Розмальовки з мишками

Розмальовки з мишками — зображення запасливих звірів з мультфільмів, казок та реального життя. Мишка майже завжди живе поблизу людини. З нею пов’язано безліч повір’їв. Так раніше припускали, що у її образі по хаті може пересуватися домовик.
Сьогодні мишці поставлено не один пам’ятник. Завдяки цим тваринам було зроблено багато наукових відкриттів. Роздруковуйте, зберігайте та розфарбовуйте картинки з чарівними мишками з батьками чи друзями фарбами чи фломастерами.
Розмальовка мишка – зображення маленького звірка для розфарбовування з малюками. Знайомте хлопців із різноманітністю світу тварин через картинки. Після короткої історії про мишку запропонуйте дітям розфарбувати.

Маленька мишка мріє про прогулянку, але мама веліла їй сидіти в нірці. Щоб крихітному мишеня не було нудно, поки мами мишки немає вдома, розфарбуйте його у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Мишка їсть сир і дуже задоволена своєю знахідкою. Розмальовка наочно представить дітям улюблені ласощі цього гризуна. Покажіть їм картинку, роздрукуйте та розфарбуйте мишку разом із ними.

Розмальовка Мишки знайшли сир у чудовій якості. Три подружки виявили в коморі велику головку улюблених ласощів. Зараз вони покличуть усю свою мишачу сім’ю та влаштують свято.

Мишеня на санчатах весело мчить з гірки. Рум’яне маля в теплому одязі, валянках та шапці з помпоном обов’язково сподобається дітям. Роздрукуйте або збережіть картинку та запропонуйте хлопцям розфарбувати мишеня олівцями.

Вухата мишка – розмальовка з мишею, що присіла у дворі. З ким вона розмовляє і комусь усміхається, зупинившись на стежці? Розпитайте мишку, поки розфарбовуватимете її фарбами або фломастерами.

Мишеня в човнику – розмальовка з відважним мандрівником. Він пливе озером зовсім один, керуючи своїм судном з допомогою весла. Розфарбуйте хоробрий підкорювач хвиль аквареллю або олівцями.

Мишка з сиром – розмальовка з пронозливим звірком, який скрізь зможе дістати собі їжу. Ось і зараз мишка роздобула шматочок ароматного сиру. Тільки вона не поспішає його з’їсти: сир виявився безбарвним! Розфарбуйте сирний шматочок у жовтий або оранжевий колір, щоб мишка змогла їм поласувати.

Весела мишка — розмальовка з відважним мишеням, яке вирушило на прогулянку. Мишка у смугастій футболці, джинсовому комбінезоні та шарфику обов’язково подружиться з вами, якщо ви зробите її вбрання барвистим за допомогою фарб або фломастерів.

Розмальовка, де Мишка їсть сир – забавна картинка, яка розважить юних художників. Роздрукуйте або збережіть це зображення, щоб запропонувати його для розфарбовування дітям.