Розмальовки для дітей 3 років

Розмальовки для дітей 3 років – це колекція чорно-білих ілюстрацій живих істот, людей, явищ природи та інших предметів, пристосованих для візуального сприйняття трирічних малюків. Прості та зрозумілі картинки з великими деталями та товстими контурами розвивають дрібну моторику рук, пізнавальні здібності та художні навички. Розмальовуючи, дитина фантазує та пізнає нові предмети. Розмальовки для дітей 3 років можна легко завантажити та роздрукувати прямо зараз.
Іграшки Хелло Кітті не просто чарівні. Кітті Уайт має чимало хобі та багато вміє. Вона любить кататись на мопеді. Хочете покататися разом із нею? Напевно, кішечка погодиться на це, якщо ви розфарбуєте фарбами її вбрання.

Розфарбуйте мордочку однієї з найпопулярніших дитячих іграшок, Кітті Уайт. Картинка вільна до скачування та роздруківки, покажіть свій малюнок друзям та рідним. Збери всю колекцію кішок Хелло Кітті.

Розмальовка, де Кітті захоплюється читанням, стане хорошим прикладом дітям. Роздрукуйте кілька картинок у високій якості, розфарбуйте їх разом з дітьми і розкажіть їм про свою улюблену книгу в дитинстві.

Біла Хелло Кітті любить спостерігати і грати з пташками. Вони анітрохи не бояться маленької кішечки. Щоб взяти участь у їх забавах, візьміть олівці або фломастери і розфарбуйте картинку.

Кітті Уайт подобається бути в добрій формі. Щоб бути у тонусі, вона грає у баскетбол. Щоб кішечку не втрачала у натовпі гравців її команда, розфарбуйте яскравими фарбами її вбрання.

Кішечка Кітті знайшла дорогою прекрасну квітку. Він виявився зачарованим. Коли Кітті його зірвала, пелюстки квітки втратили колір. Чи зможете повернути всю красу квітки? Використовуйте при фарбуванні гуаш або акварель.

Удома Кітті Уайт не розлучається з улюбленою іграшкою, іноді вона бере її навіть на заняття. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб прикрасити першого друга Кітті акварельними олівцями або фломастерами.

Кішечка з Хелло Кітті вчиться малювати краєвиди. Допоможіть разом з друзями розфарбувати олівцями або фломастерами начерк, який нещодавно зробила художниця-початківець Кітті Уайт.

Розмальовка з красунею Білосніжкою з мультфільму Дісней. Принцеса чекає, коли повернуть кольори її поряд. Напевно, ця пропажа — підступи злої мачухи. Швидше роздрукуйте чи скачайте картинку — і вперед за олівці!

Розмальовка Білосніжка в танці – чарівний момент із мультфільму про першу принцесу Діснея. Передайте красу дівчини акварельними фарбами та гуашшю. Пам’ятайте, що образ Білосніжки не може обійтися без синього плаття.

Маленькі друзі Білосніжки освоїли у лісовій глушині чимало ремесел та навичок. Ось один із гномів ловить рибу для спільної вечері. Розфарбуйте гнома яскравою гуашшю, щоб рибалці усміхнулася удача.

Скромність та краса Білосніжки зачарувала всіх гномів. Деякі навіть не можуть приховати своєї радості у її присутності. Надрукуйте зображення цього гнома. Коли ви його розфарбовуватимете, він передасть вам свій веселий настрій.

Жовтий із синіми смужками Флаундер — морська рибка та найкращий друг Аріель. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте чарівного товариша русалочки гуашшю або акварельними фарбами.

Розмальовка з мрійливою русалкою біля надводного каменю. Роздрукуйте або збережіть зображення у високій якості з Аріель та розфарбуйте його акварельними олівцями або гуашшю.

Друзі діснеївської принцеси Аріель ведуть невимушену розмову на картинці. Це рідко трапляється. То чому б не розфарбувати цей момент самим? Роздрукуйте зображення та беріться за пензлі та фарби.

Розмальовка з безтурботними іграми Аріель, Себастьяна та Флаундера. Роздрукуйте це зображення, візьміть олівці з фарбами та познайомте своїх дітей із улюбленим мультфільмом свого дитинства.

Розмальовка звичайного човна з веслом – втілення пригод. Якщо ви мрієте вирушити на річкову прогулянку або рибалку, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами чи гуашшю.

Ідеальний човен для міського мешканця, новачка чи мисливця. А ким бачите себе ви? Розфарбуйте гумовий човен біля берега акварельними фарбами або олівцями, щоб це зрозуміти.

Якір утримає на місці навіть найбільший пароплав і став символом сталості. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте корабельний якір з ланцюгом ручками гелієвими або аквареллю.

Розмальовка Кітті в шляпці – розмальовка для маленьких дівчаток. Кішечка вирішила пройтися під палючим сонцем. Без модної шляпки тут не обійтися! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її разом із подругами або мамою акварельними олівцями.

Кітті катається на машинці – розмальовка для шанувальників маленької кішечки. Збережіть, роздрукуйте малюнок у форматі А4 та насолоджуйтесь спілкуванням з Кітті Уайт під неквапливу прогулянку на автомобілі!

Розмальовка Кітті говорити по телефону для дівчаток молодшого віку. Кіта Кітті спілкується з подругою. Мрієте дізнатися, що вони обговорюють? Роздрукуйте або збережіть зображення, візьміть гуаш, кисті та прислухайтеся до слів Хелло Кітті.

Розмальовка Чортік Хелло Кітті доводити, що кішечка старанно готувалася до Хеллоуїна. Чи не підведіть! Тепер залишилося розфарбувати її вбрання у найяскравіші кольори фарбами чи фломастерами.

Кітті під зонтиком – розмальовка для дівчаток. Такої іграшки у вас ще нема? Роздрукуйте або зберігайте зображення, розфарбовуйте його гуашшю або фломастером, щоб поповнити свою колекцію.

Розмальовка Іграшка каченя підійде для малюків. Великий силует знайомої фігурки, мінімум деталей, зручні олівці чи кисти – і ось перед вами новий шедевр вашої дитини!

Розмальовка Іграшковий ведмежа нагадує кожній дитині і дорослому для його першого плюшевого друга. Роздрукуйте зображення, беріться за фарби та гуаш, щоб спогад став ще яскравішим!

Розмальовка Кукла Таня для юних дівчаток у якісному виконанні. Роздрукуйте картинку, використовуйте для розфарбовування фарби іграшки або гуаш. Не забудьте вигадати для кукли мила пригода!

Іграшка паровозик – розмальовка для хлопчиків у високій якості. Зберігайте картинку безкоштовно, роздруковуйте її та розфарбуйте у улюблені кольори фарбами або гуашшю разом із батьками.

Розмальовка Іграшка конячка для хлопчиків. Багато славних пригод чекає на героїв, коли вони вперше вирушають у дорогу на вірному коні! Уявіть їх, коли розфарбуєте іграшкову конячку фарбами чи олівцями.

Слоненя – розмальовка для малюків із забавним персонажем. Роздрукуйте для дітей картинку зі слоненятком, розкажіть про нього історію і запропонуйте розфарбувати його фарбами або гуашшю.

Розмальовка Конячка для дітей молодшого віку. Ці тварини подобаються хлопчикам та дівчаткам. Велика фігурка з невеликою кількістю деталей чудово підійде для розфарбовування акварелью або гуашшю.

Розмальовка Пташка для малюків. Зображення під час друку рівномірно заповнює лист А4. Друк контуру лягає рівномірно з чіткими межами. Використовуйте для фарбування пташки фарби або гуаш.

Їжачок осенью – розмальовка з колючою головою для малюків. Забавний їжачок підніме настрій вам та вашій дитині. Роздрукуйте картинку та беріться за пензлі чи олівці разом!

Кошеня грає – розмальовка для дітей молодшого віку з великими деталями. Любите спостерігати, як грають котята? Заведіть у своїй колекції малюнків одного котика. Він любить, коли йому лоскочуть боки фарбами чи олівцями.

Цуценя з кісточкою – розмальовка для малюків. Юному цуценяті хочеться потоваришувати з вами. Він заготував навіть частування. Ви ж любите кісточки? Тоді роздрукуйте зображення нового друга та розфарбуйте його у улюблений колір.

Білочка і гриби – розмальовка для малюків, за якою зручно познайомити їх із життям лісового клопоту. Швидше розфарбуйте гриби, щоб вона змогла зрозуміти, чи корисні вони її білизни чи ні.

Розмальовка ведмедика – зображення маленького звірка для розфарбування з малюками. Знайомте хлопців із різноманітністю світу тварин через картинки. Після короткої історії про ведмедика запропонуйте дітям розфарбувати.

Розмальовка Мишка з малиною – сюжет для малюків. З цим малюнком просто розповісти дітям про те, що їдять ведмеді. Завдяки зображенню вони і самі здогадаються про улюблену страву мішутки, а потім із задоволенням розфарбують її.

Собачка у будці – цікавий сюжет для розмальовки з малюками. Добрий пес любити приймати гостей та грати з ними. Спробуйте з ним поспілкуватися, коли будете розфарбовувати його олівцями або фарбами.

Розмальовка Білочка та дупло допоможе познайомити хлопців із будиночками лісових звірів. Коли будете розфарбовувати білку фарбами, згадайте з хлопцями, хто ще живе у дуплах з диких тварин та птахів.

Улитка у будиночку – розмальовка для малюків, яким цікаво, де живуть різні тварини. По картинці розкажіть їм про житло маленької улитки і запропонуйте зробити його будиночок затишніше за допомогою олівців або фарб.

Гриб із черв’ячком – розмальовка для малюків. Вона покаже, як і де знайти червяка в лісі, яким може бути його будиночок. Роздрукуйте та розфарбовуйте гриб гуашшю або акварель разом із хлопцями.

Розмальовка Пташки у шпаківні сподобається юним художникам. Дбайливі пташки облаштували будиночок, щоби вивести пташенят. Роздрукуйте зображення, щоб допомогти їм зробити світ яскравим та життєрадісним.

Маленька принцеса не залишить байдужим жодну дівчинку. Милій королівській доньці потрібно підібрати вбрання для прогулянки. Розфарбуйте його яскравими квітами, щоби розвеселити юну принцесу?

Принцеса і квіточка – розмальовка для дівчаток у відмінній якості. Роздрукуйте картинку для всіх подруг і розфарбуйте її акварелью або гуашшю, а потім виберіть найкращий портрет принцеси з квіточкою.

Розмальовка Принцеса і полуничка нагадує юним аматоркам сладких ягід про веселі ігри влітку з друзями та рідними. Збережіть або роздрукуйте зображення та розфарбуйте його фарбами або олівцями.

Принцеса Вікторія – розмальовка для дівчаток. Роздрукуйте чи збережіть портрет королівської доньки. Розфарбуйте його фломастерами або фарбами і потоваришуйте з майбутньою королевою. Вона дуже весела!

Принцеса з лійкою – розмальовка для юних художниць. Запропонуйте дівчаткам допомогти працьовитій принцесі. Вона поливає рослини щодня, щоб світ навколо став яскравішим і красивішим. Використовуйте для розфарбування фломастери або олівці.

Левеня – розмальовка, яка наочно показує, яким був у дитинстві цар звірів. Він бешкетний, цікавий і не раз спробує втекти з листа, поки ви будете розфарбовувати його фарбами, тому що побачити поблизу щось цікаве.

Весела собачка – розмальовка для тих, хто мріє про нового вихованця. Щоб відчути присутність чотирилапого друга поруч вже зараз, роздрукуйте зображення веселої песики і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Веселий ведмежа — розмальовка з привабливим господарем лісу та тайги у дитинстві. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, розкажіть хлопцям про улюблені забави клишоногого ведмедика, а потім розфарбуйте його разом з дітьми фарбою або олівцями.

Бджілка з малиною – розмальовка для дітей насекомих. Роздрукуйте картинку з пчелою та розкажіть дітям, чим вони допомагають усім рослинам, а потім запропонуйте розфарбувати бджілку фарбами.

Веселий єнот – розмальовка, яка прикрасить будь-яку колекцію картинок. Смішне звірятко підніме вам і вашій дитині настрій. Залишилося лише роздрукувати зображення з ним, взяти олівці та розфарбувати чарівного єнота.

Розмальовка Пупсик з бантиком розбудити уяву малюків. Пупс любити вбиратися і бути в центрі уваги. Роздрукуйте картинку і потоваришуйте з милим пупсиком, коли лоскотатимете його при розфарбовуванні фарбами або олівцями.

М’ячик — розмальовка, яку можна запропонувати молодим художникам. Трохи води, кілька помахів кистями із акварельною фарбою чи гуашшю — і нова іграшка для ігор із батьками готова!

Гном на тракторі – розмальовка, яку оцінюватимуть хлопчики. Збережіть або роздрукуйте зображення для дружньої компанії та запропонуйте хлопчикам розфарбувати працелюбного гнома олівцями або фарбами.

Кукла у сукні — розмальовка, з якою жодна дівчинка не нудьгувати. Звичайна іграшка перетвориться на милу подругу дівчинки за кілька хвилин при розмальовуванні олівцями чи фарбами.

Клоун – розмальовка, яку можна запропонувати напередодні першого походу до цирку. За неквапливим розфарбовуванням циркового артиста розкажіть хлопцям, хто він такий, як смішити дітей та показує фокуси.

Іграшковий будиночок – розмальовка для хлопців молодшого віку. Мальчики та дівчата з однаковим інтересом будуть прикрашати його фарбами чи гуашшю, щоб у їх улюблених іграшок з’явилося житло.

Іграшкова пожежна машина – розмальовка, яка познайомить хлопців зі спеціальним транспортом. Роздрукуйте картинку, розкажіть малюкам, що це за автомобіль, якого він кольору та запропонуйте їм розфарбувати пожежне авто фарбами чи фломастерами.

Солдат у кителі – розмальовка для майбутніх генералів. Збережіть або роздрукуйте зображення, забезпечте юного художника фарбами. За кілька хвилин він розповість вам про пригоди бравого солдата, якому він надав колориту.

Кукла в чепчику – розмальовка для дівчаток у високій якості. Зображення друкується у форматі А4. Розфарбуйте іграшку гуашшю, щоб нова подруга дівчинки була найкрасивішою!

Чебурашка – розмальовка, без якої не обійдеться жодна дитяча колекція малюнків. Розфарбуйте доброго і кумедного звіра з великими вухами акварельними фарбами або гуашшю.

Відерце з лопаткою – розмальовка для малюків у високій якості. Роздрукуйте і розфарбуйте олівцями або фарбами перші засоби для будівництва пісочних і снігових замків.

Іграшковий паровозик – розмальовка з великими деталями спеціально для малюків. Молодий машиніст може розфарбувати паровоз фарбами або акварельними олівцями, щоби ближче познайомитися з транспортним пристроєм.

Іграшковий танк – розмальовка для хлопчиків у чудовій якості. При роздруковуванні картинки на листі А4 чітко відображено всі деталі. Запропонуйте розфарбувати танк друзям олівцями чи фломастерами разом.

Маленький пупс – розмальовка для малюків у високій якості. Роздрукуйте або збережіть картинку і запропонуйте розфарбувати пупсика дітям фарбами або гуашшю, щоб знайти нового друга для ігрів.

Заводна мавпочка – розмальовка для веселих хлопців. Іграшка із кумедною мордочкою і звичками розповість чимало про свої пригоди, поки ви лоскочете їй боки пензликом з фарбами.

Буратіно – розмальовка з персонажем улюбленої казки багатьох хлопців та дівчат. Хлопець із довгим носом любить бути у центрі уваги. Роздрукуйте картинку з Буратіно та розфарбуйте гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Апельсин зарядити дітей гарним настроєм. Візьміть для розфарбовування гуаш або фломастери, щоб вийшла по-справжньому життєрадісною. Обов’язково покажіть картинку друзям та батькам.

Стигла груша – розмальовка, яка познайомить дітей із соковитим плодом грушевого дерева. Роздрукуйте картинку та розкажіть за розфарбовуванням хлопцям про те, що смачна груша багата на корисні витамини.

Яблучко – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Покажіть їм картинку з наливним яблуком, розкажіть, чим корисний цей плід, та запропонуйте дітям розфарбувати яблучко фарбами чи олівцями.

Лимончик – розмальовка для дітей із фруктом, який схожий на сонце. Він такий же жовтий, як ця зірка. Лимон – корисний плід. Він багатий на витамин C. Розкажіть про це хлопцям, коли будете розфарбовувати лимон разом фарбами.

Розмальовка Солодка злива познайомити хлопців із стиглим фруктом, який має багато різновидів. Розфарбовуйте плід темно-синьою, червоною або жовтою фарбами. А може ви придумаєте новий сорт слив, і він буде незвичайного кольору?

Розмальовка Вовк-моряк відкриває дітям двері у світ фантазії. Де побував цей морський волк, у які пригоди влучав? Подумайте над цим, коли розфарбувати вовка фарбами чи гуашшю.

Кішечка поливає квіти – розмальовка для дівчаток у чудовій якості. Ця мила пухнаста садівниця стане окрасою вашої колекції картинок, якщо роздрукувати її та розфарбувати фарбами.

Окраса Песик-футболіст порадує юних шанувальників спорту. Збережіть та роздрукуйте зображення спортсмена, щоб розфарбувати песика олівцями чи фломастерами разом із друзями чи братом.

Мавпочка на скейті – розмальовка, якою будуть захоплені кілька хвилин і дівчатка, і хлопчики. Шавлива обезьяна сама мчить до них, щоби хлопці її розфарбували у яскраві фарби.

Розмальовка Єнот-волейболіст для хлопчиків. Картинка у високій якості при роздруківці займає повністю лист у форматі А4. Шанувальник волейболу, еноту, запрошує вас до своєї команди. Розфарбуйте енота та його форму у свої улюблені кольори.

Заєць ловити метеликів — розмальовку, яку варто зберегти та роздрукувати для хлопців. Розгляньте метеликів, яких заєць наловив. Розфарбуйте допитливого зайчика фарбами або олівцями і випустіть разом із косим метеликів на волю.

Розмальовка Жираф із бантиком на хвості пропонує дивовижне подорож у савану. Тут живе найвища тварина планети. Для зустрічі з вами жираф пов’язав бант на хвостик, але від хвилювання всі його плями побіліли. Чи допоможете повернути їм колір гуашшю?

Розмальовка Коник грає на скрипці — демонстрація кращого таланту цього насекомого. Коники видають звуки, щоб спілкуватися з родичами, і виходити ритмічна мелодія. Прислухайтеся до неї, коли приступите до розфарбовування коника гуашшю.

Ведмежа з бочкою меду – розмальовка, яка наочно покаже улюблені ласощі клишоногого звіра. Роздрукуйте або збережіть зображення з мішуткою та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Кріт із лопатою – розмальовка для допитливих хлопців. Роздрукуйте зображення та розкажіть їм, що кріт живе під землею і ріє там багато ходів, а потім розфарбуйте картинку олівцями разом.

Корова в ковпаку – розмальовка для тих, хто хоче ближче познайомитись із домашніми тваринами. Послухайте розповідь корівки, чому вона одягла ковпак, коли розфарбовуватимете корову фарбами.

Розмальовка Крокодил відпочиває – цікавий спосіб познайомитися і подружитися з грізним хижаком у приємній обстановці. Роздрукуйте та розфарбуйте крокодила на відпочинку гуашшю, щоб його світ став ще яскравішим.

Розмальовка Песик-барабанщик доводить, що таланти чотирилапих друзів людини невичерпні. Послухайте, як відбиває ритм паличками цей життєрадісний песик, за розфарбовуванням його фарбами чи гуашшю.

Кішечка танцює – розмальовка дівчаток у широкій роздільній здатності. При роздруківці зображення виконується чітко, у всіх деталях на листі А4. Щоб подружитися з чарівною танцівницею, роздрукуйте портрет та розфарбуйте фарбами.

Курочка – розмальовка для цікавих хлопчиків та дівчаток. Курки літати не вміють, але несуть яйця. Вони дуже смачні та поживні. Розфарбуйте курочку гуашшю. Будьте обережні: курочки дуже полохливі птахи.

Хом’ячок грає на баяні – розмальовка для дітей у високій якості. Смішні гризуни відзначають свято і вирішили відвідати друзів. Хочете скласти йому компанію? Хом’ячок запрошує вас із собою. Нарядіть друга в гарний та яскравий костюм за допомогою фарб.

Кукла-скоморох – розмальовка для малюків. Познайомте хлопців із ляльками народного театру через картинки. Першим варто бути представленим і яскраво розфарбованим олівцями скоморох Петрушка. Згодні?

Розмальовка Іграшкова гойдалка підійде і для малюків. Використовуйте після роздрукування малюнку акварельні фарби та кисті, щоб розвивати дрібну моторику дітей при розмальовуванні.

Іграшкова космічна ракета – розмальовка для майбутніх мандрівників із галактик. Вивчайте складання та керування космічним кораблем за розфарбовуванням ракети фарбами.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з детства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Іграшкова поні – розмальовка для любителів рухливих ігор. Щоб уседіти на одному місці кілька хвилин, їм потрібно уявити собі всадниками, які вирушили на пошуки скарбів. Забезпечте юних художників гуашшю чи фломастерами.

Розмальовка Неваляшка у цікавій формі познайомити ваших дітей із іграшками вашого детства. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть картинку та запропонуйте дитині разом розфарбувати неваляшку фарбами.

Розмальовка Ведмедик з бантиком для дівчаток – зображення у високій якості. Використовуйте для фарбування ведмежа акварельні олівці або гуаш. Розмальовка сприяє розвитку дрібної моторики дитини.

Качеля на колесах – розмальовка для малюків. Забавну іграшку дізнається кожна дитина та із задоволенням розфарбує акварельними фарбами або олівцями разом зі старшими членами сім’ї.

Розмальовка Свіжий баклажан розширити знання дітей про те, що росте на місті. Перед малюванням відкрийте дітям, що баклажани та помідори – майже брати, а сам баклажан у спілому вигляді стає фіолетового, майже чорного кольору.

Яблуко з листочком приверне увагу навіть малюка. Знайомий з дитинства багатьом людям фрукт буває зеленим, жовтим та червоним. Розфарбуйте яблуко з листочком у улюблений колір олівцями чи фарбами.

Груша з листочком покаже малюкам, якими бувають плоди дерев осінні. Розкажіть дітям про цей фрукт, його розмальовка та запропонуйте їм розфарбувати цей дозрілий фрукт фарбами.

Соковий лимон – розмальовка зі стиглим фруктом. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте цитрусовий плід усіма відтінками жовтого спектру, щоб показати, як добре він визрів на південному сонці.

Розмальовка Каченя п’є чай – сюжет для початку нових зборів малюнків. Збережіть або роздрукуйте зображення з качалкою за чаюванням та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.

Розмальовка Дятел із молоточком показує дітям «професії» у тваринному світі. Дятел шукає у стовбурах комах та пробиває у деревах поглиблення. Їх називають “дуплами”. Тут селяться дрібні тварини та птиці. Розфарбуйте санітара лісу та будівельника фарбами або гуашшю.

Папуга на самокаті – розмальовка для активних та товариських дітей. Щоб розфарбувати папугу, знадобиться гуаш, фломастери та обов’язково відмінний настрій. Інакше малюнок вийде нудним.

Страус на роликах — розмальовка, де цей птах вирішив уявити ще один свій талант. Страус не лише швидко бігає, а й катається на роликах! А ви вмієте? Візьміть у страуса кілька уроків, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Лялька з бантиком – розмальовка для дівчаток у високій якості. Вам не вистачає цікавої іграшки у колекції малюнків? Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте його – і у вас буде унікальна лялька.

Поні на колесах – розмальовка для хлопчиків та дівчаток у чудовій якості. Збережіть або роздрукуйте зображення та запропонуйте хлопцям розфарбувати милу поні фарбами чи олівцями.

Розмальовка Неваляшка в ковпаку – чудовий спосіб познайомити дитину з новими іграшками. Запропонуйте дітям разом розфарбувати неваляшку олівцями та розкажіть, чому ця лялька отримала таку назву.

Розмальовка Заводний песик зацікавити малюків і молодих дослідників. Картинка із заводною іграшкою стане цікавіше, якщо розфарбувати її у яскраві та незвичайні для собак кольори фломастерами.

Пупс у колясці – розмальовка для дівчаток та хлопчиків молодшого віку. Іграшка в колясці наочно покаже, якими були при народженні діти. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами разом із малюками.

Заєць із серцем – розмальовка для дівчаток і всіх романтиків. Дарувати подібну іграшку у плюшевому варіанті нудно? Запропонуйте друзям та коханим у подарунок власноруч розфарбованого фарбами зайця з серцем.

Розмальовка Нарядна кукла для дівчаток. Зображення високої якості. Збережіть це розмальовка або роздрукуйте, а під час малювання використовуйте модні відтінки для одягу іграшки.

Розмальовка Іграшкова пірамідка дасть дитині вирішити самому, якою вона хоче побачити свою улюблену іграшку. Роздрукуйте її зображення, дайте дітям кисті з фарбами, і незабаром ви побачите пірамідку очима вашої дитини.

Багато прикрашена малюнками лялька у народному костюмі із наповненням сьогодні знову викликає інтерес. Розмальовка Матрьошка з розписом підійде для знайомства з російським колоритом. Розфарбуйте матрьошку гуашшю чи олівцями.

Курочку важко з кимось перепутати, але вона полохлива і близько до себе не підпускає. Розмальовка Заводна курочка познайомити хлопців з іграшками вашого детства і свійською птицею ближче при її розфарбовуванні фарбами або олівцями.

Смачна груша – розмальовка, яка допоможе вам продовжити знайомство хлопців із цими соковитими фруктами. За спільним розфарбовуванням цієї груші відчиніть дітям, з чого складається її смак і чим вона корисна.

Стиглий апельсин — розмальовка із соковитим та смачним представником цитрусової батьківщини. Роздрукуйте та розфарбуйте помаранчевого побратима лимона та лайма гуашшю разом дітьми та розкажіть їм про користь витамину C.

Розмальовка Ананасик показує тропічний фрукт ще в цілому вигляді. Під його шкуркою непримітного кольору сховалася жовта сокова і солодка м’якоть. Розфарбуйте ананас, і може він розповісти, як його почистити?

Кислий лимон підніме настрій усім, хто його побачить. Розфарбуйте плід лимонного дерева фарбами або олівцями та переконайтеся в силі кольорової терапії та пам’яті свого смаку.

Розмальовка Стигле яблуко для дітей та дорослих. Велике, наливне та соковите воно використовується у випічці та кулінарії. Зріле яблуко можна розфарбувати фарбами чи гуашшю у зелений, червоний чи жовтий колір.

Смачний персик – розмальовка, яка демонструє зовнішній вигляд південного фрукту. Помаранчевий плід із великою кісточкою всередині має тонку шкірку. Він дуже смачний та корисний. Почастуйте справжніми персиками хлопців після того, як вони розфарбують картинку.

Розмальовка Два банані наочно показує, що разом завжди веселіше ніж ніж одному. Якщо ви самі не любите самотності, роздрукуйте кілька картинок із цими фруктами та розфарбуйте банані з друзями олівцями.

Розмальовка Вишеньки для хлопчиків та дівчаток молодшого віку. Зображення велике, відмінної якості. Розфарбувати фарбами або гуашшю дві ягідки на одній гілочці цікаво завдяки швидкому результату.

Розмальовка Верблюд познайомити хлопців із будовою цієї тварини. Він допомагає людям пересуватися по пустелі та перевозити вантажі. За це верблюда прозвали кораблем пустелі. Як і чим розфарбувати верблюди ви?

Корова їсть траву – розмальовка для любителів мирних пейзажів та простих сюжетів. Використовуйте для розфарбування восковий мел або олівці, щоб створити картинку прямо з доброї казки.

Розмальовка Овечка – ще одна картинка для знайомства з мешканцями домашнього сільського підвір’я. Роздрукуйте зображення овечки для розфарбовування дітям та розкажіть їм, що без неї та її шерсті у нас не було ні рукавичок, ні теплих світрів.

Ослик – розмальовка з маленьким побратимом коня. Він сміливо перевозить людей та вантажі біля гор, де чимало вузеньких стібок. Розфарбуйте осликами олівцями або фарбами і потоваришуйте з ним.

Розмальовка Весела конячка для хлопчиків і дівчаток у високому якості. Кінь мчить літнім полем з вінком з квітів до свого нового друга. Може це ви? Розфарбуйте конячку акварелью або олівцями і потоваришуйте з нею.

Розмальовка Кізочка для хлопців та їхніх батьків. З героїнею картинки наяву познайомитися буває страшно. Розкажіть дітям за малюванням, що ріжки козочки використовують лише для захисту, а їхнє молоко дуже корисне для людини.

Розмальовка Порося познайомити із забавним дитинчатою свинок. Цікаве порося прийшло познайомитися з тим, хто вирішив його розфарбувати. Він дуже пишається своїм п’ятачком та хвостиком-гачком. Розфарбуйте їх акуратно!

Розмальовка Кролик познайомити хлопців із відзнаками цієї тварини зайця. Для зручності перед початком малювання подивіться приклад розфарбування кролика. Він допоможе вам краще уявити, як може виглядати вухатий звірятко.

Мухомор – розмальовка з яскравим представником грибного світу. Цей гриб отруйний для людини, але для лісових звірів незамінний у лікуванні хвороб. Відкрийте всі таємниці мухомора дітям, поки вони розфарбовуватимуть його фарбами.

Дудочка – розмальовка для хлопців, яким подобається музика. Всі деталі та частини інструменту показані крупно. Роздрукуйте картинку та запропонуйте розглянути її дітям, а потім розфарбувати фарбами під духову музыку.

Розмальовка Іграшковий паровоз для малюків. Якщо дитині хочеться побачити світ, запропонуйте їй розфарбувати гуашшю паровоз на дяку за те, що цей вид транспорту першим запропонував людям пересуватися по суші великими компаніями та зустрічати нових людей на кожній станції.

Рукавичка – розмальовка, яка допоможе дорослим подружити дитину з цією деталлю зимового одягу. Розкажіть дітям, для чого потрібні рукавиці в холоди, поки будете розфарбовувати разом з ними гуашшю цю рукавичку з багатим орнаментом.

Повітряна куля – розмальовка, яка продемонструє дітям попередника великих повітряних кораблів. Щоб піднятися вгору, повітряній кулі потрібен вогонь та вміле керування. Розкажіть про це дітям, поки вони розфарбовують повітряний шар олівцями або фарбами.

Тигреня – розмальовка, завдяки якій можна безпечно познайомити дитину з дитинчатами хижого звіра. Тигренята народжуються з невеликою вагою, але вже з плямистим окрасом. Допоможіть дитині визначити, яким кольором прикрасити цятки та шкіру тигреня.

Козеня – розмальовка, яка дозволить наочно познайомити з дитинчатами кіз. Маленькі козенята майже відразу після народження встають на ніжки та готові пізнавати світ. Допоможіть козенятку побачити собі гарним. Розфарбуйте козеня фарбами чи олівцями.

Білочка з пухнастим хвостом – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку. Працьовита мешканка лісів та парків використовує хвіст як руль. При розмальовуванні звірка пам’ятайте, що білка любить вбиратися в яскравий мех з білою грудкою.

Маленький кролик – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. Розфарбуйте зайчика фарбами та кистями обережно. Він розповів нам по секрету, що дуже боїться лоскоту.

Розмальовка Милій дракончик показує, що ці казкові тварини не такі страшні чудовиська. Цей дракон цілком милий і хоче потоваришувати з вами. Якщо ви готові ризикнути, розфарбуйте його восковою мелою або фарбами.

Розмальовка Красива груша допоможе пробудити дитячу уяву. Роздрукуйте або збережіть зображення фрукта, розфарбуйте його олівцями та придумайте разом із дітьми історію пригод красуні груші.

Білий гриб – розмальовка із шановним грибом наших лісів. Його збирають люди, що запасають на зиму тварини. Поживний та корисний гриб легко розфарбувати фарбами чи олівцями, адже він намагається не привертати до себе уваги.

Розмальовка Бабка відкриває дитині політ найшвидшої насекомої, яку відкрили вчені. Бабка добре маскується під навколишні умови, щоб полювати на мух. Хочете допомогти їй стати ще більш удачливим охотником? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Повітряні кульки створить святковий настрій у похмурий день і дорослим, і дітям. Для цього потрібно роздрукувати картинку та розфарбувати кульки фломастерами або гуашшю різних кольорів.

Розмальовка Коляска у відмінній якості. Роздрукуйте або збережіть зображення для вашої дитини. Великий малюнок коляски з мінімумом деталей легко розфарбує акварель навіть малюк.

Розмальовка Кавун і сливи підказує, як можна поєднувати плоди та ягоди між собою у приготуванні їжі або ж у малюванні. Роздрукуйте дітям це зображення та запропонуйте розфарбувати аквареллю або гуашшю.

Виноград, яблуко та груша – чудовий зразок того, як виглядає натюрморт. Розкажіть дітям у доступній формі про цей вид мистецтва, роздрукуйте цю картинку та запропонуйте розфарбувати хлопцям їх перший натюрморт.

Лимон та апельсин – розмальовка з одними з найпопулярніших фруктів планети. Багаті вітамінами ці цитруси чудово поєднуються один з одним. Чому апельсину з лимоном не зустрітися і на вашому малюнку? Розфарбуйте їх гуашшю для своєї колекції.

Розмальовка Полуниця на гілці нагадує про літо дітям та дорослим. Роздрукуйте або збережіть зображення з ягодами і розфарбуйте полуницю разом із дітьми в один із похмурих днів. Це підніме настрій.

Малина на гілці – розмальовка-нагадування про літні ласощі. Розкажіть хлопцям за розфарбовуванням, як ця яскрава та сокова ягода допомагає при застуді, на які вітаміни багата.

Грона винограду визріло на південному сонці. Розфарбуйте зображення у зелений, чорний, червоний, жовтий колір. А, може, ваш виноград із чарівної країни, і ягідки одного грона там різнокольорові, як радуга?

Дві вишні – нерозлучні подружки. Вишеньки разом виросли і визріли на одній гілочці у компанії двох друзів листочків. Розфарбуйте ягоди у червоний, бордовий чи жовтий кольори.

Дві клубниці причаїлися під одним листочком. Цю ягодку не так просто знайти на кущах у саду чи в лісі. Розфарбуйте картинку з полуницею у червоні відтінки гуашшю або фарбами.

Аґрус на гілці гріється на сонечку. Ще зовсім небагато — і на збирання врожаю з чагарника прийдуть люди. Розфарбуйте ягоди у колір їхньої зрілості. Стиглий аґрус покривається бусинками чорного, зеленого, червоного або жовтого ожерелья з ягід.

Дві малинки дозріли на малиновому кущі біля лісу. Незабаром до них приєднаються й інші ягоди, їхні подружки. Допоможіть ароматним малинкам надіти яскраве плаття червоного, розового або жовтого кольору.

Дві сливи з крапелькою роси гріються в лучах сонця, що сходить. На світанку ще не видно якогось сорту ця пара ягід. Розфарбуйте сливи у свої улюблені кольори гуашшю або фломастерами.

Гілка смородини показана на малюнку зверху. На ній висять дві кисточки ягід чорного кольору. Розфарбуйте гілочку чорної смородини гуашшю та пером, щоб повніше передати гру сонячного світла на картинці.

Гілочка чорниці – ще одне розмальовка з корисними ягодами для вашої колекції картинок. Маленькі стиглі ягоди набирають кольору все літо. До його кінця вони стають фіолетового майже чорного кольору.

Гном із цеберком — зображення чоловічка у забавному колпаку. Гноми невтомно трудяться, щоб знайти скарби або вберегти свої скарби від сторонніх очей. Роздрукуйте картинку гнома та розфарбуйте його вбрання у яскраві кольори.

Квіточка в горщику – розмальовка для любителів домашніх рослин. Квітка посміхається вам і готова до експериментів над своїм окрасом. У які кольори ви розфарбуєте цього довірливого малюка?

Морква – розмальовка пари хрумких коренеплодів із прожилками та «зачіскою» зі стебла. Цей сладкий овоч росте швидко, прикрашає стіл соковитими фарбами та несе нам витамини. Розфарбуйте морквину в оранжевий чи червоний кольори.

Солодкий банан використовують у їжу по-різному. Хтось просто з’їдає цей фрукт, а хтось додає його у фруктові салати та десерти. Розфарбуйте банан та запропонуйте батькам спробувати знайти рецепт нової страви з бананами.

Соковий арбуз вже надрізаний. Соковий скибочку з чорним насінням так і проситись у рот! Розфарбуйте м’якоть цієї великої ягоди у червоний колір, а шкірку арбуза – у темно-зеленому окрасі.

Корисний буряк – розмальовка корисного та смачного овочу. Цей коренеплід має бордовий, яскравий відтінок і здатний фарбувати собою супи та бульйони. Розфарбуйте буряки з хлопцями гуашшю або фломастерами.

Паровоз — розмальовка із швидкою іграшкою для хлопчиків. Уявити собі машиністом просто. Роздрукуйте або збережіть та розфарбуйте паровоз фарбами або акварельними олівцями.

М’яч – розмальовка зі улюбленою іграшкою всіх хлопців. Катати, ударяти ногою або рукою, підкидати вгору м’яч весело та цікаво одному чи з друзями. А тепер м’ячик можна розфарбувати фарбами у улюблені кольори.

Кубики – розмальовка першого будівельного матеріалу у життя хлопчика та дівчинки. Роздрукуйте зображення з трьома кубиками та розфарбуйте з дітьми його грані олівцями різного кольору.

Розмальовка Плюшевий ведмедик нагадує кожному про першого друга. Саме Мішутці дівчатами та хлопчиками довірялися перші таємниці, з ним можна було погратись і вирушити у першу подорож. А якого кольору був ваш перший плюшевий медведь?

Машина-самоскид для хлопчиків у чудовій якості. При роздрукуванні всі деталі іграшки чітко видно, і по них можна вивчити основні складові самоскиду при розмальовуванні машинки.

Розмальовка Іграшка для дитячої творчості. Разом з нею дитина вчиться відрізняти більше від меншого, дотримуватися балансу при будівництві деталей, називає кольори та її відтінки. Створіть різнокольорову пірамідку на папері за допомогою олівців.

Розмальовка Іграшка неваляшка розбудити уяву дитини, а дорослому нагадає про детство. Стійка лялька не лягає спати, роздрукуйте, розфарбуйте неваляшку і подивись, як вона надовго прийме горизонтальне положення.

Лялька Маша – розмальовка для дівчаток. Чарівна іграшка з розпущеними густими волосами біля сукні з комірцем чекає свою нову пані. Роздрукуйте куклу, розфарбуйте її і потоваришуйте з Машею.

Корівка з невеликими ріжками та кучерявою чубчиком збирається на пасовищі. Залишилося вбратися у яскраві кольори перед виходом до подруг. Виконайте мрію корівки бути найкрасивішою на лузі!

Півник – розмальовка з гарним мешканцем подвір’я. Він гордо носити свій гребінець, розкішне оперення та шпори, щоб захищати курочок. Розфарбуйте півня у яскраві кольори фарбами чи фломастерами.

Курка – розмальовка для дітей молодшого віку. Завдяки цьому малюнку ви зможете розповісти хлопцям, як виглядає курочка, якого кольору вона буває, і чим курка корисна людям.

Гойдалка плаває – розмальовка з веселою гойдалкою в центрі уваги. Вона пливе по воді та готова провести на хвилях ще не одну годину. Розфарбуйте цю водоплавну пташку фарбами або олівцями.

Розмальовка Маленьке каченя представляє цікаве дитинча качки. Він спостерігає вас. Йому цікаво, хто ви, і які кольори зараз його розфарбуєте. Не змушуйте гойдалки довго чекати. Розфарбуйте його зараз!

Індік – велична птиця. Його розкішному оперенню може позаздріти будь-яка птиця домашнього подвір’я. Розфарбуйте індика гуашшю за прикладом або слідуйте у малюванні своєї фантазії.

Розмальовка Пухнаста овечка нахилила голову набік, дружелюбно дивуватись уперед і посміхається. Вона терпляче чекає, коли настане час її стрижки. Поки що овечка милується красою та густотою своєї шерсті.

Кінь з шикарним хвостом, густою гривою і чубчиком дивиться вам у вічі і посміхається. Вона заздалегідь впевнена, що ви акуратно розфарбуєте її у незвичайний колір і станете для неї найкращим другом.

Рогата коза пасеться на лузі. Куди козочка так шанобливо дивуватися? Поки що її увага щось відвернула, ви можете розфарбувати козу з ріжками в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Мила свиня – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Цю кумедну тварину даремно звинувачують у неохайності. Свою шкірку свині постійно очищають від засохлої бруду.

Зайченя – розмальовка з вухатим мешканцем лісу. Він удачно маскується серед дерев. Допоможіть йому зберегти шкірку пухнастим і гарним вбранням. Для цього просто використовуйте фарби та кисть.

Бджілка з кошиком – розмальовка з працелюбною мешканкою вулика. Наставши ранок, і вона вилетіла зі свого житла, щоб збирати нектар із квіток і робити з нього мед. Розфарбуйте бджілку та її кошик фарбами.

Лисиця — розмальовка рудої красуні одразу приваблює погляд. Але чогось цьому зображенню не вистачає! В одній зі своїх пригод шахрайка вивалялася в муці. Допоможіть лисиці очистити шерстку або розфарбуйте її у яскраві кольори.

Їжачок з грибком — розмальовка з одним із найзапасніших звірків. Все літо та осінь він збирає плоди, ягоди, гриби і забирає їх у свою нірку. Так їжак готується до довгої зими. Розфарбуйте їжака з грибом олівцями та пером.

Снігур летить — розмальовка із найпопулярнішим сюжетом новорічних листівок. А вам подобається ця незрушна і швидка пташка? Роздрукуйте картинку зі снігом і прикрасьте його оперення фарбами.

Бурий ведмедик – розмальовка відмінної якості для друку у форматі А4. Познайомтеся з господарем лісу – медведем. Він зображується у казках добрим і справедливим, трохи незграбним і часом наївним персонажем.

Сірий волк часто виступає героєм у легендах та казках. Він допомагає людям набути необхідної їм сили або дарує чарівний предмет. Розфарбуйте сірого хижака. Чи може він поділитися з вами частиною своєї сили?

Білка з горішком поспішає у своє дупло. Вона запасає їжу на зиму не лише для себе, а й для своїх білченят. Ця тварина любить селитися біля парків та лісів. Розфарбуйте білочку гуашшю або фломастерами.

Єнот сів відпочити. Розфарбовувати цього звірка буде цікавіше, якщо ви увімкнете пісеньку маленького енота про посмішку, та запросіть до розфарбовування братів, сестер чи друзів.

Мила сонечка обернулася подивитись на вас. Її кольорові крильця з чорними крапками втратили окрасу! Допоможіть корисній комахі набути звичного вигляду. Крильця можна розфарбувати червоним чи жовтим квітами.

Дятел на дереві знайшов, де біля ствола поселилися насекомі та черв’ячки. Дятел намітив місце, звідки розпочне свою роботу. Скоро ще одне дерево буде вилікувано! Розфарбуйте лісового «лікаря» фломастерами.

Оленя трохи відстало від мами, щоб помилуватися лісовими квітами та бабочками. Щоб малюка не помітили хижаки, надайте його шкірці захисне розмальовка олівцями або фломастерами.

Заєць — розмальовка із найцікавішим лісовим мешканцем. Він уміло ховається від хижаків, а казках і легендах нерідко їх перемагає. Хочете дізнатися про секрети зайця? Розфарбуйте косими фарбами, і він поділиться з вами своїми таємницями.

Веселе жабеня збирає друзів. Він мріє влаштувати званий вечір та запросити туди всіх знайомих та передружити їх між собою. Для свята йому потрібен гарний костюм. Чи допоможете створити його?

Хом’як тримає зернятко – розмальовка для хлопців різного віку. Відмінна якість зображення. Під час друку всі деталі чітко відображаються на листі. Розкажіть дітям, нащо хом’ячку зерна, поки вони розфарбовуватимуть цього кумедного гризуна.

Мила кишка – розмальовка з улюбленим улюбленцем багатьох сімей. Роздрукуйте або збережіть зображення домашньої вихованки і розкажіть дітям дивовижні історії про кишок, поки розфарбовуватимете одну з них.

Маленьке кошеня – розмальовка для дитячої творчості. Проведіть кілька хвилин у компанії чарівної тварини. Поки ви його прикрашатимете фарбами, бешкетне кошеня підніме вам настрій.

Весела улитка – розмальовка для знайомства з разючою істотою. Улитка повільно пересувається, бо завжди носити свій будиночок на спині. Розфарбовуйте нову подругу олівцями, вона нікуди не поспішає.

Плямистий собака для дитячого дозвілля та творчості. Смішна собачка любити гратися, і всидіти їй на місці дуже складно. Розфарбуйте її швидше акварелью або фломастерами!

Рибка посміхається – розмальовка для дітей молодшого віку. Забавна рибка з хвилястими скибочками, плавцями та хвостом. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із хлопцями.

Розмальовка Цуценя для дитячої творчості у чудовій якості. Малюк шукає нового друга. Може, ви хочете пограти з ним? Щеня готове сидіти смирно, поки ви розфарбовуєте його олівцями або фарбами.

Маленька ящірка вчепилася за гілку, на якій сидить і дивуватися на всі боки. Як будь-який малюк, вона з цікавістю спостерігає за світом і робить висновки. А якого кольору буде ваша ящірка?

Кролик і морква – розмальовка вухатої тварини з його улюбленим ласощами. Роздрукуйте або збережіть зображення, розфарбуйте кролика та запросіть його у гості на капустяний салат. Кролик також його любить.

Маленька ведмедик мріє про прогулянку, але мама веліла їй сидіти у нірці. Щоб крихітному мішеню не було нудно, поки мами ведмедика немає вдома, розфарбуйте його у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Попугай для дітей. Вибирайте це зображення, якщо захочеться підняти настрій собі або друзям. Роздрукуйте та розфарбуйте птицю у яскраві фарби або фломастерами.

Мила черепаха щось помітила вдалині. Їй хочеться глянути на цей предмет ближче. Ось тільки шкода, що далеко йти! Може, проводите черепаху і дорогою розфарбуєте її у яскраві кольори?

Милий слоненя у профіль чекає, коли його знайде друг і розфарбує. Можливо, це ви? Роздрукуйте юного слоненя та станьте його товаришем. За це він прокотить вас на спині по савані.

Маленький тигр представляє майбутнього грізного хижака. Тільки зараз він зовсім ще молодий, любити грати та веселитися з братами та сестрами. Розфарбуйте тигреня гуашшю, він потоваришує і з вами.

Маленька зебра крокує по савані і озирається на всі боки. Вона з раннього дитинства знає, що бути обережною дуже важливо. Допоможіть дитині придбати її звичайне розмальовка фарбами або олівцями.

Попугай на гілці – розмальовка для любителів незвичайних птахів. Попугаї живуть у дикій природі та у житлах людей. Людина одомашнила цих пернатих три тисячі років тому. Хочете теж завести собі попугая? Для початку розфарбуйте цього непосидю!

Веселий верблюд – розмальовка з «кораблем пустелі» у гарному настрої. Він хоче погратися та попустувати. Розфарбуйте верблюда гуашшю, щоби цей день для тварини став найяскравішим спогадом.

Маленький павич розпустив на прогулянці свій хвіст. Як же не милуватися цим чимось захопленим малюком? Допоможіть павич яскраво розфарбувати пір’їни акварелью та покажіть свій малюнок батькам.

Привітний пінгвін махає вам правим крилом, піднімає праву ніжку. Він мріє про гарне вбрання. А ви розфарбуєте пінгвіна за прикладом чи так, як підкаже вам ваше воображення?

Рибка з рум’янцем на обличчі допитливо поглядає на всі боки. Їй цікаво, в які кольори ви розфарбуєте її розкішні плавці, великий хвіст та луску. Використовуйте акварель, товсті та тонкі кисточки для розфарбовування рибки.

Мила бабочка — крихітна істота, без якої весь світ був би зовсім не таким, яким ми його знаємо. Ці насекомі допомагають квітам на всій планеті запилюватися. Роздрукуйте і розфарбуйте бабочку гуашшю.

Весела ящірка — розмальовка із юркою представницею тваринного світу. Вона стрімко пробирається між каміннями, швидко бігає і в разі опасности може відкинути хвіст, щоб відволікти ворога.

Маленький крокодил гріється на сонечку. Він мило посміхається і чекає на знайомства з вами. Розкажіть йому щось про себе, поки розфарбовуватимете крокодила в зелений колір із жовтими цятками на спинці.

Жирафік махає хвостом і із задоволенням передчуває знайомство з новим другом. Йому подобається слухати кумедні історії. Розфарбуйте цікавого жирафа та розкажіть йому про свої пригоди.

Маленький віслюк вийшов на прогулянку. Такий погожий день не хочеться повертатися додому! Розфарбуйте ослика, поки він милується красою улюбленого лука під сонячними промінчиками.

Носоріг надів носок — розмальовка не зовсім повторює сюжет знаменитого вірша, але заслуговує на не меншу увагу дітей. Запропонуйте молодим членам сім’ї розфарбувати носорога у носінні фарбами або олівцями.

Морський котик циркач виконує складну програму трюків у формі моряків. Він вліз на спеціальну підставку, щоб його було видно навіть найменшим глядачам. Подякуйте цирковому артисту яскравим розмальовкам його вбрання та шкіри за виставу.

Улитка з будиночком – розмальовка крихітної мешканки полів та садів. Вона, напевно, змогла б виступати в цирку, як силач! Яка людина змогла б утримати будинок на собі? А маленька улитка може!

Мавпочка на велосипеді – забавна спортсменка, яка обожнює нові знайомства. Стати другом обезьяни і ви! Вона хоче, щоб ви розфарбували її та велосипед. Зумієте?

Хом’як набивши щоки — йому час нести зернятка додому. От тільки йому цікаво, що у ваших руках? Кисть і фарби? Ура! Хом’ячок знову стане кольоровим і зможе легко ховатись біля полів.

Мишка йде на рибалку — розмальовка, яка розповідає ще про одне улюблене заняття ведмедів. Крім ягід і меду, ці тварини люблять ласувати рибою. Зробіть світ медведя яскравішим у передчутті риболовлі за допомогою фарб.

Веселий слоненя – розмальовка чарівної дівчинки-слоненя з бантиком на голові. Поки її мама зайнята, безтурботне маля хоче прогулятися. Складіть їй компанію? Дівчинка-слоненя знає багато кумедних історій!

Красивий квітка в горщику — розмальовка рослин із шістьма лепестками в кашпо. Роздрукуйте або збережіть зображення прекрасного квітки та розфарбуйте його олівцями або фломастерами.

Чапля на сонечку – розмальовка для дітей середнього віку у відмінній якості. Птах відпочиває та спостерігає за навколишнім світом. Наскільки краєвид буде яскравим, залежить від вашої фантазії.

Юла — розмальовка із найдинамічнішою іграшкою детства. Роздрукуйте або збережіть малюнок, розфарбуйте юлу акварельними фарбами або гуашшю і згадайте, яким чарівним ще недавно здавався її танець.

Слон-циркач показує складний трюк. Розмальовка у чудовій якості представляє одну із слонячих «професій». Роздрукуйте зображення незвичайного циркового артиста та розфарбуйте.

Маленьке курча – розмальовка з ще незграбним і маленьким, але цікавим дитинчатою куркою. Він вилупився з яйця і з цікавістю озирається навколо. Зробіть світ курча цікавіше з яскравими фарбами.

Верблюд відпочиває — розмальовка з найбільш упізнаваною у світі твариною пустелі. Верблюд здатний довго обходитися без їжі та води, але йому потрібен повноцінний відпочинок, щоб здолати довгий шлях.

Дресований пудель – розмальовка важливого епізоду з життя будь-якого вихованого собаки. Без дресирування і благородний пудель може стати чудовим пустуном! Роздрукуйте та розфарбуйте милого пуделя на заняттях гуашшю.

Веселий кит грається на хвилях. Розмальовка з найбільшим за розмірами мешканцем морів зацікавити навіть малюків. Роздрукуйте або збережіть малюнок для дітей та запропонуйте їм розфарбувати кита.

Коала є евкаліпт – розмальовка з унікальною твариною з Австралії. Миловидне звірятко більшу частину дня сидить на одному місці і поїдає листочки дерев. Розфарбуйте коалу та покажіть малюнок батькам.

Лев – розмальовка володаря звірів на відпочинку. Лев із густою гривою ліг відпочити, але він не втрачає пильності та поважно оглядає околиці. Розфарбуйте ліва, доки його ніхто не настороживши.

Окраса Гієна представляє невеликого мешканця савані. Ці тварини зовні схожі на собак і вважають за краще жити зграями, щоб разом полювати. Роздрукуйте картинку з гієною та розфарбуйте олівцями.

Жираф із квіточкою задумався про те, кому б його подарувати. Він знайшов гарну квітку випадково, не втримався і зірвав її. Роздрукуйте картинку з романтичним сюжетом із життя одного жирафу.

Смугаста зебра намагається ніколи не відставати від своїх друзів та подруг. Разом їм нема чого боятися грізних хижаків Африки. Роздрукуйте картинку із зеброю та розфарбуйте її смужки у чорно-білі кольори.

Слон махає хоботом. Він прощається з друзями і поспішає до себе додому, де його чекають маленькі слоненята. Роздрукуйте цю розумну дружню тварину і розфарбуйте фарбами.

Сірий носоріг прийняв позу для позування. Йому хочеться мати свій портрет біля профілю. Допоможете носорогу здійснити заповітну мрію? Тоді розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Довольна обезьяна – розмальовка із чарівною твариною. Вона така щаслива, що не може стримати своїх емоцій. Вона поділиться і з вами добрим настроєм, якщо ви її розфарбуєте.

Поні Раріті і Пінк Пай дружать давно і розуміють один одного з півслова. Ось і зараз дві маленькі подруги задумали якийсь незвичайний сюрприз для своїх сестер! Що це буде?

Світі Бель – сестра поні Раріті. Вона чарівна і зуміла привернути до себе Еппл Блум і Скуталу. А ще Світі Бель чудово співає, і за це маленьку поні обожнює вся Еквестрія!

Веселка Деш знову кинулася до пригод на усій швидкості. А ви знаєте, що бешкетна і стрімка Веселка Деш може очистити небо Понівіля, за її словами, від хмар за 10 секунд?

Скуталу отримала відзнаку – розмальовка, де юна поні радіє своїй перемозі. Допоможіть зробити її світ яскравішим за гуашш і фарби, адже Скуталу доклала чимало зусиль, щоб отримати довгоочікувану нагороду.

Розмальовка Добра Епплджек знайомити нас із працелюбною мешканкою Еквестрії. Епплджек дбає про свою ферму, любити працювати в саду і на перше прохання прийде на допомогу своїм друзям.

Мила Флаттершай – розмальовка з поні, яка обожнює тварин. Напевно, вона і зараз думає про те, як покращити умови для них. Розфарбуйте Флаттершай та послухайте про її плани.

Розмальовка Еппл Блум усміхається – позитивна картинка для творчості. Молодша сестра Епплджек і Великого Макі відвідує школу, носить яскравий розовий бантик і мріє про нову відзнаку. Розфарбуйте Еппл Блум фарбами чи фломастерами.

Світі Бель хоче допомогти Раріті. Тримайтеся, схоже, у Понівіллі знову будуть неприємності. Простежте за крихтою Бель. Для цього роздрукуйте картинку і розфарбуйте юну шукачку відзнак фарбами.

Міла Раріті – модний дизайнер Понівіля. Вона тримає бутік і шиє вбрання всім подругам та мешканцям містечка. Може, і зараз Раріті обмірковує новий фасон сукні? Розфарбуйте Раріті у світло-сірий колір, а гриву у фіолетову палітру.

Розмальовка Коко Поммель є помічницею модельєра Сурі. Коко скромна та елегантна, носити комірець з білою облямівкою, червоний галстук та шпильку. Розфарбуйте Коко Поммель яскравою гуашшю, щоб надати їй упевненості.

Розмальовка Чирайлі показує шкільну вчительку юних поні. Чарівна конячка посвятила всю собі дітям, навіть на особисту життя у неї не лишається години. Роздрукуйте картинку з Чирайлі та розфарбуйте її олівцями.

Весела Пінк Пай знову вирушає до «Сукрового палацу». Тут вона працює, розважає дітей, а ввечері вона влаштовує вечірку. Бажаєте брати участь у святі? Розфарбуйте Пінк, і вона обов’язково запросить вас до себе!

Розмальовка Мод Пай – сестра Пінкі та її повна протилежність. Мод любить усамітнення, вивчати каміння та читати книги про них. Розфарбуйте Мод Пай, щоб почути від неї багато цікавих історій про каміння.

Розмальовка Скутал щось знайшла – малюнок у чудовій якості. Він показує цікавий характер молодої школярки. Пегас Скуталу любити швидкість, спорт і Веселку Деш. Розфарбовуйте Скуталу гуашшю або гелієвими ручками.

Епл Блум – земна поні, розмальовка для дівчаток. Виберіть цей малюнок для творчості, якщо вам подобаються молоді мешканці Понівіля. Еппл Блум любить свою сім’ю, а разом із подругами завойовує нові відзнаки.

Розмальовка Сутінкова Іскорка – принцеса дружби демонструє головного персонажа сезону мультсеріалу My Little Pony під девізом: Дружба – це диво. Якщо ви цінуєте дружбу, обов’язково роздрукуйте та розфарбуйте Сутінкову Іскорку разом із друзями.

Світлячок – розмальовка дивовижного насекомого. Цей природний ліхтарик запалюється з настанням ночі, бо світлячки зазвичай літають разом, виходять цілі живі гірлянди. Розфарбуйте світлячку, яка поспішає до своїх друзів.

Працьовита бджілка – розмальовка з комахою, яка здавна створює дивовижні ласощі. А ви знаєте, яке воно? Правильно, мед! Роздрукуйте портрет маленької трудівниці та розфарбуйте його гуашшю.

Бабуся летить – розмальовка з непосидючим насекомим. Бабця весь день кружляє по луках та полях у пошуках їжі. За день вона зможе з’їсти до 50 мух. Розфарбуйте це дивовижне створення фломастером або фарбами.

Коник відпочиває — розмальовка із літнім сюжетом. Коник награвся з друзями і присів ненадовго на траву перевести дух. Скоро він знову вирушить подорожувати лугами та полями.

Гарна бабочка вилетів назустріч сонцю. Легко пурхає вона з квітки на квітку і радіє теплому літу. Збережіть або роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте разом із дітьми.

Ока муха – розмальовка для допитливих хлопців. Щоб вивчити, як виглядає муха, необов’язково ловити її. Роздрукуйте цю картинку, розгляньте її разом із дітьми та розфарбуйте.

Розмальовка Робітник мураха знайомити хлопців з витривалою і сильним насекомим. Мурахи здатні переносити вантажі в десятки разів більше за власну масу тіла. Розфарбуйте цю працьовиту насекому фарбами.

Сороконіжка поспішає у справах. Усі двадцять пар її ніжок злагоджено рухаються вперед. Поспішіть розфарбувати сороконіжку акварельними фарбами, поки вона не втекла з вашого листа.

Руда лисичка виглядає здобич. Поки вона сидить у засідці, вона може розповісти чимало цікавих історій про свої авантюри в обмін на те, що ви розфарбуєте лисицю у її улюбленого рудого кольору.

Вовченя ще занадто мало для полювання, але воно вже мріє стати ватажком великої зграї. Роздрукуйте або збережіть зображення сміливого дитинчати вовчиці і розфарбуйте вовченя гуашшю.

Маленьке ведмежа — розмальовка, де показано дитинча ведмедиці. Він народився глибокої зими в барлозі і ще нічого не знає про навколишній світ. Розфарбуйте ведмежа і розкажіть йому про те, чим зайнятися у лісі.

Розмальовка Колючий їжачок у чудовій якості. При роздруківці малюнку на аркуші зберігаються і чітко видно всі деталі зображення. Збережіть та розфарбуйте їжачка олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вухатий зайченя зачарує навіть дорослих. Милій зайчик проситиме притулок на кілька хвилин і розфарбувати йому мех, інакше злий волк знайде зайченя в лісі. Допоможете косому за допомогою фарб?

Соковите яблуко – великий детальний малюнок для дитячої творчості. Наливне яблуко нерідко служить чарівним предметом у казках та міфах. Розфарбуйте зрілий фрукт із листочком фарбами або олівцями.

Груша з гілочкою – розмальовка зі спелим та соковитим фруктом. Груша любить сонце, набуває у зрілому вигляді зеленого, червоного або жовто-оранжевого окрасу залежно від сорту та виду дерева.

Сокова морква багата на ефірні олії та витамини. За це її давно люблять люди. Морква розводили навіть давні греки. Без неї не буде повним і ваша колекція картинок із овочами!

Стиглий помідор з плодоніжкою – розмальовка для дітей у високій якості. Томат часто зустрічається у теплицях та містах країни. Це недарма: він не лише корисний, а й дуже смачний овоч.

Зелений огірок – картинка з циліндричним овочом у пухирцях. Огірок дозріває від квітки до готового до споживання за кілька днів. З розмальовками, де є огірок, зручно вивчати поняття циліндра, ліній та кола.

Сонечко знайшло ягідку і хоче поласувати їй. Бажаєте приєднатися? Тоді це розмальовка з милім сюжетом для вас! Запасайтеся фарбами чи фломастерами та пориньте у літній настрій!

Товста гусениця ще не знає, що скоро стане лялечкою, а потім і мініатюрною метеликом. Поки що гусениця любить пригощатися зеленими листочками та грітися на сонечку. Окраска призначена для дітей молодшого віку.

Маленька бабочка – розмальовка з крихітним метеликом, якого може забрати далеко незграбний порив вітру. А мініатюрна бабочка нічого не боїться і довіряє природі. Розфарбуйте це невелике насекоменя фломастерами або гуашшю.

Милий утро вирушив на прогулянку. Красуня не поспішає. Їй хочеться краще розглянути околиці. Бажаєте скласти рівлику компанію? Тоді розфарбуйте її олівцями чи фарбами.

Бджілка з медом – розмальовка невтомної мешканки бджолиного рою. У житті бджіл чимало праці, але вони ніколи не сумують. Ці комахи показують родичам, де багато квітів та нектару, за допомогою танцю.

Білочка та горішок – розмальовка для дітей молодшого віку. Великі деталі малюнку, чіткі лінії зображення та спільна творчість із батьками зроблять малювання улюбленим заняттям дитини.

Їжачок знайшов гриби і зараз віднесе їх на своїй спинці до свого житла. Так іголки на спині їжака допомагають йому не лише рятуватися від ворогів, а й запасати їжу на зиму. Бажаєте розфарбувати щасливого їжачка?

Заєць з морквою – розмальовка, де косою радіє можливості поласувати. Зайчик поділиться з тобою хрумкою морквою, якщо ти розфарбуєш його мех фарбами чи олівцями.

Корова жує траву – розмальовка з твариною з пучком трави у роті. Ці парнокопитні створіння люблять соковиту траву. Від того, яким буде раціон корови, залежить смак її молока.

Кішка з кошеням – розмальовка, яку оцінять і дівчата, і хлопчики. Чому зараз кішка навчити котенка? Може, розмотувати клубок? Дізнайтеся від кишки, поки будете розфарбовувати цих домашніх вихованців!

Милій крокодил – розмальовка у відмінній якості. При роздрукуванні всі деталі добре друкуються на папері. Крокодил став на задні лапи і дивуватиметься на молодого художника. Розфарбуйте його швидше!

Кінь і коня довго не розлучаються. Жеребята можуть стати на ноги майже відразу після народження і йдуть повсюди за мамою. Ось і зараз коня довірливо притискається до конячки. Розфарбуйте їх?

Мишка їсть мед – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. Дивіться, у медведя є горщик меду! Він з апетитом з’їдає ласощі. Розфарбовуйте ведмедика акуратно, щоб він не поперхнувся від лоскоту та сміху.

Ведмедик їсть сир і дуже задоволений своєю знахідкою. Розмальовка наочно представити дітям улюблені ласощі цього гризуна. Покажіть їм картинку, роздрукуйте та розфарбуйте ведмедика разом із ними.

Мавпа з бананом рада поласувати улюбленим фруктом. У непрохідних джунглях, де мавпа живе, бананів дуже багато. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте мешканку тропічних лісів фарбами чи олівцями.

Петя Півник – розмальовка для дитячої творчості. Півник повернувся у профіль і, схоже, знайшов зернята для своїх курчат та курочок. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого Петю.

Весела черепашка – розмальовка із чарівною земноводною твариною. Ось черепаха дослухалася: що це за гамір? А, то це ви поклали олівці або фарби на стіл, щоб розфарбувати цікаву черепашку!

Радісний слон – розмальовка, яка показує, що ці великі тварини рідко сумують. Та й навіщо це робити? Зараз слон потоваришує з вами, і ви розфарбуєте його яскравими квітами. Правильно?

Качка та її каченя – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку у відмінній якості. Нежна турбота та підтримка мами на перших уроках плавання допомагають каченяті повірити у свої сили.

Мила курча з цікавістю вдивляється в далечінь. Що помітив юне пташеня з комірцем? Розпитайте малюка, коли будете розфарбовувати курча олівцями або фарбами.

Собачка тримає кістку – розмальовка для дітей різного віку. На ній вірний друг людини удостоївся від господаря ласощів. А ви знаєте, навіщо собаки гризуть кістки? Так чистити свої зуби.

Дитяча пірамідка – розмальовка для допитливих малюків. Висока пірамідка з розширюються кільцями, на ній схожа на ялинку. Бажаєте надати іграшці колір? Несіть олівці!

Кукла неваляшка – розмальовка для знайомства з новою іграшкою. Незвичайна іграшка викликає інтерес до того, як вона улаштована. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть неваляшку.

Дитячий м’ячик – розмальовка для дитячої творчості із чорно-білим зображенням. Роздрукуйте зображення у форматі А4 або збережіть його та розфарбуйте улюблену іграшку у улюблених кольорах.

Маленька гойдалка – розмальовка з ще зовсім невеликою пташкою. Вона ніяк не зрозуміє, якого ж окраслення її пір’їни. Допоможіть точці вивчити кольори при розфарбовуванні її оперення фарбами чи олівцями.

Юла крутиться – розмальовка для хлопців будь-якого віку та їхніх батьків. Швидка і юрка дзига швидко заводиться, танцює і довго радує дітей. Розфарбуйте улюблену іграшку у яскравій кольоровій гамі фарбами.

Розмальовка Маленька Сутінкова Іскорка показує найкращу ученицю принцеси Селестії. Попереду на неї чекає багато пригод, а поки вона просить розфарбувати її, бо Іскорка щось наплутала в заклинаннях і втратила своє розмальовка.

Принцеса Селестія – розмальовка для шанувальників мультсеріалу про життя Понівіля. Без принцеси життя у всій Еквестрії завмерло б. Саме поні-алікорн Селестія виводить сонце над країною.

Таємнича Місячна Поні – розмальовка з грізною правителькою ночі. Вона керує місяцем, може насилати кошмари на поні або захищати від них уві сні. Розфарбуйте алікорну та сестру принцес Селестії фарбами.

Розмальовка Спайк – друг Іскорки для фанатів головної героїні мультсеріалу “Май Літл Поні”. Сутінкова Іскорка сама допомогла вилупитися маленькому драконові з яйця. Розфарбуйте нерозлучного друга Іскорки у фіолетових та зелених кольорах.

Пінк Пай йде на свято – розмальовка для дівчаток у відмінній якості. Пінк обожнює веселитися, і на вечірку хоче потрапити у кращому вигляді. Чи допоможете їй вбратися в яскраві фарби?

Поні Радуга танцює — і це не дивно! Веселка обожнює не лише змагатися у швидкості, а й веселитися із друзями. Збережіть або роздрукуйте зображення Радуги Деш у танці та розфарбуйте фломастерами.

Добра поні Флаттершай – розмальовка із найжаліснішою жінкою Еквестрії. Будиночок пегаса Флаттершай стоїть поруч із лісом, і щоранку вона годує тварин. Хочете послухати кумедні історії про них? Розфарбуйте Флаттершай зараз!

Розмальовка Епплджек – майстер частування, як і вся її сім’я. Разом вони почали вирощувати яблука після знайомства із принцесою Селестією. Розфарбуйте найчеснішу та найнадійнішу із сімейства Еппл у жовтій палітрі.

Красуня Раріті – розмальовка з однорогом та подругою Сутінкової Іскорки. Раріті – дуже щедра поні. Вона завжди рада допомогти навіть незнайомцю, і обов’язково поділитися і з вами чудовим настроєм.

Розмальовка Шайнінг Армор – брат Іскорки представляє єдиного друга Іскорки у дитинстві. Саме цей єдиноріг створивши захисне магічне поле над Кантерлотом та по праву став начальником міської варти. Розфарбуйте справжнього рыцаря Еквестрії гуашшю та пером.

Розмальовка Каденс – дружина Шайнінг Армора та ще один алікорн імперії. Вона так любить чоловіка, що їх магії поєднуються і рятують ціле місто від навали перевертнів. Роздрукуйте або збережіть зображення Каденс та розфарбуйте разом із друзями.

Іскорка з подругами — розмальовка із найяскравішими персонажами історії про поні. Веселка Деш та Епплджек завжди поруч, коли Сутінковій Іскорці потрібна підтримка та супутники у подорожах.

Розмальовка Каденс у сукні, яку вона одягла на весілля з Шайнінгом Армором. Особливою силою Каденс є вміння примиряти поні та дарувати любов, тому вона стане чудовою опорою начальнику варти Кантерлоту.

Поні навчаються магії – розмальовка зі звичайним заняттям юних учениць школи Понівіля. Скуталу і Крихітка Бель захоплено слухають своїх наставників. Розфарбуйте подруг у їх улюблені кольори фарбами.

Іскорка доглядає малюків. Схоже, їй подобається спостерігати за їхніми витівками та забавами. Приєднуйтесь до веселої компанії та розфарбуйте акорелю або гуашшю, що гарцює Іскорку.

Розмальовка Друзі поні із мультиплікаційного серіалу My Little Pony. Сутінкова Іскорка, яка вже стала алікорном, разом з Епплджек та Пінкі Пай готові до нових пригод.

Чарівна квіточка схожа на тюльпан, але не обманюйтесь! Він може більше, ніж просто прикрасити вашу оселю. Якщо ви розфарбуєте квітку олівцями або фарбами, вона подарує вам гарний настрій.

Чарівна ромашка – розмальовка з дивовижним квіткою. Вона не лише прикрашає поля та сади, а й уміє лікувати людей. Попросіть дорослих розповісти, чим корисна ромашка, поки будете розфарбовувати квітку.

Дзвіночки – розмальовка із польовими квітами. Вони дивують не лише гарними лепестками, а й запам’ятовуються і формою суцвіття. Розкажіть про особливості виду дзвіночків дітям та запропонуйте їм розфарбувати цей квіток.

Квітка з листочками – розмальовка для дівчаток. Під час друкування зображення чітко видно всі лінії зображення. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її фарбами разом із друзями.

Розмальовка Красивий квіточка представляє світ тендітної рослини. Квітка довірливо повернула голівку назустріч лучам сонця. Розфарбуйте квітку в теплі тони, щоб вона швидше зігрілася після ночної прохолоди.

Розмальовка Полі – головний робокар у широкій роздільній здатності. Герой мультсеріалу про машини-роботи представляє сили поліції. Він координує роботу всієї команди. Вам подобається Полі? Тоді розфарбуйте його.

Вертоліт Хеллі летить на допомогу друзям. Він завжди радий допомогти та підбадьорити мешканців улюбленого містечка. При розмальовуванні пам’ятайте, що Хеллі – вертоліт світло-зеленого кольору з білим оздобленням.

Прибиральник Кліні – працьова машина. Вона має сором’язливий характер, іноді надмірна терплячість призводить до непорозумінь. Прослідкуйте, щоб з Кліні все було добре хоча б п’ять хвилин, поки ви її прикрашаєте.

Диспетчер Джин – єдиний чоловік в історії про робокара Полі та його команду. Дівчинка не розлучається з навушниками та мікрофоном, щоб будь-якої миті устигнути прийняти визов. Розфарбуйте вбрання Джин у бордових відтінках.

Листоноша Пості — молодий автомобіль, який розносить пошту. Може, він приніс вам листівку? Дізнайтесь про це у Пості. Тільки пустун не погоджується розповісти про послання, поки ви його не розфарбуєте.

Розмальовка Містер Масті представляє поважного громадянина міста. Він користується повагою мешканців та виховує внуку. А вам подобається шляпа містера Масті? Який колір її розфарбували б?

Розмальовка Міні – внука містера Масті. Зображення молодої машинки з бантиком сподобається дівчатам. Міні ще не знає всіх правил. Придивіться за крихтою Міні, поки її дідусь занять!

Таксі Кеп – ще один цікавий персонаж міста машинок. Кеп нерідко зустрічає Полі та його друзів. Він завжди не проти побалакати. Упевніться в цьому, поки будете розфарбовувати кепа фарбами або фломастерами.

Екскаватор Пок – єдиний мешканець Брумстауна, який не вміє розмовляти. Зате ця машина чудово малює, коли він не зайнятий роботою у будівельній бригаді містера Білдера.

Самоскид Дампу – розмальовка із вантажівкою середніх розмірів із Брумстауна. Дампу працює під керівництвом містера Білдера у будівельній бригаді. Роздрукуйте зображення цього персонажа та розфарбуйте разом із друзями.

Каток Макс – розмальовка з потужною машиною зі будівельної команди містера Білдера. Він відповідально ставиться до своєї роботи та любити грати у вільний час зі своїми друзями. Розфарбуйте Макса олівцями чи фарбами.

Окрас для дівчаток та хлопчиків Ембер їде лікувати. Машина швидкої допомоги із команди рятувальників чарівна у вигляді машинки та робота. Вона виконана в рожевих та білих фарбах, а на крыші у неї – милий бант.

При роздруковуванні розмальовка всі деталі добре видно. Пожежний Рой поспішає на пожежу. Осторонь! Ви готові допомогти добродушному та сильному робокару? Тоді розфарбуйте його в червоний колір, щоб він був помітний здалеку.

Полі перетворився на робота — розмальовка у відмінній якості. Головний робокар Брумстауна поспішає на допомогу, і для цього йому знадобилося змінити вигляд. Розфарбуйте полі фломастерами чи олівцями.

Розмальовка Хеллі збирається летіти – не в його характері сидіти на місці! Вертоліт попереджає про те, що стояти поруч із ним під час зльоту небезпечно. Пам’ятаєте слова непосиди Хеллі!

Розмальовка Тягач Спукі – ще один мешканець Брумстауна, де всі машини цінують одна одну. Він готовий прийти на допомогу будь-якої миті. За чуйність та силу Спукі поважає вся команда роботів-рятувальників.

Веселий крокодил радіє в погожий день. Коли сонце яскраво світить і співають пташки, крокодилу теж радісно. Роздрукуйте портрет веселого крокодила та розфарбуйте його фломастерами.

Левеня гарчить. Тихо, джунглі! Новий цар звірів подає голос. Чи буде він справедливим правителем? Напевно! Його батько шанобливо стежити за вихованням спадкоємця, а мати приносить йому їжу.

Маленьке слоненя дивується: куди ж поділися його батьки? Сфарбуйте замішання малюка добрими словами і клацніть слоненя олівцями або кистями з фарбами.

Маленька зебра гуляє – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Ця конячка живе у великому стаді, грає разом з іншими зебрами і завжди слухає маму.

Милий жираф – ще зовсім крихта на окрасі. Він любить пустувати з друзями, ходити зі своєю сім’єю на водопій і дивитися, як його мама зриває для нього листочки з самої верхівки дерева.

Маленький попугай уже великий артист. Він любить бути у центрі уваги. Для цього він навчився говорити та співати чужими голосами, а ще папужці подобається танцювати. Розфарбуйте маленького попугая гуашшю або фарбами.

Милий бегемотик захоплено спостерігає за чимось праворуч, хоча намагається не подавати виду. Але на мордочці крихітного бегемота написано цікавість! Він напевно побачивши, як неподалік пустують мавпи.

Маленький гепард сів на задні лапи. Він знає, що незабаром йому належить зайняти місце найшвидшого хижака африканської савані. Поки ж він просто милується красою рідного місця – розфарбуйте його швидше!

Маленьке індічко досліджує рідне подвір’я. Тут живе його сім’я, а ось там, трохи далі, сім’я тітки Качки. Він уже потоваришував із кількома гойдалками і ввечері розповісти про цього маму.

Козеня скаче – розмальовка із сюжетом безтурботного детства дитинчати козі. Козенятко подобається перестрибувати через каміння, калюжі, яри та просто скакати по лузі. Розфарбуйте кумедного козеня олівцями або фарбами.

Милій щеня вибирає собі вірного друга. Він обіцяє, що сам ніколи товариша не підведе. Добрий малюк буде радий, якщо ви з ним потоваришуєте і розфарбуєте його олівцями або фарбами.

Маленька конячка біжить по полях та доріжках, з легкістю скаче через яри, а зараз шукає собі веселого супутника. Хочете вирушити з конячкою у подорож? Розфарбуйте її за прикладом.

Милі овець не сидить на місці. Пухнаста красуня вирушає у подорож. Ні холод, ні спека її не лякають. Тільки вівці хочеться мати гарне вбрання. Розфарбуйте овечку фарбами за наведеним нижче прикладом?

Рогата корівка – розмальовка з великою представницею обійстя. Та ще й із рогами! Але корівку боятися не варто. Вона мирно пасеться на цибулях і двічі на день дає людям парного молока.

Розмальовка Кошеня зачарує і малюків, і дорослих. Роздрукуйте або збережіть картинку і прикрасьте чарівне кошеня за прикладом гуашшю або фломастерами.

Маленький півник уже бере уроки співу. Вскоре він, як і його тато, буде будити всіх ранком гучним «Кукареку!». Поки ж півник доглядає своїх пір’їнок і хоче, щоб їх яскраво розфарбували.

Маленький кролик гратися неподалік своєї нірки. Далеко ходити йому ще не дозволяє мати. Вона розповіла кролику, що в лісі живе сірий волк і що цього хижака боїться навіть тато.

Маленький курча сміливо вирушив один вивчати подвір’я, як тільки вилупився з яйця. Поки лупляться інші його брати і сестри, курча не стало. Розфарбуйте юного сміливця фарбами і придивіться до нього.

Маленький порося — цікавий і шановний малюк. Він може годинами спостерігати за метеликами на лузі або за хмарами на небі. Порося сидить нерухомо доти, доки мама не покличе його до обіду.

Каченя махає – розмальовка з привітним дитинчатим гойдалкою. Він вирушив на прогулянку двором і помітив вас. Чим не гойдалка вирішила привітатися. А ви ніколи не забуваєте про перші правила етикету?

Грайливий дельфін – розмальовка з одним із найпопулярніших серед людей млекопитаючих морських глибин. Дельфінам подобається слідувати за кораблями, вони легко навчаються і зазвичай добре розташовані до людей.

Веселий краб гратися у воді. Одному грати нудно, приєднуйтесь до краба! Захопіть із собою фарби, щоб створити для краба власне чарівне царство одним помахом кисті.

Розмальовка представляє дітям ще одну тварину, граціозну у воді та незграбну на суші. Морж із бивнями влаштувався відпочити на своєму лежбіщі. Він лежатиме довго, тому ви зможете не поспішати при його розфарбовуванні.

Пінгвін йде на риболовлю – розмальовку, яка розповідає про раціон цих дивовижних птахів. На суші і по льоду пінгвін пересувається неквапливо, а ось у воді він перетворюється на граціозного плавця.

Кит пускає фонтанчик – розмальовка для наймолодших художників. Це величезна тварина, хоч і живе у воді, дихає повітрям, а лишню воду вихлюпує через спеціальний клапан на спині.

Медуза у воді граційно пересувається. Завдяки цьому зображенню ви зможете познайомити хлопців із подробицями будови тіла медузі, а потім разом розфарбувати картинку.

Морський коник пливе. Вона є унікальним підводним мешканцем. Морський коник став героєм багатьох мультфільмів як скакун морського царя, але цей хижак пересувається дуже повільно.

Зубаста акула сьогодні не є небезпечною. Вона прокинулася в гарному настрої і вирішила з кимось подружитися. Може, з вами? Просто клацніть їй боки кисточкою та фарбами чи олівцями.

Маленький китень вирушив у свою першу самостійну подорож. Він спливає на поверхню води і спостерігає за кораблями вдалині і за тим, як пливе блискуча велика жовта риба на небі.

Дельфінчик – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. При роздрукуванні зображення маленького дельфіна повністю займає лист формату А4 та зберігає чіткість ліній.

Маленька медуза бавиться у воді. Її оточують друзі, але у разі небезпеки вона готова себе захистити. На її щупальцях є спеціальні захисні присоски. Розфарбуйте юну модницю гуашшю та пером.

Маленький крабик уже навчився ходити боком, шукати їжу та чіплятися клешнями за те, що йому цікаво. Сміливий малюк не боїться і ворогів, але пам’ятає уроки мами, що даремно ризикувати собою не варто.

Маленький морський коник — розмальовка із хижим мешканцем моря. Ця істота знаходиться на межі вимирання та охороняється по всьому світу. Щоб помилуватися морським коником поблизу, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте.

Маленька рибка – розмальовка із забавною рибкою для дитячої творчості. Вона пливе вперед і ще не знає, що ви звернули на неї увагу. У які фарби та відтінки ви розфарбуєте крихітну рибку?

Маленька морська зірка з подивом оглядає все навколо. Море, де вона народилася, таке велике! Щодня тут відбуваються разючі події і поряд з малюком пропливають дивовижні створіння!

Маленький восьминіг ще недавно з’явився на світ. Він уражається всьому навколо, захоплюється спритністю та швидкістю рибок. Багато хто з них живе неподалік маленького осьминога.

Кольорові олівці у склянці розгубили свої кольори та відтінки. Допоможіть їм знову знайти свій звичний вигляд і повернутися до улюбленої роботи. Розфарбуйте олівці та їх грані акварелью або гуашшю.

Навушники — Розмальовка пристрою для прослуховування музики та інших аудіо файлів. Великі та помітні вони привернути увагу кожного поціновувача приладів у стилі ретро. Розфарбуйте навушники у традиційні темні відтінки або яскраві кольори.

Розмальовка Конструктор та кубики представляє одні з перших іграшок кожного дитини. Цей будівельний матеріал призван розвинути дрібну моторику дітей, їх уяву та координацію рухів.

Маленька неваляшка трохи засумувала. Із нею давно ніхто не грав. Може ви виправите ситуацію і розвеселіть милу іграшку? Роздрукуйте зображення неваляшки та розфарбуйте у яскраві кольори та відтінки.

Розмальовка Триколісний велосипед знайомити із першим самостійним транспортом дитини. На нього сідають дівчата і хлопчики спочатку з побоюванням, але потім триколісний велосипед стає їхнім найкращим другом.

Розмальовка Будильник допоможе познайомити хлопців із поняттям часу, показати їм, як і куди рухаються стрілки. Розкажіть дітям, що таке хвилини та години, а потім разом із ними розфарбуйте будильник.

Вітрячок на паличці бавити собою не лише дітей, а й дорослих. Схожий на маленьку барвисту переносну млинку він живо кружляє лопатями на вітрі. Роздрукуйте та розфарбуйте іграшку у яскраві кольори.

Дитячий самокат забутий у кутку заради санок та лиж. Поки молодий господар катається з гірки, не дайте самокату занудьгувати. Як? Наприклад, прикрасьте деталі іграшки фломастером або гуашшю.

Розмальовка Великий соняшник є рослиною, яка стала найвідданішим шанувальником сонця. Соняшник жадібно ловить його лучі, наслідує його форму і щедро ділиться з людьми і птахами своїми насінням.

Розмальовка Шапка з бубоном пропонує розфарбувати найнеобхіднішу зиму річ. Разом з рукавичками, шарфом, курткою та валянками шапки зберігають тепло нашого тіла і не дають нам замерзнути та застудитися.

Морж на льоду — розмальовка із зображенням суворого краю, де живуть великі тварини. Щоб вижити тут, потрібно бути чудовим плавцем, удачливим охотником та сміливим захисником своєї сім’ї.

Дельфін плаває з рибами – розмальовка з етюдом із підводного світу. Вона зацікавить дітей середнього та старшого віку. Запропонуйте їм разом розфарбувати зображення олівцями або фарбами.

Морський коник та його друзі безтурботно подорожують морською глибиною. Це розмальовка познайомить хлопців із мешканцями моря. Деякі їх ніколи не спливають близько до поверхні води.

Морська черепаха пливе — розмальовка черепашки, що вивчає підводний світ. Вона вже знайшла собі подругу, і вони разом мандрують морем. Розфарбуйте черепах та коралі олівцями або фарбами.

Медуза плаває в морі — розмальовка із напівпрозорою мешканкою моря. Вона майже повністю складається із води. Медузі не потрібна кров та мозок, зате ця істота може смертельно поранити і людину.

Веселий восьминіг – розмальовка для дітей молодшого та середнього віку. З цим жителем підводного світу не нудьгуєш! Він любить грати в доганяння, любити кружляти до упаду і заводити нових друзів.

Пінгвіненя та його мати подорожують на крижинці. Їм не страшна холодна вода. Маму захищають підшкірний жир, маленький дитинча — густий пух. Розфарбуйте дружну сім’ю гуашшю та пером.

Схил плаває з рибами – розмальовка з етюдом мирного життя на глибині моря. Великий плоский скат укриває маленьких рибок під своїм тулубом від хижаків, а вони на дяку за це не дають йому занудьгувати.

Риби плавають біля моря – розмальовка, де великі та маленькі рибки плавають серед водорослей. Тут вони можуть знайти собі корм та сховатися від підводних хижаків. Роздрукуйте та розфарбуйте милі рибки фарбами.

Кит плаває в морі – розмальовка з морським млекопитачем, яке здалеку можна попутати з островом. Такий він великий! Кита можна відрізнити від ділянки суші за його фонтаном з дихала та швидкого пересування по воді.

Акулі плавають біля моря. Компанія морського коніка не випадкова. Він теж хижак, хоч і не може похвалитися великими розмірами. Розфарбуйте фарбами чи олівцями цю дружну зграю у пошуках видобутку.

Веселі рибки – розмальовка для хлопців, які люблять досліджувати підводні глибини. Рибки зібралися дружною зграйкою, щоби потішитися. Разом вони не бояться жодних хижаків.

Розмальовка Морська зірочка в морі для дітей молодшого та середнього віку. Крихітка зірочка зачарована красою підводного світу і мріє потоваришувати з восьминогом та рибками.

Рибки серед водорослей — розмальовка із найпоширенішими мешканками морів, океанів та акваріумів, рибками. Рибки часто ховаються від хижаків у водорослях. Розфарбуйте рибок фарбами чи олівцями разом із друзями.

Рибка та її друзі мешкають у глибинах моря. Тут багато водорослей, коралів, раковин із перлинами та затонулих кораблів. Досліджуйте світ, де живуть великі та маленькі рибки, разом із цим розфарбуванням.

Рак повзе дном. Над ним пропливає знайомий скат і стайка рибок. Як ввічливі сусіди вони завжди вітають одне одного. Розфарбуйте цих поштивих морських мешканців олівцями чи фарбами.

Розмальовка Цуценята на дошці представляє розваги Щенячого патруля у рідкісні хвилини відпочинку. Схоже, чотирилапі рятувальники впіймали хвилю. Розфарбуйте для них цю мить особливо яскраво.

Розмальовка Маршал не скейт представляє улюбленого героя багатьох хлопців із мультфільму «Щенячий патруль». Це цуценя полягає у рятувальній команді Райдера, а у вільний час любити займатися спортом.

Гонщик грає в м’яч – розмальовка для шанувальників цуценя із рятувальної команди хлопчика Райдера. Гонщик любить свою роботу, у вільний час ганяє м’яч. Він мріє стати відомим футболістом.

Кріпання на скейте – розмальовка з чарівним цуценям з команди Щенячого патруля. У рятувальних операціях Кріпіш зазвичай ріє ями, використовує будівельні матеріали та маніпулятор.

Скай вирішила позазмагати – розмальовка з улюбленим дозвіллям милої рятівниці з команди Райдера. Щеня у рятувальних цілях зазвичай летить на планері, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду.

Зума поспішає на допомогу — розмальовка із ще одним цуценям із мультсеріалу про рятувальну команду Райдера. Зума — відмінний плавець і наносить потерпілих на сушу, коли це необхідно.

Розмальовка знайомити з Роккі, який кудись поспішає разом із рюкзаком своїх унікальних інструментів. Спеціалізація цього цуценя в команді пов’язана з механікою, ремонтом та створенням нових приладів.

Розмальовка Кріпака відпочиває і плаває на колі у чудовій якості. Члени команди Щенячого патруля вміють не лише злагоджено працювати, а й відпочивати. А відпочинок на воді чудово зміцнює м’язи.

Маршал навчається плавати та використовує коло. Кому, як не рятувальнику, знати, що новачка на воді чекає чимало небезпек? Цуценя вирішило навчитися плаванню, щоб при нагоді допомогти Зумі.

Розмальовка Роккі у стрибку відмінної якості. Роздрукуйте картинку для своїх дітей, якщо вони фанати цього цуценя, та запропонуйте їм розфарбувати улюбленого героя «Щанячого патруля» фарбами чи олівцями.

Зума гризе кісточку — розмальовка для дітей із героєм із «Щенячого патруля». Якби щеня харчувалося неправильно, то воно навряд чи стало відмінним рятувальником. Розфарбуйте відважного рятувальника з його улюбленим ласощами.

Мілій Кріпака — розмальовка цуценя зі «Щунячого патруля». Він сильний і кумедний, як усякий бульдог. Потоваришувати із ним просто. Тільки розфарбуйте кріплення фарбами чи олівцями.

Гонщик щось унюхав – розмальовка, яка показує таланти одного із цуценят Райдера. Гонщик виконує у команді функції поліцейського. Він може взяти навіть найслабший слід.

Гонщик пливе на дошці – розмальовка із цуценям із патруля на відпочинку. Активні види спорту подобаються всій команді рятувальників на чолі з Райдером. Одні люблять кататися на скейті, інші – борознити хвилі на дошці, як Гонщик.

Скай летить на крилах — розмальовка із цуценям Щенячого патруля за роботою. Скай планує на висоті, щоб потрапити туди, де терміново потрібна її допомога. Розфарбуйте чарівну Скай фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Маршал та Роккі показує двох нерозлучних друзів. Вони люблять грати разом, коли в рідному містечку та його околицях все спокійно. Сьогодні випав саме такий день.

Розмальовка Смачне яблуко в оптимальній якості друкується для молодих авторів на аркуші формату А4. Фрукт за літо налився соками і наситився сонцем. Бажаєте спробувати таке ж ласе яблуко?

Маленька груша представляє соковий фрукт. Груша вже визріла і розлучилася з рідним деревом. Супроводжувати малюкові вирушили зелений листок і нянюшка груші – плодоніжка.

Вишенька з листочком і плодоніжкою виросла у зрілу та соковиту ягоду. Їй уже надходили запрошення прикрасити собою торт, варення чи компот, але вишня мріє оселитися у вашій колекції малюнків.

Розмальовка Слива з листочком є ​​соковитим фруктом під тонкою шкіркою темних або світлих відтінків. Цей злив – модниця. Помилуйте на її розкішну зачіску! У неї високий хвіст із листка та плодоніжки.

Жовтий лимон – дивовижний фрукт. Він змушує нас морщитись від кислого смаку, але зміцнює наше здоров’я та піднімає настрій. Візьміть фарби і змахніть своєю чарівною кистью, щоб розфарбувати цей цитрус.

Полуниця на кущі – розмальовка з невисокою рослиною, яка дарує нам справжній смак літа разом зі своєю сестрою, земляничкою. На цьому кущіку визривають дві ягоди. Щоб вони стали зрілими, розфарбуйте у червоний колір.

Розмальовка Стиглий арбуз допоможе у невимушеній ігровій формі вивчити поняття кола. Поздовжні смужки на великій ягоді навчатимуть хлопців проводити плавні лінії. Запропонуйте дітям розфарбувати цей арбуз фарбами та олівцями.

Очищення банан – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. З цією картинкою ви зможете наочно показати складові банана. Розкажіть їм, що під щільною шкуркою сховалася солодка м’якоть із насінням.

Розмальовка Великий білий гриб демонструє найшанованіший гриб нашої країни. Його люблять за поживність, великі розміри та можливість приготувати з білого гриба різноманітні страви.

Розмальовка Жовта Лисичка репрезентує «королеву лісу». Страви з лисичкою вважаються делікатесами в Європі, в Америці їм присвячують кулінарний фестиваль. Роздрукуйте або збережіть гарний гриб та розфарбуйте картинку за прикладом.

Сироїжка – розмальовка з грибами, серед яких є їстівні та неістівні види. Ці гриби з хвилястою шляпкою з’являються рано. З ними готують тушковані овочі, самостійні страви з грибами в сметані, а ще із сироїжками готують відбивні.

Гриб підберезник – розмальовка з цікавим мешканцем лісу. Він росте серед беріз, рідниться з білим грибом. Підберезник корисний не лише у свіжому, а й у сушеному вигляді, а ось бульйони з ним не готують. Гриб дуже темніє від довгого варення. Розфарбуйте підберезник і дізнайтесь, якого кольору цей гриб.

Опеньок на пні — розмальовка із грибом, який не любить бути на самоті. Роздрукуйте або збережіть картинку з опеньком і потоваришуйте з грибком, поки його розфарбовуватимете фарбами.

Подосиновик — розмальовка з грибом, який ще називають «червоноголовиком». Подосиновики допомагають виводити з організму шкідливі речовини. Роздрукуйте зображення цього гриба, познайомте з ним хлопців та запропонуйте розфарбувати подосиновик за прикладом.

Розмальовка Бліда поганка представляє ще один різновид мухоморів. Цей гриб дуже небезпечний. Шкода людині завдати також міцелій, суперечки та сік блідої поганки. Розфарбуйте цей гриб та запам’ятайте, як він виглядає.

Плямистий мухомор — розмальовка із найкрасивішим грибом наших лісів. На жаль, їсти його не можна. Мухомор отруйний, але він допомагає створювати ліки і навіть позбутися насекомих біля будинку. Розфарбуйте мухомор у червоний колір фломастерами чи фарбами.

Гуси гуляють — розмальовка, яка показує свійських птахів на прогулянці. Все літо щодня вони вирушають до найближчого водоймища, щоб поплавати і поскубти молоду траву біля пруда. Розфарбуйте гусей, поки вони гріються на сонечку!

Індик на сонці розпушив пір’я. Він уважно оглядає рідне подвір’я, як генерал, а його червона борідка надає індику великої ваги. Розфарбуйте цю величну птицю фарбами або олівцями.

Козлик знайшов капусту – розмальовка з домашньою твариною, яка має особливий характер. Козлик не може утриматися від пошуків улюблених ласощів, і поки пані немає вдома, він заблукав у місто, де зріють капустяні качани.

Корова на лузі – розмальовка мирної життя домашніх тварин. Щоб зайняти дітей і настроїти їх на спокійні ігри, запропонуйте їм розфарбувати цю корівку олівцями або фарбами.

Кішка на вікні – розмальовка, де домашня красуня гріється на сонечку і спостерігає за дорогою до дому. Незабаром зі школи прибіжить маленька пані у смішних бантиках і гратиметься з кішечкою. Розфарбуйте милу кішечку.

Кролики їдять моркву – розмальовка із задоволеними звірами. Два кролики знайшли хрумкий коренеплід і вирішили поділити моркву порівну. Вони ще довго згадуватимуть смак улюбленого ласощів! Розфарбуйте милих звірят, доки вони не втекли.

Розмальовка Курочка з курчатами представляє ще одну турботливу маму серед птахів. Курка вивела своїх дитинчат не просто погуляти. Вона показує малюкам, як шукати собі корм та захопити його дзьобом. Розфарбуйте курочку та її курчат!

Конячка на березі — розмальовка, де тварина грається біля самої води. Солнце яскраво світить і зігріває землю так, що коні стало жарко. Чи не година швидкого скакуна викупатися у річці?

Розмальовка Ведмедики знайшли сир у чудовій якості. Три подружки виявили у коморі велику головку улюбленого ласощів. Зараз вони покличуть всю свою мишачу сім’ю та влаштують свято.

Барани пасуться на лузі – розмальовка для дитячої творчості у відмінній якості. Баранці мирно блукають поряд з другом на пасовищі і жують траву. Роздрукуйте зображення і розфарбуйте круторігих тварин олівцями або фарбами.

Рибки плавають в акваріумі – розмальовка із привабливими домашніми улюбленцями. Одним своїм виглядом акваріумні рибки прикрашають найскромнішу оселю і налаштовують людей на спокійний лад.

Собака біля будки радіє теплому літньому дню. Поруч із її маленьким будиночком стоїть миска з водою, а незабаром господар принесе собачці кісточку. Схоже, день видався просто чудовим! Розфарбуйте собачку фарбами та зробіть її ще яскравішим.

Свинки бігають по двору – розмальовка, де домашні тварини радіють нагоди попустувати на сонці. Свинки вісь-ось втечуть з листочка – устигніть розфарбувати цих шибеників фарбами чи фломастерами!

Качка та її дитинча прийшли на купання. Водойма розташувалася неподалік рідного подвір’я, і ​​утят уже тут бували. Найсміливіше каченя вже хитається на хвилях. Розфарбуйте дружню батьківщину фарбами чи олівцями.

Черепаха гріється на сонці — розмальовка із земноводною твариною, яка вибралася на берег. Тут вона влаштується в улюбленому місці пляжу і довго загорятиме. Черепаха не звикла поспішати.

Розмальовка Папуга на кораблі представляє найромантичнішу «професію» цієї птиці. Попугаї нерідко супроводжували піратів у їх мандрівках. Які секрети вже дізнався цей пернатий друг, розпитайте при розмальовці його пір’їнок.

Полосастий кіт стане другом молодого художника. Доброзичливий звір вже носитиме ошейник з жетоном, на якому ви зможете написати своє ім’я. Розфарбуйте свого нового вихованця фарбами чи олівцями.

Рибка малюк у морі ще ні з ким незнайома. Вона народилася кілька днів тому і не встигла мати друзів. Може, ви станете першим товаришем маленької рибки та розфарбуєте її?

Іграшковий м’ячик – розмальовка зі смугастою іграшкою. Разом з цим розфарбуванням ви зможете наочно познайомити хлопців із формою кулі та запропонувати їм розфарбувати м’яч у улюблені кольори.

Іграшка дзіґа притулила на правому боці. Вона довго грала з малюком та устала. Заводний дзига, як ще іноді називають юлу, трохи передихне, і буде знову готовий до гри. Роздрукуйте або збережіть юлу та розфарбуйте її фарбами чи фломастерами.

Маленька совушка – розмальовка у стилі дитячої іграшки. Великі очі з трьома парами повік спрямовані вперед. Схоже, що сова помітила здобич. Вона ось-ось спалахне з гілки. Встигніть її розфарбувати олівцями чи фарбами!

Торт зі свічками. Двоярусний твір пекарського мистецтва з п’ятьма свічками чекає на іменинника та його гостей. Свічки ось-ось догоряти. Устигніть розфарбувати торт, доки його не з’їли, та покажіть своїм друзям.

Зонтик під дощем – розмальовка аксесуара з давньою історією. Спершу зонтик оберігав людину від палючого сонця, а потім став кращим помічником від намокання під дощем. Розфарбуйте зонтик яскравими фарбами, щоб не було нудно гуляти у похмуру погоду.

Розмальовка Кукла з бантиками для дівчаток. Чарівна іграшка сидить і спостерігає за чимось праворуч. Потоваришуйте з малюком, і лялечка розповісти вам багато цікавих історій із життя іграшок.

Каша з полуницею – розмальовка для маленьких гурманів. Звичайна ранкова порція каші стане справжнім ласощом для дітей, якщо прикрасити її полуницею. Згодні? Тоді розфарбуйте картинку та покажіть її мамі та бабусі!

Розмальовка Двоповерховий будиночок із черепичною крышею зачарує юних мрійників. Запропонуйте розфарбувати милу будівлю на два поверхи хлопчикам та дівчаткам олівцями чи фарбами.

Два повітряні кульки піднімаються вгору і вирушають у далеку подорож. Як ви вважаєте, скільком людям вони піднімуть настрій, якщо розфарбувати кульки фарбами у яскраві кольори?

Гарне яблуко з плодоніжкою та великим листом щойно покинуло рідну яблуню. Розфарбуйте соковий фрукт у теплі кольори та відтінки: світло-зеленими, червоними чи жовтими фарбами та олівцями.

Мишка клишоногий – розмальовка з господарем лісу на прогулянці. Ведмідь неквапливо крокує своїми володіннями. З ним здоровається і білочка, і сірий волк. Всі навкруги знають, що медведь справедливо правити лісовою частинкою.

Їжачок щось знайшов — розмальовка із запасливим лісовим звірком. Їжак поспішає до поміченої ним галявини з грибами та ягодами. Вони такі смачні та ситні! Буде чим зимою їжачку підкріпитися!

Вухатий заєць — цікава і небезпечна тварина. Це звірятко знає: якщо зазиватись, волк чи лисиця одразу ж схоплять його. Зайчик і при знайомстві з вами уважно оглядається на всі боки. Розфарбуйте зайця фарбами чи олівцями.

Білка знайшла насіння – буде чим підкріпитися в холоді їй і маленьким більчатам! Скоріше треба віднести його до рідного дупло. Розфарбуйте білочку гуашшю, поки вона захоплено розглядає свою знахідку.

Гарний волк стоїть на посту та охороняє спокій рідної зграї. Він завжди напоготові і зараз оглядає правий бік лісу. Поки що все спокійно, і молодий хижак цьому радіє. Розфарбуйте цього вовка олівцями чи фарбами.

Хитра лисиця – розмальовка, де лісова красуня озирається назад, щоби попрощатися з друзями. Вже за хвилину мошенниця сховається у лісовій гущавині і помітить свої сліди пишним хвостом. Розфарбуйте лисицю у яскраві кольори!

Розмальовка Лось з великими рогами – картинка з парнокопитною твариною. Лось швидко мчить по луках та лісах, живиться молодими гілками дерев. Самець лося відрізняється від самки важкими рогами. Розфарбуйте лося та його красиві великі роги!

Розмальовка Дикий кабан представляє люту тварину. Якщо порушити межі кабана, або потривожити цього звіра, він може напасти і людину. Сьогодні кабан налаштований по-дружньому до людей, і ви можете розфарбувати його олівцями.

Слониха і слоненя – розмальовка, де видно турбота цих великих тварин про свою сім’ю. Ці істоти довго виношують дитинчат, а потім трепетно ​​оберігають їх від будь-якої опасности. Роздрукуйте та розфарбуйте хитливу картинку із життя слонів.

Розмальовка Великий носоріг нагадує про спекотне літо. Цей звір живе в теплих країнах і хоче селитися неподалік води, щоб можна було напитися і освіжитися в будь-який момент. Розфарбуйте носорога олівцями чи фарбами.

Окраслення Білий ведмідь знайомити нас з дивовижним звіром. Він живе біля суворого краю. Щоб вижити тут, медведик навчився дрейфувати на крижинах, чудово і довго плавати і швидко запасати жир перед сплячкою.

Лисиця в лісі знає шкірну стежку. Вона і зараз вийшла на одну з доріжок і сіла відпочити перед полюванням. Розфарбуйте портрет мошенництва фарбами, адже її рудий мех має бути яскравим вбранням для лисички!

Лев у савані, як і скрізь, грізний, але справедливий звір. Недарма до нього за порадою скачуть мавпи, йдуть жирафи та носороги! Прислухайтеся і ви до порад царя звірів, поки розфарбовуватимете його.

Крокодил виліз із води — розмальовка із небезпечним хижаком, котрий любить годиною позазмагати на сонці. Будьте обережні під час розфарбовування крокодила! Зуби в нього дуже гострі, і він бігає швидко!

Коала їсть листочки на землі. Вона робить це рідко, але щоб ви її розфарбували гуашшю та олівцями, вирішивши ненадовго спуститися з евкаліпту. Поспішайте! Коала вісь-ось втече на сусіднє дерево!

Окраса Пітон показує нам епізод із життя джунглів. Сильна і довга змія завмерла в очікуванні добутку на гілці. Ще трохи – і пітон зробить стрибок прямо на свою жертву!

Кенгуру з дитинча довго пов’язані один з одним. Після народження малюка світ дбайлива мама поміщає його у спеціальну сумку. Там кенгурятко подорожує із мамою ще майже рік.

Жираф на водопої завжди спочатку перевіряє, чи не ховається у воді хижак. Після цього він опускається навколішки, щоби напитися. З висоти свого зростання жирафу просто не дістати до струмка!

Велика горила щось помітила вдалині. Вона ще не вирішила, що робити в цій ситуації їй. Роздрукуйте зображення горили і послухайте її розповідь про те, що вона побачила перед собою, поки будете розфарбовувати її.

Вовк на відпочинку – рідкісне видовище. Сірий хижак довго шукає потрібний видобуток у лісі і проходить для цього за день чимало кілометрів. Роздрукуйте зображення вовка та розфарбуйте його фарбами.

Верблюд у пустелі добре відчувається. На його спині є два горби, де цей звір накопичує жир, щоб не голодувати у далеких подорожах. Вологу він вміє зберігати, але запасати її про запас доки не навчився.

Великий бегемот оглядає із задоволенням свої володіння. Все тут так мирно та спокійно! Розфарбуйте цю тварину фарбами, доки бегемот не пішов знову купатися у улюбленій водоймі.

Тигр відпочиває – розмальовка, на якій велика кишка гріється на сонці після вдалого полювання. Після такої вилазки тигр може обходитися кілька днів. Роздрукуйте зображення звіра і розфарбовуйте його фарбами.

Страус гуляє на сонці — розмальовка, де птиця із сильними ногами здійснює прогулянку. Страус завжди напоготові. Якщо він відчуватиме опасность, то швидко втече. Розмальовуйте картинки з ним акуратно!

Мавпячка біля зоопарку сидить біля великого вольєрі. Їй ніколи нудьгувати! Навколо тиняються відвідувачі, за якими цікаво спостерігати. А якщо це набридне мавпі, вона завжди може зіграти у м’яч із друзями, братами та сестрами.

Ведмежа та його мама влітку дарма години не втрачали. Вони запасли діжку меду і насушили про запас малини. Тепер ведмедиця укладає ведмежа спати, щоб і самій залягти в зимовий сплячку.

Бджілка летить над квітами і радіє їхньому достатку. Значить, у її вулику буде достатньо меду для неї та її сім’ї! Потрібно тільки встигнути зібрати найкращий нектар із рослин, доки не скінчилося літо. Розфарбуйте веселу та працелюбну бджілку фарбами.

Жабенята на листочку обговорюють останні новини рідного болота. Старі друзі давно не бачилися і не скоро розлучаються. Можете не поспішати при розфарбуванні олівцями чи фарбами.

Риба у водорослях ненадовго затрималася, щоб помилуватися красою цього підводного саду. Поруч із водорослями лежать різнокольорові великі та маленькі камінці. Розфарбуйте рибку за прикладом фарбами чи олівцями.

Два колючі їжачки напилися молока з однієї миски. Ці звірята його дуже люблять, а на дяку за частування ловлять мишей та змій навколо будинку. А вам ці тварини подобаються? Розфарбуйте їх!

Зайчик і його мати виглянули зі своєї нірки. Вони гріються під теплими променями сонця і проводжають поглядом сонечко. Ця комаха вже привіталася з ними і поспішає у своїх справах.

Дві черепахи та жаба влаштували дружній забіг із гірки до рідного ставу. Як ви вважаєте, хто з них переможе? Розфарбуйте гуашшю чи фломастерами всіх трьох учасників змагання.

Зла акула – розмальовка для найвідважніших хлопців. Огромна хижачка нападає на зграю рибок. Розфарбуйте малюток у маскувальне розмальовка. Відчуйте силу своєї чарівної кисті та фарб!

Дід Мороз із подарунками та палкою вирушив у дорогу. Цієї ночі всі звірі лісу разом із ним дружно ведуть хороводи навколо великої ялинки. Її вбирали всі мешканці лісу. Білочка принесла горішок, а медведик ще літом припасив гарну соснову шишку. Розфарбуйте Діда Мороза та його мішок із подарунками.

Розмальовка Тигреня на лижах у чудовій якості. Вона призначена для наймолодших художників. За допомогою цієї картинки можна показати хлопцям, як провести вільну годину весело та з користю.

Вовченя ловити рибу — розмальовка із сюжетом майже з народної казки. Тільки юний дзиґа відправився на рибалку за всіма правилами. Він узяв вудку і прорубав лунку. Ось і перша рибка здалася!

Мішеня на санчатах весело мчити з гірки. Рум’яне маля в теплому одязі, валянках та шапці з помпоном обов’язково сподобається дітям. Роздрукуйте або збережіть картинку та запропонуйте хлопцям розфарбувати мішеня олівцями.

Слоненя на коньках показує, як буває весело взимку. Одягніться тепліше, вирушайте разом з батьками на каток, вставайте на коньки – і ви точно дізнаєтесь, чим так задоволений слоненя. І не забудьте розфарбувати веселого слоненя!

Розмальовка Ведмежа-лижник запитує твердження, що ведмедиків зимові забави не цікавити. Подивіться на екіпірування мішутки, доглянуті лижі та впевненість ведмежа! Він точно не новачок у зимових видах спорту! Розфарбуйте медведя-спортсмена у яскраві кольори.

Розмальовка Кабаня на коньках показує зимові розваги. Покататися на льоду люблять не лише люди, а й звірі. Дивіться, як упевнено син лісового кабана тримається на коньках! Розфарбуйте його у яскраві кольори!

Зайчик упав у кучугуру на лижах, але анітрохи не сумує. Крутий спуск ще йому не під силу! Заєць тренуватиметься ще, доки не навчиться. А вам подобається кататися на лижах? Приєднуйтесь до молодого спортсмена після його розфарбовування.

Дід Мороз п’є чай – розмальовка, де чарівник вирішив відпочити і випити чаю, що бадьорить. Його дбайливо запасла дідусеві онука Снігуронька. Розфарбуйте Діда Мороза в оточенні пташок фарбами чи олівцями.

Снігуронька на лижах поспішає до маленьких лісових мешканців. Білочки, їжачки та ведмеді вже нарядили ялинку і чекають на внучку Діда Мороза на свято. Розфарбуйте юну помічницю доброго чарівника фломастером або фарбами.

Білочка вбирає ялинку — розмальовку з клопіткою звіркою, яка теж готується до візиту Діда Мороза та Снігуроньки. Прикрашати ялинку і вінчати її зіркою допомагає білці найкраща подружка, синичка.

Мишка чекає Новий рік – розмальовка з ведмедем, який відраховує останні хвилини року. Він стежити за стрілками годинника. Мишка незабаром вирушить на вулицю, щоб вітати сусідів лісом і зустрічати Діда Мороза зі Снігуронькою.

Зайчик грає на гітарі біля ялинки. Він готується до вечірнього концерту. Туди прийдуть усі лісові жителі, і косому хочеться бути на висоті. Розфарбуйте зайчика у яскраві фарби та побажайте йому удачі перед виступом!

Розмальовка Сніговик із подарунками поспішає на коньках до Діда Мороза. Добрий чарівник чекає на ці коробочки, щоб вирушити до хлопців на ялинку. Дорогу до терема Діда Мороза сніговику показує лісова пташка. Розфарбуйте разом із батьками цих друзів.

Розмальовка Слоненя на санчатах у високої якості. Малюк мчить з горі та посміхається. Внизу на нього вже чекають друзі. Вони разом піднімуться нагору і знову політають із гори на великій швидкості. Розфарбуйте слоненя та його санчата фарбами або олівцями.

Тигреня з подарунками прямує до друзів. Вони вже чекають на нього, щоб разом відзначити свято. Тигреня вирішило приготувати їм сюрприз та приготував подарунки. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого друга фарбами.

Маленька шуба знайомить хлопців з різновидом верхнього зимового одягу. Шуба шиється з меху тварин, наприклад, з овчини. Розфарбуйте маленьку шубку у яскраві кольори, щоб її володарку було помітно навіть здалеку.

Розмальовка Світ показує ще одну теплу річ із зимового гардеробу. Світ відрізняється тим, що він в’яжеться з зовні, у нього немає застібок, а горловина виконана у вигляді коміра-стійки. Розфарбуйте свитер у кольори, які вам найбільше подобаються.

Розмальовка Валянки – один із способів познайомити хлопців із варіантами зимової взуття. Теплі та м’які валянки зберігають тепло ніжок на зимових прогулянках. Без них не можна обійтись у наших краях, де зимою буває лютий мороз. Розфарбуйте валянки разом із друзями чи батьками!

Куртка показує теплий верхній одяг для чоловіків, жінок та дітей. Одягнути утеплену куртку легко, вона застібається на молнию, у неї є кишені та капюшон. Все це робить її дуже зручним предметом гардеробу. Розфарбуйте куртку в такий колір, який хотіли б носити самі!

Дитячі чобітки – розмальовка із ще одним варіантом зимової взуття. Вони облямовані мехом, а висока підошва вбереже ноги від намокання. Розкажіть про це хлопцям, поки вони будуть розфарбовувати чобітки у улюблені кольори.

Зимові рукавички – розмальовка із неодмінним атрибутом для зимових прогулянок. Якщо не надіти теплі рукавиці, ручки замерзнути і доведеться повернутися додому. У рукавичках ладони зберігають тепло і не промокають від снігу. Розфарбуйте цю пару рукавичок олівцями або фарбами.

Шапка вушанка – розмальовка головного убору, який улюблено російськими людьми вже понад тисячу років. Спочатку він був лише чоловічим аксесуаром, а потім його оцінили і жінки. Розфарбуйте шапку, яка зимою зігріває не лише голову, а й вуха, олівцями чи фарбами.

Шарфик – розмальовка зі звичайним аксесуаром для зимового гардеробу. Щоб шия не замерзала, а холодне повітря не проникало під пуховик, надягайте шарфик. Розфарбуйте його у яскраві кольори, і шарф захистить вас та ваше горло від застудних захворювань!

Розмальовка Плаття з бантом на талії зачарує кожну дівчинку. Збережіть або роздрукуйте це зображення та запропонуйте розфарбувати його своїм дітям фарбами чи олівцями разом із подругами.

Розмальовка Шорті представляє зручний варіант одягу для літньої спеки. Укорочені штани зберегли всі переваги «старшого брата». Шорти чудово сідають по фігурі завдяки застібці та ремню, а у кармані можна покласти необхідні речі. Розфарбуйте ці шорти у яскраві кольори!

Розмальовка Спідничка представлена ​​моделлю з плісуванням, асиметричним краєм та застібкою на пуговицю. У такій спідниці кожна дівчинка почуватиме себе справжньою принцесою! Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам.

Сарафан — розмальовка із ще однією річною річчю. Сарафаном називають плаття без рукавів, має кишені. Ця модель ще й прикрашена мереживним краєм по низу виробу та по краях карманів. Розфарбуйте цей сарафан у кольори, які вам подобаються!

Футболка – улюблений багатьма хлопцями та їхніми батьками предмет гардеробу. Зручна річ з бавовни практична в носінні, а ще вона відмінно поєднується як зі спідницею, шортами, так і з джинсами. Який колір ви розфарбуєте цю футболку?

Панама – улюблений аксесуар дорослих та дітей у літню спеку. Особливо панамку ми цінуємо, коли вирушаємо купатися. Розфарбуйте панамку фарбами на дяку за те, що вона береже голову людини від сонячного удару.

Кепка – розмальовка головного убору, який з’явився лише два століття тому як частина воєнної французької форми. Ця шляпа захищає голову від перегріву, а очі – від надто яскравих променів сонця. Розфарбуйте кепку олівцями чи фарбами!

Окраса Сандалії показує, що надягнути на ноги в літню спеку при виході з дому. Перегріватись на сонці так само небезпечно, як і мерзнути взимку. Який колір ви розфарбуєте сандалі для своєї колекції картинок?

Буратіно тримає ключик – розмальовка з непосидючим та порожнім сином папи Карло. Хлопчик уже переміг Карабаса-Барабаса та інших лиходіїв. Він поспішає додому, щоби порадувати батька своєю знахідкою. Устигніть розфарбувати Буратіно, доки він знову не втік.

Кішка танцює – розмальовка домашніх тварин у день свята. Кішечка в ошатній спідничці танцює так весело, що хочеться танцювати разом із нею! Розфарбуйте кишку яскравою палітрою фарб, щоб її радість стала ще більшою.

Розмальовка Мавпа кухар показує працьовиту та талановиту обезьяну. Вона спекла смачний торт, щоби порадувати своїх друзів. Мавпочка обов’язково запросить вас до чаювання, якщо ви розфарбуєте її.

Стиглі грона винограду ще висять на гілці. Її дбайливо вкрили собою листя, щоб воно не перегрівалося на сонці. Розфарбуйте сок грона винограду фарбами у світлі або темні відтінки.

Розмальовка Лисичка з качалкою показує, як лісові звірі люблять спорт. Вони тренуються з дитинства і не шкодують своїх сил. Підтримайте лисичку у її заняттях спортом та розфарбуйте її!

Розмальовка Мишка-космонавт сподобається юним мрійникам. Якщо ваша дитина мріє польотами до далеких зірок, запропонуйте їй відправитися у космічне подорож разом з ведмежати – розфарбуйте ведмедика та його космічний корабель!

Заєць грає у бадмінтон — розмальовка із ще одним спортсменом зі світу тварин. Цим зайчиком пишається не лише його сім’я, а весь ліс. Він уже неодноразово блискуче виступав на змаганнях! Бажаєте розфарбувати майбутню зірку спорту?

Ослик грає на скрипці – розмальовка з одним із цілеспрямованих малюків. Маленький віслюк мріє стати знаменитим музикантом та виступати в оркестрі. Заради свого заповітного бажання він готовий наполегливо трудитися. Розфарбуйте віслюка, поки він грає на своїй скрипці.

Розмальовка Цирковий слон обов’язково приверне вашу увагу. На ній зображено артиста цирку. Він виконує складний трюк у кумедному костюмі. Потоваришуйте зі сміливим слоном, поки розфарбовуватимете його фарбами.

Лисичка гладити одяг — розмальовка із господарським звірком. Красуня лисичка слідкувати за своїм гардеробом дбайливо і одразу після сушіння прасує одяг і розвішує його, щоб жодне плаття не пом’ялося. Розфарбуйте лисичку-господарку!

Мишка грає в гольф – розмальовка, яка познайомить хлопців з ще одним видом спорту. Гольф вимагає зосередженості, влучності, стрімості та уваги до дрібниць. Розфарбуйте медведя, яке готується до удару. Ваша підтримка допоможе йому виграти!

Розмальовка Лисичка-балерина познайомити хлопців із дивовижною професією. Артисти балету починають вивчати основи танцю та ритміки у юному віці. Без постійної практики балерина не розвине свій талант. Підтримайте молоду лисичку та розфарбуйте її олівцями чи фарбами.

Веселе цуценя — розмальовка із кумедною твариною. Рум’яни малюка мчить назустріч другу. Його товариш прийшов із прогулянки. Він уже знімає куртку та шапку, щоб скоріше обійняти улюбленого цуценя. Розфарбуйте щеня олівцями або фарбами прямо зараз!

Свинка із подарунком поспішає до подружки. Разом вони зустрінуть Новий рік та загадають бажання під бій курантів. Допоможіть свинці створити радісну атмосферу свята за допомогою фарб чи фломастерів – розфарбуйте милу свинку!

Лев на прогулянці – розмальовка царя звірів на відпочинку. Він крокує у смугастому комбінезоні із сачком до найближчого лугу, щоб ловити метеликів. Лев розглядає метеликів та випускає їх на волю. Розфарбуйте ліву під час прогулянки на свіжому повітрі.

Паровозик – розмальовка іграшки, без якої не обходитиметься жодна дитяча кімната хлопчика. Мчати на паровозику одному юному машиністу нудно! До складу він обов’язково причепити вагони і вирушити в дорогу разом із улюбленими зайцями та медведями. Розфарбуйте паровозик у яскраві кольори, щоб він став помітним та яскравим.

Розмальовка Товстун-кабачок знайомить хлопців із ще одним овочом. Він нагадує високого повного дядька з веселим характером. Кабачок знає багато кумедних історій та любить розповідати їх дітям.

Хрумка капуста – розмальовка милої мешканки полів та міст. Вона виростає великою, щільною та повною корисних речовин. Познайомтесь з корисними властивостями капусти, поки вони розфарбовуватимуть її портрет.

Рум’яний помідор прибув до нас із далеких країн, але вже успіл освоїтися серед місцевих овочів. Щоб йому не було нудно, він завжди заводить багато друзів. А ви хочете подружитися з ним? Тоді розфарбуйте цей томат!

Розмальовка Зелений огірок є смішним мешканцем міста. Він мріє потоваришувати з вами. Якщо цей овоч понравився і вам, розфарбуйте його олівцями або фарбами та розкажіть огіркові трохи про себе.

Весела морква – розмальовка з юною представницею із сімейства овочів. Вона має високий хвостик, і їй подобається грати. Не змушуйте моркву нудьгувати! Швидше роздрукуйте портрет і розфарбуйте його олівцями.

Сани із подарунками завантажені. Часи починає відлік останніх годин року, що минає. Незабаром Дідусь Мороз вирушить у дорогу. Це розмальовка створить урочистий настрій сім’ї. Надайте картинці фарб – розфарбуйте її олівцями.

Сова чекає на Новий рік — розмальовка, яка займе достойне місце у вашій колекції малюнків. Птах тримає календар із останнім листком року, а незабаром і закінчиться. Проведіть останні хвилини року з мудрою совою – розфарбуйте її у яскраві кольори.

Сніговик із подарунком сидить у санях — розмальовка із забавним персонажем із новорічних казок. Напевно, сніговик отримав від Діда Мороза подарунок за те, що добре веселив хлопців на святі. Розфарбуйте милий сніговик!

Маленька Снігуронька з пташкою в руках чекає на Діда Мороза з новорічної ялинки. Він скоро повернеться зі свята і розповість їй про всі ігри та пісні хлопців на ранку, які порадували його. Розфарбуйте помічницю Діда Мороза!

Шкарпетка з подарунками — розмальовка із милим атрибутом новорічного та різдвяного дива. Цікаве зайченя виглядає зі шкарпетки. Йому не терпиться познайомитися зі своїм юним господарем! Розфарбуйте новорічні подарунки!

Кролик на коньках – розмальовка з милім звірком, який не побоявся вийти на лід. Він навіть уміє виконувати деякі елементи фігурного катання. Помилуйте на рухи зайчика, поки будете розфарбовувати його.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте його разом з дітьми фарбами та олівцями.

Розмальовка Будиночок Діда Мороза є житлом доброго чарівника. Чого ж не вистачає зимовому лісі, що укутався біля біле покривало снігу? Може, зовсім небагато фарб? Розфарбуйте дім Діда Мороза та ліс навколо нього.

Подарунки під новорічною ялинкою скоро розберуть щасливі хлопці та дівчата. Торжено вбрана ялинка любити цей момент найбільше. Допоможіть дітям знайти свої подарунки – розфарбуйте обгортковий папір та банти на коробках у різні кольори.

Два веселі сніговики несуть ялинку на свято. Це доручення їм надав сам Дід Мороз. Сніговики не підведуть! Адже не зря їх ще називають «поштовиками». Розфарбуйте чарівних помічників фарбами чи олівцями.

Подарунки у шкарпетці – різні гостини для хлопців. У ньому вмістилися іграшки та солодощі для малюка від Діда Мороза та Снігуроньки. Розфарбуйте цей малюнок теплими відтінками, щоб створити ще більш святкову атмосферу на картинці.

Розмальовка Красиві іграшки на стрічці з прищіпками показує, як можна зробити гірлянду із підручних засобів. Розфарбуйте картинку фарбами та спробуйте створити новорічний декор своїми руками.

Дід Мороз та його олень збираються на дорогу. Дідусь захопив із собою ліхтар, запряг оленя. Що він забув? Може, свої чарівні сани чи палиця? А як же він вирушити до хлопців без подарунків? Розфарбуйте розсіяного Діда Мороза і нагадайте йому, що він забув.

Свічка запалена, і новорічні іграшки оточили її. Скоро прийде довгоочікуване свято всіх хлопців! Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її фарбами для своїх близьких.

Новорічне оленя – розмальовка із чарівною твариною. На грудях оленя красується гірлянда з бубонців. Він цим дуже пишається. Розфарбуйте малюка за прикладом фарбами чи олівцями.

Лисичка вбралася в шубку та чобітки. Біля лапок у неї вогник. Він не простий, а чарівний новорічний ліхтарик. Цей вогник показує Дідусеві Морозу дорогу до хлопців, які чекають на нього. Розфарбуйте милу лисичку олівцями.

Білочка та новорічна іграшка — розмальовка із привітним звірком. Білка готується до торжества, вона знайшла ялинкову кульку. Він такий гарний, що білочку хочеться показати його всім друзям. Розфарбуйте білочку та її іграшки фарбами чи фломастерами.

Красива Снігуронька біля шубці та кокошника тримає в руках новорічну іграшку. Внучка Діда Мороза прикрашає ялинку у його чарівному теремі. Увечері до неї на чаювання прийдуть лісові звірі. Розфарбуйте гарну снігурочку та її вбрання!

Дід Мороз із чарівною палкою взявся в боки і позує для офіційного фото. Поспішайте розфарбувати чарівника! Він поспішає. Ще багато хлопців бажають побачити його цього року.

Гарні подарунки під ялинкою вишикувалися у хоровод навколо лісової красуні. Їм теж хочеться крутитися та співати пісні. Скоро вони знайдуть нових господарів — добрих хлопчиків та дівчаток. Розфарбуйте подарунки яскравими фарбами чи олівцями.

Дід Мороз із мішком — розмальовка із сюжетом, що підійде для саморобної новорічної листівки. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте Діда Мороза з друзями чи батьками.

Казковий зимовий палац привітно зустрічає шкіряного мандрівника. Доріжка до будови завжди розчищена, а в каміні тріскотять поліна, щоб гості могли відігрітися біля вогню. Розфарбуйте палац фарбами і чекайте на нього запрошення від гостинних господарів.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружніми пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Сніговики з подарунками — розмальовка з трьома ожившими скульптурами в колпаках і шарфах. Біля них стояти три коробочки з подарунками. Цікаво, кому вони призначені? Дізнайтеся поки будете розфарбовувати їх.

Двоє милих ведмежат – розмальовка двох малюків, які зустрілися на святі. Медведя простягло дівчинці подарунок. Здається, цей прояв уваги їй дуже подобається, і вона рада зустрічі. Розфарбуйте цих ведмежат!

Їжачок на лижах вже далеко відійшов від своєї хатинки. Куди прямує кумедне звірятко у шапочці, рукавичках та валянках? Розпитайте їжака, коли будете розфарбовувати його олівцями або фарбами.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так поважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтесь про це у сові при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопівка та сова навчатиме тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопушки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Милий кит випускає фонтанчика через дихало на спинці. Так весло плисти хвилями! Приєднуйтесь до подорожі цього великого млекопитача – попереду чимало цікавих пригод! Розфарбуйте маленького кита у цікаві кольори!

Красива рибка вирушила праворуч. До кого вона пливе? Куди прямує ця красуня підводного світу, розпитайте рибку, коли прийміться розфарбовувати її фарбами або олівцями.

Морський котик грає з м’ячем – розмальовка вухатого тюленя, який виступає перед публікою. Ці кмітливі тварини давно завоювали серця глядачів усього світу надзвичайними трюками та милими звичками. Розфарбуйте морського котика, доки він грає з м’ячиком.

Восьминіг усміхається – розмальовка з унікальним мешканцем морських глибин. Він володіє блакитною кров’ю, трьома серцями, великим інтелектом, любить чистоту і дотримується її у своєму житлі. Розфарбуйте милого осьминога фарбами чи фломастерами.

Маленька улитка повзе вперед і ворушить ріжками. Вони допомагають молюску відчувати запахи. Ріжки улитки – це орган нюху. Значить, наша улиця почувши апетитне листя салату і поспішає до нього. Розфарбуйте улитку, поки він повзе у своїх справах!

Гарний дельфін – розмальовка привабливого морського мешканця. Ця тварина любить спілкуватися, живе невеликими сім’ями та тремтливо піклується про потомство. Роздрукуйте зображення дельфіна та розфарбуйте його з дітьми олівцями.

Морський коник-малюк вивчає навколишній світ. Пересувається юний хижак повільно та обережно. Не слякайте маленького коніка, коли будете розфарбовувати його, різкими рухами рук.

Маленький веселий краб посміхається і піднімає клешні на знак вітання. Він завжди раді познайомитися з кимось цікавим. А ви любите заводити нових друзів? Тоді розфарбуйте краба фломастерами та розкажіть йому трохи про себе.

Мила медуза ще зовсім крихта. Ще недавно вона була поліпом, а вже сьогодні юна медуза борознить морські глибини та шукає своє місце у цьому великому морі. Тут так багато всього цікавого! Розфарбуйте маленьку медузу разом із друзями.

Маленька черепаха пливе на глибині. Їй це подобається. Тут вона відчувається затишно, а панцир у воді не здається таким тяжким, як на суші. Розфарбуйте юну черепашку за прикладом олівцями чи гуашшю.

Мила морська зірка — розмальовка із істотою, яка розташувалася на дні, щоб відпочити. У цієї зірочки тільки п’ять променів, але в неї є родички, які мають понад півсотню «ніжок». Розфарбуйте цю морську зірочку у яскраві кольори!

Смугаста рибка нагадує формою свого тіла та хвоста два трекутники. А ще вона обрала для свого вбрання смугастий малюнок. Роздрукуйте зображення рибки та розфарбуйте його разом із дітьми у яскраві кольори.

Дитинча ящірки вже навчилося повзати серед каміння. Ось і зараз він тренується швидко тікати від непрошених гостей та хижаків, а вскоре мама обіщала навчити малюка відкидати хвіст. Розфарбуйте милу ящірку фарбами чи олівцями.

Маленька білочка розрум’янилася після стрибків по деревах. Вона вирішила трохи відпочити і готова терпляче позувати юному художнику п’ять хвилин. Розфарбуйте юну білочку фарбами чи фломастерами.

Милий кролик звернув увагу на вас. Він навіть притиснув вуха ближче до голови і присів, щоб краще розгледіти нового товариша. Адже ви подружитеся з маленьким вухатим звірком і розфарбуєте його?

Маленький ведмедик сів відпочити після ігор зі своїми друзями. Рум’яне маля напевно сподобається дітям. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте ведмежа разом з ними олівцями.

Їжачок з листочком на іголках поспішає на пошуки чогось їстівного у лісі. Скоро настане зима, і колюча голова вкриється у своїй нірці зі своїми запасами. Поки їжак шукає гриби, ягоди та фрукти, розфарбуйте його олівцями та фарбами.

Маленький олень ще намагається не відставати від мами. Поки вона прилягла відпочити в тіні, оленя грається на лузі. Уміння швидко бігати і ховатися серед дерев стане в нагоді малюкові у дорослій житті. Розфарбуйте цього милого оленя.

Кабанчик повернувся направо і до чогось прислухався. Що чує цей чарівний звір? Чутка кабана дуже гостра. Це допомагає тваринам уникнути опасностей у лісі, де багато хижаків та охотників. Розфарбуйте кабана, щоб він був непомітний у лісі.

Маленький лось — розмальовка з дитинчатою сильної тварини, яку ще прозвали «сохатим». У нашій країні мешкає приблизно 750 тисяч лосів. Це майже половина всієї популяції цих звірів. Розфарбуйте лосеня за допомогою фарб або олівців!

Мила лисичка – ще зовсім молоде виробництво. Проте цей маленький хижак уже вивчає світ і виявляє чимало цікавості. Лисичка зацікавилася вами. А ви хочете потоваришувати з нею? Розфарбуйте лисицю фарбами чи олівцями.

Маленький волк спостерігає за дорослими членами своєї великої батьківщини. Він уже вирішивши, що коли виросте, стане ватажком зграї. А поки що малюкові потрібно багато чого навчитися, щоб досягти своєї мети. Розфарбуйте маленького сірого вовченя.

Маленька гарна сова щось захоплено дивиться перед собою. Скористайтеся моментом і розфарбуйте кумедну пташку з великими очима фарбами та олівцями. Залишилося лише зберегти чи роздрукувати картинку.

Маленька змійка прагне наслідувати своїх тітоньок, дорослих змій. Вона згинається всім тілом, щоб повзти вперед, а навколишній світ вона досліджує, висовуючи мову. Розфарбуйте юну змійку за прикладом олівцями чи фарбами.

Велика морква довго ховалася під землею, а назовні у цього коренеплоду майже все літо виглядає лише зелена та пишна «кіска». На початку осені морква прагне визирнути назовні вже сама, і люди допомагають їй у цьому. Розфарбуйте моркву в яскравий оранжевий колір олівцями або фарбами.

Червоношкірий помідор все літо загаряв на сонці. Настав час вирушити цьому овочу в салат. Щоб він став помітнішим, розфарбуйте його шкірку у червоний колір фломастерами або фарбами.

Стиглий баклажан – розмальовка овочів з плодоніжкою. Великий плід із насінням усередині чекає свого часу, щоб прикрасити собою салат чи іншу страву. Розпитайте хлопців, чи подобається їм цей овоч, коли вони розфарбовуватимуть баклажани.

Гарна гарбуз визрів на сонці. Її прикрашають плодоніжкою та розкішним листком. Роздрукуйте або збережіть зображення цієї гарбуза та розфарбуйте разом з дітьми фарбами чи олівцями.

Овочевий ріпа – розмальовка для допитливих хлопців. Запропонуйте розфарбувати олівцями бульба ріпи дітям, які хочуть познайомитися з корисними овочами чи раціоном наших предків.

Болгарський перець – розмальовка з овочом, що надає гостроти та смаку стравам з м’яса, салатам та рагу. На малюнку зображено пару зрілих перців. Їх можна розфарбувати жовтими, зеленими чи червоними квітами.

Цибуліна – рослина, яка корисна людині. Цей овоч виділяє спеціальні речовини, завдяки яким гинуть мікроби, міцніє імунітет. Розфарбуйте головку цибулі разом з дітьми та розкажіть їм про користь цього пекучого овоча.

Гриб і листочок – давні друзі. Коли порив вітру намагався забрати листок, він завжди міцно обіймав свого друга, грибка, і не покидав товариша. Роздрукуйте картинку з добрими друзями та розфарбуйте їх олівцями.

Смачний помідор придбав за годину дозрівання щільну та солодкувату м’якоть. Навіть, коли цей томат упав із куща у корзину для овочів, його плодоніжка не захотіла з ним розлучатися. Розфарбуйте цей помідор у червоні, жовті або рожеві відтінки.

Стиглий кабачок нагадує формою трохи неправильний циліндр або прямокутником. Познайомте із цим малюнком тих хлопців, хто любить шукати в навколишньому світі геометричні фігури. А потім запропонуйте розфарбувати цей овоч.

Капуста на грядці за літо перетворилася з маленького паростка на круглий і щільний овоч на качанчику. Тепер за городньою красунею полюють і зайці, і кози. Тільки капусту пильно охороняють її господарі. Розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Ріпчаста цибуля – розмальовка з овочом, сік якого допомагає полегшити біль від укусу джмеля або оси, а один запах цибулі здатний знищити ракові клітини. Вибирайте цю картинку, якщо хочете познайомити хлопців із дивовижними здібностями звичних рослин. Розфарбуйте цибулька!

Кілька редис – розмальовка з щойно зірваними овочами з грядки. Легкі салати та холодні супи завжди виграють, якщо в них є редис. Роздрукуйте зображення пучка редисок та розфарбуйте його фарбами.

Бульба ріпи – розмальовка овочів, який був популярний на Русі. Він навіть увійшов до фольклору. Відомі навіть казки за її участю. Розкажіть дітям цю казку, поки вони розфарбовуватимуть ріпку.

Хрумкий огірок – розмальовка з овочом у пухирцях і маленьких шипах на шкірці. Огірок, хоч і невеликий, але вміє постояти за себе. Розфарбуйте соковитий овоч у темно-зелений колір та покажіть свій малюнок батькам.

Красивий баклажан – розмальовка з дивовижною рослиною. Ви знали, що його плід не овоч, а ягода? Розкажіть про це відкриття своїм батькам та друзям, коли розфарбуєте цей малюнок.

Бегемот ловить рибу – розмальовка з великою твариною за мирним заняттям. Та й усі сусіди бегемота відгукуються про нього, як про приємного звіра. Він обов’язково прикрасить собою вашу колекцію малюнків тварин із незвичайними хобі. Розфарбуйте доброго бегемота з вудкою.

Буйвол та пташка подружилися настільки, що майже не розлучаються. Ось і зараз птах прилетів до буйвола, щоб розповісти останні новини та покататися на його спині. Роздрукуйте або збережіть портрет друзів та розфарбуйте його за прикладом.

Зубастий бобер – чудовий будівельник. Він вчиться ремеслу з самого дитинства у своїх батьків, а потім ставить власну хатку на річці і має сім’ю. Розфарбуйте бобра разом із друзями!

Верблюд із двома горбами — витривала тварина. Зазвичай він живе у пустелях, і щоб почуватися добре, організм верблюдів пристосувався до довкілля. «Корабель пустелі» визначає, де є вода, ще за півсотні кілометрів від оази. Розфарбуйте верблюда олівцями чи фарбами разом із друзями.

Мама кенгуру одягла на голову хустинку, щоб уберегтися від сонячного проміння. Своєї доньці, яка виглядає з маминої сумки, вона зав’язала чарівний бантик. Роздрукуйте картинку з кенгуру та розфарбуйте їхній сімейний портрет фарбами.

Лев у короні на картинці недарма. Цю благородну і граціозну тварину давно визнали царем звіром. Розфарбуйте портрет лева фарбами і потоваришуйте з королем тваринного світу.

Дельфін рятувальник – розмальовка ссавця мешканця морів у формі та кашкеті не випадкова. Дельфіни можуть врятувати людину, що тоне, винести його на берег, якщо в морі сталася аварія корабля. Розфарбуйте дельфіна олівцями чи фарбами.

Крокодил кулінар хитається на хвилях у ковпаку з вилкою в лапі. Він роздумує про новий рецепт, який вирішив спробувати приготувати вже завтра вранці. Розфарбуйте талановитого кухаря, доки він знову не пішов до себе на кухню.

Піаніно – розмальовка з унікальним музичним інструментом. У нього є клавіші та струни, а звук із нього витягується завдяки ударам по клавішах. Розфарбуйте піаніно олівцями чи фарбами.

Розмальовка Барабан представляє знайомий багатьом хлопцям музичний ударний інструмент. Звук із барабана витягуються за допомогою ритмічних ударів паличками по ньому. Це робило барабан популярним інструментом для подачі різних сигналів з давніх-давен. Розфарбуйте барабан та палички фарбами або олівцями.

Гітара — розмальовка з одним із найромантичніших музичних інструментів. Він поширився по всій планеті, а звуки гітари були знайомі людям ще четвертому столітті до нашої ери. Вивчіть основні деталі гітари та розфарбуйте її олівцями.

Труба – розмальовка ще одного популярного духового інструменту. Гучні та ритмічні звуки труби використовуються вже давно, як сигнали та заклики до дії. Багато арміях світу у походах не обходилися без трубача. Розфарбуйте цю гарну трубу фарбами чи фломастерами.

Флейта — розмальовка граційної та зворушливої ​​за звучанням «сестри» труби. Цей духовий інструмент видає прозорі та легкі звуки. Їхня краса нагадує багатьом про спів птахів, а першими, хто винайшов флейту, вважають давньогрецьких богів. Розфарбуйте флейту в кольори, які вам подобаються.

Скрипка — розмальовка інструменту, який вийшов із народу та зайняв міцне місце у виконанні музики. Струни, смичок та округлу форму самого інструменту дізнаються навіть діти. Роздрукуйте для них картинку для розмальовки скрипки та переконайтесь у цьому самі.

Гармошка — розмальовка інструмента з клавішно-пневматичним пристроєм для отримання звуків. Сучасний вигляд гармонь набула нашій країні три століття тому. Без неї складно уявити хоч одне російське гуляння. Розфарбуйте гармошку олівцями у яскраві кольори!

Розмальовка Балалайка представляє російський народний щипковий музичний інструмент. М’які та дзвінкі звуки балалайки добре звучать разом із розудалими частівками та ліричними піснями. Познайомте хлопців із цим інструментом та запропонуйте їм розфарбувати балалайку фарбами та олівцями.

Горобчик – розмальовка зі знайомою з дитинства багатьом хлопцям пташкою. Вона стрибає на землі і дивиться вперед. Що зацікавило горобця, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його пір’їни фарбами або фломастерами.

Сорока — розмальовка із птахом, що сидить на гілці. Цікава та товариська сорока дуже розумна. Вона впізнає себе в дзеркалі, ховає надлишки їжі у схованки, а людину може впізнати по обличчю. Розфарбуйте цього птаха олівцями або фарбами.

Синичка – розмальовка з пташечкою, яка зазвичай живе неподалік людських будинків. Цей птах з жовтою грудкою дуже ненажерливий, він з’їдає сотні гусениць за день. Розфарбуйте синицю за прикладом олівцями або фарбами.

Ластівка в польоті – розмальовка з неймовірно активною пташкою. Вона стрімко мчить униз, щоб упіймати здобич. Розфарбуйте ластівку гуашшю разом з дітьми та розкажіть їм, що ці птахи по землі ходять незграбно та неохоче.

Снігур сидить на гілці — розмальовка з птахом, який вирішив перепочити. Снігур помітив ягоди, з яких можна вийняти насіння. Розкажіть дітям, поки вони розфарбовують сніговика фарбами, що м’якоть ягоди ці птахи не їдять.

Дятел довбає дерево — розмальовка з невтомним птахом. Сильна дзьоба дятла та вміння триматися на стовбурі під час роботи роблять цього санітара та будівельника шановним лісовим мешканцем. Розфарбуйте дятла яскравими квітами.

Чайка – розмальовка з найпоширенішою пернатою істотою планети. Чайка здатна жити навіть у Антарктиді. Видів цих птахів дуже багато. Вони відрізняються місцями проживання та розмальовкам пір’я. Розфарбуйте чайку та розкажіть дітям, що ці створіння живуть великими колоніями.

Голуб шукає корм — розмальовка з міським птахом, який звикли до уваги людей і чекає від перехожих ласого частування. Роздрукуйте та розфарбуйте голуба фарбами разом із батьками.

Розмальовка Милий метелик сподобається навіть малюкам. Він усміхається, дружелюбно розкинув свої лапки убік і готовий обійняти кожну дитину, яка розфарбує фарбами її крильця.

Бджілка Жу-жу – розмальовка з милою мешканкою рою. Вона поспішає по нектар на луг. Ця бджілка ніколи не заблукає, як би далеко не відлетіла від будинку. Розфарбуйте роботящу комаху олівцями або фарбами.

Равлик Люса – розмальовка із кумедним молюском. Рум’яний равлик посміхається і рада новому знайомству. Ви розфарбуєте Люсу та її будиночок у яскраві кольори фарбами чи олівцями?

Весела бабка – розмальовка з невтомною мандрівницею. Бабка мчить по луках і полях, ловить мух і сідає на травинку, щоб помилуватися красою навколишнього світу. Розфарбуйте маленьку бабки у яскраві кольори.

Маленька гусениця — розмальовка з комахою, яка вирушила в гості. Гусениця одягла на голову свій найкращий бантик. Вона крокує квітковим луком, бадьоро перебираючи ніжками. Встигніть розфарбувати милу гусеницю до того, як вона повзе.

Мила корова зібралася у похід. За її плечима рюкзак, і вона ось-ось вирушить у дорогу. Розфарбуйте романтичну корівку олівцями або фарбами, поки вона присіла на хвилинку перед дорогою.

Розмальовка Кролик із морквинами – це приклад того, що тварини бувають дуже запасливими істотами. Розфарбуйте вухатого звірка фарбами або олівцями, і, можливо, він почастує вас морквою.

Ослик на лузі мріє познайомитись із цікавим співрозмовником. А ви? Тоді сміливо роздруковуйте картинку тварини, розфарбовуйте її і потоваришуйте з кумедним віслюком.

Гарний песик збирається на полювання. Про це можна судити з костюма тварини. Розфарбуйте кращого друга людини фарбами чи олівцями.

Ошатна свинка – розмальовка з охайною домашньою твариною. Хрюшка вирушила в гості і одягла з цієї нагоди милу сукню. Розфарбуйте костюм свинки та її саму за прикладом олівцями або фломастерами.

Добрий носоріг – розмальовка з твариною у футболці та кепці. А ви знаєте, що носоріг може потягатися зі слоном не лише у вазі, а й у дружності? Переконайтеся в цьому самі, поки розфарбовуватимете цього носорога!

Гарне слоненя – розмальовка з милим мешканцем африканських саван. Він помітив вас, усміхається і хоче познайомитись. Роздрукуйте картинку зі слоненям і розфарбуйте його фарбами чи олівцями. На подяку за це слоненя завжди буде радий підняти вам настрій!

Страус у черевиках – розмальовка із зображенням найшвидшого пернатого створення. Схоже, цей птах готується до марафону. Страус вже приміряє кросівки перед тренувальним забігом. Розфарбуйте страуса фломастерами або фарбами.

Грайливий тигреня – розмальовка з милим дитинчатою тигра, який любить гратися. Поки малюк зацікавився чимось перед собою, встигніть роздрукувати портрет тигреня та розфарбуйте його гуашшю чи фломастерами.

Черепашка в окулярах – розмальовка із земноводною твариною, яка вміє цінувати красу. Як навчитися цьому, дізнайтеся у самої черепахи, поки розфарбовуватимете її фарбами або олівцями.

Мила гусениця – розмальовка з привабливим джентльменом, який поспішає побачити. Лише на хвилину він затримався, щоб помилуватися в дзеркалі. Встигніть розфарбувати гусеницю, поки комаха не втекла на довгоочікувану зустріч.

Сонечко з квіточкою дзвіночка йде по доріжці. Бажаєте відчути себе на літній прогулянці? Роздрукуйте картинку, беріть олівці і розфарбуйте це чарівне сонечко.

Розмальовка Усміхнене жабеня напевно привернула вашу увагу. На одному з латаття рідного болота сидить привабливий місцевий житель. Жабенятко радий зустріти вас і готове розповісти вам багато веселих історій, поки ви його розфарбовуватимете.

Бджілка з відром меду – розмальовка з працьовитою комахою, яка запам’ятовує дорогу до квіткового лугу. Тепер вона вже наповнила своє відерце, незабаром прилетить у вулик і розповість подругам про це містечко. Розфарбуйте милу бджілку у яскраві кольори!

Красивий равлик – розмальовка з практичною істотою. Равлик не тільки милий, а й дуже сильний. Вона завжди носить із собою власний будиночок, щоб не бути застигнутою зненацька жодними обставинами. Розфарбуйте гарний равлик олівцями або фломастерами.

Розмальовка Соковите яблуко з листочком демонструє улюблений фрукт багатьох людей. Ароматне яблуко приваблює кухарів та пекарів всього світу смаком та поживними властивостями, а ви на його прикладі зможете вивчати всі кольори світлофора, якщо розфарбуєте три яблука, а не одне.

Стиглий банан – розмальовка солодкого фрукта в шкірці. Якщо ваші діти люблять ласувати бананами, роздрукуйте для них картинку з дозрілим бананом і запропонуйте розфарбувати цей поживний фрукт.

Соковита груша – дитяча картинка для розфарбовування. Розкажіть дітям, що з дерева груші роблять музичні інструменти, посуд та спеціальні лінійки для інженерів та архітекторів, поки вони розфарбовують цей соковитий плід.

Лимон з листочком – розмальовка з фруктом, побачивши якого люди часто мимоволі морщаться. Все тому, що в кожному лимоні багато вітаміну C. Він допомагає нам залишатися здоровими та красивими. Розфарбуйте лимон у жовтий колір олівцями чи фломастерами.

Красивий апельсин – розмальовка з представником цитрусового сімейства, який визрів і став соковитим фруктом. Роздрукуйте апетитний апельсин і розфарбуйте його разом із дітьми фарбами чи олівцями.

Стигла слива — розмальовка із зображенням плода сливового дерева. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та обговоріть з ними форму плода, його можливі кольори та згадайте смак сливи перед її розфарбуванням.

Смачний ананас – розмальовка з екзотичним фруктом, який люблять і нашій країні. В ананасі зосереджено чимало корисних речовин. Розкажіть хлопцям про цей фрукт, поки вони розфарбовуватимуть ананас.

Шматок кавуна – розмальовка з вирізаним шматочком великої ягоди на тлі цілісного кавуна. Роздрукуйте або збережіть картинку із соковитим кавуном та запропонуйте розфарбувати її дітям олівцями або фарбами.

Розмальовка Диня – чорно-біле зображення баштанної солодкої культури. Диня поширена у східних країнах. Там вона вважається унікальним продуктом, що допомагає підтримувати молодість. Розфарбуйте диню в жовті або зелені кольори разом з дітьми і розкажіть їм, що ще два століття тому вона вважалася їжею багатіїв.

Бульба буряків – розмальовка із зображенням коренеплоду, який можна знайти майже в кожному городі. Люди цінують його за соковитий колір, корисні речовини, можливість урізноманітнити своє меню поживними та смачними стравами. Розфарбуйте буряки олівцями або фарбами.

Плід моркви — розмальовка із зображенням великого овоча. Коренеплід витягнутої форми в прожилках приносить чимало користі людині і заслуговує на те, щоб її розфарбували я помаранчевий колір.

Розмальовка Гарбуз у листі — чорно-біле зображення культури, яку ми легко дізнаємося за широким листям і соковитим помаранчевим кольором. Здивуйте хлопців фактом, що гарбузи можуть бути білого, зеленого чи синього кольору – і не лише у казках!

Качан капусти – розмальовка з одним із хрустких овочів, які часто займають чималу частину наших городів. Це невипадково: капуста добре зберігається і виробляє більше корисних речовин після маринування. Розфарбуйте капусту олівцями зараз!

Маленький огірок – дитяча картинка для творчості з одним із найзнайоміших овочів з раннього дитинства. Роздрукуйте і розфарбуйте пупірчастий огірок з квіткою на прикладі фарбами або олівцями.

Стиглий томат – розмальовка з одним з найпопулярніших овочів, який приваблює нас солодкуватим смаком м’якоті та соковитими фарбами своєї шкірки. У який колір ви розфарбуєте цей помідор?

Плід баклажана – розмальовка з овочом, який завезли до Європи зі східних країн. Роздрукуйте чи збережіть картинку з баклажаном. Розкажіть дітям, що він багатий на калій і допомагає нашому серцю правильно працювати, а після цього запропонуйте дітям розфарбувати баклажан.

Розмальовка Вінні Пух і Паць представляє двох вірних друзів. Ведмедик і порося раді новим знайомствам і люблять розповідати історії про Крістофера Робіна. Послухайте їх, поки лоскотатимете Вінні Пуха і Пацька пензликом з фарбами.

Вінні Пух їсть мед – розмальовка, в якій показано кохання плюшевого ведмедика до солодощів. У будинку Вінні навіть годинник завжди показує час для перекушування. Будьте обережні під час розмальовки цього сюжету, щоб не потривожити мішутку під час їжі.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Кролик зібрав моркву — розмальовку, де один із героїв мультфільму про іграшки Крістофера Робіна тримає моркву у своїх лапках. Встигніть розфарбувати Кролика фарбами до того, як він втече хвалитися друзям своїм урожаєм.

Тигра і мильні бульбашки – розмальовка, де безтурботний тигр – друг Вінні Пуха – спостерігає за польотом мильних бульбашок. Розфарбуйте Тигру акуратно фарбами або олівцями, щоб бульбашки не луснули раніше.

Ослик Іа – розмальовка, де наймеланхолійніший герой мультика для Вінні Пуха ласує будяком. Роздрукуйте та розфарбуйте з хлопцями ослика Іа та згадайте, де ослик одного разу втратив свій хвіст.

Розмальовка Крістофер Робін – зображення для дитячої творчості з хлопчиком, без якого неможливо уявити світ Вінні Пуха та його друзів. Розфарбуйте Крістофера Робіна олівцями або фломастерами та познайомтеся з ним ближче.

Паць грає – розмальовка з найкращим другом Вінні Пуха, який розгойдується на м’ячі. Паць так безтурботно бавиться, що не завадило б його доглянути. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте. У цей час з малюком точно не станеться нічого поганого!

Вінні Пух об’ївся – розмальовка з ведмежа, яке щільно поїло. Погляньте, схоже, нитки на швах іграшки скоро розійдуться! Розфарбуйте Вінні Пуха, щоб він міг швидше вирушити до Крістофера Робіна. Він обов’язково допоможе Вінні Пуху!

Кролик з горщиком – розмальовка з практичним персонажем з діснеївського мультфільму про Вінні Пуха. Роздрукуйте та розфарбуйте Кролика за роботою. Йому це, напевно, сподобається!

Тигра заснув – розмальовка зі сплячим тигром. А ви знали, що Тигра спить лише на ріжку місяця? Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам та друзям, щоб розповісти про це.

Ослик і Паць – розмальовка з героями мультфільму Діснея, які кудись разом прямують. Проводьте друзів і приєднайтеся до їхньої розмови, поки розфарбовуватимете Іа і Паць.

Паць з лійкою – розмальовка з крихітним поросятком з мультфільму про Вінні Пуха. Малюк намагається втримати велику лійку. Допоможіть П’ятачку впоратися з поливом, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Вінні з осликом Іа та П’ятачком представляє забавну пірамідку з улюблених іграшок Крістофера Робіна. Розфарбуйте найкращих друзів олівцями чи фарбами. Тільки будьте обережні, щоб вони не впали і не пролили мед із горщика Вінні Пуха!

Іа стоїть на голові – розмальовка з осликом, який перевіряє, чи він встоїть на голові. Підтримайте Іа у його експерименті! Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його з дітьми.

Крістофер Робін зібрався грати – розмальовка, де хлопчик вирішує, з якою іграшкою, де і як пограти. Розфарбуйте Крістофера Робіна фломастерами або олівцями та складіть йому компанію у його забавах.

Розмальовка Комар представляє справжнього чепуруна в циліндрі. Розфарбуйте комаху, яка, напевно, поспішає на довгоочікуване побачення до Мухи-Цокотухи, олівцями або фарбами.

Розмальовка Коник з паличкою показує рекордсмена зі стрибків у довжину та висоту зі світу природи. Встигніть розфарбувати коника олівцями або фарбами, поки він відпочиває.

Розмальовка Гарний метелик зачарує собою і дітей, і дорослих. Роздрукуйте зображення метелика і розфарбуйте милого метелика за прикладом або за своєю фантазією фломастерами, фарбами або олівцями.

Розмальовка Мураха з лопатою — приклад роботящої істоти, яка готова на все заради своєї сім’ї. Щоб розфарбувати мурахи, використовуйте акварельні фарби, олівці або фломастери.

Красива бабка – розмальовка з неймовірною комахою. Їхнім зовнішнім виглядом та вміннями захоплюються не тільки прості люди. Поки діти розфарбовують бабку, розкажіть їм докладніше про цю цікаву комаху.

Карамелька – чорно-біле зображення однієї з головних героїнь мультфільму Три коти. Товариську кішку почастували льодяником на паличці. Поки вона радіє ласощам, розфарбуйте карамельку.

Коржик — розмальовка із середнім кошеням із сім’ї рудих кішок мультфільму «Три коти». На кошеня завжди костюм моряка. Розфарбуйте Коржика, доки він не втік назустріч новим пригодам.

Компот — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти». Він любить шукати відповіді на складні питання та поласувати солодощами з татовою фабрики. Компот пригостить вас морозивом, якщо ви розфарбуєте його улюблений костюм у зелений колір.

Мама з лійкою – розмальовка з чарівною та діяльною мамою трьох кошенят. Кисуля не любить сидіти на місці! Встигніть розфарбувати маму трьох кошенят фарбами чи олівцями, доки вона поливає грядку.

Компот на самокаті — розмальовка, де старший брат Коржика та Карамельки наважився покататися. Розфарбуйте компоту яскравими фарбами, щоб надати йому більшої впевненості в собі!

Тато кіт розвів багаття – розмальовка, де сімейство з мультика Три коти вирушило в похід. Глава сімейства вчить дітей, як правильно видобути вогонь на природі. Після розфарбовування картинки обов’язково розкажіть дітям, що багаття необхідно загасити перед тим, як піти з лісу.

Карамелька на пірамідці – розмальовка з пустотливою кішечкою з мультфільму “Три коти”. Вона ледве тримає рівновагу на висоті. Підстрахуйте безстрашну кішечку, щоб вона не впала, поки розфарбовуватимете Карамельку.

Коржик стріляє з лука — розмальовка, де кошеня з мультика Три коти знайшло собі нове захоплення. Поки Коржик старанно та з азартом тренується, ви встигнете розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Розмальовка Мама хазяйка – приклад сучасної матері, яка все встигає і ніколи не сумує. Щоб підзарядитися від неї оптимізмом та енергійністю, роздрукуйте картинку Кісулі та розфарбуйте її.

Тато приніс солодощі — розмальовка із улюбленим сюжетом усіх хлопців. Яка дитина не мріяла, щоб її батьки працювали на фабриці солодощів і приносили додому щовечора найсолодший торт? Розфарбуйте розділ сімейства з мультика Три коти!

Розмальовка, де Компот і Коржик збирають гриби, добре показує їхній підхід до будь-якої справи. Енергійний Коржик приносить братові гриби, а Компот перевіряє у книзі, їстівні вони чи ні. Розфарбуйте братів олівцями чи фарбами.

Компот щось шукає — розмальовка, де старше кошеня із мультсеріалу «Три коти» веде розслідування. Це помітно, по серйозному вигляду Компота і лупі, якою він озброївся виявлення найменших доказів. Розфарбуйте Компота олівцями та дізнайтеся, що він намагається знайти!

Карамелька побачила метеликів — розмальовка, де юна кішечка налякала зграю метеликів. Вони закружляли навколо кошеня свій хоровод. Поки Карамелька милується метеликами, розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Компот грає в пісочниці — розмальовка, де старший брат із мультика Три коти захоплений забавами з піском та відерцем. Зафіксуйте рідкісний момент безтурботності Компоту! Для цього роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Коржик ловить метеликів — розмальовка, де невтомне кошеня з мультика Три коти ганяються із сачком по лузі за метеликами. Чи вдасться йому комусь упіймати, дізнайтеся при розмальовуванні Коржика. Він завжди радий новим знайомствам!

Карамелька співає — розмальовка, де наймолодша з трьох кошенят Кісулі розвиває свій голос. Будьте обережні, коли розфарбовуватимете юну кішечку на заняттях. Будь-який шум завадить Карамелька зосередитися на розучуванні нового твору!

Розмальовка Коржик, Компот та Карамелька репрезентують дружних хлопців. Два коти та одна кішечка люблять знайомитися з новими людьми. Швидше розфарбуйте їх олівцями чи фарбами, доки кошенята не втекли грати!

Карамелька хоче торт – розмальовка, де юна кішечка вибирає собі ласощі зі спеціального буклету. Розфарбуйте Карамельку і розважте розмовою, поки вона чекає на виконання свого бажання.

Розмальовка, де Коржик поспішає грати, сподобається пустотливим непосидам. Роздрукуйте або збережіть картинку з героєм з мультика Три коти та запропонуйте розфарбувати її хлопцям, щоб вони трохи відпочили від активних ігор.

Мама Кисуля забирається – розмальовка з енергійною матір’ю трьох кошенят, яка наводить лад. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення охайної кішки та подаруйте її портрет своїй мамі.

Компот малює — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти» за хвилину творчості. Схоже, компоту потрібна компанія. Допоможіть котику розфарбувати портрет тата і самого компоту фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Коржик надує бульбашки, підніме настрій і дітям, і дорослим. Роздрукуйте та збережіть зображення котика з мультика Три коти в костюмі моряка та розфарбуйте разом із дітьми.

Компот щось побачив – розмальовка, де старший котик помітив щось неймовірне і вказує на це своїм братові та сестрі. Розфарбуйте портрет Компоту та зачекайте разом з ним решти героїв мультика Три кота.

Котя збирається на роботу — розмальовка, де голова сімейства із мультфільму «Три коти» вирушає на фабрику. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із дітьми, щоб по-новому поглянути на свою роботу.

Коржик і вертоліт – розмальовка, де середнє кошеня Коті та Кісулі бавиться з новою іграшкою. Приєднуйтесь до його веселощів. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте щасливого Коржика.

Розмальовка, де розташувалися всі п’ятеро членів сім’ї рудих кішок із мультфільму «Три коти». Розфарбуйте Котю, Кисулю, трьох кошенят і покажіть їхній портрет своїм батькам та друзям.

Розмальовка Вороня — зображення забавного дитинчати ворони, яке махає крилом на знак вітання. Збережіть картинку, щоб розфарбувати її разом з дітьми за прикладом або за своєю фантазією.

Лебідь плаває – розмальовка, яка показує улюблене заняття цього граціозного птаха, крім польоту. Роздрукуйте картинку з лебедем, покажіть його дітям і запропонуйте розфарбувати цей птах фарбами або олівцями.

Розмальовка Пелікан – контурне зображення найбільшого птаха з тих, що вміють літати. У кошику пелікану чимало риби. Схоже, він мав вдалий день. Зробіть цей момент ще яскравіше і розфарбуйте пелікану фарбами або олівцями.

Гарний папуга – розмальовка з домашнім улюбленцем, який сидить на кільці у профіль. Якщо вам хотілося б завести папугу, приміряйте на себе роль його власника, поки розфарбовуватимете папугу.

Маленьке совенка — розмальовка з чарівним дитинчатою птиці, яка веде нічний спосіб життя. Розфарбуйте великооке совенка з пензликами на вушках фломастерами або олівцями, щоб подружитися з цим кумедним пташечком.

Кішечка гуляє — розмальовка із свійською твариною на квітковому лузі. Над нею пурхає метелик і, схоже, кішка з метеликом уже потоваришували. Бажаєте пройтися разом із ними? Тоді беріться за пензлі чи олівці, щоб розфарбувати цю милу кицьку.

Пес із кісточкою — розмальовка із зображенням вірного та щасливого друга людини. Поки він нагадує найнадійніше місце у дворі, де можна сховати ласощі, розфарбуйте доброзичливого песика.

Свинка на прогулянці – розмальовка, де мила свинка стоїть на вершині пагорба. Чарівну свинку супроводжує метелик та сонце. Розфарбуйте пейзаж і саму героїню картинки фарбами чи олівцями.

Розмальовка Курочка та маленькі курчата демонструє дружню родину та батьківську турботу у всій повноті. Розфарбуйте цих свійських птахів, поки мама курка неквапливо веде своїх пташенят на лужок.

Корівка пасеться — розмальовка із буренкою на літньому лузі. Тут багато запашних трав та квітів, і корівці подобається на пасовищі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю домашню тварину фарбами або олівцями.

Півень кукарекає — розмальовка з домашнім птахом, який довго будив людей вранці своїм співом, доки не було винайдено будильник. Розфарбуйте півня в яскраві фарби, щоб він став найкрасивішим чепуруном подвір’я.

Качка в очеретах — розмальовка із зображенням обережного птаха для дитячої творчості. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте качечку, яка щойно викупалася і вирішила вийти на берег.

Овечка на лузі – розмальовка чарівної овечки з дзвіночком на шиї. Роздрукуйте або збережіть зображення вівці на літній галявині, а потім розфарбуйте портрет овечки та навколишню природу фарбами або олівцями.

Кізочка на лузі — розмальовка з парнокопитною твариною, яка відпочиває на зеленій галявині. Роздрукуйте зображення кізочки з дзвіночком та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Гусак гуляє двором — розмальовка з усміхненим представником гусячої родини. Він щойно повернувся з прогулянки на рідне подвір’я і радий знову бачити всіх мешканців обійстя. Розфарбуйте досить гусака в білий, чорний або сірий кольори.

Веселий індик – розмальовка з товариським мешканцем домашнього подвір’я. Він уже вітає вас помахом крила та доброзичливою усмішкою. Розфарбуйте індика олівцями або фарбами, і він прикрасить вашу колекцію малюнків із свійськими птахами.

Вухата мишка – розмальовка з мишею, що присіла у дворі. З ким вона розмовляє і комусь усміхається, зупинившись на стежці? Розпитайте мишку, поки розфарбовуватимете її фарбами або фломастерами.

Милий віслюк — розмальовка з твариною на літньому лузі. Ослик уже помітив вас і скоса поглядає з цікавістю. Роздрукуйте портрет милого ослика та розфарбуйте його фарбами чи олівцями.

Красива конячка — розмальовка з граціозною твариною. Кінь гріється під сонячним промінням і посміхається. Роздрукуйте і розфарбуйте конячку насиченими квітами, щоб її настрій став ще яскравішим.

Мила корівка – розмальовка з дружелюбною буренкою на пасовищі. На лузі затишно: прямо перед коровою росте квітка, а за нею — дерева з багатою кроною. Розфарбуйте корівку та гарний краєвид олівцями або фломастерами.

Зайчик на пеньку – розмальовка з цікавим зайчиком, який піднявся на пеньок, щоб краще роздивитися вас. Роздрукуйте або збережіть картинку з вухатим звірком, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Розмальовка Кошеня Гав на галявині – картинка із захопленим красою світу головним героєм мультфільму. Роздрукуйте і розфарбуйте малюка за прикладом або за своєю уявою.

Кошеня Гав і щеня – розмальовка, де юні персонажі радянського мультфільму раді позувати юному художнику. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте двох товаришів фарбами чи фломастерами.

Кіт у дворі — розмальовка з одним із представників старшого покоління мультика «Кошеня на ім’я Гав». Він намагається наставити кошеня на шлях істини і не схвалює його дружбу з Шаріком.

Розмальовка Цуценя і сосиска – сюжет, за яким багато хто відразу дізнається улюблений мультфільм. Роздрукуйте або збережіть зображення і запропонуйте хлопцям вгадати назву мультика, а після цього розфарбувати цуценя Шарика.

Злий пес — розмальовка із ще одним персонажем старшого покоління з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Він сидить біля миски з кісточкою і нікому не поступиться своїми ласощами. Чи не злякаєтеся розфарбувати грізного пса?

Кошеня Гав гуляє – розмальовка, де головний персонаж мультфільму вирушив подихати свіжим повітрям. Він зачарований гарним краєвидом і завмирає перед кожним деревом чи квіткою у захваті. Розфарбуйте кошеня олівцями, поки він милується природою.

Кошеня Гав на сонечку – розмальовка з привабливим мультиплікаційним героєм, який гріється під сонячними промінчиками. Роздрукуйте або збережіть картинку з кошеням, щоб розфарбувати її та підняти собі настрій.

Кошеня Гав та дівчинка — розмальовка, яка показує першу зустріч двох нових друзів. Надайте цьому сюжету яскравості та святкового настрою за допомогою фарб, олівців або фломастерів.

Цуценя ловить метеликів — розмальовка із зображенням Шарика, який вирішив потоваришувати з метеликом. Чи вдалося йому наздогнати метелика і запропонувати йому знайомство, дізнайтеся від самого цуценя, поки розфарбовуватимете його.

Гав дивиться на місяць – картинка для розфарбовування, яка познайомить хлопців з головним героєм мультика Кошеня на ім’я Гав. Роздрукуйте зображення кошеня, розфарбуйте його і подумайте, який він побачив місяць у калюжі.

Кіт біля паркану – розмальовка з чорним котом, який щось розповідає юному нетямущому кошеняті. Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте її фломастер або фарбами.

Цуценя знайшло господаря — розмальовка із сюжетом першого знайомства Шарика та хлопчика, який став його новим другом. Чи добре їм разом у які ігри вони люблять грати? Спробуйте придумати для цуценя та його власника невелику пригоду, доки розфарбовуєте їх.

Розмальовка, де Кошеня Гав і щеня ділять сосиску, представляє ще один відомий сюжет з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Почніть з нього збирати вашу колекцію картинок про двох непосидючих друзів.

Кошеня Гав на природі – розмальовка з котиком, що присів на квітковій галявині. Він не втомлюється дивуватися з усього, що відбувається навколо. Поки малюк зайнятий, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Гав хоче погуляти – розмальовка з кошеням, яке збирається вийти з дому. Чого чи на кого він чекає, дізнайтесь у самого котика. А може, він запрошує вас пройтися разом із ним? Запасіться фарбами чи фломастерами, щоб розфарбувати кошеня у яскраві кольори.

Розмальовка, де Цуценя збирається на прогулянку, показує радість Шаріка від зустрічі з кошеням та ігор з новим господарем. Розфарбуйте передпокій, куди щеня вийшло, щоб незабаром вийти на вулицю, фарбами чи олівцями.

Карлсон позує — розмальовка із привабливим персонажем із радянського мультфільму за мотивами твору письменниці Астрід Ліндгрен. Роздрукуйте портрет чоловіка з пропелером та запропонуйте дітям вгадати, хто він і розфарбує його.

Розмальовка Малюк представляє ще одного головного персонажа радянського мультфільму “Карлсон, який живе на даху”. Він любить фантазувати, пустувати і заводити нові знайомства. А ви хочете подружитися з ним?

Розмальовка Карлсон з варенням представляє улюблені ласощі кращого друга Маля. Карлсон просто любить варення! Він може поділитися крапелькою насолоди з вами, якщо ви розфарбуєте костюм Карлсона у яскраві кольори.

Фрекен Бок – розмальовка з нянею Маля, яку теж чарів Карлсон. Вона вже готова танцювати і грати в м’яч весь день безперервно! Розфарбуйте «домоуправительку» фарбами чи фломастерами разом із дітьми.

Карлсон пустує — розмальовка з «чоловіком у самому розквіті сил», що гойдається на люстрі, викликає незмінну посмішку у кожного. Згадайте героїв улюбленого мультфільму та розфарбуйте Карлсона. Це підніме настрій у найпохмуріший день!

Малюк грає з Карлсоном – розмальовка із сюжетом маленького перельоту хлопчика на спині Карлсона. Друзі вирушають лікувати безнадійно хворого пацієнта. Хто він? Намагайтеся згадати, поки розфарбовуєте картинку.

Розмальовка, де Карлсон і Фрекен Бок танцюють, нагадує хлопцям про першу зустріч домоправительки та друга Маля. Приєднуйтесь до загальної веселощів і навіть створюйте її атмосферу за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Кішка домоправительки представляє забавну кішечку, яка пустилася в танець разом з іншими героями казки про Маля і Карлсона. Розфарбуйте її за прикладом або створіть їй абсолютно новий образ.

Малюк тримає собачку — розмальовка, яка показує здійснену мрію хлопчика. Малюкові на день народження подарували цуценя! Як він назвав нового друга? Спробуйте вгадати, поки розмальовує сюжет першого знайомства двох товаришів.

Милий Карлсон – розмальовка з Карлсоном, що присів на підвіконня. Цей мандрівник по повітрю запросив посадку Маля, тому що йому терміново треба заправитися варенням або іншими солодощами.

Розмальовка Карлсон-приведення – зображення однієї із забавних сцен мультфільму, присвяченій прогулянці та пригодам двох друзів на вечірньому даху. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його разом з дітьми.

Карлсон у шубі — розмальовка із сюжетом із мультфільму, який представляє день знайомства Карлсона з Фрекен Бок. Роздрукуйте та розфарбуйте справжнього джентльмена на ім’я Карлсон олівцями або фарбами.

Малюк радіє песику — розмальовка із зворушливим моментом прояву щирого дитячого почуття. Потреба дружити та дбати у Маля дуже розвинена. Він щасливий, що йому подарували собаку. Розфарбуйте нових друзів олівцями чи фломастерами.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.

Розмальовка Святковий торт зі свічками стане чудовим сюжетом для листівки, зробленої своїми руками. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте її фломастерами або олівцями та подаруйте своїм друзям у день народження.

Розмальовка Ведмедик, машинка і конячка представляє найближчі кожному хлопчику іграшки. З раннього дитинства хлопчики улюбленого ведмежа катають то на коні, то в машинці. Згадайте, як це було весело, та розфарбуйте цю картинку разом із дітьми.

Білочка з лійкою – розмальовка з клопіткою хазяйкою. Білочка знає, що літо незабаром закінчиться і допомагає квітам швидше підрости. Розфарбуйте портрет милої білочки фарбами чи олівцями.

Їжачок набрав грибів — розмальовка з лісовим звірком, який поспішає до свого житла. За його плечима короб із грибами. Тепер їжак упевнений, що його улюблені їжаки будуть ситі взимку. Розфарбуйте дбайливого батька сімейства фарбами чи фломастерами.

Заєць їсть моркву — розмальовка із кумедним звірком, який знайшов улюблені ласощі. Поки зайчик у комбінезоні обідає, встигніть розфарбувати його олівцями або фарбами.

Крот копає землю – розмальовка з працелюбним представником фауни. Він будує нові ходи, і це подобається мишці. Вона просить іноді походжати галереями крота. Розфарбуйте двох тварин і дізнайтеся, чи зможуть вони домовитися про прогулянки.

Лисиця і постоли – розмальовка з усміхненою лисичкою в сарафані. Вона тримає у своїх лапках нещодавно сплетене взуття. Хочете приміряти пару лаптей? Тоді розфарбуйте лисицю у яскраві фарби прямо зараз!

Лось гуляє в лісі — розмальовка з твариною, яка йде на задніх лапах лісовою гущавиною. Він спирається на березовий ціпок. Куди поспішає лось, розпитайте в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Ведмежа на дереві – розмальовка з лісовим звіром, який знає всі вулики в окрузі. Ведмежа піднялося на дерево, щоб поласувати медом одного з них. Розфарбуйте цього солодку?

Оленя біля річки – розмальовка з цікавим дитинчатом. Він уперше побачив свій відбиток у воді, і йому стало цікаво, хто причаївся там, під водною гладдю. Розкажіть про це оленя, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Сова з ліхтарем показує нічний сторож лісу. Своїм вуханням сова попереджає мешканців хащі про наближення ночі і про те, що настав час спати. Розфарбуйте нічну сову фарбами чи олівцями.

Зайчик із рюкзаком — розмальовка із маленьким зайчиком, який вирушив до лісової школи. Бажаєте дізнатися, чому в ній навчають, прогуляйтеся разом із зайченятом і розфарбуйте його. Малюк розповість вам про все із задоволенням.

Маленький пінгвіня чекає на березі свого друга, щоб разом наловити риби до обіду. Розфарбуйте це дитинча пінгвіна фарбами або олівцями.

Кошеня та метелик – розмальовка з юним котиком. Він зустрів на стежці метелика і дбайливо грає з ним. Роздрукуйте та розфарбуйте нових друзів у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Маленький бегемотик – розмальовка з твариною у кепці та з цеберком та лопаткою у передніх лапах. Він поспішає до пісочниці, де на нього вже чекають друзі. Роздрукуйте портрет малюка та розфарбуйте його аквареллю або олівцями.

Носоріг катається на машині – розмальовка з досвідченим водієм іграшкової машинки. Носоріг поспішає на зустріч із новими друзями у новенькому кабріолеті. Розфарбуйте автомобіль та тварину олівцями або гуашшю.

Мавпа фокусниця – розмальовка з твариною, яка любить пустувати і розважатися. Чи не тому на виступ мавпи так чекають усі хлопці, які прийшли в цирк? Розфарбуйте хвостату артистку, щоб підняти собі та своїм близьким настрій.

Добра конячка — розмальовка з цирковим конем, який виконує всі прохання дресирувальника. Тепер вона стала на задні ноги, щоб показати своє вміння ходити на задніх ногах.

Їжачок з яблуками — розмальовка зі щасливим звіром. Він зібрав багато солодких фруктів та готовий іти додому. Розфарбуйте яблука у червоний, жовтий чи зелений кольори, а їжака у чорний чи димчастий відтінки.

Зайчик їсть горіхи – розмальовка з милим зайчиком, якого тітка білка пригостила горіхами. Поки він пробує нові ласощі, розфарбуйте кролика акварельними олівцями або фарбами.

Білочка грає на дудочці — розмальовка із білкою, яка навчилася виконувати прості мелодії. Завдяки працьовитості білочка зможе стати найкращим музикантом лісу. Покажіть дитині, що ви вірите в її талант. Як? Розфарбуйте білочку!

Кролик збирає квіти — розмальовка з романтичним звірком. Він вибирає найкращі квіти для своєї мами. У неї сьогодні день народження. Допоможіть малюкові розфарбувати галявину у яскраві фарби!

Каченя в озері — розмальовка з пташеням мами качки, який робить великі успіхи у плаванні. Він сам помітив, що плаває краще за братів і сестер, і від цього щасливий. Роздрукуйте та розфарбуйте потрет чарівного малюка фарбами або олівцями.

Мишеня в човнику – розмальовка з відважним мандрівником. Він пливе озером зовсім один, керуючи своїм судном з допомогою весла. Розфарбуйте хоробрий підкорювач хвиль аквареллю або олівцями.

Цуценя йде за водою – розмальовка з господарським песиком. Він поспішає з двома повними водою, відрами, щоб полити грядки. Розфарбуйте щеняти олівцями або фарбами, щоб його шлях був ще веселішим, ніж раніше.

Равлик зібрав гриби — розмальовку із запасливим молюском. Равлик щасливий, що зміг зробити запаси на зиму. Тепер їй можна скуштувати нові страви. Придумайте історію про те, як равлик готуватиме гриби, поки розфарбовуєте його.

Єнот збирає зернятка – розмальовка з твариною, уважною до запасів на майбутнє. Єнот терпляче назбирав цілий мішок зерен. Ще хвилина і він буде готовий позувати юному художнику.

Матрьошка з квітами – розмальовка із символом російської культури, без якого з нашої країни не поїде додому жоден турист. Розкажіть хлопцям, якими бувають сучасні матрьошки, доки він розфарбовує цю картинку.

Матрьошка у візерунках — розмальовка з іграшкою, що символізує зв’язок сім’ї та поколінь. Красива дерев’яна іграшка завжди прикрашається химерним візерунком. Чи зможете акуратно розфарбувати цю матрьошку?

Розмальовка Грайливий левеня представляє забавного дитинча царя звірів. Він мріє побешкетувати з кимось так, щоб цього не помітив строгий батько. Не боїтеся скласти левеня компанію в іграх? Тоді розфарбуйте майбутнього володаря всього тваринного світу!

Дельфін хлюпається у воді – розмальовка з милим створенням, який любить бути в центрі уваги. Ось і зараз дельфін підплив до берега, щоб показати людям свою майстерність в акробатиці та здобути заслужені оплески. Розфарбуйте гарного дельфіна фарбами або олівцями.

Розмальовка Коала з дитинчатою познайомить хлопців із австралійськими тваринами. Коали зовні схожі на ведмежа, але є окремим сімейством, у якого немає родичів у природі. Розкажіть хлопцям про коали, поки вони розфарбовуватимуть цю картинку.

Метелики подружки — розмальовка із двома милими метеликами, які вирушили разом на луг. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет двох метеликів та спробуйте знайти всі відмінності між цими подругами.

Риба Їжак – розмальовка з разючою мешканкою вод. Ця риба при першій небезпеці надмається, наче куля, а її колючки можуть боляче поранити необережних купальників. Роздрукуйте та розфарбуйте разом із дітьми це дивовижне створення.

Слон грає в м’яч — розмальовка з розумною твариною, яка опанувала чимало людських професій. А ви хотіли б зіграти зі слоном у футбол? Спробуйте уявити цей матч, поки розфарбовуватимете вухатого футболіста.

Равлик на лузі — розмальовка із забавною мешканкою полів, лугів та садів. Дізнатися про неї не складно. Слимак повільно пересувається, тому що завжди носить свій будиночок на собі. Розфарбуйте сильний равлик разом із батьками чи друзями.

Зайчики з морквинами — розмальовка з двома братиками, яких почастували хрусткими ласощами. Вони так раді морквині, що ще не наважилися її з’їсти. Розфарбуйте щасливі зайчаті фарбами або фломастерами.

Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Вовк грає на гітарі — розмальовка з головним бешкетником мультика «Ну, постривай!», вовком. Він розташувався на лаві, щоб виконати музичний твір на гітарі. Розфарбуйте сірого музиканта аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Вовк на мотоциклі показує захоплення сірого хижака гонки. Він мчить дорогою і радісно посміхається. Встигніть розфарбувати вовка фарбами чи фломастерами, доки він у чудовому настрої!

Заєць на прогулянці – розмальовка зайчика з мультфільму “Ну, постривай!”. Він поспішає на тенісну гру, але не забув помахати вам лапкою на знак вітання. Розфарбувати майбутнього чемпіона?

Заєць вибирає кавун — пам’ятний багатьом глядачам сюжет із улюбленого мультика «Ну, постривай!». Роздрукуйте або збережіть картинку, запропонуйте хлопцям знайти на ній вовка, а потім розфарбувати зображення.

Хитрий вовк — розмальовка, на яку сірий лиходій із мультфільму «Ну, постривай!» задумав підступний план проти зайчика. Спробуйте дізнатися, що саме, поки розфарбовуватимете вовка.

Заєць циркач показує весь артистизм маленького героя з мультика «Ну, постривай!». Заєць не втрачає самовладання та оптимізму навіть, коли його переслідує грізний вовк. Розфарбуйте картинку у яскраві кольори барвами, щоб підтримати зайчика.

Вовк подарував зайцеві кульку — розмальовку, де показано справжнє ставлення персонажів один до одного. Заєць і вовк дружать, а погоні вовка за зайцем — лише частина їхньої спільної гри, до якої вони звикли. Розфарбуйте героїв мультика фарбами чи олівцями.

Заєць на велосипеді – розмальовка з головним персонажем мультиплікаційної історії «Ну, постривай!». Він мчить доріжкою і щасливий, що показує хлопцям приклад спортивного дозвілля. Розфарбуйте кролика фломастерами або фарбами.

Козлик на лузі – розмальовка, де показаний молодий онук бабусі кози. Він приїхав до бабусі на вихідні, щоб допомогти старенькій та подихати свіжим повітрям. Роздрукуйте портрет козлика на галявині і розфарбуйте навколо нього в яскраві фарби.

Вовк та змія – розмальовка з епізодом з пригод вовка та зайця у цирку. Розфарбуйте сірого хижака, який знову опинився у незручній ситуації, фломастерами та спробуйте допомогти йому.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Заєць на пробіжці – розмальовка, де зайчик робить розминку перед початком забігу. Бажаєте приєднатися? Розфарбуйте картинку із зайчиком, приступайте до зарядки наступного ранку і кличте батьків на пробіжку.

Заєць із кульками — розмальовка, де герой із мультфільму «Ну, постривай!» крокує доріжкою і захоплено грає на барабані. Допоможіть зайчику зробити його настрій ще кращим. Розфарбуйте кульки та самого зайця яскравими фарбами.

Капітан корабля — розмальовка, де показаний суворий командир судна, на якому одного разу опинилися заєць і вовк із мультика «Ну, постривай!». Капітан вийшов прогулятися на палубу і помилуватися водною гладдю.

Вовк штангіст – розмальовка з хвалькуватим персонажем мультфільму «Ну, постривай!». Ось і зараз він намагається показати силу, якої не має. Розфарбуйте кумедний момент з історії пригод вовка та зайця.

Мила кішечка гуляє — розмальовка із чарівною твариною. Перед розфарбуванням розгляньте картинку і визначте разом з дітьми, де вовна на тілі звірка буде темніша, а де світліша, і чому.

Розмальовка Маленьке щеня показує звірятко, яке з цікавістю кинуло погляд ліворуч. Подивіться, як нетерпляче цуценя виляє хвостиком! Встигніть розфарбувати песика, поки він не зірвався з місця назустріч новим пригодам.

Розмальовка Акваріум із рибками зачарує тих хлопців, які мріють завести нових домашніх вихованців. Запропонуйте їм розфарбувати акваріумних рибок та приміряти на себе роль їхнього власника.

Маленький хом’ячок із забавним звірком на задніх лапках обов’язково сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Та й сам хом’ячок так мило усміхається, що перед його чарівністю неможливо встояти! Розфарбуйте цього звірка олівцями чи фломастерами.

Маленький папужка на гілці — портрет домашнього улюбленця багатьох сімей у чорно-білій палітрі. Допоможіть папузі знайти яскраве оперення, розфарбовуючи його гуашшю або олівцями.

Дельфін над водою – розмальовка з граціозним артистом дельфінарію. Він легко прослизнув у вузьке кільце. Змогла б і людина зробити так, обговоріть з хлопцями при розмальовуванні цього дельфіна.

Лань – картинка для розфарбовування з одним з граціозних парнокопитних тварин. Лань прилягла відпочити, і поки вона спостерігає за метеликом, ви зможете її розфарбувати фарбами чи олівцями.

Білий ведмідь на відпочинку — портрет найвідомішого полярного мешканця. Використовуйте для розмальовки білого ведмедя гуаш або фломастери, щоб чіткіше показати контури дикого звіра.

Розмальовка, де Жираф їсть траву – картинка для дитячої творчості з одним із найвищих мешканців планети. Розфарбуйте галявину з травою для жирафу у зелений колір.

Пінгвіня слухає маму — розмальовка, яка доводить, що мами скрізь однаково турбуються за своїх малюків. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із сім’єю пінгвінів олівцями або фломастерами разом із батьками.

Розмальовка, де Слоненя вмивається, допоможе дорослим показати хлопцям, як за своєю чистотою тварини у різних куточках Землі. Поспостерігайте, як слоник використовує хобот замість душу, та розфарбуйте його аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Гордий павич демонструє одну з найкрасивіших птахів світу. Покажіть малюнок з павичем дітям, роздрукуйте його і розфарбуйте портрет павича за прикладом аквареллю або олівцями.

Пелікан упіймав рибу — розмальовка з пернатою рибалкою. Пелікану посміхнувся успіх, і він може поласувати великою рибою. Розфарбуйте щасливого рибалки фарбами чи олівцями.

Розмальовка Роллі є одним з головних персонажів багатосерійного мультфільму «Дружні мопси». Песик напевно вигадав нову розвагу! Дізнайтеся, що це за гра при розмальовуванні Роллі.

Бінго — розмальовка з непосидючим мопсом із мультсеріалу «Дружні мопси». Постарайтеся швидше розфарбувати милий песик фарбами або олівцями – він поспішає назустріч новим пригодам!

Розмальовка ГАВ – портрет робота у вигляді пса, якого винайшов Боб. ГАВ чудово вписався в дружню компанію мопсів та кішки Шипи. Він також, як Бінго і Роллі, любить грати і розважатися. Розфарбуйте пса-робота ручками чи фломастерами разом із друзями.

Розмальовка Шипа знайомить із ще однією мешканкою будинку винахідника Боба. Граціозна кішечка входить до компанії пустотливих вихованців і не любить залишатися в тіні. Розфарбуйте кішку за прикладом або слідуючи за своєю уявою.

Бінго і Роллі — два невгамовні брати, які ніяк не можуть всидіти на місці! Розпитайте мопсів, в яку експедицію вони незабаром вирушать, поки розфарбовуватимете песиків.

Розмальовка, де Бінго кудись поспішає, показує темперамент мопса. Ну як всидіти на одному місці, коли довкола відбувається стільки цікавих подій? Хіба що Бінго погодиться затриматись на хвилинку на вашому аркуші, щоб ви встигли його розфарбувати.

АВ катає Бінго та Роллі – розмальовка з дружною компанією вихованців винахідника Боба. Приєднуйтесь до спільної веселощів і створіть всім собачкам ще більш райдужний настрій завдяки своїм фарбам або фломастерам.

Ролі хоче грати – розмальовка кумедного мопса, з яким ви обов’язково подружитеся! Він любить гратися, подорожувати і знайомитися з новими людьми. Розфарбуйте песика Роллі фломастерами та пограйте з ним.

Ролі балується — розмальовка невтомного заводила серед вихованців Боба. Ось і зараз він готовий пустувати і забути про все заради веселощів. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет пустотливого мопсу разом із друзями.

Бінго щось задумав — розмальовка з песиком із американського мультфільму «Дружні мопси». Він обмірковує план нової подорожі чи пригоди. Розфарбуйте Бінго, і він запросить вас у ньому взяти участь.

Шипа біжить до Боба – розмальовка з кішечкою з мультсеріалу для пригоди двох бешкетних мопсів. Навіщо вона поспішає до господаря? Може, поспішає розповісти йому про переробку, в яку потрапили Бінго та Ролі? Розфарбуйте Шипу фарбами чи олівцями!

Ролі та Бінго грають — розмальовка з двома братами, які мають неймовірний запас енергії та потяг до подорожей. Ідеї ​​нових пригод у мопсів іноді народжуються під час забав. Пограйте разом із песиками, коли розфарбуєте їх.

Розмальовка Робот-собака ГАВ – картинка з винаходом Боба, якого полюбили всі вихованці у його будинку. Роботу і самому подобається веселитися з Бінго, Роллі та Шипою. Розфарбуйте веселого робота фломастерами чи олівцями.

Бінго на скейте – розмальовка з непосидою-мопсом, який знову кудись поспішає і розважається дорогою. Дізнайтесь у песика, чи з ним його брат, коли розфарбуєте Бінго олівцями.

Ролі щось знайшов – розмальовка із забавним песиком, якого не так і просто провести! Мопс уже виявив щось цікаве і вже готовий поділитися своїм відкриттям із братом Бінґо. Розфарбуйте непосидю Роллі фарбами або олівцями.

Веселі Бінго та Роллі — портрет двох братів із мультфільму «Дружні мопси» в момент спільних ігор. Песики щиро бавляться один з одним. Розфарбуйте Бінго з Роллі та приєднуйтесь до їх розваг!

Малюк совенок – розмальовка привабливого совиного пташеня в момент неспання. Розгляньте картинку разом з дітьми і назвіть відмінні риси сов у пташеня, а потім розфарбуйте його разом з дітьми.

Ведмежа малюк – розмальовка із забавним і поки що нетямущим дитинчатою. Зовсім скоро Мишко навчиться у своєї мами, як самостійно добувати їжу та уникати зустрічі з людьми. А поки ведмежа буде радий з вами потоваришувати, якщо ви розфарбуєте його.

Маленьке білченя – розмальовка з милим дитинчатою клопіткі білки. Поки його мама зайнята пошуком смачних горішків, грибів та ягід, білченятко хочеться з кимось пограти. Може, ви складете йому компанію та розфарбуєте його?

Малюк зайченя – розмальовка з найсміливішим зайчиком з усіх дітей зайця та зайчихи. Він вистрибнув з нірки, де залишилися його брати та сестри, щоб першим познайомитися з лісом та його мешканцями. Поки ви розфарбовуєте зайченя і доглядаєте його разом з дітьми, познайомтеся краще з його зовнішнім виглядом і звичками.

Маленьке лисеня — розмальовка з чарівним дитинчатим, яке незабаром стане дорослим хижаком. Красива шерсть, граціозні рухи та хитрість лисиць ніколи не залишать їх поза увагою людей. Розфарбуйте малюка лисеня у яскраві відтінки олівцями або фломастерами.

Милий вовченя – розмальовка з зовсім ще юним представником вовчої зграї. Малюку належить багато чого навчитися у своїх побратимів, щоб стати добрим мисливцем. Розфарбуйте вовченя гуашшю та олівцями, щоб показати батькам та друзям його густу та красиву шерсть.

Розмальовка Маленький Їжачок — чорно-біле зображення мініатюрного звірка на задніх лапках. Дізнайтеся, що винюхує малюка їжак, коли роздрукуєте його портрет і почнете його розфарбовувати.

Розмальовка Малюк оленя – контурний малюнок дитинчата оленів. Крихітка відбився від мами, подбайте про оленя! Розфарбуйте його шкірку за прикладом, щоб мама швидше виявила оленя у лісі.

Малюк курча – розмальовка з милим пташеням курки. Він поспішає вперед двором і розмахує крильцями. Збережіть або роздрукуйте портрет курчати та розфарбуйте його разом з дітьми олівцями або фарбами.

Розмальовка Бешкетник щеня надає хлопцям можливість завести вихованця і навіть не питати дозволу батьків. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте пустотливого песика фарбами або олівцями.

Маленький котик — розмальовка з кошеням, що причаїлося. Він притиснув лапки до підлоги, уклав на них свою мордочку і, схоже, готується до стрибка. Встигніть розфарбувати котика, доки він не почав полювання.

Розмальовка Маленький баранець представляє привабливе дитинча вівці. Він зупинився на пагорбі, щоб подивитись на рідну округу. Розфарбуйте баранчика, поки він не вирушив далі в дорогу.

Розмальовка Маленька кізочка знайомить хлопців із чарівною парнокопитною твариною. Поки малюки розфарбовують козочка, розкажіть їм, що вона дає смачне та корисне молоко.

Маленька свинка – розмальовка з непосидою свинкою. Що цікавого побачила свинка? Придумайте історію про це разом з дітьми, поки розфарбовуватимете цю кумедну тварину.

Маленька корівка – розмальовка з парнокопитною домашньою твариною. Роздрукуйте або збережіть зображення корівки та запропонуйте дітям розфарбувати її олівцями або фарбами.

Мила конячка — розмальовка з твариною, яка повернула свою кумедну мордочку направо. Розпитайте кобилку, що утримує її увагу в цьому напрямку, поки розфарбовуватимете її.

Дядько Федір – розмальовка з головним героєм трисерійного мультфільму про пригоди в Простоквашино. Схоже, він вирушив у похід. За плечима Дяді Федора висить рюкзак, а в руках хлопчика — палиця, на яку можна спертися. Розфарбуйте Дядя Федора олівцями чи фарбами.

Розмальовка Кіт Матроскін – зображення першого друга Дяди Федора. Роздрукуйте портрет смугастого кота та розфарбуйте його за прикладом.

Розмальовка Пес Шарик – портрет відданого Дяді Федорові пса. Цей персонаж мультфільму про Простоквашино відрізняється любов’ю до полювання, працьовитістю, умінням поступатися і робити необдумані покупки. Розфарбуйте кульки олівцями чи фломастерами.

Листоноша Пєчкін — розмальовка з неоднозначним персонажем історії про Простоквашино. Сварливий, жадібний в одних випадках, Ігор Іванович здатний на вияв теплих почуттів за інших обставин. Розфарбуйте печінка на фарбами або фломастерами.

Розмальовка Печкін та Шарик об’єднала в одному кадрі двох щасливих героїв мультика про Дядю Федора та його друзів. На Ігорі Івановичу нова морська безкозирка, а в Шарикових лапах — новий для нього вид зброї, фоторушниця. Розфарбуйте героїв мультика Простоквашино олівцями чи фарбами.

Папа Дядька Федора — розмальовка з головним союзником сина за витівками та авантюрами. Вдвох із Дядьком Федором він порається зі старим автомобілем, на якому приїхав у улюблене їм Простоквашино. Розфарбуйте отця Дядька Федора олівцями або фарбами.

Розмальовка Мама Дяді Федора – портрет матері головного героя мультфільму “Троє з Простоквашино”. Вона зачарована літньою прогулянкою на селі і вже зібрала букет польових квітів на лузі. Розфарбуйте її у яскраві літні кольори!

Шарик і Матроскін — розмальовка із псом та котом, вірними друзями Дяді Федора. Вони помітили, що вдалині видніється автомобіль, на якому до них мчить обожнюваний ними Дядя Федір. Розфарбуйте веселих друзів разом із друзями чи батьками.

Дядько Федір знайшов скарб — розмальовка з пам’ятним моментом із мультфільму про життя хлопчика з собакою та котом у селі Простоквашине. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її акварельними олівцями або фломастерами.

Корова Матроскіна – розмальовка з першою домашньою твариною друзів із Простоквашиного. Роздрукуйте портрет Мурки та розфарбуйте її за прикладом. За це кіт Матроскін напевно почастує вас молоком.

Розмальовка Дядя Федір на селі — зображення хлопчика після генерального прибирання в будинку. Він задоволений результатами своєї праці і вийшов подихати свіжим повітрям. Розфарбуйте Дядько федора та його пташку.

Розмальовка Кулька та фотозброя – дитяча картинка для творчості, яку варто зберегти або роздрукувати для дітей. Вони із задоволенням розфарбують портрет Шаріка, який вийшов на фотополювання.

Матроскін та його буря — розмальовка двох щасливих мешканців Простоквашино. Кіт Матроскін не уявляє свого життя без молока, а отже — і без своєї дорогоцінної корови Мурки. Розфарбуйте кота та корову олівцями або фарбами за прикладом.

Матроскін з молоком – розмальовка, де кіт прямує до будинку з повним відром молока. Щоб він поділився з вами смачним парним напоєм, розфарбуйте Матроскіна за прикладом або за власною уявою.

Розмальовка Дядя Федір та заєць — один із пам’ятних сюжетів мультфільму про хлопчика, Шаріка та Матроскіна. Роздрукуйте або збережіть картинку, покажіть її дітям та запропонуйте вгадати, в якій серії мультика зроблено цей портрет. Потім запропонуйте їм розфарбувати хлопчика та зайчика.

Пес Шарик і кіт Матроскін — розмальовка з вірними друзями Дяді Федора, які влаштувалися в занедбаному сільському будинку і чудово проводять час разом і чекають, коли їхній улюблений Дядя Федір приїде до них на канікули. Розфарбуйте друзів фарбами чи олівцями.

Верблюд на прогулянці – розмальовка з твариною в поодинокі хвилини відпочинку. Верблюд подався відвідати друзів, яких давно не бачив. Розфарбуйте портрет двогорбого верблюда олівцями або фарбами, щоб зробити його шлях ще веселішим.

Добра черепаха — розмальовка із чарівною твариною на березі. Вона чудово поплавала в морі та вирішила погрітися на сонці. Розфарбуйте черепашку аквареллю, гуашшю або фломастерами.

Розмальовка, де папуги їдять, займе увагу допитливих хлопців на кілька хвилин. Роздрукуйте зображення і запропонуйте розфарбувати його дітям, щоб вони поспостерігали, як папужки самостійно видобувають собі в їжу горіхи та насіння рослин.

Розмальовка Добрий слоненя – милий сюжет для дитячої творчості. Маленький слоник катає на своїй спині двох пташок, які знають багато цікавих історій. Бажаєте послухати їх? Тоді роздрукуйте зображення та розфарбуйте нових друзів!

Гепард на дереві — розмальовка з граціозним та спритним хижаком, який жахає весь африканський континент. Якщо ви сміливі хлопці, розфарбуйте відпочиваючого звіра і потоваришуйте з ним.

Змія на гілці – розмальовка з унікальною істотою, яка мешкає у теплих країнах. Роздрукуйте та покажіть картинку дітям, запропонуйте їм вгадати, як називається ця змія, а потім розфарбуйте разом з ними портрет цієї тварини.

Птах удод – розмальовка з найцікавішим птахом. Ні з яким іншим представником пернатого сімейства удод не можна сплутати! Покажіть його зображення дітям та запропонуйте розфарбувати удада разом.

Розмальовка Дитинча кенгуру в сумці у мами приверне увагу дуже молодих художників. Роздрукуйте або збережіть картинку, уважно розгляньте її з хлопцями та розфарбуйте фломастерами або крейдою.

Пірат і скриня зі скарбами – розмальовка зі щасливим флібустьєром. Він щойно знайшов скарб! Розфарбуйте його, і він щедро заплатить вам монетами зі своєї скрині за свій портрет!

Пірат у човні – розмальовка з корсаром, що пливе до берега. А може, він зазнав аварії? Дізнайтеся у самого пірата, чому він опинився в човні, поки розфарбовуватимете нового друга.

Одноногий пірат — розмальовка з героєм, який, напевно, пережив чимало пригод. Він охоче поділиться історіями про них із вами, якщо розфарбуєте пірата та його корабель олівцями чи фарбами.

Пірат з мавпочкою – розмальовка з двома приятелями, які не один рік борознять моря. Розфарбуйте і потоваришуйте з ними, щоб вирушити за черговими пригодами разом з ними.

Пірат із мечем — розмальовка, де флібустьєр уже готовий до бою. Покличте друзів чи рідних, щоб розфарбувати цього грізного морського вовка фломастерами чи олівцями разом.

Пірат із підзорною трубою — розмальовка, яка показує справжнього першовідкривача нових земель. Пірати не просто шукали скарби, вони вивчали морські шляхи, спостерігали за морем та складали карти. Розфарбуйте допитливого пірата олівцями чи фломастерами.

Піратський корабель – розмальовка, де зображено морське судно з прапором Веселого Роджера. Розкажіть хлопцям, хто він такий, допоки вони займаються фарбуванням судна перед відплиттям.

Пірат із шаблею — розмальовка із грізним корсаром перед битвою. Він ось-ось кинеться на абордаж. У нього не так багато часу, тому розфарбуйте пірата фарбами або олівцями якнайшвидше.

Олаф грає з бджілкою — розмальовка із невтомним сніговиком із диснеївського мультфільму «Холодне серце». Якщо вам подобається персонаж, який не уявляє свого життя без пригод, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Олаф радіє снігу — розмальовка зі сніговиком із мультфільму «Холодне серце», який зачарований снігопадом. Поки він зайнятий спостереженням за хмаринками та ловом сніжинок, розфарбуйте його гуашшю або фломастерами.

Розмальовка Свен та Олаф — зображення двох персонажів мультфільму, без яких сюжет казки ніколи не був би таким захоплюючим! Розфарбуйте сніговика та оленя, поки вони дуріють у суспільстві один одного, фломастерами або олівцями.

Розмальовка Олаф і квіточка – один із найвідоміших сюжетів мультфільму «Холодне серце». Якщо вам він також подобається, розфарбуйте його олівцями або фарбами разом із друзями.

Домашня курка — розмальовка із найпоширенішою мешканкою сучасних сільських подвір’їв. Вона популярна, тому що невибаглива в їжі, вміє самостійно доглядати потомства і при цьому несе яйця майже кожен день.

Кінь з красивою гривою – розмальовка з граціозною твариною, яка може похвалитися густою шевелюрою. За гривою коня потрібен ретельний догляд, бо інакше пасма сплутаються і розчесати їх буде вже не можна. Розфарбуйте конячку олівцями або фарбами.

Кішка на відпочинку – розмальовка з милою твариною, яка радує не одного власника по всьому світу. Спостерігати за тим, як кішки граються, відпочивають і навіть сплять – задоволення. Щоб відчути себе господарем цієї чотирилапої істоти, розфарбуйте цей портрет чарівної кішечки.

Вівця з густою шерстю – розмальовка з корисною твариною, яка не любить самотності. Овечкам веселіше та безпечніше бродити по луках разом. Там вони жують соковиту траву і граються. Розфарбуйте милу овечку олівцями чи фломастерами.

Домашня коза — розмальовка із зображенням парнокопитної тварини, завести яку наважиться не кожна людина. Щоб відчути себе господарем норовливої ​​кізочки, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її разом із дітьми.

Домашній гусак – розмальовка з портретом важливого птаха. Гусак високо тримає голову на своїй довгій шиї і гордо дивиться вперед. А ви не побоитесь розфарбувати зображення такого величного мешканця домашнього двору?

Розмальовка з маленькою качиною родиною на воді. Мама качка вчить плавання маленьких каченят. Схоже, вони роблять успіх! Розфарбуйте юних пернатих плавців та їхню батьківку олівцями або фарбами.

Маленька вівця – розмальовка з юною представницею отари. Цікава овечка щось помітила вдалині, і поки вона розглядає це, ви зможете розфарбувати полохливу тварину олівцями або фарбами.

Пухнастий собака — розмальовка з коллі, яка спрямувала свій погляд у далечінь. Що вона там побачила? Спробуйте подружитися з собакою, поки розфарбовуєте олівцями коллі.

Бджілка Майя та Віллі – розмальовка з нерозлучними друзями з мультсеріалу «Бджілка Майя». Ці двоє бешкетників завжди готові до пригод та нових знайомств. Розфарбуйте Майю та Віллі фарбами або олівцями.

Майя і Віллі – розмальовка з двома юними бджілками, які народилися одного дня у бджолиному вулику. Незважаючи на це, Майя та Віллі дуже різні. Невтомній Майї завжди доводиться гальмувати ледачого Віллі. Розфарбуйте веселих друзів олівцями чи фарбами.

Коник Фліп — розмальовка з одним із найкращих друзів бджілки Майї. Життєрадісний Фліп завжди носить фрак та капелюх зеленого кольору, а ще він грає на скрипці та любить брати участь в авантюрах Майї. Розфарбуйте коника Фліпа фарбами або олівцями.

Сонечко Лара — розмальовка з ще однією мешканкою луки, на якій живе Майя. Ларі здається несправедливим те, що з нею ніхто не товаришує, тому що Лара, на власну думку, симпатичніша за Майю. Розфарбуйте сонечко Лару в яскраві кольори!

Розмальовка, де Майя обіймає Віллі, добре показує, наскільки дружні ці дві бджілки. Якщо ви теж вважаєте, що дружба вища за розбіжності та різниці в характерах, розфарбуйте Майю і Віллі олівцями або фарбами.

Жук Курт – розмальовка з важливим мешканцем луки з мультфільму про бджілку Майя. Цей гнойовик стежить за порядком на своїй території та виховує на своєму прикладі племінника Бена. Обидва вони люблять спілкуватися з доброзичливою бджілкою. Розфарбуйте Курта олівцями чи фарбами.

Майя та Віллі під листком — розмальовка з друзями, які знайшли рішення про те, як сховатися від зливи. Розфарбуйте бджілок фарбами і пригляньте за тим, щоб їхня імпровізована парасолька не порвалася під натиском вітру і дощу.

Бджілки друзі — розмальовка із двома головними персонажами мультсеріалу «Бджілка Майя». Вони раді грати разом кожен день і ніколи не хотіли б розлучатися. Розфарбуйте Майю та Віллі гуашшю або фломастерами разом зі своїми найкращими друзями.

Віллі з подарунком — розмальовка із найкращим другом Майї. Сьогодні він прилетів до бджілки не з порожніми руками. Цікаво, що усередині? Дізнайтеся у самого Віллі, поки розфарбовувати його олівцями або фарбами.

Розмальовка Мураха — зображення одного з солдатів мурашника. Він розбитий на тому ж лузі, де живе Майя. Доброзичлива бджілка зуміла потоваришувати з мурахами і нерідко просить у них допомоги сама. Розфарбуйте мурахи олівцями чи фарбами.

Майя та Віллі відпочивають – розмальовка з бджілками, які присіли відпочити після насиченого пригодами дня. Розфарбуйте цих дружних хлопців за прикладом або відповідно до власної фантазії.

Паучіха Текла — розмальовка з найгрізнішою мешканкою луки, на якій живе Майя та її родина. Текла плете павутиння і намагається зловити всіх комах, не виключаючи Майю та Віллі. Відверніть увагу бабусі на себе її розфарбовуванням, щоб бджілки змогли пролетіти повз Текли у своїх справах.

Равлик Шелбі – розмальовка з неквапливим другом бджілки Майї. Якось Шелбі все ж таки спробував брати участь у гонці, але програв супернику. Розфарбуйте равлика олівцями або гуашшю, щоб втішити після поразки.

Майя наздоганяє Віллі – розмальовка з однією з улюблених забав маленьких бджіл. Як і всі діти, вони люблять грати в наздоганяння, чи Віллі в чомусь завинив перед Майєю? Дізнайтеся про це у самих героїв мультика, поки розфарбовувати їх.

Метелик Беатріс — розмальовка з гарним метеликом із мультсеріалу «Бджілка Майя». Вона любить пурхати з квітки на квітку, мріяти про зустріч свого коханого. Якщо вам подобається танцювати, так само, як і цьому метелику, розфарбуйте Беатріс фломастерами або фарбами.

Майя цілує Віллі – розмальовка з романтичним моментом історії двох юних бджіл. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з дружнім поцілунком разом із подружками та покажіть її батькам.

Індичка – розмальовка з портретом важливого свійського птаха. Індичка велично виступає надвір у своєму багатому оперенні. Розфарбуйте індичку так, щоб усі помітили, як вона гарна!

Гарний віслюк – розмальовка із зображенням витривалої та працелюбної тварини. Все, що мріє ослик, щоб його красиво розфарбували. Чи допоможете молодшому братові всіх коней виконати бажання?

Собака відпочиває — розмальовка зі втомленою твариною, якій потрібен перепочинок. Після нетривалого відпочинку собачка знову зі своїм господарем гратиме, полюватиме або рада буде вирушити на чиїсь пошуки. Розфарбуйте собаку за допомогою олівців або фломастерів.

Курка і курчата – розмальовка з найдбайливішою мамою серед свійських птахів. Квочка дочекалася, поки її пташенята вилупляться з яйця, і збирається відвести малюків на їхню першу прогулянку. Розфарбуйте курочку та її курчат фломастерами або олівцями.

Товстий хом’як – розмальовка із запасливим звірком, який винюхує щось смачненьке. Розфарбуйте хом’ячка, і можливо він поділиться з вами своїми запасами.

Розмальовка Хом’як на задніх лапках – зображення допитливого звірка, якому хочеться знайти незвичайні ласощі. Тоді довгою зимою хом’як їв би маленькими шматочками і зумів би розтягнути його до весни. Розфарбуйте хом’ячка фарбами чи олівцями.

Пухнастий кролик – розмальовка з привабливим звірком. Він готовий втекти під час першого пориву вітру або несподіваного звуку. Будьте обережні при розмальовуванні кролика і не злякайте його різкими рухами!

Соловей — розмальовка із співочим перелітним птахом на гілці. Соловей пройшов довгий шлях, щоб знову заспівати для нас пісеньку. Аплодисменти злякають співака, а ось погладжування пір’їнок пензликом з фарбами точно порадує! Розфарбуйте солов’я олівцями чи фломастерами.

Папуга з чубчиком — розмальовка з одним із найпопулярніших екзотичних вихованців у сучасних квартирах. Говорливий, галасливий і ошатний птах чекає, коли ви яскраво розфарбуєте його оперення. Після цього папужка обов’язково стане вашим другом!

Велика свиня – розмальовка з найпомітнішою мешканкою домашнього подвір’я. Хрюшка у своєму рожевому вбранні любить прогулятися двором і побалакати зі своїми сусідами. Жаль, що ніхто не розуміє її рохкання! Розфарбуйте свину фарбами або олівцями.

Розмальовка з Джуді — портрет відважної кролиці, яка сміливо йшла до своєї мрії і переїхала з рідної ферми до великого міста, щоб стати поліцейським. Розфарбуйте головну героїню мультфільму Зверополіс.

Ліс Нік Уайлд — розмальовка з героєм мультфільму «Зверополіс», який стає партнером та другом кролиці Джуді Хоппс. Якщо вам подобається Нік, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Лінивець Бліц — зображення ще одного персонажа із дивовижного міста, де живуть тварини, Зверополіса. Він знайомий з лисицею Ніком, і одного разу з лінивцем познайомиться і активна Джуді. Згадайте, якою була ця зустріч, поки розфарбовуєте Бліца.

Розмальовка Джуді та Нік — розмальовка з головними героями мультика Зверополіс, які потоваришували та разом долали всі труднощі. Розфарбуйте Джуді та Ніка фломастерами або олівцями.

Розмальовка Фіннік – зображення ще одного персонажа Звірополіс, партнера з шахрайських справ Ніка. Розфарбуйте фінника фломастерами або гуашшю для своєї колекції малюнків разом із друзями.

Капітан Буйволсон – розмальовка з шефом Джуді. Наполегливий і жорсткий начальник поліцейської дільниці у Зверополісі не дає спуску нікому зі своїх підлеглих. Розфарбуйте капітана Буйволсона олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Нік та Фінник представляє двох партнерів, які займаються шахрайством на вулицях Зверополіса. Їхні стосунки змінюються, коли лисиця зустрічає юну Джуді, яка працює в поліцейській дільниці. Розфарбуйте двох друзів злочинців із Зверополісу.

Слон Джамбо — розмальовка із ще одним мешканцем Зверополісу — міста, де живуть тварини. Роздрукуйте картинку та запитайте у хлопців, яку роль Слон Джамбо зіграв у розслідуванні Ніка та Джуді. Коли вони вгадають, запропонуйте розфарбувати великого слона.

Нік тікає — розмальовка з героєм диснеївського анімаційного фільму Зверополіс, що біжить. Нік вів нечесну гру до зустрічі з Джуді. Чекайте! А чи не відважна Джуді наздоганяє шахрая? Розфарбуйте лисиця, що тікає, олівцями або фарбами.

Розмальовка, де Джуді наздоганяє когось — один із найцікавіших моментів мультфільму Зверополіс. Юний поліцейський, кролиця Джуді, всіма силами намагається заслужити повагу своїх товаришів по службі і начальника Буйволсона. Розфарбуйте її в гонитві фарбами або олівцями.

Як на ім’я Якс – розмальовка із забавним персонажем діснеївського мультфільму Зверополіс. Роздрукуйте картинку з якою, попросіть назвати хлопців назвати його ім’я, а потім запропонуйте розфарбувати героя, обличчя якого повністю не бачив жоден глядач.

Розмальовка Містер Біг — зображення головного лиходія у Зверополісі, якого ніхто не міг виявити та викрити у злочинах. Ніхто, крім відважних друзів, лисиця Ніка та кролиці-поліцейського Джуді. Розфарбуйте главу злочинного світу – містера Біга!

Розмальовка, де Джуді обіймає Ніка, яскраво демонструє початок партнерських відносин міського хижака та наївної кролиці з далекої ферми, яка мріє стати найкращим поліцейським у Зверополісі. Розфарбуйте головних героїв мультфільму разом із друзями чи батьками.

Розмальовка, де Джуді впіймала Ніка, показує першу зустріч двох майбутніх партнерів. Ось тільки ні лисиць, ні кролиця ще не здогадуються про те, що стануть найкращими друзями! Розфарбуйте Ніка та Джуді за допомогою фарб або фломастерів.

Розмальовка Шахрай Нік – портрет чарівного лиходія, який обманює мешканців Зверополіса разом зі своїм напарником. Найбільше лисиць боїться виявити свої слабкості. Згадайте з хлопцями, хто все-таки зміг стати його найкращим другом, поки розфарбовуєте лисиця.

Розмальовка Джуді з поліцейським значком – яскравий приклад того, що кожен може здійснити мрію. Головне, не відступати і бути чесним із собою. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть Джуді.

Бурий ведмідь — розмальовка зі знайомою всім хлопцям тваринам. Поки розфарбовуватимете бурого ведмедика разом з дітьми, розкажіть їм, що його недооцінюють. Ведмеді дуже швидко бігають, плавають на далекі відстані та добре лазять по деревах.

Гарне вовченя – розмальовка з молодим хижаком. Він уже багато чому навчився у старших. Послухайте, як він співає, поки розфарбовуватимете вовченя олівцями або фарбами.

Милий олень – розмальовка з парнокопитною твариною, у якої плямиста шкіра. Вона потрібна оленю для того, щоб добре ховатись у лісовому гаю. Оленя швидко бігає і майже непомітний у лісі. Це допомагає йому врятуватися від хижаків та мисливців. Розфарбуйте оленя фломастерами або олівцями.

Маленький єнотик – картинка для дитячої творчості зі звірком, який обов’язково миє лапки і саму їжу перед їжею. Роздрукуйте портрет цього звірка та розфарбуйте його разом із дітьми олівцями чи фарбами.

Білка знайшла грибок – розмальовка з радісним звірком, який знайшов ще трохи їжі для харчування довгої зими. Коли розфарбовуватимете лісову клопоту, використовуйте білий, коричневий, чорний і оранжевий кольори.

Лелека — розмальовка з перелітним птахом, якого люблять у багатьох країнах. Роздрукуйте картинку з лелекою, розфарбуйте разом із хлопцями та розкажіть їм, що він харчується не лише жабами, а й зміями, наприклад, гадюками.

Розмальовка Рись – портрет небезпечного хижака у дитинстві. Ця тварина відома своєю спритністю, швидкістю та розважливістю. Розфарбуйте рись олівцями разом з дітьми і розкажіть їм, що її хутро таке густе, що рись мешкає навіть у Заполяр’ї.

Сірий зайчик — розмальовка з привабливим звірком, який присів і чекає на знайомство з вами. Розфарбуйте сміливого зайчика в яскраві кольори олівцями або фарбами та покажіть нового друга рідним та друзям.

Розмальовка Бобр – зображення працьовитої тварини, яка будує хатки на воді власними зусиллями. У бобрів немає періоду навчання будівництву. Як побудувати греблю та житло, з дитинства знає кожен боберок завдяки своїй генетичній пам’яті.

Зубр – розмальовка з одним із родичів домашнього бика та американських бізонів. Ці могутні тварини живуть у Європі. Розкажіть хлопцям, поки вони розфарбовують кумедного звіра, що через постійне полювання на зубрів лише один їхній вигляд зберігся на планеті.

Маленька лисиця – розмальовка з красивою і цікавою твариною. Ви тільки гляньте, як допитливо вона вивчає вас! Потоваришувати з юною хижачкою легко. Вона любить ошатні шубки! Розфарбуйте лисицю олівцями – вона вам буде вдячна.

Кабан з іклами – розмальовка з небезпечним для людини лісовим мешканцем. Але сьогодні він виглядає доброзичливо. Спробуйте потоваришувати з молодим кабанчиком, для цього потрібно просто гарно розфарбувати його.

Дятел на гілці — розмальовка зі справжнім лісовим архітектором. Він довбає своїм потужним дзьобом дупла в стовбурах дерев, щоб знайти комах і з’їсти їх. Потім у цих «будиночках» селяться птахи та маленькі звірята. Розфарбуйте дятла разом із друзями!

Розмальовка Пугач — портрет найбільшого пернатого хижака Землі. Він може перемогти у бою беркута і навіть юного кабана. Запропонуйте дітям розфарбувати молодого пугача і повідайте їм, що деякі пугачі вміють навіть ловити рибу.

Розмальовка Малюк їжачок – зображення забавного звіра з колючими голками. Мабуть, він щойно вибрався з нірки. На його спині немає ще жодного грибка чи яблучка. Розфарбуйте милий їжачок олівцями, щоб потоваришувати з ним.

Гарний лось – розмальовка з величною твариною у профіль. Лось завжди настороже і готовий зірватися з місця будь-якої миті. Будьте обережні при його розфарбовуванні і не робіть різких рухів, щоб він не втік від вас у глиб лісу.

Розмальовка Крош – картинка з найавантюрнішим персонажем з мультсеріалу про смішні кульки. Кролик блакитного кольору обожнює моркву та тисячі розваг, які може на ходу вигадати сам.

Розмальовка Нюша – юна героїня мультфільму, свинка рожевого та червоного кольору. Нюша купається у загальному обожненні близьких друзів і вірить, що колись зустріне свого принца. Розфарбуйте знамениту свиню разом з подругами!

Розмальовка Бараш — зображення мрійливого та вразливого персонажа із мультсеріалу «Смішарики». Розфарбуйте спрагу уваги публіки поета в фіолетову палітру фарб.

Розмальовка Лосяш – представник старшого покоління у мультсеріалі «Смішарики». Вчений лось любить робити розрахунки, у минулому Лосяша є темні плями, про які він не любить згадувати. Розфарбуйте астронома з узлісся в оранжево-коричневі кольори фломастерами або гуашшю.

Розмальовка Їжачок – картинка для розфарбовування найсоромливішого героя мультфільму. Під керівництвом свого друга Кроша Їжачок не раз потрапляв у найзаплутаніші історії, але, схоже, ні краплі про це не шкодує!

Розмальовка Кар-Карич — картинка з вороном з мультфільму, що побачила життя, про кумедних змішариків. Кар-Карич любить згадувати свої пригоди, співати пісні під гітару та грати на роялі. Допоможіть йому розфарбувати оперення і дзьоб аквареллю в синій та жовтий колір!

Розмальовка Копатича — зображення роботящого ведмедя в момент його тріумфу. Подивіться, які яблука виростив Копатич! Допоможіть йому розібратися, якого вони сорту? Для цього розфарбуйте їх фарбами або олівцями зеленого, червоного або жовтого кольору.

Розмальовка Смішарик Пін — портрет пінгвіна, який якимось дивом опинився у компанії смешариков. Без цього дивовижного винахідника жоден сміливий проект Лосяша та інших персонажів не зміг би втілитись у життя. Розфарбуйте Піна у чорно-білій палітрі фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Бібі – картинка з найкращим винаходом пінгвіна Піна. Він створив цього чарівного робота, щоб не нудьгувати і знайти помічника у своїх працях. Як розпорядився своєю долею Бібі, згадайте, поки розфарбовуєте його.

Крош з фарбою – картинка, яка нагадає всім любителям мультсеріалу про перші пригоди смішариків. Колись кролик пофарбував лавку у рожевий колір. Згадайте, що з нею трапилося, поки розфарбовуєте бешкетного Кроша.

Розмальовка Кар-Карич фокусник – зображення високої якості для роздруківки та розфарбовування одного з головних героїв історії про змішарики. Підготуйте старого ворона до виходу на сцену!

Розмальовка Бараш письменник – зображення тонко відчуває натури цілеспрямованого поета в момент натхнення. Розфарбуйте баранчик фарбами чи олівцями, і він обов’язково прочитає вам свої нові вірші!

Нюша зі стрічкою – картинка з чарівною свинкою на спортивних змаганнях з гімнастики. Підтримайте Нюшу і розфарбуйте її улюблений рожевий колір фарбами або фломастерами. Він так їй іде!

Лосяш із крилами — портрет вченого лося з мультфільму. Якось він упевнився в тому, що був колись метеликом. Лосяш спорудив собі крила, розфарбуйте їх у яскраву палітру фарбами чи фломастерами!

Совунья — портрет однієї з найрозважливіших і найгосподарніших персонажів серед смішариків. Розфарбуйте Совунью, яка любить вставати рано вранці і робити зарядку у фіолетовий колір.

Крош індіанець – картинка з пустотливим другом Їжачка в костюмі індіанського племені. Поспішайте розфарбувати кролика, поки непосидючий Крош не поскакав у далечінь за новими пригодами!

Сімка та Нолик — розмальовка з «першими у світі фіксиками, які потоваришували зі справжнім хлопчиком». Нулик і Сімка, рідні брат і сестра, бувають у сварці, але завжди раді помиритись і знову грати разом. Розфарбуйте Сімку з Ноликом і переконайтесь у цьому самі!

Розмальовка Папус та Мася – портрет батьків Сімки та Нолика. Папус з Масею обожнюють своїх дітей і іноді навіть роботу разом із ними обертають на свято. Розфарбуйте Масю в червоно-рожеву палітру, а Папуса – зеленою фарбою.

ДимДимич – розмальовка з «першим у світі хлопчиком, який потоваришував із фіксиками». Він виявив Ноліка з сестрою випадково, коли вони не встигли перетворитися на гвинтики. Як хлопчик завоював довіру фіксиків, він із задоволенням розповість вам, доки ви його розфарбовуєте.

Розмальовка Кусачка — мініатюрний песик із сім’ї ДімДимича, який завдає чимало клопоту маленьким фіксикам. Вона мріє стати сторожовим собакою. Пощекотіть боки Кусачки пензликом з фарбою, поки фіксики чинять черговий прилад у будинку.

Сімка та Нолик на машині — розмальовка, де на брата з сестрою чекає чергова подорож по кімнаті ДимДимича. Бажаєте взяти участь у пригоді? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, доки вони не завели мотор.

Папус із викруткою — чорно-білий портрет батька найкращих друзів ДимДимича за роботою. Відпочивати Папус не любить, тому поспішіть роздрукувати та розфарбувати його фарбами чи фломастерами. У нього попереду багато справ!

Нулик і шуруп – картинка високої якості для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення найменшого фіксика, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями!

Веселі Сімка та Нулик — розмальовка фіксиків, з якими ніколи не нудьгуєш! Вони збивають масло у пляшці за допомогою Кусачки, подорожують на собаці та літають на повітряній кулі. А в якій пригоді брата і сестри хотілося б взяти участь?

Розмальовка, де Фіксики щось ремонтують, показує звичайні заняття цих маленьких героїв. Вони завжди стежать за тим, щоб усе у домі справно працювало. Допоможіть фіксикам розібратися в проблемі – розфарбуйте предмети в звичайні кольори!

Симка пилососить – розмальовка з працелюбною героїнею мультфільму «Фіксики». Старша сестра Ноліка наводить порядок, щоб ніхто з людей не помітив їх слідів та присутності в будинку. Допоможете Сімке? Тоді беріться за олівці!

Розмальовка Фіксики та Кусачка – це непримиренні вороги. Вони виборюють увагу ДимДимича. Допоможіть Ноліку та його сестрі втекти від собаки! Розфарбуйте хлопців у світлій палітрі, щоб собака втратила їх з поля зору.

Сімка та Нолик злякалися — розмальовка, де юні фіксики зіткнулися з чимось небезпечним. Розфарбуйте брата із сестрою у яскраві фарби, щоб їм було не так страшно, крейдою, олівцями чи фарбами.

Розмальовка Сімка та її помічник — чорно-біле зображення старшої сестри Нолика. Вона вже склала іспит, отримала свій чудовий рюкзак з інструментами і може лагодити прилади. Тільки як їй у такому вигляді вирушати на роботу? Розфарбуйте костюм Сімки у яскраві кольори.

Нулик і Сімка пірати – розмальовка, де брат із сестрою грають із ДімДімичем. Сьогодні вони йдуть на абордаж! Розфарбуйте вбрання та капелюхи хлопців у яскравому кольорі, щоб надати фіксикам ще більше сміливості.

Розмальовка, де Сімка вчить Ноліка, сподобається всім шанувальникам мультфільму. Порада старшої сестри не раз рятувала Ноліка. Хочете послухати, що розповідає Сімка? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, щоб дізнатися про це від самих фіксиків.

Сім’я Фіксиків – розмальовка із дружною сім’єю маленьких та відважних помічників людини. Адже багато хто і не знає про фіксики! Розфарбуйте Папуса, Масю, Нуліка та Сімку в їхні звичайні відтінки або придумайте їм нові вбрання!

Дружні Сімка та Нолик – розмальовка з головними героями дитячого мультсеріалу «Фіксики». Брат і сестра дуже люблять одне одного, але не завжди хлопці готові у цьому зізнатися. Розфарбуйте цю картинку разом зі своїми братами та сестрами фломастерами чи фарбами.

Розмальовка Малюк – наймолодше щеня в сім’ї Барбоскіних. Довірливий і допитливий загальний улюбленець обожнює свого Зайчика. Бажаєте пограти з Малим? Тоді розфарбуйте його фарбами чи фломастерами!

Розмальовка Дружок – найспортивніший член сім’ї Барбоскіних. Цікавий та прямолінійний Дружок часто приносить зі школи «двійки». Але це точно не завадить стати чемпіоном «міжгалактичного матчу» з футболу.

Розмальовка Ліза — портрет четвертої дитини в сім’ї Барбоскіних. Ліза має великий творчий потенціал, і вона обожнює співати. Розфарбувати Лізу просто: потрібно приготувати оранжеві фарби для волосся, червоні та фіолетові – для її вбрання.

Розмальовка Гена – картинка з третьою дитиною в сім’ї Барбоскіних. Він захоплюється наукою, любить проводити досліди та експерименти. Розфарбуйте Гену фарбами чи олівцями разом із батьками чи друзями!

Розмальовка Роза – старша дочка подружжя Барбоскіних. Красуня і розумниця, вона чекає, коли до Песбурга прилетить Бред Піт Буль і запросить зніматися її в кіно. Щоб вона була готова до зустрічі, розфарбуйте вбрання Троянди у звичну для неї рожеву палітру.

Розмальовка Папа Барбоскін – портрет глави сімейства Барбоскіних. Він роботящий і зазвичай дуже зайнятий. Почастуйте Папу сирокопченою ковбасою, щоб він погодився приділити вам час для позування. Він її просто любить!

Розмальовка Мама Барбоскіна – картинка з дбайливою матір’ю Троянди, Лізи, Гени, Маля і Дружка. Вона захоплена мистецтвом, грає на скрипці та дуже смачно готує. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет Мами Барбоскіної в оранжево-коричневій гамі.

Розмальовка Веселий Малюк – чорно-білий портрет безтурботного цуценя з мультсеріалу «Барбоскіни». Пограйте з ним у вертольотики, машинки чи кораблики, щоб встигнути розфарбувати Маля. Він не звик сидіти на місці!

Розмальовка Дружок на скейте – зображення з веселим цуценям, яке, напевно, мчить до Тимоха. Навіщо? Щоб похвалитися тим, як він розфарбував дошку. Ой! А куди зникли всі фарби? Допоможіть Дружку виправити ситуацію за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Ліза і Роза – портрет двох усміхнених сестер Барбоскіних в обіймах один одного. Щоб настрій дівчаток став ще чудовішим, надайте їх вбранням фарб за допомогою олівців, фломастерів або фарб.

Розмальовка Гена з книжками – зображення найцікавішого з молодшого покоління Барбоскіних. Гена миттю прочитає ці книжки і почне ставити досліди, які у них описані. Розфарбуйте майбутнього лауреата Нобелівської премії фарбами чи олівцями.

Розмальовка Троянди в новій сукні – ілюстрація з мультфільму Барбоскіни. Що ж із нею не так? Схоже, художники забули розфарбувати вбрання Рози. Виправте положення, поки Роза не помітила цього і не засмутилася.

Сім’я Барбоскіних – зображення батьків з Малою з мультсеріалу “Барбоскіни”. Фотографії не завадить реставрація. Усі фарби зі знімку кудись зникли. Розфарбуйте вбрання Мами, Папи та Маля, щоб зберегти фото для їхнього сімейного архіву.

Дружок з м’ячем – розмальовка з найпустотливішим цуценям із сімейства Барбоскіних. Хоча Дружок і не відмінник, він може привести всю сім’ю за короткі канікули у хорошу фізичну форму!

Розмальовка Малюк та Роза – портрет наймолодшого та старшого з дітей пари Барбоскіних. Троянда часто гуляє з Малим і дуже любить брата. Розфарбуйте сестру разом із братом, як у мультику.

Розмальовка Ліза Барбоскіна в сукні – дитяча картинка для творчості із зображенням молодшої сестри в сім’ї Барбоскіних. Ліза любить фотографуватися не менше Рози, адже майбутній знаменитості треба вміти позувати!

Розмальовка Кеша – зображення бурого ведмежа з російського мультсеріалу “Мі-мі-ведмедики”. Його легко впізнати за бурхливою діяльністю, винахідливістю та синім светром у ромбік. Допоможете розфарбувати Кеше улюблене вбрання?

Розмальовка Хмарка — портрет розважливого білого ведмедя, який якимось дивом опинився в лісі мі-мі-мішок. Розумний і допитливий Хмарка носить помаранчевий светр зі сніжинкою. Розфарбуйте одяг Хмарки у звичні для нього кольори!

Розмальовка Лисичка – картинка з подругою Хмарки та Кеші. Вона трохи молодша за ведмедика, тому вони її опікуються і беруть грати не у всі ігри. Лисичка любить пекти пироги і варити компоти. Вона пригостить вас, якщо ви красиво розфарбуєте її.

Розмальовка Ципа – портрет кумедного пташеня, з яким дружать жителі лісу мі-мі-мішок. Він не вміє розмовляти, але завжди радий брати участь у пригодах ведмедиків та лисички. Розфарбуйте цього курчати у жовтий колір, а лапки та дзьоб – помаранчевою фарбою.

Розмальовка Лисичка на самокаті – ілюстрація з мультфільму “Мі-мі-мішки” в чорно-білій гамі. Розфарбуйте подругу Інокентія та Хмарки, Лисичку, фарбами, олівцями або фломастерами.

Ципа гуляє — розмальовка, де курча ходить у рідному лісі. Тут пташеняті знайомий кожен кущик і травинка. Хочете пройтися разом із Ципом? Розфарбуйте його олівцями або аквареллю, і він покаже вам наймальовничіші місця лісу мі-мі-мішок.

Кеша танцює – розмальовка, де радість бурому ведмежатці так важко приховати! Та й навіщо? Інокентій, напевно, щось винайшов. Він обов’язково поділиться з вами ідеєю, якщо ви розфарбуєте його фарбами чи олівцями.

Розмальовка, де Хмарка щось вигадав, варта уваги не лише шанувальників мультсеріалу «Мі-мі-ведмедики». Поки Хмарка продумує деталі, ви встигнете розфарбувати ведмежа фарбами або фломастерами.

Розмальовка, коли Кеша кудись поспішає, звичайна ситуація для багатьох серій мультсеріалу. Непосидюче ведмежа біжить за інструментом чи на допомогу друзям? Дізнайтесь у самого Кеші, коли розфарбовуватимете його.

Розмальовка, де Лисичка розводить руками, зацікавить молодих художників. Схоже, хлопці щось вигадали — і знову не хочуть брати Лисичку в гру. Підбадьоріть подружку ведмежат, розфарбувавши її.

Хмарка фантазує – розмальовка, де біле ведмежа віддається грі уяви. Жаль, поруч немає Інокентія! Він би втілив ідеї друга у нові винаходи. Пофантазуйте з Хмаркою, поки розфарбовуєте його.

Розмальовка Ципа і Хмарка – портрет друзів в оточенні зірочок. Роздрукуйте або збережіть зображення персонажів мультсеріалу “Мі-мі-ведмедики”. Розфарбуйте картинками фарбами чи олівцями разом із друзями.

У Кеші ідея — розмальовка, де невтомне ведмежа знову щось придумало. Бажаєте першим дізнатися про новий винахід Кеші? Тоді розфарбуйте Інокентія та розпитайте ведмедя про його ідеї.

Хмарка ходить — розмальовка, де білий ведмідь неквапливо проходить стежками улюбленого лісу. Якщо ви теж, як і Хмарка, любите природу, роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Кеша пустився в танець – розмальовка, де знову енергії бурого ведмедя потрібний вихід. Якщо Інокентій зупиниться, то напевно вибухне від ідей і емоцій, що його переповнюють. Розфарбуйте танцюючого Кешу фарбами або фломастер разом з друзями.

Хмарка махає лапою — розмальовка, де біле ведмежа помітило і вітає вас. Мріяли познайомитись з ним ближче? Ви маєте шанс! Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Хмарку фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Том і Джеррі йдуть на пікнік, показує, що ці двоє – найкращі друзі. Не завжди їхні забави проходять мирно, але один без одного Тома та Джеррі уявити неможливо! Роздрукуйте портрет кота та мишеня та розфарбуйте його фломастерами або фарбами.

Розмальовка Джеррі та Таффі біля вогнища – справжній приклад одностайності! Хлопці вирішили почастуватися величезними смаженими сосисками. Розфарбуйте мишенят та їх улюблені ласощі у яскраві фарби!

У Тома горить хвіст – розмальовка для найшвидших і сміливих хлопців. Чи зможете встигнути розфарбувати шерсть Тома, поки він не втік гасити у ванну вогонь? Якщо ви готові ризикнути, візьміть гуаш і надрукуйте картинку.

Том готує мишоловку – розмальовка, де кіт готує пастку для мишеня. Але Джеральд Маус не такий простий. Він, напевно, обмине цю пастку і поласує сиром! Розфарбуйте Тома і дізнайтеся про його хитромудрий план більше, щоб встигнути попередити про небезпеку Джеррі.

Розмальовка, де Джеррі та Таффі стали лікарями, кумедна. Може, пошукати Тома та погратися з ним? А якщо він і відмовиться, друзі знайдуть спосіб змусити кота погодитися! Розфарбуйте швидше відважних мишенят фарбами чи фломастерами. Вони поспішають до пацієнта!

Том забився – розмальовка, де коту вже, схоже, дісталося від сусіда. Що ж із ним створив Джеррі? Дізнайтеся у перебинтованого Тома, коли розфарбовуватимете його фломастерами або олівцями.

Розмальовка, де Джеррі вирішив налякати Тома, викликає сміх. Подивіться, яку величезну маску він вибрав! Вона ж закриває всю його постать! Як Джеррі зміг підняти її? Розпитайте у мишеня, поки лоскочете йому боки пензликом з фарбами.

Розмальовка, де Том та Джеррі готують сніданок, показує тимчасове перемир’я між сусідами. Поспостерігайте за хлопцями та розфарбуйте їх у яскраві кольори, щоб Том та Джеррі довше зберігали згоду між собою.

Том помив посуд – розмальовка, де кіт чимось незадоволений. Може, його знову покарала Мамочка-Два-Тапочка? Роздрукуйте картинку, розфарбуйте Тома і розпитайте його, чим він засмучений, доки не повернулася господиня з новим завданням.

Таффі та Джеррі сплять — розмальовка із двома найкращими друзями. Розфарбуйте фарбами відпочиваючих мишенят та поповніть їх портретом свою колекцію малюнків.

Розмальовка, де Джеррі вмивається, ясно показує, хто господар становища у ворожнечі кота та мишеня. Коли Джеральд Маус грає в раковині, ванна кімната наповнюється мильними бульбашками. Розфарбуйте Тома і Джеррі вранці відразу після того, як умиєтеся самі.

Том у ліжку – розмальовка з потривоженим під час відпочинку котом. Чим так здивований Том, і хто його потривожив, розпитайте кота, коли розфарбовуватимете його аквареллю або олівцями.

Джеррі та Таффі на банані – розмальовка, де двоє мишенят хитаються на різних кінцях фрукта. А ви хочете спробувати так само? Розфарбуйте хлопців, і, можливо, Таффі або Джеррі поступляться вам містечко.

Розмальовка, де Джеррі потягнув їжу Тома, – часта картина в мультсеріалі про кота і мишеня. При цьому ненаситний Джеральд Маус подобається багатьом хлопцям. Якщо вам теж, роздрукуйте картинку та розфарбуйте цей кумедний момент.

Розмальовка, де Джеррі і Том помирилися, тішить око будь-якого ласуна. Щоб покуштувати такого торта, можна влаштувати перемир’я. Розфарбуйте ласощі для кота з мишеням у найпривабливіші відтінки. Нехай вони довше насолоджуються солодощами, а не погонами!

Розмальовка Півень на собачій будці — чорно-біла картина сільського життя. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення фарбами, поки пес не встиг знайти і схопити за хвіст того, хто його рано-розпорошено розбудив.

Коала на дереві — розмальовка із ще однією дивовижною твариною з Австралії. Ця коала рада зустрічі з вами і терпляче чекає, коли ви розфарбуєте її шерстку та красивий шарфик олівцями чи фломастерами.

Маленький жираф – розмальовка з милим дитинчатим жирафа. Він надягає вранці свій чарівний шарфик і вирушає досліджувати світ. Поспостерігайте за ним, поки його мама снідає, і розфарбуйте молодого жирафа в жовто-коричневий колір.

Маленький кенгуру показує всім хлопцям, що навіть тварини Австралії люблять морозиво. Роздрукуйте картинку з малюком і розфарбуйте його ласощі у ваш улюблений колір.

Яскравий папужка – розмальовка з пташкою на гілці з листочками. Запропонуйте розфарбувати цей малюнок своїм друзям фарбами або фломастерами, а потім порівняйте, які малюнки у вас вийшли.

Мавпочка на гілці – розмальовка з чарівною мавпою. Вона ось-ось перестрибне на інше дерево! Встигайте роздрукувати картинку та розфарбувати мавпочку фарбами чи фломастерами!

Пінгвін на крижині – розмальовка із забавним мешканцем Антарктиди. Він вирушив до свого друга на сусідній льодовик. А щоб не нудьгувати в дорозі, захопив із собою морозиво. Розфарбуйте пінгвіна та його шапочку фарбами, тоді він поділиться ласощами і з вами!

Маленька рись — розмальовка із чарівною представницею котячої родини. Зустріти її можна у хвойних лісах, горах Росії та Середньої Азії. Розфарбуйте юного рисенка, і він відкриє вам секрети, як полювати з настанням сутінків.

Очастий крабик – розмальовка з мешканцем моря, який привітно махає вам обома клешнями. Він буде радий, якщо ви розфарбуєте навколишній підводний світ у яскраві фарби олівцями або фарбами.

Мила акула — розмальовка, яка доводить, що цей підводний хижак не такий і страшний чудовисько. Подивіться, як привітно усміхається ця акула! Роздрукуйте та розфарбуйте її портрет олівцями або фарбами.

Малятко черепаха – розмальовка з чарівною земноводною твариною. Черепашка плаває у глибині моря, де почувається дуже комфортно. Розфарбуйте світ навколо неї у яскраві фарби, щоб зробити її прогулянку ще цікавішою!

Дельфін з м’ячиком – розмальовка з пустотливим мешканцем океанаріуму. Дельфін любить грати в м’яч і мріє створити власну волейбольну команду. Підтримайте тварину в її мрії – просто розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Дівчина восьминіг – розмальовка з визнаною красунею підводного світу. Вона пливе до своєї подружки, щоб разом попустувати. Розфарбуйте ніжки та вбрання дівчинки восьминога у яскраві фарби, щоб їй було ще веселіше.

Коралові рибки – розмальовка з підводними мешканками моря. Вони знайшли собі будинок поруч із коралом. Там вони знаходять їжу та можуть сховатися від хижаків. Щоб потоваришувати з рибками, просто розфарбуйте їх лусочки у яскраві кольори.

Морський коник під водою – розмальовка з усміхненим підводним морським мешканцем. Куди він прямує, дізнайтесь у нього, поки розфарбовуватимете ковзана з друзями або батьками.

Коник на листочку — розмальовка з одним із найкращих спортсменів та музикантів кожної луки. Роздрукуйте картинку з коником і розфарбуйте його в хвилини відпочинку разом із друзями чи батьками.

Жук — розмальовка з комахою, яка присіла на листочок. Поки ви розфарбовуєте крильця жучка олівцями або фломастерами, він зможе відпочити і поласувати крапельками роси.

Павук на павутині – розмальовка з корисним створенням. Цей павучок знищує до 2000 шкідливих комах на рік. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте картинку з павуком на подяку за те, що вони позбавляють нас комарів і мух.

Яскравий метелик – розмальовка з комахою, яка нікого не залишить просто байдужим глядачем. Беріть пензлики, фарби та олівці, щоб розфарбувати крильця милого метелика разом з батьками чи друзями!

Бджілка на квітці – розмальовка з великоокою комахою. Невтомна бджола дзижчить і перелітає з квітки на квітку, щоб зібрати якнайбільше нектару. Встигніть розфарбувати бджілку фарбами, поки вона не вирушила на інший луг.

Мила бабка – розмальовка з унікальною комахою. Бабка весь час мчить уперед, а дорогою ловить мух. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте бабку, якщо ви любите літо, як і вона сама.

Сонечко на листочку – розмальовка з мініатюрним, але потужним борцем зі шкідниками. Ця крихітна комаха поїдає до 50 особин попелиці, білокрилок або кліщів на день. Розфарбуйте сонечко в рожевий, жовтий, помаранчевий, білий або чорний колір.

Мишка з сиром – розмальовка з пронозливим звірком, який скрізь зможе дістати собі їжу. Ось і зараз мишка роздобула шматочок ароматного сиру. Тільки вона не поспішає його з’їсти: сир виявився безбарвним! Розфарбуйте сирний шматочок у жовтий або оранжевий колір, щоб мишка змогла їм поласувати.

Радісна черепаха — розмальовка з веселою черепашкою, що ходить берегом. Все, чого їй не вистачає, – приємної компанії та барвистого пейзажу. Бажаєте виправити ситуацію? Тоді роздрукуйте картинку та беріться за фарби чи олівці!