Розмальовки Сонечко

Розмальовка сонечко – зібрання картинок з одним з корисних і красивих комах. Маленька істота має яскраві крильця червоного, жовтого або білого кольору в чорну цятку. Сонечко знищує паразитів та їх личинок на рослинах і деревах. За цю комаху вдячні фермери та садівники, а у народному фольклорі їй відведено важливе місце провісника весни та захисниці врожаю. Розфарбуйте сонечко гуашшю або фломастерами разом з батьками.
Мила сонечка обернулася подивитися на вас. Її кольорові крильця з чорними крапками втратили розмальовка! Допоможіть корисній комахі набути звичного вигляду. Крильця можна розфарбувати червоним або жовтим квітами.

Сонечко знайшло ягідку і хоче поласувати їй. Бажаєте приєднатися? Тоді це розмальовка з милим сюжетом для вас! Запасайтеся фарбами чи фломастерами та пориньте в літній настрій!

Сонечко з квіточкою дзвіночка йде по доріжці. Бажаєте відчути себе на літній прогулянці? Роздрукуйте картинку, беріть олівці і розфарбуйте це чарівне сонечко.

Сонечко на листочку – розмальовка з мініатюрним, але потужним борцем зі шкідниками. Ця крихітна комаха поїдає до 50 особин попелиці, білокрилок або кліщів на день. Розфарбуйте сонечко в рожевий, жовтий, помаранчевий, білий або чорний колір.

Усміхнене сонечко — розмальовка, яка розвеселить сумного малюка. Збережіть або роздрукуйте кілька екземплярів із комахою та розфарбовуйте їх фломастерами разом з хлопцями.

Якщо сядеш і розглянеш траву в себе під ногами, то побачиш цілий світ, який живе за власними законами. Коники, равлики, мурахи, сонечка і, звичайно ж, метелики. Розфарбуй всіх комах на малюнку та отримати яскраву картинку, яка може стати прикрасою твоєї кімнати.

Яскраве сонечко — розмальовка з милою комахою, яка приносить людям чимало користі. Розкажіть малюкам, як допомагає людині ця маленька істота, поки вони будуть розфарбовувати яскраве сонечко.