Розмальовки крокодили

Розмальовки з крокодилами – зображення грізних водних хижаків, які можуть жити у прісних та солоних водоймах. Близькі родичі птахів, крокодили, вони зберегли із нею зв’язок. Пташки чистять їм пащу від залишків їжі. Крокодили швидко плавають та бігають. Ці хижаки періодично ковтають каміння, щоб прискорити травлення і створити в собі баласт. Якщо крокодил накопичив багато жиру, він може не їсти майже рік. У казках та мультфільмах цього хижака зображують іноді доброю, справедливою та чуйною істотою. Бажаєте розфарбувати власного крокодила? Роздрукуйте картинку та беріться за пензлі чи олівці!
Розмальовка Крокодил відпочиває – цікавий спосіб познайомитися і подружитися з грізним хижаком у приємній обстановці. Роздрукуйте та розфарбуйте крокодила на відпочинку гуашшю, щоб його світ став ще яскравішим.

Маленький крокодил гріється на сонечку. Він мило посміхається і чекає на знайомства з вами. Розкажіть йому щось про себе, поки розфарбовуватимете крокодила в зелений колір з жовтими цятками на спинці.

Милий крокодил – розмальовка у відмінній якості. При роздруковуванні всі деталі добре друкуються на папері. Крокодил став на задні лапи і дивиться на молодого художника. Розфарбуйте його швидше!

Веселий крокодил радіє погожому дню. Коли сонце яскраво світить і співають пташки, крокодилу теж радісно. Роздрукуйте портрет веселого крокодила та розфарбуйте його фломастерами.

Крокодил виліз із води — розмальовка із небезпечним хижаком, який любить часом позасмагати на сонці. Будьте обережні під час розфарбовування крокодила! Зуби в нього дуже гострі, і він бігає швидко!

Крокодил кулінар хитається на хвилях у ковпаку з вилкою в лапі. Він роздумує про новий рецепт, який вирішив спробувати приготувати вже завтра вранці. Розфарбуйте талановитого кухаря, доки він знову не пішов до себе на кухню.

Зубастий крокодил — розмальовка із грізним хижаком. Але сьогодні він відкрив пащу не за тим, щоби когось з’їсти. Крокодил чекає візиту маленької пташки, яка видаляє залишки їжі в нього між зубами. Якщо ви сміливі хлопці, розфарбуйте цього великого крокодила фарбами чи олівцями.

Привітний крокодил – це розмальовка, яке сподобається навіть маленьким дітям. На ній грізний хижак махає юному художнику передньою лапою, показуючи, що сьогодні він у гарному настрої. Розфарбуйте картинку з крокодилом олівцями чи фломастерами. Так ви обов’язково потоваришуйте з ним!

Хіба крокодил може бути добрим? Може, якщо він герой нашого розмальовки. Подивіться, як весело він усміхається малюкам, ніби звертається до них і каже «Розфарбуй мене швидше!», а я подарую вам гарний настрій.