Розмальовки Звірополіс

Розмальовки Звірополіс – дитячі картинки для творчості з героями анімаційного мультфільму Діснея. Дія розгортається у великому місті тварин, де випадково зустрічаються цілеспрямована кролиця Джуді і шахрай лис Нік. Після цього вони стають партнерами в одній справі, а наприкінці спільної справи стають ще й найкращими друзями. Роздрукуйте та розфарбуйте героїв мультика Зверополіс фломастерами, олівцями чи фарбами.
Розмальовка з Джуді — портрет відважної кролиці, яка сміливо йшла до своєї мрії і переїхала з рідної ферми до великого міста, щоб стати поліцейським. Розфарбуйте головну героїню мультфільму Зверополіс.

Ліс Нік Уайлд — розмальовка з героєм мультфільму «Зверополіс», який стає партнером та другом кролиці Джуді Хоппс. Якщо вам подобається Нік, розфарбуйте його фарбами чи фломастерами.

Розмальовка Лінивець Бліц — зображення ще одного персонажа із дивовижного міста, де живуть тварини, Зверополіса. Він знайомий з лисицею Ніком, і одного разу з лінивцем познайомиться і активна Джуді. Згадайте, якою була ця зустріч, поки розфарбовуєте Бліца.

Розмальовка Джуді та Нік — розмальовка з головними героями мультика Зверополіс, які потоваришували та разом долали всі труднощі. Розфарбуйте Джуді та Ніка фломастерами або олівцями.

Розмальовка Фіннік – зображення ще одного персонажа Звірополіс, партнера з шахрайських справ Ніка. Розфарбуйте фінника фломастерами або гуашшю для своєї колекції малюнків разом із друзями.

Капітан Буйволсон – розмальовка з шефом Джуді. Наполегливий і жорсткий начальник поліцейської дільниці у Зверополісі не дає спуску нікому зі своїх підлеглих. Розфарбуйте капітана Буйволсона олівцями чи фломастерами.

Розмальовка Нік та Фінник представляє двох партнерів, які займаються шахрайством на вулицях Зверополіса. Їхні стосунки змінюються, коли лисиця зустрічає юну Джуді, яка працює в поліцейській дільниці. Розфарбуйте двох друзів злочинців із Зверополісу.

Слон Джамбо — розмальовка із ще одним мешканцем Зверополісу — міста, де живуть тварини. Роздрукуйте картинку та запитайте у хлопців, яку роль Слон Джамбо зіграв у розслідуванні Ніка та Джуді. Коли вони вгадають, запропонуйте розфарбувати великого слона.

Нік тікає — розмальовка з героєм диснеївського анімаційного фільму Зверополіс, що біжить. Нік вів нечесну гру до зустрічі з Джуді. Чекайте! А чи не відважна Джуді наздоганяє шахрая? Розфарбуйте лисиця, що тікає, олівцями або фарбами.

Розмальовка, де Джуді наздоганяє когось — один із найцікавіших моментів мультфільму Зверополіс. Юний поліцейський, кролиця Джуді, всіма силами намагається заслужити повагу своїх товаришів по службі і начальника Буйволсона. Розфарбуйте її в гонитві фарбами або олівцями.

Як на ім’я Якс – розмальовка із забавним персонажем діснеївського мультфільму Зверополіс. Роздрукуйте картинку з якою, попросіть назвати хлопців назвати його ім’я, а потім запропонуйте розфарбувати героя, обличчя якого повністю не бачив жоден глядач.

Розмальовка Містер Біг — зображення головного лиходія у Зверополісі, якого ніхто не міг виявити та викрити у злочинах. Ніхто, крім відважних друзів, лисиця Ніка та кролиці-поліцейського Джуді. Розфарбуйте главу злочинного світу – містера Біга!

Розмальовка, де Джуді обіймає Ніка, яскраво демонструє початок партнерських відносин міського хижака та наївної кролиці з далекої ферми, яка мріє стати найкращим поліцейським у Зверополісі. Розфарбуйте головних героїв мультфільму разом із друзями чи батьками.

Розмальовка, де Джуді впіймала Ніка, показує першу зустріч двох майбутніх партнерів. Ось тільки ні лисиць, ні кролиця ще не здогадуються про те, що стануть найкращими друзями! Розфарбуйте Ніка та Джуді за допомогою фарб або фломастерів.

Розмальовка Шахрай Нік – портрет чарівного лиходія, який обманює мешканців Зверополіса разом зі своїм напарником. Найбільше лисиць боїться виявити свої слабкості. Згадайте з хлопцями, хто все-таки зміг стати його найкращим другом, поки розфарбовуєте лисиця.

Розмальовка Джуді з поліцейським значком є ​​яскравим прикладом того, що кожен може виконати свою мрію. Головне, не відступати і бути чесним із собою. Розкажіть про це хлопцям, поки вони розфарбовуватимуть Джуді.