Розмальовки з гусеницями

Розмальовка з гусеницями – зібрання зображень із забавними істотами. Ці комахи виглядають по-різному, але загальна якість у них одна. Вони за літо з’їдають багато листя і через деякий час заляльковуються, щоб перетворитися на прекрасного метелика. Є й такі гусениці, що допомагають людям виготовляти тканини. Це гусениці, які стають лялечками шовкопряда. Розкажіть хлопцям про все це, роздрукуйте для них картинки та запропонуйте розфарбувати гусеницю різнокольоровими фарбами.
Товста гусениця ще не знає, що незабаром стане лялечкою, а потім і мініатюрним метеликом. Поки що гусениця любить пригощатися зеленими листочками та грітися на сонечку. Розмальовка призначене для дітей молодшого віку.

Маленька гусениця — розмальовка з комахою, яка вирушила в гості. Гусениця одягла на голову свій найкращий бантик. Вона крокує квітковим луком, бадьоро перебираючи ніжками. Встигніть розфарбувати милу гусеницю до того, як вона повзе.

Мила гусениця – розмальовка з привабливим джентльменом, який поспішає побачити. Лише на хвилину він затримався, щоб помилуватися в дзеркалі. Встигніть розфарбувати гусеницю, поки комаха не втекла на довгоочікувану зустріч.