Розмальовки Смішарики

Смішарики – розмальовки зі смішними кульками, які поводяться майже як люди. Вони живуть в окремих будиночках не дарма: у всіх персонажів мультсеріалу дуже різні вдачі! Вони діляться і за віком: Нюша, Крош, Їжачок та Бараш — це молоде покоління, яких старші учасники історії навчають на основі свого досвіду та навіть помилок. У перервах між вирішенням філософських питань та вирішенням конфліктів герої жартують, веселяться та заражають позитивом усіх юних глядачів. Розфарбуйте змішарів яскравою палітрою гуаші чи акварелі.
Розмальовка Крош – картинка з найавантюрнішим персонажем з мультсеріалу про смішні кульки. Кролик блакитного кольору обожнює моркву та тисячі розваг, які може на ходу вигадати сам.

Розмальовка Нюша – юна героїня мультфільму, свинка рожевого та червоного кольору. Нюша купається у загальному обожненні близьких друзів і вірить, що колись зустріне свого принца. Розфарбуйте знамениту свиню разом з подругами!

Розмальовка Бараш — зображення мрійливого та вразливого персонажа із мультсеріалу «Смішарики». Розфарбуйте спрагу уваги публіки поета в фіолетову палітру фарб.

Розмальовка Лосяш – представник старшого покоління у мультсеріалі «Смішарики». Вчений лось любить робити розрахунки, у минулому Лосяша є темні плями, про які він не любить згадувати. Розфарбуйте астронома з узлісся в оранжево-коричневі кольори фломастерами або гуашшю.

Розмальовка Їжачок – картинка для розфарбовування найсоромливішого героя мультфільму. Під керівництвом свого друга Кроша Їжачок не раз потрапляв у найзаплутаніші історії, але, схоже, ні краплі про це не шкодує!

Розмальовка Кар-Карич — картинка з вороном з мультфільму, що побачила життя, про кумедних змішариків. Кар-Карич любить згадувати свої пригоди, співати пісні під гітару та грати на роялі. Допоможіть йому розфарбувати оперення і дзьоб аквареллю в синій та жовтий колір!

Розмальовка Копатича — зображення роботящого ведмедя в момент його тріумфу. Подивіться, які яблука виростив Копатич! Допоможіть йому розібратися, якого вони сорту? Для цього розфарбуйте їх фарбами або олівцями зеленого, червоного або жовтого кольору.

Розмальовка Смішарик Пін — портрет пінгвіна, який якимось дивом опинився у компанії смешариков. Без цього дивовижного винахідника жоден сміливий проект Лосяша та інших персонажів не зміг би втілитись у життя. Розфарбуйте Піна у чорно-білій палітрі фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Бібі – картинка з найкращим винаходом пінгвіна Піна. Він створив цього чарівного робота, щоб не нудьгувати і знайти помічника у своїх працях. Як розпорядився своєю долею Бібі, згадайте, поки розфарбовуєте його.

Крош з фарбою – картинка, яка нагадає всім любителям мультсеріалу про перші пригоди смішариків. Колись кролик пофарбував лавку у рожевий колір. Згадайте, що з нею трапилося, поки розфарбовуєте бешкетного Кроша.

Розмальовка Кар-Карич фокусник – зображення високої якості для роздруківки та розфарбовування одного з головних героїв історії про змішарики. Підготуйте старого ворона до виходу на сцену!

Розмальовка Бараш письменник – зображення тонко відчуває натури цілеспрямованого поета в момент натхнення. Розфарбуйте баранчик фарбами чи олівцями, і він обов’язково прочитає вам свої нові вірші!

Нюша зі стрічкою – картинка з чарівною свинкою на спортивних змаганнях з гімнастики. Підтримайте Нюшу і розфарбуйте її улюблений рожевий колір фарбами або фломастерами. Він так їй іде!

Лосяш із крилами — портрет вченого лося з мультфільму. Якось він упевнився в тому, що був колись метеликом. Лосяш спорудив собі крила, розфарбуйте їх у яскраву палітру фарбами чи фломастерами!

Совунья — портрет однієї з найрозважливіших і найгосподарніших персонажів серед смішариків. Розфарбуйте Совунью, яка любить вставати рано вранці і робити зарядку у фіолетовий колір.

Крош індіанець – картинка з пустотливим другом Їжачка в костюмі індіанського племені. Поспішайте розфарбувати кролика, поки непосидючий Крош не поскакав у далечінь за новими пригодами!