Розмальовки тигри

Розмальовка з тиграми – зібрання картинок з унікальними родичами домашньої кішки. Вони можуть жити у спекотній Африці та у суворих холодних краях. Від місця проживання залежатиме їхній зовнішній вигляд. Смужки на їхній рудій або білій шкурі створюють унікальний малюнок. Завдяки такому забарвленню тигр став неперевершеним майстром маскування та вмілим хижаком. Зберігайте або роздруковуйте розмальовка з тиграми та тигренятами. Розфарбуйте зображення тигра гуашшю або маркерами та покажіть друзям.
Тигреня – розмальовка, завдяки якій можна безпечно познайомити дитину з дитинчатами хижого звіра. Тигренята народжуються з невеликою вагою, але вже з плямистим розмальовкам. Допоможіть дитині визначити, яким кольором прикрасити цятки і шкіру тигреня.

Маленький тигр представляє майбутнього грізного хижака. Тільки зараз він зовсім ще молодий, любить грати та веселитися з братами та сестрами. Розфарбуйте тигреня гуашшю, він потоваришує і з вами.

Тигр відпочиває – розмальовка, на якій велика кішка гріється на сонці після вдалого полювання. Після такої вилазки тигр може обходитися кілька днів. Роздрукуйте зображення звіра і розфарбовуйте його фарбами.

Розмальовка Тигреня на лижах у чудовій якості. Вона призначена для наймолодших художників. За допомогою цієї картинки можна показати хлопцям, як провести вільний час весело та з користю.

Тигреня з подарунками прямує до друзів. Вони вже чекають на нього, щоб разом відзначити свято. Тигреня вирішило приготувати їм сюрприз і приготував подарунки. Роздрукуйте та розфарбуйте дбайливого друга фарбами.

Грайливий тигреня – розмальовка з милим дитинчатою тигра, який любить гратися. Поки малюк зацікавився чимось перед собою, встигніть роздрукувати портрет тигреня та розфарбуйте його гуашшю чи фломастерами.

Тигра і мильні бульбашки – розмальовка, де безтурботний тигр – друг Вінні Пуха – спостерігає за польотом мильних бульбашок. Розфарбуйте Тигру акуратно фарбами або олівцями, щоб бульбашки не луснули раніше.

Тигра заснув – розмальовка зі сплячим тигром. А ви знали, що Тигра спить лише на ріжку місяця? Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам та друзям, щоб розповісти про це.

Похмурий тигр — розмальовка з незадоволеним хижаком, який присів відпочити, і був зненацька застигнутий вами. Якщо ви не злякаєтеся тигра, роздрукуєте зображення з ним і розфарбуєте його фарбами, він, можливо, подружиться з вами. Ви готові відчути свою сміливість?

Розмальовка Молодий тигр ілюструє дитинча дикої смугастої тварини. Розфарбовування смужок на тілі тигра заспокоює дітей, розвиває уважність та усидливість. Завантажте і роздрукуйте розмальовку кумедного тигреня.

Розмальовка Тигр Шер-Хан – це зображення підступного та хитрого ворога Мауглі. Сильного тигра з ушкодженою лапою перемагає кмітливий Мауглі. До вибору відповідних кольорів для готового сюжету можуть підключитися всі члени сім’ї.