Розмальовки людина-павук

Розмальовки Людина-павук – зображення відомого супергероя, яким захоплюється чимало хлопчиків. Невдачливий юнак, журналіст-початківець, Пітер Паркер, піддається укусу павука. Після цього з героєм історії коміксу, а потім і численних екранізацій починає творитися щось неймовірне. Пітер набуває нових здібностей і починає боротися зі злом. Запропонуйте познайомитися з улюбленим героєм вашим дітям за картинками з Людиною-павуком, які можна розфарбувати та розповісти власну історію.
Розфарбуйте портрет Пітера Паркера в масці Павука. Вибирайте для фарбування гуаш, акварельні фарби та перо. Без павутинок на своїй масці Людина-павук вже не буде собою!

Розмальовка з найпопулярнішим героєм коміксів – Людиною-павуком. Схоже, він взявся за справу сидить у засідці та спостерігає за злочинцями. Хочете допомогти Пітеру замаскуватися? Розфарбуйте супергероя у незвичайні для його костюма кольори!

Розфарбуйте рідкісний момент – Людина-павука без маски. Залишилося тільки роздрукувати або зберегти зображення, підібрати пензлі з фарбами або фломастери та підключити свою уяву.

Щоб вчасно прибути, необов’язково ловити таксі, якщо ти супергерой. Людина павук може пересуватися павутинням. Бажаєте так само? Візьміть фломастери або олівці та приєднуйтесь до польоту Паркера!

Роздрукуйте або збережіть картинку із темною стороною геройської особистості. Розфарбуйте гобліна з Людини павука гуашшю або восковою крейдою разом з батьками та подаруйте другу на Хелловін.

Бути спритним, непомітним та стрімким – нелегке завдання. Але людині-павуку вона по плечу. Роздрукуйте і розфарбуйте фломастерами або акварельними олівцями, що крадеться до чергового злодія Спайдермена.

Розмальовка з Людиною-павуком у стрімкому русі. Куди прямує супергерой? Подумайте над його метою, поки розфарбовуєте Спайдермена ручками гелієвими або олівцями.

Розфарбуйте найчарівніший момент будь-якого коміксу про Людину-павука. Так, він випускає павутиння, щоб знову врятувати світ! Роздрукуйте зображення — і потоваришуйте з Павуком за його розфарбовуванням.

Побережіться! Зараз Людина-павук на льоту схопить лиходія, і справедливість переможе! А поки він не приземлився, розфарбуйте портрет героя дня найяскравішою палітрою фарб, що у вас є. Адже він це заслужив?

Роздрукуйте чи збережіть цей малюнок неодмінно. Людина-павук показує свою неймовірну силу. Його павутина, як сталеві троси, опоясала автомобіль, щоб урятувати життя дівчини.

Розмальовка зі Спайдерменом на повний зріст притягує погляд. Жодне вбрання не приховає мускулисте тіло Людини-павука. Він ось-ось кинеться в бій, а поки що чекає, щоб його костюм розфарбували олівцями чи фломастерами.

Людина-павук готується до стрибка – розмальовка справжніх фанатів Пітера Паркера. Проживіть з коханим героєм тієї хвилини, коли він готується перемогти зло! Залишилося лише розфарбувати костюм Людини-павука гуашшю чи гелієвими ручками.

Маска Людини-павука – розмальовка для хлопчиків. Скільки на кожному маскараді ви зустрічаєте таких масок? Мрієте мати унікальну? Створіть самі дизайн маски Людини-павука за допомогою ручок та фломастерів.