Розмальовки Коники

Розмальовки з кониками — колекція картинок із найдавнішими музикантами Землі. Коники мають вусики довші за тіло, пересуваються за допомогою стрибків і можуть жити навіть у горах. Ці комахи живуть недовго. Вони не такі безневинні і вміють за себе постояти у разі небезпеки. Коники кусаються, вистрілюють у противника кров’ю або застосовують спосіб маскування під ландшафт. У казках часто виступають у ролі скрипалів. Взяти уроки музики у коника просто. Роздрукуйте картинку з ним та розфарбуйте гуашшю або олівцями. Напевно коник поділиться своїм талантом до музики з вами.
Розмальовка Коник грає на скрипці — демонстрація кращого таланту цієї комахи. Коники видають звуки, щоб спілкуватися з родичами, і виходить ритмічна мелодія. Прислухайтеся до неї, коли приступите до розфарбовування коника гуашшю.

Коник відпочиває — розмальовка із літнім сюжетом. Коник награвся з друзями і присів ненадовго на траву перевести дух. Незабаром він знову вирушить подорожувати лугами та полями.

Розмальовка Коник з паличкою показує рекордсмена зі стрибків у довжину та висоту зі світу природи. Встигніть розфарбувати коника олівцями або фарбами, поки він відпочиває.

Коник Фліп — розмальовка з одним із найкращих друзів бджілки Майї. Життєрадісний Фліп завжди носить фрак та капелюх зеленого кольору, а ще він грає на скрипці та любить брати участь в авантюрах Майї. Розфарбуйте коника Фліпа фарбами або олівцями.

Коник на листочку — розмальовка з одним із найкращих спортсменів та музикантів кожної луки. Роздрукуйте картинку з коником і розфарбуйте його в хвилини відпочинку разом із друзями чи батьками.

Коник на травинці – розмальовка з одним із типових представників літнього лука та полів. Роздрукуйте або збережіть портрет коника і розфарбуйте його в улюблені кольори фарбами чи олівцями.

Якщо сядеш і розглянеш траву в себе під ногами, то побачиш цілий світ, який живе за власними законами. Коники, равлики, мурахи, сонечка і, звичайно ж, метелики. Розфарбуй всіх комах на малюнку та отримати яскраву картинку, яка може стати прикрасою твоєї кімнати.