Розмальовка Зайці

Розмальовки із зайцями — безліч картинок із реальними тваринами, мультиплікаційними та казковими персонажами. Дикі та домашні зайці мають відмінності, але є у них і схожі риси. Довгі вуха, багате хутро, вміння вчасно помітити небезпеку. Маленькі зайченята, хвалькуваті кролики, м’які забавні сувеніри та іграшки. Якого вухатого вихованця не вистачає у вашій колекції розмальовок? Роздруковуйте або зберігайте картинку та розфарбовуйте її фарбами чи олівцями разом із друзями.
Заєць ловить метеликів — розмальовка, яку варто зберегти та роздрукувати для хлопців. Розгляньте метеликів, яких заєць наловив. Розфарбуйте допитливого зайчика фарбами або олівцями і випустіть разом із косим метеликів на волю.

Кролик за кермом машини – розмальовка для хлопчиків молодшого віку. Зображення близьких з дитинства багатьом хлопцям іграшок можна надати будь-які кольори та відтінки. Використовуйте олівці та фломастери для розмальовки цього сюжету.

Заєць із серцем – розмальовка для дівчаток і всіх романтиків. Дарувати подібну іграшку у плюшевому варіанті нудно? Запропонуйте друзям та коханим у подарунок власноруч розфарбованого фарбами зайця з серцем.

Розмальовка Кролик познайомить хлопців із відзнаками цієї тварини зайця. Для зручності перед початком малювання подивіться приклад розфарбування кролика. Він допоможе вам краще уявити, як може виглядати вухатий звірятко.

Маленький кролик – розмальовка для дітей молодшого віку у відмінній якості. Розфарбуйте зайчика фарбами та пензлем обережно. Він розповів нам по секрету, що дуже боїться лоскоту.

Зайченя – розмальовка з вухатим мешканцем лісу. Він вдало маскується серед дерев. Допоможіть йому зберегти шкірку пухнастим і гарним вбранням. Для цього просто використовуйте фарби та пензлик.

Заєць — розмальовка із найцікавішим лісовим мешканцем. Він уміло ховається від хижаків, а казках і легендах нерідко їх перемагає. Хочете дізнатися про секрети зайця? Розфарбуйте косими фарбами, і він поділиться з вами своїми таємницями.

Кролик і морква – розмальовка вухатої тварини з його улюбленими ласощами. Роздрукуйте або збережіть зображення, розфарбуйте кролика та запросіть його в гості на капустяний салат. Кролик також його любить.

Розмальовка Вухатий зайченя зачарує навіть дорослих. Милий зайчик просить дати притулок на кілька хвилин і розфарбувати йому хутро, інакше злий вовк знайде зайченя в лісі. Допоможете косому за допомогою фарб?

Заєць з морквою – розмальовка, де косою радіє можливості поласувати. Зайчик поділиться з тобою хрумкою морквою, якщо ти розфарбуєш його хутро фарбами чи олівцями.

Маленький кролик бавиться неподалік своєї нірки. Далеко ходити йому ще не дозволяє мати. Вона розповіла кролику, що в лісі живе сірий вовк і що цього хижака боїться навіть тато.

Кролики їдять моркву – розмальовка із задоволеними звірами. Два кролики знайшли хрумкий коренеплід і вирішили поділити моркву порівну. Вони ще довго згадуватимуть смак улюблених ласощів! Розфарбуйте милих звірят, доки вони не втекли.

Вухатий заєць — цікава і небезпечна тварина. Це звірятко знає: якщо зазіватись, вовк чи лисиця тут же схоплять його. Зайчик і при знайомстві з вами завбачливо оглядається на всі боки. Розфарбуйте зайця фарбами чи олівцями.

Зайчик і його мати виглянули зі своєї нірки. Вони гріються під теплими променями сонця і проводжають поглядом сонечко. Ця комаха вже привіталася з ними і поспішає у своїх справах.

Зайчик упав у кучугуру на лижах, але анітрохи не сумує. Крутий спуск ще йому не під силу! Заєць тренуватиметься ще, доки не навчиться. А вам подобається кататись на лижах? Приєднуйтесь до молодого спортсмена після його розфарбовування.

Зайчик грає на гітарі біля ялинки. Він готується до вечірнього концерту. Туди прийдуть усі лісові жителі, і косому хочеться бути на висоті. Розфарбуйте зайчика у яскраві фарби та побажайте йому удачі перед виступом!

Заєць грає у бадмінтон — розмальовка із ще одним спортсменом зі світу тварин. Цим зайчиком пишається не лише його сім’я, а й увесь ліс. Він уже неодноразово блискуче виступав на змаганнях! Бажаєте розфарбувати майбутню зірку спорту?

Кролик на ковзанах — розмальовка з милим звірком, який не побоявся вийти на лід. Він навіть уміє виконувати деякі елементи фігурного катання. Помилуйте на рухи зайчика, поки розфарбовуватимете його.

Милий кролик звернув увагу на вас. Він навіть притиснув вуха ближче до голови і присів, щоб краще розгледіти нового товариша. Адже ви подружитеся з маленьким вухатим звірком і розфарбуєте його?

Розмальовка Кролик із морквинами – це приклад того, що тварини бувають дуже запасливими істотами. Розфарбуйте вухатого звірка фарбами або олівцями, і, можливо, він почастує вас морквою.

Кролик зібрав моркву — розмальовку, де один із героїв мультфільму про іграшки Крістофера Робіна тримає моркву у своїх лапках. Встигніть розфарбувати Кролика фарбами до того, як він втече хвалитися друзям своїм урожаєм.

Кролик з горщиком – розмальовка з практичним персонажем з діснеївського мультфільму про Вінні Пуха. Роздрукуйте та розфарбуйте Кролика за роботою. Йому це, напевно, сподобається!

Зайчик на пеньку – розмальовка з цікавим зайчиком, який піднявся на пеньок, щоб краще роздивитися вас. Роздрукуйте або збережіть картинку з вухатим звірком, щоб розфарбувати його разом із друзями.

Заєць їсть моркву — розмальовка із кумедним звірком, який знайшов улюблені ласощі. Поки зайчик у комбінезоні обідає, встигніть розфарбувати його олівцями або фарбами.

Зайчик із рюкзаком — розмальовка із маленьким зайчиком, який вирушив до лісової школи. Бажаєте дізнатися, чому в ній навчають, прогуляйтеся разом із зайченятом і розфарбуйте його. Малюк розповість вам про все із задоволенням.

Зайчик їсть горіхи – розмальовка з милим зайчиком, якого тітка білка пригостила горіхами. Поки він пробує нові ласощі, розфарбуйте кролика акварельними олівцями або фарбами.

Кролик збирає квіти — розмальовка з романтичним звірком. Він вибирає найкращі квіти для своєї мами. У неї сьогодні день народження. Допоможіть малюкові розфарбувати галявину у яскраві фарби!

Зайчики з морквинами — розмальовка з двома братиками, яких почастували хрусткими ласощами. Вони так раді морквині, що ще не наважилися її з’їсти. Розфарбуйте щасливі зайчаті фарбами або фломастерами.

Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Заєць на прогулянці – розмальовка зайчика з мультфільму “Ну, постривай!”. Він поспішає на тенісну гру, але не забув помахати вам лапкою на знак вітання. Розфарбувати майбутнього чемпіона?

Заєць на пробіжці – розмальовка, де зайчик робить розминку перед початком забігу. Бажаєте приєднатися? Розфарбуйте картинку із зайчиком, приступайте до зарядки наступного ранку і кличте батьків на пробіжку.

Малюк зайченя – розмальовка з найсміливішим зайчиком з усіх дітей зайця та зайчихи. Він вистрибнув з нірки, де залишилися його брати та сестри, щоб першим познайомитися з лісом та його мешканцями. Поки ви розфарбовуєте зайченя і доглядаєте його разом з дітьми, познайомтеся краще з його зовнішнім виглядом і звичками.

Пухнастий кролик – розмальовка з привабливим звірком. Він готовий втекти під час першого пориву вітру або несподіваного звуку. Будьте обережні при розмальовуванні кролика і не злякайте його різкими рухами!

Розмальовка з Джуді — портрет відважної кролиці, яка сміливо йшла до своєї мрії і переїхала з рідної ферми до великого міста, щоб стати поліцейським. Розфарбуйте головну героїню мультфільму Зверополіс.

Сірий зайчик — розмальовка з привабливим звірком, який присів і чекає на знайомство з вами. Розфарбуйте сміливого зайчика в яскраві кольори олівцями або фарбами та покажіть нового друга рідним та друзям.

Красива зайка – розмальовка з твариною, яка ось-ось втече зі сторінки. Постарайтеся встигнути розфарбувати зайчик олівцями або гуашшю, поки він не перестрибнув на інший листок!

Зайчик з квіточкою – розмальовка з зайченятком, що поспішає на день народження друга. Він так поспішає, що фарби його вбрання не встигають за швидким бігом зайчика. Розфарбуйте костюм тварини і квітку фарбами або олівцями.

Зайчик у сукні — розмальовка з чарівною представницею лісових мешканців. Заінька стоїть на передніх лапках і показує своє прекрасне вбрання із сукні та квіткового вінка. Розфарбуйте їх олівцями чи фарбами, щоби порадувати маленьку модницю?

Зайченя і морква – розмальовка з двома нерозлучними «друзями». Зайчик поділиться з вами ласощами, якщо ви розфарбуєте його вовну в сірий або білий колір олівцями або фарбами.

Зайчик із скрипкою — розмальовка із лісовим музикантом, який готується до концерту. Підтримайте зайчик! Для цього роздрукуйте зображення з ним і нарядіть його за допомогою фарб в екстравагантне вбрання.

Зайчик біля ялинки — розмальовка, де косою чекає на свою подружку білочку. Поки він чекає, роздрукуйте зображення зайчика та розфарбуйте його шкірку у сірий колір.

Зайчик із м’ячиком — розмальовка із найшвидшим футболістом лісу. Він захопив м’яч і прямує на тренування з друзями. Проводьте зайчик, вказуючи йому шлях пензликами та фарбами.

Мила зайчик – розмальовка з чарівною красунею. Вона хоче придбати наймодніший у цьому сезоні розмальовка шкірки. Допоможете заінь? Просто роздрукуйте і розфарбуйте зайчик в улюблені кольори фарбами або олівцями.

Розмальовка Милий зайчик з морквою зображує забавного звірка з ласощами в обійми. Зайчик радий великому овочу та посміхається дітям з картинки, а ще йому сподобаються яскраві кольори та соковита помаранчева морква.

Розмальовка Кролик у машині містить великі і зрозумілі деталі для розфарбовування дітьми дошкільного віку. Батьки можуть допомогти дітям розфарбувати веселого зайчика в кепці, його автомобіль та променисте сонечко.

Розмальовка Заєць на мотоциклі порадує веселими ілюстраціями тварин. У зайчика є особистий транспорт з очками та логотипом моркви, що навіть їжачок захотів на ньому покататися. Розфарбуйте їх швидше!

Розмальовка Маленький милий зайчик ілюструє лісового пухнастого мешканця у всій красі. Дітям подобається розфарбовувати картинки тварин та підбирати незвичайні кольори. Розмальовка маленький милий зайчик розвиває усидливість та уважність.

Розмальовка Кролик їсть моркву – наочна ілюстрація мешканця лісу, якого Вінні Пух ходив у гості. Кролик розумний і вихований, але йому не вистачає яскравих кольорів. Придумайте кольорове оформлення для кролика та його ласощів!

Кумедний кролик – чорно-біле зображення полохливої, але дуже цікавої істоти. Роздрукуйте картинку з кроликом, розкажіть про його звички хлопцям і розфарбуйте звірка разом із ними аквареллю або олівцями.