Розмальовки птаха

Розмальовки птаха – це цілий калейдоскоп картинок із пернатими істотами. Птахи – нащадки динозаврів. Різні за оперенням, розмальовкам та місцями проживання пернаті створення видають унікальні звуки. Як і багато динозаврів, птахи відкладають яйця. Якщо бути уважним, вже формою яйця та його шкаралупі можна визначити, хто з нього вилупиться.
Роздрукуйте та зберігайте зображення диких та домашніх птахів, щоб розфарбувати їх фарбами чи олівцями. Результат вашої творчості обов’язково покажіть рідним та друзям.
Розмальовка Пташка для малюків. Зображення під час друку рівномірно заповнює лист А4. Друк контуру лягає рівномірно з чіткими межами. Використовуйте для фарбування пташки фарби або гуаш.

Розмальовка Пташки у шпаківні сподобається юним художникам. Дбайливі пташки облаштували будиночок, щоб вивести пташенят. Роздрукуйте зображення, щоб допомогти їм зробити світ яскравим та життєрадісним.

Розмальовка Іграшкова качечка підійде і для малюків. Використовуйте після роздрукування малюнку акварельні фарби та пензлі, щоб розвивати дрібну моторику дітей при розмальовуванні.

Каченя на колесах – розмальовка для малюків. Забавну іграшку дізнається кожна дитина та із задоволенням розфарбує акварельними фарбами або олівцями разом зі старшими членами сім’ї.

Розмальовка Каченя п’є чай – сюжет для початку нових зборів малюнків. Збережіть або роздрукуйте зображення з качечком за чаюванням та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.

Розмальовка Дятел із молоточком показує дітям «професії» у тваринному світі. Дятел шукає у стовбурах комах та пробиває у деревах поглиблення. Їх називають “дуплами”. Тут селяться дрібні тварини та птиці. Розфарбуйте санітара лісу та будівельника фарбами або гуашшю.

Папуга на самокаті – розмальовка для активних та товариських дітей. Щоб розфарбувати папугу, знадобиться гуаш, фломастери та обов’язково відмінний настрій. Інакше малюнок вийде нудним.

Страус на роликах — розмальовка, де цей птах вирішив уявити ще один свій талант. Страус не лише швидко бігає, а й катається на роликах! А ви вмієте? Візьміть у страуса кілька уроків, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Каченя плаває – розмальовка з веселою качечкою в центрі уваги. Вона пливе по воді та готова провести на хвилях ще не одну годину. Розфарбуйте цю водоплавну пташку фарбами або олівцями.

Розмальовка Маленьке каченя представляє цікаве дитинча качки. Він спостерігає вас. Йому цікаво, хто ви, і які кольори зараз його розфарбуєте. Не змушуйте каченя довго чекати. Розфарбуйте його зараз!

Індик – величний птах. Його розкішному оперенню може позаздрити будь-який птах домашнього подвір’я. Розфарбуйте індика гуашшю за прикладом або слідуйте в малюванні своєї фантазії.

Снігур летить — розмальовка із найпопулярнішим сюжетом новорічних листівок. А вам подобається ця незворушна і швидка пташка? Роздрукуйте картинку зі снігом і прикрасьте його оперення фарбами.

Дятел на дереві знайшов, де у стовбурі оселилися комахи та черв’ячки. Дятел намітив місце, звідки розпочне свою роботу. Скоро ще одне дерево буде вилікувано! Розфарбуйте лісового «лікаря» фломастерами.

Папуга для дітей. Вибирайте це зображення, якщо захочеться підняти настрій собі або друзям. Роздрукуйте та розфарбуйте птаха у яскраві фарби фарбами або фломастерами.

Папуга на гілці – розмальовка для любителів незвичайних птахів. Папуги живуть у дикій природі та у житлах людей. Людина одомашнила цих пернатих три тисячі років тому. Хочете теж завести собі папугу? Для початку розфарбуйте цього непосидю!

Маленький павич розпустив на прогулянці свій хвіст. Як же не милуватися цим чимось захопленим малюком? Допоможіть павич яскраво розфарбувати пір’їни аквареллю і покажіть свій малюнок батькам.

Привітний пінгвін махає вам правим крилом, піднімає праву ніжку. Він мріє про гарне вбрання. А ви розфарбуєте пінгвіна за прикладом чи так, як підкаже вам ваша уява?

Чапля на сонечку – розмальовка для дітей середнього віку у відмінній якості. Птах відпочиває та спостерігає за навколишнім світом. Наскільки краєвид буде барвистим, залежить від вашої фантазії.

Качка та її каченя – розмальовка для хлопців молодшого та середнього віку у відмінній якості. Ніжна турбота та підтримка мами на перших уроках плавання допомагають каченяті повірити у свої сили.

Маленька качечка – розмальовка з ще зовсім невеликою пташкою. Вона ніяк не зрозуміє, якого ж розмальовка її пір’їни. Допоможіть точці вивчити кольори при розфарбовуванні її оперення фарбами чи олівцями.

Маленький папуга вже великий артист. Він любить бути у центрі уваги. Для цього він навчився говорити та співати чужими голосами, а ще папужці подобається танцювати. Розфарбуйте маленького папуги гуашшю або фарбами.

Маленьке індичко досліджує рідне подвір’я. Тут живе його сім’я, а ось там, трохи далі, сім’я тітки Качки. Він уже потоваришував із кількома каченятами і ввечері розповість про цього мами.

Каченя махає – розмальовка з привітним дитинчатим качечки. Він вирушив на прогулянку двором і помітив вас. Чемне каченя вирішило привітатися. А ви ніколи не забуваєте про перші правила етикету?

Пінгвін йде на риболовлю – розмальовка, яка розповідає про раціон цих дивовижних птахів. На суші і по льоду пінгвін пересувається неквапливо, а ось у воді він перетворюється на граціозного плавця.

Пінгвіненя та його мама подорожують на крижинці. Їм не страшна холодна вода. Маму захищають підшкірний жир, маленьке дитинча — густий пух. Розфарбуйте дружну сім’ю гуашшю та пером.

Індик на сонці розпушив пір’я. Він уважно оглядає рідне подвір’я, як генерал, а його червона борідка надає індику більшої ваги. Розфарбуйте цього величного птаха фарбами або олівцями.

Качка та її дитинча прийшли на купання. Водойма розташувалася неподалік рідного подвір’я, і ​​каченята вже тут бували. Найсміливіше каченя вже хитається на хвилях. Розфарбуйте дружню родину фарбами чи олівцями.

Розмальовка Папуга на кораблі представляє найромантичнішу «професію» цього птаха. Папуги нерідко супроводжували піратів у їхніх мандрівках. Які секрети вже дізнався цей пернатий друг, розпитайте при розмальовці його пір’їнок.

Маленька совушка – розмальовка у стилі дитячої іграшки. Великі очі з трьома парами повік спрямовані вперед. Схоже, що сова помітила здобич. Вона ось-ось спалахне з гілки. Встигніть її розфарбувати олівцями чи фарбами!

Страус гуляє на сонці — розмальовка, де птах із сильними ногами здійснює прогулянку. Страус завжди напоготові. Якщо він почуватиме небезпеку, то швидко втече. Розмальовуйте картинки з ним акуратно!

Сова чекає на Новий рік — розмальовка, яка займе гідне місце у вашій колекції малюнків. Птах тримає календар з останнім листком року, а незабаром і закінчиться. Проведіть останні хвилини року з мудрою совою – розфарбуйте її в яскраві кольори.

Розмальовка Новорічні сови підійде і для рукоділки. Роздрукуйте та використовуйте картинку з дружними пташками на гілці, щоб привітати своїх друзів. Залишилося лише розфарбувати зимовий краєвид із совами.

Сова на Новий рік – розмальовка кумедного птаха в ковпаку під прикрашеною ялинкою. Навіщо так уважно спостерігає сова? Потоваришуйте з нею і дізнайтеся про це у сови при її розфарбовуванні.

Розмальовка Новорічна хлопавка та сова вчить тому, як зустрічати свято весело. Тільки в жодному разі не тягніть за ниточку хлопавки самі, без дорослих. Запам’ятайте: це може бути небезпечним! Розфарбуйте милу сову.

Маленька гарна сова щось захоплено роздивляється перед собою. Скористайтеся моментом і розфарбуйте кумедну пташку з великими очима фарбами та олівцями. Залишилося лише зберегти чи роздрукувати картинку.

Горобчик – розмальовка зі знайомою з дитинства багатьом хлопцям пташкою. Вона стрибає на землі і дивиться вперед. Що зацікавило горобця, дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його пір’їни фарбами або фломастерами.

Сорока — розмальовка із птахом, що сидить на гілці. Цікава та товариська сорока дуже розумна. Вона впізнає себе в дзеркалі, ховає надлишки їжі у схованки, а людину може впізнати по обличчю. Розфарбуйте цього птаха олівцями або фарбами.

Синичка – розмальовка з пташечкою, яка зазвичай живе неподалік людських будинків. Цей птах з жовтою грудкою дуже ненажерливий, він з’їдає сотні гусениць за день. Розфарбуйте синицю за прикладом олівцями або фарбами.

Ластівка в польоті – розмальовка з неймовірно активною пташкою. Вона стрімко мчить униз, щоб упіймати здобич. Розфарбуйте ластівку гуашшю разом з дітьми та розкажіть їм, що ці птахи по землі ходять незграбно та неохоче.

Снігур сидить на гілці — розмальовка з птахом, який вирішив перепочити. Снігур помітив ягоди, з яких можна вийняти насіння. Розкажіть дітям, поки вони розфарбовують сніговика фарбами, що м’якоть ягоди ці птахи не їдять.

Дятел довбає дерево — розмальовка з невтомним птахом. Сильна дзьоба дятла та вміння триматися на стовбурі під час роботи роблять цього санітара та будівельника шановним лісовим мешканцем. Розфарбуйте дятла яскравими квітами.

Чайка – розмальовка з найпоширенішою пернатою істотою планети. Чайка здатна жити навіть у Антарктиді. Видів цих птахів дуже багато. Вони відрізняються місцями проживання та розмальовкам пір’я. Розфарбуйте чайку та розкажіть дітям, що ці створіння живуть великими колоніями.

Голуб шукає корм — розмальовка з міським птахом, який звикли до уваги людей і чекає від перехожих ласого частування. Роздрукуйте та розфарбуйте голуба фарбами разом із батьками.

Страус у черевиках – розмальовка із зображенням найшвидшого пернатого створення. Схоже, цей птах готується до марафону. Страус вже приміряє кросівки перед тренувальним забігом. Розфарбуйте страуса фломастерами або фарбами.

Розмальовка Вороня — зображення забавного дитинчати ворони, яке махає крилом на знак вітання. Збережіть картинку, щоб розфарбувати її разом з дітьми за прикладом або за своєю фантазією.

Лебідь плаває – розмальовка, яка показує улюблене заняття цього граціозного птаха, крім польоту. Роздрукуйте картинку з лебедем, покажіть його дітям і запропонуйте розфарбувати цей птах фарбами або олівцями.

Розмальовка Пелікан – контурне зображення найбільшого птаха з тих, що вміють літати. У кошику пелікану чимало риби. Схоже, він мав вдалий день. Зробіть цей момент ще яскравіше і розфарбуйте пелікану фарбами або олівцями.

Гарний папуга – розмальовка з домашнім улюбленцем, який сидить на кільці у профіль. Якщо вам хотілося б завести папугу, приміряйте на себе роль його власника, поки розфарбовуватимете папугу.

Маленьке совенка — розмальовка з чарівним дитинчатою птиці, яка веде нічний спосіб життя. Розфарбуйте великооке совенка з пензликами на вушках фломастерами або олівцями, щоб подружитися з цим кумедним пташечком.

Качка в очеретах — розмальовка із зображенням обережного птаха для дитячої творчості. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте качечку, яка щойно викупалася і вирішила вийти на берег.

Веселий індик – розмальовка з товариським мешканцем домашнього подвір’я. Він уже вітає вас помахом крила та доброзичливою усмішкою. Розфарбуйте індика олівцями або фарбами, і він прикрасить вашу колекцію малюнків із свійськими птахами.

Розмальовка Сова з ліхтарем показує нічний сторож лісу. Своїм вуханням сова попереджає мешканців хащі про наближення ночі і про те, що настав час спати. Розфарбуйте нічну сову фарбами чи олівцями.

Маленький пінгвіня чекає на березі свого друга, щоб разом наловити риби до обіду. Розфарбуйте це дитинча пінгвіна фарбами або олівцями.

Каченя в озері — розмальовка з пташеням мами качки, який робить великі успіхи у плаванні. Він сам помітив, що плаває краще за братів і сестер, і від цього щасливий. Роздрукуйте та розфарбуйте потрет чарівного малюка фарбами або олівцями.

Маленький папужка на гілці — портрет домашнього улюбленця багатьох сімей у чорно-білій палітрі. Допоможіть папузі знайти яскраве оперення, розфарбовуючи його гуашшю або олівцями.

Пінгвіня слухає маму — розмальовка, яка доводить, що мами скрізь однаково турбуються за своїх малюків. Роздрукуйте та розфарбуйте картинку із сім’єю пінгвінів олівцями або фломастерами разом із батьками.

Розмальовка Гордий павич демонструє одну з найкрасивіших птахів світу. Покажіть малюнок з павичем дітям, роздрукуйте його і розфарбуйте портрет павича за прикладом аквареллю або олівцями.

Пелікан упіймав рибу — розмальовка з пернатою рибалкою. Пелікану посміхнувся успіх, і він може поласувати великою рибою. Розфарбуйте щасливого рибалки фарбами чи олівцями.

Малюк совенок – розмальовка привабливого совиного пташеня в момент неспання. Розгляньте картинку разом з дітьми і назвіть відмінні риси сов у пташеня, а потім розфарбуйте його разом з дітьми.

Розмальовка, де папуги їдять, займе увагу допитливих хлопців на кілька хвилин. Роздрукуйте зображення і запропонуйте розфарбувати його дітям, щоб вони поспостерігали, як папужки самостійно видобувають собі в їжу горіхи та насіння рослин.

Птах удод – розмальовка з найцікавішим птахом. Ні з яким іншим представником пернатого сімейства удод не можна сплутати! Покажіть його зображення дітям та запропонуйте розфарбувати удада разом.

Домашній гусак – розмальовка з портретом важливого птаха. Гусак високо тримає голову на своїй довгій шиї і гордо дивиться вперед. А ви не побоитесь розфарбувати зображення такого величного мешканця домашнього двору?

Розмальовка з маленькою качиною родиною на воді. Мама качка вчить плавання маленьких каченят. Схоже, вони роблять успіх! Розфарбуйте юних пернатих плавців та їхню батьківку олівцями або фарбами.

Індичка – розмальовка з портретом важливого свійського птаха. Індичка велично виступає надвір у своєму багатому оперенні. Розфарбуйте індичку так, щоб усі помітили, як вона гарна!

Соловей — розмальовка із співочим перелітним птахом на гілці. Соловей пройшов довгий шлях, щоб знову заспівати для нас пісеньку. Аплодисменти злякають співака, а ось погладжування пір’їнок пензликом з фарбами точно порадує! Розфарбуйте солов’я олівцями чи фломастерами.

Папуга з чубчиком — розмальовка з одним із найпопулярніших екзотичних вихованців у сучасних квартирах. Говорливий, галасливий і ошатний птах чекає, коли ви яскраво розфарбуєте його оперення. Після цього папужка обов’язково стане вашим другом!

Лелека — розмальовка з перелітним птахом, якого люблять у багатьох країнах. Роздрукуйте картинку з лелекою, розфарбуйте разом із хлопцями та розкажіть їм, що він харчується не лише жабами, а й зміями, наприклад, гадюками.

Дятел на гілці — розмальовка зі справжнім лісовим архітектором. Він довбає своїм потужним дзьобом дупла в стовбурах дерев, щоб знайти комах і з’їсти їх. Потім у цих «будиночках» селяться птахи та маленькі звірята. Розфарбуйте дятла разом із друзями!

Розмальовка Пугач — портрет найбільшого пернатого хижака Землі. Він може перемогти у бою беркута і навіть юного кабана. Запропонуйте дітям розфарбувати молодого пугача і повідайте їм, що деякі пугачі вміють навіть ловити рибу.

Яскравий папужка – розмальовка з пташкою на гілці з листочками. Запропонуйте розфарбувати цей малюнок своїм друзям фарбами або фломастерами, а потім порівняйте, які малюнки у вас вийшли.

Пінгвін на крижині – розмальовка із забавним мешканцем Антарктиди. Він вирушив до свого друга на сусідній льодовик. А щоб не нудьгувати в дорозі, захопив із собою морозиво. Розфарбуйте пінгвіна та його шапочку фарбами, тоді він поділиться ласощами і з вами!

Малюк пінгвіненя – розмальовка з унікальним мешканцем Антарктиди. Він любить спостерігати за тим, як мама та тато плавають у морі, а потім приносять йому рибу. Але щось малюка зовсім занесло снігом! Поправте пензликом з фарбами колір його пір’їнок, щоб батьки змогли впізнати свого малюка.

Папуга на дереві — розмальовка з пустотливим птахом із жарких тропіків. Папуга ось-ось заспіває свою пісеньку. Тільки куди поділося його яскраве оперення? Виступати у такому вигляді співак не хоче. Допоможіть папузі переодягтися в яскраве вбрання за допомогою фарб!

Милий снігир — розмальовка з лісовою співочою пташкою, яка має дуже гарне оперення. Розфарбуйте пір’їни на грудці снігу червоним кольором, а решта пір’я – в синьо-чорній палітрі.

Голуб на гілці — розмальовка з птахом, якого дуже люблять люди. Схоже, і зараз голуб з гілки поглядає навколо, шукаючи того, хто почастує його хлібними крихтами. Розфарбуйте голуба яскравими фарбами, щоб привернути увагу людей.

Синиця на гілці – розмальовка з пташкою, яка мешкає по всій Росії та інших країнах. Портрет синички прикрасить колекцію малюнків. Залишилося лише роздрукувати картинку та розфарбувати пташку олівцями.

Каченя у воді – розмальовка з цікавим дитинчатом домашньої качки. Під час купання він відплив трохи віддалік від мами, інших каченят і знайшов щось дивовижне. Розкажіть малюкові, що таке квітка, поки розфарбовуватимете каченя олівцями.

Гарний індик – розмальовка з одним із найгордіших представників свійських птахів. Індик знає, що має гарне оперення і яскравий «корал». Так називається борідка індика. Розкажіть про це друзям, коли розфарбуєте цього птаха.

Маленький голуб — розмальовка з птахом, який довго служив людям як листоноша. Як це було, розпитайте батьків, коли принесете показати їм ваш малюнок із голубком.

Лебідь у воді — розмальовка, яку із задоволенням розфарбовуватимуть хлопчаки, дівчата, їхні мами та бабусі. Все тому, що довкола цих птахів ходить багато гарних легенд. Роздрукуйте картинку, розфарбуйте та обговоріть усі найцікавіші міфи про лебедів із дітьми.

Зозуля – розмальовка з птахом, яка показана у профіль. Вона готова спалахнути із землі будь-якої миті. Встигніть роздрукувати зображення зозулі та розфарбувати його олівцями чи фломастерами!

Снігур на дереві – розмальовка з пташечкою, яка запам’ятовується багатьом хлопцям своїм яскравим оперенням. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте сніговика фарбами або фломастерами.

Маленький горобець — розмальовка із найпоширенішою пташкою у нашій країні. Вона знайома кожному малюкові. Роздрукуйте картинку та розкрийте горобця олівцями чи фарбами.

Красива ластівка – розмальовка з чарівним птахом у польоті. Ластівки прилітають у наші краї навесні і відлітають у теплі країни вже наприкінці літа. Згадайте разом з дітьми, яку казкову героїню врятувала ластівка, поки розфарбовуватимете цю пташку.

Синичка на дереві — розмальовка із ще однією корисною пташкою. За день вона може вбити до 400 комах. Роздрукуйте або збережіть портрет синички та розфарбуйте його разом із батьками чи друзями.

Сова на гілці – розмальовка з птахом, що веде нічний спосіб життя. Оперення цього птаха змінюється в залежності від місця проживання. Її пір’я може бути сірим і навіть чорно-білою гами. Роздрукуйте, збережіть і розфарбуйте сову олівцями або фарбами.

Маленька синиця — портрет знайомої з дитинства кожній людині птахом. Цікава синочка дуже хоче повернути собі своє оперення! Роздрукуйте картинку та розфарбуйте її пір’їнки олівцями або фарбами.

Розмальовка Птах юрок – незавершений портрет найближчого родича зяблика. Роздрукуйте картинку з ним і розфарбуйте олівцями або фарбами в помаранчевий та чорний колір, щоб познайомитися ближче з цим птахом.

Весела сова — розмальовка з птахом, яка рада чомусь настільки, що почала танцювати. Роздрукуйте або збережіть картинку із совою, щоб розфарбувати її та приєднатися до забав птаха.

Дятел на суку – розмальовка із зображенням птаха за роботою. Дятел відомий своєю працьовитістю та терпінням. Тільки де його строкаті пір’їни? Роздрукуйте та розфарбуйте портрет дятла на гілці аквареллю або олівцями.

Розмальовка Тукан представляє нам незвичайного птаха. Але що ж сталося з її яскравим оперенням? Роздрукуйте картинку з туканом, щоб розфарбувати його пір’їни та дзьоб фарбами або олівцями.

Розмальовка Грізний орел представляє найзнаменитішу хижу птицю планети. Орла легко впізнати з оперення та царствених звичок. Щоб потоваришувати з ним, не потрібно самому ставати хижаком. Просто розфарбуйте орла олівцями або крейдою, щоб він зміг знову полювати.

Гарний лебідь — розмальовка з царським птахом, який над чимось задумався, схиливши голову. Які думки завітали до лебедя? Дізнайтеся в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або фломастерами.

Красивий павич – розмальовка з птахом, яка знайома навіть наймолодшим художникам. Роздрукуйте картинку з ним та запропонуйте розфарбувати хлопцям павича фарбами або олівцями.

Великий страус – розмальовка з одним із найбільших птахів на Землі. Страус такий великий, що бігати йому стало зручніше, ніж літати. Потоваришуйте з цим пернатим гігантом! Для цього просто роздрукуйте та розфарбуйте зображення зі страусом фарбами або олівцями.

Розмальовка Веселий папуга – картинка для дитячої творчості з привабливим представником пернатого сімейства. Він махає крилами не просто так. Папуга помітив ваші фарби і готовий до того, щоб ви розфарбували його у яскраві кольори зараз.

Розмальовка Усміхнений пінгвін – портрет забавного птаха, який не вміє літати. Що замість цього вміє робити пінгвін, розпитайте його самого, поки розфарбовуватимете його аквареллю або крейдою.

Розмальовка Папужка на дереві вибрана для вашої колекції малюнків не випадково. Погляньте на птаха — і ви зрозумієте, що саме такого папугу ви завжди хотіли розфарбувати фарбами чи фломастерами!

Пінгвін з морозивом – розмальовка, де мешканець снігових долин та холодних морів щиро радіє частування. Створіть для птахів ще більш святковий настрій! Залишилося просто розфарбувати його у яскраву палітру фарб.

Фламінго — розмальовка з найкрасивішим екзотичним птахом. Про що вона задумалася, підібгавши одну ногу? Розпитайте її, поки розфарбовуватимете фарбами або олівцями оперення фламінго в яскравий колір.

Каченята в калюжі – розмальовка, в якій бешкетні малюки граються в калюжі. Запропонуйте хлопцям розфарбувати каченят олівцями або фарбами!

Ворона з ложечкою – розмальовка з птахом, поради якого варто послухати. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет ворони у улюблені кольори разом із друзями.

Запропонуйте вашому малюку розфарбувати симпатичного фламінго, надавши йому яскравості та привабливості. Тільки не забудьте нагадати дитині про те, що ці птахи мають рожеве розмальовка, тому краще вибрати саме цей колір для малюнка.

Розмальовка Павич з яскравим хвостом – це чорно-біла ілюстрація екзотичного птаха. Нехай дитина розфарбує яскравими квітами пишний хвіст павича і доповнить його власними візерунками.

Розмальовка Каченя гуляє – це малюнок веселого каченя, який сподобається дітям дошкільного віку. Об’ємні крильця та лапки можна зафарбувати одним кольором або поекспериментувати з фарбами.

Розмальовка Важливий індик підніме настрій дітям будь-якого віку та дозволить виявити творчий потенціал. Завантажте та роздрукуйте зображення забавного індика та приступайте до розфарбовування всією сім’єю!

Розмальовка Павич з красивим хвостом містить безліч деталей та геометричних форм для розфарбовування. Нехай дитина самостійно придумає колірну гаму для красивого хвоста та інших частин тіла цього царського птаха.

Розмальовка Дятел довбає кору захопить хлопчиків і дівчаток з перших хвилин. Приготуйте улюблені фломастери, фарби або олівці, щоб розфарбувати цього птаха! Готовий кольоровий малюнок із дятлом цілком зійде за картину, яку не соромно повісити на чільне місце.

Розмальовка Глухар призначена для дітей, які люблять розфарбовувати тварин та птахів. Безліч дрібних деталей та геометричних форм цього величного птаха дозволить проявити фантазію та вдосконалити дитині свої художні навички.

Розмальовка Пугач на гілці зацікавить навіть дорослих діток. Розфарбовування такого різноманіття різних форм захоплює навіть досвідчених непосид. Кольоровий пугач на гілці стане справжнім витвором мистецтва в домашніх умовах!

Розмальовка Ллека у гнізді підходить для розфарбовування фарбами, олівцями, фломастерами та кольоровими ручками. Розфарбувати дзьоб і тіло лелеки можна за прикладом на сайті або вигадати свій власний зразок.

Розмальовка Журавель сподобається дівчаткам та хлопчикам, адже тут стільки різних деталей! Нехай дитина неспішно розфарбує гарного чорно-білого журавля. Кольоровий рисунок птаха доповнить колекцію юного художника.

Які чарівні ластівки! За їхнім граційним польотом завжди цікаво спостерігати. Чорні крила, червона шийка, біла грудка – ось які кольори потрібно вибрати, щоб розфарбувати ластівок.

Розмальовка Соловей на гілці з безліччю деталей сподобається хлопчикам і дівчаткам. Цікаву пташку можна розфарбувати різнокольоровими фломастерами, крейдою, гуашшю або аквареллю.

Розмальовка Зяблики ілюструє двох птахів, що сидять на гілці. Дітям сподобається тематика природи, а розфарбовування пір’ячків, лапок та інших частин тіла птахів займе дітей. Просто скачайте розмальовку на сайті та роздрукуйте.

Розмальовка Шпак ілюструє точно красивого лісового птаха. Оформлення пір’я особливо сподобається дітям, адже з квітами можна поекспериментувати. Розфарбовування допомагає дитині сконцентруватися і позбавитися нервової напруги.

Розмальовка Дрозд познайомить хлопчиків та дівчаток із лісовим пернатим мешканцем. За допомогою кольорових олівців або фломастерів можна розфарбувати спритного дрозда. Розмальовку достатньо завантажити на сайті та роздрукувати.

Розмальовка Пелікан полює демонструє пернатого мешканця водойм з рибою в дзьобі. Завдяки різноманітності геометричних ліній процес розфарбовування стає одночасно складнішим та захоплюючим. Не забудьте надати кольору чайці, що ширяє в небі.

Розмальовка Надутий індик познайомить хлопців з важливим і незвичайним птахом та його зовнішніми особливостями. Розфарбуйте всі деталі чорно-білого свійського птаха фломастерами, олівцями або кольоровими крейдами.

Розмальовка Граціозний лебідь сподобається молодим художникам і любителям пернатих. Шляхетний птах велично розправляє крила, схиливши голову. Розфарбуйте лебедя різнокольоровими олівцями чи фарбами.

Розмальовка Куріпка сподобається хлопчикам і дівчаткам будь-якого віку. До розмальовування об’ємного зображення дикого птаха з яйцем можуть підключитися батьки. Дітям так подобається участь дорослих!

Розмальовка Цесарка ілюструє свійську птицю в чорно-білих тонах. Хлопчикам і дівчаткам потрібно підібрати відповідні кольори для незвичайного «костюму» цісарки. Розфарбуйте кола, лінії та інші фігури пернатого володаря яскравими фарбами.

Розмальовка Залізо призначене для барвистого оформлення фломастерами, олівцями або фарбами. Селезню сподобаються яскраве пір’я та блакитне небо. Розфарбуйте картинку з птахом олівцями чи фарбами.

Розмальовка Красива качка з різноманіттям ліній призначена для розфарбовування олівцями, фарбами або крейдою. Дітям буде цікаво розфарбувати пір’я свійської птиці яскравими квітами.

Розмальовка Милі пташки – це безбарвна картинка двох пташенят для розфарбовування олівцями, фарбами або крейдою. Двох однакових пташок можна розфарбувати різними кольорами – вийде красиво та весело.

Розмальовка Каченя на суші зображає водоплавного птаха в чорно-білих тонах. Качечки люблять поласувати рибою та свіжим хлібом, а за допомогою кольорових олівців або фломастерів можна розфарбувати строкатого птаха.

Розмальовка Пташка на гілці стане чудовим заняттям для дитячого дозвілля. Хлопцям обов’язково захочеться підібрати яскраві кольори для оперення доброї пташки – скачайте і роздрукуйте картинку пернатого лісового мешканця зараз.

Гарне каченя – розмальовка з ще одним пташеням з пташиного двору. Каченя впевнене, що ви не залишите його в чорно-білому кольорі, адже він так мріє бути схожим на своїх братів і сестер! Швидше роздрукуйте зображення з каченям та розфарбуйте його у яскраві кольори!

Пташеня пінгвіненя — розмальовка з дитинчатою пінгвіна, яке розправило крильця. Може, малюк хоче злетіти? Збережіть або роздрукуйте це зображення, щоб помріяти з дітьми за розфарбуванням про те, як полетить молодий пінгвін.

Голуб у польоті — розмальовка із чарівним сюжетом із символом світу. Роздрукуйте її для дітей і запропонуйте розфарбувати пташку в улюблений колір фарбами або олівцями.

Канарка — контурне зображення співочої пташки для розфарбовування з дітьми. Роздрукуйте канарку, що співає, і запропонуйте друзям розфарбувати її разом олівцями, фарбами або фломастерами.

Індичок – розмальовка з пташечком індички, який за чимось з цікавістю спостерігає. Роздрукуйте фігурку пташеня та розфарбуйте її разом із друзями олівцями чи фломастерами.

Мила індичка – розмальовка з одним з найяскравіших птахів подвір’я. Щоб розфарбувати її за прикладом нижче, роздрукуйте картинку, запасіться олівцями, фарбами та крапелькою терпіння!

Невеликий гусак – розмальовка з птицею, яку можна розфарбувати білим, чорним чи сірим кольором. А, може, ваш гусак прилетів із казкової країни, і в нього яскраві пір’їнки? Роздрукуйте картинку та розфарбуйте гусака так, як підкаже ваша фантазія.