Розмальовки Фіксики

Розмальовки Фіксики – чорно-білі портрети персонажів однойменного російського мультсеріалу. Дивовижні створіння, фіксики, живуть у кожному будинку. Вони чинять і містять у чистоті побутові прилади, стежать за справністю розеток та роблять ще багато корисних речей для людини. То чому ж фіксиків ніхто не бачить? Це «великий-великий секрет!» Втім, дружні та працелюбні фіксики можуть розповісти вам про себе, якщо ви розфарбуєте їх аквареллю, фломастерами чи олівцями!
Сімка та Нолик — розмальовка з «першими у світі фіксиками, які потоваришували зі справжнім хлопчиком». Нулик і Сімка, рідні брат і сестра, бувають у сварці, але завжди раді помиритись і знову грати разом. Розфарбуйте Сімку з Ноликом і переконайтесь у цьому самі!

Розмальовка Папус та Мася – портрет батьків Сімки та Нолика. Папус з Масею обожнюють своїх дітей і іноді навіть роботу разом із ними обертають на свято. Розфарбуйте Масю в червоно-рожеву палітру, а Папуса – зеленою фарбою.

ДимДимич – розмальовка з «першим у світі хлопчиком, який потоваришував із фіксиками». Він виявив Ноліка з сестрою випадково, коли вони не встигли перетворитися на гвинтики. Як хлопчик завоював довіру фіксиків, він із задоволенням розповість вам, доки ви його розфарбовуєте.

Розмальовка Кусачка — мініатюрний песик із сім’ї ДімДимича, який завдає чимало клопоту маленьким фіксикам. Вона мріє стати сторожовим собакою. Пощекотіть боки Кусачки пензликом з фарбою, поки фіксики чинять черговий прилад у будинку.

Сімка та Нолик на машині — розмальовка, де на брата з сестрою чекає чергова подорож по кімнаті ДимДимича. Бажаєте взяти участь у пригоді? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, доки вони не завели мотор.

Папус із викруткою — чорно-білий портрет батька найкращих друзів ДимДимича за роботою. Відпочивати Папус не любить, тому поспішіть роздрукувати та розфарбувати його фарбами чи фломастерами. У нього попереду багато справ!

Нулик і шуруп – картинка високої якості для дитячої творчості. Роздрукуйте або збережіть зображення найменшого фіксика, щоб розфарбувати його разом із батьками чи друзями!

Веселі Сімка та Нулик — розмальовка фіксиків, з якими ніколи не нудьгуєш! Вони збивають масло у пляшці за допомогою Кусачки, подорожують на собаці та літають на повітряній кулі. А в якій пригоді брата і сестри хотілося б взяти участь?

Розмальовка, де Фіксики щось ремонтують, показує звичайні заняття цих маленьких героїв. Вони завжди стежать за тим, щоб усе у домі справно працювало. Допоможіть фіксикам розібратися в проблемі – розфарбуйте предмети в звичайні кольори!

Симка пилососить – розмальовка з працелюбною героїнею мультфільму «Фіксики». Старша сестра Ноліка наводить порядок, щоб ніхто з людей не помітив їх слідів та присутності в будинку. Допоможете Сімке? Тоді беріться за олівці!

Розмальовка Фіксики та Кусачка – це непримиренні вороги. Вони виборюють увагу ДимДимича. Допоможіть Ноліку та його сестрі втекти від собаки! Розфарбуйте хлопців у світлій палітрі, щоб собака втратила їх з поля зору.

Сімка та Нолик злякалися — розмальовка, де юні фіксики зіткнулися з чимось небезпечним. Розфарбуйте брата із сестрою у яскраві фарби, щоб їм було не так страшно, крейдою, олівцями чи фарбами.

Розмальовка Сімка та її помічник — чорно-біле зображення старшої сестри Нолика. Вона вже склала іспит, отримала свій чудовий рюкзак з інструментами і може лагодити прилади. Тільки як їй у такому вигляді вирушати на роботу? Розфарбуйте костюм Сімки у яскраві кольори.

Нулик і Сімка пірати – розмальовка, де брат із сестрою грають із ДімДімичем. Сьогодні вони йдуть на абордаж! Розфарбуйте вбрання та капелюхи хлопців у яскравому кольорі, щоб надати фіксикам ще більше сміливості.

Розмальовка, де Сімка вчить Ноліка, сподобається всім шанувальникам мультфільму. Порада старшої сестри не раз рятувала Ноліка. Хочете послухати, що розповідає Сімка? Роздрукуйте та розфарбуйте хлопців, щоб дізнатися про це від самих фіксиків.

Сім’я Фіксиків – розмальовка із дружною сім’єю маленьких та відважних помічників людини. Адже багато хто і не знає про фіксики! Розфарбуйте Папуса, Масю, Нуліка та Сімку в їхні звичайні відтінки або придумайте їм нові вбрання!

Дружні Сімка та Нулик – розмальовка з головними героями дитячого мультсеріалу «Фіксики». Брат і сестра дуже люблять одне одного, але не завжди хлопці готові у цьому зізнатися. Розфарбуйте цю картинку разом зі своїми братами та сестрами фломастерами чи фарбами.