Розмальовки Три коти

Розмальовки Три коти — картинки із сюжетами та персонажами з російського мультсеріалу «Три коти». Дружна і весела котяча родина увірвалася на телевізійні екрани і завоювала серця хлопців. Два брати, Коржик та Компот, а також їхня сестра Карамелька вивчають навколишній світ через ігри та пригоди. Вони не бояться визнати свої помилки та виправити те, що їм не вдалося зробити з першого разу. Розфарбуйте дружніх кошенят, їхніх батьків, друзів та їхніх сусідів фарбами чи фломастерами, щоб відчути себе творцем цього мультфільму.
Карамелька – чорно-біле зображення однієї з головних героїнь мультфільму Три коти. Товариську кішку почастували льодяником на паличці. Поки вона радіє ласощам, розфарбуйте карамельку.

Коржик — розмальовка із середнім кошеням із сім’ї рудих кішок мультфільму «Три коти». На кошеня завжди костюм моряка. Розфарбуйте Коржика, доки він не втік назустріч новим пригодам.

Компот — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти». Він любить шукати відповіді на складні питання та поласувати солодощами з татовою фабрики. Компот пригостить вас морозивом, якщо ви розфарбуєте його улюблений костюм у зелений колір.

Мама з лійкою – розмальовка з чарівною та діяльною мамою трьох кошенят. Кисуля не любить сидіти на місці! Встигніть розфарбувати маму трьох кошенят фарбами чи олівцями, доки вона поливає грядку.

Компот на самокаті — розмальовка, де старший брат Коржика та Карамельки наважився покататися. Розфарбуйте компоту яскравими фарбами, щоб надати йому більшої впевненості в собі!

Тато кіт розвів багаття – розмальовка, де сімейство з мультика Три коти вирушило в похід. Глава сімейства вчить дітей, як правильно видобути вогонь на природі. Після розфарбовування картинки обов’язково розкажіть дітям, що багаття необхідно загасити перед тим, як піти з лісу.

Карамелька на пірамідці – розмальовка з пустотливою кішечкою з мультфільму “Три коти”. Вона ледве тримає рівновагу на висоті. Підстрахуйте безстрашну кішечку, щоб вона не впала, поки розфарбовуватимете Карамельку.

Коржик стріляє з лука — розмальовка, де кошеня з мультика Три коти знайшло собі нове захоплення. Поки Коржик старанно та з азартом тренується, ви встигнете розфарбувати його фарбами чи олівцями.

Розмальовка Мама хазяйка – приклад сучасної матері, яка все встигає і ніколи не сумує. Щоб підзарядитися від неї оптимізмом та енергійністю, роздрукуйте картинку Кісулі та розфарбуйте її.

Тато приніс солодощі — розмальовка із улюбленим сюжетом усіх хлопців. Яка дитина не мріяла, щоб її батьки працювали на фабриці солодощів і приносили додому щовечора найсолодший торт? Розфарбуйте розділ сімейства з мультика Три коти!

Розмальовка, де Компот і Коржик збирають гриби, добре показує їхній підхід до будь-якої справи. Енергійний Коржик приносить братові гриби, а Компот перевіряє у книзі, їстівні вони чи ні. Розфарбуйте братів олівцями чи фарбами.

Компот щось шукає — розмальовка, де старше кошеня із мультсеріалу «Три коти» веде розслідування. Це помітно, по серйозному вигляду Компота і лупі, якою він озброївся виявлення найменших доказів. Розфарбуйте Компота олівцями та дізнайтеся, що він намагається знайти!

Карамелька побачила метеликів — розмальовка, де юна кішечка налякала зграю метеликів. Вони закружляли навколо кошеня свій хоровод. Поки Карамелька милується метеликами, розфарбуйте її фарбами чи олівцями.

Компот грає в пісочниці — розмальовка, де старший брат із мультика Три коти захоплений забавами з піском та відерцем. Зафіксуйте рідкісний момент безтурботності Компоту! Для цього роздрукуйте та розфарбуйте цю картинку.

Коржик ловить метеликів — розмальовка, де невтомне кошеня з мультика Три коти ганяються із сачком по лузі за метеликами. Чи вдасться йому комусь упіймати, дізнайтеся при розмальовуванні Коржика. Він завжди радий новим знайомствам!

Карамелька співає — розмальовка, де наймолодша з трьох кошенят Кісулі розвиває свій голос. Будьте обережні, коли розфарбовуватимете юну кішечку на заняттях. Будь-який шум завадить Карамелька зосередитися на розучуванні нового твору!

Розмальовка Коржик, Компот та Карамелька репрезентують дружних хлопців. Два коти та одна кішечка люблять знайомитися з новими людьми. Швидше розфарбуйте їх олівцями чи фарбами, доки кошенята не втекли грати!

Карамелька хоче торт – розмальовка, де юна кішечка вибирає собі ласощі зі спеціального буклету. Розфарбуйте Карамельку і розважте розмовою, поки вона чекає на виконання свого бажання.

Розмальовка, де Коржик поспішає грати, сподобається пустотливим непосидам. Роздрукуйте або збережіть картинку з героєм з мультика Три коти та запропонуйте розфарбувати її хлопцям, щоб вони трохи відпочили від активних ігор.

Мама Кисуля забирається – розмальовка з енергійною матір’ю трьох кошенят, яка наводить лад. Роздрукуйте та розфарбуйте зображення охайної кішки та подаруйте її портрет своїй мамі.

Компот малює — розмальовка зі старшим кошеням із мультфільму «Три коти» за хвилину творчості. Схоже, компоту потрібна компанія. Допоможіть котику розфарбувати портрет тата і самого компоту фарбами або олівцями.

Розмальовка, де Коржик надує бульбашки, підніме настрій і дітям, і дорослим. Роздрукуйте та збережіть зображення котика з мультика Три коти в костюмі моряка та розфарбуйте разом із дітьми.

Компот щось побачив – розмальовка, де старший котик помітив щось неймовірне і вказує на це своїм братові та сестрі. Розфарбуйте портрет Компоту та зачекайте разом з ним решти героїв мультика Три кота.

Котя збирається на роботу — розмальовка, де голова сімейства із мультфільму «Три коти» вирушає на фабрику. Роздрукуйте або збережіть картинку та розфарбуйте її разом із дітьми, щоб по-новому поглянути на свою роботу.

Коржик і вертоліт – розмальовка, де середнє кошеня Коті та Кісулі бавиться з новою іграшкою. Приєднуйтесь до його веселощів. Роздрукуйте картинку та розфарбуйте щасливого Коржика.

Розмальовка, де розташувалися всі п’ятеро членів сім’ї рудих кішок із мультфільму «Три коти». Розфарбуйте Котю, Кисулю, трьох кошенят і покажіть їхній портрет своїм батькам та друзям.