Розмальовки з хомяками

Розмальовки з хом’яками – колекція картинок із запасливими істотами. Домашні та вільні, ці звірятка завжди у пошуку корму. Вони складають свої знахідки за щоки. Коли за ними накопичиться п’ята частина маси гризуна, він віднесе запаси в норку. Так він може запасти майже 100 кг їжі на зиму. Защічні мішки хом’ячки використовують і для плавання, набираючи в них повітря. Кмітливі звірята запам’ятовують свою кличку, нескладні трюки та впізнають рідних. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення хом’ячка фарбами або олівцями разом із друзями.
Хом’ячок грає на баяні – розмальовка для дітей у високій якості. Кумедний гризун відзначає свято і вирішив відвідати друзів. Бажаєте скласти йому компанію? Хом’ячок запрошує вас із собою. Нарядіть друга в гарний та яскравий костюм за допомогою фарб.

Хом’як тримає зернятко – розмальовка для хлопців різного віку. Відмінна якість зображення. Під час друку всі деталі чітко відображаються на аркуші. Розкажіть дітям, навіщо хом’ячку зерна, поки вони розфарбовуватимуть цього кумедного гризуна.

Хом’як набив щоки — йому час нести зернятка додому. От тільки йому цікаво, що у ваших руках? Пензлик і фарби? Ура! Хом’ячок знову стане кольоровим і зможе легко ховатись у полях.

Маленький хом’ячок із забавним звірком на задніх лапках обов’язково сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Та й сам хом’ячок так мило усміхається, що перед його чарівністю неможливо встояти! Розфарбуйте цього звірка олівцями чи фломастерами.

Товстий хом’як – розмальовка із запасливим звірком, який винюхує щось смачненьке. Розфарбуйте хом’ячка, і можливо він поділиться з вами своїми запасами.

Розмальовка Хом’як на задніх лапках – зображення допитливого звірка, якому хочеться знайти незвичайні ласощі. Тоді довгою зимою хом’як їв би маленькими шматочками і зумів би розтягнути його до весни. Розфарбуйте хом’ячка фарбами чи олівцями.

Хом’як у колесі — розмальовка з домашньою твариною, що не знає втоми. Він так старанно крутить колесо, щоби сподобатися новому господареві. Віддячіть хом’ячку за старання і розфарбуйте його в улюблені кольори!

Розмальовка Хом’ячок їсть дозволяє з користю провести дитяче дозвілля та розвинути художні навички. Розфарбуйте разом з дитиною кумедного чорно-білого хом’ячка і порадуйтеся спільному результату!

Товстенький хом’ячок – розмальовка для дітей із зображенням кумедної тварини. Роздрукуйте або збережіть малюнок з хом’ячком, щоб розфарбувати його шерстку та мордочку разом із друзями олівцями та фарбами.

Хом’як пухляш — контурне зображення чарівної тварини, яка готується до довгої зими. Обговоріть з дітьми, як він це робить, і чим займається в холодну пору року, поки розфарбовуватимете хом’ячка олівцями або фарбами.