronic від інженерів Ауді.

Розмальовка Audi Q3 – кросовер преміум-класу став новинкою Шанхайського автосалону 2011 року. Розфарбуйте Audi Q3 у агресивному дизайні нового кузова. Ауді Q3 – це менший зібрання моделей Q5 і Q7.

Розмальовка Audi A5 Coupe є машиною німецької компанії, яку представили відразу на двох автосалонах. Він став третім автомобілем у кузові купе від Audi. Роздрукуйте та розфарбуйте Audi A5 фарбами або олівцями.

Audi A3 Cabriolet – розмальовка з популярним у Європі автомобілем. Роздрукуйте або збережіть картинку з кабріолетом Audi A3, щоб розфарбувати її разом із друзями фломастерами чи олівцями.

Audi Metroproject Quattro – розмальовка з прототипом міського та природного автомобіля. Машина обіцяє стати однією з перших Audi з повним гібридним приводом. Розфарбуйте машину Audi за прикладом з друзями або батьками.

Розмальовка Audi Nuvolari демонструє концептуальну машину німецького концерну. Виробник присвятив її італійському гонщику Таціо Нуволарі. Розфарбовувати Audi Nuvolari можна разом із друзями чи батьками, їх напевно вразить дизайн та міць цього автомобіля.

Розмальовка Audi S3 збуджує увагу не лише хлопців, а й їхніх батьків. Модель є «гарячим» хетчбеком. Поки ви розфарбовуватимете Audi S3 разом з дитиною, розкажіть, що це означає, що автомобіль оснащений спортивною підвіскою, потужним мотором і покращеною аеродинамікою.

Розмальовка Audi Roadjet – зображення концепт-кара німецького виробника. Він названий фастбеком. Розфарбуйте машину Audi з виразними лініями, відомим дизайном та висувним дном багажника.

Розмальовка Audi S5 Cabriolet демонструє модель, яка поставила крапку у випуску лінійки А та S. Ауді віддали перевагу м’якому даху, покращеній трансмісії quattro ultra, коробці передач S tronic та управлінню мультимедіа голосом. Розфарбуйте кабріолет Audi S5 фарбами або олівцями.

Білочка з лійкою – розмальовка з клопіткою хазяйкою. Білочка знає, що літо незабаром закінчиться і допомагає квітам швидше підрости. Розфарбуйте портрет милої білочки фарбами чи олівцями.

Їжачок набрав грибів — розмальовка з лісовим звірком, який поспішає до свого житла. За його плечима короб із грибами. Тепер їжак упевнений, що його улюблені їжаки будуть ситі взимку. Розфарбуйте дбайливого батька сімейства фарбами чи фломастерами.

Заєць їсть моркву — розмальовка із кумедним звірком, який знайшов улюблені ласощі. Поки зайчик у комбінезоні обідає, встигніть розфарбувати його олівцями або фарбами.

Крот копає землю – розмальовка з працелюбним представником фауни. Він будує нові ходи, і це подобається мишці. Вона просить іноді походжати галереями крота. Розфарбуйте двох тварин і дізнайтеся, чи зможуть вони домовитися про прогулянки.

Лисиця і постоли – розмальовка з усміхненою лисичкою в сарафані. Вона тримає у своїх лапках нещодавно сплетене взуття. Хочете приміряти пару лаптей? Тоді розфарбуйте лисицю у яскраві фарби прямо зараз!

Лось гуляє в лісі — розмальовка з твариною, яка йде на задніх лапах лісовою гущавиною. Він спирається на березовий ціпок. Куди поспішає лось, розпитайте в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Ведмежа на дереві – розмальовка з лісовим звіром, який знає всі вулики в окрузі. Ведмежа піднялося на дерево, щоб поласувати медом одного з них. Розфарбуйте цього солодку?

Оленя біля річки – розмальовка з цікавим дитинчатом. Він уперше побачив свій відбиток у воді, і йому стало цікаво, хто причаївся там, під водною гладдю. Розкажіть про це оленя, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Сова з ліхтарем показує нічний сторож лісу. Своїм вуханням сова попереджає мешканців хащі про наближення ночі і про те, що настав час спати. Розфарбуйте нічну сову фарбами чи олівцями.

Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Вовк грає на гітарі — розмальовка з головним бешкетником мультика «Ну, постривай!», вовком. Він розташувався на лаві, щоб виконати музичний твір на гітарі. Розфарбуйте сірого музиканта аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Вовк на мотоциклі показує захоплення сірого хижака гонки. Він мчить дорогою і радісно посміхається. Встигніть розфарбувати вовка фарбами чи фломастерами, доки він у чудовому настрої!

Заєць на прогулянці – розмальовка зайчика з мультфільму “Ну, постривай!”. Він поспішає на тенісну гру, але не забув помахати вам лапкою на знак вітання. Розфарбувати майбутнього чемпіона?

Заєць вибирає кавун — пам’ятний багатьом глядачам сюжет із улюбленого мультика «Ну, постривай!». Роздрукуйте або збережіть картинку, запропонуйте хлопцям знайти на ній вовка, а потім розфарбувати зображення.

Хитрий вовк — розмальовка, на яку сірий лиходій із мультфільму «Ну, постривай!» задумав підступний план проти зайчика. Спробуйте дізнатися, що саме, поки розфарбовуватимете вовка.

Заєць циркач показує весь артистизм маленького героя з мультика «Ну, постривай!». Заєць не втрачає самовладання та оптимізму навіть, коли його переслідує грізний вовк. Розфарбуйте картинку у яскраві кольори барвами, щоб підтримати зайчика.

Вовк подарував зайцеві кульку — розмальовку, де показано справжнє ставлення персонажів один до одного. Заєць і вовк дружать, а погоні вовка за зайцем — лише частина їхньої спільної гри, до якої вони звикли. Розфарбуйте героїв мультика фарбами чи олівцями.

Заєць на велосипеді – розмальовка з головним персонажем мультиплікаційної історії «Ну, постривай!». Він мчить доріжкою і щасливий, що показує хлопцям приклад спортивного дозвілля. Розфарбуйте кролика фломастерами або фарбами.

Козлик на лузі – розмальовка, де показаний молодий онук бабусі кози. Він приїхав до бабусі на вихідні, щоб допомогти старенькій та подихати свіжим повітрям. Роздрукуйте портрет козлика на галявині і розфарбуйте навколо нього в яскраві фарби.

Вовк та змія – розмальовка з епізодом з пригод вовка та зайця у цирку. Розфарбуйте сірого хижака, який знову опинився у незручній ситуації, фломастерами та спробуйте допомогти йому.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Заєць на пробіжці – розмальовка, де зайчик робить розминку перед початком забігу. Бажаєте приєднатися? Розфарбуйте картинку із зайчиком, приступайте до зарядки наступного ранку і кличте батьків на пробіжку.

Заєць із кульками — розмальовка, де герой із мультфільму «Ну, постривай!» крокує доріжкою і захоплено грає на барабані. Допоможіть зайчику зробити його настрій ще кращим. Розфарбуйте кульки та самого зайця яскравими фарбами.

Капітан корабля — розмальовка, де показаний суворий командир судна, на якому одного разу опинилися заєць і вовк із мультика «Ну, постривай!». Капітан вийшов прогулятися на палубу і помилуватися водною гладдю.

Вовк штангіст – розмальовка з хвалькуватим персонажем мультфільму «Ну, постривай!». Ось і зараз він намагається показати силу, якої не має. Розфарбуйте кумедний момент з історії пригод вовка та зайця.

Ролі та Бінго грають — розмальовка з двома братами, які мають неймовірний запас енергії та потяг до подорожей. Ідеї ​​нових пригод у мопсів іноді народжуються під час забав. Пограйте разом із песиками, коли розфарбуєте їх.

Розмальовка Робот-собака ГАВ – картинка з винаходом Боба, якого полюбили всі вихованці у його будинку. Роботу і самому подобається веселитися з Бінго, Роллі та Шипою. Розфарбуйте веселого робота фломастерами чи олівцями.

Модниця Барбі в капюшоні – розмальовка, яка сподобається навіть старшій сестрі! Лялька приміряла невимушене вбрання. Розфарбуйте його у спокійні кольори та відтінки олівцями або фарбами.

Розмальовка Барбі у спідниці – портрет чарівної модниці, яка гарна у будь-якому вбранні. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її із подругами фломастерами або олівцями.

Стильна Барбі – розмальовка, де лялечка гармонійно поєднує спідницю у великий горошок, укорочений топ та кольє. Розфарбуйте Барбі та збережіть її портрет у колекцію своїх малюнків, щоб узяти на замітку цей образ.

Розмальовка, де Барбі з подружкою йдуть гуляти, демонструє товариськість та широке коло знайомих ляльки. Вона любить бути в центрі уваги, а всі її подруги прекрасні так само, як і сама Барбі! Розфарбуйте цих чудових подруг фарбами чи фломастерами.

Барбі та її подружка дуріють – розмальовка, де дві приятельки бавляться. Заразитеся їх життєлюбністю та позитивним настроєм, поки розфарбовуватимете дівчат із серцями в руках.

Розмальовка, де Барбі обіймає свою подругу, виглядає дуже зворушливо та життєрадісно. Барбі завжди готова поділитися оптимізмом, щастям та надати підтримку своїм друзям! Розфарбуйте Барбі та її подружку фарбами чи олівцями.

Розмальовка з Барбі – зображення дівчини, створене спеціальним додатком зі смартфона Барбі. Розфарбуйте його фломастерами, олівцями чи пастеллю, щоб лялька змогла викласти фото у соціальні мережі.

Розмальовка Барбі в сонячних окулярах – картинка з лялькою, яка радіє настанню літа. Вона зібрала волосся у хвіст і взяла окуляри перед прогулянкою з подругами. Розфарбуйте волосся Барбі олівцями, а її окуляри маркером або фломастерами.

Розмальовка красива зачіска Барбі – крупним планом дівчини портрет. Вона надала волоссю додатковий об’єм високим хвостом і рівномірно розподілила локони по плечах, перш ніж позувати фотографу. Розфарбуйте Барбі та її прекрасні локони.

Розмальовка, де представлено Нове вбрання Барбі, приверне увагу не лише юних дівчаток, а й дівчат підліткового віку. Секрет привабливості простий: образ Барбі поєднується оригінальність принта і лаконічність аксесуарів. Розфарбуйте цей образ Барбі фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Чергове вбрання Барбі – картинка з лялькою, де вона позує в сарафані з поперечними смугами та пов’язаною на талії толстовкою. Розфарбуйте Барбі з улюбленою кішечкою на руках фарбами чи фломастерами.

Розмальовка, де Барбі зібралася на вечірку, наголошує на її вмінні гармонійно поєднувати різні геометричні принти. Футболка на дівчині доповнена малюнком із трикутників, а пишна спідниця – поперечними смужками. Розфарбуйте Барбі, щоб на вечірці її вбрання було найкрасивішим.

Барбі фотографується з подругами — розмальовка, де дівчина вкотре показує своє вміння дружити та радіти кожній миті. Встигніть розфарбувати портрет подруг до того, як він вирушить на одну із сторінок соціальних мереж Барбі.

Барбі в красивій спідниці – розмальовка з дівчиною у повсякденному образі. Навіть перед навчанням чи прогулянкою магазинами Барбі ретельно підбирає вбрання. Класичний колір спідниці створює унікальний образ разом із футболкою у зірочках та чобітками на підборах. Розфарбуйте швидше за Барбі олівцями або фломастерами.

Подруги Барбі позують для фото – розмальовка ще з одним портретом дівчини в оточенні подруг. Їм хочеться створити яскравий кадр на прогулянці. Допоможіть лялечкам у цьому – розфарбуйте їх олівцями або восковою крейдою.

Розмальовка Барбі і кіт Блісса показує любов дівчини до своїх вихованців. Барбі підбирає для них аксесуари так само старанно, як і для себе. Подивіться на чарівний бант кішечки і переконайтесь у цьому самі. Розфарбуйте Барбі та її улюблену кішечку.

Спорткар Хот Вілс на трасі – розмальовка з болідом на повороті. Роздрукуйте картинку для юних шанувальників колекції машин Хот Вілс. Після цього вручіть їм олівці чи фломастери та запропонуйте їм відчути себе фоторепортерами на гонці.

Спеціальний трек Хот Вілс – розмальовка з унікальною гоночною трасою, де щоденно тренуються пілоти Hot Wheels. Роздрукуйте зображення треку з болідом на передньому плані та розфарбуйте цей сюжет маркерами або олівцями.

Розмальовка Пілот Хот Вілс на повороті — рідкісний кадр із портретом професіонала з команди найкращих гонщиків. Розфарбуйте картинку фломастером або крейдою.

Позашляховик монстр Хот Вілс – розмальовка з потужним звіром доріг, якого ви зможете підкорити! Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте позашляховик ручками, фломастерами або крейдою.

Спортивна машина Хот Вілс – розмальовка із зображенням машини на треку. Щоб залишатися лідером пілотам команди, потрібно тренуватися щодня! Розфарбуйте потужний спортивний автомобіль Хот Вілс.

Розмальовка Баггі Хот Вілс – картинка для дитячої творчості з легким автомобілем високої прохідності. Розфарбуйте машинку фломастерами разом із друзями чи рідними.

Розмальовка Спорткар Хот Вілс на тлі міста – картинка з фотосесією героїв дня. Ще кілька кадрів, і пілот вирушить у гараж. Роздрукуйте зображення автомобіля, щоб перетворити його на постер вашого авторства.

Розмальовка Машина Хот Вілс на фініші – зображення останніх секунд гонки. Ще трохи, і гонщик візьме заслужену нагороду! Зробіть цей момент для нього яскравим і таким, що запам’ятовується за допомогою фломастерів або олівців.

Розмальовка Джип Хот Вілс – картинка машини з високою посадкою. Потужний двигун і вправний пілот за кермом цього автомобіля обов’язково виграють будь-яку гонку. Розфарбуйте джип Хот Вілс олівцями чи фарбами!

Учасник команди Хот Вілс – розмальовка з автомобілем з унікальної колекції машинок. Він мчить так швидко, що звичайними фарбами динаміки сюжету передати не вдасться. Розфарбуйте автомобіль олівцями чи фломастерами!

Гонщик Хот Вілс на віражі – розмальовка із зображенням пілота найпопулярнішої гоночної команди. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її разом із друзями чи рідними.

Машина Хот Вілс у повітрі — розмальовка з моментом, на який чекає кожен глядач гоночного шоу. Болід завис на висоті! Передайте всю гостроту ситуації – розфарбуйте болід Хот Вілс олівцями чи фломастерами.

Гонщик Хот Вілс на узвозі — розмальовка із небезпечним моментом навіть для справжнього професіонала. Один необережний рух може призвести до катастрофи. Допоможіть пілоту акуратно спуститися, вказуючи шлях олівцями або фломастерами.

Стильний спорткар Хот Вілс – картинка для дитячої творчості, яку не можна залишити без уваги. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте машину Хот Вілс на тлі міського пейзажу.

Круті віражі Хот Вілс – розмальовка із зображенням гоночної машини перед тренуванням. Розфарбуйте болід Хот Вілс у яскраві фарби, а динаміки трасі додадуть чіткі лінії ручкою або фломастером.

Лідер гонки Хот Вілс – розмальовка з найкращим серед найкращих учасників команди для найсміливіших хлопчаків. Спробуй передати швидкість та динаміку машини Хот Вілс за допомогою гелієвих ручок, олівців або фломастерів.

Дядько Федір – розмальовка з головним героєм трисерійного мультфільму про пригоди в Простоквашино. Схоже, він вирушив у похід. За плечима Дяді Федора висить рюкзак, а в руках хлопчика — палиця, на яку можна спертися. Розфарбуйте Дядя Федора олівцями чи фарбами.

Розмальовка Кіт Матроскін – зображення першого друга Дяди Федора. Роздрукуйте портрет смугастого кота та розфарбуйте його за прикладом.

Розмальовка Пес Шарик – портрет відданого Дяді Федорові пса. Цей персонаж мультфільму про Простоквашино відрізняється любов’ю до полювання, працьовитістю, умінням поступатися і робити необдумані покупки. Розфарбуйте кульки олівцями чи фломастерами.

Листоноша Пєчкін — розмальовка з неоднозначним персонажем історії про Простоквашино. Сварливий, жадібний в одних випадках, Ігор Іванович здатний на вияв теплих почуттів за інших обставин. Розфарбуйте печінка на фарбами або фломастерами.

Розмальовка Печкін та Шарик об’єднала в одному кадрі двох щасливих героїв мультика про Дядю Федора та його друзів. На Ігорі Івановичу нова морська безкозирка, а в Шарикових лапах — новий для нього вид зброї, фоторушниця. Розфарбуйте героїв мультика Простоквашино олівцями чи фарбами.

Папа Дядька Федора — розмальовка з головним союзником сина за витівками та авантюрами. Вдвох із Дядьком Федором він порається зі старим автомобілем, на якому приїхав у улюблене їм Простоквашино. Розфарбуйте отця Дядька Федора олівцями або фарбами.

Розмальовка Мама Дяді Федора – портрет матері головного героя мультфільму “Троє з Простоквашино”. Вона зачарована літньою прогулянкою на селі і вже зібрала букет польових квітів на лузі. Розфарбуйте її у яскраві літні кольори!

Шарик і Матроскін — розмальовка із псом та котом, вірними друзями Дяді Федора. Вони помітили, що вдалині видніється автомобіль, на якому до них мчить обожнюваний ними Дядя Федір. Розфарбуйте веселих друзів разом із друзями чи батьками.

Дядько Федір знайшов скарб — розмальовка з пам’ятним моментом із мультфільму про життя хлопчика з собакою та котом у селі Простоквашине. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її акварельними олівцями або фломастерами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Розмальовка Дядя Федір на селі — зображення хлопчика після генерального прибирання в будинку. Він задоволений результатами своєї праці і вийшов подихати свіжим повітрям. Розфарбуйте Дядько федора та його пташку.

Розмальовка Кулька та фотозброя – дитяча картинка для творчості, яку варто зберегти або роздрукувати для дітей. Вони із задоволенням розфарбують портрет Шаріка, який вийшов на фотополювання.

Матроскін та його буря — розмальовка двох щасливих мешканців Простоквашино. Кіт Матроскін не уявляє свого життя без молока, а отже — і без своєї дорогоцінної корови Мурки. Розфарбуйте кота та корову олівцями або фарбами за прикладом.

Матроскін з молоком – розмальовка, де кіт прямує до будинку з повним відром молока. Щоб він поділився з вами смачним парним напоєм, розфарбуйте Матроскіна за прикладом або за власною уявою.

Розмальовка Дядя Федір та заєць — один із пам’ятних сюжетів мультфільму про хлопчика, Шаріка та Матроскіна. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та запропонуйте вгадати, в якій серії мультика зроблено цей портрет. Потім запропонуйте їм розфарбувати хлопчика та зайчика.

Пес Шарик і кіт Матроскін — розмальовка з вірними друзями Дяді Федора, які влаштувалися в занедбаному сільському будинку і чудово проводять час разом і чекають, коли їхній улюблений Дядя Федір приїде до них на канікули. Розфарбуйте друзів фарбами чи олівцями.

Розмальовка Харлей-Девідсон є легендарним мотоциклом. Його знають і люблять за швидкість, унікальний дизайн та надійність по всьому світу. Якщо ви мрієте про такий мотоцикл, розфарбуйте Харлей та уявіть, що він уже ваш!

Розмальовка Yamaha R1 – картинка із ще одним відомим мотоциклом. Бути його власником, напевно, мріє кожен хлопчик! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте «Ямаху» олівцями або фломастерами.

Suzuki GSX-R 250 – розмальовка зі спортивним байком, який зображений дуже реалістично. Розфарбуйте мотоцикл із потужним двигуном фарбами або олівцями.

Розмальовка Ducati 1199 Panigale – зображення популярного спортивного мотоцикла. Італійський байк має потужний мотор та зухвалий зовнішній вигляд. Розфарбуйте мотоцикл Ducati олівцями чи фарбами.

Розмальовка Voxan Wattman демонструє найпотужніший електромотоцикл. Він забезпечений екзоскелетом «Scorpion» та двома додатковими амортизаторами ззаду для комфортної їзди. Французький мотоцикл вже мріяв багатьох городян. Розфарбуйте його олівцями чи фарбами.

Розмальовка Honda CBR – зображення спортивного мотоцикла від всесвітньо відомого виробника. Роздрукуйте та розфарбуйте байк, який став родоначальником цілої лінійки мотоциклів, у яскраві кольори.

Кросовий мотоцикл SX 250 — розмальовка з полегшеним варіантом байка, який готовий обійти своїх більш «вагомих» конкурентів за дві секунди! Розфарбуйте кросовий мотоцикл SX 250 олівцями або фломастерами.

Розмальовка BMW S1000 RR — зображення мотоцикла, зробленого легендарним автоконцерном. Розфарбуйте мотоцикл BMW, який пережив уже три оновлення дизайну та залишається на піку популярності у світі мотоспорту.

Розмальовка Су-35 – багатоцільовий надманеврений винищувач. Роздрукуйте картинку з цим повітряним кораблем та розфарбуйте літак фарбами чи олівцями.

Розмальовка Су-27 – багатоцільовий високомоневрений всепогодний винищувач-перехоплювач. Розфарбуйте цей літак олівцями чи фарбами разом із друзями.

Розмальовка Су-25 Грач – броньований літак-штурмовик, який стоїть на озброєнні ВПС Росії. Він може збивати цілі за заданими координатами та підтримувати війська з повітря під час бою. Розфарбуйте Су-25 олівцями чи фломастерами.

Розмальовка МіГ-35д – багатофункціональний навчально-бойовий винищувач. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте МіГ-35, щоб відчути себе пілотом цього літака.

Розмальовка Су-34 – російський винищувач-бомбардувальник, який знищує наземні цілі та оснащений унікальними установками для радіоелектронної боротьби. Він прийшов на зміну Су-24 і може вражати супротивника навіть уночі. Розфарбуйте Су-34 разом із друзями.

Розмальовка Як-130 – навчально-бойовий літак у польоті. Розфарбуйте з хлопцями це повітряне судно і розкажіть їм, що його використовують для навчання пілотів, а на його базі розроблено інший літак Барс-130.

Розмальовка Су-57 – політ унікального літака, який проходить останні випробування. Стати першим власником унікального винищувача – просто розфарбуйте Су-57 олівцями або фарбами.

Розмальовка МіГ-35 — зображення одномісного легкого винищувача, який одразу підкорив небо та всіх, хто хоч раз побачив його. Збережіть картинку та розфарбуйте літак разом із друзями фломастерами або олівцями.

Пірат і скриня зі скарбами – розмальовка зі щасливим флібустьєром. Він щойно знайшов скарб! Розфарбуйте його, і він щедро заплатить вам монетами зі своєї скрині за свій портрет!

Пірат у човні – розмальовка з корсаром, що пливе до берега. А може, він зазнав аварії? Дізнайтеся у самого пірата, чому він опинився в човні, поки розфарбовуватимете нового друга.

Одноногий пірат — розмальовка з героєм, який, напевно, пережив чимало пригод. Він охоче поділиться історіями про них із вами, якщо розфарбуєте пірата та його корабель олівцями чи фарбами.

Пірат з мавпочкою – розмальовка з двома приятелями, які не один рік борознять моря. Розфарбуйте і потоваришуйте з ними, щоб вирушити за черговими пригодами разом з ними.

Пірат із мечем — розмальовка, де флібустьєр уже готовий до бою. Покличте друзів чи рідних, щоб розфарбувати цього грізного морського вовка фломастерами чи олівцями разом.

Пірат із підзорною трубою — розмальовка, яка показує справжнього першовідкривача нових земель. Пірати не просто шукали скарби, вони вивчали морські шляхи, спостерігали за морем та складали карти. Розфарбуйте допитливого пірата олівцями чи фломастерами.

Піратський корабель – розмальовка, де зображено морське судно з прапором Веселого Роджера. Розкажіть хлопцям, хто він такий, допоки вони займаються фарбуванням судна перед відплиттям.

Пірат із шаблею — розмальовка із грізним корсаром перед битвою. Він ось-ось кинеться на абордаж. У нього не так багато часу, тому розфарбуйте пірата фарбами або олівцями якнайшвидше.

Розмальовка Танк Т90 – основний танк Росії зі словесною назвою “Володимир” на честь творця техніки. Це танк зарекомендував себе у всьому світі, як надійна та ефективна бойова машина. Розфарбуйте танк Т90 фарбами чи олівцями.

Розмальовка Танк Т-72 – зображення бойової одиниці з гладкоствольною 125-мм гарматою. Розфарбуйте разом із дітьми популярну модель танка, яка була на озброєнні СРСР, Фінляндії, Іраку, Сирії, Індії та країн Варшавського договору.

Розмальовка Танк M1 Abrams – знаменитий американський танк, який можна зустріти по всьому світу. Розфарбуйте Abrams олівцями чи фарбами.

Танк Leopard 1-розмальовка з головним танком військ Німеччини до 80-х років минулого століття, коли йому на зміну прийшов наступний Леопард. Розфарбуйте знаменитий танк Німеччини олівцями чи фарбами.

Танк Leopard 2 – зображення німецької бойової машини другого покоління. Танк оснащений найновішим озброєнням та міцною бронею. Розфарбуйте Leopard 2 у його бойове розмальовка!

Танк T-85 – розмальовка з останньою модифікацією легендарного танка Т-34, який використали взимку 1944 року. Цей танк неодноразово брав участь у бойових діях і з’являвся на парадах. Розфарбуйте його олівцями чи фарбами.

Розмальовка Танк Challenger – зображення основного танка військ Великобританії з 80-х років минулого століття. Розфарбуйте Танк Challenger разом із друзями олівцями чи фломастерами.

Танк Т80 Барс – розмальовка з новим російським танком, який прийшов на зміну танку Т80. Швидкісний, малопомітний БТР зберіг класичні форми. Основне озброєння змістилося в вежу, що обертається, з гладкоствольною гарматою, а силова установка і трансмісія — в корму. Розфарбуйте цей російський танк фарбами чи олівцями.

Розмальовки Танк Leclerc – чорно-біле зображення французького танка. Він брав участь у миротворчих операціях у Косові та Лівані. Окрім двох прицілів та наглядових приладів «Леклерк» обладнаний центральним комп’ютером, який збирає всі дані приладів докупи.

Розмальовка Танк Ariete – бойова машина військ Італії. Цей танк розробили на основі німецького Леопарда, оснащений спеціальним обладнанням для ефективного ведення бою. Розфарбуйте Танк Ariete разом із друзями!

Танк K1 88 – розмальовка з бойовою одиницею на службі Південної Кореї. Танк із низькою компактною вежею та 105-мм гарматою. Розфарбуйте цей корейський танк олівцями чи фарбами.

Танк Merkava -розмальовка з бойовою технікою ізраїльських військ. Розфарбуйте цей танк у такі кольори, щоб він був непомітний під час бою.

Розмальовка Танк Stingray 2 – зображення американського легкого танка для переозброєння армії США. Вже в другому поколінні ця бойова одиниця отримала модернізований двигун, лазерний далекомір і боєкомплект у 32 снаряди. Розфарбуйте Танк Stingray 2 з друзями чи батьками!

Танк STRV-103B – розмальовка з першим серійним танком на газотурбінній установці, який став на бойовий пост у 60-ті роки. Розкажіть хлопцям, що цю шведську бойову машину прозвали винищувачем танків.

Танк M551 Sheridian – розмальовка з легкою американською авіадесантною бойовою технікою. Розфарбуйте танк, який може самостійно переправитися по воді, фломастер або олівцями.

Танк M60 Patton – розмальовка з популярною бойовою машиною, що стояла на озброєнні США у 60-ті роки. Розфарбуйте Танк M60 Patton олівцями чи фарбами.

Розмальовка КамАЗ 4326 — модель високо вантажівки з колісною базою 4*4. Розфарбуйте маневрений всюдихід-шасі, на базі якого створили військовий броньовик «Постріл», олівцями або фломастерами.

Mersedes-Benz Actros IV – розмальовка з німецькою вантажівкою, потужність якої 510 к.с. Цей автопоїзд має розумну електроніку, яка допомагає в управлінні. Розфарбуйте вантажівку Mersedes-Benz Actros IV олівцями або фарбами.

Розмальовка DAF XF — зображення найзнаменитішої нідерландської вантажівки. Ось уже багато років ця модель користується популярністю у всьому світі. Розфарбуйте DAF XF олівцями або фарбами.

Mack Trucks – розмальовка з легендарною американською вантажівкою, яку дізнаються по всьому світу. Розфарбуйте магістральний тягач, якого ще прозвали бульдогом за витривалість і напористість.

Розмальовка Volvo FM – зображення моделі універсального тягача від всесвітньо відомого виробника автомобілів. Ваші діти мріють мати вантажівку від «Вольво»? Роздрукуйте картинку з ними і розфарбуйте цю вантажівку.

Розмальовка БелАЗ-75710 – зображення однієї з трьох вантажівок на 450 тонн вантажу. Перший БелАЗ можна побачити у Кемеровській області з 2013 року. Друга та третя вантажівки — на етапі тестування та складання. Стати новим власником унікальної техніки! Просто роздрукуйте та розфарбуйте БелАЗ-75710.

Розмальовка Renault T 440 – картинка з вантажівкою, яку ще прийнято називати автопоїздом. У ньому 440 л. с., автоматична коробка передач та дизельний двигун стандарту Євро-6. Розробники також забезпечили цю модель вантажівки 4 видами кабін на вибір. Розфарбуйте вантажівку Renault T 440 фарбами чи фломастерами.

Ford F-750 Tonka – розмальовка стильної, потужної і майже безшумної вантажівки від компаній Ford та Tonka. Цю модель вантажівки не випустять у серійне виробництво, але мати нею зможе будь-який хлопчик. Роздрукуйте та розфарбуйте вантажну машину фарбами чи олівцями.

Портрет Ельзи та Анни – розмальовка з двома доньками з королівської династії Еренделла. Вони зуміли довести, що любов і віра один в одного – найкраще, що їм змогли залишити їхні батьки. Розфарбуйте Анну та Ельзу олівцями!

Розмальовка, де Ганна та Ельза знову разом, змусить здригнутися навіть дорослих шанувальників диснеївського мультфільму. Роздрукуйте це зображення і розфарбуйте його разом з дітьми після перегляду зворушливої ​​історії про двох рано осиротілих сестер.

Розмальовка Ельза показуємо магію — епізод із мультфільму «Холодне серце», де королева Еренделла припинила соромитися за свій унікальний талант завдяки своїй сестрі. Розфарбуйте Ельзу та її магічні здібності олівцями чи фарбами.

Ганна грає зі сніжинкою – розмальовка з молодшою ​​сестрою Ельзи, яка зуміла гідно оцінити її незвичайний дар і змусити Ельзу знову повірити в себе. Розфарбуйте пустотливу Ганну фарбами або олівцями, щоб вона добре повеселилася.

Розмальовка Ельза та її магія – неймовірна мить, коли Ельза відкрила те, що вміє створювати чудові шлейфи зі сніжинок та льоду. Розфарбуйте гуашшю та фарбами королеву Еренделла у цей щасливий момент.

Ельза зробила сніжинку — розмальовка із ще одним дивовижним умінням королеви Еренделла. Вона не тільки мудро править країною, оберігає жителів, а й творить навколо них красу власними силами. Розфарбуйте Ельзу олівцями чи фарбами.

Розмальовка Свен та Олаф — зображення двох персонажів мультфільму, без яких сюжет казки ніколи не був би таким захоплюючим! Розфарбуйте сніговика та оленя, поки вони дуріють у суспільстві один одного, фломастерами або олівцями.

Розмальовка, де Сестри тримаються за руки, торкнеться будь-якого шанувальника мультфільму «Холодне серце». Роздрукуйте або збережіть цей сюжет, щоб розфарбувати його разом із подругами.

Олаф захоплюється Ельзою – розмальовка з першим створенням майбутньої королеви після втечі з палацу. Сніговик впевнений, що прекраснішої за Ельзу немає нікого на світі. Розфарбуйте цих героїв казки, якщо думаєте так само.

Ельза і чари – розмальовка з моментом, коли майбутня королева Еренделла перестала соромитися свого дару. Подивіться, як чудово Ельза малює крижинками та сніжинками! Приєднуйтесь до чарівництва та додайте сюжету фарб – розфарбуйте Ельзу у яскраві кольори!

Розмальовка Олаф і квіточка – один із найвідоміших сюжетів мультфільму «Холодне серце». Якщо вам він також подобається, розфарбуйте його олівцями або фарбами разом із друзями.

Розмальовка химерна Ганна – чорно-біла картинка з молодшою ​​сестрою королеви Еренделла. Ганна ніколи не проґавить шансу повеселитися. Беріть кисті, фарби та приєднуйтесь до життєрадісної принцеси!

Ельза дарує Ганні сніжинку — розмальовка із зворушливим моментом із життя юної королеви Еренделла та її сестри. Так Ельза показує, як цінує те, що Ганна не кинула її у складний момент і вірила в Ельзу, навіть коли всі відвернулися від неї. Розфарбуйте двох сестер фломастер або олівцями.

Розмальовка Анна та Ельза – портрет двох вінценосних сестер Еренделла, які знайшли порозуміння один з одним. Роздрукуйте це зображення, коли вам захочеться побути в компанії своїх сестер, і запропонуйте їм разом розфарбувати принцес.

Атомний криголам Арктика — зображення першого корабля, який досяг Північного Полюса по воді в 1977 році. Розфарбуйте корабель, який став прототипом для початку серії криголамів.

Катер Шукач — розмальовка із судном, якому не потрібний екіпаж. Він призначений для пошуку мін на воді та під водою, а пульт управління може знаходитися не тільки на іншому човні, а й на березі. Розфарбуйте цей катер олівцями чи фарбами.

Криголам Санкт-Петербург – розмальовка з другим з п’яти нових криголамів Росії. Він забезпечений новітньою технікою, яка, крім основної функції, дозволяє кораблю шукати об’єкти, що затонули, на глибині 300 метрів і виконувати аварійно-рятувальні операції. Розфарбуйте цей криголам фломастерами або олівцями.

Ракетний фрегат Адмірал Горшков – розмальовка з кораблем, з якого почалося переозброєння морського флоту РФ. Він вийшов на бойову службу в Північноморську лише на початку осені 2018 року. Розфарбуйте бойовий корабель російського флоту фарбами чи олівцями.

Десантний корабель Євген Кочешков — розмальовка ще з одним бойовим кораблем. Судно на повітряній подушці приймає з берега десант із технікою, перекидає його до берегів ворога і здатне підтримувати війська вогнем із моря. Розфарбуйте цей десантний корабель у військове розмальовка олівцями чи фарбами.

Ракетний катер Зарічний – розмальовка з бойовим кораблем Балтійського флоту. Він брав участь у багатьох зборах, походах, літньому навчанні і навіть Параді Перемоги у північній столиці, присвяченому 70-річчю закінчення ВВВ. Розфарбуйте цей корабель разом із друзями чи батьками.

Судно Академік Вавілов – розмальовка з кораблем, який став побратимом судна «Академік Іоффе». Поки хлопці розфарбовують цей корабель, розкажіть їм, як команди цих двох кораблів вивчали передачі звуку на далекі відстані океанськими водами.

Авіаносець Адмірал Кузнєцов — розмальовка з єдиним важким крейсером у світі, який може знаходитися в Чорному морі. Все тому, що корабель оснащений не лише вертольотами, літаками, а й ракетними установками. Поки хлопці розмальовують картинку, розкажіть їм, що авіаносець отримав Орден Ушакова у 2018 році.

Розмальовка Mercedes A-class – зображення однієї з моделей серії компактних і легких автомобілів для міста, перше покоління якого з’явилося ще в 1997 році. Розфарбуйте мерседес А-класу олівцями чи фарбами.

Розмальовка Mercedes B-class представляє автомобіль, який став продовженням серії А. Вони мають більшу прохідність і розміри. Розфарбуйте машини мерседес B-класу фломастерами та олівцями.

Mercedes CL-class – розмальовка з розкішним купе від знаменитої автомобілебудівної компанії. Розфарбуйте мерседес CL класу фарбами чи олівцями разом із друзями.

Mersedes CLS-class – розмальовка з люксовим автомобілем, що випускається концерном з 2004 року. Наприкінці 2017 року було представлено третє покоління машин цієї серії. Розфарбуйте розкішний мерседес із друзями чи батьками.

Розмальовка Mercedes GL-class – зображення повнорозмірного флагмана серед кросоверів «Мерседес». Роздрукуйте кілька картинок. До розфарбовування цього авто напевно приєднаються ваші друзі та рідні.

Mercedes GLK-class – розмальовка з першим люксовим кросовером компанії, який зійшов з конвеєра у Бремені. За 7 років випуску було зібрано трохи більше півмільйона машин. Розфарбуйте цю модель мерседес олівцями чи фломастерами.

Mercedes M-class – розмальовка з першим автомобілем, який випустило відділення компанії Мерседес в США. Розкажіть хлопцям, поки вони розфарбовують машину, що цей середньорозмірний кросовер був задуманий саме для Північної Америки.

Розмальовка Mercedes R-class – перший мінівен представницького класу. Сама компанія називає цю модель “спортвеном” і випускає ці машини зі стандартною або подовженою колісною базою. Розфарбуйте цей мерседес олівцями чи фарбами.

Розмальовка Mercedes SL-класу – легендарний спорткар компанії. Легкий та маневрений автомобіль випускається із середини 50-х років минулого століття. Розфарбуйте цей мерседес олівцями чи фарбами.

Mercedes SLS AMG — розмальовка із двомісним автомобілем, який став продовженням моделей «МакЛарена» та 300SL. Розкажіть хлопцям, що двері цього суперкара відчиняються на кшталт «чайки», як у справжнього автомобіля майбутнього. Розфарбуйте цей автомобіль із друзями чи рідними.

Розмальовка Mercedes SLK – легкий спортивний автомобіль. Розфарбуйте цей родстер класу люкс гелієвими ручками чи фломастерами разом із друзями чи батьками.

Mercedes Viano – розмальовка із сімейним автомобілем від німецької компанії. Він прийшов на зміну моделі “Віто”. Розфарбуйте цей мінівен Мерседес олівцями чи фарбами.

Весела принцеса Рапунцель – розмальовка із зображенням принцеси, яка розгойдується на власному волоссі. Щоб приєднатися до забав улюбленої героїні, розфарбуйте вбрання Рапунцель та зачіску олівцями чи фарбами.

Розмальовка Рапунцель і Кассандра – портрет двох відважних подруг, які готові до будь-яких небезпек та пригод. Поки вони разом, їм нічого не загрожує. Розфарбуйте цих сміливих дівчат фломастерами чи олівцями!

Розмальовка Кассандра – подруга Рапунцель, якій подобаються авантюри. Коли довкола панує спокій, Кассандрі стає нудно. Розфарбуйте портрет відважної дівчини, щоб вона знову змогла вирушити назустріч пригодам!

Розмальовка, де Рапунцель задумалося, показує, як принцеса осмислює новий проект. Цікаво, про що вона пише у своєму зошиті? Спробуйте дізнатися, поки розфарбовуватимете Рапунцель фарбами або олівцями.

Кассандра та Рапунцель малюють — розмальовка із двома нерозлучними подругами. Вгадайте, кому з них нудно? Спробуйте передати настрій кожній із дівчат у фарбах. Використовуйте крейди та олівці для розфарбовування Рапунцель та її подруги.

Рапунцель стріляє з лука — розмальовка із принцесою, яка вчиться справлятися зі зброєю. Невтомна Рапунцель готова на все, щоб захистити своїх підданих, і вони люблять свою принцесу. Розфарбуйте довговолосу героїню мультфільму фарбами чи олівцями.

Рапунцель та Юджин на конях — розмальовка із двома персонажами диснеївського мультфільму, яких неможливо уявити один без одного. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет принцеси Рапунцель та Юджина, поки вони не помчали вперед на своїх скакунах.

Рапунцель читає книги — розмальовка із чорно-білим зображенням довговолосої красуні за хвилини відпочинку. Запропонуйте подружкам розфарбувати портрет Рапунцель разом із фарбами або фломастерами.

Рапунцель та її чарівне волосся — розмальовка з принцесою Діснея, яку знає кожна дитина. Щоб весело провести час із подругами, роздрукуйте кілька копій цього зображення та розфарбуйте Рапунцель разом!

Розмальовка Веріан – алхімік-початківець, ще один персонаж з мультсеріалу про принцесу Рапунцель. Роздрукуйте картинку з ним у форматі А4 і розфарбуйте молодого генія олівцями або фарбами.

Розмальовка Юджин – любитель пригод приверне до творчості не лише дівчаток. Запропонуйте розфарбувати цього героя хлопчикам. Вони, напевно, з радістю відгукнуться на ваше прохання.

Кінь Максимум – розмальовка з вірним другом принцеси Рапунцель. Відданий товариш готовий на все, щоб захистити свою господарку. А ще Максимум знає, наскільки важливий у житті принцеси, і іноді пізнається. Розфарбуйте героя мультфільму фарбами чи олівцями.

Рапунцель та Юджин – розмальовка з двома персонажами мультсеріалу «Рапунцель. Заплутана історія”. Вони не приховують своїх почуттів по відношенню один до одного і готові завжди прийти на допомогу тим, хто опинився в біді.

Розмальовка Батьки принцеси Рапунцель – портрет королівського подружжя викликає повагу. Мати і батько довговолосої красуні сидять на троні. Чи зможете надати урочистості це розмальовці за допомогою акварелі або олівців?

Рапунцель обіймає батька — розмальовка із зворушливим сюжетом із мультсеріалу. Суворий і величний правитель держави в цей момент відступив перед чарівністю своєї дочки і радо виявляє свої батьківські почуття. Розфарбуйте цей момент із життя королівської родини.

Рапунцель та її друзі – розмальовка з дружною командою принцеси. Усі її товариші зібралися разом, щоб вирушити у небезпечну подорож. А поки що їм необхідно зробити фотографію на згадку. Розфарбуйте їх за допомогою олівців або фломастерів.

Бджілка Майя та Віллі – розмальовка з нерозлучними друзями з мультсеріалу «Бджілка Майя». Ці двоє бешкетників завжди готові до пригод та нових знайомств. Розфарбуйте Майю та Віллі фарбами або олівцями.

Майя і Віллі – розмальовка з двома юними бджілками, які народилися одного дня у бджолиному вулику. Незважаючи на це, Майя та Віллі дуже різні. Невтомній Майї завжди доводиться гальмувати ледачого Віллі. Розфарбуйте веселих друзів олівцями чи фарбами.

Розмальовка з Джуді — портрет відважної кролиці, яка сміливо йшла до своєї мрії і переїхала з рідної ферми до великого міста, щоб стати поліцейським. Розфарбуйте головну героїню мультфільму Зверополіс.

Ліс Нік Уайлд — розмальовка з героєм мультфільму «Зверополіс», який стає партнером та другом кролиці Джуді Хоппс. Якщо вам подобається Нік, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Лінивець Бліц — зображення ще одного персонажа із дивовижного міста, де живуть тварини, Зверополіса. Він знайомий з лисицею Ніком, і одного разу з лінивцем познайомиться і активна Джуді. Згадайте, якою була ця зустріч, поки розфарбовуєте Бліца.

Розмальовка Джуді та Нік — розмальовка з головними героями мультика Зверополіс, які потоваришували та разом долали всі труднощі. Розфарбуйте Джуді та Ніка фломастерами або олівцями.

Розмальовка Фіннік – зображення ще одного персонажа Звірополіс, партнера з шахрайських справ Ніка. Розфарбуйте фінника фломастерами або гуашшю для своєї колекції малюнків разом із друзями.

Капітан Буйволсон – розмальовка з шефом Джуді. Наполегливий і жорсткий начальник поліцейської дільниці у Зверополісі не дає спуску нікому зі своїх підлеглих. Розфарбуйте капітана Буйволсона олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Нік та Фінник представляє двох партнерів, які займаються шахрайством на вулицях Зверополіса. Їхні стосунки змінюються, коли лисиця зустрічає юну Джуді, яка працює в поліцейській дільниці. Розфарбуйте двох друзів злочинців із Зверополісу.

Слон Джамбо — розмальовка із ще одним мешканцем Зверополісу — міста, де живуть тварини. Роздрукуйте картинку та запитайте у хлопців, яку роль Слон Джамбо зіграв у розслідуванні Ніка та Джуді. Коли вони вгадають, запропонуйте розфарбувати великого слона.

Нік тікає — розмальовка з героєм диснеївського анімаційного фільму Зверополіс, що біжить. Нік вів нечесну гру до зустрічі з Джуді. Чекайте! А чи не відважна Джуді наздоганяє шахрая? Розфарбуйте лисиця, що тікає, олівцями або фарбами.

Розмальовка, де Джуді наздоганяє когось — один із найцікавіших моментів мультфільму Зверополіс. Юний поліцейський, кролиця Джуді, всіма силами намагається заслужити повагу своїх товаришів по службі і начальника Буйволсона. Розфарбуйте її в гонитві фарбами або олівцями.

Як на ім’я Якс – розмальовка із забавним персонажем діснеївського мультфільму Зверополіс. Роздрукуйте картинку з якою, попросіть назвати хлопців назвати його ім’я, а потім запропонуйте розфарбувати героя, обличчя якого повністю не бачив жоден глядач.

Розмальовка Містер Біг — зображення головного лиходія у Зверополісі, якого ніхто не міг виявити та викрити у злочинах. Ніхто, крім відважних друзів, лисиця Ніка та кролиці-поліцейського Джуді. Розфарбуйте главу злочинного світу – містера Біга!

Розмальовка, де Джуді обіймає Ніка, яскраво демонструє початок партнерських відносин міського хижака та наївної кролиці з далекої ферми, яка мріє стати найкращим поліцейським у Зверополісі. Розфарбуйте головних героїв мультфільму разом із друзями чи батьками.

Розмальовка, де Джуді впіймала Ніка, показує першу зустріч двох майбутніх партнерів. Ось тільки ні лисиць, ні кролиця ще не здогадуються про те, що стануть найкращими друзями! Розфарбуйте Ніка та Джуді за допомогою фарб або фломастерів.

Розмальовка Шахрай Нік – портрет чарівного лиходія, який обманює мешканців Зверополіса разом зі своїм напарником. Найбільше лисиць боїться виявити свої слабкості. Згадайте з хлопцями, хто все-таки зміг стати його найкращим другом, поки розфарбовуєте лисиця.

Розмальовка Джуді з поліцейським значком – яскравий приклад того, що кожен може здійснити мрію. Головне, не відступати і бути чесним із собою. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть Джуді.

Принцеса в капелюшку – розмальовка з дівчиною в царському саду. Юну принцесу оточили радісною зграйкою метелика. Розфарбуйте королівську доньку в оточенні метеликів фарбами чи фломастерами разом із подругами.

Принцеса з плюшевим ведмедиком — розмальовка з м’якою іграшкою та її господинею. Вже в такому юному віці їй рідко вдається погратись, адже вона принцеса. Їй потрібно брати участь у багатьох заходах і подавати гарний приклад своїм підданим! Розфарбуйте милу принцесу з ведмежати фарбами та олівцями.

Принцеса з лялькою – розмальовка з улюбленою іграшкою маленької доньки короля. Вона вчить лялечку танцям, гарним манерам, влаштовує чаювання з іншими іграшками та любить гуляти з нею у саду. Розфарбуйте цю принцесу разом із друзями чи рідними.

Принцеса в костюмі феї – розмальовка із чарівною донькою правителя, яка збирається на маскарад. Зробіть вбрання принцеси яскравим і незабутнім за допомогою фарб або олівців!

Принцеса з квіточкою – розмальовка з королівською спадкоємицею у повсякденному вбранні. Схоже, що сьогодні принцеса весь день проведе в саду, щоб доглядати квіти. Допоможіть дівчинці розрізнити рослини – розфарбуйте їх олівцями чи фломастерами.

Принцеса на гойдалці – розмальовка зі спадкоємицею трону в моменти ігор. Злітати вгору і знову опускатися на землю це так весело! Приєднуйтесь до забав, розфарбуйте вбрання принцеси та її задерикуваті хвостики олівцями або фломастерами.

Розмальовка, де Принцеса поливає квіточку, демонструє дбайливий характер юної доньки короля та королеви. Вона щодня наповнює лійку з водою і йде напоїти вологою улюблену квітку. Завдяки цьому рослина швидко росте.

Принцеса з кошеням – розмальовка із чарівною кішечкою на руках королівської спадкоємиці. Напевно, вони разом позують для портрета. Бажаєте розфарбувати його крейдою чи олівцями?

Принцеса та її щеня – розмальовка з улюбленим вихованцем царської доньки. Коли дівчинка вільна від обов’язків королівської сім’ї, їй подобається грати з милим песиком. Розфарбуйте найкращих друзів олівцями чи фломастерами.

Розмальовка, де Принцеса грає з м’ячем, показує королівську доньку за хвилини відпочинку. Вона любить грати, як і прості хлопці. Пограйте зі спадкоємицею трона, поки розфарбовуєте її.

Принцеса зі скакалкою – розмальовка зі спортивною спадкоємицею престолу. Вона доводить, що гідна трону, а спорт допомагає їй розвивати волю до перемоги та приймати сміливі рішення. Розфарбуйте принцесу, доки вона стрибає на скакалці.

Принцеса спекла торт — розмальовка із відмінницею з кондитерського мистецтва, царською донькою. Юна королівна любить балувати свою родину на вихідних свіжоспеченими солодощами. А ви вже навчилися готувати?

Принцеса малює метелика – розмальовка з талановитою королівською дочкою. Їй подобається займатися живописом, і вона малює у своєму альбомі всіх метеликів із царського саду у вільний від своїх обов’язків та навчання час.

Принцеса з парасолькою – розмальовка з королівською донькою на прогулянці. Вона вважає, що музика дощу гарно звучить і любить уважно слухати її. Бажаєте разом із принцесою пройтися під дощем? Тоді захопіть парасольку та фарби!

Принцеса з книжкою — розмальовка із коронованою читачкою. Затишно вмостившись у куточку, вона читає улюблену книжку. Розкажіть принцесі, які казки любите ви, поки розфарбовуватимете її.

Принцеса взимку — розмальовка з чарівною донькою королівського подружжя на прогулянці у парку. Складіть компанію молодій спадкоємиці трону і розфарбуйте її вбрання олівцями або фломастерами.

Сімка та Нолик — розмальовка з «першими у світі фіксиками, які потоваришували зі справжнім хлопчиком». Нулик і Сімка, рідні брат і сестра, бувають у сварці, але завжди раді помиритись і знову грати разом. Розфарбуйте Сімку з Ноликом і переконайтесь у цьому самі!

Розмальовка Папус та Мася – портрет батьків Сімки та Нолика. Папус з Масею обожнюють своїх дітей і іноді навіть роботу разом із ними обертають на свято. Розфарбуйте Масю в червоно-рожеву палітру, а Папуса – зеленою фарбою.

ДимДимич – розмальовка з «першим у світі хлопчиком, який потоваришував із фіксиками». Він виявив Ноліка з сестрою випадково, коли вони не встигли перетворитися на гвинтики. Як хлопчик завоював довіру фіксиків, він із задоволенням розповість вам, доки ви його розфарбовуєте.

Розмальовка Кусачка — мініатюрний песик із сім’ї ДімДимича, який завдає чимало клопоту маленьким фіксикам. Вона мріє стати сторожовим собакою. Пощекотіть боки Кусачки пензликом з фарбою, поки фіксики чинять черговий прилад у будинку.

Сімка та Нолик на машині — розмальовка, де на брата з сестрою чекає чергова подорож по кімнаті ДимДимича. Бажаєте взяти участь у пригоді? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, доки вони не завели мотор.

Папус із викруткою — чорно-білий портрет батька найкращих друзів ДимДимича за роботою. Відпочивати Папус не любить, тому поспішіть роздрукувати та розфарбувати його фарбами чи фломастерами. У нього попереду багато справ!

Нулик і шуруп – картинка високої якості для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення найменшого фіксика, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями!

Веселі Сімка та Нулик — розмальовка фіксиків, з якими ніколи не нудьгуєш! Вони збивають масло у пляшці за допомогою Кусачки, подорожують на собаці та літають на повітряній кулі. А в якій пригоді брата і сестри хотілося б взяти участь?

Розмальовка, де Фіксики щось ремонтують, показує звичайні заняття цих маленьких героїв. Вони завжди стежать за тим, щоб усе у домі справно працювало. Допоможіть фіксикам розібратися в проблемі – розфарбуйте предмети в звичайні кольори!

Симка пилососить – розмальовка з працелюбною героїнею мультфільму «Фіксики». Старша сестра Ноліка наводить порядок, щоб ніхто з людей не помітив їх слідів та присутності в будинку. Допоможете Сімке? Тоді беріться за олівці!

Розмальовка Фіксики та Кусачка – це непримиренні вороги. Вони виборюють увагу ДимДимича. Допоможіть Ноліку та його сестрі втекти від собаки! Розфарбуйте хлопців у світлій палітрі, щоб собака втратила їх з поля зору.

Сімка та Нолик злякалися — розмальовка, де юні фіксики зіткнулися з чимось небезпечним. Розфарбуйте брата із сестрою у яскраві фарби, щоб їм було не так страшно, крейдою, олівцями чи фарбами.

Розмальовка Сімка та її помічник — чорно-біле зображення старшої сестри Нолика. Вона вже склала іспит, отримала свій чудовий рюкзак з інструментами і може лагодити прилади. Тільки як їй у такому вигляді вирушати на роботу? Розфарбуйте костюм Сімки у яскраві кольори.

Нулик і Сімка пірати – розмальовка, де брат із сестрою грають із ДімДімичем. Сьогодні вони йдуть на абордаж! Розфарбуйте вбрання та капелюхи хлопців у яскравому кольорі, щоб надати фіксикам ще більше сміливості.

Розмальовка, де Сімка вчить Ноліка, сподобається всім шанувальникам мультфільму. Порада старшої сестри не раз рятувала Ноліка. Хочете послухати, що розповідає Сімка? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, щоб дізнатися про це від самих фіксиків.

Сім’я Фіксиків – розмальовка із дружною сім’єю маленьких та відважних помічників людини. Адже багато хто і не знає про фіксики! Розфарбуйте Папуса, Масю, Нуліка та Сімку в їхні звичайні відтінки або придумайте їм нові вбрання!

Дружні Сімка та Нолик – розмальовка з головними героями дитячого мультсеріалу «Фіксики». Брат і сестра дуже люблять одне одного, але не завжди хлопці готові у цьому зізнатися. Розфарбуйте цю картинку разом зі своїми братами та сестрами фломастерами чи фарбами.

Барбі з собачкою – розмальовка, де лялька позує вам разом зі своїм улюбленцем. Роздрукуйте портрет ляльки з собачкою і розфарбуйте їх гуашшю або фломастерами так, щоб настрій Барбі став ще променистішим!

Розмальовка Барбі з покупками – момент, коли лялька вийшла з модного бутика. Бажаєте дізнатися, що в пакетах Барбі? Розфарбуйте її вбрання, і вона обов’язково розповість вам про всі тренди цього сезону!

Розмальовка Барбі та її вихованці – чорно-білий малюнок для творчості. Лялька обожнює і собачок, і кішок. У її будинку завжди живуть і ті, й інші тварини. Роздрукуйте портрет і розфарбуйте Барбі фарбами разом з її улюбленцями.

Розмальовка Барбі з новою сумочкою – приклад для наслідування кожної дівчинки. Лялька вміє виглядати чудово в будь-якому вбранні. Прислухайтеся до модних секретів Барбі, про які вона вам розповість, поки ви розмальовує її.

Барбі та її щеня — розмальовка із двома нерозлучними друзями. Їх поєднує оптимізм та любов до моди. Приєднуйтесь до їхньої дружньої команди! Для цього доведеться пройти тест: розфарбуйте ляльку та цуценя у трендову палітру сезону.

Розмальовка Барбі в романтичному вбранні – зробіть вбрання Барбі ще прекраснішим. Це просто: розфарбуйте плаття лялечки фарбами чи фломастерами самі чи разом із подругами.

Розмальовка Барбі у новій спідниці – втілення краси та моди. Якщо вам теж подобаються романтичні образи, роздрукуйте чи збережіть картинку з Барбі та розфарбуйте вбрання ляльки у модні відтінки!

Розмальовка Барбі в хутряному жилеті – весняно-осінній образ у гардеробі ляльки багатьох дівчаток. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте вбрання Барбі у улюблені кольори фломастерами або олівцями.

Розмальовка Барбі на роликових ковзанах – чорно-біле зображення всесвітньо відомої ляльки на прогулянці. Роздрукуйте або збережіть картинку з Барбі, щоб розфарбувати її разом із мамою чи подругами!

Барбі поспішає на побачення – розмальовка, де лялька біжить на зустріч до коханого Кена. Щоб вразити його своєю красою, вона вибрала сукню на поясі з оборками і одягла перли. Перетворіть образ Барбі за допомогою фарб або олівців.

Барбі з льодяником – розмальовка з лялькою, яка готова поділитися своїми ласощами. Але є одна умова: Барбі просить зробити її вбрання яскравим та розкішним. Для цього знадобляться фарби, кисть та трохи часу.

Розмальовка Барбі в елегантних окулярах – чорно-біла ілюстрація для дитячої творчості. Запропонуйте дівчаткам розфарбувати ляльку у улюблені кольори фарбами чи фломастерами.

Барбі з косою – розмальовка з новою зачіскою ляльки. Сьогодні Барбі одягла елегантну сукню з рюшами та вирішила заплести волосся у розкішну косу. Швидше надайте ляльки кольору, адже скоро прийде Кен!

Розмальовка Барбі в сукні та босоніжках – портрет ляльки з сяючою посмішкою. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати разом подругами аквареллю або олівцями.

Розмальовка, де Барбі зібралася на пробіжку, доводить, що вона завжди виглядає чудово. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте вбрання Барбі у модні кольори сезону, щоб вона залишалася найкрасивішою лялькою планети!

Розмальовка, де Том і Джеррі йдуть на пікнік, показує, що ці двоє – найкращі друзі. Не завжди їхні забави проходять мирно, але один без одного Тома та Джеррі уявити неможливо! Роздрукуйте портрет кота та мишеня та розфарбуйте його фломастерами або фарбами.

Розмальовка Джеррі та Таффі біля вогнища – справжній приклад одностайності! Хлопці вирішили почастуватися величезними смаженими сосисками. Розфарбуйте мишенят та їх улюблені ласощі у яскраві фарби!

У Тома горить хвіст – розмальовка для найшвидших і сміливих хлопців. Чи зможете встигнути розфарбувати шерсть Тома, поки він не втік гасити у ванну вогонь? Якщо ви готові ризикнути, візьміть гуаш і надрукуйте картинку.

Том готує мишоловку – розмальовка, де кіт готує пастку для мишеня. Але Джеральд Маус не такий простий. Він, напевно, обмине цю пастку і поласує сиром! Розфарбуйте Тома і дізнайтеся про його хитромудрий план більше, щоб встигнути попередити про небезпеку Джеррі.

Розмальовка, де Джеррі та Таффі стали лікарями, кумедна. Може, пошукати Тома та погратися з ним? А якщо він і відмовиться, друзі знайдуть спосіб змусити кота погодитися! Розфарбуйте швидше відважних мишенят фарбами чи фломастерами. Вони поспішають до пацієнта!

Том забився – розмальовка, де коту вже, схоже, дісталося від сусіда. Що ж із ним створив Джеррі? Дізнайтеся у перебинтованого Тома, коли розфарбовуватимете його фломастерами або олівцями.

Розмальовка, де Джеррі вирішив налякати Тома, викликає сміх. Подивіться, яку величезну маску він вибрав! Вона ж закриває всю його постать! Як Джеррі зміг підняти її? Розпитайте у мишеня, поки лоскочете йому боки пензликом з фарбами.

Розмальовка, де Том та Джеррі готують сніданок, показує тимчасове перемир’я між сусідами. Поспостерігайте за хлопцями та розфарбуйте їх у яскраві кольори, щоб Том та Джеррі довше зберігали згоду між собою.

Том помив посуд – розмальовка, де кіт чимось незадоволений. Може, його знову покарала Мамочка-Два-Тапочка? Роздрукуйте картинку, розфарбуйте Тома і розпитайте його, чим він засмучений, доки не повернулася господиня з новим завданням.

Таффі та Джеррі сплять — розмальовка із двома найкращими друзями. Розфарбуйте фарбами відпочиваючих мишенят та поповніть їх портретом свою колекцію малюнків.

Розмальовка, де Джеррі вмивається, ясно показує, хто господар становища у ворожнечі кота та мишеня. Коли Джеральд Маус грає в раковині, ванна кімната наповнюється мильними бульбашками. Розфарбуйте Тома і Джеррі вранці відразу після того, як умиєтеся самі.

Том у ліжку – розмальовка з потривоженим під час відпочинку котом. Чим так здивований Том, і хто його потривожив, розпитайте кота, коли розфарбовуватимете його аквареллю або олівцями.

Джеррі та Таффі на банані – розмальовка, де двоє мишенят хитаються на різних кінцях фрукта. А ви хочете спробувати так само? Розфарбуйте хлопців, і, можливо, Таффі або Джеррі поступляться вам містечко.

Розмальовка, де Джеррі потягнув їжу Тома, – часта картина в мультсеріалі про кота і мишеня. При цьому ненаситний Джеральд Маус подобається багатьом хлопцям. Якщо вам теж, роздрукуйте картинку та розфарбуйте цей кумедний момент.

Розмальовка, де Джеррі і Том помирилися, тішить око будь-якого ласуна. Щоб покуштувати такого торта, можна влаштувати перемир’я. Розфарбуйте ласощі для кота з мишеням у найпривабливіші відтінки. Нехай вони довше насолоджуються солодощами, а не погонами!

Мотоцикл Harley-Davidson – чорно-біла картинка з легендарним залізним конем зі США. Роздрукуйте розмальовку та розфарбуйте мотоцикл ручками чи фломастерами разом із друзями.

Мотоцикл Kawasaki – чорно-біла картинка з байком японського концерну. Компанія випускає навіть такі моделі мотоциклів, які вкриті металевим сріблом. Розкажіть про це друзям, коли розфарбуєте мотоцикл фломастерами або олівцями.

Мотоцикл BMW – розмальовка з машиною, яка стала новою сторінкою історії німецької фірми. Почалася вона ще 1922 року, коли інженер Макс Фріц запропонував керівництву креслення у натуральну величину першого мотоцикла. Розфарбуйте байк від BMW фарбами чи олівцями.

Мотоцикл Yamaha – розмальовка зі спортивним байком відомої по всьому світу марки. Компанія «Ямаха» подбала про те, щоб запропонувати любителям мотоспорту потужні та високотехнологічні моделі. А про який байк мрієте ви? Вирішіть, поки розфарбовуєте цей мотоцикл!

Мотоцикл Хонда — чорно-біле зображення легендарного байка японського виробництва. Розфарбуйте цей мотоцикл фломастерами або ручками, якщо ви, як і засновник Honda, захоплені мотогонками.

Дорожній мотоцикл BMW – зображення залізного друга для справжніх хлопців! Розкажіть друзям, з якими розфарбовуватимете цю картинку, що мотоцикли BMW настільки надійні, що ними користується навіть російська поліція!

Мотоцикл Britten – модель унікального байка. Він був розроблений в 1991 новозеландцем Джоном Бріттеном. Поки розфарбовуєте мотоцикл Бріттена, згадайте про те, що цей байк побив 4 світові рекорди за швидкістю!

Байкерський Харлей-Девідсон – розмальовка з мотоциклом, який став символом цілої субкультури. Роздрукуйте зображення з двоколісним другом та розфарбуйте його.

Мотоцикл Cagiva – розмальовка з італійським байком, який розпочав свою історію наприкінці 70-х років XX століття. При заснуванні компанії два брати Кастільйони вирішили присвятити її батькові і взяли перші склади його імені та його малої батьківщини. Роздрукуйте та розфарбуйте мотоцикл Cagiva за допомогою олівців або фломастерів.

Мотоцикл Bimota – розмальовка з яскравим представником італійських байків. Першими мотоциклами трьох друзів — Валеріо Б’янкі, Джузеппе Моррі та Массімо Тамбуріні стали моделі для мотогонок. Готові наздогнати швидкість байка «Бімота»? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте цей мотоцикл фарбами чи олівцями!

Мотоцикл Ducati – розмальовка з першим байком, який виграв перегони MotoGP у дощ та вночі. До цього перегони проводилися лише за сухої погоди вдень. Мати такий мотоцикл у колекції своїх картинок повинен кожен хлопець, який цінує мотоспорт!

Спортивний мотоцикл Honda – розмальовка з байком японського походження, про яку мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте картинку з цим байком і розфарбуйте його олівцями або фломастерами, якщо мрієте про такого залізного друга.

Спортивний Kawasaki – розмальовка із залізним конем, про який мріє кожен гонщик. Вже в 1984 році одна з моделей Кавасакі, 900R, була визнана найшвидшим мотоциклом. Роздрукуйте та розфарбуйте японський спортбайк фломастерами чи фарбами!

Мотоцикл Suzuki – чорно-біла картинка для дитячої творчості. Чи хотіли б ви мати у своєму гаражі байк Suzuki, який за всю історію мотогонок MotoGP 6 разів ставав чемпіоном? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте «портрет» вашого майбутнього мотоцикла.

Розмальовка Honda VFR – зображення надійного спортивного мотоцикла. З 1986 року він пережив 8 модифікацій і визнаний одним із найкращих спортивно-туристичних байків у світі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку разом із друзями!

Мотоцикл Харлей — розмальовка із двоколісним другом, про яке мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте чи збережіть картинку з американським мотоциклом.

Розмальовка Ferrari F2008 – знаменитий гоночний болід найвідомішого по всьому світу автомобільного бренду. Хочете відчути себе за кермом цієї гонки? Розфарбуйте Ferrari F2008 у яскраві кольори команди олівцями чи фарбами.

Розмальовка Sauber Mercedes C9 – гоночний автомобіль, який виступав у гонках “24 години Ле-Мана” у 90-ті роки. Розфарбуйте цей автомобіль, щоб відчути себе досвідченим пілотом відомих перегонів.

Honda NSX – розмальовка зі спортивним автомобілем компанії Хонда, який розганяється до сотні за 7 секунд. Розфарбуйте гоночний автомобіль Honda NSX разом із друзями олівцями чи фарбами.

Розмальовка Chevrolet Corvette C6R – потужний спортивний автомобіль з максимальною швидкістю 300 км/год. Розфарбуйте цю гоночну машину фломастер або олівцями.

Розмальовка Lamborghini Diablo – знаменитий суперкар з Італії, який випускався в період з 1990 до 2001 року. Бажаєте опинитися за кермом цього гоночного авто – розфарбуйте Lamborghini Diablo у яскраві кольори за допомогою олівців та фломастерів.

Розмальовка Subaru Impreza WRC – відомий гоночний автомобіль, який бере участь у ралі по всьому світу. Розфарбуйте Subaru у такі кольори, щоб можна було сміливо виїжджати на трасу.

Розмальовка з однією з найвідоміших спортивних моделей Porsche. Цей автомобіль по праву вважається одним із найкращих у своєму класі. Розфарбуйте Porsche 911 GT3 із друзями за допомогою фарб або олівців.

Розмальовка Nissan GT-R – відомий у всьому світі суперкар, який можна часто зустріти у різних гонках. Розфарбуйте спортивний автомобіль від Nissan разом із друзями чи батьками.

Літак-винищувач Hunter — розмальовка для хлопчиків, якою зацікавиться разом із ними тато чи дідусь. Роздрукуйте картинку в кількох екземплярах і запропонуйте їм також розфарбувати літак разом із вами. Напевно, вони розкажуть багато цікавого про цього британського винищувача.

Ударний винищувач Tornado — розмальовка з пілотованим військовим судном, яке створили та випустили разом німецькі та британські виробники. Легендарний винищувач 70-х може стати і вашим! Просто роздрукуйте картинку та розфарбуйте літак фломастерами або олівцями.

Літак-штурмовик T-4 – розмальовка з винаходом ОКБ Сухого, який відмінно виконує бойові та розвідувальні завдання. Роздрукуйте та розфарбуйте військовий винищувач, прозваний іноземцями «Російською Валькірією»

Ударний винищувач Су-37 — розмальовка із бойовою машиною, випуск якої так і не вийшов у серію. Роздрукуйте або збережіть зображення надманевреного винищувача та розфарбуйте його, щоб вивчити літак докладніше.

Розмальовка Су-22 – картинка для дитячої творчості зі винищувачем 70-х років минулого століття. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення літака, який побачив не один військовий конфлікт.

Розмальовка МіГ-31 – чорно-біле зображення радянського та російського бойового повітряного судна. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з надвисоким винищувачем далекого радіусу дії.

Розмальовка МіГ-29 – картинка з літаком, який підготував не одну сотню пілотів. Роздрукуйте та розфарбуйте винищувач, який став першим в авіації навчально-бойовим судном з параметрами та можливостями бойового повітряного корабля.

Багатоцільовий винищувач Jaguar – розмальовка із винищувачем британсько-французького виробництва. Роздрукуйте та розфарбуйте літак фломастерами або олівцями. Розкажіть друзям, що він 30 років стояв на службі обох країн-виробників до початку нашого століття.

Літак-штурмовик Hawk Mk 200 – розмальовка з британським навчальним повітряним судном. Запропонуйте друзям прикрасити разом цей учбово-тренувальний літак, який може виступити і в ролі легкого штурмовика.

Розмальовка F-117A Nighthawk – чорно-біле зображення американського повітряного судна. Роздрукуйте та розфарбуйте цей малопомітний ударний літак разом із друзями олівцями чи фарбами.

Літак-винищувач F-1 — розмальовка з унікальним повітряним бойовим судном, розробленим у Франції. Роздрукуйте та розфарбуйте літак, а потім розкажіть друзям, що лише 251 винищувач служив самим французам, а 469 літаків вирушили до ВПС інших країн.

F-22 Raptor – розмальовка із зображенням багатоцільового винищувача п’ятого покоління з гарматою та ракетами на борту. Роздрукуйте картинку бойового літака та розфарбуйте його фломастерами або олівцями.

Штурмовик Etendart 4 – розмальовка з легендарним палубним літаком ВПС Франції. Він був прийнятий на озброєння ще 1962 року. Роздрукуйте або збережіть картинку зі штурмовиком, щоб розфарбувати її разом із друзями.

Легкий штурмовик Alpha Jet – розмальовка для хлопчиків, яким цікаво вивчати будову бойових літаків. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення моделі навчального літака та легкого штурмовика німецько-французького концерну фломастерами чи олівцями.

Штурмовик винищувач – AMX – розмальовка з унікальним літаком, взятим на озброєння військово-повітряних сил Бразилії та Італії. Розфарбуйте легкий тактичний турбореактивний літак фарбами чи олівцями.

Штурмовик AV-8A Harrier – розмальовка з моделлю літака ВПС США, покращеного по дальності польоту та бомбового завантаження. Роздрукуйте або збережіть зображення штурмовика вертикального зльоту та посадки, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Honda CR-V – чорно-біле зображення компактного кросовера японської марки. Він був вперше випущений ще в 1995 році і досі користується популярністю. Роздрукуйте картинку у форматі А4 та розфарбуйте легендарний автомобіль Хонда олівцями або фломастерами.

Розмальовка Honda Civic Type R – картинка для розфарбовування спортивного варіанта моделі Хонда Цівік. Роздрукуйте зображення машини та розфарбуйте його фломастерами або ручками разом із друзями чи батьками.

Honda Accord Coupe – розмальовка з легендарним автомобілем японського виробника. Роздрукуйте картинку з машиною, яка випускається вже в десятому поколінні, та розфарбуйте її.

Honda S2000 – розмальовка з родстером японського походження, який фірма випускала протягом 10 років. Щоб мати в колекції таку машинку, просто роздрукуйте зображення Honda S2000 і розфарбуйте його.

Honda RTS – розмальовка з однією з версій моделі Ridgeline. У цій машині з’явилися зручні передні крісла, датчик зовнішньої температури та нові колісні диски. Чим ще ця модель відрізняється від інших «Хонд», обговоріть із друзями, поки розфарбовуватимете її.

Honda Ridgeline – розмальовка для хлопчиків з автомобілем японського виробництва. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте машину фарбами чи фломастерами.

Honda Pilot LX – розмальовка з популярною машиною японського виробника. Особливою любов’ю вона користується на Близькому Сході, в РФ, Північній та Латинській Америці. Роздрукуйте та розфарбуйте цей надійний кросовер від Honda.

Honda Civic DX – розмальовка із ще однією версією легендарного автомобіля японського автомобільного концерну. Роздрукуйте зображення моделі та розфарбуйте картинку Хонди Civic DX, яка вироблялася з 1996 по 2000 рік.

Honda Legend – розмальовка із чорно-білим зображенням седана преміум-класу. Він вийшов серію у 1985 році, а у 2013 році автомобіль зійшов з конвеєра. Роздрукуйте або збережіть картинку з цим розкішним автомобілем та розфарбуйте Honda Legend разом із друзями.

Honda FIT – розмальовка з легковим автомобілем, який у деяких країнах продається під ім’ям Jazz. Він випускався у місті Судзука та двічі брав премію на батьківщині як найкраще авто. Додайте цю машину до колекції своїх малюнків! Роздрукуйте та розфарбуйте Honda FIT фарбами або олівцями.

Honda Element LX – розмальовка з машиною на базі Honda CR-V, але в іншому кузові. Чим відрізняються ці моделі одна від одної, можна порівняти, якщо роздрукувати картинки з ними та розфарбувати їх.

Honda ASM – розмальовка з концептом авто, який був представлений на токійському автошоу у 2003 році. Вже через рік автомобіль вийшов у серію. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з прототипом Honda Elysion.

Honda FCX Clarity – розмальовка з унікальним автомобілем на водневому паливі. Він був випущений ще 2008 року. Щоб познайомитись з цією машиною ближче, роздрукуйте картинку з нею та розфарбуйте ручками або олівцями.

Honda MDX – розмальовка з автомобілем, який прийшов на зміну моделі Acura SLX. Роздрукуйте картинку з машиною та розфарбуйте авто преміум-класу фломастерами або олівцями.

Honda Odyssey EX – розмальовка з однією з версією популярного мінівена японського походження. Цей варіант «Одіссея» від Хонди – рідкісний гість на дорогах Росії. Щоб познайомитися з машиною ближче, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її.

Honda Remix – розмальовка з концептуальним автомобілем концерну «Хонда». Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте машину, яка має «дружній вираз обличчя».

Розмальовка Як-9Д – зображення винищувача, який здійснив свій перший політ ще 1943 року. Роздрукуйте картинку з літаком, який став новою модифікацією Як-9 для далеких перельотів і розфарбуйте її.

Штурмовик Іл-2 – розмальовка-копія найзатребуванішого в роки 2 світової війни бойового літака. Роздрукуйте зображення штурмовика Іл-2, який прозвали “літаючим танком”, і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Lockheed P-38 Lightning – розмальовка з важким двомоторним винищувачем США, який почав експлуатуватися у 1941 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з дивовижним літаком та розфарбуйте її разом із друзями.

Розмальовка Focke-Wulf Fw 190 – чорно-біла картинка з грізним винищувачем, який був суперником літаків “Мессершмітт” у роки війни. Роздрукуйте та розфарбуйте цей літак, щоб поповнити свою колекцію картинок на військову тематику.

Messerschmitt Me 262 – розмальовка з картинкою грізного винищувача. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення першого турбореактивного літака, який вийшов у серійне виробництво у всьому світі. Ця ж «ластівка» стала і першим турбореактивним літаком, який брав участь у боях.

Надзвуковий винищувач Ліппіш – розмальовка з літаком, який випередив свій час. Роздрукуйте картинку з літаком, який став прототипом для винищувача Convair XF-92 з трикутним крилом, і розфарбуйте її.

Розмальовка Ка-50 Чорна акула – легендарний одномісний ударний вертоліт радянської та російської армії. Роздрукуйте зображення гвинтокрилої машини і розфарбуйте Ка-50 олівцями або фломастерами.

Бомбардувальник F-16C – розмальовка зі винищувачем, який названий «атакуючим соколом» на честь талісмана Військово-повітряної академії Колорадо Спрінгс. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення літака олівцями або ручками.

Штурмовик A-10A – розмальовка з одномісним бойовим літаком США. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте літак, який був розроблений для підтримки сухопутних військ, ураження різних цілей та наземної техніки супротивника.

Розмальовка Мі-24Д – чорно-біла картинка зі спеціалізованим бойовим вертольотом радянського та російського виробництва. Роздрукуйте або збережіть зображення вертольота Мі-24Д, щоб розфарбувати його з друзями або батьками.

Багатоцільовий винищувач Су-34 – розмальовка з однією із сучасних бойових летальних машин російської армії. Роздрукуйте картинку з винищувачем, який був введений в експлуатацію лише у 2014 році, та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Розмальовка F-19 Stealth – це зображення літака, якого насправді ще не існує, але вже навіть присвячена комп’ютерна гра. Роздрукуйте картинку з винищувачем-невидимкою та розфарбуйте його олівцями або ручками.

Lockheed F-117 Nighthawk – розмальовка з дозвуковим винищувачем США. Цей літак прозваний “нічним яструбом” невипадково. Розфарбуйте ручками або олівцями зображення штурмовика, яке здатне непомітно проникнути на територію супротивника.

Розмальовка Фронтовий винищувач МіГ-29 – чорно-біле зображення літака, на якому навчався та йшов у бій не один пілот. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку зі винищувачем, який вийшов у серію у 1977 році.

Розмальовка Northrop B-2 Spirit – картинка з винищувачем, що випускався з 1989 протягом десяти років. Роздрукуйте та розфарбуйте літак, який став першим літаючим апаратом зі схемою «літаюче крило».

Розмальовка Багатоцільовий біплан По-2 – портрет легендарного літака, який користується популярністю та повагою у всьому світі. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з «кукурудником» разом із друзями.

Грізний лев – розмальовка з королем африканських саван. Він суворий, але справедливий. Бажаєте познайомитись із ним уже сьогодні? Роздрукуйте та розфарбуйте лева фломастерами або олівцями.

Мавпочка з льодяником – розмальовка з юною мавпою, яка обожнює солодощі. Вона привітно махає вам лівою лапкою, щоб не пройшли повз нього і обов’язково розфарбували її олівцями або фарбами.

Гарне оленя – розмальовка з лісовим мешканцем, який натрапив на галявину з квітами. Ви зможете розфарбувати оленя олівцями, поки він захоплений розгляданням незнайомої йому рослини.

Милий лисеня – розмальовка з маленьким хижаком, який кудись прямує. Втім, лисеня готове відкласти свої справи, поки ви розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Розмальовка Календар 31 грудня може стати чудовою основою для листівки близьким друзям! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фломастерами або фарбами та вручіть своїм гостям на новий рік.

Розмальовка, де Мама готує новорічний стіл, нагадає хлопцям про минуле або майбутнє свято. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його разом з дітьми.

Сніговик з мітлою — розмальовка з гарним витвіром дворових дітлахів. Сніговик гордий тим, що йому видали шарф, капелюх і навіть знаряддя праці. Розфарбуйте сніговика олівцями або фарбами, щоби порадувати його ще більше!

Розмальовка, де діти відкривають подарунки, освітлена переливом лампочок на ялинкових гірляндах. Але куди поділися їхні кольори? Якнайшвидше виправте це непорозуміння за допомогою фарб або олівців, поки хлопці з картинки нічого не помітили.

Сім’я за новорічним столом – розмальовка, опинитися в центрі якої мріє кожна дитина. Виконайте дитячу мрію! Роздрукуйте та розфарбуйте разом із дітьми це зображення та помрійте разом про те, як пройде ваше свято.

Розмальовка Дім Діда Мороза взимку — картинка, яка наче зійшла зі сторінок чарівної казки. Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете це зображення фарбами або олівцями.

Розмальовка Дід Мороз і мішок подарунків – картинка, де головний чарівник планети готовий вирушити у дорогу, щоб вручати дітям новорічні сюрпризи. Спробуйте розглянути в мішку свій подарунок, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка, де снігуронька прикрашає ялинку, демонструє всю серйозність того, як онука Діда Мороза готується до головного свята року. Допоможіть красуні розвісити на деревці кульки, гірлянди та розфарбуйте всі предмети у яскраві фарби.

Новорічна кулька на гілці — розмальовка із чудовим сюжетом для створення урочистого настрою собі та близьким людям. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її напередодні свята.

Розмальовка Новорічні гірлянди нагадує обов’язкові атрибути зустрічі Нового року. Знайдіть яскраві олівці або фарби, щоб розфарбувати прапорці та зірочки на гірлянді!

Дід Мороз дарує подарунки — розмальовка, де показаний найочікуваніший момент новорічної урочистості. Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте, щоб вручити друзям чи рідним.

Дід Мороз і кролик – розмальовка з врученням подарунка Дідусем Морозом лісового звіра. Спробуйте і створити новорічний настрій близьким людям. Роздрукуйте, розфарбуйте картинку та подаруйте її тим, кого любите!

Принцеса та пташки — розмальовка із чарівною донькою з королівської родини, яка вирішила заспівати разом із пташками ранкову пісню. Зробіть світ навколо принцеси яскравішим завдяки фломастерам та олівцям.

Розмальовка, де Принцеса готується до балу, показує важливу частину приготувань царського прізвища прийому гостей. Щоб царська дочка змогла зачарувати принца із сусіднього королівства, розфарбуйте її вбрання у насичені фарби.

Принцеса і метелик – розмальовка, де показано гонитву царської дочки за прекрасним метеликом. Чи не фея хрещена разом з метеликом надіслала звістку принцесі? Дізнайтеся про всі секрети королівської доньки, поки розфарбовуватимете і упорядковуватимете її вбрання!

Принцеса чарівниця – розмальовка з талановитою дочкою короля та королеви, яка оберігає жителів держави від бід за допомогою магічних сил. Роздрукуйте картинку з принцесою та розфарбуйте її олівцями, щоб у вас теж з’явилася могутня заступниця!

Принцеса в кріслі — розмальовка з милим представницею царського прізвища, яке дозволило собі трохи відпочити. Ви можете роздрукувати та розфарбувати це зображення олівцями або фарбами, доки принцеса не поспішає.

Принцеса перед дзеркалом – розмальовка, яка наочно демонструє, як важливо бути зібраним та охайним. Якщо вам подобається спостерігати за життям у палаці, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її.

Міський трамвай — розмальовка з «портретом» громадського транспорту, який важко переплутати з іншим типом транспорту загального користування. Роздрукуйте та розфарбуйте трамвай у яскраві фарби.

Розмальовка Дитячий велосипед зображена з прапорцем та м’ячем не випадково. З ними розфарбувати картинку буде ще веселіше. Швидше беріться за олівці або фломастери і приступайте до справи!

Автомобіль із багажем — розмальовка з картиною, яку можна спостерігати на дорогах. Поки люди в машині поспішають у відпустку або у справах, ви можете неквапливо розфарбувати їхній автомобіль олівцями або фарбами.

Літак у польоті – розмальовка з повітряним судном, яке вилетіло у нічний рейс. Поки пасажири на борту сплять, а пілоти йдуть по курсу, розфарбуйте літак фарбами або фломастерами.

Поїзд на станції – розмальовка з локомотивом, який зупинився на кілька хвилин, аби підібрати нових пасажирів. Встигніть розфарбувати його, поки він знову не рушив у дорогу!

Пасажирський автобус демонструє найпоширеніший громадський транспорт планети. Якщо ви давно знайомі з ним, а в колекції малюнків автобуса ще немає, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її крейдою або олівцями.

Міський тролейбус — розмальовка із помітним та містким учасником дорожнього руху. Роздрукуйте або збережіть з ним картинку, щоб розфарбувати тролейбус фарбами або фломастерами.

БелАЗ на руднику – це розмальовка з кар’єрним самоскидом у роботі. Завдяки цій великовантажній техніці значно спрощено людську працю. Розфарбуйте найпотужніший вантажний автомобіль світу олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Вертоліт у польоті демонструє захоплююче видовище. Якщо ви мрієте потоваришувати з пілотом цього судна, роздрукуйте та розфарбуйте його вертоліт фарбами або фломастерами прямо зараз.

Круїзний лайнер – розмальовка розкішного корабля, на якому люди отруюються у захоплюючі та романтичні подорожі. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з лайнером ручками, фломастерами або олівцями.

Поїзд на світлофорі — розмальовка з картинкою, яка показує, що такий гігант громадського руху підпорядковується правилам. Роздрукуйте малюнок та розфарбуйте його разом із дітьми, щоб познайомити їх із законами руху на дорогах.

Трамвай та таксі на світлофорі — розмальовка із двома видами громадського транспорту в одному сюжеті. Порівняйте їх разом із дітьми, коли вони розфарбують трамвай та таксі у улюблені кольори.

Поїзд на станції метро — розмальовка зі звичним для мегаполісу транспортним засобом, який збирає та відвозить людей до потрібних частин міста. Роздрукуйте або збережіть малюнок, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Снігохід – розмальовка транспортного засобу з водієм, який борознить снігову пустелю. Дізнайтеся, в чому секрет його хоробрості, поки розфарбовуватимете його костюм і сам снігохід.

Розмальовка Бетонозмішувач – зразок будівельної техніки значних розмірів. Щоб поповнити свою колекцію розфарбуванням з бетонозмішувачем, роздрукуйте і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Бульдозер — розмальовка із самохідною землерийною технікою, без якої не обійтися у будівництві, розчищенні місцевості чи геологічних роботах. Збережіть або роздрукуйте зображення з цим трактором, щоб розфарбувати його олівцями.

Комбайн – розмальовка зі складною технікою, яку використовують для збирання врожаю на полях. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із зернозбиральним комбайном фарбами або олівцями.

Маленький винищувач — розмальовка з повітряним судном, без підтримки якого не обходиться жодна сучасна битва. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку за прикладом або за власною фантазією.

Бойовий танк – розмальовка з справжнім «солдатом» нашої армії на гусеничних колесах. Розглянути всі деталі бойової машини ви зможете, коли роздрукуєте та розфарбуєте цей танк олівцями чи фломастерами.

Ковзанка для дорожніх робіт – розмальовка з моделлю будівельної техніки, яка здатна утрамбувати великі площі. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з олівцями, аквареллю або гуашшю, щоб відчути себе справжнім дорожнім будівельником.

Пожежна машина ЗІЛ – зразок вітчизняної техніки для гасіння пожеж. Розфарбуйте цей малюнок і розпитайте батьків, чим цікава ця модель пожежної машини.

Сучасний трактор – розмальовка з новою моделлю техніки, яка потрібна для полегшення багатьох робіт. Роздрукуйте та розфарбуйте потужний трактор фломастерами або крейдою разом із друзями.

Яскравий гоночний авто – розмальовка з автомобілем, який ось-ось зірветься з місця. Встигніть роздрукувати картинку з ним та розфарбувати машину для гонок фломастерами або олівцями.

Байкерський мотоцикл – розмальовка з найкращим другом вільного мандрівника по шосе та бездоріжжю. Розфарбуйте мотоцикл у яскраві кольори, щоб його господареві ніколи не довелося нудьгувати у дорозі.

Бульдозер із ковшем — розмальовка з трактором, який не замінний у будівництві, прибиранні снігу та багатьох інших роботах. Роздрукуйте зображення з бульдозером та розфарбуйте його, щоб поповнити колекцію своїх малюнків важкої техніки.

Екскаватор – розмальовка з екземпляром будівельної техніки на гусеничному ходу, що робить його всюдихідним. Роздрукуйте та розфарбуйте екскаватор олівцями або фарбами, якщо мрієте випробувати цю техніку у дії.

Самоскид із піском — розмальовка із завантаженою технікою, яку часто використовують при будівництві доріг та будівель. Відчуйте себе водієм цієї потужної машини, поки розфарбовуватимете цей самоскид олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вантажівка-бетонозмішувач — чорно-біле зображення будівельної техніки для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення бетономішалки для розфарбовування разом із друзями.

Будівельний кран – чорно-біла картинка з головним помічником у будівництві висотних будівель або мостів. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з краном, під яким ви зможете стояти та не боятися, що він обрушиться на вас!

Ковзанка для асфальту – розмальовка з важливим членом будівельної команди з укладання та будівництва доріг. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення з катком фарбами чи олівцями разом із батьками чи друзями.

Багатоповерховий будинок – розмальовка з будинком, який може вкрити під своїм дахом не одну сім’ю. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку будинку на дев’ять поверхів олівцями або фарбами разом зі своїми друзями.

Розмальовка Mazda Furai Concept показує гоночний болід, історія якого розпочалася ще у 2007 році. Чому він не втратив популярності і сьогодні, обговоріть з друзями після того, як розфарбуєте цей автомобіль олівцями або фломастерами.

Розмальовка Koenigsegg Regera представляє молодим інженерам мегакар від шведської компанії. Роздрукуйте та розфарбуйте це авто з королівським ім’ям ручками або олівцями.

Lamborgini Veneno Roadster – розмальовка з суперкаром, який був випущений в 2013 тільки в 3 екземплярах. Розфарбуйте картинку з машиною, чий тираж був розпроданий ще до представлення широкому загалу.

Caresto Arkham Knight – розмальовка з унікальним бетмобілем, створеним з вуглеволокна в 2016 році. Роздрукуйте та розфарбуйте болід, створений за мотивами відеоігри, фломастерами або олівцями.

Розмальовка Hennessey Venom GT Spyder представляє болід, який був випущений американським виробником лише у 29 екземплярах. Хочете мати такий самий прямо зараз? Роздрукуйте та розфарбуйте суперкар у улюблені кольори!

Розмальовка Бетмобіль The Tumbler – ще одне досягнення інженерної думки, з якою хочеться познайомитися ближче не лише шанувальникам франшиз про Бетмена. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цим суперкаром, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Ferrari FXX K – розмальовка зі швидкісним автомобілем, який був випущений лише у 30 екземплярах. Володіти таким суперкаром можна вже сьогодні. Роздрукуйте картинку авто та розфарбуйте його разом з батьками чи друзями.

Розмальовка McLaren 650S GT3 – автомобіль, який розганяється до 100 км за 2,9 секунди. Встигніть роздрукувати і розфарбувати зображення з ним, поки болід не зник з поля зору.

Матрьошка Боярин та Вітязь — розмальовка з іграшками, які зображають ще одних героїв із російської історії. Роздрукуйте картинку та розкажіть хлопцям, чим займалися бояри та витязі, поки діти розфарбовують їхні портрети на матрьошках.

Матрьошка Боярині – розмальовка з іграшкою, одягнена в розкішні вбрання. Роздрукуйте зображення матрьошки в образі російської боярині та запропонуйте хлопцям розфарбувати її за прикладом.

Загорська матрьошка – розмальовка з іграшкою, яка варта уваги молодого поціновувача прекрасного. Роздрукуйте картинку з нею і розкажіть хлопцям, як розфарбовують майстри найкласичнішу матрьошку з усіх, а потім запропонуйте розписати їм цей малюнок.

Набір матрьошок – розмальовка з комплектом із п’яти іграшок різного розміру. Роздрукуйте їх зображення, розфарбуйте кожну матрьошку олівцями або гуашшю і згадайте разом з дітьми, як в одній матрьоні вміщаються всі інші фігурки.

Матрьошки з Полхов-Майдану – розмальовка, яку можна запропонувати для творчості навіть малюкові. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб потренувати разом з дітьми дрібну моторику під час роботи з пензлем та фарбою.

Відкрита матрьошка – розмальовка, яка наочно показує, як грати з іграшкою. Роздрукуйте, збережіть малюнок, щоб розфарбувати його разом з друзями олівцями або фарбами.

Яскрава матрьошка — розмальовка із чарівною іграшкою, яка знайома багатьом із дитинства. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її тонким пензликом з аквареллю або гуашшю.

Старовинний кабріолет — розмальовка, де представлена ​​легенда автомобілебудування. Роздрукуйте або збережіть картинку з кабріолетом і розфарбуйте разом із хлопцями ручками або олівцями.

Розмальовка, де легковик таксі чекає на пасажира, надовго займе увагу хлопчиків і дівчаток. Роздрукуйте їм малюнки і запропонуйте придумати історію про водія або його пасажирів, поки вони розфарбовуватимуть таксі.

Маленький джипік – розмальовка з автомобілем, який хвилює серця хлопчаків по всьому світу. Якщо вам знайома потяг вашої дитини до пригод, роздрукуйте для нього цей малюнок і запропонуйте розфарбувати його ручками гелієвими або фломастерами.

Розмальовка, де гоночний болід готується до старту, захочеться мати кожному хлопчику! Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з машинкою фломастерами або олівцями.

Автофургон – розмальовка з машиною, яка буде цікава не лише хлопчикам. Розфарбувати її обов’язково приєднаються тато, дідусь чи старший брат. Щоб не виникло суперечок, роздруковуйте картинку у кількох екземплярах!

Розмальовка, де сяє Старенький порш, дозволить зблизитися поціновувачам авто з різних поколінь. Переконайтеся в цьому самі, коли розфарбовуватимете цю машину з татом, братом або навіть дідусем.

Пасажирський автобус № 10 – розмальовка, яку можна використовувати не просто для розваги. Роздрукуйте та розфарбуйте малюнок олівцями або крейдою, щоб завчити номер маршруту громадського транспорту, який доставить хлопців додому.

Пожежна машина зі сходами – розмальовка з автомобілем, який в умілих руках команди рятувальників приходить на допомогу людям. Роздрукуйте зображення з цією машиною, щоб ще раз нагадати дітям про пожежну безпеку, поки вони розфарбовуватимуть авто.

Розмальовка Швидка допомога не залишиться поза увагою ні хлопчиків, ні дівчат. Роздрукуйте або збережіть картинку з нею, щоб розфарбувати цей автомобіль у компанії друзів.

Машина-екскаватор зачарує юного любителя будівельної техніки. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб він зміг перетворити її за допомогою олівців або фломастерів на справжній шедевр!

Розмальовка Вантажівка-автокран – малюнок для хлопчиків. Нехай вони розфарбують будівельний автокран у улюблені кольори!

Фургон-бетонозмішувач – розмальовка з цікавою машиною, яка допомагає людям будувати будинки на міцному фундаменті. Роздрукуйте картинку та розкажіть хлопцям про можливості такого фургона. Нехай вони розфарбують машинку у яскраві фарби гуашшю чи олівцями!

Розмальовка Гусеничний бульдозер представляє повільний транспорт, який дуже допомагає людям. У чому? Розкажіть про це хлопцям, коли роздрукуєте картинки з бульдозером та почнете розфарбовувати її.

Розмальовка Сільський трактор нагадає і хлопчикам, і дівчаткам про канікули у бабусі. Не дивуйтеся, якщо тато і дідусь теж попросять роздрукувати ним картинку з трактором, щоб розфарбувати його! Їм теж хотілося в дитинстві покататися на тракторі.

Розмальовка Будівельна ковзанка призначена для справжніх хлопчаків! З таким механізмом не страшні жодні нерівності. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її з майбутніми будівельниками фарбами чи олівцями.

Розмальовка Стиракозавр – чорно-біле зображення рогатого цератопсу, який застав кінець крейдяного періоду. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет унікальної істоти олівцями, який жив понад 70 мільйонів років тому.

Спінозавр – розмальовка з хижаком крейдяного періоду, що досягав довжини 15-17 метрів. Поки хлопці розфарбовують цього динозавра, розкажіть їм, що він мав один із найбільших черепів серед хижаків його часу.

Розмальовка Мегараптор – картинка для дитячої творчості з твариною, яку вперше описали лише по одному нігтю! Роздрукуйте та розфарбуйте дивовижного динозавра фломастерами або гуашшю разом із дітьми та розкажіть їм, що його назва перекладається як «великий розбійник».

Трицератопс – розмальовка з динозавром, який харчувався рослинною їжею. Роздрукуйте або збережіть картинку з трицератопсом, щоб розфарбувати олівцями або фломастерами.

Тиранозавр — розмальовка з динозавром, який мав лише один вид «рекс». Роздрукуйте портрет величезного хижака та розфарбуйте його фломастерами чи фарбами разом із друзями.

Тарбозавр – розмальовка з гігантським хижаком, який жив у верхньокрейдяну епоху на території сучасних Китаю та Монголії. Познайомтеся з цим динозавром ближче, поки розфарбовуватимете його олівцями або фарбами.

Розмальовка Плезіозавр представляє викопного плазуна динозавра. Збережіть або роздрукуйте зображення з ним, щоб розфарбувати його разом з дітьми. Поки вони прикрашають портрет цього динозавра, розкажіть юним художникам, що чудовисько з озера Лох-Несс вважають останнім плезіозавром, що вижив.

Диморфодон – розмальовка з динозавром раннього юрського періоду. Роздрукуйте портрет цієї істоти та розфарбуйте її разом із друзями.

Ліоплевродон – розмальовка зі знаменитим морським мисливцем юрського періоду. Збережіть та розфарбуйте олівцями зображення з ним разом із друзями, які теж цікавляться історією динозаврів.

Скутозавр – розмальовка з парарептилією, яка мешкала на території Росії 20-40 мільйонів років тому. Роздрукуйте та спробуйте розфарбувати «броню» цих унікальних динозаврів олівцями або фломастерами.

Диметродон – розмальовка з динозавром перського періоду, схожий на величезну ящірку. Розфарбуйте разом із друзями цього диметродону аквареллю або олівцями.

Аллозавр – розмальовка із хижаком юрського періоду. Роздрукуйте та розфарбуйте представника підряду тероподів, які мають власний «Кар’єр динозаврів» у США. Він утворився, коли алозаври напали на іншого динозавра в болоті, і 44 із них затягнуло в трясовину.

Стегозавр – розмальовка з величезним рослиноїдним динозавром. Якщо ви починаєте знайомити дітей з динозаврами, роздрукуйте це зображення, розфарбуйте та розкажіть їм про стегозавр. Про цю істоту з унікальною зовнішністю хлопці точно не забудуть!

Гігантозавр – розмальовка з гігантською м’ясоїдною істотою з верхньокремової епохи. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб познайомитися з динозавром, заради якого змінили назву цілого роду інших динозаврів, щоб не було плутанини.

Розмальовка Сайханія – зображення з істотою, що з’явилося в пізній юрській епосі. Рослинноядні істоти з величезним і потужним панциром заслуговують на місця у вашій колекції малюнків! Роздрукуйте та розфарбуйте портрет цих динозаврів аквареллю або гуашшю.

Ігуанодонт – розмальовка з рослиноїдною істотою з нижньоюрського періоду, який жив до кінця крейдового періоду. Роздрукуйте портрет цього динозавра та розкажіть дітям, що його великі пальці довгий час вважалися рогами.

A.129 Mangusta – розмальовка з першим ударним вертольотом, вигляд якого захоплює дух. Роздрукуйте і розфарбуйте вертоліт фломастерами або ручками.

PAH-2 Tiger – розмальовка з вертольотом, який має незвичайне розміщення екіпажу у передній та задній кабіні. Що ще цікавого можна знайти у другій модифікації вертольота, обговоріть з хлопцями за розфарбовуванням цього літального апарату.

LYNX AH – розмальовка з маневреним та легким вертольотом британських збройних сил. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб розфарбувати олівцями або ручками разом із друзями.

Kawasaki OH-1 — розмальовка з ударним та розвідувальним вертольотом з Японії. Роздрукуйте та розфарбуйте це зображення фломастерами. Воно поповнить колекцію ваших малюнків із вертольотами.

AS.342 “Газель” – розмальовка із зображенням французького багатоцільового вертольота. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати її з друзями та обговорити з ними можливості цього вертольота.

ДРЛО Ка-31 – розмальовка з гелікоптером, який ніс радіолокаційну варта ще в СРСР. Роздрукуйте або збережіть малюнок з унікальним вертольотом, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями.

Westland Wessex — розмальовка з британським вертольотом, який уперше злетів у повітря ще у 60-ті роки минулого століття. Поки ви розфарбовуватимете картинку з цим вертольотом розкажіть друзям, що він допомагає виконувати бойові завдання морській піхоті.

RAH-66 Comanche — розмальовка із загальною розробкою вертольота двох компаній, «Боїнг» та «Сікорськи». Збережіть або роздрукуйте зображення ще одного вертольота, де пілот та оператор озброєнь сидять у різних кабінах, та розфарбуйте його ручками або фломастерами.

АТЛАС CSH-2 “РОІВАЛК” – розмальовка з ще одним бойовим вертольотом, один якого приводить хлопчаків у захват. Роздрукуйте картинку з ним у кількох примірниках, якщо до вас у гості прийдуть друзі, та запропонуйте їм розфарбувати цю бойову машину разом.

S-70 Black Hawk – розмальовка з багатоцільовим американським вертольотом. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати цей вертоліт із друзями та розповісти їм, що він прийшов на зміну гелікоптеру Bell UH-1 в армії США.

Анкілозавр – розмальовка з вимерлою рептилією, яка була ростом з носорога. Поки хлопці розфарбовуватимуть анкілозавра, розкажіть їм, що його розмір досягав розмірів сучасних автобусів.

Насутоцератопс – розмальовка ще з одним травоїдним динозавром пізнього крейдяного періоду. Збережіть картинку або роздрукуйте її, щоб розфарбувати портрет цього динозавра разом із друзями.

Стегозавр на прогулянці — розмальовка із сюжетом із повсякденного життя цього рослиноїдного динозавра. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його олівцями або фарбами.

Птеродактиль – розмальовка з найвідомішим динозавром юрського періоду. Поки хлопці розфарбовують портрет знайомого з мультиків динозавра, розкажіть їм, що птеродактилі стали першими птерозаврами, яких виявили вчені.

Шонізавр – розмальовка з найбільшим іхтіозавром пізньотріасової епохи, який відомий науці. Збережіть картинку з ним та запропонуйте розфарбувати зображення цього динозавра дітям фарбами чи фломастерами.

Троодон – розмальовка з птахоподібним динозавром, без якого колекція малюнків із істотами з крейдяного періоду не буде повною. Роздрукуйте та розфарбуйте цього динозавра фарбами або олівцями.

Трицератопс у лісі – розмальовка з рослиноїдним динозавром. Познайомтеся з його будовою ближче, поки розфарбовуватимете трицератопса на лісовій прогулянці аквареллю, крейдою або олівцями.

Зауролоф – розмальовка з рослиноїдним динозавром крейдового періоду. Роздрукуйте картинку з ним і запитайте хлопців, на кого із сучасних істот схожий зауролоф. Нехай вони подумають, поки розфарбовуватимуть цього динозавра.

Тархародонтозавр – розмальовка з гігантським хижаком крейдяного періоду з Африки. Розкажіть друзям під час розфарбовування, що цей динозавр погано вивчений. Можливо, колись і ви разом вирушите до експедиції на пошуки слідів тархародонтозавра?

Розлючений спинозавр — розмальовка тільки для сміливих художників! Чи не боїтеся, що динозавр проковтне вас під час малювання? Тоді роздрукуйте зображення спинозавра та розфарбуйте його!

Розмальовка Археоптерикс – чорно-біле зображення тварини з пізнього крейдяного періоду. Збережіть або роздрукуйте цей динозавр, щоб розфарбувати разом з друзями.

Ліоплевродон у воді – розмальовка з грізним мисливцем, який досконало володів технікою підводного польоту. Розфарбуйте цього динозавра разом із друзями!

Диметродон на камінні – розмальовка з динозавром, який зовні нагадує ящірку. Збережіть портрет з ним та розфарбуйте з друзями фломастерами або олівцями.

Алозавр на полюванні – розмальовка з м’яким динозавром, який готовий до кидка на свою жертву. Якщо ви не злякалися грізного хижака, роздрукуйте та розфарбуйте картинку з алозавром на полюванні.

Тиранозавр полює – розмальовка з ще одним хижаком серед динозаврів. Тиранозавр грізно гарчить від голоду і готовий з’їсти будь-кого, хто попадеться йому на шляху. Виявіть сміливість і розфарбуйте цю картинку.

Стегозавр шукає їжу – розмальовка із мирним сюжетом сподобається навіть малюкам. Роздрукуйте для хлопців це зображення динозавра і повідайте їм, що стегозавру завжди доводилося бути напоготові – навколо жили хижаки.

Розмальовка Іграшкова машинка – це чорно-біле зображення легкового автомобіля для хлопчиків різного віку. Намагайтеся не виходити за рамки геометричних форм і розфарбувати всі деталі машини. Роздрукуйте картинку прямо зараз та приступайте до творчого процесу!

Невелика вантажівка – це картинка вантажного автомобіля. Наочне зображення дозволяє краще зрозуміти пристрій вантажівки та виявити фантазію за допомогою фарб або олівців. Нехай юний художник вибере, яким кольором розфарбувати кабіну, колеса та причіп.

Розмальовка літака в небі – це чорно-біле зображення повітряного судна, що ширяє над землею. Уявити себе в кабіні пілота та розфарбувати літак різними кольорами буде цікаво дітям будь-якого віку. Розмальовка розвиває уяву та усидливість.

Спортивний байк – це картинка мотоцикла в чорно-білих тонах, яку потрібно розфарбувати різними кольорами. Розфарбовування двоколісного транспорту захопить як хлопчиків, а й старше покоління. Роздрукуйте безкоштовно кілька малюнків на сайті та влаштуйте невелике творче змагання!

Розмальовка Вертоліт у небі – це картинка літального апарату, призначена для розфарбовування крейдою, фломастерами, фарбами чи олівцями. Хлопчикам і дівчаткам сподобається зафарбовувати деталі кумедного вертольота, що ширяє в повітрі.

Розмальовка Старенький трактор – це чорно-біле зображення сільськогосподарського автомобіля. Хлопцям буде цікаво розфарбувати деталі трактора різними кольорами, а батьки розкажуть, навіщо цій машині такі великі колеса.

Розмальовка Комфортабельний автобус – це копія пасажирського автобуса у графічному зображенні. Нехай дитина вибере, яким кольором буде кабіна, колеса та інші деталі. У процесі розфарбовування батькам важливо пояснити, чому цей транспорт такий місткий.

Поліцейський уазик – це чорно-білий малюнок автомобіля для поліцейських. Згадайте з дитиною, яке розмальовка характерне для поліцейських машин. Розфарбуйте роздруковане зображення з поліцейським уазиком олівцями або фломастерами.

Розмальовка Завантажений самоскид – це картинка з вантажівкою, призначена для розфарбовування олівцями, фломастер або фарбами. Що за важливий вантаж везе цей «велетень» серед машин? Виберіть відповідний колір і не забудьте розфарбувати акуратно дрібні деталі.

Розмальовка Тролейбус на лінії – безбарвний малюнок пасажирського транспорту для хлопчиків і дівчаток. Розфарбувати справжній тролейбус – завдання не з легких, адже тут стільки деталей та дрібних геометричних ліній!

Розмальовка Трамвай на рейках – це зображення вуличного транспорту. Розфарбовуючи вагон трамвая, дитина може порахувати, скільки в нього вікон і коліс і придумати, куди вона так поспішає.

Розмальовка Космічний корабель – це чорно-біле зображення ракети для польоту в космос. Космічна тематика подобається дітям різного віку і розвиває їх уяву. Завантажте та роздрукуйте малюнок та приступайте разом з дитиною до творчого процесу!

Напевно кожна дитина мріє бути сміливою, рішучою і безстрашною, як мушкетер. Тому йому, напевно, припаде до душі розмальовка «Хлопчик-мушкетер», де зображений його кумир. Що може бути цікавіше, ніж розфарбовувати одяг та зброю улюбленого персонажа та згадувати історії його пригод.

Святково вбрана ялина – символ Нового року. Передчуваючи урочистість, малюк напевно з радістю прикрасить розмальовку «Святкова ялинка», що підніме настрій і допоможе весело провести час.

Принцеса з бантиками виглядає так чарівно та симпатично. Напевно, кожна дівчинка мріє мати таку подружку. Запропонуйте дитині оживити принцесу, прикрасивши і придумавши захоплюючу історію за її участю. Це заняття допоможе розвинути дрібну моторику рук та фантазію дитини.

Навряд чи малюк відмовиться прикрасити розмальовку «Лялька з кульками». Персонаж виглядає дуже позитивно і життєрадісно, ​​що неодмінно позначиться на настрої дитини. Розмальовка малюнків допомагає розвинути дрібну моторику рук, відчуття кольору, а також провести час цікаво і з користю.

Принцеса в красивій сукні ще та модниця. Капелюх з бантом, намисто, довге волосся – напевно кожна дівчинка мріє стати схожою на неї. Запропонуйте малюкові розфарбувати малюнок, щоб весело та захоплююче провести час, підбираючи кольори для вбрання принцеси.

Як весело та життєрадісно виглядає ця дівчинка з довгими кісками. Малюку напевно сподобається прикрашати її, підбираючи кольори для сукні, волосся та бантів. Запропонуйте йому це цікаве заняття, щоб розвинути дрібну моторику рук і провести час за малюванням.

Маленька принцеса в короні виглядає чарівно та вишукано. Так і хочеться взяти в руки олівці, щоб розфарбувати її, надавши малюнку жвавості та ще більшої привабливості. Запропонуйте малюкові самостійно підібрати кольори, щоб зробити картинку особливою та неповторною.

Дивлячись на цей малюнок, неможливо не помітити розкішне кучеряве волосся ляльки. Запропонуйте малюкові розфарбувати малюнок, обравши колір для них. Цікаво, ким же стане лялька – чарівною блондинкою, веселою рудоволосою красунею чи симпатичною брюнеткою?

Принцеса з бантиком виглядає по-справжньому красиво та чарівно. Запропонуйте малюкові розфарбувати малюнок, обравши кольори для її волосся, вбрання, а також кольори, якими вона оточена.

Що може бути цікавіше, ніж розфарбовувати чорно-білі малюнки? Запропонуйте малюкові підібрати кольори для розмальовки «Принцеса в саду», щоб пожвавити персонажа і зробити ще чарівнішим і прекраснішим.

Леопард – представник сімейства котячих, який може розвивати швидкість до 60 км/годину. Ця граціозна тварина напевно приверне увагу вашої дитини, і вона із задоволенням розфарбує розмальовка з його зображенням. Порадьте йому використовувати світло-коричневий колір як основний тон і чорний для цяток.

Вашому малюкові напевно припаде до душі розмальовка «Гусак у калюжі» і він із задоволенням додасть яскравості цьому малюнку. Розмальовуючи розмальовки із зображенням тварин, дитина не тільки розвиває дрібну моторику рук, а й розширює знання про природу та навколишній світ.

Хіба крокодил може бути добрим? Може, якщо він герой нашого розмальовки. Подивіться, як весело він усміхається малюкам, ніби звертається до них і каже «Розфарбуй мене швидше!», а я подарую вам гарний настрій.

Запропонуйте вашому малюку розфарбувати симпатичного фламінго, надавши йому яскравості та привабливості. Тільки не забудьте нагадати дитині про те, що ці птахи мають рожеве розмальовка, тому краще вибрати саме цей колір для малюнка.

Розмальовка Антилопа – це зображення рогатої тварини для розфарбовування різними кольорами. Плавні лінії приємні візуально та захоплюють з перших хвилин. Нехай дитина вибере, яким кольором розфарбувати мордочку, тіло та роги.

Розмальовка Мила горила – це кумедна картинка мавпи, яка підніме настрій дітям будь-якого віку. Завантажте та роздрукуйте розмальовку для юного художника. Дітям так цікаво розфарбовувати добрих тварин!

Розмальовка Порося у багнюці – це чорно-біле зображення тварини, улюбленця фермерів. Весела свинка впала в калюжу і вся забруднилася! Розфарбуйте разом з дитиною порося і поясніть, чому йому так подобається валятися у бруді.

Розмальовка Бистроногий гепард – це безбарвний малюнок найшвидшої тварини на планеті. Цікаве розмальовка гепарду та його добра мордочка сподобається дітям, а розфарбувати його – ціле задоволення.

Розмальовка Кінь у візку – це чорно-біла картинка шляхетної тварини. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати милого конячка і пофантазувати, кого вона везе у візку.

Розмальовка Пес у будці – це зображення домашньої тварини для розфарбовування. Доброго песика сподобаються яскраві кольори, він ось-ось завиляє хвостиком! Дозвольте дитині самостійно розфарбувати собачку та будку улюбленими квітами.

Розмальовка Павич з яскравим хвостом – це чорно-біла ілюстрація екзотичного птаха. Нехай дитина розфарбує яскравими квітами пишний хвіст павича і доповнить його власними візерунками.

Розмальовка Корова та цебро молока – це зображення тварини для розфарбовування олівцями, фарбами чи фломастерами. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати веселу бурі, не виходячи за контури.

Розмальовка Кішка і маленька мишка – це безбарвна картинка домашньої тварини, яка не проти поласувати мишкою. Милі звірятка сподобаються хлопчикам та дівчаткам будь-якого віку. А процес розфарбовування захопить молодих художників.

Розмальовка Фермер – зображення веселого робітника ферми. Розфарбуйте забавний капелюх, вила та костюм фермера разом з дитиною! Готове розмальовка можна завантажити на сайт як приклад.

Розмальовка Фермерша із цебром – це чорно-біла картинка веселої господині ферми. Велика кількість дрібних деталей і різноманітних геометричних форм робить процес розфарбовування цікавішим. Придумайте свій кольоровий приклад чи орієнтуйтеся на зразок нижче.

Розмальовка Милий лоша – це безбарвна ілюстрація маленького лоша. Дітям сподобається розфарбовувати кумедну тварину олівцями або фарбами. Жеребку так сподобаються яскраві кольори, що він затопає копитцями від радості!

Розмальовка Курка гуляє двором – це зображення свійської птиці. Підберіть з дитиною правильні кольори для гребінця, дзьоба та крил. Розфарбовування розвиває уяву та захопить будь-якого непосида.

А ти вже розмірковував над тим, яку професію вибереш у майбутньому? Як щодо того, щоб стати кухарем, який готує смачні та ароматні страви? Розфарбуйте зображення кухаря та ще раз подумайте над майбутньою професією.

Запропонуйте дитині розфарбувати зображення лікаря. Можливо, підбираючи кольори для розфарбовування малюнку, він зацікавиться цією професією та в майбутньому захоче займатися лікуванням людей.

Розмальовка Будівельник містить багато деталей і відображає цікавий сюжет. Розфарбувати хлопчика та всі деталі картинки – справа відповідальна, з якою явно впорається маленький художник. Достатньо завантажити та роздрукувати розмальовку.

Розмальовка пожежний розповість малюкам про існування такої важливої, відповідальної та затребуваної професії. Можливо, розмальовуючи малюнок, дитина не лише проведе час захоплююче, а й захоче стати пожежником, щоб рятувати людей від вогню.

Якщо ваш малюк незабаром піде в перший клас, запропонуйте йому розмальовку «Вчитель», яка проілюструє, як проходить урок математики у школі. Розфарбовувати малюнок також сподобається учням молодших класів, які впізнають себе у школярах і заодно зможуть повторити таблицю множення.

Красива сучасна зачіска – мрія кожної модниці. Розфарбуйте малюнок та подумайте над новою зачіскою для себе. Можливо, ви захочете змінити щось у своїй зовнішності чи навіть у майбутньому стати перукарем.

Розмальовка Швачка – це цікава ілюстрація для невеликих принцес. Розфарбуйте разом з дитиною старанну швачку і не забудьте про дрібні деталі.

Стригаючи по соснам та ялинкам, білка так любить збирати шишки. Адже це її улюблена їжа. Білочка також заготовляє шишки та горіхи на зиму, щоб поласувати ними у теплій нірці, коли все засипле білим пухнастим снігом. Розфарбуйте білочку, доки вона не втекла!

Розмальовка Вовк на лузі – картинка, де сірий хижак відпочиває, сівши на галявині. Цікавий процес розфарбовування вовка розвине уяву і посидючість у дітей. Не забудьте завантажити та роздрукувати розмальовку.

Розмальовка Дятел довбає кору захопить хлопчиків і дівчаток з перших хвилин. Приготуйте улюблені фломастери, фарби або олівці, щоб розфарбувати цього птаха! Готовий кольоровий малюнок із дятлом цілком зійде за картину, яку не соромно повісити на чільне місце.

Розмальовка Глухар призначена для дітей, які люблять розфарбовувати тварин та птахів. Безліч дрібних деталей та геометричних форм цього величного птаха дозволить проявити фантазію та вдосконалити дитині свої художні навички.

Оленя так любить гратися на лузі. Йому подобається щипати траву, дивитися на білі хмари та ловити сонячні промені. Швидше розкрившись його, поки він не втік, наздоганяючи метелика або розглядаючи красиву ароматну квіточку.

Розмальовка Лисиця на галявині сподобається любителям тваринного світу. Милий лисичці з пухнастим хвостом так не вистачає яскравих кольорів. Завантажте та роздрукуйте кілька екземплярів розмальовки, щоб простору для творчості вистачило на всіх!

Мудрий та благородний лось хоче стати твоїм другом. Він може дати пораду та розповісти багато цікавого про лісове життя. Акуратно розкрившись зображення тварини, щоб разом з нею вирушити у захоплюючі та незабутні пригоди.

Рись – гарна і благородна тварина сімейства котячих, яка вважається одним із найшвидших і найнебезпечніших хижаків у Європі. Акуратно розфарбуйте зображення рисі, вибравши коричневий колір для вовни та чорний для цяток. Не забудьте також про “пензлики” на вухах, які грають роль підсилювачів слуху хижака.

Розмальовка Пугач на гілці зацікавить навіть дорослих діток. Розфарбовування такого різноманіття різних форм захоплює навіть досвідчених непосид. Кольоровий пугач на гілці стане справжнім витвором мистецтва в домашніх умовах!

Чи любиш збирати гриби? Тоді тобі, напевно, сподобається розфарбовувати зображення гриба-боровика та його сімейства. Тьмяно-жовтий для ніжок і коричневий для капелюшків – ось які кольори необхідно вибрати для розмальовки.

Розмальовка Лисички у лісі дозволить проявити дитині свої творчі здібності. Окремі елементи