Розмальовки для хлопчиків

Розмальовки для хлопчиків – це прості зображення дітям молодшого віку та детальні малюнки для дітей старшого віку. Всі картинки розбиті на підкатегорії для зручного пошуку молодими користувачами. Тут знайдуться розмальовки із роботами, танками, машинами, літаками, кораблями, героями мультфільмів, коміксів і навіть відеоігор. У кожній підкатегорії зображень для хлопчиків можна знайти пораду, чим краще розфарбувати: фарбами, олівцями, ручками. Будь-яку картинку на сайті можна роздрукувати абсолютно безкоштовно і в будь-якій кількості.
Розмальовка з мрією кожного хлопчика – потужним спорткаром. Ви зможете роздрукувати її у високій якості для себе та друзів. Розфарбуйте машину гелієвими ручками або восковою крейдою.

Розфарбуйте автомобіль БМВ на власний смак! Новий екземпляр стоїть ще на виставці чи автосалоні. Бажаєте відчути себе за кермом цієї машини? Роздрукуйте або завантажте розмальовку та створіть її дизайн самі.

Розмальовки з популярним автомобілем Хамер. Ви можете завантажити її або роздрукувати у високій якості. Оживіть автомобіль за допомогою фарб та олівців і сідайте за кермо!

Який хлопчик не мріє покататися за кермом потужного спорткара? Як щодо «Порше»? Збережіть або роздрукуйте малюнок, розфарбуйте його ручками чи олівцями, а решту зробить фантазія!

Розмальовка з «хижою» моделлю машини від справжніх джентльменів. Красивий ягуар з безліччю деталей на малюнку для дітей старшого віку краще розфарбувати ручками гелієвими або фломастерами.

Гаряча італійська машина не залишає байдужою жодну людину. Як же встояти перед можливістю мати? Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте «Феррарі» гуашшю або фломастерами. І ви станете трохи ближчими до мрії!

Новенький або «БМВ» з історією завжди дивляться з незмінною повагою. Влаштуйте з хлопцями змагання, у кого це зображення вдасться розфарбувати краще. Залишилося лише роздрукувати необхідну кількість аркушів та запастися фломастерами чи олівцями.

Розмальовка Бугатті Вейрон – розкішне авто, яким хоч раз мріє мати кожен. Втілити свої мрії в життя можна хоча б на кілька хвилин. Збережіть або роздрукуйте малюнок і беріться за олівці, щоб розфарбувати машину на свій смак!

Спорткар Mazda – надійний автомобіль для тих, хто любить ризик. Бажаєте поповнити колекцію машинок саме цією моделлю? Спробуйте спочатку розфарбувати її ручками або фломастерами і покажіть малюнок рідним.

Розмальовка з морським судном під вітрилами. Корабель борознить хвилі, щоб люди відкрили нові землі та скарби. Бажаєте потрапити до команди фрегата? Беріться за фарби з олівцями та самі оживіть казку.

На зображенні стародавній корабель під вітрилом чекає на повернення своєї команди. Роздрукуйте і розфарбуйте його олівцями або восковою крейдою, а дорослих попросіть розповісти про морські пригоди минулого.

Розмальовка з галеоном під вітрилами і прапорами, що розвіваються. Мрієте про морські походи та стати першовідкривачем нових земель? Приміряйте на себе цю роль при розмальовуванні великого корабля фарбами або восковою крейдою.

Великий пароплав пливе морської гладіні на розмальовці для справжніх любителів пригод. Роздрукуйте або збережіть його для малювання фарбами чи гуашшю з друзями чи рідними.

Розмальовка з військовими кораблями та повітряними суднами над водою. Це зображення допоможе познайомити хлопців із пристроєм надводних, підводних та повітряних кораблів, якщо роздрукувати його та запропонувати їм розфарбувати судна.

Розмальовка багатоповерхового порома, який переправляє людей та вантажі з одного берега на інший, займе хлопців надовго. Щоб зайняти їх цікавою справою, роздрукуйте малюнок та запропонуйте дітям олівці з фарбами.

Розмальовка звичайного човна з веслом – втілення пригод. Якщо ви мрієте вирушити на річкову прогулянку або рибалку, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її фарбами чи гуашшю.

Ідеальний човен для міського мешканця, новачка чи мисливця. А ким бачите себе ви? Розфарбуйте гумовий човен біля берега акварельними фарбами або олівцями, щоб це зрозуміти.

Якір утримає на місці навіть найбільший пароплав і став символом сталості. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте корабельний якір з ланцюгом ручками гелієвими або аквареллю.

Розмальовка сучасного літака винищувача займе кожного хлопця надовго. Щоб зобразити винищувач реалістичніше, візьміть фломастери або гелієві ручки.

Розмальовка пасажирського аеробусу в польоті – легендарним повітряним судном. Роздрукуйте або скачайте зображення літака Airbus та вивчіть його детально при розмальовуванні олівцями або ручками.

Покладіть перед хлопчиком листок із малюнком військового винищувача, і він вивчить кожну лінію повітряного судна. Щоб робити це було цікавіше, забезпечте хлопців фарбами, гуашшю та пером.

Місткий пасажирський літак на зображенні тримає курс на схід. В яку країну він прямує? Роздрукуйте малюнок повітряного корабля у відмінній якості – і визначте напрямок судна за розфарбовуванням.

Невеликий літак в польоті на забарвленні. Повітряне судно зображено у всіх деталях. Якщо вам теж важлива точність картинки, використовуйте ручки та фломастери для розфарбовування.

Розмальовка літак винищувач Су-35 – маневрене повітряне судно для навчання та бойових дій. За його штурвалом мріє побувати кожен хлопчик. Надрукуйте малюнок, щоб розфарбувати його ручками або фломастерами.

Винищувач МІГ-15 – легендарний військовий літак для розфарбовування. Роздрукуйте зображений винищувач, беріться за олівці, ручки та вивчайте військове повітряне судно у всіх деталях!

Сучасне бойове повітряне судно на картинці схоже на випущену з лука стрілу. Розфарбуйте швидкий та маневрений літак акварельними олівцями, ручками чи фломастерами самі чи з друзями.

Розмальовка Боїнга у хмарах зацікавить хлопчиків та всіх любителів пригод. Розфарбуйте цей потужний літак. Він буде як справжній, якщо ви візьмете ручки, фломастери та маркери.

На зображенні зображений цивільний літак, який набирає висоту. Роздрукуйте, збережіть зображення та розфарбуйте повітряне цивільне судно разом із друзями олівцями або ручками.

Розфарбуйте портрет Пітера Паркера в масці Павука. Вибирайте для фарбування гуаш, акварельні фарби та перо. Без павутинок на своїй масці Людина-павук вже не буде собою!

Розмальовка з найпопулярнішим героєм коміксів – Людиною-павуком. Схоже, він взявся за справу сидить у засідці та спостерігає за злочинцями. Хочете допомогти Пітеру замаскуватися? Розфарбуйте супергероя у незвичайні для його костюма кольори!

Розфарбуйте рідкісний момент – Людина-павука без маски. Залишилося тільки роздрукувати або зберегти зображення, підібрати пензлі з фарбами або фломастери та підключити свою уяву.

Щоб вчасно прибути, необов’язково ловити таксі, якщо ти супергерой. Людина павук може пересуватися павутинням. Бажаєте так само? Візьміть фломастери або олівці та приєднуйтесь до польоту Паркера!

Роздрукуйте або збережіть картинку із темною стороною геройської особистості. Розфарбуйте гобліна з Людини павука гуашшю або восковою крейдою разом з батьками та подаруйте другу на Хелловін.

Бути спритним, непомітним та стрімким – нелегке завдання. Але людині-павуку вона по плечу. Роздрукуйте і розфарбуйте фломастерами або акварельними олівцями, що крадеться до чергового злодія Спайдермена.

Розмальовка з Людиною-павуком у стрімкому русі. Куди прямує супергерой? Подумайте над його метою, поки розфарбовуєте Спайдермена ручками гелієвими або олівцями.

Розфарбуйте найчарівніший момент будь-якого коміксу про Людину-павука. Так, він випускає павутиння, щоб знову врятувати світ! Роздрукуйте зображення — і потоваришуйте з Павуком за його розфарбовуванням.

Побережіться! Зараз Людина-павук на льоту схопить лиходія, і справедливість переможе! А поки він не приземлився, розфарбуйте портрет героя дня найяскравішою палітрою фарб, що у вас є. Адже він це заслужив?

Роздрукуйте чи збережіть цей малюнок неодмінно. Людина-павук показує свою неймовірну силу. Його павутина, як сталеві троси, опоясала автомобіль, щоб урятувати життя дівчини.

Розмальовка зі Спайдерменом на повний зріст притягує погляд. Жодне вбрання не приховає мускулисте тіло Людини-павука. Він ось-ось кинеться в бій, а поки що чекає, щоб його костюм розфарбували олівцями чи фломастерами.

Неймовірна гонка Хот Вілс продовжується! Роздрукуйте, скачайте та розфарбуйте гелієвими ручками або фломастерами машинку Hot Wheels, щоб поповнити свою колекцію іграшок унікальною моделлю Хот Вілс!

Гоночний автомобіль Hot Wheels на міських вулицях в оточенні хмарочосів позують вам. Швидше беріться за акварельні фарби або олівці, щоб познайомитися з машинкою Хот Вілс у всіх деталях.

Розмальовка з машинкою Хот Вілс у язиках полум’я. Ще мить і мчить – зберігайте або роздрукуйте малюнок прямо зараз! Для розфарбовування цього сюжету використовуйте гуаш, акварельні фарби або фломастери.

Зображення з логотипом Hot Wheels, машиною з відкритим верхом та мовами полум’я. Роздрукуйте, збережіть та розфарбуйте Хот Вілс за допомогою фломастерів або гуаші разом із друзями чи батьками.

Найкращим машинам — тільки найкращого пілота! Відчуйте себе у ролі гонщика Хот Вілс. Роздрукуйте, збережіть, розфарбуйте зображення гелієвими металізованими ручками або гуашшю.

Творці Хот Вілс урізноманітнили колекцію іграшок машиною у стилі ретро. Хочете таку саму? Роздрукуйте, розфарбуйте картинку акварельними фарбами або восковою крейдою і покажіть друзям.

Розмальовка з гоночним болідом Хот Вілс у різних ракурсах зі спідометром у центрі зображення. Роздрукуйте, збережіть та відчуйте себе пілотом Hot Wheels при розмальовуванні кожної деталі машини.

Стрімка машина Хот Вілс навіть у вогні залишається найкращою! Вибирайте цю картинку для розфарбовування разом з друзями або батьками, але спочатку запасіться ручками гелієвими і фломастерами.

Мрієте стати стритрейсером? Відчуйте себе їм вже зараз із розфарбуванням Хот Вілс. Розфарбуйте потужний болід Hot Wheels на тлі міського пейзажу ручками гелієвими або фломастерами.

Розмальовка агресивний спорткар Хот Вілс у детальному зображенні. Машинка готова до перегонів. Ось-ось загарчить мотор, верещать колеса. Роздрукуйте та розфарбуйте спортивну машину у улюблений колір ручками або фломастерами.

Невелике судно – розмальовка для любителів річкових прогулянок та пригод. Щоб стати його капітаном або пасажиром, роздрукуйте картинку та розфарбуйте аквареллю або олівцями.

Людина-павук готується до стрибка – розмальовка справжніх фанатів Пітера Паркера. Проживіть з коханим героєм тієї хвилини, коли він готується перемогти зло! Залишилося лише розфарбувати костюм Людини-павука гуашшю чи гелієвими ручками.

Маска Людини-павука – розмальовка для хлопчиків. Скільки на кожному маскараді ви зустрічаєте таких масок? Мрієте мати унікальну? Створіть самі дизайн маски Людини-павука за допомогою ручок та фломастерів.

Розмальовка Військовий літак винищувач для хлопчиків у високій якості. Точна зменшена копія бойового повітряного судна малюнку летить завдання. Бажаєте сісти за штурвал? Роздрукуйте картинку, беріть олівці та підключайте фантазію!

Літак Boeing 787 – розмальовка новинки літакобудування в деталях. Перше повітряне судно компанії доповнено безліччю композиційних матеріалів під час збирання. Вивчайте Боїнг 787 при розмальовуванні його олівцями або гелієвими ручками.

Розмальовка Subaru Forester для хлопчиків у високій якості. Легендарний джип може поповнити вашу колекцію! Роздрукуйте та розфарбуйте його фломастерами, олівцями або гелієвими ручками.

Розмальовка БМВ купе – зображення надійного та високотехнологічного автомобіля, про яке мріють навіть дорослі. Збережіть, роздрукуйте малюнок і розфарбуйте його ручками гелієвими і обов’язково покажіть друзям і батькам.

Іграшка паровозик – розмальовка для хлопчиків у високій якості. Зберігайте картинку безкоштовно, роздруковуйте її та розфарбуйте у улюблені кольори фарбами або гуашшю разом із батьками.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з дитинства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Розмальовка Іграшковий паровоз для малюків. Якщо дитині хочеться побачити світ, запропонуйте їй розфарбувати гуашшю паровоз на подяку за те, що цей вид транспорту першим запропонував людям пересуватися по суші великими компаніями та зустрічати нових людей на кожній станції

Машина-самоскид для хлопчиків у чудовій якості. При роздруковуванні всі деталі іграшки чітко видно, і по них можна вивчити основні складові самоскида при розмальовуванні машинки.

Розмальовка Триколісний велосипед знайомить із першим самостійним транспортом дитини. На нього сідають дівчата і хлопчики спочатку з побоюванням, але потім триколісний велосипед стає їхнім найкращим другом.

Розмальовка BMW X1 є позашляховиком 2009 року в оновленому баварському стилі. Авто для молоді з сучасною системою ходової частини, найвищими оцінками пасивної та активної безпеки. Об’єм двигуна – 2 л. з потужністю 150 л.с. Максимальна швидкість – 202 км/год.

BMW Z4 – розмальовка двомісного кабріолету з максимальною швидкістю 250 км\год і розгоном до 100 км\ч за 5 секунд. Висока посадка, стильний дизайн, жорстка підвіска та відмінна динаміка – це прикмети BMW Z4 німецького концерну.

BMW Z4 Roadster – розмальовка двомісного спортивного родстера. Він випускався із 2002 до 2016 року. Спочатку автомобіль мав м’який дах, потім він став забезпечуватися вже твердим. Розфарбуйте Z4 у кольори, які вам більше подобаються.

BMW X Coupe – розмальовка з ще одним автомобілем німецької фірми, який не вийшов у серійне виробництво. Дизайн та властивості поєднують у собі риси позашляховика та купе, виразні форми всередині салону та асиметричність деталей, виділяють цей концепт-кар серед інших машин BMW.

Розмальовка BMW X6 – чорно-біла картинка для розфарбовування з кросовером, що має деяку схожість з купе. Розфарбуйте популярний BMW X6 фарбами чи олівцями разом із друзями.

BMW X5 – розмальовка з культовим автомобілем концерну БМВ. Багато хто знає цей автомобіль за популярними російськими фільмами. У ньому поєднуються високий рівень комфорту, потужність та зухвалий зовнішній вигляд. Розфарбуйте популярний BMW X5 фломастер або фарбами.

BMW X3 – картинка для розфарбовування з автомобілем, створеного на базі третього покоління машин БМВ. Ця модель отримала абсолютно новий тип керування повним приводом xDrive. Розфарбуйте BMW X3 разом із друзями.

Розмальовка BMW M6 Coupe – зображення автомобіля, який з’явився в 2007 після повернення культового седана 6 серії BMW через два десятиліття. Збережіть або роздрукуйте зображення BMW M6, щоб розфарбувати його олівцями або фломастерами.

Розмальовка BMW M5 E60 – розмальовка з унікальним авто 2005 року випуску. Вже на перших показах стало ясно, що BMW зуміли зазирнути у майбутнє. Під капотом машини потужний двигун власної команди інженерів «Формули-1», а над зовнішнім виглядом автомобіля працював Кріс Бенгл. Розфарбуйте BMW M5 у яскраві кольори фарбами чи олівцями.

Розмальовка BMW M3 Coupe – культовий автомобіль німецької компанії. Він уперше в історії «троячок» відрізнявся своїм зовнішнім виглядом. Дорога машина відразу знайшла своїх поціновувачів завдяки не лише зовнішності, а й унікальній «начинці». Отримайте і ви цей артефакт у свою колекцію. Просто роздрукуйте та розфарбуйте BMW M3 Coupe!

BMW CS – розмальовка концепт-кара, який став основою для багатьох моделей автомобілів компанії, але сам не вийшов у виробництво. Роздрукуйте або збережіть зображення цієї машини та розфарбуйте її олівцями або фарбами разом із друзями.

Розмальовка BMW 760Li – чорно-біле зображення машини представницького класу. У початкову комплектацію автомобіля входить задня пневматична підвіска та унікальний мотор V12, а зовнішній вигляд класично стриманий і спортивний одночасно. Розфарбуйте BMW 760Li у темний або сірий кольори.

BMW 650i Coupe – розмальовка автомобіля створеного на базі флагманської “сімки” F01 від БМВ. У цій машині гармонійно поєднуються яскравий дизайн, просторий салон та потужний мотор. Розфарбуйте BMW 650i Coupe з друзями чи батьками.

Розмальовка BMW 5-series – авто, які замінили собою BMW Neue Klasse з 1972 року. Машина випускалася спочатку лише у кузові седан. Суворий дизайн та комфортабельність салону відразу привабила ділових людей. Розфарбуйте цю БМВ 5 серії, якщо хочете отримати картинку з якісним німецьким авто.

BMW 3-series – розмальовка з автомобілем німецької компанії, що випускається із середини 70-х років XX століття. Компактному та комфортабельному автомобілю обіцяють дати найпотужніший двигун у 2019 році в історії концерну. Розфарбуйте BMW 3 серії разом із друзями чи братами.

BMW Cabrio E88 – розмальовка з елегантним та маневреним кабріолетом класу “люкс”. Машина випускалася лише 3 роки (2008-2011), після цього автомобіль було оновлено. Розфарбуйте BMW Cabrio E88 олівцями чи фарбами.

Mercedes SLR 722S Roadster – це розмальовка з кабріолетом випуску 2008 року. Авто лімітованої серії в 150 одиниць із заниженою підвіскою та потужним мотором. Машина з 5,5 літровим двигуном 650 к.с. Розгін до 100 км/год – за 3,7 секунд. Максимальна швидкість – 335 км/год.

Кабріолет Mercedes SLK 350 – з об’ємом двигуна 3,5 л. Потужність -306 л.с. Розфарбуйте цей спортивний Mersedes, що розганяється до сотні за 5,6 секунд. Максимальна швидкість – 250 км\год, обмежується електронікою.

Розмальовка Мерседес Гелендваген – шанс отримати у свою колекцію картинок стильний позашляховик. Машина підвищеної прохідності з’явилася ще у 1979 році та одразу завоювала чимало шанувальників. Роздрукуйте та розфарбуйте Мерседес Гелендваген, який дізнається будь-який автолюбитель.

Mercedes C-class – розмальовка автомобіля середнього класу, який розпочав свою історію у 1993 році. Він став гідною заміною “Меріна 190”. Розфарбуйте Мерседес С-класу фломастерами чи олівцями.

Розмальовка Mercedes E-class – реалістичне зображення автомобіля в русі для роздруківки та розфарбовування. Ці машини стали першими моделями компанії, в якій впроваджувалися нові сучасні технології та спеціальне обладнання. Розфарбуйте Мерседес Е-класу та прокотіться на ньому!

Розмальовка Mercedes SL 500 ще одна картинка з машиною представницького класу. Автомобіль подовженої модифікації S-класу завжди доповнений маркуванням «L». Роздрукуйте та розфарбуйте Mercedes SL 500, який вперше в історії концерну отримав найвищий бал за екологічними вимогами до машини.

Розмальовка Mercedes S 350L – зображення флагманського автомобіля від німецької компанії. Вся серія цих автомобілів стала візитівкою карткою заводу, на ній тестувалися технічні новинки, вдосконалювався дизайн седанів. Розфарбуйте Mercedes S 350L разом із друзями або батьками.

Розмальовка Mercedes R 350 CDI – зображення автомобіля з трьома рядами сидінь. Мінівен преміум сегмента має повний привод, 7-ступінчасту коробку передач. Він розганяється до 100 км\год лише за 7,6 секунд. Розфарбуйте перший повнорозмірний автомобіль концерну Mercedes, який сам виробник називає “спортвеном”.

Розмальовка Mercedes Ocean Drive – концептуальний автомобіль представлений ще у 2007 році у Детройті. Дизайн кабріолету нагадує S600 і відсилає до розкоші та стилю 30-х років минулого століття. Розфарбуйте новий «експеримент» всесвітньо відомої марки разом із дітьми.

Mercedes Benz ML 350 – розмальовка зі стильним позашляховиком, який чудово зарекомендував себе і на міських вулицях. Цей автомобіль з’явився ще в 1998 році під іншою назвою, але успіху він не набув. Тоді виробники доопрацювали його дизайн. Він став класичною машиною бізнесмена та компанії. Розфарбуйте Mercedes Benz ML 350 фарбами чи олівцями.

Розмальовка Mercedes GLK 350 – комфортний позашляховик класу “люкс”. Автомобіль оформлений у стилі відомої марки Gelandewagen. Розфарбовувати таку машину захоче навіть тато, адже вона має привабливий вигляд, а управляти їй зручно, як спортивною машиною. Розфарбуйте стильний та потужний автомобіль Mercedes.

Mercedes S-class – розмальовка з седаном німецького виробництва. Автомобіль кожного покоління цієї серії ставав взірцем інших заводів. Багато технологій були інноваційними. Розфарбуйте олівцями або фломастерами комфортний мерседес S-класу.

Розмальовка Mercedes GL 500 – чорно-біле зображення автомобіля, прозваного за свої габарити «бегемотом». Кросовер з третім рядом сидінь призначений для великих сімей або затятих мандрівників. Розфарбуйте стильний та потужний Mercedes GL 500.

Mercedes G 55 AMG – розмальовка із зображенням позашляховика з 507 кіньми під капотом. Найцікавішим в історії цієї машини є те, що він знадобився іранському шаху. Розкажіть хлопцям, що одного разу він купив 20 тисяч G 55 AMG для себе та своєї армії, поки розфарбовуватимете цей популярний автомобіль.

Mersedes F700 – розмальовка концептуальної машини для нових автомобілів класу «люкс». Для них розробляються системи низького споживання палива, дбайливого ставлення до навколишнього середовища та високих їздових якостей. Розфарбуйте ексклюзивну модель Mersedes.

Mercedes E350 – розмальовка представницького седана, якою є класикою автомобілебудування німецького концерну. Розфарбуйте Mercedes E350 фарбами чи олівцями.

Mercedes CLK 550 – розмальовка зі спортивним автомобілем німецького виробника. Запропонуйте розфарбувати дітям машину, яка відома у всьому світі.

Розмальовка Mercedes CL 550 Sport – комфортабельний німецький автомобіль з покращеними спортивними характеристиками. Купе на 4 місця має потужність 426 к.с. і розганяється до 250 км/год. Розфарбуйте спортивне купе від мерседес фарбами чи олівцями.

Mercedes CL65 AMG – розмальовка преміального спортивного автомобіля. Машина продовжила серію спортивних моделей від мерседес, у яких швидкість поєднується з комфортністю та безпекою для водія та пасажирів. Розфарбуйте Mercedes CL65 AMG разом із батьками чи друзями.

Mercedes C63 AMG – розмальовка зовні скромного німецького автомобіля. Він відмінно підійде як сімейний автомобіль, поєднуючи в собі міць, комфорт і безпеку. Розфарбуйте Mercedes C63 AMG у яскраві кольори.

ВАЗ 2107 – “класика” вітчизняної автопромисловості. Усім відома сімка жигулів. Тип кузова – седан. Об’єм двигуна за 30 років випуску авто змінювався від 1,3 до 1,7 л. Потужність двигуна – 77 к.с. Максимальна швидкість – 150 км/год. Розфарбуйте найпопулярнішу модель для тюнінгу в РФ та культовий автомобіль Угорщини.

Розмальовка ВАЗ 2110 – зображення автомобіля, який вивів вітчизняну автопромисловість на новий рівень. Знаменита «десятка» була забезпечена бортовим комп’ютером, електронною системою керування двигуном та оцинкованими деталями кузова. Розфарбуйте ВАЗ 2110 в один із традиційних кольорів цієї моделі.

ВАЗ 2115 – розмальовка автомобіля, що входив до сімейства LADA Samara-2. З цієї машини почалися серйозні зміни кузова, підвіски та трансмісії. Розфарбуйте зображення «пляшки» разом із дітьми та розкажіть їм, що ця модель була однією з найпопулярніших серед Жигулів.

Розмальовка Лада Пріора є авто, яке потіснило з 2009 року попереднє покоління ВАЗ. Автомобіль двічі займав перше місце серед продаваних автомоделей на внутрішньому ринку. Розфарбуйте знамениту Ладу Пріору фарбами чи олівцями.

Розмальовка Лада Гранта – автомобіль, який замінив класику вітчизняної автопромисловості в кузові седан. Він став першою моделлю АВТОВАЗу, де автоматична коробка передач входить до базової комплектації. Розфарбуйте Ладу Грант разом друзями або батьками.

Лада Каліна – розмальовка автомобіля, який випускався з 2004 року та зійшов з конвеєра у 2018 році. Роздрукуйте та розфарбуйте машину, на якій здійснив автопробіг В. Путін улітку 2010 року.

ВАЗ 2112 – розмальовка автомобіля, який поєднав у собі конструкцію та салон “десятки”, а заднє сидіння “одинадцятої” моделі АВТОВАЗ. Роздрукуйте та розфарбуйте ВАЗ 2112, яка набула більш спортивного вигляду.

ВАЗ 2108 Самара – розмальовка з першим автомобілем заводу АТОВАЗ, який не пов’язаний із технічною базою Fiat. Усередині країни він довго носив ім’я “Супутник”, а на експорт машина постачалася як LADA Samara. Розфарбуйте знамениту «вісімку» олівцями чи фломастерами.

Розмальовка ВАЗ 2131 Нива — зображення компактного, витривалого та місткого позашляховика вітчизняного виробництва. Він плавно йде по бездоріжжю завдяки оновленій підвісці, не боїться холоду та спеки, і має складні сидіння ззаду. Розфарбуйте вседорожню Ниву олівцями чи фарбами.

ВАЗ 2121 Нива – розмальовка ще одного позашляховика, який люблять ще з радянських часів. Його високу прохідність, місткість та повний привід одразу оцінили мисливці, рибалки та мандрівники з бездоріжжя. Розфарбуйте Ниву у яскраві кольори за допомогою олівців або фломастерів.

Лада Largus – чорно-біле зображення автомобіля, що випускається з 2012 року, у кузові універсал. Платформа машини на основі румунського автомобіля Dacia Logan MCV. Розфарбуйте Лада Largus фломастер або олівцями.

Нива Chevrolet – розмальовка із сімейним та містким автомобілем, який випускається з 2002 року. Машина, окрім звичайного дизайну, мала 4 обмежені випуски. Вже у 2014 році був представлений концепт-кар цього позашляховика, який вийде у серійне виробництво у 2019 році. Розфарбуйте Шевроле Ніву у помітні кольори олівцями.

ВАЗ 2323 – розмальовка з перспективним автомобілем, який так і не увійшов до серії випуску оновленої серії «Ниви». Розфарбуйте стильний концепт-кар разом з дітьми олівцями або ручками.

Лада C Concept – розмальовка із представником нового купе від АВТОВАЗ. Автомобіль із трьома дверима, власним логотипом та унікальним дизайном уперше був представлений у 2007 році на виставці у Женеві. Розфарбуйте елегантну Ладу C Concept фломастерами чи олівцями.

ВАЗ 2111-90 Тарзан – розмальовка з рідкісним позашляховиком вітчизняного виробництва на дорогах. Автомобіль випускався дрібносерійно з 1997 року. У ньому поєднується відомий дизайн ВАЗу та висока прохідність «Ниви».

ВАЗ 2120 Надія – розмальовка першого у вітчизняній автопромисловості мінівена. Автомобіль на 7 місць розробили на основі «Ниви». Роздрукуйте або збережіть картинку, а при розмальовуванні розкажіть дітям, що цих авто було випущено лише 8 тисяч.

Розмальовка Toyota Camry – чорно-біле зображення для розфарбовування найпопулярнішої в Росії машини японського виробництва. Щоб бути ближчим до свого покупця, концерн Toyota навіть запустив виробництво моделі цього авто в 2007 році в Росії. Розфарбуйте Toyota Camry фарбами чи олівцями.

Toyota Land Cruiser – розмальовка із позашляховиком японського виробництва. Перший з цих автомобілів був випущений ще 1951 року. Розфарбуйте олівцями або ручками найвідомішу машину Toyota.

Toyota Corolla – розмальовка з найпопулярнішою машиною японського виробника. Вже в середині 70-х років минулого року Toyota Corolla увійшла з цим титулом до списку рекордів Гіннесса. З того часу вона утримує це звання: за 52 роки випуску їх було продано близько 40 мільйонів. Розфарбуйте Toyota Corolla разом із батьками чи друзями.

Toyota Celica – розмальовка зі спортивним автомобілем. Він змінював свій зовнішній вигляд сім разів за 36 років випуску. Розкажіть хлопцям, що 5000 машин вийшли з конвеєра на честь гонщика Карлоса Сайнса, доки вони розфарбовують зображення Toyota Celica.

Розмальовка Toyota Rav4 – картинка з першим у світі кросовером. Він з’явився 1994 року під тим самим ім’ям. Цей автомобіль одразу оцінила молодь. Роздрукуйте зображення Toyota Rav4 та розфарбуйте його фломастерами або ручками.

Розмальовка Toyota Auris – розмальовка з авто, яке наробило багато галасу ще за рік до випуску. Ескізи цієї моделі з’явилися в Мережі ще 2005 року. Розфарбуйте Тойота Ауріс олівцями та уявіть себе за його кермом.

Toyota Avensis – чорно-біле зображення популярної моделі Toyota. Це відмінний автомобіль, що поєднує в собі комфорт та прийнятну ціну. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть картинку з Toyota Avensis.

Розмальовка Toyota Sequoia – чорно-біле зображення машини, яка збиралася на базі моделі першого покоління Toyota Tundra. Розфарбуйте повнорозмірний позашляховик на прикладі фарбами або фломастерами.

Toyota Venza – картинка для дитячої творчості з автомашиною, яка випускалася лише 7 років. До Росії середньорозмірний кросовер потрапив у 2013 році. Розфарбуйте Toyota Venza олівцями чи фарбами.

Toyota Supra – розмальовка з автомобілем, який перейняв первинну зовнішність від іншої моделі Тойота. Роздрукуйте або збережіть зображення легендарного спорткара, щоб розфарбувати його разом із юним геймером чи шанувальником фільмів «Форсаж».

Розмальовка Toyota Highlander – молодіжний кросовер, що випускається з 2000 року. Він визнаний одним із найбезпечніших автомобілів для водіїв, пасажира та пішоходів у 2014 році австралійськими фахівцями. Розфарбуйте Toyota Highlander у кольори, які вам подобаються.

Toyota FT-MV – розмальовка з прототипом мінівену бізнес-класу. Розкішний автомобіль із 6 шкіряними сидіннями оснащений РК-дисплеями на спинках, бортовим комп’ютером та низько розміщеними вікнами для кращого огляду. Розфарбуйте цей комфортабельний мінівен від Toyota.

Розмальовка Toyota iQ – сімейний міський автомобіль мікро-преміум класу зі зручним салоном та трьома дверима. Економічний та маневрений міні-кар продуманий до дрібниць і став першим конкурентом автомобіля Smart. Розфарбуйте цей компактний автомобіль від Toyota фарбами чи олівцями.

Toyota Urban Cruiser – розмальовка з машиною, яка чудово почувається в міських умовах. Його випускають із 2002 року, але автомобіль не втратив популярності. Роздрукуйте зображення зручного автомобіля, який цінують за компактність, економічність та маневреність, та розфарбуйте фломастерами або олівцями.

Розмальовка Toyota Yaris представляє легковий автомобіль для життєрадісних людей. Навіть у його назві звучить співзвучність іменам давньогрецьких богинь веселощів та радості. Розфарбуйте цей міський автомобіль у яскраві відтінки.

Toyota Tundra – розмальовка із зображенням повнорозмірного пікапа японського виробництва. Автомобіль цінується за безпеку, комфорт та місткість вже 18 років. Ця машина буксирувала американський шатл у 2012 році у Каліфорнійський науковий центр. До розфарбовування Тойота Тундра приєднається навіть ваш тато!

Розмальовка Audi R8 – зображення спортивного автомобіля Ауді з кузовом купе від німецького автобудівельного концерну. Розфарбуйте суперкар і уявіть себе героями фільмів “Я, робот” або “Залізна людина”, де у кадрах теж засвітилася Audi R8.

Розмальовка Audi TT представляє автомобіль, першу партію якого випустили 320 штук. Культовий автомобіль німецького автоконцерну, який зустрічає у багатьох фільмах. Розфарбуйте машину Audi TT, щоб поповнити свою колекцію картинок спортивних автомобілів.

Розмальовка Audi A4 – популярна модель Audi, яку люблять по всьому світу. Розфарбуйте з друзями сучасний та якісний автомобіль Ауді А4.

Розмальовка Audi Q7 – зображення з чорно-білою моделлю машини німецького автопрому. Ауді Q7 стала досить популярною і у Росії. Розфарбуйте цей позашляховик олівцями або фарбами.

Розмальовка Audi A6 – представник бізнес-класу Ауді з півстолітньою історією. До середини 90-х років минулого століття ця модель була відома як Ауді А100. Розфарбуйте першу рестайлінгову версію Audi A100 ручками чи фломастерами.

Розмальовка Audi S8 – картинка з представницькою версією авто від німецького концерну. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення машини, яка вигідно відрізняється від інших седанів класу «люкс» своєю легкістю, ексклюзивним дизайном салону та можливістю бути навіть офісом на колесах.

Розмальовка Audi A4 Allroad Quattro представляє зображення позашляховика від німецької компанії. Авто оснащене повним приводом quattro, РК-дисплеєм керування з високою роздільною здатністю, потужним двигуном та плавним ходом на будь-якій дорожній поверхні. Розфарбуйте у помітні кольори автомобіль Audi A4 Allroad Quattro.

Розмальовка Audi Q5 – картинка для дитячої творчості з автомобілем від німецького виробника. Розфарбуйте машину, яка стала першим автомобілем, де використовується 7-ступінчаста роботизована коробка S tronic від інженерів Ауді.

Розмальовка Audi Q3 – кросовер преміум-класу став новинкою Шанхайського автосалону 2011 року. Розфарбуйте Audi Q3 у агресивному дизайні нового кузова. Ауді Q3 – це менший зібрання моделей Q5 і Q7.

Розмальовка Audi A5 Coupe є машиною німецької компанії, яку представили відразу на двох автосалонах. Він став третім автомобілем у кузові купе від Audi. Роздрукуйте та розфарбуйте Audi A5 фарбами або олівцями.

Audi A3 Cabriolet – розмальовка з популярним у Європі автомобілем. Роздрукуйте або збережіть картинку з кабріолетом Audi A3, щоб розфарбувати її разом із друзями фломастерами чи олівцями.

Audi Metroproject Quattro – розмальовка з прототипом міського та природного автомобіля. Машина обіцяє стати однією з перших Audi з повним гібридним приводом. Розфарбуйте машину Audi за прикладом з друзями або батьками.

Розмальовка Audi Nuvolari демонструє концептуальну машину німецького концерну. Виробник присвятив її італійському гонщику Таціо Нуволарі. Розфарбовувати Audi Nuvolari можна разом із друзями чи батьками, їх напевно вразить дизайн та міць цього автомобіля.

Розмальовка Audi S3 збуджує увагу не лише хлопців, а й їхніх батьків. Модель є «гарячим» хетчбеком. Поки ви розфарбовуватимете Audi S3 разом з дитиною, розкажіть, що це означає, що автомобіль оснащений спортивною підвіскою, потужним мотором і покращеною аеродинамікою.

Розмальовка Audi Roadjet – зображення концепт-кара німецького виробника. Він названий фастбеком. Розфарбуйте машину Audi з виразними лініями, відомим дизайном та висувним дном багажника.

Розмальовка Audi S5 Cabriolet демонструє модель, яка поставила крапку у випуску лінійки А та S. Ауді віддали перевагу м’якому даху, покращеній трансмісії quattro ultra, коробці передач S tronic та управлінню мультимедіа голосом. Розфарбуйте кабріолет Audi S5 фарбами або олівцями.

Спорткар Хот Вілс на трасі – розмальовка з болідом на повороті. Роздрукуйте картинку для юних шанувальників колекції машин Хот Вілс. Після цього вручіть їм олівці чи фломастери та запропонуйте їм відчути себе фоторепортерами на гонці.

Спеціальний трек Хот Вілс – розмальовка з унікальною гоночною трасою, де щоденно тренуються пілоти Hot Wheels. Роздрукуйте зображення треку з болідом на передньому плані та розфарбуйте цей сюжет маркерами або олівцями.

Розмальовка Пілот Хот Вілс на повороті — рідкісний кадр із портретом професіонала з команди найкращих гонщиків. Розфарбуйте картинку фломастером або крейдою.

Позашляховик монстр Хот Вілс – розмальовка з потужним звіром доріг, якого ви зможете підкорити! Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте позашляховик ручками, фломастерами або крейдою.

Спортивна машина Хот Вілс – розмальовка із зображенням машини на треку. Щоб залишатися лідером пілотам команди, потрібно тренуватися щодня! Розфарбуйте потужний спортивний автомобіль Хот Вілс.

Розмальовка Баггі Хот Вілс – картинка для дитячої творчості з легким автомобілем високої прохідності. Розфарбуйте машинку фломастерами разом із друзями чи рідними.

Розмальовка Спорткар Хот Вілс на тлі міста – картинка з фотосесією героїв дня. Ще кілька кадрів, і пілот вирушить у гараж. Роздрукуйте зображення автомобіля, щоб перетворити його на постер вашого авторства.

Розмальовка Машина Хот Вілс на фініші – зображення останніх секунд гонки. Ще трохи, і гонщик візьме заслужену нагороду! Зробіть цей момент для нього яскравим і таким, що запам’ятовується за допомогою фломастерів або олівців.

Розмальовка Джип Хот Вілс – картинка машини з високою посадкою. Потужний двигун і вправний пілот за кермом цього автомобіля обов’язково виграють будь-яку гонку. Розфарбуйте джип Хот Вілс олівцями чи фарбами!

Учасник команди Хот Вілс – розмальовка з автомобілем з унікальної колекції машинок. Він мчить так швидко, що звичайними фарбами динаміки сюжету передати не вдасться. Розфарбуйте автомобіль олівцями чи фломастерами!

Гонщик Хот Вілс на віражі – розмальовка із зображенням пілота найпопулярнішої гоночної команди. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її разом із друзями чи рідними.

Машина Хот Вілс у повітрі — розмальовка з моментом, на який чекає кожен глядач гоночного шоу. Болід завис на висоті! Передайте всю гостроту ситуації – розфарбуйте болід Хот Вілс олівцями чи фломастерами.

Гонщик Хот Вілс на узвозі — розмальовка із небезпечним моментом навіть для справжнього професіонала. Один необережний рух може призвести до катастрофи. Допоможіть пілоту акуратно спуститися, вказуючи шлях олівцями або фломастерами.

Стильний спорткар Хот Вілс – картинка для дитячої творчості, яку не можна залишити без уваги. Роздрукуйте або збережіть зображення та розфарбуйте машину Хот Вілс на тлі міського пейзажу.

Круті віражі Хот Вілс – розмальовка із зображенням гоночної машини перед тренуванням. Розфарбуйте болід Хот Вілс у яскраві фарби, а динаміки трасі додадуть чіткі лінії ручкою або фломастером.

Лідер гонки Хот Вілс – розмальовка з найкращим серед найкращих учасників команди для найсміливіших хлопчаків. Спробуй передати швидкість та динаміку машини Хот Вілс за допомогою гелієвих ручок, олівців або фломастерів.

Розмальовка Харлей-Девідсон є легендарним мотоциклом. Його знають і люблять за швидкість, унікальний дизайн та надійність по всьому світу. Якщо ви мрієте про такий мотоцикл, розфарбуйте Харлей та уявіть, що він уже ваш!

Розмальовка Yamaha R1 – картинка із ще одним відомим мотоциклом. Бути його власником, напевно, мріє кожен хлопчик! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте «Ямаху» олівцями або фломастерами.

Suzuki GSX-R 250 – розмальовка зі спортивним байком, який зображений дуже реалістично. Розфарбуйте мотоцикл із потужним двигуном фарбами або олівцями.

Розмальовка Ducati 1199 Panigale – зображення популярного спортивного мотоцикла. Італійський байк має потужний мотор та зухвалий зовнішній вигляд. Розфарбуйте мотоцикл Ducati олівцями чи фарбами.

Розмальовка Voxan Wattman демонструє найпотужніший електромотоцикл. Він забезпечений екзоскелетом «Scorpion» та двома додатковими амортизаторами ззаду для комфортної їзди. Французький мотоцикл вже мріяв багатьох городян. Розфарбуйте його олівцями чи фарбами.

Розмальовка Honda CBR – зображення спортивного мотоцикла від всесвітньо відомого виробника. Роздрукуйте та розфарбуйте байк, який став родоначальником цілої лінійки мотоциклів, у яскраві кольори.

Кросовий мотоцикл SX 250 — розмальовка з полегшеним варіантом байка, який готовий обійти своїх більш «вагомих» конкурентів за дві секунди! Розфарбуйте кросовий мотоцикл SX 250 олівцями або фломастерами.

Розмальовка BMW S1000 RR — зображення мотоцикла, зробленого легендарним автоконцерном. Розфарбуйте мотоцикл BMW, який пережив уже три оновлення дизайну та залишається на піку популярності у світі мотоспорту.

Розмальовка Су-35 – багатоцільовий надманеврений винищувач. Роздрукуйте картинку з цим повітряним кораблем та розфарбуйте літак фарбами чи олівцями.

Розмальовка Су-27 – багатоцільовий високомоневрений всепогодний винищувач-перехоплювач. Розфарбуйте цей літак олівцями чи фарбами разом із друзями.

Розмальовка Су-25 Грач – броньований літак-штурмовик, який стоїть на озброєнні ВПС Росії. Він може збивати цілі за заданими координатами та підтримувати війська з повітря під час бою. Розфарбуйте Су-25 олівцями чи фломастерами.

Розмальовка МіГ-35д – багатофункціональний навчально-бойовий винищувач. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте МіГ-35, щоб відчути себе пілотом цього літака.

Розмальовка Су-34 – російський винищувач-бомбардувальник, який знищує наземні цілі та оснащений унікальними установками для радіоелектронної боротьби. Він прийшов на зміну Су-24 і може вражати супротивника навіть уночі. Розфарбуйте Су-34 разом із друзями.

Розмальовка Як-130 – навчально-бойовий літак у польоті. Розфарбуйте з хлопцями це повітряне судно і розкажіть їм, що його використовують для навчання пілотів, а на його базі розроблено інший літак Барс-130.

Розмальовка Су-57 – політ унікального літака, який проходить останні випробування. Стати першим власником унікального винищувача – просто розфарбуйте Су-57 олівцями або фарбами.

Розмальовка МіГ-35 — зображення одномісного легкого винищувача, який одразу підкорив небо та всіх, хто хоч раз побачив його. Збережіть картинку та розфарбуйте літак разом із друзями фломастерами або олівцями.

Розмальовка Танк Т90 – основний танк Росії зі словесною назвою “Володимир” на честь творця техніки. Це танк зарекомендував себе у всьому світі, як надійна та ефективна бойова машина. Розфарбуйте танк Т90 фарбами чи олівцями.

Розмальовка Танк Т-72 – зображення бойової одиниці з гладкоствольною 125-мм гарматою. Розфарбуйте разом із дітьми популярну модель танка, яка була на озброєнні СРСР, Фінляндії, Іраку, Сирії, Індії та країн Варшавського договору.

Розмальовка Танк M1 Abrams – знаменитий американський танк, який можна зустріти по всьому світу. Розфарбуйте Abrams олівцями чи фарбами.

Танк Leopard 1-розмальовка з головним танком військ Німеччини до 80-х років минулого століття, коли йому на зміну прийшов наступний Леопард. Розфарбуйте знаменитий танк Німеччини олівцями чи фарбами.

Танк Leopard 2 – зображення німецької бойової машини другого покоління. Танк оснащений найновішим озброєнням та міцною бронею. Розфарбуйте Leopard 2 у його бойове розмальовка!

Танк T-85 – розмальовка з останньою модифікацією легендарного танка Т-34, який використали взимку 1944 року. Цей танк неодноразово брав участь у бойових діях і з’являвся на парадах. Розфарбуйте його олівцями чи фарбами.

Розмальовка Танк Challenger – зображення основного танка військ Великобританії з 80-х років минулого століття. Розфарбуйте Танк Challenger разом із друзями олівцями чи фломастерами.

Танк Т80 Барс – розмальовка з новим російським танком, який прийшов на зміну танку Т80. Швидкісний, малопомітний БТР зберіг класичні форми. Основне озброєння змістилося в вежу, що обертається, з гладкоствольною гарматою, а силова установка і трансмісія — в корму. Розфарбуйте цей російський танк фарбами чи олівцями.

Розмальовки Танк Leclerc – чорно-біле зображення французького танка. Він брав участь у миротворчих операціях у Косові та Лівані. Окрім двох прицілів та наглядових приладів «Леклерк» обладнаний центральним комп’ютером, який збирає всі дані приладів докупи.

Розмальовка Танк Ariete – бойова машина військ Італії. Цей танк розробили на основі німецького Леопарда, оснащений спеціальним обладнанням для ефективного ведення бою. Розфарбуйте Танк Ariete разом із друзями!

Танк K1 88 – розмальовка з бойовою одиницею на службі Південної Кореї. Танк із низькою компактною вежею та 105-мм гарматою. Розфарбуйте цей корейський танк олівцями чи фарбами.

Танк Merkava -розмальовка з бойовою технікою ізраїльських військ. Розфарбуйте цей танк у такі кольори, щоб він був непомітний під час бою.

Розмальовка Танк Stingray 2 – зображення американського легкого танка для переозброєння армії США. Вже в другому поколінні ця бойова одиниця отримала модернізований двигун, лазерний далекомір і боєкомплект у 32 снаряди. Розфарбуйте Танк Stingray 2 з друзями чи батьками!

Танк STRV-103B – розмальовка з першим серійним танком на газотурбінній установці, який став на бойовий пост у 60-ті роки. Розкажіть хлопцям, що цю шведську бойову машину прозвали винищувачем танків.

Танк M551 Sheridian – розмальовка з легкою американською авіадесантною бойовою технікою. Розфарбуйте танк, який може самостійно переправитися по воді, фломастер або олівцями.

Танк M60 Patton – розмальовка з популярною бойовою машиною, що стояла на озброєнні США у 60-ті роки. Розфарбуйте Танк M60 Patton олівцями чи фарбами.

Розмальовка КамАЗ 4326 — модель високо вантажівки з колісною базою 4*4. Розфарбуйте маневрений всюдихід-шасі, на базі якого створили військовий броньовик «Постріл», олівцями або фломастерами.

Mersedes-Benz Actros IV – розмальовка з німецькою вантажівкою, потужність якої 510 к.с. Цей автопоїзд має розумну електроніку, яка допомагає в управлінні. Розфарбуйте вантажівку Mersedes-Benz Actros IV олівцями або фарбами.

Розмальовка DAF XF — зображення найзнаменитішої нідерландської вантажівки. Ось уже багато років ця модель користується популярністю у всьому світі. Розфарбуйте DAF XF олівцями або фарбами.

Mack Trucks – розмальовка з легендарною американською вантажівкою, яку дізнаються по всьому світу. Розфарбуйте магістральний тягач, якого ще прозвали бульдогом за витривалість і напористість.

Розмальовка Volvo FM – зображення моделі універсального тягача від всесвітньо відомого виробника автомобілів. Ваші діти мріють мати вантажівку від «Вольво»? Роздрукуйте картинку з ними і розфарбуйте цю вантажівку.

Розмальовка БелАЗ-75710 – зображення однієї з трьох вантажівок на 450 тонн вантажу. Перший БелАЗ можна побачити у Кемеровській області з 2013 року. Друга та третя вантажівки — на етапі тестування та складання. Стати новим власником унікальної техніки! Просто роздрукуйте та розфарбуйте БелАЗ-75710.

Розмальовка Renault T 440 – картинка з вантажівкою, яку ще прийнято називати автопоїздом. У ньому 440 л. с., автоматична коробка передач та дизельний двигун стандарту Євро-6. Розробники також забезпечили цю модель вантажівки 4 видами кабін на вибір. Розфарбуйте вантажівку Renault T 440 фарбами чи фломастерами.

Ford F-750 Tonka – розмальовка стильної, потужної і майже безшумної вантажівки від компаній Ford та Tonka. Цю модель вантажівки не випустять у серійне виробництво, але мати нею зможе будь-який хлопчик. Роздрукуйте та розфарбуйте вантажну машину фарбами чи олівцями.

Атомний криголам Арктика — зображення першого корабля, який досяг Північного Полюса по воді в 1977 році. Розфарбуйте корабель, який став прототипом для початку серії криголамів.

Катер Шукач — розмальовка із судном, якому не потрібний екіпаж. Він призначений для пошуку мін на воді та під водою, а пульт управління може знаходитися не тільки на іншому човні, а й на березі. Розфарбуйте цей катер олівцями чи фарбами.

Криголам Санкт-Петербург – розмальовка з другим з п’яти нових криголамів Росії. Він забезпечений новітньою технікою, яка, крім основної функції, дозволяє кораблю шукати об’єкти, що затонули, на глибині 300 метрів і виконувати аварійно-рятувальні операції. Розфарбуйте цей криголам фломастерами або олівцями.

Ракетний фрегат Адмірал Горшков – розмальовка з кораблем, з якого почалося переозброєння морського флоту РФ. Він вийшов на бойову службу в Північноморську лише на початку осені 2018 року. Розфарбуйте бойовий корабель російського флоту фарбами чи олівцями.

Десантний корабель Євген Кочешков — розмальовка ще з одним бойовим кораблем. Судно на повітряній подушці приймає з берега десант із технікою, перекидає його до берегів ворога і здатне підтримувати війська вогнем із моря. Розфарбуйте цей десантний корабель у військове розмальовка олівцями чи фарбами.

Ракетний катер Зарічний – розмальовка з бойовим кораблем Балтійського флоту. Він брав участь у багатьох зборах, походах, літньому навчанні і навіть Параді Перемоги у північній столиці, присвяченому 70-річчю закінчення ВВВ. Розфарбуйте цей корабель разом із друзями чи батьками.

Судно Академік Вавілов – розмальовка з кораблем, який став побратимом судна «Академік Іоффе». Поки хлопці розфарбовують цей корабель, розкажіть їм, як команди цих двох кораблів вивчали передачі звуку далекі відстані по океанським водам.

Авіаносець Адмірал Кузнєцов – розмальовка з єдиним важким авіанесучим крейсером у світі, який може перебувати у Чорному морі. Все тому, що корабель оснащений не лише вертольотами, літаками, а й ракетними установками. Поки хлопці розмальовують картинку, розкажіть їм, що авіаносець отримав Орден Ушакова у 2018 році.

Розмальовка Mercedes A-class – зображення однієї з моделей серії компактних і легких автомобілів для міста, перше покоління якого з’явилося ще в 1997 році. Розфарбуйте мерседес А-класу олівцями чи фарбами.

Розмальовка Mercedes B-class представляє автомобіль, який став продовженням серії А. Вони мають більшу прохідність і розміри. Розфарбуйте машини мерседес B-класу фломастерами та олівцями.

Mercedes CL-class – розмальовка з розкішним купе від знаменитої автомобілебудівної компанії. Розфарбуйте мерседес CL класу фарбами чи олівцями разом із друзями.

Mersedes CLS-class – розмальовка з люксовим автомобілем, що випускається концерном з 2004 року. Наприкінці 2017 року було представлено третє покоління машин цієї серії. Розфарбуйте розкішний мерседес із друзями чи батьками.

Розмальовка Mercedes GL-class – зображення повнорозмірного флагмана серед кросоверів «Мерседес». Роздрукуйте кілька картинок. До розфарбовування цього авто напевно приєднаються ваші друзі та рідні.

Mercedes GLK-class – розмальовка з першим люксовим кросовером компанії, який зійшов з конвеєра у Бремені. За 7 років випуску було зібрано трохи більше півмільйона машин. Розфарбуйте цю модель мерседес олівцями чи фломастерами.

Mercedes M-class – розмальовка з першим автомобілем, який випустило відділення компанії Мерседес в США. Розкажіть хлопцям, поки вони розфарбовують машину, що цей середньорозмірний кросовер був задуманий саме для Північної Америки.

Розмальовка Mercedes R-class – перший мінівен представницького класу. Сама компанія називає цю модель “спортвеном” і випускає ці машини зі стандартною або подовженою колісною базою. Розфарбуйте цей мерседес олівцями чи фарбами.

Розмальовка Mercedes SL-класу – легендарний спорткар компанії. Легкий та маневрений автомобіль випускається із середини 50-х років минулого століття. Розфарбуйте цей мерседес олівцями чи фарбами.

Mercedes SLS AMG — розмальовка із двомісним автомобілем, який став продовженням моделей «МакЛарена» та 300SL. Розкажіть хлопцям, що двері цього суперкара відчиняються на кшталт «чайки», як у справжнього автомобіля майбутнього. Розфарбуйте цей автомобіль із друзями чи рідними.

Розмальовка Mercedes SLK – легкий спортивний автомобіль. Розфарбуйте цей родстер класу люкс гелієвими ручками чи фломастерами разом із друзями чи батьками.

Mercedes Viano – розмальовка із сімейним автомобілем від німецької компанії. Він прийшов на зміну моделі “Віто”. Розфарбуйте цей мінівен Мерседес олівцями чи фарбами.

Мотоцикл Harley-Davidson – чорно-біла картинка з легендарним залізним конем зі США. Роздрукуйте розмальовку та розфарбуйте мотоцикл ручками чи фломастерами разом із друзями.

Мотоцикл Kawasaki – чорно-біла картинка з байком японського концерну. Компанія випускає навіть такі моделі мотоциклів, які вкриті металевим сріблом. Розкажіть про це друзям, коли розфарбуєте мотоцикл фломастерами або олівцями.

Мотоцикл BMW – розмальовка з машиною, яка стала новою сторінкою історії німецької фірми. Почалася вона ще 1922 року, коли інженер Макс Фріц запропонував керівництву креслення у натуральну величину першого мотоцикла. Розфарбуйте байк від BMW фарбами чи олівцями.

Мотоцикл Yamaha – розмальовка зі спортивним байком відомої по всьому світу марки. Компанія «Ямаха» подбала про те, щоб запропонувати любителям мотоспорту потужні та високотехнологічні моделі. А про який байк мрієте ви? Вирішіть, поки розфарбовуєте цей мотоцикл!

Мотоцикл Хонда — чорно-біле зображення легендарного байка японського виробництва. Розфарбуйте цей мотоцикл фломастерами або ручками, якщо ви, як і засновник Honda, захоплені мотогонками.

Дорожній мотоцикл BMW – зображення залізного друга для справжніх хлопців! Розкажіть друзям, з якими розфарбовуватимете цю картинку, що мотоцикли BMW настільки надійні, що ними користується навіть російська поліція!

Мотоцикл Britten – модель унікального байка. Він був розроблений в 1991 новозеландцем Джоном Бріттеном. Поки розфарбовуєте мотоцикл Бріттена, згадайте про те, що цей байк побив 4 світові рекорди за швидкістю!

Байкерський Харлей-Девідсон – розмальовка з мотоциклом, який став символом цілої субкультури. Роздрукуйте зображення з двоколісним другом та розфарбуйте його.

Мотоцикл Cagiva – розмальовка з італійським байком, який розпочав свою історію наприкінці 70-х років XX століття. При заснуванні компанії два брати Кастільйони вирішили присвятити її батькові і взяли перші склади його імені та його малої батьківщини. Роздрукуйте та розфарбуйте мотоцикл Cagiva за допомогою олівців або фломастерів.

Мотоцикл Bimota – розмальовка з яскравим представником італійських байків. Першими мотоциклами трьох друзів — Валеріо Б’янкі, Джузеппе Моррі та Массімо Тамбуріні стали моделі для мотогонок. Готові наздогнати швидкість байка «Бімота»? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте цей мотоцикл фарбами чи олівцями!

Мотоцикл Ducati – розмальовка з першим байком, який виграв перегони MotoGP у дощ та вночі. До цього перегони проводилися лише за сухої погоди вдень. Мати такий мотоцикл у колекції своїх картинок повинен кожен хлопець, який цінує мотоспорт!

Спортивний мотоцикл Honda – розмальовка з байком японського походження, про яку мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте картинку з цим байком і розфарбуйте його олівцями або фломастерами, якщо мрієте про такого залізного друга.

Спортивний Kawasaki – розмальовка із залізним конем, про який мріє кожен гонщик. Вже в 1984 році одна з моделей Кавасакі, 900R, була визнана найшвидшим мотоциклом. Роздрукуйте та розфарбуйте японський спортбайк фломастерами чи фарбами!

Мотоцикл Suzuki – чорно-біла картинка для дитячої творчості. Чи хотіли б ви мати у своєму гаражі байк Suzuki, який за всю історію мотогонок MotoGP 6 разів ставав чемпіоном? Тоді роздрукуйте та розфарбуйте «портрет» вашого майбутнього мотоцикла.

Розмальовка Honda VFR – зображення надійного спортивного мотоцикла. З 1986 року він пережив 8 модифікацій і визнаний одним із найкращих спортивно-туристичних байків у світі. Роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку разом із друзями!

Мотоцикл Харлей — розмальовка із двоколісним другом, про яке мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте чи збережіть картинку з американським мотоциклом.

Іграшковий літачок – розмальовка, з якої можна стати відважним пілотом вже в юному віці. Роздрукуйте або збережіть зображення літака, розфарбуйте фломастерами або олівцями. Одягайте шолом пілота — і вирушайте в подорож!

Розмальовка Ferrari F2008 – знаменитий гоночний болід найвідомішого по всьому світу автомобільного бренду. Хочете відчути себе за кермом цієї гонки? Розфарбуйте Ferrari F2008 у яскраві кольори команди олівцями чи фарбами.

Розмальовка Sauber Mercedes C9 – гоночний автомобіль, який виступав у гонках “24 години Ле-Мана” у 90-ті роки. Розфарбуйте цей автомобіль, щоб відчути себе досвідченим пілотом відомих перегонів.

Honda NSX – розмальовка зі спортивним автомобілем компанії Хонда, який розганяється до сотні за 7 секунд. Розфарбуйте гоночний автомобіль Honda NSX разом із друзями олівцями чи фарбами.

Розмальовка Chevrolet Corvette C6R – потужний спортивний автомобіль з максимальною швидкістю 300 км/год. Розфарбуйте цю гоночну машину фломастер або олівцями.

Розмальовка Lamborghini Diablo – знаменитий суперкар з Італії, який випускався в період з 1990 до 2001 року. Бажаєте опинитися за кермом цього гоночного авто – розфарбуйте Lamborghini Diablo у яскраві кольори за допомогою олівців та фломастерів.

Розмальовка Subaru Impreza WRC – відомий гоночний автомобіль, який бере участь у ралі по всьому світу. Розфарбуйте Subaru у такі кольори, щоб можна було сміливо виїжджати на трасу.

Розмальовка з однією з найвідоміших спортивних моделей Porsche. Цей автомобіль по праву вважається одним із найкращих у своєму класі. Розфарбуйте Porsche 911 GT3 із друзями за допомогою фарб або олівців.

Розмальовка Nissan GT-R – відомий у всьому світі суперкар, який можна часто зустріти у різних гонках. Розфарбуйте спортивний автомобіль від Nissan разом із друзями чи батьками.

Літак-винищувач Hunter — розмальовка для хлопчиків, якою зацікавиться разом із ними тато чи дідусь. Роздрукуйте картинку в кількох екземплярах і запропонуйте їм також розфарбувати літак разом із вами. Напевно, вони розкажуть багато цікавого про цього британського винищувача.

Ударний винищувач Tornado — розмальовка з пілотованим військовим судном, яке створили та випустили разом німецькі та британські виробники. Легендарний винищувач 70-х може стати і вашим! Просто роздрукуйте картинку та розфарбуйте літак фломастерами або олівцями.

Літак-штурмовик T-4 – розмальовка з винаходом ОКБ Сухого, який відмінно виконує бойові та розвідувальні завдання. Роздрукуйте та розфарбуйте військовий винищувач, прозваний іноземцями «Російською Валькірією»

Ударний винищувач Су-37 — розмальовка з бойовою машиною, випуск якої так і не вийшов у серію. Роздрукуйте або збережіть зображення надманевреного винищувача та розфарбуйте його, щоб вивчити літак докладніше.

Розмальовка Су-22 – картинка для дитячої творчості зі винищувачем 70-х років минулого століття. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення літака, який побачив не один військовий конфлікт.

Розмальовка МіГ-31 – чорно-біле зображення радянського та російського бойового повітряного судна. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з надвисоким винищувачем далекого радіусу дії.

Розмальовка МіГ-29 – картинка з літаком, який підготував не одну сотню пілотів. Роздрукуйте та розфарбуйте винищувач, який став першим в авіації навчально-бойовим судном з параметрами та можливостями бойового повітряного корабля.

Багатоцільовий винищувач Jaguar – розмальовка з винищувачем британсько-французького виробництва. Роздрукуйте та розфарбуйте літак фломастерами або олівцями. Розкажіть друзям, що він 30 років стояв на службі обох країн-виробників до початку нашого століття.

Літак-штурмовик Hawk Mk 200 – розмальовка з британським навчальним повітряним судном. Запропонуйте друзям прикрасити разом цей учбово-тренувальний літак, який може виступити і в ролі легкого штурмовика.

Розмальовка F-117A Nighthawk – чорно-біле зображення американського повітряного судна. Роздрукуйте та розфарбуйте цей малопомітний ударний літак разом із друзями олівцями чи фарбами.

Літак-винищувач F-1 — розмальовка з унікальним повітряним бойовим судном, розробленим у Франції. Роздрукуйте та розфарбуйте літак, а потім розкажіть друзям, що лише 251 винищувач служив самим французам, а 469 літаків вирушили до ВПС інших країн.

F-22 Raptor – розмальовка із зображенням багатоцільового винищувача п’ятого покоління з гарматою та ракетами на борту. Роздрукуйте картинку бойового літака та розфарбуйте його фломастерами або олівцями.

Штурмовик Etendart 4 – розмальовка з легендарним палубним літаком ВПС Франції. Він був прийнятий на озброєння ще 1962 року. Роздрукуйте або збережіть картинку зі штурмовиком, щоб розфарбувати її разом із друзями.

Легкий штурмовик Alpha Jet – розмальовка для хлопчиків, яким цікаво вивчати будову бойових літаків. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення моделі навчального літака та легкого штурмовика німецько-французького концерну фломастерами чи олівцями.

Штурмовик винищувач – AMX – розмальовка з унікальним літаком, взятим на озброєння військово-повітряних сил Бразилії та Італії. Розфарбуйте легкий тактичний турбореактивний літак фарбами чи олівцями.

Штурмовик AV-8A Harrier – розмальовка з моделлю літака ВПС США, покращеного по дальності польоту та бомбового завантаження. Роздрукуйте або збережіть зображення штурмовика вертикального зльоту та посадки, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Honda CR-V – чорно-біле зображення компактного кросовера японської марки. Він був вперше випущений ще в 1995 році і досі користується популярністю. Роздрукуйте картинку у форматі А4 та розфарбуйте легендарний автомобіль Хонда олівцями або фломастерами.

Розмальовка Honda Civic Type R – картинка для розфарбовування спортивного варіанта моделі Хонда Цівік. Роздрукуйте зображення машини та розфарбуйте його фломастерами або ручками разом із друзями чи батьками.

Honda Accord Coupe – розмальовка з легендарним автомобілем японського виробника. Роздрукуйте картинку з машиною, яка випускається вже в десятому поколінні, та розфарбуйте її.

Honda S2000 – розмальовка з родстером японського походження, який фірма випускала протягом 10 років. Щоб мати в колекції таку машинку, просто роздрукуйте зображення Honda S2000 і розфарбуйте його.

Honda RTS – розмальовка з однією з версій моделі Ridgeline. У цій машині з’явилися зручні передні крісла, датчик зовнішньої температури та нові колісні диски. Чим ще ця модель відрізняється від інших «Хонд», обговоріть із друзями, поки розфарбовуватимете її.

Honda Ridgeline – розмальовка для хлопчиків з автомобілем японського виробництва. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте машину фарбами чи фломастерами.

Honda Pilot LX – розмальовка з популярною машиною японського виробника. Особливою любов’ю вона користується на Близькому Сході, в РФ, Північній та Латинській Америці. Роздрукуйте та розфарбуйте цей надійний кросовер від Honda.

Honda Civic DX – розмальовка із ще однією версією легендарного автомобіля японського автомобільного концерну. Роздрукуйте зображення моделі та розфарбуйте картинку Хонди Civic DX, яка вироблялася з 1996 по 2000 рік.

Honda Legend – розмальовка із чорно-білим зображенням седана преміум-класу. Він вийшов серію у 1985 році, а у 2013 році автомобіль зійшов з конвеєра. Роздрукуйте або збережіть картинку з цим розкішним автомобілем та розфарбуйте Honda Legend разом із друзями.

Honda FIT – розмальовка з легковим автомобілем, який у деяких країнах продається під ім’ям Jazz. Він випускався у місті Судзука та двічі брав премію на батьківщині як найкраще авто. Додайте цю машину до колекції своїх малюнків! Роздрукуйте та розфарбуйте Honda FIT фарбами або олівцями.

Honda Element LX – розмальовка з машиною на базі Honda CR-V, але в іншому кузові. Чим відрізняються ці моделі одна від одної, можна порівняти, якщо роздрукувати картинки з ними та розфарбувати їх.

Honda ASM – розмальовка з концептом авто, який був представлений на токійському автошоу у 2003 році. Вже через рік автомобіль вийшов у серію. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з прототипом Honda Elysion.

Honda FCX Clarity – розмальовка з унікальним автомобілем на водневому паливі. Він був випущений ще 2008 року. Щоб познайомитись з цією машиною ближче, роздрукуйте картинку з нею та розфарбуйте ручками або олівцями.

Honda MDX – розмальовка з автомобілем, який прийшов на зміну моделі Acura SLX. Роздрукуйте картинку з машиною та розфарбуйте авто преміум-класу фломастерами або олівцями.

Honda Odyssey EX – розмальовка з однією з версією популярного мінівена японського походження. Цей варіант «Одіссея» від Хонди – рідкісний гість на дорогах Росії. Щоб познайомитися з машиною ближче, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її.

Honda Remix – розмальовка з концептуальним автомобілем концерну «Хонда». Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте машину, яка має «дружній вираз обличчя».

Розмальовка Як-9Д – зображення винищувача, який здійснив свій перший політ ще 1943 року. Роздрукуйте картинку з літаком, який став новою модифікацією Як-9 для далеких перельотів і розфарбуйте її.

Штурмовик Іл-2 – розмальовка-копія найзатребуванішого в роки 2 світової війни бойового літака. Роздрукуйте зображення штурмовика Іл-2, який прозвали “літаючим танком”, і розфарбуйте його олівцями або фарбами.

Lockheed P-38 Lightning – розмальовка з важким двомоторним винищувачем США, який почав експлуатуватися у 1941 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з дивовижним літаком та розфарбуйте її разом із друзями.

Розмальовка Focke-Wulf Fw 190 – чорно-біла картинка з грізним винищувачем, який був суперником літаків “Мессершмітт” у роки війни. Роздрукуйте та розфарбуйте цей літак, щоб поповнити свою колекцію картинок на військову тематику.

Messerschmitt Me 262 – розмальовка з картинкою грізного винищувача. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення першого турбореактивного літака, який вийшов у серійне виробництво у всьому світі. Ця ж «ластівка» стала і першим турбореактивним літаком, який брав участь у боях.

Надзвуковий винищувач Ліппіш – розмальовка з літаком, який випередив свій час. Роздрукуйте картинку з літаком, який став прототипом для винищувача Convair XF-92 з трикутним крилом, і розфарбуйте її.

Розмальовка Ка-50 Чорна акула – легендарний одномісний ударний вертоліт радянської та російської армії. Роздрукуйте зображення гвинтокрилої машини і розфарбуйте Ка-50 олівцями або фломастерами.

Бомбардувальник F-16C – розмальовка зі винищувачем, який названий «атакуючим соколом» на честь талісмана Військово-повітряної академії Колорадо Спрінгс. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення літака олівцями або ручками.

Штурмовик A-10A – розмальовка з одномісним бойовим літаком США. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте літак, який був розроблений для підтримки сухопутних військ, ураження різних цілей та наземної техніки супротивника.

Розмальовка Мі-24Д – чорно-біла картинка зі спеціалізованим бойовим вертольотом радянського та російського виробництва. Роздрукуйте або збережіть зображення вертольота Мі-24Д, щоб розфарбувати його з друзями або батьками.

Багатоцільовий винищувач Су-34 – розмальовка з однією із сучасних бойових летальних машин російської армії. Роздрукуйте картинку з винищувачем, який був введений в експлуатацію лише у 2014 році, та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Розмальовка F-19 Stealth – це зображення літака, якого насправді ще не існує, але вже навіть присвячена комп’ютерна гра. Роздрукуйте картинку з винищувачем-невидимкою та розфарбуйте його олівцями або ручками.

Lockheed F-117 Nighthawk – розмальовка з дозвуковим винищувачем США. Цей літак прозваний “нічним яструбом” невипадково. Розфарбуйте ручками або олівцями зображення штурмовика, яке здатне непомітно проникнути на територію супротивника.

Розмальовка Фронтовий винищувач МіГ-29 – чорно-біле зображення літака, на якому навчався та йшов у бій не один пілот. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку зі винищувачем, який вийшов у серію у 1977 році.

Розмальовка Northrop B-2 Spirit – картинка з винищувачем, що випускався з 1989 протягом десяти років. Роздрукуйте та розфарбуйте літак, який став першим літаючим апаратом зі схемою «літаюче крило».

Розмальовка Багатоцільовий біплан По-2 – портрет легендарного літака, який користується популярністю та повагою у всьому світі. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з «кукурудником» разом із друзями.

Міський трамвай — розмальовка з «портретом» громадського транспорту, який важко переплутати з іншим типом транспорту загального користування. Роздрукуйте та розфарбуйте трамвай у яскраві фарби.

Розмальовка Дитячий велосипед зображена з прапорцем та м’ячем не випадково. З ними розфарбувати картинку буде ще веселіше. Швидше беріться за олівці або фломастери і приступайте до справи!

Автомобіль із багажем — розмальовка з картиною, яку можна спостерігати на дорогах. Поки люди в машині поспішають у відпустку або у справах, ви можете неквапливо розфарбувати їхній автомобіль олівцями або фарбами.

Літак у польоті – розмальовка з повітряним судном, яке вилетіло в нічний рейс. Поки пасажири на борту сплять, а пілоти йдуть по курсу, розфарбуйте літак фарбами або фломастерами.

Поїзд на станції — розмальовка із локомотивом, який зупинився на кілька хвилин, щоби підібрати нових пасажирів. Встигніть розфарбувати його, поки він знову не рушив у дорогу!

Розмальовка Скутер – картинка цікавого пересувного засобу з кішечкою у кошику на сидінні. Поцікавтеся у неї, чому вона не захопила шолом, поки розфарбовуватимете скутер.

Пасажирський автобус демонструє найпоширеніший громадський транспорт планети. Якщо ви давно знайомі з ним, а в колекції малюнків автобуса ще немає, роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її крейдою або олівцями.

Міський тролейбус — розмальовка із помітним та містким учасником дорожнього руху. Роздрукуйте або збережіть з ним картинку, щоб розфарбувати тролейбус фарбами або фломастерами.

БелАЗ на руднику – це розмальовка з кар’єрним самоскидом у роботі. Завдяки цій великовантажній техніці значно спрощено людську працю. Розфарбуйте найпотужніший вантажний автомобіль світу олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Вертоліт у польоті демонструє захоплююче видовище. Якщо ви мрієте потоваришувати з пілотом цього судна, роздрукуйте та розфарбуйте його вертоліт фарбами або фломастерами прямо зараз.

Круїзний лайнер – розмальовка розкішного корабля, на якому люди отруюються у захоплюючі та романтичні подорожі. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з лайнером ручками, фломастерами або олівцями.

Поїзд на світлофорі — розмальовка з картинкою, яка показує, що такий гігант громадського руху підпорядковується правилам. Роздрукуйте малюнок та розфарбуйте його разом із дітьми, щоб познайомити їх із законами руху на дорогах.

Трамвай та таксі на світлофорі — розмальовка із двома видами громадського транспорту в одному сюжеті. Порівняйте їх разом із дітьми, коли вони розфарбують трамвай та таксі у улюблені кольори.

Поїзд на станції метро — розмальовка зі звичним для мегаполісу транспортним засобом, який збирає та відвозить людей до потрібних частин міста. Роздрукуйте або збережіть малюнок, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Снігохід – розмальовка транспортного засобу з водієм, який борознить снігову пустелю. Дізнайтеся, в чому секрет його хоробрості, поки розфарбовуватимете його костюм і сам снігохід.

Вантажівка з овочами — розмальовка із навантаженою овочами машиною, яка рухається у західному напрямку. Спробуйте дізнатися, куди везуть овочі, поки розфарбовуватимете цю вантажівку.

Розмальовка Бетонозмішувач – зразок будівельної техніки значних розмірів. Щоб поповнити свою колекцію розфарбуванням з бетонозмішувачем, роздрукуйте її та розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Бульдозер — розмальовка із самохідною землерийною технікою, без якої не обійтися у будівництві, розчищенні місцевості чи геологічних роботах. Збережіть або роздрукуйте зображення з цим трактором, щоб розфарбувати його олівцями.

Автокран – розмальовка з унікальною та потужною «рукою» під час будівництва. Ця техніка допомагає будівельникам швидко піднімати вантажі та потрібні матеріали на більшу висоту. Роздрукуйте або збережіть зображення з автокраном, щоб розфарбувати його олівцями.

Дорожня ковзанка — розмальовка із ще одним зразком будівельної техніки. Ковзанка ущільнює пісочні поверхні, асфальт і щебінь. Роздрукуйте картинку з катком та розфарбуйте його фарбами або фломастерами.

Комбайн – розмальовка зі складною технікою, яку використовують для збирання врожаю на полях. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із зернозбиральним комбайном фарбами або олівцями.

Пожежна машина з мигалкою — зображення техніки, яка поспішає на допомогу людям. Роздрукуйте та розфарбуйте олівцями цей автомобіль, який разом із командою пожежної охорони рятує людей.

Трактор у полі — розмальовка із справжнім помічником фермерських господарств. З трактором швидше перевозяться вантажі, тварини або зібраний урожай, якщо причепити причіп. Роздрукуйте та розфарбуйте трактор олівцями або фарбами разом із друзями.

Маленький винищувач — розмальовка з повітряним судном, без підтримки якого не обходиться жодна сучасна битва. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку за прикладом або за власною фантазією.

Бойовий танк – розмальовка з справжнім «солдатом» нашої армії на гусеничних колесах. Розглянути всі деталі бойової машини ви зможете, коли роздрукуєте та розфарбуєте цей танк олівцями чи фломастерами.

Ковзанка для дорожніх робіт – розмальовка з моделлю будівельної техніки, яка здатна утрамбувати великі площі. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з катком олівцями, аквареллю або гуашшю, щоб відчути себе справжнім дорожнім будівельником.

Пожежна машина ЗІЛ – зразок вітчизняної техніки для гасіння пожеж. Розфарбуйте цей малюнок і розпитайте батьків, чим цікава ця модель пожежної машини.

Сучасний трактор – розмальовка з новою моделлю техніки, яка потрібна для полегшення багатьох робіт. Роздрукуйте та розфарбуйте потужний трактор фломастерами або крейдою разом із друзями.

Яскравий гоночний авто – розмальовка з автомобілем, який ось-ось зірветься з місця. Встигніть роздрукувати картинку з ним та розфарбувати машину для гонок фломастерами або олівцями.

Байкерський мотоцикл – розмальовка з найкращим другом вільного мандрівника по шосе та бездоріжжю. Розфарбуйте мотоцикл у яскраві кольори, щоб його господареві ніколи не довелося нудьгувати у дорозі.

Бульдозер із ковшем — розмальовка з трактором, який не замінний у будівництві, прибиранні снігу та багатьох інших роботах. Роздрукуйте зображення з бульдозером та розфарбуйте його, щоб поповнити колекцію своїх малюнків важкої техніки.

Екскаватор – розмальовка з екземпляром будівельної техніки на гусеничному ходу, що робить його всюдихідним. Роздрукуйте та розфарбуйте екскаватор олівцями або фарбами, якщо мрієте випробувати цю техніку у дії.

Самоскид із піском — розмальовка із завантаженою технікою, яку часто використовують при будівництві доріг та будівель. Відчуйте себе водієм цієї потужної машини, поки розфарбовуватимете цей самоскид олівцями або фломастерами.

Розмальовка Вантажівка-бетонозмішувач — чорно-біле зображення будівельної техніки для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення бетономішалки для розфарбовування разом із друзями.

Будівельний кран – чорно-біла картинка з головним помічником у будівництві висотних будівель або мостів. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з краном, під яким ви зможете стояти та не боятися, що він обрушиться на вас!

Ковзанка для асфальту – розмальовка з важливим членом будівельної команди з укладання та будівництва доріг. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення з катком фарбами чи олівцями разом із батьками чи друзями.

Розмальовка Mazda Furai Concept показує гоночний болід, історія якого розпочалася ще у 2007 році. Чому він не втратив популярності і сьогодні, обговоріть з друзями після того, як розфарбуєте цей автомобіль олівцями або фломастерами.

Розмальовка Koenigsegg Regera представляє молодим інженерам мегакар від шведської компанії. Роздрукуйте та розфарбуйте це авто з королівським ім’ям ручками або олівцями.

Lamborgini Veneno Roadster – розмальовка з суперкаром, який був випущений в 2013 тільки в 3 екземплярах. Розфарбуйте картинку з машиною, чий тираж був розпроданий ще до представлення широкому загалу.

Caresto Arkham Knight – розмальовка з унікальним бетмобілем, створеним з вуглеволокна в 2016 році. Роздрукуйте та розфарбуйте болід, створений за мотивами відеоігри, фломастерами або олівцями.

Розмальовка Hennessey Venom GT Spyder представляє болід, який був випущений американським виробником лише у 29 екземплярах. Хочете мати такий самий прямо зараз? Роздрукуйте та розфарбуйте суперкар у улюблені кольори!

Розмальовка Бетмобіль The Tumbler – ще одне досягнення інженерної думки, з якою хочеться познайомитися ближче не лише шанувальникам франшиз про Бетмена. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цим суперкаром, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Ferrari FXX K – розмальовка зі швидкісним автомобілем, який був випущений лише у 30 екземплярах. Володіти таким суперкаром можна вже сьогодні. Роздрукуйте картинку авто та розфарбуйте його разом з батьками чи друзями.

Розмальовка McLaren 650S GT3 – автомобіль, який розганяється до 100 км за 2,9 секунди. Встигніть роздрукувати і розфарбувати зображення з ним, поки болід не зник з поля зору.

Автобус з лисеня — веселе розмальовка для хлопців, яке познайомить їх з одним з найпопулярніших видів громадського транспорту. Роздрукуйте та розфарбуйте привабливого лисеня в автобусі аквареллю або олівцями.

Електричка – розмальовка з казковим транспортним засобом. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з поїздом, яким уміє керувати навіть кіт.

Тролейбус з тваринами – розмальовка з привабливим тролейбусом, який везе лісових мешканців знайомим ним маршрутом. Дізнайтеся у звірят, куди вони прямують, поки розфарбовуватимете цю картинку.

Зайчик керує трамваєм – розмальовка, де веселий зайчик вирушив у рейс на трамвайчику. Встигніть роздрукувати і розфарбувати картинку, доки трамвай не вирушив на наступну зупинку великого лука.

Таксі з лисеня — розмальовка з ще одним видом громадського транспорту, який дуже подобається хлопчикам. Поки ви розфарбовуватимете картинку з найманим водієм, розкажіть хлопцям, що таксі часто забезпечені «шашечками» та особливою табличкою на даху.

Старовинний кабріолет — розмальовка, де представлена ​​легенда автомобілебудування. Роздрукуйте або збережіть картинку з кабріолетом і розфарбуйте разом із хлопцями ручками або олівцями.

Невелика вантажівка – розмальовка з машинкою, яка є в іграшковому гаражі кожного хлопчика. Збережіть малюнок з ним, щоб юний автоаматор зміг її розфарбувати в улюблені кольори аквареллю або олівцями.

Розмальовка, де легковик таксі чекає на пасажира, надовго займе увагу хлопчиків і дівчаток. Роздрукуйте їм малюнки і запропонуйте придумати історію про водія або його пасажирів, поки вони розфарбовуватимуть таксі.

Маленький джипік – розмальовка з автомобілем, який хвилює серця хлопчаків по всьому світу. Якщо вам знайома потяг вашої дитини до пригод, роздрукуйте для нього цей малюнок і запропонуйте розфарбувати його ручками гелієвими або фломастерами.

Розмальовка, де гоночний болід готується до старту, захочеться мати кожному хлопчику! Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з машинкою фломастерами або олівцями.

Автофургон – розмальовка з машиною, яка буде цікава не лише хлопчикам. Розфарбувати її обов’язково приєднаються тато, дідусь чи старший брат. Щоб не виникло суперечок, роздруковуйте картинку у кількох екземплярах!

Розмальовка, де сяє Старенький порш, дозволить зблизитися поціновувачам авто з різних поколінь. Переконайтеся в цьому самі, коли розфарбовуватимете цю машину з татом, братом або навіть дідусем.

Пасажирський автобус № 10 – розмальовка, яку можна використовувати не просто для розваги. Роздрукуйте та розфарбуйте малюнок олівцями або крейдою, щоб завчити номер маршруту громадського транспорту, який доставить хлопців додому.

Пожежна машина зі сходами – розмальовка з автомобілем, який в умілих руках команди рятувальників приходить на допомогу людям. Роздрукуйте зображення з цією машиною, щоб ще раз нагадати дітям про пожежну безпеку, поки вони розфарбовуватимуть авто.

Розмальовка Швидка допомога не залишиться поза увагою ні хлопчиків, ні дівчат. Роздрукуйте або збережіть картинку з нею, щоб розфарбувати цей автомобіль у компанії друзів.

Машина-екскаватор зачарує юного любителя будівельної техніки. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб він зміг перетворити її за допомогою олівців або фломастерів на справжній шедевр!

Розмальовка Вантажівка-автокран – малюнок для хлопчиків. Нехай вони розфарбують будівельний автокран у улюблені кольори!

Фургон-бетонозмішувач – розмальовка з цікавою машиною, яка допомагає людям будувати будинки на міцному фундаменті. Роздрукуйте картинку та розкажіть хлопцям про можливості такого фургона. Нехай вони розфарбують машинку у яскраві фарби гуашшю чи олівцями!

Розмальовка Гусеничний бульдозер представляє повільний транспорт, який дуже допомагає людям. У чому? Розкажіть про це хлопцям, коли роздрукуєте картинки з бульдозером та почнете розфарбовувати її.

Розмальовка Сільський трактор нагадає і хлопчикам, і дівчаткам про канікули у бабусі. Не дивуйтеся, якщо тато і дідусь теж попросять роздрукувати ним картинку з трактором, щоб розфарбувати його! Їм теж хотілося в дитинстві покататися на тракторі.

Розмальовка Будівельна ковзанка призначена для справжніх хлопчаків! З таким механізмом не страшні жодні нерівності. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її з майбутніми будівельниками фарбами чи олівцями.

A.129 Mangusta – розмальовка з першим ударним вертольотом, вигляд якого захоплює дух. Роздрукуйте і розфарбуйте вертоліт фломастерами або ручками.

PAH-2 Tiger – розмальовка з вертольотом, який має незвичайне розміщення екіпажу у передній та задній кабіні. Що ще цікавого можна знайти у другій модифікації вертольота, обговоріть з хлопцями за розфарбовуванням цього літального апарату.

LYNX AH – розмальовка з маневреним та легким вертольотом британських збройних сил. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб розфарбувати олівцями або ручками разом із друзями.

Kawasaki OH-1 — розмальовка з ударним та розвідувальним вертольотом з Японії. Роздрукуйте та розфарбуйте це зображення фломастерами. Воно поповнить колекцію ваших малюнків із вертольотами.

AS.342 “Газель” – розмальовка із зображенням французького багатоцільового вертольота. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати її з друзями та обговорити з ними можливості цього вертольота.

ДРЛО Ка-31 — розмальовка з гелікоптером, який ніс радіолокаційну варту ще в СРСР. Роздрукуйте або збережіть малюнок з унікальним вертольотом, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями.

Westland Wessex — розмальовка з британським вертольотом, який уперше злетів у повітря ще у 60-ті роки минулого століття. Поки ви розфарбовуватимете картинку з цим вертольотом розкажіть друзям, що він допомагає виконувати бойові завдання морській піхоті.

RAH-66 Comanche — розмальовка із загальною розробкою вертольота двох компаній, «Боїнг» та «Сікорськи». Збережіть або роздрукуйте зображення ще одного вертольота, де пілот та оператор озброєнь сидять у різних кабінах, та розфарбуйте його ручками або фломастерами.

АТЛАС CSH-2 “РОІВАЛК” – розмальовка з ще одним бойовим вертольотом, один якого приводить хлопчаків у захват. Роздрукуйте картинку з ним у кількох примірниках, якщо до вас у гості прийдуть друзі, та запропонуйте їм розфарбувати цю бойову машину разом.

S-70 Black Hawk – розмальовка з багатоцільовим американським вертольотом. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати цей вертоліт із друзями та розповісти їм, що він прийшов на зміну гелікоптеру Bell UH-1 в армії США.

Розмальовка Іграшкова машинка – це чорно-біле зображення легкового автомобіля для хлопчиків різного віку. Намагайтеся не виходити за рамки геометричних форм і розфарбувати всі деталі машини. Роздрукуйте картинку прямо зараз та приступайте до творчого процесу!

Невелика вантажівка – це картинка вантажного автомобіля. Наочне зображення дозволяє краще зрозуміти пристрій вантажівки та виявити фантазію за допомогою фарб або олівців. Нехай юний художник вибере, яким кольором розфарбувати кабіну, колеса та причіп.

Розмальовка літака в небі – це чорно-біле зображення повітряного судна, що ширяє над землею. Уявити себе в кабіні пілота та розфарбувати літак різними кольорами буде цікаво дітям будь-якого віку. Розмальовка розвиває уяву та усидливість.

Спортивний байк – це картинка мотоцикла в чорно-білих тонах, яку потрібно розфарбувати різними кольорами. Розфарбовування двоколісного транспорту захопить як хлопчиків, а й старше покоління. Роздрукуйте безкоштовно кілька малюнків на сайті та влаштуйте невелике творче змагання!

Розмальовка Вертоліт у небі – це картинка літального апарату, призначена для розфарбовування крейдою, фломастерами, фарбами чи олівцями. Хлопчикам і дівчаткам сподобається зафарбовувати деталі кумедного вертольота, що ширяє в повітрі.

Розмальовка Старенький трактор – це чорно-біле зображення сільськогосподарського автомобіля. Хлопцям буде цікаво розфарбувати деталі трактора різними кольорами, а батьки розкажуть, навіщо цій машині такі великі колеса.

Розфарбування Човен з вітрилами – це картинка судна для розфарбовування дітьми будь-якого віку. Завантажте і роздрукуйте зображення, нехай дитина виявить свою фантазію, коли розфарбовуватиме цей човен.

Маленький велосипед – це чорно-біле зображення двоколісного транспорту для дітей. Приготуйте фломастери, олівці чи фарби! Піти в дорогу на кольоровому велосипеді куди цікавіше!

Маленький паровозик – це картинка іграшкового поїзда, якому так не вистачає кольорового оформлення. Хлопчикам та дівчаткам буде цікаво розфарбувати деталі паровоза та постаратися не вийти за контури.

Розмальовка Комфортабельний автобус – це копія пасажирського автобуса у графічному зображенні. Нехай дитина вибере, яким кольором буде кабіна, колеса та інші деталі. У процесі розфарбовування батькам важливо пояснити, чому цей транспорт такий місткий.

Поліцейський уазик – це чорно-білий малюнок автомобіля для поліцейських. Згадайте з дитиною, яке розмальовка характерне для поліцейських машин. Розфарбуйте роздруковане зображення з поліцейським уазиком олівцями або фломастерами.

Розмальовка Завантажений самоскид – це картинка з вантажівкою, призначена для розфарбовування олівцями, фломастер або фарбами. Що за важливий вантаж везе цей «велетень» серед машин? Виберіть відповідний колір і не забудьте розфарбувати акуратно дрібні деталі.

Розмальовка Тролейбус на лінії – безбарвний малюнок пасажирського транспорту для хлопчиків і дівчаток. Розфарбувати справжній тролейбус – завдання не з легких, адже тут стільки деталей та дрібних геометричних ліній!

Розмальовка Трамвай на рейках – це зображення вуличного транспорту. Розфарбовуючи вагон трамвая, дитина може порахувати, скільки в нього вікон і коліс і придумати, куди вона так поспішає.

Розмальовка Космічний корабель – це чорно-біле зображення ракети для польоту в космос. Космічна тематика подобається дітям різного віку і розвиває їх уяву. Завантажте та роздрукуйте малюнок та приступайте разом з дитиною до творчого процесу!

Фермерський трактор – це ілюстрація сільськогосподарського транспортного засобу. Дитина може розфарбувати трактор наочно або придумати свою колірну гаму.

Розфарбуйте машинку таксі яскравими фарбами, зробіть так, щоб вона виділялася серед інших автомобілів та привертала увагу пасажирів, які хочуть швидко доїхати на роботу, додому чи гості.

Пожежну машину використовують для того, щоб гасити пожежі, рятуючи дорослих та дітей від вогню. Розфарбуйте пожежну машину у червоні та жовті кольори, щоб виділити її серед інших автомобілів.

Розмальовка Карета швидкої допомоги ілюструє дітям, як виглядає автомобіль для перевезення хворих. Важливе завдання стоїть і перед маленькими художниками – потрібно рівно розфарбувати карету швидкої допомоги квітами.

Розмальовка Вантажівка із яблуком зацікавить як хлопчиків, так і дівчаток. Приємні геометричні форми розвивають уяву та акуратність. Розфарбуйте соковите яблуко в кузові та саму фігуру вантажівки.

Маленький автобус сподобається хлопчикам будь-якого віку. Чорно-білу картинку цікавіше розфарбовувати разом із дорослими. А завантажити та роздрукувати розмальовку маленького автобуса можна прямо на сайті.

Будівельний автокран сподобається хлопчикам будь-якого віку. Розфарбувати вантажну чорно-білу машину зі складною конструкцією можна яскравими фарбами, фломастерами або олівцями.

Розмальовка Маленька поліцейська машинка з сиреною ілюструє справжній автомобіль для поліцейських. Згадайте разом з дитиною, у який традиційний колір пофарбовані поліцейські машини та розфарбуйте всі деталі авто.

Розфарбуйте милий легковик компактних розмірів улюбленими квітами, поки він не поїхав взяти участь в автомобільному змаганні, щоб довести, що він найшвидший і найшвидший з усіх машин.

Машинка-бетонозмішувач використовується для виконання будівельних робіт. З її допомогою можна ретельно розмішати бетон, який потрібен для будівництва будинку або іншої будівлі. Розфарбуйте машинку-бетонозмішувач у яскраві кольори, щоб їй стало веселіше виконувати свою роботу.

Невеликий трактор з безліччю деталей підходить для розфарбовування крейдою, олівцями, фломастерами або фарбами. Хлопчикам буде цікаво познайомитись із складною технікою для роботи в полі.

Два гоночні боліди збираються на автоперегони. Розфарбуйте їх у яскраві кольори, що запам’ятовуються. Можливо, це принесе їм перемогу під час змагання, і вони матимуть звання найшвидших автомобілів.

Розмальовка Lexus LS 500 – машина, яка вражає швидкістю та високим комфортом під час їзди. Автомобіль може набирати швидкість до 250 км/годину. Відчуйте себе за кермом авто, розфарбувавши його у улюблені кольори.

Розмальовка BMW i8 VED – це справжній гоночний суперкар для розфарбовування фломастер або олівцями. Дітям сподобається розфарбовувати рідкісну модель знаменитої марки BMW. Фари, кузов та двері можна оформити яскравими кольорами.

Розфарбуйте автомобіль Mercedes AMG Vision Gran Turismo у улюблені кольори, щоб відчути себе за кермом сучасного суперкара, що має дизайн автомобілів Формули-1 та може набирати швидкість до 250 км/година.

Розфарбуйте авто Bugatti Veyron 16.4 Super Sport у улюблені кольори, щоб відчути себе за кермом найшвидшого автомобіля у світі, який може розігнатися до 410 км/година.

Розмальовка Pagani Hyayra Carbon приверне увагу молодих художників, які захоплюються спортивними гоночними автомобілями. Виберіть відповідні кольори для італійської марки. Оформіть яскраво всі визначні деталі знаменитої Pagani Hyayra Carbon!

Розмальовка Laraki Epitome Concept – картинка з суперкаром, який може розвивати швидкість до 33 км/год. Так і хочеться з вітерцем покататися на цьому авто. Акуратно розфарбуйте автомобіль Laraki Epitome Concept, щоб додати йому індивідуальності, а також підкреслити його потужність та стильний привабливий дизайн.

Розмальовка Renault Alpine ZAR – це зменшена копія французького гоночного автомобіля у графічному зображенні. Плавні геометричні форми кузова та даху можна розфарбувати улюбленими кольорами, не виходячи за контури.

Розмальовка Maserati GranTurismo – це зменшена копія італійського гоночного автомобіля. Дітям сподобається обводити контури спортивної машини, а до процесу розфарбовування можуть підключитися тато чи дідусь.

Розмальовка Nissan 350Z ілюструє легковий спортивний автомобіль у чорно-білих тонах. Підберіть різні кольори для кузова, бампера, фар, коліс та даху японського гоночного суперкара або зробіть авто однотонним.

Розмальовка Bentley Continental GT – це зображення габаритного автомобіля знаменитої британської марки. Видатний масивний капот, фари та інші деталі машини будуть красиво виглядати як у однотонному кольорі, так і різнобарвній гамі.

Розмальовка Lamborghini Gallardo Superleggera сподобається як маленьким хлопцям, так і старшим хлопчикам. Розфарбуйте чорно-білий суперкар, що розганяється до 315 км/год! Кольорове зображення італійського гоночного автомобіля прикрасить дитячу кімнату.

Розмальовка Koenigsegg CCR призначена для хлопчиків різного віку. Плавні геометричні форми шведського гоночного автомобіля відображають його характер та міць. Завантажте та роздрукуйте розмальовку легендарного Koenigsegg CCR на сайті.

Розмальовка Aston Martin DBS сподобається любителям гоночних легкових автомобілів. Розфарбовуючи деталі суперкара, хлопцям буде цікаво дізнатися про особливості шведської моделі Aston Martin DBS, який може розігнатися до 330 км/год.

Розмальовка BMW Z4 M – це зображення чорно-білого двомісного автомобіля. Розфарбуйте спортивну модель олівцями, фломастерами або восковою крейдою! До творчого процесу розфарбовування BMW Z4 M можуть підключитись і дорослі.

Розмальовка Audi TT Groupe призначена для юних поціновувачів спортивних гоночних автомобілів. Модель Audi TT Groupe є однією з найвідоміших спортивних авто у світі. Розфарбуйте зменшену копію улюбленими квітами!

Розмальовка Ferrari 599 GTB ілюструє обмежену модель гоночного автомобіля для розфарбовування. Згадайте найпопулярніший колір італійської марки та розфарбуйте аналогічно модель Ferrari 599 GTB, яка може розігнатися до 330 км/год!

Розмальовка Бугатті Вейрон зацікавить хлопчаків у будь-якому віці. Розфарбовування складної геометрії кузова розвиває уважність та усидливість. Скачайте на сайті розмальовку ексклюзивної Бугатті Вейрон та оформіть улюбленими квітами цю французьку гоночну модель.

Розмальовка Volkswagen Touareg зображує потужний позашляховик, який сподобається хлопчикам різного віку. Чорно-біла картинка точно відображає всі деталі німецької марки. Розфарбуйте Volkswagen Touareg улюбленими квітами!

Розмальовка Ford Explorer Sportsman сподобається любителям габаритних позашляховиків. Розфарбувати точні геометричні лінії можна олівцями, фломастер або ручками. Готову кольорову модель Ford Explorer Sportsman обов’язково оцінить чоловічу половину сім’ї!

Розмальовка Range Rover Sport це намальована копія легендарного британського позашляховика. Модель не втрачає популярності досі. Підберіть улюблені кольори для власної зменшеної моделі Range Rover Sport!

Розмальовка Lexus RX призначена для хлопчиків різного віку. Японська іномарка легко проїде будь-яким бездоріжжям. До розмальовки унікальної моделі Lexus RX можуть приєднатися ваші друзі та рідні.

Розмальовка Mercedes GL сподобається справжнім поціновувачам потужних позашляховиків. Знаменита трипала зірка на ґратах капота – ознака якості. Розфарбуйте деталі Mercedes GL, не виходячи за межі малюнка.

Розмальовка Infiniti FX – це безбарвна ілюстрація японського позашляховика для розфарбовування олівцями чи фломастерами. Завантажте та роздрукуйте розмальовку Infiniti FX.

Розмальовка Hummer H3 захопить різноманіттям геометричних форм та деталей. Легендарний позашляховик є одним із найдорожчих авто у світі. Розмальовка Hummer H3 вимагатиме акуратності та фантазії юних художників.

Розмальовка УАЗ Патріот – це чорно-біла ілюстрація позашляховика вітчизняного виробництва. Нехай дитина розфарбує габаритний кузов, об’ємні колеса та інші деталі УАЗ Патріот улюбленими кольорами.

Розмальовка Land Rover Discovery з безліччю деталей сподобається хлопчикам у будь-якому віці. Потужний джип можна оформити в авторському стилі, а кольоровий малюнок Land Rover Discovery повісити на видному місці.

Розмальовка Nissan Murano – це габаритний позашляховик, який сподобається хлопчикам. Японський автомобіль відрізняється місткістю та прохідністю. Скачайте та роздрукуйте розмальовку Nissan Murano прямо зараз.

Удар по воротах ілюструє двох гравців на футбольному полі. Гол практично забитий, але чорно-білому малюнку не вистачає яскравих фарб. Розфарбуйте двох футболістів та м’яч улюбленими кольоровими олівцями чи фломастерами!

Розмальовка Кутовий удар з динамічним сюжетом сподобається хлопчикам різного віку. Футболіст забиває гол кутовим ударом, чому раді вболівальники. Завантажте та роздрукуйте розмальовку про кутовий удар прямо зараз!

Розмальовка Уболівальники на трибунах зображають людей з футбольною атрибутикою. Радісні обличчя глядачів передають гарний настрій із чорно-білої картинки. Розфарбовувати уболівальників на трибунах можна фарбами, олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Удар головою припаде до душі юним художникам, які захоплюються футболом. Гравець майстерно б’є м’яч головою, не залишаючи шансів воротареві. Оформіть розмальовку удар головою у улюблену колірну гаму.

Розмальовка Тренування перед матчем – наочний малюнок футбольних гравців, які готуються до командної гри. Нехай хлопці потренуються акуратно розфарбувати дрібні деталі футбольного поля, одягу гравців та тренера.

Розмальовка нападник з м’ячем призначена для хлопчиків дошкільного та шкільного віку. Футбольна тематика порадує юного художника, а розфарбовування учасників гри та нападника з м’ячем – корисне проведення часу.

Розмальовка Викид м’яча з ауту містить безліч дрібних деталей та геометричних форм. До процесу розфарбовування викиду м’яча з ауту можуть приєднатися дорослі та пояснити цю особливість у футболі.

Розмальовка Голкіпер відбив удар наочно демонструє активний процес гри у футбол. Щоб події виглядали динамічніше, розфарбуйте воротаря, всю футбольну команду та трибуни яскравими кольорами!

Розмальовка Заміна гравця познайомить хлопців із правилами та особливостями гри у футбол. Підберіть улюблені кольори для форми гравців, використовуючи фарби або фломастери.

Розмальовка Хлопці грають у футбол, приверне увагу поціновувачів командного виду спорту. Ілюстрація відображає емоції гравців та містить безліч різноманітних деталей. Розмальовувати хлопців, які грають у футбол, цікавіше з друзями чи батьками

Розмальовка Вихід гравців на матч – це чорно-біле зображення футбольної команди для розфарбування кольоровими олівцями чи фломастерами. Придумайте своє розмальовка форми гравців, що виходять на матч!

Розмальовка Гравці з кубком зображують радість перемоги після футбольного матчу. Емоції учасників гри стануть яскравішими, якщо розфарбувати їх яскравими кольорами. Готовий малюнок гравців із кубком доповнить колекцію розмальовок про футбол.

Розмальовка Тигр на мотоциклі підніме настрій хлопчикам і дівчаткам різного віку. Кумедний тигра в шоломі подобається швидка їзда. Розфарбуйте тварину на мотоциклі улюбленими квітами, не завивши про маленького їжачка.

Розмальовка Барсук на джипі – це чорно-біла ілюстрація тварин на автомобілі. Барсук керує машиною на великій швидкості, ледь не втративши свого маленького супутника. Розфарбовування борсука на джипі з дрібними деталями розвиває уважність та уяву.

Розмальовка Вовк на карті допоможе дітям провести дозвілля з користю. Хлопцям подобається розмальовувати сюжетні ілюстрації із тваринами. Приготуйте кольорові олівці або фломастери і приступайте до розфарбовування вовка на карті та навколишніх предметів!

Розмальовка Пес за кермом боліда містить різноманітність геометричних форм та деталей. Відважного водія за кермом гоночного авто весело розфарбовувати разом із батьками. Кольорове зображення пса в боліді підніме настрій!

Розмальовка Заєць на мотоциклі порадує веселими ілюстраціями тварин. У зайчика є особистий транспорт з очками та логотипом моркви, що навіть їжачок захотів на ньому покататися. Розфарбуйте їх швидше!

Розмальовка Дитячий паровозик із чіткими геометричними лініями сподобається хлопчикам дошкільного віку. Розфарбуйте рухомий паровоз яскравими квітами і пофантазуйте, куди він прямує.

Маленький вітрильник зображує плавальний засіб, якому не вистачає фарб. Трикутники, кола – хлопці не лише познайомляться з новими для них геометричними формами, а й зможуть виявити фантазію.

Розмальовка Іграшкова машинка таксі – це мініатюрне зображення пасажирського транспорту для хлопчиків. Підберіть відповідні кольори для шашечок на даху, коліс та інших деталей іграшкового таксі!

Розмальовка Мила іграшкова вантажівка – це ілюстрація вантажного автомобіля з кузовом для хлопчиків. Фари у вигляді очей та кумедні мигалки на даху цікаво розфарбовувати, не виходячи за контури. Розмальовка милої іграшкової вантажівки дозволити провести дитяче дозвілля з користю.

Маленький підводний човен з цікавими деталями сподобається хлопчикам дошкільного та шкільного віку. Розфарбовування справжнього підводного плавального апарату захопить галасливих непосид.

Розмальовка Renault Sandero – це зменшена копія хетчбека найвідомішої французької марки. Розфарбовування дрібних деталей авто сподобається як молодшим школярам, ​​так і старшим дітям. Завантажте та роздрукуйте розмальовку Renault Sandero!

Розмальовка Renault Megane ілюструє двомісний легковий автомобіль. Хлопчикам різного віку буде цікаво розфарбувати цю модель. Кольоровий малюнок Renault Megane поповнить колекцію забарвлень відомої французької марки.

Розмальовка Renault Koleos – чорно-білий позашляховик для розфарбовування олівцями, фарбами та фломастерами. Розфарбуйте колеса, фари та інші деталі авто улюбленими квітами. Діти можуть «затонувати» скло Renault Koleos – такий малюнок обов’язково оцінять друзі!

Розмальовка Renault Nepta демонструє двомісний автомобіль без даху. Швидкому авто не вистачає яскравих кольорів! Батьку або старшому братові буде цікаво приєднатися до розмальовки Renault Nepta.

Розмальовка Renault Wind – це чорно-біле зображення витонченого концепткару та можливість виявити свою фантазію. Автомобіль розрахований на два місця та оснащений складним дахом. Дітям сподобається обводити контури та зафарбовувати деталі Renault Wind.

Розмальовка Renault Latitude ілюструє модель французького автомобільного бізнес-класу, відому в усьому світі. Створіть неповторний вигляд Renault Latitude за допомогою кольорових олівців або фломастерів.

Розмальовка Renault Modus зацікавить любителів містких машин. Габаритний автомобіль із просторим багажником ідеальний для сімейних поїздок, а розмальовку Renault Modus цікавіше розфарбовувати разом із близькими.

Розмальовка Renault Laguna доповнить колекцію моделей французьких авто. Різноманітність геометричних форм розвиває уважність та акуратність. Доповніть малюнок Renault Laguna гарним фоновим оформленням!

Розмальовка Renault Grand Modus – це мініатюрне зображення місткого автомобіля для всієї родини. Хлопчикам сподобається розфарбовувати габаритний кузов, колеса, капот та інші деталі Grand Modus, не виходячи за контури розмальовки.

Розмальовка Renault Clio Sport – чорно-біле зображення спортивного автомобіля французької марки. Розфарбовування дрібних та складних деталей машини захопить хлопчиків і навіть їх тат, а кольоровий малюнок Renault Clio Sport можна повісити у дитячій кімнаті.

Розмальовка Renault Clio RS Luxe з незвичайним кузовом демонструє компактний суперміні. Розфарбуйте символіку французького бренду на капоті, диски та складну геометрію фар Renault Clio RS Luxe фломастерами або кольоровими олівцями!

Розмальовка Renault Egeus заворожує з першого погляду поціновувачів дорогих автомобілів. Масивні колеса та “агресивний” капот позашляховика можна розфарбувати однотонно або різними кольорами. Виявіть творчу фантазію на моделі Renault Egeus!

Розмальовка Renault Twingo RS – зменшена копія французького авто, що набула всесвітньої популярності. Юним художникам належить розфарбувати обтічні лінії кузова, двері, колеса та інші деталі Renault Twingo RS.

Розмальовка Renault Kangoo Compact вражає компактним видом мініатюрного мінівену. З парковкою Renault Kangoo Compact явно немає проблем! Завантажте зображення французького авто та розфарбуйте його з друзями.

Розмальовка Renault Clio Estate дозволить проявити фантазію хлопців завдяки величезній кількості деталей і геометричних форм. У процесі розфарбовування можна вигадати, куди можна вирушити на цьому автомобілі Renault.

Розмальовка Renault Scenic демонструє модель французького кросовера, популярного у всій Європі. Відтворіть копію Renault Scenic за допомогою кольорових олівців або фломастерів!

Розмальовка Ford Mondeo – картинка для розфарбовування з моделлю, яка прийшла на зміну “Форду Сьєрра” ще 1993 року. Роздрукуйте або збережіть зображення Ford Mondeo, щоб розфарбувати олівцями або ручками.

Ford Focus – розмальовка, призначена не тільки для хлопчиків. Цю стильну модель Форда можна розфарбувати разом із друзями та подружками. Запасіться перед цим великим числом копій розмальовка та яскравих фломастерів!

Ford Mustang — розмальовка із зображенням легендарного автомобіля. Покататися на ньому з 1964 року – заповітне бажання будь-якого жителя планети. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати її фломастерами та фарбами.

Розмальовка Ford C-Max – зображення п’ятимісного автомобіля, перше покоління якого офіційно не постачалося до Росії. Заженіть у свій намальований “гараж” цю машину! Просто роздрукуйте картинку та розфарбуйте її у улюблені кольори.

Ford Maverick – розмальовка зі стильною та потужною машиною, в яку закохаються усі ваші друзі! Заготуйте для них олівці, фломастери, фарби та малюнки Ford Maverick для розфарбовування.

Ford Kuga – розмальовка із зображенням компактного кросовера. Ще у 2013 році він був зібраний у Єлабузі за технологією повного циклу. Розкажіть про цей факт друзям, коли разом з ними розфарбовуватимете машину фломастерами або фарбами.

Ford SAV – розмальовка з машиною американського концерну «Форд». Вона обов’язково сподобається хлопчикам. Роздрукуйте зображення Ford SAV, візьміть олівці або фарби, щоб розфарбувати авто в компанії друзів!

Ford Verve – розмальовка з автомобілем, який зачаровує глядача плавністю ліній. Придбайте для свого «гаража» таку машину. Для цього надрукуйте або збережіть картинку. А після цього розфарбуйте її крейдою, олівцями або фарбами.

Ford Explorer – розмальовка з автомобілем від американської компанії. Ця модель відрізняється потужністю та надійністю. З таким авто можна вирушати навіть на край світу! Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з Ford Explorer, щоб відчути себе першовідкривачем нових земель.

Ford FG Falcon – розмальовка із ще одним представником автомобільного сімейства «Форд». Щоб відчути себе власником цього авто, роздрукуйте зображення машини та розфарбуйте його в улюблені кольори олівцями або ручками.

Ford Fiesta – розмальовка з автомобілем, день народження якого можна вважати 3 грудня 1973 року. На той час він з’явився на стадії проекту під кодовим ім’ям Bobcat. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть фарбами зображення легендарного хетчбека.

Ford Losis – розмальовка з концепт-каром, який був представлений в 2005 році на Франкфуртському автосалоні. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з цим автомобілем, щоб відчути себе його власником вже зараз.

Ford Expedition – розмальовка з великим позашляховиком, який змінив на посту у модельній лінійці компанії автомобіль Ford Bronco. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цією машиною, щоб розфарбувати її разом із юним любителем потужних автомобілів фарбами чи фломастерами.

Ford Ranger – розмальовка з пікапом, що має дуже цікаву історію. Як цей «сільський» автомобіль перебрався на міські вулиці, ви зможете обговорити з друзями, поки розфарбовуватимете Ford Ranger фломастерами або олівцями.

Ford Streetka – розмальовка з двомісним автомобілем від американського автоконцерну «Форд». Це авто можна зустріти на дорогах із 1996 року. Збережіть або роздрукуйте зображення з невеликою міською машиною, щоб розфарбувати його з друзями.

Ford Tungsten GT – розмальовка з першим спортивним автомобілем американського виробника. Історія спорткара почалася з того, що компанія Ford не зуміла купити фірму Ferrari. Роздрукуйте та розфарбуйте цю машину разом із друзями.

Volkswagen Golf – розмальовка з популярним автомобілем, який з’явився ще у середині минулого століття. Обговоріть із друзями за розфарбовуванням малюнка разом переваги цієї моделі авто.

Volkswagen Touareg позашляховик – розмальовка з моделлю авто німецької компанії, яка швидко завоювала популярність. Роздрукуйте або збережіть зображення з нею, щоб розфарбувати позашляховик Volkswagen Touareg ручками або фломастерами.

Розмальовка Volkswagen Jetta – розмальовка з автомобілем, який веде свою історію ще з 1979 року. Обговоріть з друзями цікаві факти з біографії «Джетти», коли розфарбовуватимете її.

Розмальовка Volkswagen Passat – розмальовка з однією з найпопулярніших моделей автомобілів від німецького виробника. Запитайте у тата чи старшого брата, за що цінують Volkswagen Passat російські водії, коли принесете їм готовий малюнок.

Volkswagen Scirocco – розмальовка з автомобілем німецького концерну, який допоміг компанії закріпити свій успіх на ринку. Збережіть малюнок із цією моделлю, щоб розфарбувати його ручками чи фломастерами.

Volkswagen Sharan – розмальовка з мінівеном, що випускається з 1995 року. Роздрукуйте картинку з ним та запропонуйте друзям розфарбувати її олівцями, фарбами чи фломастерами.

Volkswagen Concept R – розмальовка з так і не випущеним у серію спорткаром німецької компанії. Якщо вам подобаються машини в ретро-стилі, роздрукуйте картинку з цим концептуальним авто та розфарбуйте його аквареллю або олівцями.

Volkswagen Concept T – розмальовка з концептуальною моделлю німецької фірми 2004 року, яка так і не увійшла до серії. Роздрукуйте або збережіть зображення з цим позашляховим купе Volkswagen, щоб розфарбувати ручками або олівцями.

Volkswagen CrossPolo – розмальовка із ще одним автомобілем німецького концерну. Роздрукуйте або збережіть малюнок, щоб розфарбувати Volkswagen CrossPolo олівцями або фломастерами.

Volkswagen Iroc – розмальовка з автомобілем, який став плодом ностальгії інженерів німецької компанії за моделлю Scirocco. Роздрукуйте картинку з цією машиною та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Volkswagen Nezza – розмальовка з концептуальним автомобілем, який компанія представила на автосалоні у Пекіні ще у 2006 році. Як інженери поєднали найкращі якості кросовера, позашляховика та купе, ви зможете краще зрозуміти, коли розфарбуєте картинку з Volkswagen Nezza.

Volkswagen New Beetle – розмальовка з машиною, яка нагадала, як мінімум, мільйону людей про популярний колись «жук» від німецької компанії. Саме стільки людей купили нову версію машини. Розкажіть про це друзям, коли розфарбовуватимете разом з ними Volkswagen New Beetle.

Volkswagen Up – розмальовка з автомобілем, який орієнтований на європейського міського водія. Бажаєте теж відчути себе його власником? Тоді роздрукуйте або збережіть зображення Volkswagen Up та розфарбуйте його разом з дітьми.

Volkswagen AAC – розмальовка з концептуальним автомобілем 2000 року, який став основою моделі Touareg. Роздрукуйте або збережіть зображення концепт-кара Volkswagen, щоб розфарбувати його ручками, фарбами або фломастерами.

Volkswagen Concept A – розмальовка з концептуальним автомобілем німецької фірми. Модель була представлена ​​у Женеві ще у 2006 році. Чи увійде вона колись у серію? Поміркуйте над цим разом з дітьми, поки розфарбовуватимете картинку з концептом А від Volkswagen.

Розмальовка Jaguar X-Type – картинка першого англійського компактного седана. Він побачив світ у 2001 році. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Jaguar XFR – розмальовка із седаном класу «люкс», який випускається британцями з 2008 року. Уявити себе власником цим авто ви зможете вже зараз, якщо роздрукуйте картинку з машиною та розфарбуйте її у улюблений колір.

Jaguar XF10 – розмальовка із ще одним автомобілем для справжніх джентльменів. Збережіть або роздрукуйте зображення цього автомобіля, щоб розфарбувати його разом з друзями ручками або олівцями.

Jaguar X-Type Racing – розмальовка із зображенням наймасовішого авто англійського виробника. Розгляньте докладніше цю модель, поки розфарбовуватимете машину фломастерами або олівцями.

Jaguar XJ Portfolio – розмальовка з авто, що створювався в обмеженій серії. Таких машин було випущено лише 300. Роздрукуйте чи збережіть зображення з машиною, щоб розфарбувати її пастеллю чи олівцями.

Розмальовка Jaguar XF – зображення першого автомобіля марки з повним приводом. Роздрукуйте або збережіть картинку з легендарною машиною, щоб розфарбувати її разом із друзями фломастерами чи олівцями.

Jaguar XK RS – розмальовка з автомашиною англійського виробництва. Роздрукуйте картинку з цим авто, перед елегантністю якого важко встояти, і розфарбуйте олівцями або фломастерами.

Jaguar XJ Super – розмальовка із ще одним представником сім’ї «Ягуарів». Щоб відчути себе власником цієї шикарної машини, роздрукуйте картинку та розфарбуйте Jaguar XJ Super у хижі кольори!

Jaguar XJ – розмальовка з автомобілем, який майже 30 років не змінював свого вигляду. Розфарбуйте цей ягуар разом із друзями чи батьками!

Jaguar Arden XKR – розмальовка з автомобілем, який випускав один із офіційних дилерів “Ягуара”. Роздрукуйте картинку з Jaguar Arden XKR та запропонуйте хлопцям знайти відмінності при розмальовуванні цієї моделі з іншими моделями Jaguar.

Jaguar XKR – розмальовка зі знаменитим представником британської автопромисловості. Чому «Ягуар» став взірцем гармонії обробки салону та ліній кузова, ви зможете зрозуміти, коли розфарбуєте цю модель олівцями або ручками.

Jaguar C-XF – розмальовка з унікальним седаном, який британська компанія представила у Франкфурті у 2007 році. Роздрукуйте або збережіть малюнок із машиною класу «люкс», щоб розфарбувати її разом із друзями.

Jaguar R-D6 – розмальовка з унікальним концепт-каром британської компанії, який став зіркою автосалону у Франкфурті у 2003 році. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення з хетчбеком від фірми Jaguar фарбами, ручками або олівцями.

Розмальовка Jaguar S-Type – автомобіль, який відомий як представник “люксового середнього класу”. Бажаєте відчути себе його власником? Просто роздрукуйте картинку з цим авто, а потім розфарбуйте його в насичені кольори та відтінки.

Jaguar XK – розмальовка з автомобілем, який вийшов на конвеєр у Касл-Бромвічі у 2006 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з цим представником потужної «котячої» родини, щоб розфарбувати фломастерами, фарбами чи олівцями.

Jaguar XKR Convertible – розмальовка з авто, яке нерідко можна помітити у фільмах з Джеймсом Бондом, легендарним агентом 007. Роздрукуйте картинку з цією машиною та запропонуйте її розфарбувати хлопчакам, які мріють стати секретними агентами.

Mazda 6 – розмальовка з автомобілем, який прийшов на зміну Mazda 626. Роздрукуйте або збережіть зображення з машиною, а після розфарбовування розкажіть друзям, що в азіатських країнах цю модель знають як Mazda Atenza.

Mazda CX-9 – розмальовка з повнопривідним автомобілем японської компанії, який вийшов у серію ще у 2006 році. Роздрукуйте зображення цього стильного кросовера та розфарбуйте у улюблений колір.

Розмальовка Mazda MX-5 – картинка з першим компактним родстером на два місця від компанії Mazda. Збережіть або роздрукуйте зображення з ним, щоб розфарбувати машину фломастерами або олівцями.

Розмальовка Mazda RX-8 – зображення зі спортивним автомобілем, який змінив на ринку застарілу модель RX-7 у 2003 році. Роздрукуйте та розфарбуйте цей спорткар фломастерами або фарбами разом із друзями.

Розмальовка Mazda CX-7 – картинка із ще однією моделлю від японського автомобільного концерну. Роздрукуйте її, щоб розфарбувати фломастерами чи олівцями для своєї колекції малюнків.

Mazda 3 – розмальовка з машиною, яка веде свою історію з 1963 року. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок для розфарбовування з авто, який довгий час був обличчям японської компанії.

Mazda BT-50 – розмальовка для хлопчиків із зображенням пікапа середніх розмірів від легендарної фірми. Роздрукуйте або збережіть малюнок у свою колекцію, а після розфарбовування обов’язково завантажте свій приклад на наш сайт.

Розмальовка Mazda Kabura — чорно-білий концептуальний спортивний купе шаблон. Автоконцерн представив його на виставці у Детройті ще у 2006 році. Бажаєте мати цю машину вже зараз? Залишилося лише роздрукувати картинку та розфарбувати авто у улюблений колір!

Розмальовка Mazda 5 – зображення з машиною, яка раніше носила ім’я Premacy. Щоб вивчити будову цього компактного автомобіля, роздрукуйте картинку і розфарбуйте його ручкою або олівцями.

Розмальовка Mazda B-series — чорно-білий портрет пікапу від концерну, який випускається майже 60 років. Чи став він за цей час легендою, обговоріть з друзями, поки розмальовуватимете картинку з Mazda B-series.

Mazda MX-Micro Sport – розмальовка з автомобілем з Японії, який придбав манери та зовнішній вигляд справжнього “джентльмена”-спорткара. Чому так сталося, дізнайтеся з друзями, коли розфарбовуватимете цей автомобіль.

Mazda MX Sportif – розмальовка із зображенням сучасного автомобіля для великої родини. Роздрукуйте або збережіть картинку з ним, щоб розфарбувати її разом з друзями олівцями.

Mazda Premacy – розмальовка із сімейним автомобілем, який був представлений на Женевському автосалоні ще 1999 року. Роздрукуйте картинку із цим компакт-веном, щоб розфарбувати її разом із друзями.

Mazda 2 – розмальовка із субкомпактним автомобілем від японської компанії «Мазда». У цього автомобіля багато спільного з Ford Fiesta, тому що він розроблений на платформі цієї машини. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з Mazda 2 та спробуйте знайти відмінності з її американським «родичем».

Mazda 2 Sedan – розмальовка з п’ятидверним автомобілем від Mazda, який дебютував у 2002 році. Чи подобається вам ця модель, ви можете вирішити, коли самі розфарбуєте малюнок з машиною фарбами або олівцями.

Mazda B2500 – розмальовка з одним із найдоступніших пікапів компанії. Без зображення цієї моделі ваша колекція малюнків авто не буде повною. Збережіть або роздрукуйте малюнок, щоб розфарбувати його разом із друзями фломастерами чи фарбами.

Поліцейський BMW Іспанія – розмальовка з машиною, яка не один рік служить Громадянській гвардії Іспанії. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати поліцейське авто разом з друзями.

Поліцейська машина США – розмальовка, де патрульний автомобіль рухається у межах міста. Спробуйте здогадатися, куди він поспішає, поки розфарбовує зображення з ним олівцями або фломастерами.

Поліцейський Mercedes Канада – розмальовка з патрульною машиною на дорозі. Чого чекають правоохоронці? Подумайте над цим питанням, поки розфарбовуватимете картинку з поліцейським автомобілем Канади.

Поліцейський Гелендваген Німеччина — розмальовка із позашляховиком, створеним спеціально для поліцейських патрулів. Якщо поліцейські вирушать на ньому в погоню, жоден злочинець не вислизне від них бездоріжжям. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цим авто, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Розмальовка з італійською поліцейською машиною спеціально для хлопчиків, які мріють охороняти спокій простих людей. Настав час знайти собі вірного помічника для гонитви за злочинцями. Роздрукуйте картинку з поліцейським авто Італії та розфарбуйте його у яскраві кольори.

Машина міліції Росія – розмальовка із патрульним автомобілем, який можна було побачити до початку 2011 року. Роздрукуйте малюнок з ним та розкажіть дітям під час розфарбовування, що з січня 2011 року в РФ міліція була перейменована на поліцію.

Поліцейська машина Франція – розмальовка з автомобілем поліції неподалік Ейфелевої вежі. Чим зайняті жандарми поблизу визначних пам’яток? Придумайте з друзями історію про це, поки розфарбовуватимете цю картинку.

Поліцейський джип Англія – розмальовка з патрульною машиною у дорозі. Поспішають чи повільно їдуть представники поліції? Вирішіть разом із друзями, коли роздрукуєте та розфарбуєте картинку олівцями.

Поліцейський мікроавтобус – розмальовка з автомобілем, який перевозить більшу кількість правоохоронців, ніж звичайна патрульна машина. Для чого потрібні такі мікроавтобуси, обговоріть з друзями, коли розфарбовуватимете цю картинку.

Поліцейська машина Волга — чорно-білий малюнок із вітчизняним автомобілем на варті громадського порядку. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення з цим авто олівцями, фарбами чи фломастерами.

Поліцейська машина УАЗ — розмальовка із позашляховиком російського виробництва, який оцінили і правоохоронці. Роздрукуйте або збережіть зображення, а потім використовуйте цей малюнок для спільної творчості з дітьми.

Поліцейський Volkswagen Італія — розмальовка з автомобілем, що стоїть на тлі Пізанської вежі. Придумайте з друзями історію, куди вирушать карабіньєри, доки разом з ними розфарбовуватимете картинку.

Машина ДПС – розмальовка з найвідомішим дітьми автомобілем на дорозі. Збережіть або роздрукуйте картинку з ним, щоб розфарбувати її разом з олівцями або фарбами.

Поліцейський Рено Франція – розмальовка з автомобілем, який популярний у французьких поліцейських. Роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте разом з дітьми олівцями чи фломастерами, щоб вони познайомилися з поліцейськими машинами різних країн.

Розмальовка поліцейський Ford Reider – чорно-білий шаблон з американською машиною, яка допомагає поліції берегти спокій громадян та ловити злочинців. Роздрукуйте картинку з цим авто та запропонуйте хлопцям розфарбувати її олівцями або фломастерами.

Поліцейський Форд Іспанія – розмальовка з машиною, яку можна зустріти не в кожній поліцейській ділянці Громадянської гвардії Іспанії. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку з автомобілем, щоб познайомитися з цим авто у деталях.

Розкараска Пожежна машина ЗІЛ-43362 – розмальовка із серійним автомобілем для пожежних служб, що випускалися ще за часів СРСР. Роздрукуйте картинку з ним та розфарбуйте разом із дітьми.

Пожежна машина Volvo – розмальовка з потужним транспортним засобом, який примчить рятувальну команду на місце катастрофи та допоможе усунути її наслідки. Роздрукуйте картинку з пожежним авто та запропонуйте розфарбувати її юному мрійнику.

Пожежна машина American LaFrance – розмальовка з машиною для бравих хлопців. Якщо хтось із ваших рідних мріє стати рятувальником або пожежником, роздрукуйте та розфарбуйте це зображення для нього фарбами чи олівцями.

Пожежна машина Dodge – розмальовка з автомобілем рятувальної команди, що рухається міськими вулицями. Чи поспішає машина на допомогу людям або просто повільно їде до себе на базу, ви зможете вирішити самі, коли розфарбовуватимете пожежний Dodge.

Пожежна машина УРАЛ – розмальовка з ще однією вітчизняною машиною, без якої важко уявити багато рятувальних операцій. Роздрукуйте або збережіть малюнок, щоб розфарбувати разом із дітьми цей легендарний та надійний технічний засіб.

Пожежна машина США – розмальовка з автомобілем американських пожежників, яка їде дорогою в оточенні пальм. Роздрукуйте або збережіть зображення з цією машиною, щоб розфарбувати її разом із друзями олівцями чи фарбами.

Розмальовка Пожежна машина Mercedes – картинка з одним із найнадійніших спеціальних технічних засобів у світі для гасіння пожеж та порятунку людей. Збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його з олівцями або фарбами.

Пожежна машина Magirus Франція – розмальовка зі спеціальною технікою для гасіння вогню та порятунку людей. Коли ви надрукуєте картинку, розкажіть дітям перед розфарбовуванням, що компанія Magirus випускала вантажівки ще 1916 року.

Пожежна машина Range Rower 1965 – розмальовка з авто, яке завжди поспішає на допомогу людям із безстрашною командою рятувальників на борту. Відчуйте себе учасником рятувальної операції, коли розфарбовуватимете це зображення разом з друзями олівцями або фарбами.

Розмальовка Пожежна машина Range Rover 1937 – зображення з одним із перших вантажних автомобілів на протипожежній службі. Роздрукуйте картинку з ним, познайомте з його історією та запропонуйте дітям розфарбувати машину.

Розмальовка Пожежна машина аеропорту – картинка зі спеціальною технікою, яка використовується для забезпечення пожежної безпеки в аеропортах. Роздрукуйте або збережіть її, щоб розфарбувати разом із дітьми олівцями чи фарбами.

Пожежний гідропідйомник МАЗ-6923 – розмальовка із зображенням спеціальної техніки на тлі міського пейзажу. Подумайте, куди вона поспішає, поки розфарбовуватимете гідропідйомник фарбами або олівцями.

Розмальовка Пожежна машина IVECO – картинка зі спеціальним технічним засобом для гасіння пожеж та порятунку людей іноземного виробництва. Роздрукуйте або збережіть розмальовку, щоб детальніше вивчити це авто разом із дітьми.

Розмальовка Пожежний автомобіль аеропорту – картинка для дитячої творчості із зображенням спеціальної техніки. Роздрукуйте зображення з автомобілем та розкажіть дітям, навіщо він потрібен, поки розфарбовуєте його фарбами чи фломастерами.

Пожежний автомобіль Acmat TPK-6.41 – розмальовка з машиною, яка побудована на основі бойових машин. Це робить автомобіль надійним другом у екстремальній ситуації. Збережіть малюнок з пожежною машиною Acmat TPK-6.41 та розфарбуйте його разом з друзями фарбами або фломастерами.

Автомобіль служби порятунку Hummer — розмальовка з вантажівкою, яка допомагає рятувальникам виконувати поставлені перед ними завдання з порятунку людей. Роздрукуйте зображення з ним та розкажіть хлопцям за розфарбовуванням авто про героїчну професію рятувальника.

Розмальовка, де зображено три великі вантажівки, зацікавить усіх хлопчиків. Збережіть або роздрукуйте цей малюнок, коли чекаєте на друзів у гості. Запропонуйте їм розфарбувати картинку з великовантажними авто у улюблені кольори.

Black-Thunder – розмальовка з потужною магістральною вантажівкою, яка не залишиться непоміченою на будь-якій трасі. Збережіть або роздрукуйте зображення, щоб прикрасити цей потужний тягач фломастерами або ручками гелію.

Volvo FH-16 Reefer Truck – розмальовка з великовантажною машиною, яка не підведе в дорозі. Роздрукуйте або збережіть картинку з нею, щоб розфарбувати разом із друзями та помріяти про пригоди в дальній дорозі.

Freightliner FLD 120 — розмальовка з американською магістральною вантажівкою, яку цінують за класичні лінії та зручність сервісу. Роздрукуйте або збережіть малюнок із тягачем Freightliner FLD 120 та запропонуйте розфарбувати його друзям фарбами або фломастерами.

Australian Truck — розмальовка із потужним автомобілем, який уже готовий до дослідження нових доріг. Збережіть або роздрукуйте зображення з Australian Truck, щоб розфарбувати його ручками або фарбами.

Tiger Express Truck – розмальовка з місткою вантажівкою від французького Renault. Роздрукуйте або збережіть картинку, щоб розфарбувати його ручками гелієвими або фломастерами.

Peterbilt 377 – розмальовка з потужною вантажівкою, яку збирають у США. Ці моделі дізнаються на будь-якій дорозі завдяки величезній кількості хромованих деталей на кузові. Якщо вам хочеться мати у своїй колекції малюнків лісовоз у специфічному стилі «Вестерн», без Peterbilt 377 не обійтись.

Western Star – розмальовка з важким вантажівкою полегшеної конструкції. Він назавжди увійшов в історію автомобілебудування як вантажівка, яка колесить дороги більш ніж у 120 країнах планети. Роздрукуйте зображення «Зірки Заходу», щоб розфарбувати його разом із друзями.

Scania 144 Topline – розмальовка із зображенням магістрального вантажівки швецького виробництва. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його ручками, фломастерами або олівцями.

Peterbilt 378 – розмальовка зі спрощеною версією моделі “379” від “Пітербілт”. Роздрукуйте або збережіть картинку з цією моделлю, щоб розфарбувати Peterbilt 378 у улюблені кольори.

US Truck Ford 9000 – розмальовка з американським тягачом, який належить до прославленого на весь світ автомобільного сімейства. Збережіть зображення з цією магістральною вантажівкою, щоб розфарбувати його разом із друзями фарбами чи фломастерами.

Man F-2000 – розмальовка з потужним тягачем, який веде свою історію з 1994 року. Роздрукуйте і розфарбуйте зображення з цією магістральною вантажівкою ручками гелієвими, щоб підкреслити його незламний дух.

Steyr Truck – розмальовка з австрійською магістральною вантажівкою. Першу з них випустили ще 60 років тому. Розкажіть про цей факт своїм друзям, коли ви разом розфарбовуватимете зображення Steyr Truck.

Far West Trucking — розмальовка з магістральною вантажівкою, яку часто можна побачити у кінострічках виробництва США. Коли ви роздрукуєте та розфарбуєте зображення цього тягача, ви напевно зрозумієте, за що його так полюбили режисери блокбастерів.

American Oil Truck – розмальовка з американським тягачем, без якого важко уявити дорожні траси США. Чим він відрізняється від інших магістральних вантажівок, запитайте у дорослих, коли покажете ваше зображення вже розфарбованого American Oil Truck.

Три американські вантажівки — розмальовка з відомими моделями тягачів із США, покататися на яких мріє кожен хлопчик. Роздрукуйте або збережіть малюнок із цими магістральними вантажівками, щоб поповнити свою колекцію малюнків зображенням одними з найпотужніших автомобільних планет.

Маленький гелікоптер – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке ось-ось вирушить у дорогу. Встигніть розфарбувати вертоліт олівцями, аквареллю або фломастерами, поки він не спалахнув з вашого листа.

Маленький літачок – розмальовка з іграшковим повітряним судном, яке летить на захід. У які країни хоче потрапити літачок, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Іграшковий поїзд – розмальовка з однією з найулюбленіших іграшок усіх хлопчиків. Роздрукуйте або збережіть малюнок із іграшковим локомотивом, щоб розфарбувати його разом із дітьми олівцями чи фломастерами.

Lamborghini Sian 2020 – розмальовка з суперспорткаром, який вже називають дивом інженерної думки. Опанувати цю «блискавку» можна прямо зараз! Для цього роздрукуйте зображення авто та розфарбуйте його ручками або фломастерами!

BMW M4 CS – розмальовка з авто, яке ставило неймовірні рекорди ще на первинних випробуваннях у Нюрбургрингу на легендарній «Північній петлі»! Щоб познайомитися з однією з найшвидших машин сучасності ближче, роздрукуйте картинку з автомобілем та розфарбуйте його гелієвими ручками!

Dodge Viper SRT – розмальовка з автомобілем, який завоював загальне кохання. Цю машину часто можна побачити на зйомках музичних кліпів, фільмів та знайти у комп’ютерних іграх. Розфарбуйте і ви цю машину фломастерами чи олівцями, щоб поповнити свою колекцію малюнків!

Lotus Evija – розмальовка з першим британським гіперкаром, за кермом якого хоч раз мріє побувати кожен любитель швидкості та потужностей. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його з друзями у улюблені кольори!

Porsche 911 GT3 RS – розмальовка з авто, яке розганяється до сотні кілометрів за годину всього за 3,2 секунди! Збережіть або роздрукуйте зображення цієї спортивної машини та розфарбуйте її фломастерами або олівцями.

Mercedes Maybach Vision 6 – розмальовка з концептуальним автомобілем, який був представлений публіці ще у 2016 році. Чи вийде він колись у серію, невідомо. Але щоб відчути себе його власником вже сьогодні, просто роздрукуйте картинку з машиною і розфарбуйте авто у свій улюблений колір!

Jaguar F-Type – розмальовка з наступником родстера серії “Е”, який надійшов у продаж у травні 2013 року і одразу став лідером продажів компанії. Роздрукуйте та розфарбуйте цей стильний автомобіль фломастерами або ручками!

Koenigsegg Agera RSR – розмальовка з гіперкаром шведської автокомпанії, який був випущений спеціально до 15-річного ювілею фірми. Збережіть та розфарбуйте картинку з автомобілем гелієвими ручками або олівцями.

Chevrolet Camaro – розмальовка з легендарним представником американського автопрому! Без цього легендарного автомобіля, що випускається з 1966 року, жодна колекція малюнків не буде повною! Роздрукуйте та розфарбуйте цю машину у улюблені кольори!

Bentley Continental GT Speed ​​- розмальовка з “найшвидшим Бентлі всіх часів”. Чим ще може вразити цей автомобіль, вам належить з’ясувати разом із друзями за розфарбовуванням цієї машини!

Ferrari 458 Italia – розмальовка з автомобілем, який вивів компанію на новий рівень. Ця висока, потужна і футуристична модель займе всю вашу увагу, коли ви розфарбовуватимете її олівцями або фломастерами.

Gumpert Apollo Sport – розмальовка із суперкаром, який побував головним героєм шоу Top Gear у 2009 році. Роздрукуйте або збережіть картинку з авто, щоб розфарбувати олівцями, фломастерами або фарбами.

Bugatti Chiron – розмальовка з гіперкаром, який був випущений компанією обмеженою серією “Легенди неба” у 2016 році. Чому б не стати власником цього автомобіля вже сьогодні? Роздрукуйте це зображення та розфарбуйте його у свої улюблені кольори!

Ferrari F40 – розмальовка з автомобілем, який був випущений компанією до свого сорокарічного ювілею. Роздрукуйте картинку з цим авто та розфарбуйте його олівцями або фломастерами разом із друзями.

Aston Martin DB11 – розмальовка з чистокровною британською машиною, виробники якої по праву їй пишаються. Роздрукуйте або збережіть зображення з цим елегантним автомобілем, щоб розфарбувати фломастерами, олівцями або фарбами.

Acura NSX – розмальовка з автомобілем від компанії «Хонда», який став першим авто з деталями з титану та платиновими свічками запалювання. Збережіть зображення з цією машиною та розфарбуйте її за зразком фломастерами або гелієвими ручками.

Розмальовка з Audi AI TRAIL Quattro представляє електричний концепт-кар компанії, який одного разу стане позашляховиком майбутнього. Чи займе ця машина гідне місце на дорогах, вирішіть із друзями за розфарбовуванням цього електрокара.

Audi 100 Coupe S 1974 – розмальовка з легендарним автомобілем, який досі вражає своїх власників. Щоб наблизитися до розгадки секрету привабливості цього спортивного фастбека, роздрукуйте зображення з ним і розфарбуйте його олівцями або ручками гелію.

Розмальовка з Audi A1 представляє модель класу суперміні, яка вперше з’явилася на публіці 2010 року на Женевському автосалоні. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати олівцями або фломастерами.

Audi A9 – розмальовка з автомобілем, який за задумом головного дизайнера компанії повинен був змінювати колір за бажанням власника за кілька секунд. Сьогодні ви самі можете надати колір цієї флагманської моделі Audi завдяки своїм олівцям, фарбам або фломастерам.

Audi AI:ME – розмальовка із задньопривідним хетчбеком, який розрахований на двох. Щоб познайомитися з ще одним автомобілем майбутнього, роздрукуйте та розфарбуйте зображення концепт-кара Audi AI: ME ручками або фломастерами прямо зараз!

Audi Aicon – розмальовка з концептуальним автомобілем німецького автоконцерну, який більше нагадує літак. Він оснащений висококласним безпілотним керуванням, навіть керма та педалей у цій машині немає! Ризикнете сісти в неї? Вирішіть це, коли розфарбовуватимете Audi Aicon ручками або олівцями!

Audi e-tron 55 Quattro – розмальовка з кросовером середніх розмірів, що повністю працює на електриці. Роздрукуйте зображення з ним і спробуйте надати цій моделі від Audi ексклюзивний синій відтінок!

Audi PB18 – розмальовка з концептуальним авто, який компанія представила публіці ще у 2018 році. Щоб познайомитися з цим одномісним електричним суперкаром ближче, роздрукуйте і розфарбуйте його прямо зараз!

Audi Q7 model – розмальовка з рестайлінговим кросовером, який надійшов у продаж навесні 2020 року. Роздрукуйте та розфарбуйте цей автомобіль з агресивним дизайном фломастерами або олівцями.

Розмальовка з Audi Q8 45 TDI quattro познайомить шанувальників автоконцерну з новинкою 2019 року, яка оснащена повним приводом, пневматичною підвіскою та унікальним дизайном. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення з новим авто від «Ауді» разом із друзями!

Audi R-Zero — розмальовка із ще одним спортивним електромобілем, концептуальний вигляд якого створила студентська команда французької Міжнародної школи дизайну. Що у них вийшло – шедевр чи монстр, спробуйте розібратися при розмальовуванні цієї моделі разом із друзями!

Audi R8 film model – розмальовка з автомобілем, який займе гідне місце у колекції ваших малюнків! Збережіть зображення з ним, щоб розфарбувати олівцями або фломастерами.

Audi R8 model – розмальовка із зображенням спортивного повнопривідного автомобіля. Давайте познайомимося із зовнішнім виглядом авто докладніше вже зараз. Просто роздрукуйте картинку Ауді та розфарбуйте її!

Audi TT clubsport turbo – картинка для дитячої творчості, яка обов’язково приверне увагу майбутнього гонщика чи інженера. Роздрукуйте та розкажіть дітям за розфарбовуванням, що цей концепт-кар має безліч цікавих деталей.

Audi TT Offroad – розмальовка з концептуальним позашляховиком, який просто зобов’язаний поповнити сім’ю TT у найближчому майбутньому! Якщо ви теж цього хочете, роздрукуйте картинку з цією машиною та розфарбуйте її!

Audi Urban Concept – розмальовка з концептуальним електрокаром, який розроблений на новітній платформі. Щоб познайомитися ближче з будовою, роздрукуйте картинку з машиною і розфарбуйте зображення олівцями або ручками.

BMW 3.0 CSL Hommage – розмальовка з легендарним Бетмобілем, «відродженим» спеціально для тих, хто захоплений романтикою швидкості. Роздрукуйте та розфарбуйте цей концепт-кар, щоб помилуватися ним одного разу у своїй колекції малюнків разом із друзями!

MW 328 Hommage – розмальовка з автомобілем, який був випущений спеціально до 75-річного ювілею спортивного авто BMW 328. Щоб познайомитися з цією моделлю ближче, роздрукуйте картинку та розфарбуйте її!

Розмальовка BMW CSX є ще однією шикарною моделлю концептуального автомобіля від німецького виробника. Щоб отримати її зараз, роздрукуйте зображення з машиною і розфарбуйте його фломастерами або олівцями.

BMW Gina – розмальовка із дивовижним концептуальним автомобілем від німецького виробника. Збережіть малюнок з машиною та розфарбуйте його олівцями, ручками або фломастерами, щоб ознайомитися з кузовом, який здатний змінювати свою форму, як це роблять авто у фільмах про майбутнє.

Розмальовка BMW i3 демонструє перший серійний електрокар німецької компанії. Роздрукуйте зображення з ним та розкажіть друзям за розфарбуванням, що BMW i3 випускається з 2013 року.

BMW i8 Coupe – розмальовка з електромобілем-гібридом, який усім своїм виглядом підтверджує, що майбутнє вже настало! Роздрукуйте та розфарбуйте всі деталі гібридного спорткара ручками, олівцями або фломастерами.

Розмальовка з BMW M1 Hommage – данина поваги легендарному твору мистецтва родом з 1978 року. Бажаєте відчути себе співавтором Енді Ворхолла, який розмальовував цю модель? Тоді роздрукуйте зображення авто, запасіться фломастерами або фарбами – і беріться до справи!

BMW M1 Supercar – розмальовка з машиною, яка була випущена всього в 456 екземплярах. Щоб ближче познайомитися з цим автомобілем, роздрукуйте зображення з ним та розфарбуйте його олівцями або фарбами.

BMW M8 Cabrio – розмальовка з однією з найдорожчих машин восьмої серії від баварської марки. Роздрукуйте зображення з кабріолетом та розфарбуйте його з друзями фломастерами та гелієвими ручками!

BMW Pininfarina Gran Lusso – розмальовка з концептуальним авто, представленим громадськості у 2013 році. Щоб уявити себе власником цього розкішного купе вже сьогодні, роздрукуйте зображення авто та розфарбуйте його у свої улюблені кольори!

BMW Sauber F1.07 – розмальовка з гоночним болідом від німецької компанії, який брав участь у перегонах «Формули-1» ще у 2007 році. Роздрукуйте та ознайомтеся з конструкцією автомобіля, поки розфарбовуватимете його фломастерами або гелієвими ручками.

BMW Sportback Concept – розмальовка з прототипом авто, який розфарбований у зразку двома кольорами. Роздрукуйте зображення автомобіля та подумайте, у які відтінки ви розфарбуєте свій BMW Sportback Concept?

BMW X1 model – розмальовка з п’ятимісним компактним кросовером, який вийшов у серію у жовтні 2009 року. Роздрукуйте або збережіть зображення автомобіля, щоб розфарбувати його фломастерами або олівцями.

BMW X6 model – розмальовка з автомобілем, дебют якого відбувся ще у 2008 році. Щоб цікаво провести цей вечір, роздрукуйте та розфарбуйте це спортивне купе фломастерами чи олівцями.

BMW Z4 model – розмальовка з двомісним спортивним автомобілем, який з’явився на дорогах ще 2002 року. У 2019 році почався випуск нових авто з м’яким дахом, що складається. А який би був ваш BMW Z4? Спробуйте вирішити це, поки розфарбовуватимете цю машину!

Розмальовка з LADA Revolution представляє концептуальну модель спортивного автомобіля, який брав участь у гоночних змаганнях на звання найкращого авто серії «АвтоВАЗ» серед своїх побратимів у 2004-2008 роках. Роздрукуйте зображення з болідом та запропонуйте розфарбувати його друзям фломастерами або олівцями.