Розмальовки Лосі

Розмальовка Лосі – зібрання дитячих картинок із найближчими родичами оленів. Ця тварина чудово плаває, швидко бігає, захищається від хижаків рогами та передніми загостреними копитами. У шлюбний сезон самець не терпить нічиєго вторгнення на свою територію. Маса тіла лося може перевищити півтонни, яке роги можуть важити 30 кг. Взимку він харчується молодими гілками, у теплу пору року – рослинністю водойм та боліт. Роздрукуйте або збережіть розмальовки з лосями та розфарбуйте їх разом із батьками.
Розмальовка Лось з великими рогами – картинка з парнокопитною твариною. Лось швидко мчить по луках і лісах, живиться молодими гілками дерев. Самець лося відрізняється від самки важкими рогами. Розфарбуйте лося та його красиві великі роги!

Маленький лось — розмальовка з дитинчатою сильної тварини, яку ще прозвали «сохатим». У нашій країні мешкає приблизно 750 тисяч лосів. Це майже половина всієї популяції цих звірів. Розфарбуйте лосеня за допомогою фарб або олівців!

Лось гуляє в лісі — розмальовка з твариною, яка йде на задніх лапах лісовою гущавиною. Він спирається на березовий ціпок. Куди поспішає лось, розпитайте в нього самого, поки розфарбовуватимете його фарбами або олівцями.

Гарний лось – розмальовка з величною твариною у профіль. Лось завжди настороже і готовий зірватися з місця будь-якої миті. Будьте обережні при його розфарбовуванні і не робіть різких рухів, щоб він не втік від вас у глиб лісу.

Рогатий лось – розмальовка з величним мешканцем тайгових лісів та суворих північних земель. Розфарбуйте сохатого і розпитайте його, куди він прямує, поки розфарбовуєте лося.

Мудрий та благородний лось хоче стати твоїм другом. Він може дати пораду та розповісти багато цікавого про лісове життя. Акуратно розкрившись зображення тварини, щоб разом з нею вирушити у захоплюючі та незабутні пригоди.