Розмальовки із зебрами

Розмальовка із зебрами — зображення з парнокопитними тваринами із спекотних країн у чорно-білу смужку. Зебри живуть великими стадами, долають великі відстані у пошуках їжі, мають швидкі та міцні ноги. Це допомагає їм вижити в саванах, де на кожному кроці зебр чекає на небезпеку. Незвичайна зовнішність зебр пробуджує інтерес людей до цих тварин. Зебра стала центральним персонажем багатьох легенд, казок та мультфільмів. А якого кольору смужки будуть на вашому малюнку із зеброю?
Маленька зебра крокує по савані і озирається на всі боки. Вона з раннього дитинства знає, що бути обережною дуже важливо. Допоможіть дитині придбати її звичайне розмальовка фарбами або олівцями.

Смугаста зебра намагається ніколи не відставати від своїх друзів та подруг. Разом їм нема чого боятися грізних хижаків Африки. Роздрукуйте картинку із зеброю та розфарбуйте її смужки у чорно-білі кольори.

Маленька зебра гуляє – розмальовка для дітей молодшого віку з прикладом розфарбовування. Ця конячка живе у великому стаді, грає разом з іншими зебрами і завжди слухає маму.

Розмальовка Луї та Мауглі – це зменшена чорно-біла копія улюблених персонажів «Книги джунглів». Хлопцям сподобається розфарбовувати самого короля Луї – могутнього орангутангу. Кольоровий малюнок Луї та Мауглі прикрасить дитячу кімнату шанувальників діснеївських героїв.