Розмальовки Бобри

Розмальовки Бобри – дитячі картинки для творчості, на яких представлені цікаві тварини. Бобри — це чудові будівельники, дбайливі батьки та запасливі господарі. Ці невтомні працівники селяться на водоймах, щоб уникнути небезпек. Це зробило цих створінь ще й чудовими плавцями. Щоб познайомитися із зовнішністю, звичками та секретами будівництва цих представників тваринного світу, роздрукуйте портрети бобрів та розфарбуйте їх аквареллю або олівцями.
Зубастий бобер – чудовий будівельник. Він вчиться ремеслу з самого дитинства у своїх батьків, а потім ставить власну хатку на річці і має сім’ю. Розфарбуйте бобра разом із друзями!

Розмальовка Бобр — зображення роботящої тварини, яка будує хатки на воді власними зусиллями. У бобрів немає періоду навчання будівництву. Як побудувати греблю та житло, з дитинства знає кожен боберок завдяки своїй генетичній пам’яті.

Розмальовка Добрий бобр — чорно-біле зображення кумедної тварини. Роздрукуйте і розфарбуйте картинку з бобром, щоб вона розкрила вам всі таємниці будівництва своєї хатки. Поспішайте! У бобра хвилини відпочинку видаються рідко.