Розмальовки Коали

Розмальовки Коали – чорно-білі зображення одновидових тварин. Це означає, що коали є унікальними істотами. Зовні схожі на ведмедя, вони є йому «родичами». Ніде, окрім Австралії, коали не водяться. Цих тварин випадково помітили за десятки років відкриття острова. З’ясувалося, що коали велику частину дня сидять нерухомо, а з евкаліптового дерева сходять на землю для того, щоб перейти на інше дерево. Збережіть або роздрукуйте зображення коали та розфарбуйте його шерстку у сіро-білий колір.
Коала їсть евкаліпт – розмальовка з унікальною твариною з Австралії. Миловидне звірятко більшу частину дня сидить на одному місці і поїдає листочки дерев. Розфарбуйте коалу та покажіть малюнок батькам.

Коала їсть листочки на землі. Вона робить це рідко, але щоб ви її розфарбували гуашшю та олівцями, вирішив ненадовго спуститися з евкаліпту. Поспішайте! Коала ось-ось втече на сусіднє дерево!

Розмальовка Коала з дитинчатою познайомить хлопців із австралійськими тваринами. Коали зовні схожі на ведмежа, але є окремим сімейством, у якого немає родичів у природі. Розкажіть хлопцям про коали, поки вони розфарбовуватимуть цю картинку.

Коала на дереві — розмальовка із ще однією дивовижною твариною з Австралії. Ця коала рада зустрічі з вами і терпляче чекає, коли ви розфарбуєте її шерстку та красивий шарфик олівцями чи фломастерами.