Розмальовки Мавпи

Розмальовки з мавпами – колекція забавних сюжетів із найкомічнішими тваринами планети. Вони так схожі на людей зовнішністю та поведінкою, що мавп використовують як артистів кіно цирку, розповідають про них казки та ставлять про них мультфільми. Мавпи спілкуються між собою звуками та мімікою, лаятися, жартувати. Ці тварини люблять доглядати за собою, впізнають себе у дзеркалі, легко навчаються трюкам та мові жестів. Вони можуть милуватися красою природи. Щоб подружитися з мавпами, роздрукуйте картинку та розфарбуйте мавп яскравими кольорами. Це їх порадує.
Заводна мавпочка – розмальовка для веселих хлопців. Іграшка із кумедною мордочкою і звичками розповість чимало про свої пригоди, поки ви лоскочете їй боки пензликом з фарбами.

Мавпочка на скейте – розмальовка, якою будуть захоплені кілька хвилин і дівчатка, і хлопчики. Шавлива мавпа сама мчить до них, щоб хлопці її розфарбували у яскраві фарби.

Мавпочка на велосипеді – забавна спортсменка, яка обожнює нові знайомства. Стати другом мавпи і ви! Вона хоче, щоб ви розфарбували її та велосипед. Зумієте?

Задоволена мавпа – розмальовка із чарівною твариною. Вона така щаслива, що не може стримати своїх емоцій. Вона поділиться і з вами добрим настроєм, якщо ви її розфарбуєте.

Мавпа з бананом рада поласувати улюбленим фруктом. У непрохідних джунглях, де мавпа живе, бананів дуже багато. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте мешканку тропічних лісів фарбами чи олівцями.

Велика горила щось помітила вдалині. Вона ще не вирішила, що робити у цій ситуації їй. Роздрукуйте зображення горили і послухайте її розповідь про те, що вона побачила перед собою, поки розфарбовуватимете її.

Мавпячка у зоопарку сидить у великому вольєрі. Їй ніколи нудьгувати! Навколо тиняються відвідувачі, за якими цікаво спостерігати. А якщо це набридне мавпі, вона завжди може зіграти в м’яч із друзями, братами та сестрами.

Розмальовка Мавпа кухар показує працьовиту і талановиту мавпу. Вона спекла смачний торт, щоб порадувати своїх друзів. Мавпочка обов’язково запросить вас до чаювання, якщо ви розфарбуєте її.

Мавпа фокусниця – розмальовка з твариною, яка любить пустувати і розважатися. Чи не тому на виступ мавпи так чекають усі хлопці, які прийшли в цирк? Розфарбуйте хвостату артистку, щоб підняти собі та своїм близьким настрій.

Мавпочка на гілці – розмальовка з чарівною мавпою. Вона ось-ось перестрибне на інше дерево! Встигайте роздрукувати картинку та розфарбувати мавпочку фарбами чи фломастерами!

Весела мавпа – розмальовка із забавною мавпочкою, яка махає вам лапкою. Цікава тварина дуже хоче навчитися малювати. Поділіться з мавпою олівцями, коли розфарбуєте її?

Мавпочка з льодяником – розмальовка з юною мавпою, яка обожнює солодощі. Вона привітно махає вам лівою лапкою, щоб не пройшли повз нього і обов’язково розфарбували її олівцями або фарбами.

Розмальовка Мила горила – це кумедна картинка мавпи, яка підніме настрій дітям будь-якого віку. Завантажте та роздрукуйте розмальовку для юного художника. Дітям так цікаво розфарбовувати добрих тварин!

Розмальовка Мавпа на ліані зацікавить молодих художників, які люблять тварин. Розфарбуйте улюбленими квітами кумедний бантик мавпи, ліани та банан, адже це так цікаво! Кольорова картинка усміхненої мавпи підніме настрій.