Розмальовки Вінні Пух

Розмальовки Вінні Пух – картинки для дитячої творчості з персонажами з мультфільму про кумедний плюшевий ведмедик від студії «Дісней». Автор історії про Вінні Пуха, Алан Мілн, написав кілька казок для сина, Крістофера Робіна. Їхніми героями стали улюблені іграшки хлопчика. Опубліковані пригоди Вінні Пуха швидко завоювали серця хлопців по всьому світу. Розфарбуйте смішного Вінні, боязкого Пацька та веселуна Тигру та інших персонажів історії разом з дітьми фарбами чи фломастерами, щоб дізнатися їх ще краще.
Розмальовка Вінні Пух і Паць представляє двох вірних друзів. Ведмедик і порося раді новим знайомствам і люблять розповідати історії про Крістофера Робіна. Послухайте їх, поки лоскотатимете Вінні Пуха і Пацька пензликом з фарбами.

Вінні Пух їсть мед – розмальовка, в якій показано кохання плюшевого ведмедика до солодощів. У будинку Вінні навіть годинник завжди показує час для перекушування. Будьте обережні під час розмальовки цього сюжету, щоб не потривожити мішутку під час їжі.

Веселий Паць — розмальовка з улюбленим героєм багатьох хлопців з історії про Крістофера Робіна та його іграшки. Роздрукуйте картинку і розфарбуйте Паць разом з дітьми за прикладом олівцями або фломастерами.

Кролик зібрав моркву — розмальовку, де один із героїв мультфільму про іграшки Крістофера Робіна тримає моркву у своїх лапках. Встигніть розфарбувати Кролика фарбами до того, як він втече хвалитися друзям своїм урожаєм.

Тигра і мильні бульбашки – розмальовка, де безтурботний тигр – друг Вінні Пуха – спостерігає за польотом мильних бульбашок. Розфарбуйте Тигру акуратно фарбами або олівцями, щоб бульбашки не луснули раніше.

Ослик Іа – розмальовка, де наймеланхолійніший герой мультика для Вінні Пуха ласує будяком. Роздрукуйте та розфарбуйте з хлопцями ослика Іа та згадайте, де ослик одного разу втратив свій хвіст.

Розмальовка Крістофер Робін – зображення для дитячої творчості з хлопчиком, без якого неможливо уявити світ Вінні Пуха та його друзів. Розфарбуйте Крістофера Робіна олівцями або фломастерами та познайомтеся з ним ближче.

Паць грає – розмальовка з найкращим другом Вінні Пуха, який розгойдується на м’ячі. Паць так безтурботно бавиться, що не завадило б його доглянути. Роздрукуйте його зображення та розфарбуйте. У цей час з малюком точно не станеться нічого поганого!

Вінні Пух об’ївся – розмальовка з ведмежа, яке щільно поїло. Погляньте, схоже, нитки на швах іграшки скоро розійдуться! Розфарбуйте Вінні Пуха, щоб він міг швидше вирушити до Крістофера Робіна. Він обов’язково допоможе Вінні Пуху!

Кролик з горщиком – розмальовка з практичним персонажем з діснеївського мультфільму про Вінні Пуха. Роздрукуйте та розфарбуйте Кролика за роботою. Йому це, напевно, сподобається!

Тигра заснув – розмальовка зі сплячим тигром. А ви знали, що Тигра спить лише на ріжку місяця? Розфарбуйте картинку та покажіть її батькам та друзям, щоб розповісти про це.

Ослик і Паць – розмальовка з героями мультфільму Діснея, які кудись разом прямують. Проводьте друзів і приєднайтеся до їхньої розмови, поки розфарбовуватимете Іа і Паць.

Паць з лійкою – розмальовка з крихітним поросятком з мультфільму про Вінні Пуха. Малюк намагається втримати велику лійку. Допоможіть П’ятачку впоратися з поливом, поки розфарбовуватимете його.

Розмальовка Вінні з осликом Іа та П’ятачком представляє забавну пірамідку з улюблених іграшок Крістофера Робіна. Розфарбуйте найкращих друзів олівцями чи фарбами. Тільки будьте обережні, щоб вони не впали і не пролили мед із горщика Вінні Пуха!

Іа стоїть на голові – розмальовка з осликом, який перевіряє, чи він встоїть на голові. Підтримайте Іа у його експерименті! Роздрукуйте або збережіть зображення, щоб розфарбувати його з дітьми.

Крістофер Робін зібрався грати – розмальовка, де хлопчик вирішує, з якою іграшкою, де і як пограти. Розфарбуйте Крістофера Робіна фломастерами або олівцями та складіть йому компанію у його забавах.