Розмальовки зі слонами

Розмальовка зі слонами – історії на картинках для розумних тварин. У природі вони живуть маленькими сім’ями, підтримують одне одного. Слони швидко навчаються нових навичок. Так сьогодні відомі слони-боксери, слони-масажисти, циркові артисти та навіть художники.
Щоб дізнатися більше про слонів, необов’язково їхати до Африки, Індії та навіть йти до зоопарку. Роздрукуйте або збережіть чорно-білі зображення слонів та розфарбуйте їх самі, разом із друзями чи батьками. Використовуйте для фарбування слонів фарби або олівці.
Слоненя – розмальовка для малюків із забавним персонажем. Роздрукуйте для дітей картинку зі слоненятком, розкажіть про нього історію і запропонуйте розфарбувати його фарбами або гуашшю.

Милий слоненя у профіль чекає, коли його знайде друг і розфарбує. Можливо, це ви? Роздрукуйте юного слоненя та станьте його товаришем. За це він прокотить вас на спині по савані.

Веселе слоненя – розмальовка чарівної дівчинки-слоненя з бантиком на голові. Поки її мама зайнята, безтурботне маля хоче прогулятися. Складіть їй компанію? Дівчинка-слоненя знає багато кумедних історій!

Слон-циркач показує складний трюк. Розмальовка у чудовій якості представляє одну із слонячих «професій». Роздрукуйте зображення незвичайного циркового артиста та розфарбуйте.

Слон махає хоботом. Він прощається з друзями і поспішає до себе додому, де на нього чекають маленькі слоненята. Роздрукуйте цю розумну дружню тварину і розфарбуйте фарбами.

Радісний слон – розмальовка, яка показує, що ці великі тварини рідко сумують. Та й навіщо це робити? Зараз слон потоваришує з вами, і ви розфарбуєте його яскравими квітами. Правильно?

Маленьке слоненя дивується: куди ж поділися його батьки? Сфарбуйте замішання малюка добрими словами і клацніть слоненя олівцями або пензликом з фарбами.

Слониха і слоненя – розмальовка, де видно турбота цих великих тварин про свою сім’ю. Ці істоти довго виношують дитинчат, а потім трепетно ​​оберігають їх від будь-якої небезпеки. Роздрукуйте та розфарбуйте зворушливу картинку із життя слонів.

Розмальовка Слоненя на ковзанах показує, як буває весело взимку. Одягніться тепліше, вирушайте разом з батьками на ковзанку, вставайте на ковзани – і ви точно дізнаєтесь, чим так задоволений слоненя. І не забудьте розфарбувати веселе слоненя!

Розмальовка Слоник на санчатах у високій якості. Малюк мчить з гори та посміхається. Внизу на нього вже чекають друзі. Вони разом піднімуться нагору і знову полетять із гори на великій швидкості. Розфарбуйте слоненя та його санчата фарбами або олівцями.

Розмальовка Цирковий слон обов’язково приверне вашу увагу. На ній зображено артиста цирку. Він виконує складний трюк у кумедному костюмі. Потоваришуйте зі сміливим слоном, поки розфарбовуватимете його фарбами.

Гарне слоненя – розмальовка з милим мешканцем африканських саван. Він помітив вас, усміхається і хоче познайомитись. Роздрукуйте картинку зі слоненям і розфарбуйте його фарбами чи олівцями. На подяку за це слоненя завжди буде радий підняти вам настрій!

Слон грає в м’яч — розмальовка з розумною твариною, яка опанувала чимало людських професій. А ви хотіли б зіграти зі слоном у футбол? Спробуйте уявити цей матч, поки розфарбовуватимете вухатого футболіста.

Розмальовка, де Слоненя вмивається, допоможе дорослим показати хлопцям, як за своєю чистотою тварини у різних куточках Землі. Поспостерігайте, як слоник використовує хобот замість душу, та розфарбуйте його аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Добрий слоненя – милий сюжет для дитячої творчості. Маленький слоник катає на своїй спині двох пташок, які знають багато цікавих історій. Бажаєте послухати їх? Тоді роздрукуйте зображення та розфарбуйте нових друзів!

Слоненя тупотить ногою – розмальовка з портретом нетерплячого малюка. Він хоче бути безбарвним. Допоможіть слоненяті знайти своє звичне вбрання або розфарбуйте його у яскраві фарби фарбами або олівцями.

Привітний слоник – розмальовка з дитинчатою з далеких теплих країн. Він мріє потоваришувати з вами. Беріть олівці або фарби, щоб спілкування навіть уперше пройшло невимушено та весело.

Малюк слоненя – розмальовка з найдружнішим жителем Африки. Він повідомляє своїм друзям, що незабаром прийде до них грати. Послухайте, як голосно гуде хобот слоненя, поки ви розфарбовуватимете його олівцями або фломастерами.

Розмальовка Слон з м’ячиком – це чорно-біла ілюстрація найбільшої тварини на планеті. Слон не проти пограти в яскравий м’ячик! Кольорова картинка слоненя з м’ячем поповнить дитячу колекцію розмальовок для тварин.

Розмальовка Слоненя Джуніор – яскравий казковий диснеївський персонаж із веселою вдачею та улюбленець дітей. Задоволений малюк крокує вивчати світ – розфарбуйте хобот, кумедний хвостик, вуха та інші частини тіла цікавого Джуніора!

Розмальовка, де Гарне маля слоненя підняло свій хобот, сподобається юним любителям екзотичних тварин. Роздрукуйте для них зображення слоника і запропонуйте розфарбувати його в улюблений колір олівцями або фарбами.