Розмальовки Кішки та кошенята

Розмальовки з кішками та кошенятами захоплюють не лише дітей, а й дорослих. Ці домашні вихованці мають свій характер, темперамент, виявляють емоції – цим вони й приваблюють багатьох людей. Шалені кошенята, важливі коти та милі кішечки змушують посміхатися кожного господаря кілька разів на день, навіть іноді залучають його до своїх витівок.
Розмальовуйте зображення кішок і кошенят олівці. Так у вас буде більше часу уявити себе другом кошеня з казки чи володарем цієї породи кішок.
Кошеня грає – розмальовка для дітей молодшого віку з великими деталями. Любите спостерігати, як грають кошенята? Заведіть у своїй колекції малюнків одного котика. Він любить, коли йому лоскочуть боки фарбами або олівцями.

Кішечка поливає квіти – розмальовка для дівчаток у чудовій якості. Ця мила пухнаста садівниця стане окрасою вашої колекції картинок, якщо роздрукувати її та розфарбувати фарбами.

Кішечка танцює – розмальовка дівчаток у широкій роздільній здатності. При роздруківці зображення виконується чітко, у всіх деталях на аркуші А4. Щоб подружитися з чарівною танцівницею, роздрукуйте портрет і розфарбуйте фарбами.

Мила кішка – розмальовка з улюбленим улюбленцем багатьох сімей. Роздрукуйте або збережіть зображення домашньої вихованки і розкажіть дітям дивовижні історії про кішок, поки розфарбовуватимете одну з них.

Маленьке кошеня – розмальовка для дитячої творчості. Проведіть кілька хвилин у компанії чарівної тварини. Поки ви його прикрашатимете фарбами, бешкетне кошеня підніме вам настрій.

Кішка з кошеням – розмальовка, яку оцінять і дівчатка, і хлопчики. Чому зараз кішка навчить кошеня? Може, розмотувати клубок? Дізнайтеся від кішки, поки розфарбовуватимете цих домашніх вихованців!

Розмальовка Кошеня зачарує і малюків, і дорослих. Роздрукуйте або збережіть картинку і прикрасьте чарівне кошеня за прикладом гуашшю або фломастерами.

Кішка на вікні – розмальовка, де домашня красуня гріється на сонечку і спостерігає за дорогою до будинку. Незабаром зі школи прибіжить маленька господиня у смішних бантиках і гратиметься з кішечкою. Розфарбуйте милу кішечку.

Смугастий кіт стане другом молодого художника. Доброзичливий звір вже носить нашийник з жетоном, на якому ви зможете написати своє ім’я. Розфарбуйте свого нового вихованця фарбами чи олівцями.

Кішка танцює – розмальовка домашньої тварини у день свята. Кішечка в ошатній спідничці танцює так весело, що хочеться танцювати разом із нею! Розфарбуйте кішку яскравою палітрою фарб, щоб її радість стала ще більшою.

Кішечка гуляє — розмальовка із свійською твариною на квітковому лузі. Над нею пурхає метелик і, схоже, кішка з метеликом уже потоваришували. Бажаєте пройтися разом із ними? Тоді беріться за кисті чи олівці, щоб розфарбувати цю милу кішечку.

Розмальовка Кошеня Гав на галявині – картинка із захопленим красою світу головним героєм мультфільму. Роздрукуйте і розфарбуйте малюка за прикладом або за своєю уявою.

Кошеня Гав і щеня — розмальовка, де молоді персонажі радянського мультфільму раді позувати молодому художнику. Роздрукуйте зображення та розфарбуйте двох товаришів фарбами чи фломастерами.

Кіт у дворі — розмальовка з одним із представників старшого покоління мультика «Кошеня на ім’я Гав». Він намагається наставити кошеня на шлях істини і не схвалює його дружбу з Шаріком.

Кошеня Гав гуляє – розмальовка, де головний персонаж мультфільму вирушив подихати свіжим повітрям. Він зачарований гарним краєвидом і завмирає перед кожним деревом чи квіткою у захваті. Розфарбуйте кошеня олівцями, поки він милується природою.

Кошеня Гав на сонечку – розмальовка з привабливим мультиплікаційним героєм, який гріється під сонячними промінчиками. Роздрукуйте або збережіть картинку з кошеням, щоб розфарбувати її та підняти собі настрій.

Гав дивиться на місяць – картинка для розфарбовування, яка познайомить хлопців з головним героєм мультика Кошеня на ім’я Гав. Роздрукуйте зображення кошеня, розфарбуйте його і подумайте, який він побачив місяць у калюжі.

Кіт біля паркану – розмальовка з чорним котом, який щось розповідає юному нетямущому кошеняті. Роздрукуйте або збережіть картинку, а потім розфарбуйте її фломастер або фарбами.

Розмальовка, де Кошеня Гав і щеня ділять сосиску, представляє ще один відомий сюжет з мультфільму «Кошеня на ім’я Гав». Почніть з нього збирати вашу колекцію картинок про двох непосидючих друзів.

Кошеня Гав на природі – розмальовка з котиком, що присів на квітковій галявині. Він не втомлюється дивуватися з усього, що відбувається навколо. Поки малюк зайнятий, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Гав хоче погуляти – розмальовка з кошеням, яке збирається вийти з дому. Чого чи на кого він чекає, дізнайтесь у самого котика. А може, він запрошує вас пройтися разом із ним? Запасіться фарбами чи фломастерами, щоб розфарбувати кошеня у яскраві кольори.

Розмальовка Кішка домоправительки представляє забавну кішечку, яка пустилася в танець разом з іншими героями казки про Маля і Карлсона. Розфарбуйте її за прикладом або створіть їй абсолютно новий образ.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.

Кошеня та метелик – розмальовка з юним котиком. Він зустрів на стежці метелика і дбайливо грає з ним. Роздрукуйте та розфарбуйте нових друзів у яскраві кольори гуашшю або фломастерами.

Мила кішечка гуляє — розмальовка із чарівною твариною. Перед розфарбуванням розгляньте картинку і визначте разом з дітьми, де вовна на тілі звірка буде темніша, а де світліша, і чому.

Розмальовка Шипа знайомить із ще однією мешканкою будинку винахідника Боба. Граціозна кішечка входить до компанії пустотливих вихованців і не любить залишатися в тіні. Розфарбуйте кішку за прикладом або слідуючи за своєю уявою.

Маленький котик — розмальовка з кошеням, що причаїлося. Він притиснув лапки до підлоги, уклав на них свою мордочку і, схоже, готується до стрибка. Встигніть розфарбувати котика, доки він не почав полювання.

Розмальовка Кіт Матроскін – зображення першого друга Дяди Федора. Роздрукуйте портрет смугастого кота та розфарбуйте його за прикладом.

Кішка на відпочинку – розмальовка з милою твариною, яка радує не одного власника по всьому світу. Спостерігати за тим, як кішки граються, відпочивають і навіть сплять – задоволення. Щоб відчути себе господарем цієї чотирилапої істоти, розфарбуйте цей портрет чарівної кішечки.

Кіт з мишкою – розмальовка з домашньою твариною, яка виконує свою роботу. Кумедний котик загнав мишку в кут і думає, що робити з нею далі. Поки він розмірковує, розфарбуйте обох персонажів картинки олівцями чи фарбами.

Розмальовка, де кошеня грає з мишкою, сподобається навіть малюкам. Схоже, що кішечка з мишеням давно дружать і просто люблять грати в наздоганяння. Розфарбуйте товаришів олівцями або аквареллю, щоб вони ніколи не втратили одне одного!

Кошеня і клубок ниток – розмальовка, яка показує улюблену витівку всіх кішок. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте яскравими фарбами гуашевих і вручіть бабусі, коли знову вирушите до неї в гості.

Кішка в вікні – розмальовка з чарівною кисоню. Вона готова розповісти кілька казок тому, хто розфарбує її мордочку, лапки та вбрання у яскраві фарби.

Розмальовка Кішка і маленька мишка – це безбарвна картинка домашньої тварини, яка не проти поласувати мишкою. Милі звірятка сподобаються хлопчикам і дівчаткам будь-якого віку. А процес розфарбовування захопить молодих художників.

Розмальовка Мила смугаста кішка – це чорно-білий малюнок домашньої тварини для розфарбовування олівцями, фломастерами та фарбами. Кольоровий малюнок кішки із яскравими смужками підніме настрій дитині.

Розмальовка Котик у шапці ілюструє чорно-білого домашнього вихованця. Кумедному котику так йдуть чобітки, шапочка та шарф! А ще йому сподобаються яскраві фарби, яких так не вистачає на чорно-білій картинці котика.

Розмальовка Мила кішка відпочиває приверне увагу хлопців-дошкільнят. Пухнаста мурка створює затишок у кожному будинку, а розфарбовування милої кішки розвиває у дітей художні навички та акуратність.

Мила кішечка – розмальовка із забавною домашньою твариною, яка посміхається і злегка бентежиться у передчутті знайомства з вами. Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати кішечку ніжні кольори.

Вусата кішка — розмальовка, на якій молодим художникам позує чарівна істота. Щоб підняти собі та дітям настрій, роздрукуйте картинку з кицькою і розфарбуйте її вовну за наведеним нижче прикладом.

Кішка сфінкс – чорно-біле зображення із загадковою істотою. Роздрукуйте портрет незвичайного домашнього вихованця і запропонуйте хлопцям розфарбувати кішку аквареллю, гуашшю або крейдою.