Розмальовки Ну постривай

Розмальовки Ну постривай — колекція чорно-білих картинок із сюжетами та персонажами з мультика, який люблять і діти, і дорослі. Доброзичливий заєць і невгамовний вовк потрапляють у різні ситуації. Вони ганяються один за одним, після чого миряться, рятують один одного, щоб знову почати свою вічну гру в наздоганяння. Відчуйте себе одним із ілюстраторів радянського мультфільму про закляту «дружбу» вовка та зайця. Роздруковуйте картинки та розфарбовуйте їх фарбами чи олівцями.
Розмальовка Вовк і заєць показує героїв мультфільму «Ну, постривай» в один із періодів перемир’я. Роздрукуйте або збережіть картинку з прогулянкою вовка та зайця корабельною палубою і розфарбуйте її олівцями.

Вовк грає на гітарі — розмальовка з головним бешкетником мультика «Ну, постривай!», вовком. Він розташувався на лаві, щоб виконати музичний твір на гітарі. Розфарбуйте сірого музиканта аквареллю або фломастерами.

Розмальовка Вовк на мотоциклі показує захоплення сірого хижака гонки. Він мчить дорогою і радісно посміхається. Встигніть розфарбувати вовка фарбами чи фломастерами, доки він у чудовому настрої!

Заєць на прогулянці – розмальовка зайчика з мультфільму “Ну, постривай!”. Він поспішає на тенісну гру, але не забув помахати вам лапкою на знак вітання. Розфарбувати майбутнього чемпіона?

Заєць вибирає кавун — пам’ятний багатьом глядачам сюжет із улюбленого мультика «Ну, постривай!». Роздрукуйте або збережіть картинку, запропонуйте хлопцям знайти на ній вовка, а потім розфарбувати зображення.

Хитрий вовк — розмальовка, на яку сірий лиходій із мультфільму «Ну, постривай!» задумав підступний план проти зайчика. Спробуйте дізнатися, що саме, поки розфарбовуватимете вовка.

Заєць циркач показує весь артистизм маленького героя з мультика «Ну, постривай!». Заєць не втрачає самовладання та оптимізму навіть, коли його переслідує грізний вовк. Розфарбуйте картинку у яскраві кольори барвами, щоб підтримати зайчика.

Вовк подарував зайцеві кульку — розмальовку, де показано справжнє ставлення персонажів один до одного. Заєць і вовк дружать, а погоні вовка за зайцем — лише частина їхньої спільної гри, до якої вони звикли. Розфарбуйте героїв мультика фарбами чи олівцями.

Заєць на велосипеді – розмальовка з головним персонажем мультиплікаційної історії «Ну, постривай!». Він мчить доріжкою і щасливий, що показує хлопцям приклад спортивного дозвілля. Розфарбуйте кролика фломастерами або фарбами.

Вовк та змія – розмальовка з епізодом з пригод вовка та зайця у цирку. Розфарбуйте сірого хижака, який знову опинився у незручній ситуації, фломастерами та спробуйте допомогти йому.

Бегемот з кавуном – розмальовка з епізодичним персонажем з мультика “Ну, постривай!”. Візьміть гуаш або фломастери для розфарбовування, щоб ваш малюнок став таким же яскравим, як на наведеному прикладі.

Заєць на пробіжці – розмальовка, де зайчик робить розминку перед початком забігу. Бажаєте приєднатися? Розфарбуйте картинку із зайчиком, приступайте до зарядки наступного ранку і кличте батьків на пробіжку.

Заєць із кульками — розмальовка, де герой із мультфільму «Ну, постривай!» крокує доріжкою і захоплено грає на барабані. Допоможіть зайчику зробити його настрій ще кращим. Розфарбуйте кульки та самого зайця яскравими фарбами.

Капітан корабля — розмальовка, де показаний суворий командир судна, на якому одного разу опинилися заєць і вовк із мультика «Ну, постривай!». Капітан вийшов прогулятися на палубу і помилуватися водною гладдю.

Вовк штангіст – розмальовка з хвалькуватим персонажем мультфільму «Ну, постривай!». Ось і зараз він намагається показати силу, якої не має. Розфарбуйте кумедний момент з історії пригод вовка та зайця.