Розмальовки Дружні мопси

Розмальовки Дружні мопси – галерея картинок для дитячої творчості з героями популярного мультсеріалу. Два брати Роллі та Бінго — мопси, які живуть у будинку невтомного винахідника Боба, разом із кішкою Шипою та собакою-роботом Г.А.В. Непосидючі вихованці часто вирушають у шлях, щоб розважитися, дізнатися щось цікаве про інші країни і знову повернутися до Боба. Зберігайте або роздруковуйте зображення героїв мультфільму та розфарбовуйте їх разом із друзями!
Розмальовка Роллі є одним з головних персонажів багатосерійного мультфільму «Дружні мопси». Песик напевно вигадав нову розвагу! Дізнайтеся, що це за гра при розмальовуванні Роллі.

Бінго — розмальовка з непосидючим мопсом із мультсеріалу «Дружні мопси». Постарайтеся швидше розфарбувати милий песик фарбами або олівцями – він поспішає назустріч новим пригодам!

Розмальовка ГАВ – портрет робота у вигляді пса, якого винайшов Боб. ГАВ чудово вписався в дружню компанію мопсів та кішки Шипи. Він також, як Бінго і Роллі, любить грати і розважатися. Розфарбуйте пса-робота ручками чи фломастерами разом із друзями.

Розмальовка Шипа знайомить із ще однією мешканкою будинку винахідника Боба. Граціозна кішечка входить до компанії пустотливих вихованців і не любить залишатися в тіні. Розфарбуйте кішку за прикладом або слідуючи за своєю уявою.

Бінго і Роллі — два невгамовні брати, які ніяк не можуть всидіти на місці! Розпитайте мопсів, в яку експедицію вони незабаром вирушать, поки розфарбовуватимете песиків.

Розмальовка, де Бінго кудись поспішає, показує темперамент мопса. Ну як всидіти на одному місці, коли довкола відбувається стільки цікавих подій? Хіба що Бінго погодиться затриматись на хвилинку на вашому аркуші, щоб ви встигли його розфарбувати.

АВ катає Бінго та Роллі – розмальовка з дружною компанією вихованців винахідника Боба. Приєднуйтесь до спільної веселощів і створіть всім собачкам ще більш райдужний настрій завдяки своїм фарбам або фломастерам.

Ролі хоче грати – розмальовка кумедного мопса, з яким ви обов’язково подружитеся! Він любить гратися, подорожувати і знайомитися з новими людьми. Розфарбуйте песика Роллі фломастерами та пограйте з ним.

Ролі балується — розмальовка невтомного заводила серед вихованців Боба. Ось і зараз він готовий пустувати і забути про все заради веселощів. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет пустотливого мопсу разом із друзями.

Бінго щось задумав — розмальовка з песиком із американського мультфільму «Дружні мопси». Він обмірковує план нової подорожі чи пригоди. Розфарбуйте Бінго, і він запросить вас у ньому взяти участь.

Шипа біжить до Боба – розмальовка з кішечкою з мультсеріалу для пригоди двох бешкетних мопсів. Навіщо вона поспішає до господаря? Може, поспішає розповісти йому про переробку, в яку потрапили Бінго та Ролі? Розфарбуйте Шипу фарбами чи олівцями!

Ролі та Бінго грають — розмальовка з двома братами, які мають неймовірний запас енергії та потяг до подорожей. Ідеї ​​нових пригод у мопсів іноді народжуються під час забав. Пограйте разом із песиками, коли розфарбуєте їх.

Розмальовка Робот-собака ГАВ – картинка з винаходом Боба, якого полюбили всі вихованці у його будинку. Роботу і самому подобається веселитися з Бінго, Роллі та Шипою. Розфарбуйте веселого робота фломастерами чи олівцями.

Бінго на скейті – розмальовка з непосидою-мопсом, який знову кудись поспішає і розважається дорогою. Дізнайтесь у песика, чи з ним його брат, коли розфарбуєте Бінго олівцями.

Ролі щось знайшов – розмальовка із забавним песиком, якого не так і просто провести! Мопс уже виявив щось цікаве і вже готовий поділитися своїм відкриттям із братом Бінґо. Розфарбуйте непосидю Роллі фарбами або олівцями.

Веселі Бінго та Роллі — портрет двох братів із мультфільму «Дружні мопси» в момент спільних ігор. Песики щиро бавляться один з одним. Розфарбуйте Бінго з Роллі та приєднуйтесь до їх розваг!