Розмальовки олені

Розмальовки з оленями – один із способів познайомити дітей із цими благородними тваринами. Парнокопитні, з гіллястими рогами олені живуть у лісах, степу, горах і навіть у арктичній тундрі. Північні народи займаються розведенням оленів. Ці стадні тварини дають їм їжу та одяг. В інших умовах олені також швидко приручаються. Лише у шлюбний сезон самець стає неспокійним і може напасти на будь-кого, захищаючи свою територію. Розфарбуйте граціозного оленя восковою крейдою або фарбами.
Оленя трохи відстало від мами, щоб помилуватися лісовими квітами та метеликами. Щоб малюка не помітили хижаки, надайте його шкірці захисне розмальовка олівцями або фломастерами.

Дід Мороз та його олень збираються у дорогу. Дідусь захопив із собою ліхтар, запряг оленя. Що він забув? Може, свої чарівні сани чи палиця? А як же він вирушить до хлопців без подарунків? Розфарбуйте розсіяного Діда Мороза і нагадайте йому, що він забув.

Новорічне оленя – розмальовка з чарівною твариною. На грудях оленя красується гірлянда з бубонців. Він цим дуже пишається. Розфарбуйте малюка за прикладом фарбами чи олівцями.

Маленький олень ще намагається не відставати від мами. Поки вона прилягла відпочити в тіні, оленя грається на лузі. Уміння швидко бігати і ховатися серед дерев стане в нагоді малюкові в дорослому житті. Розфарбуйте цього милого оленя.

Оленя біля річки – розмальовка з цікавим дитинчатом. Він уперше побачив свій відбиток у воді, і йому стало цікаво, хто причаївся там, під водною гладдю. Розкажіть про це оленя, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Малюк оленя – контурний малюнок дитинчата оленів. Крихітка відбився від мами, подбайте про оленя! Розфарбуйте його шкірку за прикладом, щоб мама швидше виявила оленя у лісі.

Милий олень – розмальовка з парнокопитною твариною, у якої плямиста шкіра. Вона потрібна оленю для того, щоб добре ховатись у лісовому гаю. Оленя швидко бігає і майже непомітний у лісі. Це допомагає йому врятуватися від хижаків та мисливців. Розфарбуйте оленя фломастерами або олівцями.

Розмальовка Рогатий олень – зображення шляхетного лісового мешканця, який поспішає втекти в лісовій гущавині. Чи встигнете ви роздрукувати картинку з ним? Встигли? Розфарбуйте оленя фарбами чи олівцями у улюблені кольори!

Гарне оленя – розмальовка з лісовим мешканцем, який натрапив на галявину з квітами. Ви зможете розфарбувати оленя олівцями, поки він захоплений розгляданням незнайомої йому рослини.

Оленя так любить гратися на лузі. Йому подобається щипати траву, дивитися на білі хмари та ловити сонячні промені. Швидше розкрившись його, поки він не втік, наздоганяючи метелика або розглядаючи красиву ароматну квіточку.