Розмальовки Гепарди

Розмальовки з гепардами – колекція зображень із найшвидшими істотами нашої планети. Гепард може розігнатися до сотні кілометрів на годину за три секунди та здатний зберігати цю швидкість до 35 секунд. Цього часу їм вистачає, щоб упіймати видобуток. Вони біжать так швидко і роблять такі довгі стрибки на полюванні, що збоку здається, що гепард летить. А ви б хотіли навчитися бігати найшвидше? Роздрукуйте та розфарбуйте зображення гепарду. Може він поділиться своїми секретами з вами?
Маленький гепард сів на задні лапи. Він знає, що незабаром йому належить зайняти місце найшвидшого хижака африканської савани. Поки ж він просто милується красою рідного місця – розфарбуйте його швидше!

Гепард на дереві — розмальовка з граціозним та спритним хижаком, який жахає весь африканський континент. Якщо ви сміливі хлопці, розфарбуйте відпочиваючого звіра і потоваришуйте з ним.

Розмальовка Бистроногий гепард – це безбарвний малюнок найшвидшої тварини на планеті. Цікаве розмальовка гепарду та його добра мордочка сподобається дітям, а розфарбувати його – ціле задоволення.