Розмальовки Барбоскіни

Розмальовки Барбоскіни – чорно-білі картинки багатодітної мультиплікаційної родини собак. Багатосерійний анімаційний фільм присвячений життю п’ятьох дітей Барбоскіних, їхніх батьків та друзів. Часто у кадрі з’являється і дідусь цуценят. Хлопці, три хлопчики та дві дівчинки, часто сваряться та з’ясовують стосунки, але завжди можуть дійти компромісу та підтримати одне одного. Якщо вам хотілося б мати стільки братів і сестер, потоваришуйте з Барбоскіними! Як? Просто розфарбуйте їх олівцями чи фарбами.
Розмальовка Малюк – наймолодше щеня в сім’ї Барбоскіних. Довірливий і допитливий загальний улюбленець обожнює свого Зайчика. Бажаєте пограти з Малим? Тоді розфарбуйте його фарбами чи фломастерами!

Розмальовка Дружок – найспортивніший член сім’ї Барбоскіних. Цікавий та прямолінійний Дружок часто приносить зі школи «двійки». Але це точно не завадить стати чемпіоном «міжгалактичного матчу» з футболу.

Розмальовка Ліза — портрет четвертої дитини в сім’ї Барбоскіних. Ліза має великий творчий потенціал, і вона обожнює співати. Розфарбувати Лізу просто: потрібно приготувати оранжеві фарби для волосся, червоні та фіолетові – для її вбрання.

Розмальовка Гена – картинка з третьою дитиною в сім’ї Барбоскіних. Він захоплюється наукою, любить проводити досліди та експерименти. Розфарбуйте Гену фарбами чи олівцями разом із батьками чи друзями!

Розмальовка Роза – старша дочка подружжя Барбоскіних. Красуня і розумниця, вона чекає, коли до Песбурга прилетить Бред Піт Буль і запросить зніматися її в кіно. Щоб вона була готова до зустрічі, розфарбуйте вбрання Троянди у звичну для неї рожеву палітру.

Розмальовка Папа Барбоскін – портрет глави сімейства Барбоскіних. Він роботящий і зазвичай дуже зайнятий. Почастуйте Папу сирокопченою ковбасою, щоб він погодився приділити вам час для позування. Він її просто любить!

Розмальовка Мама Барбоскіна – картинка з дбайливою матір’ю Троянди, Лізи, Гени, Маля і Дружка. Вона захоплена мистецтвом, грає на скрипці та дуже смачно готує. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет Мами Барбоскіної в оранжево-коричневій гамі.

Розмальовка Веселий Малюк – чорно-білий портрет безтурботного цуценя з мультсеріалу «Барбоскіни». Пограйте з ним у вертольотики, машинки чи кораблики, щоб встигнути розфарбувати Маля. Він не звик сидіти на місці!

Розмальовка Дружок на скейте – зображення з веселим цуценям, яке, напевно, мчить до Тимоха. Навіщо? Щоб похвалитися тим, як він розфарбував дошку. Ой! А куди зникли всі фарби? Допоможіть Дружку виправити ситуацію за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Ліза і Роза – портрет двох усміхнених сестер Барбоскіних в обіймах один одного. Щоб настрій дівчаток став ще чудовішим, надайте їх вбранням фарб за допомогою олівців, фломастерів або фарб.

Розмальовка Гена з книжками – зображення найцікавішого з молодшого покоління Барбоскіних. Гена миттю прочитає ці книжки і почне ставити досліди, які у них описані. Розфарбуйте майбутнього лауреата Нобелівської премії фарбами чи олівцями.

Розмальовка Троянди в новій сукні – ілюстрація з мультфільму Барбоскіни. Що ж із нею не так? Схоже, художники забули розфарбувати вбрання Рози. Виправте положення, поки Роза не помітила цього і не засмутилася.

Сім’я Барбоскіних – зображення батьків з Малою з мультсеріалу “Барбоскіни”. Фотографії не завадить реставрація. Усі фарби зі знімку кудись зникли. Розфарбуйте вбрання Мами, Папи та Маля, щоб зберегти фото для їхнього сімейного архіву.

Дружок з м’ячем — розмальовка з найпустотливішим цуценям із сімейства Барбоскіних. Хоча Дружок і не відмінник, він може привести всю сім’ю за короткі канікули у хорошу фізичну форму!

Розмальовка Малюк та Роза – портрет наймолодшого та старшого з дітей пари Барбоскіних. Троянда часто гуляє з Малим і дуже любить брата. Розфарбуйте сестру разом із братом, як у мультику.

Розмальовка Ліза Барбоскіна в сукні – дитяча картинка для творчості із зображенням молодшої сестри в сім’ї Барбоскіних. Ліза любить фотографуватися не менше Рози, адже майбутній знаменитості треба вміти позувати!