Розмальовки Пірати

Розмальовки з піратами — портрети найпопулярніших серед хлопчиків персонажів казок, мультфільмів та кіно. Роздрукуйте чорно-білі зображення піратів, придумайте їм власну історію. Покличте батьків, братів чи друзів, щоб поринути разом із ними у світ погонь, морських битв та пошуків скарбів на далеких берегах. Щоб відчути себе одним із героїв неймовірної пригоди, просто розфарбуйте того пірата, який сподобався вам, фломастерами чи олівцями.
Пірат і скриня зі скарбами – розмальовка зі щасливим флібустьєром. Він щойно знайшов скарб! Розфарбуйте його, і він щедро заплатить вам монетами зі своєї скрині за свій портрет!

Пірат у човні – розмальовка з корсаром, що пливе до берега. А може, він зазнав аварії? Дізнайтеся у самого пірата, чому він опинився в човні, поки розфарбовуватимете нового друга.

Одноногий пірат — розмальовка з героєм, який, напевно, пережив чимало пригод. Він охоче поділиться історіями про них із вами, якщо розфарбуєте пірата та його корабель олівцями чи фарбами.

Пірат з мавпочкою – розмальовка з двома приятелями, які не один рік борознять моря. Розфарбуйте і потоваришуйте з ними, щоб вирушити за черговими пригодами разом з ними.

Пірат із мечем — розмальовка, де флібустьєр уже готовий до бою. Покличте друзів чи рідних, щоб розфарбувати цього грізного морського вовка фломастерами чи олівцями разом.

Пірат із підзорною трубою — розмальовка, яка показує справжнього першовідкривача нових земель. Пірати не просто шукали скарби, вони вивчали морські шляхи, спостерігали за морем та складали карти. Розфарбуйте допитливого пірата олівцями чи фломастерами.

Піратський корабель – розмальовка, де зображено морське судно з прапором Веселого Роджера. Розкажіть хлопцям, хто він такий, допоки вони займаються фарбуванням судна перед відплиттям.

Пірат із шаблею — розмальовка із грізним корсаром перед битвою. Він ось-ось кинеться на абордаж. У нього не так багато часу, тому розфарбуйте пірата фарбами або олівцями якнайшвидше.