Розмальовки Метелики

Розмальовки з метеликами – калейдоскоп картинок з комахами, що пурхають. Легкі метелики виконують важливу місію. Вони запилюють квіти. Саме для залучення метеликів кожне деревце та квітка вбираються у пору цвітіння яскравими пелюстками. Самі ж метелики мають різнокольорові чи однотонні крильця. Цикл їхнього життя у вигляді метелика часто короткий, але перш ніж стати метеликом комаха проходить цикл від гусениці та лялечки в коконі. Коли приступите до розфарбовування метелика, розкажіть дітям, що він був символом безсмертя.
Милий метелик — крихітна істота, без якої весь світ був би зовсім не таким, яким ми його знаємо. Ці комахи допомагають квітам на всій планеті запилюватись. Роздрукуйте і розфарбуйте метелика гуашшю.

Гарний метелик вилетів назустріч сонцю. Легко пурхає вона з квітки на квітку і радіє теплому літу. Збережіть або роздрукуйте цю картинку та розфарбуйте разом із дітьми.

Маленький метелик – розмальовка з крихітним метеликом, якого може забрати далеко незграбний порив вітру. А мініатюрний метелик нічого не боїться і довіряє природі. Розфарбуйте цю невелику комаху фломастерами або гуашшю.

Метелики подружки — розмальовка із двома милими метеликами, які вирушили разом на луг. Роздрукуйте та розфарбуйте портрет двох метеликів та спробуйте знайти всі відмінності між цими подругами.

Метелик Беатріс — розмальовка з гарним метеликом із мультсеріалу «Бджілка Майя». Вона любить пурхати з квітки на квітку, мріяти про зустріч свого коханого. Якщо вам подобається танцювати, так само, як і цьому метелику, розфарбуйте Беатріс фломастерами або фарбами.

Яскравий метелик – розмальовка з комахою, яка нікого не залишить просто байдужим глядачем. Беріть пензлики, фарби та олівці, щоб розфарбувати крильця милого метелика разом з батьками чи друзями!

Метелик у польоті – розмальовка з чарівною комахою, яка проживає цікаве та яскраве життя. Дізнайтеся, як це бути гусеницею, лялечкою і метеликом у самого метелика, поки розфарбовуватимете його олівцями і фломастерами.

Розмальовка Дві милі метелики показує пару метеликів, які граються на сонці. Звідки вони прилетіли і куди прямують, дізнайтеся у метеликів, поки розфарбовуватимете їм крильця олівцями або крейдою.

Якщо сядеш і розглянеш траву в себе під ногами, то побачиш цілий світ, який живе за власними законами. Коники, равлики, мурахи, сонечка і, звичайно ж, метелики. Розфарбуй всіх комах на малюнку та отримати яскраву картинку, яка може стати прикрасою твоєї кімнати.

Веселий метелик — розмальовка з метеликом, що пустує, який завмер на одну мить, щоб помилуватися прекрасним виглядом. Встигніть розфарбувати цю лускокрилу комаху, поки метелик не полетів на сусідній луг.