Розмальовки коня та поні

Розмальовки коня та поні подобаються і хлопчикам, і дівчаткам. Ці благородні тварини давно служать людині. Кожна порода коней відрізняється як зовнішніми ознаками, а й талантами. Одні коні – найвитриваліші, інші породи відрізняються швидкістю і грацією, а на поні катають і навчають верховій їзді хлопців завдяки їхній спокійній вдачі і невисокому зростанню.
Розфарбуйте одного з коней або поні акварельними олівцями або гуашшю. Може, ви з нею подружитеся, і вона запропонує здійснити прогулянку верхи?
Розмальовка Іграшка конячка для хлопчиків. Багато славних пригод чекає на героїв, коли вони вперше вирушать у дорогу на вірному коні! Уявіть їх, коли розфарбуєте іграшкову конячку фарбами чи олівцями.

Розмальовка Конячка для дітей молодшого віку. Ці тварини подобаються хлопчикам та дівчаткам. Велика фігурка з невеликою кількістю деталей чудово підійде для розфарбовування аквареллю або гуашшю.

Іграшкова поні – розмальовка для любителів рухливих ігор. Щоб всидіти на одному місці кілька хвилин, їм потрібно уявити себе вершниками, які вирушили на пошуки скарбів. Забезпечте юних художників гуашшю або фломастерами.

Поні на колесах – розмальовка для хлопчиків та дівчаток у чудовій якості. Збережіть або роздрукуйте зображення та запропонуйте хлопцям розфарбувати милу поні фарбами чи олівцями.

Розмальовка Весела конячка для хлопчиків і дівчаток у високій якості. Кінь мчить літнім полем з вінком з квітів до свого нового друга. Може це ви? Розфарбуйте конячку аквареллю або олівцями і потоваришуйте з нею.

Анна на коні – розмальовка з динамічним зображенням. Невтомна принцеса мчить на допомогу сестрі. Створіть навколо Анни пейзаж, що запам’ятовується фарбами, щоб вона не заблукала по дорозі назад.

Кінь з шикарним хвостом, густою гривою і чубчиком дивиться вам у вічі і посміхається. Вона заздалегідь впевнена, що ви акуратно розфарбуєте її у незвичайний колір і станете для неї найкращим другом.

Кінь і лоша довго не розлучаються. Жеребята можуть стати на ноги майже відразу після народження і йдуть повсюди за мамою. Ось і зараз лоша довірливо притискається до конячки. Розфарбуйте їх?

Маленька конячка біжить по полях та доріжках, з легкістю скаче через яри, а зараз шукає собі веселого супутника. Бажаєте вирушити з конячкою в подорож? Розфарбуйте її за прикладом.

Конячка на березі — розмальовка, де тварина грається біля самої води. Сонце яскраво світить і зігріває землю так, що коні стало жарко. Чи не час швидкого скакуна викупатися в річці?

Красива конячка — розмальовка з граціозною твариною. Кінь гріється під сонячним промінням і посміхається. Роздрукуйте і розфарбуйте конячку насиченими квітами, щоб її настрій став ще яскравішим.

Добра конячка — розмальовка з цирковим конем, який виконує всі прохання дресирувальника. Тепер вона стала на задні ноги, щоб показати своє вміння ходити на задніх ногах.

Мила конячка — розмальовка з твариною, яка повернула свою кумедну мордочку направо. Розпитайте кобилку, що утримує її увагу в цьому напрямку, поки розфарбовуватимете її.

Кінь з красивою гривою – розмальовка з граціозною твариною, яка може похвалитися густою шевелюрою. За гривою коня потрібен ретельний догляд, бо інакше пасма сплутаються і розчесати їх буде вже не можна. Розфарбуйте конячку олівцями або фарбами.

Кінь Максимум – розмальовка з вірним другом принцеси Рапунцель. Відданий товариш готовий на все, щоб захистити свою господарку. А ще Максимум знає, наскільки важливий у житті принцеси, і іноді пізнається. Розфарбуйте героя мультфільму фарбами чи олівцями.

Грайлива конячка — розмальовка з жвавою твариною. Конячка нетерпляче б’є копитцем об землю, щоб привернути вашу увагу. Перш ніж помчати у полі, вона мріє, щоб ви розфарбували її олівцями чи фарбами.

Розмальовка Гарцюючий кінь яскраво показує, які таланти мають ці красиві і сильні чотирилапі тварини. Роздрукуйте зображення конячки в ошатному сідлі і розфарбуйте її в улюблені кольори!

Розмальовка Кінь у візку – це чорно-біла картинка шляхетної тварини. Хлопчикам і дівчаткам буде цікаво розфарбувати милого конячка і пофантазувати, кого вона везе у візку.

Розмальовка Милий лоша – це безбарвна ілюстрація маленького лоша. Дітям сподобається розфарбовувати кумедну тварину олівцями або фарбами. Жеребку так сподобаються яскраві кольори, що він затопає копитцями від радості!

Той, хто біжить, — розмальовка з граціозною і швидкою твариною, про дружбу з якою мріють усі діти. Щоб втілити їхнє бажання в життя, роздрукуйте для них цю картинку та запропонуйте розфарбувати конячку олівцями.

Розмальовка, на якій конячка спрямовується в далечінь, сподобається всім! Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати коня олівцями або фарбами.