Розмальовка жирафи

Розмальовка з жирафами – зображення для розфарбовування найвідоміших тварин планети. Вони досягають зростання майже в 7 метрів, їхнє серце важить близько 12 кг, своїх родичів вони бачать у радіусі кілометра, а щоб попити, цим тваринам доводиться стати на коліна. Жирафи мало сплять, решту часу вони поїдають листя. Улюбленими ласощами жирафів є листя акації та сира цибуля. Якщо ви хочете ближче познайомитися з найвищою твариною планети, до Африки летіти необов’язково. Роздрукуйте картинку з жирафом, розфарбуйте його гуашшю та придумайте з друзями історію його пригод.
Розмальовка Жираф із бантиком на хвості пропонує дивовижну подорож у савану. Тут живе найвища тварина планети. Для зустрічі з вами жираф пов’язав бант на хвостик, але від хвилювання всі його плями побіліли. Чи допоможете повернути їм колір гуашшю?

Жирафік махає хвостом і із задоволенням передчуває знайомство з новим другом. Йому подобається слухати кумедні історії. Розфарбуйте цікавого жирафа та розкажіть йому про свої пригоди.

Жираф із квіточкою задумався про те, кому б його подарувати. Він знайшов гарну квітку випадково, не втримався і зірвав її. Роздрукуйте картинку з романтичним сюжетом із життя одного жирафу.

Милий жираф – ще зовсім крихта на забарвленні. Він любить пустувати з друзями, ходити зі своєю сім’єю на водопій і дивитися, як його мама зриває для нього листочки з самої верхівки дерева.

Жираф на водопої завжди спочатку перевіряє, чи не ховається у воді хижак. Після цього він опускається навколішки, щоб напитися. З висоти свого зростання жирафу просто не дістати до струмка!

Розмальовка, де Жираф їсть траву – картинка для дитячої творчості з одним із найвищих мешканців планети. Розфарбуйте галявину з травою для жирафу у зелений колір.

Маленький жираф – розмальовка з милим дитинчатим жирафа. Він надягає вранці свій чарівний шарфик і вирушає досліджувати світ. Поспостерігайте за ним, поки його мама снідає, і розфарбуйте молодого жирафа в жовто-коричневий колір.

Жирафік з ріжками — розмальовка із маленьким сусідом левеня та бегемота. Він грає разом з ними неподалік мами, щоб не загубитися. Тільки шкурка його вся вкрилася пилом! Допоможіть жирафу обтруситись і поправте розмальовка його шкірки фарбами.

Розмальовка Веселий жирафік представляє молодого жителя африканської савани. Він довірливо усміхається вам і задерикувато манить пограти. Невже ви пройдете повз і не розфарбуєте малюка жирафа олівцями чи фарбами?

Жираф обідає – розмальовка з однією з найвищих тварин на планеті. Чим він вирішив перекусити, і яке блюдо жирафу особливо подобається, запитайте у нього, поки розфарбовуватимете цю тварину.

Розмальовка Жираф гуляє зображує чорно-білий житель Африки. Плямистий жираф весело ходить під яскравим сонечком і йому не вистачає яскравих фарб. Роздрукуйте розмальовку жирафу на сайті та приступайте до творчого процесу!