Розмальовки Верблюди — друк.

Розмальовки з верблюдами – дитячі картинки з кораблями пустелі. Без цих тварин важко уявити пустелю і більшість історії східних країн. Витривалі, невибагливі в їжі та пиття верблюди стали першим пересувним засобом серед барханів для людини та її вантажів. Якщо вам захотілося потоваришувати з цією гордою і величною твариною, збережіть або роздрукуйте зображення з нею і розфарбуйте олівцями, пастеллю, фарбами та придумайте спільну пригоду для вас.
Розмальовка Верблюд познайомить хлопців із будовою цієї тварини. Він допомагає людям пересуватися пустелею та перевозити вантажі. За це верблюда прозвали кораблем пустелі. Як і чим розфарбувати верблюда ви?

Веселий верблюд – розмальовка з «кораблем пустелі» у гарному настрої. Він хоче погратися і попустувати. Розфарбуйте верблюда гуашшю, щоб цей день для тварини став найяскравішим спогадом.

Верблюд відпочиває — розмальовка з найбільш упізнаваною у світі твариною пустелі. Верблюд здатний довго обходитися без їжі та води, але йому потрібен повноцінний відпочинок, щоб подолати довгий шлях.

Верблюд у пустелі добре почувається. На його спині є два горби, де цей звір накопичує жир, щоб не голодувати у далеких подорожах. Вологу він вміє зберігати, але запасати її про запас поки не навчився.

Верблюд із двома горбами — витривала тварина. Зазвичай він живе у пустелях, і щоб почуватися добре, організм верблюдів пристосувався до довкілля. «Корабель пустелі» визначає, де є вода, ще за півсотні кілометрів від оази. Розфарбуйте верблюда олівцями чи фарбами разом із друзями.

Верблюд на прогулянці – розмальовка з твариною в поодинокі хвилини відпочинку. Верблюд подався відвідати друзів, яких давно не бачив. Розфарбуйте портрет двогорбого верблюда олівцями або фарбами, щоб зробити його шлях ще веселішим.

Гарний верблюд – розмальовка з найвитривалішою твариною на нашій планеті. Він сміливо долає величезні пустелі. Ось і цієї миті верблюд вдивляється в східну сторону. Розфарбуйте його якнайшвидше, щоб він зміг швидше вирушити в новий шлях.