Розмальовки з мультфільму Книга Джунглів

Розмальовки з мультфільму Книга джунглів – це колекція ілюстрацій із головними героями та неповторним сюжетом. Мауглі та мешканці індійських джунглів – персонажі знаменитого англійського письменника Редьярда Кіплінга. Розмальовуючи головних героїв Книги джунглів, хлопці згадають їхні неповторні риси характеру, навчаться розфарбовувати складні та дрібні деталі, зможуть розслабитись та отримати задоволення від творчого процесу. Завантажуйте розмальовки з мультфільму Книга джунглів, вибирайте улюблених персонажів та експериментуйте з квітами!
Розмальовка Балу та Мауглі ілюструє улюблених героїв знаменитої «Книги джунглів». Розфарбуйте найкращих друзів яскравими кольорами, не виходячи за контури. Кольоровий малюнок Балу та Мауглі підніме настрій дітям та дорослим!

Розмальовка Каа та Мауглі нагадає хлопцям улюблений мультфільм. Міцні обійми пітону закрутили голову Мауглі – залишилося розфарбувати забавних персонажів кольоровими олівцями, фломастерами або крейдою!

Розмальовка Мауглі – це зображення головного героя “Книги джунглів”. Хлопчик з цікавістю розглядає себе, підберіть відповідні кольори для його скромного одягу та його самого.

Розмальовка Балу обіймає Мауглі сподобається любителям однойменного мультфільму. Розфарбуйте великого ведмедя та його кращого друга олівцями, фарбами чи фломастерами! Міцні обійми Балу та Мауглі піднімуть настрій юним художникам.

Розмальовка Слоненя Джуніор – яскравий казковий диснеївський персонаж із веселою вдачею та улюбленець дітей. Задоволений малюк крокує вивчати світ – розфарбуйте хобот, кумедний хвостик, вуха та інші частини тіла цікавого Джуніора!

Розмальовка Багіра зображає спритну пантеру «Книги джунглів» у всій красі. Розфарбуйте представницю котячих у яскравий колір, не виходячи за її витончені контури. Згадайте у процесі розфарбовування, які якості має Багіра.

Розмальовка Шанті та Мауглі нагадає хлопцям відомий мультик та знайому всім «Книгу джунглів». Вірна подруга Мауглі запропонувала «людському дитинча» покинути рідні джунглі. Пофантазуйте з квітами, розфарбовуючи сукню Шанті та нехитре вбрання Мауглі!

Розмальовка Луї та Мауглі – це зменшена чорно-біла копія улюблених персонажів «Книги джунглів». Хлопцям сподобається розфарбовувати самого короля Луї – могутнього орангутангу. Кольоровий малюнок Луї та Мауглі прикрасить дитячу кімнату шанувальників діснеївських героїв.

Розмальовка Мауглі та Балу грають – сюжетна картинка для розфарбовування фарбами, фломастерами, олівцями та крейдою. Розфарбуйте разом з дітьми двох найкращих друзів! Кольорова ілюстрація Мауглі та Балу доповнить колекцію розмальовок із серії «Книга джунглів»!

Розмальовка Мауглі та Балу збирають банани захопить хлопців дошкільного та шкільного віку. Розмальовування головних героїв мультфільму розвиває дитячу уяву, дозволяє перейнятися в сюжет. Приготуйте яскраві кольори та приступайте до розфарбовування вірних друзів!

Розмальовка Джуніор та Мауглі зацікавить хлопців із перших хвилин. Розфарбовування забавних малюків піднімає настрій та розвиває уяву. Ілюстрація Джуніора та Мауглі стане цікавішою, якщо розфарбувати фон яскравими кольорами.

Розмальовка Мауглі та Балу танцюють наочно демонструє кумедний танець головних героїв «Книги джунглів». Придумайте власну колірну гаму для сюжетного розмальовки танців Мауглі та Балу – друзі та близькі обов’язково оцінять Ваш художній смак!

Розмальовка Тигр Шер-Хан – це зображення підступного та хитрого ворога Мауглі. Сильного тигра з ушкодженою лапою перемагає кмітливий Мауглі. До вибору відповідних кольорів для готового сюжету можуть підключитися всі члени сім’ї.

Розмальовка Багіра та Мауглі здивує хлопців кумедним сюжетом та різноманітністю форм. Кольорове оформлення «оживить» картинку та підніме настрій. Розфарбуйте Мауглі та Багіру разом із близькими чи друзями!

Розмальовка Балу та Мауглі знову разом – це чорно-біла ілюстрація головних героїв «Книги джунглів» та привід згадати відомий мультфільм. Надайте неповторне розмальовка доброму ведмедеві Балу, акуратно розфарбувавши його шерсть та частини тіла.

Розмальовка Усміхнений Мауглі зображає відважного хлопчика, вихованого зграєю вовків. Звірі дали йому прізвисько “Маленький брат”. Продемонструйте свою художню майстерність на образі усміхненого Мауглі!