Розмальовки Щенячий патруль

Розмальовки Щенячий патруль – зібрання персонажів та сюжетів з популярного у всьому світі мультсеріалу в картинках. Чарівні цуценята на чолі з хлопчиком Райдером допомагають мешканцям свого міста та околиць у важких ситуаціях. Кожен член команди має унікальні знання, вміння і навіть техніку. Розмальовки також показують, як Роккі, Зума, Скай, Маршал, Крепиш і Гонщик відпочивають, або освоюють нові навички. Розгляньте та роздрукуйте зображення з улюбленими героями, розфарбуйте їх фарбами чи олівцями.
Розмальовка Цуценята на дошці представляє розваги Щенячого патруля у рідкісні хвилини відпочинку. Схоже, чотирилапі рятувальники впіймали хвилю. Розфарбуйте для них цю мить особливо яскраво.

Розмальовка Маршал не скейт представляє улюбленого героя багатьох хлопців з мультфільму «Щенячий патруль». Це цуценя полягає у рятувальній команді Райдера, а у вільний час любить займатися спортом.

Гонщик грає в м’яч – розмальовка для шанувальників цуценя із рятувальної команди хлопчика Райдера. Гонщик любить свою роботу, у вільний час ганяє м’яч. Він мріє стати відомим футболістом.

Кріпання на скейте – розмальовка з чарівним цуценям з команди Щенячого патруля. У рятувальних операціях Кріпиш зазвичай риє ями, використовує будівельні матеріали та маніпулятор.

Скай вирішила позасмагати – розмальовка з улюбленим дозвіллям милої рятівниці з команди Райдера. Цуценя в рятувальних цілях зазвичай летить на планері, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду.

Зума поспішає на допомогу — розмальовка із ще одним цуценям із мультсеріалу про рятувальну команду Райдера. Зума — відмінний плавець і завдає постраждалих на сушу, коли це необхідно.

Розмальовка знайомить з Роккі, який кудись поспішає разом із рюкзаком своїх унікальних інструментів. Спеціалізація цього цуценя в команді пов’язана з механікою, ремонтом та створенням нових приладів.

Розмальовка Кріпака відпочиває і плаває на колі у чудовій якості. Члени команди Щенячого патруля вміють не лише злагоджено працювати, а й відпочивати. А відпочинок на воді чудово зміцнює м’язи.

Маршал навчається плавати та використовує коло. Кому, як не рятувальнику, знати, що новачка на воді чекає чимало небезпек? Цуценя вирішило навчитися плаванню, щоб при нагоді допомогти Зумі.

Розмальовка Роккі у стрибку відмінної якості. Роздрукуйте картинку для своїх дітей, якщо вони фанати цього цуценя, та запропонуйте їм розфарбувати улюбленого героя «Щанячого патруля» фарбами чи олівцями.

Зума гризе кісточку — розмальовка для дітей із героєм із «Щенячого патруля». Якби щеня харчувалося неправильно, то воно навряд чи стало відмінним рятувальником. Розфарбуйте відважного рятувальника з його улюбленими ласощами.

Милий Кріпака — розмальовка цуценя зі «Щенячого патруля». Він сильний і кумедний, як усякий бульдог. Потоваришувати з ним просто. Тільки розфарбуйте кріплення фарбами або олівцями.

Гонщик щось унюхав – розмальовка, яка показує таланти одного із цуценят Райдера. Гонщик виконує у команді функції поліцейського. Він здатний взяти навіть найслабший слід.

Гонщик пливе на дошці – розмальовка із цуценям із патруля на відпочинку. Активні види спорту подобаються всій команді рятувальників на чолі з Райдером. Одні люблять кататися на скейті, інші – борознити хвилі на дошці, як Гонщик.

Скай летить на крилах — розмальовка із цуценям Щенячого патруля за роботою. Скай планує на висоті, щоб потрапити туди, де терміново потрібна її допомога. Розфарбуйте чарівну Скай фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Маршал та Роккі показує двох нерозлучних друзів. Вони люблять грати разом, коли у рідному містечку та його околицях все спокійно. Сьогодні випав саме такий день.