Розмальовки Кенгуру

Розмальовки Кенгуру — колекція зображень із неймовірними тваринами з Австралії. Вони стрибають на задніх лапах, а верхніми кінцівками шукають і відкопують у землі собі їжу. Кенгуру мають гострий зір і слух, високо і далеко стрибають, а в разі небезпеки можуть бити кривдника обома задніми лапами. Самка кенгуру виношує своє дитинча ще близько восьми місяців у спеціальній сумці. Роздрукуйте картинку з кенгуру, розфарбуйте його фарбами чи олівцями.
Кенгуру з дитинча довго пов’язані один з одним. Після народження малюка світ дбайлива мама поміщає його в спеціальну сумку. Там кенгурятко подорожує з мамою ще майже рік.

Мама кенгуру одягла на голову хустинку, щоб уберегтися від сонячного проміння. Своєї доньці, яка виглядає з маминої сумки, вона зав’язала чарівний бантик. Роздрукуйте картинку з кенгуру та розфарбуйте їхній сімейний портрет фарбами.

Розмальовка Дитинча кенгуру в сумці у мами приверне увагу дуже молодих художників. Роздрукуйте або збережіть картинку, уважно розгляньте її з хлопцями та розфарбуйте фломастерами або крейдою.

Маленький кенгуру показує всім хлопцям, що навіть тварини Австралії люблять морозиво. Роздрукуйте картинку з малюком і розфарбуйте його ласощі у ваш улюблений колір.

Малюк кенгуру з мамою – розмальовка, яку можна використовувати як сюжет для листівки своєї мами. Просто роздрукуйте картинку на щільному листі та акуратно розфарбуйте сім’ю кенгуру.

Розмальовка Родина кенгуру демонструє життєрадісних жителів Австралії. Мама та її дитинча зупинилися лише на хвилинку, щоб оглянути околиці. Встигніть їх розфарбувати фарбами чи олівцями!