Розмальовки Малюк та Карлсон

Розмальовки Малюк і Карлсон — галерея із сюжетів та головних персонажів радянського мультфільму про «чоловіка в самому розквіті сил» та його маленького друга. Багатосерійний мультфільм за мотивами твору Астрід Ліндгрен люблять сім’ями. Збережіть або роздрукуйте картинки з Малим, Карлсон та іншими героями мультика, щоб розфарбувати їх разом з дітьми фарбами або олівцями. За цими забавними розмальовками можна придумати для Маля і Карлсона нові пригоди всією сім’єю.
Карлсон позує — розмальовка із привабливим персонажем із радянського мультфільму за мотивами твору письменниці Астрід Ліндгрен. Роздрукуйте портрет чоловіка з пропелером та запропонуйте дітям вгадати, хто він і розфарбує його.

Розмальовка Малюк представляє ще одного головного персонажа радянського мультфільму “Карлсон, який живе на даху”. Він любить фантазувати, пустувати і заводити нові знайомства. А ви хочете подружитися з ним?

Розмальовка Карлсон з варенням представляє улюблені ласощі кращого друга Маля. Карлсон просто любить варення! Він може поділитися крапелькою насолоди з вами, якщо ви розфарбуєте костюм Карлсона у яскраві кольори.

Фрекен Бок – розмальовка з нянею Маля, яку теж чарів Карлсон. Вона вже готова танцювати і грати в м’яч весь день безперервно! Розфарбуйте «домоуправительку» фарбами чи фломастерами разом із дітьми.

Карлсон пустує — розмальовка з «чоловіком у самому розквіті сил», що гойдається на люстрі, викликає незмінну посмішку у кожного. Згадайте героїв улюбленого мультфільму та розфарбуйте Карлсона. Це підніме настрій у найпохмуріший день!

Малюк грає з Карлсоном – розмальовка із сюжетом маленького перельоту хлопчика на спині Карлсона. Друзі вирушають лікувати безнадійно хворого пацієнта. Хто він? Намагайтеся згадати, поки розфарбовуєте картинку.

Розмальовка, де Карлсон і Фрекен Бок танцюють, нагадує хлопцям про першу зустріч домоправительки та друга Маля. Приєднуйтесь до загальної веселощів і навіть створюйте її атмосферу за допомогою фарб або олівців!

Розмальовка Кішка домоправительки представляє забавну кішечку, яка пустилася в танець разом з іншими героями казки про Маля і Карлсона. Розфарбуйте її за прикладом або створіть їй абсолютно новий образ.

Малюк тримає собачку — розмальовка, яка показує здійснену мрію хлопчика. Малюкові на день народження подарували цуценя! Як він назвав нового друга? Спробуйте вгадати, поки розмальовує сюжет першого знайомства двох товаришів.

Милий Карлсон – розмальовка з Карлсоном, що присів на підвіконня. Цей мандрівник по повітрю запросив посадку Маля, тому що йому терміново треба заправитися варенням або іншими солодощами.

Розмальовка Карлсон-приведення – зображення однієї із забавних сцен мультфільму, присвяченій прогулянці та пригодам двох друзів на вечірньому даху. Роздрукуйте або збережіть цей малюнок, щоб розфарбувати його разом з дітьми.

Карлсон у шубі — розмальовка із сюжетом із мультфільму, який представляє день знайомства Карлсона з Фрекен Бок. Роздрукуйте та розфарбуйте справжнього джентльмена на ім’я Карлсон олівцями або фарбами.

Малюк радіє песику — розмальовка із зворушливим моментом прояву щирого дитячого почуття. Потреба дружити та дбати у Маля дуже розвинена. Він щасливий, що йому подарували собаку. Розфарбуйте нових друзів олівцями чи фломастерами.

Кішка Фрекен Бок і песик – розмальовка з вихованцями двох господарів. Щирість Маля і чарівність Карлсона вплинули не лише на «домомучительку». Симпатією один до одного перейнялися навіть тварини.