Розмальовки Бегемоти

Розмальовки з бегемотами – зібрання картинок із величезними тваринами. У розмірах вони поступаються лише слону. Бегемоти часто стають героями легенд, казок чи мультфільмів. Вони зображуються добродушними друзями, наставниками головного персонажа, якщо вони самі. У житті вони такі ж мирні тварини, якщо не зазіхати на їхню територію або благополуччя їхнього дитинча. Виберіть зображення бегемота, що сподобалося, з колекції, збережіть або роздрукуйте і розфарбуйте його фарбами або олівцями.
Милий бегемотик захоплено спостерігає за чимось праворуч, хоча намагається не подавати виду. Але на мордочці крихітного бегемота написано цікавість! Він напевно побачив, як неподалік пустують мавпи.

Великий бегемот оглядає із задоволенням свої володіння. Все тут так мирно та спокійно! Розфарбуйте цю тварину фарбами, поки бегемот не пішов знову купатися у улюбленій водоймі.

Бегемот ловить рибу – розмальовка з великою твариною за мирним заняттям. Та й усі сусіди бегемота відгукуються про нього, як про приємного звіра. Він обов’язково прикрасить собою вашу колекцію малюнків тварин із незвичайними хобі. Розфарбуйте доброго бегемота з вудкою.

Маленький бегемотик – розмальовка з твариною у кепці та з цеберком та лопаткою у передніх лапах. Він поспішає до пісочниці, де на нього вже чекають друзі. Роздрукуйте портрет малюка та розфарбуйте його аквареллю або олівцями.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Малюк бегемот – розмальовка з дитинчатою з далекої африканської савани. Розфарбуйте крихітного бегемота олівцями або фарбами і простежте за малюком, доки не повернулася його мама.

Усміхнений бегемот – розмальовка привітного жителя африканської савани. Розкажіть друзям, поки розфарбовуватимете цю тварину, що бегемоти майже весь день проводять у воді і виходять поїсти трави тільки вночі на кілька годин.

Бегемотик з ананасом – розмальовка із забавним дитинчатим, який вирішив поласувати стиглим плодом. Бажаєте спробувати ананас разом із бегемотом? Тоді розфарбуйте сам фрукт та тварину у улюблені кольори!

Розмальовка Бегемотик на прогулянці представляє екзотичного звіра. Ми звикли бачити цю тварину неквапливою, але погляньте, як швидко мчить маленький бегемот на зустріч до своїх друзів! Ви встигнете розфарбувати його фарбами, поки він не втік із вашої сторінки?

Добрий бегемотик – розмальовка з милою твариною, яка шукає нових друзів. Чому б вам не подружитися з ним, поки ви лоскотатимете йому боки пензликом з яскравими фарбами?