Розмальовки Робокар Полі

Розмальовки Робокар Полі — малюнки з персонажами та епізодами з корейського мультиплікаційного серіалу про незвичайних рятувальників. Команда машин-роботів завжди на варті порядку та спокою у Брумстауні. Головним робокаром став Полі, поліцейська патрульна машина. Йому завжди готові допомогти гелікоптер Хеллі, машина швидкої допомоги Ембер, пожежний роботрак Рой і, звичайно, решта мешканців міста. Приймає дзвінки на станції дівчинка-диспетчер Джин. Роздрукуйте та розфарбуйте улюблених героїв разом із друзями!
Розмальовка Полі – головний робокар у широкій роздільній здатності. Герой мультсеріалу про машини-роботи представляє сили поліції. Він координує роботу усієї команди. Вам подобається Полі? Тоді розфарбуйте його.

Вертоліт Хеллі летить на допомогу друзям. Він завжди радий допомогти та підбадьорити мешканців улюбленого містечка. При розмальовуванні пам’ятайте, що Хеллі – вертоліт світло-зеленого кольору з білим оздобленням.

Прибиральник Кліні – працьовита машина. Вона має сором’язливий характер, іноді надмірна терплячість призводить до непорозумінь. Прослідкуйте, щоб з Кліні все було гаразд хоча б п’ять хвилин, поки ви її прикрашаєте.

Диспетчер Джин – єдина людина в історії про робокара Полі та його команду. Дівчинка не розлучається з навушниками та мікрофоном, щоб будь-якої миті встигнути прийняти виклик. Розфарбуйте вбрання Джин у бордових відтінках.

Листоноша Пості — молодий автомобіль, який розносить пошту. Може, він приніс вам листівку? Дізнайтеся про це у Пості. Тільки пустун не погоджується розповісти про послання, поки ви його не розфарбуєте.

Розмальовка Містер Масті представляє поважного громадянина міста. Він користується повагою мешканців та виховує онуку. А вам подобається капелюх містера Масті? У який колір її розфарбували б?

Розмальовка Міні – онука містера Масті. Зображення молодої машинки з бантиком сподобається дівчатам. Міні ще не знає всіх правил. Придивіться за крихтою Міні, поки її дідусь зайнятий!

Таксі Кеп – ще один цікавий персонаж міста машинок. Кеп нерідко зустрічає Полі та його друзів. Він завжди не проти побалакати. Переконайтеся в цьому, поки розфарбовуватимете Кепа фарбами або фломастерами.

Екскаватор Пок – єдиний мешканець Брумстауна, який не вміє розмовляти. Зате ця машина чудово малює, коли він не зайнятий роботою в будівельній бригаді містера Білдера.

Самоскид Дампу – розмальовка із вантажівкою середніх розмірів із Брумстауна. Дампу працює під керівництвом містера Білдера у будівельній бригаді. Роздрукуйте зображення цього персонажа та розфарбуйте разом із друзями.

Ковзанка Макс – розмальовка з потужною машиною з будівельної команди містера Білдера. Він відповідально ставиться до своєї роботи та любить грати у вільний час зі своїми друзями. Розфарбуйте Макса олівцями чи фарбами.

Розмальовка для дівчаток та хлопчиків Ембер їде лікувати. Машина швидкої допомоги із команди рятувальників чарівна у вигляді машинки та робота. Вона виконана в рожевих та білих фарбах, а на даху у неї – милий бант.

При роздруковуванні розмальовка всі деталі добре видно. Пожежний Рой поспішає на пожежу. Осторонь! Ви готові допомогти добродушному та сильному робокару? Тоді розфарбуйте його в червоний колір, щоб він був помітний здалеку.

Полі перетворився на робота — розмальовка у відмінній якості. Головний робокар Брумстауна поспішає на допомогу, і для цього йому знадобилося змінити вигляд. Розфарбуйте полі фломастерами або олівцями.

Розмальовка Хеллі збирається летіти – не в його характері сидіти на місці! Вертоліт попереджає про те, що стояти поруч із ним під час зльоту небезпечно. Пам’ятаєте слова непосиди Хеллі!

Розмальовка Тягач Спукі – ще один мешканець Брумстауна, де всі машини цінують одна одну. Він готовий прийти на допомогу будь-якої миті. За чуйність та силу Спукі поважає вся команда роботів-рятувальників.