Розмальовки Леви

Розмальовки з левами – справжня подорож дітлахів для безпечного знайомства з царями звірів. Грізна тварина перетворюється на відмінну няню та вихователя, коли обзаводиться потомством. Лев, як і домашні коти, любить спати. Полює голова прайда рідко, зазвичай це роблять левиці. Леви вступають у смертельну сутичку, коли потрібно захистити територію та свою сім’ю. Царя звірів можна роздрукувати на листі А4, зберегти та розфарбувати олівцями, акварельними фарбами чи гуашшю.
Левеня – розмальовка, яка наочно показує, яким був у дитинстві цар звірів. Він бешкетний, цікавий і не раз спробує втекти з листа, поки ви розфарбовуватимете його фарбами, тому що побачить поблизу щось цікаве.

Лев – розмальовка володаря звірів на відпочинку. Лев із густою гривою ліг відпочити, але він не втрачає пильності та уважно оглядає околиці. Розфарбуйте лева, доки його ніхто не насторожив.

Левеня гарчить. Тихіше, джунглі! Новий цар звірів подає голос. Чи буде він справедливим правителем? Напевно! Його батько уважно стежить за вихованням спадкоємця, а мати приносить йому їжу.

Лев у савані, як і скрізь, грізний, але справедливий звір. Недарма до нього за порадою скачуть мавпи, йдуть жирафи та носороги! Прислухайтесь і ви до порад царя звірів, поки розфарбовуватимете його.

Лев на прогулянці – розмальовка царя звірів на відпочинку. Він крокує у смугастому комбінезоні із сачком до найближчого лугу, щоб ловити метеликів. Лев розглядає метеликів та випускає їх на волю. Розфарбуйте лева під час прогулянки на свіжому повітрі.

Лев у короні на картинці недарма. Цю благородну і граціозну тварину давно визнали царем звіром. Розфарбуйте портрет лева фарбами і потоваришуйте з королем тваринного світу.

Розмальовка Грайливе левеня представляє забавного дитинча царя звірів. Він мріє побешкетувати з кимось так, щоб цього не помітив строгий батько. Не боїтеся скласти левеня компанію в іграх? Тоді розфарбуйте майбутнього володаря всього тваринного світу!

Малюк левеня – розмальовка з юним спадкоємцем царя звірів. Левеню ще багато чого треба навчитися. Швидше беріть олівці або фломастери і розфарбуйте левеня.

Милий лев — розмальовка із царственим представником із сімейства диких та великих кішок. Сьогодні він у доброму настрої після вдалого полювання. Ви можете роздрукувати портрет лева та розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Грізний лев – розмальовка з королем африканських саван. Він суворий, але справедливий. Бажаєте познайомитись із ним вже сьогодні? Роздрукуйте та розфарбуйте лева фломастерами або олівцями.